Morgen is de grote dagWant morgen begint de grote mantelverkoop in de Bijenkorf.Dan speurt elke vrouw die een „betfin seizoen mantel zoekt O voor een „eind seizoen prijs naar haar model. Ze weet dat het maar één keer per jaar kan: zoveel actuele modemantels voor prijzen die de andere 50 weken van het jaar onvindbaar zijn Vanaf morgengrote mantelverkoop in 120.- 95.- 135.- 120.- 135.- 160.- De hooggesloten mantel in de flat terende cape-lijn. Mouwen aange sneden, verticale steekzakken. Het materiaal is langharige flausch in verschillende multicolors, zoals bruin, groen en antraciet. Maten 38 t/m 46. Tijdens de grote mantel verkoop slechts De klassieke eenrij boxcoat in wollen tweed en velours. Mouwen voor ingezet, achter aangesneden: geeft de rug de zo actuele ruime lijn. Split in de rug voor het spor tieve cachet. Zeven beginseizoen- kleuren, w.o. zand, bruin, mos groen en antraciet. 34 t/m 44 De sportieve boxcoat als ideale reismantel in wollen natté flausch, met ingezette mouwen, klepzakken, een stolpplooi van achteren en een brede rugceintuur. Maten 36 t/m 44. Ecru, beige, bruin, grijs en antraciet. Tijdens de grote mantel verkoop in de Bijenkorf De semi-sportieve hooggesloten mantel in winterwarm flausch met aangesneden mouwen en verticale steekzakken. Loopsplit in de rug voor modieus-sportief accent. Veel nieuwe kleuren, zoals grijs, camel, bruin, beige en antraciet. Maten 38 t/m 44. De modieuze hooggesloten mantel in effen velours met bontkraag van echt nutria. Mouwen voor in gezet, achter aangesneden. Verti cale strookzakken. Maten 36 t/m 44. In de meest flatteuze kleuren van dit seizoen: zwart, bordeaux, zand, bruin en groen. Grote man telverkoopprijs 160 De klassieke éénrij camelmantel heeft aangesneden mouwen en schuine strookzakken. Sportief split middenachter. Een mantel om jaren met 'nieuw-mantel-plezier' te dragen. In camel of marine. Maten 36 t/m 44. Tijdens de grote mantelverkoop m de Bijenkorf De eenrij redingote mantel is dit seizoen helemaal 'en vogue'. De mouwen voor ingezet, achter aan gesneden, twee platte plooien van voren. Extra mode-accent: 'Kolins ky' bontkraag. Maten 36 t/m 42. Bruin, camel, mos, brons, zwart en groen. Tijdens de grote mantel verkoop slechts Amsterdam Den Haag Rotterdam de Bijenkorf

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 12