Tante van Eric Peugeot van blaam gezuiverd Dierenpark WASSENAAR TIMMERMAN schrijfmachinemonteur EUROPESE STERRENWACHT OP ZUIDELIJK HALFROND Bakkers: „Zo is het niet vol te houden WEINIG AFWISSELING IN AMATEURCONCOURS ALPHEN Verdachte Rolland doet sentimenteel Overeenkomst van 5 landen dezer dagen in Parijs getekend Kritiek op minister l)e Pons On t voerders t rekken beschuldiging in Stalen Band uit Leiden winnaar 't HARRE WIEL MEUBEL-INRUIL-ACTIE JONGEMAN ATTENTIE Ford Taunus 17M Naaimachine nieuws! LABORATORIUM-BEDIENDE lm. of v.) IKDOORNS melkmonsternemer Nette werkster METSELAAR Adverteert in het Leidsch Dagblad 2 KAMERS LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 31 OKTOBER 1962 Dezer dagen is in Parijs tussen België. Frankrijk. West-Duits- land. Nederland en Zweden een overeenkomst getekend voor de oprichting van een Europese sterrenwacht op het zuidelijk half rond (European Southern Observatory. E.S.O.). De ratificatie van dit verdrag zal vermoedelijk over enige maanden geschieden. Het denkbeeld om op het zuidelijk halfrond een Europese sterren wacht te stichten, dateert reeds uit het jaar 1953, maar door allerlei omstandigheden heeft de voorbereiding er van meer tijd j gevergd, dan zich oorspronkelijk liet aanzien. Deze voorbereiding was in handen van een comité van astronomen uit de genoemde landen en het stond onder voorzitterschap van prof. dr. J. H. Oort te Leiden. Voor de bouw van dit observatorium heeft de Ford Foundation ter aanmoediging van de deelnemende landen een bedrag van een miljoen dollar geschonken. Zoeken naar goede plaats noorden van Chili beter. In Chili zijn thans enkele Amerikaanse as tronomen bezig om turbulentie-waar nemingen te doen. Hoewel het bewus te gebied zeer ontoegankelijk is en ver van Santiago afligt, zal men Pr binnenkort enige waarnemers van I alleen een grote naam als astro- de Europese zuidelijke sterrenwacht room, njaar is tevens een internatio- naar toe zenden om te zamen met I naai zeer geziene figuur. de Amerikanen waarnemingen te i doen. en de verkregen gegevens te vergelijken met die uit Zuid-Afrika. Bouw duurt enige jaren De bouw van het observatorium zal enige jaren in beslag nemen. Tot directeur van dit bouwproject is be noemd prof dr. O. Heckmann, tot voor kort directeur van het observa torium in Hamburg, een van de be langrijkste sterrenwachten in Duits- 1and. Prof. Heckmann geniet niet Studie structuur Melkwegstelsel In een onderhoud met prof Oort. hoogleraar in de astronomie aan de L' :dse Universiteit en directeur van de Leidse Sterrewacht vertelde deze dat de oprichting van dit observato rium voor de astronomische weten schap van zeer groot belang ia. Deze sterrenwacht zal ons in staat stellen een compleet overzicht te krijgen van de structuur van het Melkwegstelsel, hetgeen met de op Op een desbetreffende vraag, ver klaarde prof. Oort. dat de plaats van vestiging van de Europese sterren wacht op het zuideiy^ halfrond nog niet vaststaat. Wel heeft men speciaal in Zuid- Afrika uitvoerige experimenten ge daan en het ls gebleken dat het kli maat voor astronomische waarne mingen daar zeer gunstig is. Men heeft er by Beaufort-West zelfs al twee kijkers opgesteld, waarmee ob- servatles worden gedaan, maar de- het noordeRjk halfrond gevestigde kunnen gemakkelijk naar elders sterrenwachten niet mogelijk is. on- worden overgebracht. 55 der andere omdat het centrum van liet Melkwegstelsel slechts het zui delijk halfrond waarneembaar is. Daarnaast zal men van deze ster renwacht uit in de gelegenheid zijn om de zogenaamde Magelhaense wol ken nauwkeurig te observeren, wat ook van het noordelijk halfrond af niet mogelijk ls. Deze Magelhaense wolken zijn twee afzonderlijke ster renstelsels. die zich buiten het Melk wegstelsel bevinden, maar er in ze ker opzicht gelijk twee satellieten bij behoren, zoals de maan bij de aarde. Het waarnemen van de Magelhaense wolken is onder andere van groot belang voor het vastleggen van de afstandschaal in het heelal voor het bestuderen van de evolutie van het sterrenstelsel en het gedrag van de helderste „reuzen-sterren'. Dit laatste kan veel beter geschie den aan de hand vfen de sterren in cc Magelhaense wolken dan aan die uit de Andromedanevei, waarvan het licht honderd maal zwakker ls. Zuidelijk halfrond slecht bedeeld Dat de bouw van zo'n Europese sterrenwacht hiervoor absoluut nood zakelijk is. wordt duidelijk als men bedenkt, dat het zuidelijk halfrond zowel op het gebied van de kleine als van de grote instrumenten zeer slecht ls uitgerust. Bedraagt de mid dellijn van de grootste kijker van de Mount Palomar vijf meter, die van de grootste telescoop op het zui delijk halfrond is nog geen een me ter tachtig. Nu is het niet de bedoeling om de grote telescoop van de Mount Palomai in de te bouwen sterren wacht te dupliceren, maar men hoopt er met een bijzondere kyker waar van de spiegel een opening van drie- en-een-halve meter heeft een bjj- na evenwaardig resultaat te berei ken. Nieuw type kijker Aan het werken met een grote telescoop is namelijk het bezwaar verbonden, dat het afgebeelde veld altijd bijzonder klein is en daarom wordt, mede op advies van dr. Bo- wen. directeur van de Mout Wilson en de Mount Palomar Observatories, gestreeld naar de constructie van een nieuw type Instrument met een van de traditionele afwijkende op tiek. Hoewel de berekeningen hier voor nog niet zijn afgesloten, zijn de perspectieven veelbelovend. Voorts zal de Europese sterrenwacht op het zui delijk halfrond worden uitgerust met een „Schmidt-telescoop". die een middellijn van circa anderhalve me ter krijgt en de tegenhanger van het hoofdinstrument vormt. Met de Schmiat-telescoop" kan men grote stukken van de hemel, van ongeveer twee maal de diameter van de maan, zeer scherp waarnemen. Ten slotte krijgt het observatorium nog enige kleinere kijkers, met een spie- gelopening van een en anderhalve meter. Een hiervan ls bereids in de smaak en de tweede wordt binnen kort besteld. Voor het ontwerpen der instrumenten is destijds een com missie ingesteld, waarin ook niet- Europese astronomen zitting hebben. Wat Australië betreft, is het niet zeker of daar op goed toegankelijke plaatsen klimatologische omstandig heden heersen, geschikt voor het ver richten van sterrenkundige waarne mingen. Bekend is, dat het observa torium bij Canberra in dit opzicht met moeilijkheden te kampen heeft. De klimatologische omstandigheden in de bestaande sterrenwachten in Zuid-Arnerika moeten zeer ongunstig worden genoemd. Wellicht zijn de condities in het binnenland van Argentinië en in het Het Bedrijfschap voor het Bak kersbedrijf zou minister De Pous 'Economische Zaken» vanmiddag vragen, af te zien van zyn voorne men een prijsmaatregel voor brood uit te vaardigen.Voordat de minister dit voornemen ten uitvoer brengt moet hij. op grond van de prijzen wet. het betrokken .bedrijfsleven ho ren. Een afvaardiging van het be drijfschap ging daarom vanmiddag bij hem op bezoek Het bestuur van het bedrijfschap heeft dit gesprek gisteren in een openbare vergadering voorbe reid en daarbij scherpe kritiek op de minister geleverd. Prijsstijging Zoals men weet heeft de Ne derlandse Bakkerijstichting een privaatrechtelijke en veel oudere te genhanger van het nog jonge be drijfschap onlangs om een verho ging van de broodprijs met twee cent per heel brood (800 gram) ge vraagd. Zij deed dit op grond van door de EEG-regelingen veroorzaak te stijgingen van de bloemprijzen ge durende de laatste weken. De inister stond slechts een verhoging met één cent per heel brood toe. maar vele bakkers hadden hun prijs toen al met twee cent verhoogd. De Bak kerijstichting willigde het verzoek van de minister, deze bakkers tot andere gedachten te brengen, niet in. De minister wil nu voorschrijven, dat het gewone brood niet meer dan een cent per 400 gram (twee cent per heel brood van 800 gram dus» duur der mag z(jn dan het op 1 juni van dit jaar was. En op 6 augustus was reeds een verhoging van één cent toe gestaan. Discriminerend Van morgen af treedt in de Amsterdamse Apollohal het Sowjetrussische staatsensemble „De Georgiërs" op. De leidster is mevrouw Nina Ramichvili. In de bestuursvergadering gaf drs. Immink van de Ned. Vereniging van Werkgevers in het Bakkersbedrijf een uiteenzetting over de zijns in ziens discriminerende prijspolitiek van minister De Pous ten aanzien van het bakkersbedrijf. Volgens drs. Im mink heeft die politiek geleid tot ernstige verstoringen in de bedrijfs tak: opheffing van bedrijven, uit tocht van personeel. Een nog verder aanhalen van de reeds te straffe teu gels van het prijsbeleid, zo meende hij. zal moeten leiden tot een ernstige desorganisatie van de bedrijfstak, een verdere vermindering van de service aan de consument, een nog verdergaande uittocht van personeel en uiteindelijk tot een stagnatie van de broodvoorziening in ons land. Een groot aantal belangstel lenden heeft gisteravond in de Nutszaal het Alphens Amateur concours 1962 bijgewoond. De heer P. Koren deelde in zijn openingswoord mee. dat de or ganisatoren besloten hadden dit jaar het concours op een avond af te werken, omdat het houden van drie avonden, zoals in voor gaande jaren, financieel niet meer verantwoord bleek. Hoewel de programma-nummers voor deze avond wel sterk geselec teerd waren, waardoor de kwaliteit zeer behoorlijk was, ontbrak het toch heel duidelijk aan de nodige afwis seling. Drie goochelaars op één avond is wei een beetje veel van het goede, vooral als de goocheltrucs dan ook nog sterk op elkaar lijken. Ook de ensembles en de zang bracht dit keer niet zo veel afwisseling. Hoeveel keer bijvoorbeeld „Brandend zand" ge speeld en gezongen Is, zijn wij verge ten. maar dat het meer dan drie keer was, staat wel vast. Dat deze keer het hoogste aantal punten weer door het gezelschap „De Stalen Band" uit Leiden werd be haald. viel niet te verwonderen, hoe wel de twee meisjes uit Gouda, op tredend onder de naam „The Sevilla Sisters", met haar 41,75 punten slechts een kwart punt onder het Leidse gezelschap bleven. Het mondaccordeontrio „The Chro- maldy's", ook al uit Lelden, kwam tot 41.71 punten en een eerste prijs werd ook toegekend aan het gezelschap „The Electro Boys" uit Lelden, die tot 40.9 punt kwamen met hun acroba tiek. Nico van den Hondel uit Gouda kwam met zijn uitstekend kwartet, waarin hy zelf het elektronisch orgel met de waardigheid van een beroeps artiest bespeelt, tot 40,5 punt en de laatste eerste prijs ging naar de Goudse goochelaar René Anac die met zijn verfkwasten en gekleurde balletjes tot verrassende stunts kwam. Hij kwam tot 39.75 punten Tweede pryzen werden behaald door de jeugdige Leidse accordeonist Wim Roelandse met 39 punten; The Melody Mixers uit Alphen aan den Rijn met 36,36 punten en het accor deonensemble ..The Little Stars" uit Leiden, dat 37.57 punten behaalde. Derde pryzen verkregen André Pont uit Alphen aan den Ryn met zyn accordeon voor wiens spel 33,58 punten werd gegeven, de Goudse tenor J. Wellink die 35.75 punt bin nen haalde; het Goudse gezelschap „The Dynamite Rockets met 32 pun ten; de goochelaar Bavelaar uit Leiden die het tot 35,7 punt bracht en het ensemble „The Rushing Arrows" uit Alphen aan den Ryn, dat de ry sluit met 33 punten. De jury bestond uit de heren H. Bangert, G. Beuk. D. de Vries, J. van Zwieten, allen uit Alphen aan den Rijn, en P. v. d. Stoel uit Nieuwkoop. De heer W. van der Louw kondigde de nummers aan. De avond werd besloten met een gezellig samenzyn waarbij het en semble „The Melody Mixers" het muzikale gedeelte verzorgden. (Van onze Parijse correspondent) Op de tweede dag van het proces in Versailles tegen de twee gangsters Rolland en Larcher, die in 1960 het toen 4-jarige klein zoontje van de Franse automagnaat Peugeot hadden ontvoerd, is gisteren een tante van het jongetje door de beschuldigden 2elf eindelijk van de blaam van enigerlei medeplichtigheid gezuiverd. De Parijse spraakmakende ge meente, waarin de kwade tongen zeer ruim vertegenwoordigd zijn, had zich indertijd al gauw van het drama-Peugeot meester gemaakt om er een schandaal aan toe te voegen door te insinueren, dat de beide bandieten met bepaalde familieleden gemene zaak hadden gemaakt. Om die reden zou Erics vader de politie aanvankelijk dan ook buiten de zaak hebben willen houden. Dat Roland Peugeot met die ge heimzinnigheid alleen maar zou vol doen aan een eis van de beide gang sters, die hadden gedreigd het jon getje uit de weg te zullen ruimen zo dra de vader de politie in de arm nam, was, zo fluisterde men, natuur lijk maar een doorzichtig rookgor dijn. dat de onthullers van dat „pu blieke geheim" met hun scherpe blik ken dan ook wel terstond hadden weten te doorboren. Als die derde fi guur, die de beide gangsters inside- information inzake de familiegebrui- ken en -verhoudingen zou hebben verschaft, werd in die fluistercam pagne de naam van Colette Peugeot genoemd, een aangetrouwde schoon zuster van Erics vader. Madame Colette Peugeot was gis teren door de rechter ook als getuige opgeroepen, doch de twee gangsters bleken tot andere gedachten te zyn gekomen en zo kon deze knappe, on geveer 30-jarige vrouw dus publieke lijk dan eindelijk van alle smaad worden schoongewassen. De president las de verklaringen voor die Rolland, de jongste der beide bandieten, bij de Instructie had af gelegd. Hy had Colette Peugeot voor gesteld als eeti van zyn vroegere vriendinnen, die hy ook na de kin derroof in Bordeaux twee keer zou hebben ontmoet. „Biyft u by die beweringen'" zo vroeg de president ongelovig. Verzinsels „Welnee, meneer de president", antwoordde Rolland luchtig. ,hoe had een man als u dat sprookje ooit kunnen geloven?" En zyn boefjes- maat, Larcher, die overigens met Rolland nu in zulke gespannen ver houdingen verkeert dat zij elkaar in de beklaagdenbank niet eens meer aankyken, moest hem voor deze keer toch wel gelijk geven. „Verzin sels", beaamde hy, „waarmee we al leen maar wat tijd hebben willen winnen". De politie-inspecteur, die deze epi sode van het dossier voor zyn reke ning had genomen, kwam even ver tellen dat hy de verhalen over Co- lette Peugeot aanvankelyk toch niet helemaal onernstig had kunnen ne men. Mevrouw Peugeot moet vroeger, zo drukte hij zich omzichtig uit, nog al een wilde jeugd hebben gehad en die relaties waarop Rolland zich be roemde, kon de politie dus niet hele maal buiten beschouwing laten. Ma dame Colette Peugeot, die intussen weer van haar man gescheiden is, vertelde zelf nog hoe zwaar ze onder der verdachtmakingen geleden had. Ze had zich onder behandeling van een psychiater moeten stellen, die haar een lange slaapkuur voor schreef. Eensluidend Psychiaters zUn gisteren ook als getuigendeskundige verschenen. Hun oordeel was eensluidend, zowel over beide beschuldigden als over de gees- teiyke gevolgen die Eric van zijn avontuur ondervonden kon hebben. Beide gangsters werden als cynisch doch ook als volledige toerekenings vatbaar omschreven. Rolland was echter een aartsleugenaar, die knap kon simuleren dat hy zelf zyn ver halen geloofde. By de kleine Eric was geen enkel spoor van een trau ma of geesteiyke verwarring aange troffen. Niettemin werd het wenselijk geacht het jongetje niet in de rechts- zal te doen verschynen, een advies waaraan het tribunaal zich uiteraard houden zal. Erie scheen het geval, zo meenden de experts te mogen verkla ren, nu vrijwel geheel te zyn verge ten. Ook hebben we gisteren nog ken nis kunnen maken met de man, die Eric 's avonds laat'op de dag waarop de 50 miljoen oude franken losgeld door zyn vader was betaald, vlak by 't ouderlijk huls had aangetroffne. Ik ben Eric Peugeot", had hij geant woord. toen de voorbyganger vroeg wat. het jongetje nog zo laat alleen op straat moest doen. De man had zijn oren eerst niet kunnen geloven en het knaapje daarom meegenomen naar een café. De kastelein, zyn vrouw en alle verdere aanwezigen hadden Eric onmiddellijk van de fo to's in de kranten herkend. „Dikke zoen" Er rees een meningsverschil tussen de gangster Rolland en de voorbij ganger over de plaats waar Eric kon zjjn gevonden. „Ik heb hem", zo wenste Rolland het getuig«verslag te corrigeren, „vlak voor het café afge leverd. Op beide wangen heb ik Eric bij 't afscheid gekust en hij heeft mij toen ook een dikke zoen terugge geven", zo vertelde hij met een tril ling van aandoening in zijn stem. „U kunt het geloven of niet, meneer de president, maar ik had me die paar dagen zo sterk aan het ventje ge hecht. dat ik het aan een kant be treurde dat de transactie zo vlot werd afgesloten. Ik had Eric nog graag wat bij me gehouden". Maar na de getuigenissen van de deskundigen over Rollands virtuoze leugenkraam alsmede vooral van de familieleden over de dramatische en bange uren, die ze samen met Erics ouders dag en nacht aan het teel- foontoestei hadden doorgebracht, in afwachting van nadere „instructies" van de gangsters, toont het publiek weinig neiging meer zich door die herinnering van de ontvoerder te la ten vertederen. MARKTBERICHTEN LEIDEN. 31 oktober. Leidse Coöp. Groente- en Fruitveiling. Per 100 ke.: Appelen 25—58. andijvie 11—25. pronk- bonen 85116, snijbonen 182207, kroten, gekookt 35, boerenkool 1322, rode kool 10—17, groene kool 11—22. rostelein 50—54, prei 27—35. spinazie 1—72 .spruiten A 25—70. komkom mers 65. tomaten A 25—80, uien mid delfijn 28.10, Idem mlddelgrof 23.20, waspeen 25—32. witlof 50—102. Per 100 stuks: bloemkool A 2055, knolselde- rle 1520. komkommers A 33—86, sla A 3 50—14.50. KATWIJK AAN DEN RIJN. 30 okt. schorseneren - - 31- Schorsenerenvelllng: schorsenei per 100 kg Al 63-75, BI 49-67, Cl I 37. Aanvoer 7000 kg, waarvan 6000 kg voor export werd verkocht. RIJNSBURG. 30 okt. Bloemenvei ling: Troschrysanten: Bornholm 90- 1 10. Carpaval 95-98. Popcorn 90-1.00, Golden Glint 1.00-1 10. Roland 60-65, Souci 50-60. White Hope 85-1.10. Sen sation 90-1.10. Jacob Marls 1.00-1.20, Subliem 1.15-1.25. Dr. Wassher 65-80, Superform 85-90 per bos, Anjers: Sim rood 26-30, Sim roze 28-34. Sim wit 24-28. Sir Arthur 28-30, Elisabeth 20- 21 per 100. WOERDEN, 31 okt. Kaasmarkt: aanvoer 108 partijen. Noteringen: le kwal. f 2.32-2.37. 2e kwal. f 2.25-2.31, extra kwal. tot 12.50. Handel matig. VRAAGT VOOR DIRECT EEN Interessant en afwisselend werk. Persoonlijke aanmeldingen aa. maandagmorgen vóór II uur aan het kantoor Dierenpark Wassenaar. ONZE KEUKEN wint dagelijks #aan BEKENDHEID. HOTEL - CAFE - RESTAURANT Steenstraat 55 - Tel. 22509 Zaal voor Uw receptie-, zaken- en huwelijksdiner. Grote fabriekstoonkamer met rechtstreekse levering aan particulieren betaalt een goede prijs voor Uw oude meubelen by aankoop van nieuwe. Vastgestelde fabrieksprijzen en zeer soepele krediet- service. Stuur vandaag nog een kaartje aan M.I.A. - Postbus 1206 - Den Haag. of bel op na 18 uur 070660246, voor gratis en vrij- biyvende taxatie van Uw oude meubelen. Op ons modern ingericht kantoor hebben wjj plaats voor EEN HANDIG MEISJE. Leeftijd 1517 Jaar. Mulo-opleiding en kennis van typen gewenst. Sollicitaties LEIDSCHE HANDELSDRUKKERIJ J. KARSTENS, Hooigracht 35, Leiden, telefoon 22778. GEVRAAGD een Dat ia niet nodig I Buckle/t Mixture helpt u er zeer «nel af: direct voelt verlichting, de prikkeling verdwijnt, de luchtwegen wor den weer vrij. Zo gauw u Uit krijgt van hoest, verkoud heid, griep o( bronchitis, direct naar uw apotheker of drogist en vragen naar Bij FA. J. v. d. STOK, Breestraat 155 is direct plaats voor voor lichte magazynwerkzaamheden. Gepensioneerden (5560 jr.) komen eventueel ook in aan merking. Sollicitaties dagelijks. FIRMA J. M. GERDING BREESTRAAT 11 TELEFOON 25876 1 Bij apothekers en drogisten J LEIDEN I UUSImS!111S:S111S1IS>SÜ>hhü>"* Noteer dit telef. nr. 22338. (na 13 uur) voor zolder-, tuin-, fabrieks- en vuiloprul- mingen. Voor elk karwei, brieven bureau van dit blad I onder ao. 7690k. LEERT NU AUTORIJDEN in de nieuwste Ook theorielessen. H. J. CUVELIER SLUISSTRAAT 15 - LEIDEN TELEFOON 01710—25466 KOU LEK importeur BIEDT AAN NAAIMACHINES van wereldmerk. ELEKTRISCHE MACHINES f225.— Deze machine verwerkt alle stoffen. Naait voor- en achteruit en is voorzien van Ingebouwd NAAILICHT. Bel op of schryf, ook bezoek aan huls. Hoofdkantoor P. KNIJFF CO., Willem de Zwygerlaan 54, Den Haag. Tel. 0 70—553988. Na 6 uur 558821. Verkoopkantoor LEIDEN en omstreken Haagweg 172A, Leiden. Telefoon 32833. I Allen, die iets te vorderen j hebben van, verschuldigd zyn aan of onder hun berusting hebben van de nalatenschap van mevrouw CHRISTINA LAKERVELD, weduwe van de heer CORNELIS VAN DER LELIE, gewoond hebbende te Leiden, Lammenschansweg 123 en overleden 16 september 1962, wordt verzocht daarvan voor 15 november 1962 opgave, betaling of afgifte te doen ten kantore van notaris M. P. Kaptein. Scheepmakerssteeg 2 te Leiden, tel. 20614. Het Instituut voor Rheuma-Onderzoek vraagt een voor halve dagen, die zal worden belast met het spoelen van het laboratorium glaswerk. Sollicitaties te richten aan de Administrateur van het Instituut voor Rheuma-Onderzoek, Rijnsburgerweg 10 te Leiden. verwijderd met WONDEROLIE Weg met onhandige likdoorn- ringen en gevaarlijke scheer mesjes. Een nieuw vloeibaar middel. NOXACORN. neemt de pijn weg ln 60 seconden. Eeltplekken en eksterogen verschrompelen met wortel en al. Bevat gezuiverde won derolie. jodium en het pijn stillende benzocaïne. Een ritsje NOXACORN Antisep tisch Likdoornmiddel van f. 1.00 bespaart U veel ellende. Gevraagd een bij de Fok- en Controle Ver eniging „Al Beter" te Hazers- woude-Ryndyk. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: H. J. BORST, Rijndijk 116, Hazerswoude. gevraagd in gezin van 2 per sonen voor enige ochtenden per week van 9—12 uur. Br. onder no. 26423 bureau van dit blad. GEVRAAGD een voor zovel onderhoudswerk als nieuwbouw. Aanmelden: Aannemingsbedrijf N.V. MEIJER Ryndijk 68 Voorschoten Telefoon 01710—22191. A.S. ECHTPAAR zoekt plus keuken. Brieven aan het bureau van dit blad onder num mer 26411.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 4