Snel doelpunt van Quick Boys brak moreel van Noord wijk: 3-0 Pech Boys blijft Rijnsburgse op hielen zitten Aanval van Ter Leede faalt tegen Huizen Injectie Lisser Boys verslaat Rouwkoop met 11-0.. WilmS Floel Ingooi van Floor van Duyn roodbroeken noodlottig VWS BEDREIGT NA ZEGE POSITIE VAN ALPHEN LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 29 OKTOBER 19*2 (Van een onzer verslaggevers) Het zag er zo onschuldig uit. Wie dacht er aan gevaar, toen Floor van Duyn in de eerste minuten van de grote strijd tussen Quick Boys cn Noordwijk op Nieuw-Zuid een over de zij' lijn gespeelde bal ging inwerpen? Zulke spel' momenten komen er in elke wedstrijd bij tien tallen voor. Maar deze was gevaarlijk. Wjint Floor van Duyn kreeg de bal terug, zette hem Qmck BoVS-jcil£(l hoog voor het Noordwijkse doel en daar stond Jeroen de Hollander gereed om met een ferme Y(*l*I*clSt -Vd'XCS kopstoot de verkeerd opgestelde v. d. Niet te passeren. Deze treffer was in feite beslissend. Want het moreel toch al niet zo sterke Noord- wijk is de klap niet meer te boven gekomen. m m (Van onze verslaggever) De toekomst van Quick Boys heeft j.l. zaterdag ln de regionale competi tie voor een daverende verrassing ge zorgd door van koploper Xerxes met 3—1 te winnen en nog wel in Rotter dam. Reeds na 2 minuten spelen had Quick Boys succes toen Andries van Leeuwen uit een corner hard en hoog inschoot 01. Na twintig mi nuten strijd had Quick Boys opnieuw succes toen G. v. d. Plas de bal. weer uit een corner, ineens op z'n schoen nam en hoog inschoot. Direct hierop zag Verdoes in het Quick Boys-doel kans om een strafschop wegens hands te stoppen. Nog voor de rust kwam Quick Boys op 30, ander maal Andries van Leeuwen die een pass van Schoneveld benutte. Na de rust moest Quick Boys in de verde diging. Deze sloot echter zo goed dat de Rotterdamse aanvallen op niets uitliepen. Pas vlak voor het einde zag Xerxes kans om de nederlaag n prettiger aanzien te geven. As. za terdag speelt Quick Boys thuis tegen ihet Rotterdamse Neptunus. RCL verpulvert ASWH (0-6) RCL heeft in Bergambacht niet eens alle registers behoeven open te trekken om tot een 60 overwinning te komen. In de eerste helft bleek de thuisclub zich tegen de talrijke rood-witte aanvallen nog wel be hoorlijk staande te kunnen houden en de score bleef dan ook beperkt tot de openingstreffer van midvoor Luiks 0—1. Daarna ging het snel bergafwaarts met de Bergambach- ters. In de tweede minuut van de hervatting knalde Luiks opnieuw in de roos 02 en tien minuten later kon de doelman van de thuisclub alweer naar het net omdat Versteeg fraaie sportpark in de beste ver- uit een voorzet van Gerrit Maas het standhouding gespeeld. ARC verloor van CSVD (0—3) Terwijl het ARC-publiek zijn favo rieten naar de gelijkmakPr trachtte te schreeuwen, viel een kwartier voor het einde de beslissing ten gunste van CSVD. De overigens goed ver dedigende doelman Van Horzen liet een schot van midvoor v. d. Heuvel glippen en daarmee was de stand op 02 gekomen. Het werd tenslotte ARC was zo bemoedigend begon nen. Al in de eerste minuten rolde CSVD er heel gelukkig doorheen toen een schot van Noomen tegen het been van de voortreffelijke doelman Sjerp belandde en naast vloog. Maar al spoedig bleek dat de combinaties in de ARC-voorhoede niet al te zui ver waren en de opzet vaak te een voudig. CSVD, spelend met dubbele stopper kreeg steeds gelegenheid, in te grijpen. En de uitvallen van de Delftenaren droegen een zeer ge vaarlijk karakter. In de 27ste minuut faalde Versluis met wegweiken en linksbuiten Kromhout maakte van de gelegenheid gebruik hard in te koge len. In de tweede helft waren de gas ten sterker, maar daarna volgde een periode, waarin ARC absoluut het spel dicteerde. Hoe het publiek zich ook roerde, de gelijkmaker kwam niet. Het werd. zoals boven omschre ven. 02 door v. d. Heuvel en vijf minuten voor tijd 0—3. De zege was verdiend, doch geflatteerd. SPORTHIIS TRAININGSPAKKEN HAARLEMMERSTR. 182 - LEIDEN Moreel brak bij eerste doelpunt (Van een onzer verslaggevers) Het gaat er nu zo langzamerhand toch wel troosteloos uitzien voor Ter Leede, dat zaterdag tegen Huizen zijn zevende nederlaag leed. En laten we er maar gelijk bij zeggen, als de Sassemers niet spoedig een oplossing weten te vinden voor hun onmiskenbare voorhoedeprobleem, dan zullen de roodgelen een machtig zware dobber krijgen om de fatale plaats te ontlopen. Een nieuwe moei lijke opgave dus voor trainer Tony Kantebeen en de Sassemse K.C.! leer precies onder de lat in de tou wen hao gejaagd. (03». Solowerk van Luiks leverde het vierde RCL- doelpunl op. waarna Loek van Tel gen en Gerrit Maas het halve dozijn volmaakten. 06. Voor de onprettige noot zorgde een der spelers van de thuisclub een kwartier voor het ein de De scheidsrechter zond hem van het veld. waarna hij enkele RCL-spe- lers te lijf ging en deze vervolgens met handen grind bekogelde. De wedstriid zelf werd overigens in het fraaie sportpark qjto Tegen Huizen was de thuisclub, die helaas midvoor Molenaar miste, voor wie broer Kees een onvoldoende ver vanger was, beslist niet de mindere. De Sassemers hadden rechtsback Thyssen naar de midvoorplaats ge haald. maar de oplossing bracht dit ook al niet, want daarvoor mist deze Nu neer een onfortuinlijke nederlaag in Spakenburg Spek glad veld Voor Quiclc Boys betekende dit snelle succes een prachtige injec tie Het krampachtige spel. dat de blauwwitten in vele vorige wedstrij den demonstreerden, was als bij tover- ag verdwenen. En Quick Boys won tegen alle verwachtingen in met een ruime marge: 3—0. Een eenzijdige wedstrijd is het men zou dat licht uit het boven staande kunnen opmaken echter riet geworden. Integendeel, Noord- wijk heeft vele aanvallen op het Kat- wi'kse doel op touw gezet, maar de roodbroeken misten niet alleen de stootkracht, maar ook de fantasie om de Katwijkse defensie tot capitulatie te kunnen dwingen. Bovendien stak ook nog doelman Koos den Hollan der in uitstekende vorm. Na het verrassende openingsdoel punt ging de strijd lange tijd vrij gelijk op en neer. Goede schoten van Arie v. d. Oever en van Koppenaal «\ervanger van Kees Maryt), van Floor van Duyn en van Aandewiel leverder echter geen succes op. Even min leverden de pogingen van Map Marijt, om de Katwykse defensie uit verband te spelen, enig resultaat op. Ook in de tweede helft bleef de score lange tijd op de 10 stand ste ken. Pas na 25 minuten viel de be slissing En dit keer was het min of meer een presentje voor Quick Boys. Midhalf Passchier (Noordwijk) kreeg bij toeval de bal tegen het achter hoofd Het leer sprong voor de voe ten var. de meegekomen Floor van Duyn en die maakte dankbaar ge bruik van de onverwachte kans: 20. Daarmee stond de zege van de Kat- wi'kers al vrijwel vast. Noordwijk gaf evenwel de moed niet op, maar de roodoroeken zagen hun inspanning slechts beloond met een doelpunt van Map Marijt. dat echter door de uit stekend leidende arbiter De Boer uit Amsterdam werd afgekeurd. In de 1-ratste minuten deed Pluimgraaff dc Noordwijkers totaal de das om. Zijn uitgekookte trekbal leverde voor Arie v d Oever een unieke kans op en Van der Niet stond dan ook totaal machteloos: 30. Hoewel de zege van Quick Boys verdiend was, konden wij slecht vre de hebben met de marge waarmee dat gebeurde. Noordwijk had beslist een tegenpunt verdiend. Maar deze opmerking zal de roodbroeken weinig troost geven. De lnterlmd voetbalwedstrijd TcJecho-SlowakiJePolen, zondag voor 40.000 toeschouwers te Bratisla va gespeeld, is door de Tsjechen na een 2u voorsprong bij de rust met 2—1 gewonnen. De 22-Jarige Henk Cornelisse zegevierde zondag in Keulen in een wielerwedstrijd over 92 km ln 2 uur 26 min li sec. Hy versloeg de Duit sers Weiss. Viehofer en Goletz in de Op1 de zesde plaats eindigde Van F ijk en negende werd Fontijn. Een fraaie redding van Quick- Boys-doelman Den Hollander in de wedstrijd tegen Noordwijk. Onze vraag is. waar waren de Noordwijk-aanvallers? Den Hollander kreeg alle tijd om zijn balanceerkunst te de monstreren. (Foto Leldsch Dagblad) (Van een onzer verslaggevers) Het heeft Rijnsb. Boys opnieuw niet meegezeten in de uitwed strijd tegen IJsselmeervogels. welke wedstrijd op een spekglad terrein werd gespeeld. Welis waar mag de IJsselmeervogels- zege verdiend worden genoemd, maar de cijfers waarmee dat ge beurde, liggen toch bepaald aan de te hoge kant. De Spakenbur gers konden op hun terrein, dat ze van haver tot gort kennen, beter uit de voeten en dat be sliste in een paar ongelukkige momenten toch wel in grote mate deze wedstrijd. De thuisclub begon op overdonde rende wijze met een offensief. Maar de kansen, die daaruit ongetwijfeld ontstonden, gingen alle verloren, waaronder toch schutters van naam schuilen, veel te gehaast te werk gingen, waardoor Blokhuis het eigen- In de vlerdeklasse A van de zaterdagcompetitie heeft SHS als lachende bik niet eens zo moeilyk kreeg, derde gekeken naar het treffen tussen koploper SVOW en Sportvereniging ïhinuten begon dat offensief '35. De ploeg uit Oude Wetering kwam niet verder dan een gelijk spel. terwijl a a flauwen. Rijnsb. Boys raak- SHS door een 30 overwinning de leiding kon overnemen. Katwyk bleef goed volgen door Sportlust in eigen huis een 40 nederlaag te bezorgen, waardoor de Katwijkers nu naast de Weteringers staan. De grootste klap van deze middag viel echter in Voorschoten, waar Rouwkoop liefst met 110 verloor van een oppermachtig Lisser Boys, dat daardoor met het mooiste doelgemiddelde naar de vierde plaats oprukte. Voor Rouwkoop en GWS, dat opnieuw verfoor, sombere toekomstwolken aan de voetbalhemel. Die wolken Heten zoveel regen los, dat Oegstgeest zaterdag voor de eerste afge lasting van het seizoen zorgde. Vierdeklassers zaterdagvoetbal te gewend aan de gladde toplaag, wist hoe de voeten neergezet moes ten worden en begon daarna aan een senc tegenaanvallen te bouwen, die veel gevaren inhielden voor de niet bijster sterke IJsselmeervogels- defensie Maar het geluk, dat de geelzwarten het hele seizoen zo zel den heeft toegelachen, liet hen nu ook weer in de steek. Kralt kreeg 'n uitstekende kans. een goed schot volgde prompt, maar het sprong af op de knie van de Spakenburgse goa lie, die toevallig in de richting van het schot liep. Even later had den Hoed pech, toen hij na een fraaie aanval via Heemskerk de bal hard Inkopte, maar die rakelings over de lat zag verdwijnen. Domheidje S.V.'35-SVOW' 2-2 (ruststand 0-1). SVOW begon overrompelend met goed opgebouwde aanvallen, die ook beter van afwerking bleken. Toch resulteerde het langdurige offensief slechts in een doelpunt van linksbui ten Vreeken. Het laatste deel van de eerste en het eerste deel van de laatste helft lag het overwicht meer by S.V.'Sö. Toch hadden de Hage naars de hulp van doelman v. d. Lip nodig om ln de elfde minuut wedstrijd, die het best uitgedrukt had kunnen worden met een punt loos gelijk spel. De arbiter deelde in deze algehele malaise en keurde om onduidelijke redenen voor rust van beide partijen een treffer af. Na rust nam GWS de leiding door Van Kesteren (strafschop). Heel vlug daarna maakte To Ouwehand gelijk, terwijl de anders voortreffelijke GWS-doelman Ter Beek even voor tijd debutant Deinstra in de gelegen- gelijk te komen. Enkele minuten la- heid stelde zijn ploeg als nog een ze- ter produceerde linksbuiten v. d. ge te bezorgen. Zwan met een fraaie kopbal een Rouwkoop-Lisser Boys (0-11 (rust- Haagse^voorsprong. Hierna gmg^de stand o-3). Een streekderby met als m ondergang van de Rouwkoop defen- In de eerste minuut van de wedstrijd (Van Ommeni reeds oor zaak van de openingstreffer, werd het na rust geheel een debacle toen doelman de Water het hoofd er niet stryd vrijwel gelijk op. Zij het dat SVOW technisch iets beter speelde. Het mooiste doelpunt kwam ook van Oude Wetering. Tien minuten voor het einde was Van Heek de maker van dit fraaie exemplaar. Sportlust' 46-Katwijk 0-4 (rust. 0-1). Tot een half uur voor het ein de wees nog niets in de richting van een grote Katwijkse zege. Na een kwartier had midvoor Andries van Duyvenbode zijn directe tegenstan der al misleid, waardoor de weg voor de openingstreffer vry kwam. Sport lust bood felle tegenstand en daar kon zelfs het technisch betere Kat wijk niet tegen op. Een kwartier voor het einde begon de Sportlust-defen- sie te rammelen en Katwijk vond dat het moment om er nog een schepje bovenop te gooien. Via Leen Plas, A. v. Duyvenbode en A. ver does werd toen volkomen verdiend de 0-4 eindstand bereikt. Semper Altius-GWS 2-1 (ruststand 0-0). Een duel tussen twee sukke lende ploegen, die nog niet de juiste formatie hebben kunnen vinden. Van beide zijden ook een slecht gespeelde goed meer bij kon houden. De defen sie werd nog onzekerder, toen ook nog de consequente dekking van Mondriaan en Hagen de beste spelers by de Lissenaren werd losgelaten. De Lisser doelpunten-ma- chine voor rust langzaam door Ha gen en Kors op gang gebracht, begon toen op volle toeren te draaien. De Rouwkoop ploeg verdient de eer, dat ze tot de laatste minuut voor de eer blijven strijden. Helaas stonden paal. lat. Lisser defensie en doelman dit sprankje hoop nog in de weg. Het houtwerk onderscheidde zich daarbij vooral. Aan de andere kant konden Helmes. Broekhulzen, Gijs Hagen. Piet Walkier (2x) en Mon driaan '3x> het net wel vinden in de tweede helft. Koudekerk-RAS 2-1 (rustst. 1-1). Een technisch beter RAS heeft te gen het uithoudingsvermogen van Rynsburgse Boys hield goed vol en niets wees er op. dat de thuis club veel gelegenheid zou krijgen tot doelpunten. Toch kwam die eer ste trefler snel, al moest hei ge beuren via 'n domheidje van Bleich- rodt, die de bal voor de voeten van linksbinnen de Graaf speelde, die toen van dichtbij niet de min ste moeite had BlokhuLs het nakij ken te geven. Al enkele minuten la ter keken de geelzwarten tegen een 2-0 achterstand aan. Opnieuw waag den de roodwitten een aanval, rechts binnen de Graaf kreeg de bal in schietpositie, een schot volgde, dat Zaterdagvoetbal Afd. Leiden Door een 32 zege op Leiden is VWS naast leider Alphen gekomen. Weliswaar hebben de mannen van Van Wijlk een wedstrijd meer ge speeld. maar Alphen moet de inhaal wedstrijd dan toch eerst winnen wil zij definitief de leiding in handen krijgen. Woubrugge is aan een sterke opmars bezig. TAVV werd met maar even 6—2 onder de voet gelopen. Ka- gia kwam bij VVSB goed voor de dag (11). SleutelsAlphia moest een kwartier voor tUd (stand 11) wor den gestaakt omdat scheidsrechter Versluis rijn enkel verstuikte. Door linksbuiten Van der Kraan nam Leiden bij VWS de leiding, maar met een mooi schot wist Huup Kok de partyen op gelijke voet te brengen Koudekerk een verweer gehad. Het eerste kwartier van de wedstrijd toonde een RAS-overwicht, dat be kroond werd met een doelpunt van linksbinnen Van Dam. die een de fensie fout goed afstrafte. Koudekerk reageerde fel en wist dank zij Japie Paling gelijk te komen. Hierna een snel wisselend spelbeeld met aan bei de zijden kansen. Na rust was er fei telijk sprake van een licht Koude- kerk-overwicht. De beide doelverdedi- gers weerden zich goed, terwijl de aanvallers over een slecht gericht schot bleken te bezitten. Behalve Ab Zweeris die in de 32ste minuut een niet te missen kans van Arie Zweeris kreeg. Hy miste dan ook niet. Doel man Louman moest ditmaal het ant woord schuldig blijven. Doelman Kruit bleef dat niet bij het felle Ras-offensief, dat de wedstrijd be sloot. Zelfs werd het door Bink nog net voor de rust 21. In de tweede helft leverde een krachtig offensief Leiden een tweede doelpunt op 2—2 en toen deze stand geruime tijd gehandhaafd bleef leek het. ook de eindstand te worden. De VWS-midvoor K Brand schoot nog net op tiid het derde en winnende doelpunt in <3—2>. Woubrugge had er in de eerste helft van de ontmoeting tegen TAVV al voor gezorgd, dat de Teraarders tegen een 50 achterstand aankeken. Het scoren werd de groenwitten dit keer niet al te moeilijk gemaakt want de Teraarse defensie bleek vele zwakke plekken te bevatten. Eerst scoorde Van Reenen 01en na en kele tegenaanvallen van de thuis club bracht Bregman 'de stand op 0—2 Geerlof schoot Woubrugge naar een 03 voorsprone en Van Reenen en De Wit zorgden voor de 0—5 rust stand Tersteeg wist na de rust de eer te redden 15. Uit een vrije schop bracht Kinkel het halve dozijn vol. Van Vliet bracht de achterstand terug tot 2—6. Door rechtsbuiten K. van den Berg kwam VVSB tegen Kagia aan een 1—0 voorsprong, die door Möllers in de volgende minuut teniet werd ge daan. Merkwaardig eenoee kwamen geen van beide partijen na deze ..be vlieging" noe tot een treffer, zodat beiden «en punt aan hun totaal konden toevoegen Stand: Alphen VWS Leiden Woubrugge TAVV 7—12 VVSB 8—8 8—12 Haz. Boys 7—6 7— 9 Kagia 8—5 7— 9 Sleutels 7—4 88 Alphia 7—1 De Koning van Ter Leede probeert doelman Westland van Huizen in moeilijkheden te bren gen. Echter zonder succes. felle vechtjas, die zich in de achter hoede het best thuis voelt, teveel aan fyne technische kneepjes. In de eerste helft van deze vrij matige wedstrijd begon de thuisclub al dadelyk met een flink overwicht waardoor de stevige Huizendefensie alle zeilen diende bij te zetten om onheilen te voorkomen. En dat lukte aan Kriek en de zynen vrij aardig al moet worden gezegd dat de rood- gele voorhoede het hen niet bijster lastig maakte. Van Biezen kreeg en kele goede scoringskansen, maar de ze vorig seizoen zo gevaarlyke schutter, is wel helemaal zijn schot kwijt. Daardoor behoefde de goed spelende Huizer doelman Westland maar weinig handelend op te tre den. De enkele malen, dat hij in vol le actie moest komen, waren op de vingers van één hand te tellen. On dertussen zat de Huizenvoorhoede oolc lang niet stil, waarbij al spoedig bleek, dat het gevaar in hoofdzaak van de linkervleugel Baas-Vreeswijk moest komen. Zy kregen echter in De stryd bleef spannend en ge- Henk Thyssen een onoverkomelijk zien de terremomstandigheden was struikelblok. zodat het weinige het vertoonde spel van goede kwali- I publiek bepaald niet vreemd opkeek teit De Rijnsburgers kwamen op- I toen de rust met blanke stand aan- Blnkhuis gemakkelijk had kunnen grijpen. Maar op het moment dat dit zou gebeuren, gleed de Rijnsburg se doelman uit en dat was dus 2-0! nieuw tot een serie tegenaanvallen maar de thuisclubdefensie gaf nu geen kansen meer weg. Het werd in tegendeel voor rust zelfs nog 3-0 toen na 35 minuten Blokhuis een hoog schot van rechtsbuiten Muis verkeerd beoordeelde en de bal in eigen doel sloeg. Dat waren dus drie doelpunten, die met wat meer geluk net zo goed buitey de palen had den kunnen blijven. Na rust Dadelijk na rust de Rijnsbur- gers hadden afgetrapt sneed de geelzwarte aanval als een mes door de IJssclmeervogelsploeg. Zonder dat één Spakenburger de bal had aan geraakt schoot Kralt uil die prach tige aanval de Rijnsburgers naar 31. Daaruit putte geelzwart nieu we moed, maar typisch genoeg zyn brak. Voordeel Na rust kreeg Huizen het wind- voordeel en kwam toen iets meer in de aanval..De roodgele defensie toon de echter het sterkste deel van de ploeg te zijn en daardoor kreeg ook Huizen maar weinig kansen. Jammer was het daarom, dat een fout van de overigens weer uitstekend keepen de de Vries er aan te pas moest ko men om na 20 minuten Huizen een voorsprong te bezorgen. Een betrek kelijk gemakkelyk schot van Hui zen's rechtsbinnen Bout trachtte de Sassemse goalie weg te stompen in- plaats van rustig te vangen. Hy stompte echter jammerlijk mis en dat betekende dus 0-1. Toen oleek hoe zwak het eertyds ze er var» dat moment af niet meer zo ijzersterke moreel van de thuis- aan te pas gekomen. Desondanks was er in het resterende deel van de nu niet meer aantrekkelijke wed strijd weer een gelukje voor nodig om de thuisclub aan 4-1 te helpen. Bij een schot van Heinen wilde Bleichrodt ingrijpen, maar ongeluk kigerwijze veranderde hij dat schot zodanig van richting, dat Blokhuis vergeefs greep. Daarbij bleef het in deze vcor rust goede wedstrijd. Uitslagen - standen Zalerdagvoetbal 2e KLASSE A ZCFC's Gravenz. SV 33 IJsselmeervogelsRijnsb. Boys 41 Ter LeedeHuizen12 Quick BoysNoordwijk 30 Kozakken BCSCA41 DOVO—NDSM 1—2 NDSM 8 6 1 1 13 19-12 DOVO 8 5 2 1 12 19-10 Noordwijk 8 4 2 2 10 13-10 Huizen 8 4 1 3 9 12- 7 's Grav. SV 8 3 3 2 9 18-13 CSCA 8 3 3 2 9 17-13 Koz. Boys 8 3 3 2 9 21-16 IJsselm.v. 8 4 1 3 9 16-15 Quick Boys 8 3 2 3 8 17-13 ZCFC 8 4 4 4 11-21 Rijnsb. B. 8 1 7 2 10-26 Ter Leede 8 1 7 2 8-27 3e KLASSE B ASWH—RCL0—G SpijkenisseExcelsior P. 12 PelikaanZuidland52 MonsterSHO12 ARC—CSVD0—3 SHO 8 7 1 14 19- 9 Excelsior P. 8 5 1 2 11 17- 9 Pelikaan 8 4 1 3 9 22-16 RCL 8 4 1 3 9 24-16 CSVD 8 4 4 8 17-17 Monster 8 3 1 4 7 18-17 ARC 8 3 1 4 7 13-19 Spykenisse 8 3 5 6 14-20 ASWH 8 2 1 5 5 16-26 Zuidland 8 1 2 5 4 11-21 4e KLASSE A SV '35—SVOW2—2 SportlustKatwyk04 Semper AltiusGW'S 21 RouwkoopLisser Boys 0-11 Devjo—SHS 03 club nu wel is. Want prompt stortte de ploeg ineen en vrij spoedig bete kende dat een reddeloze achterstand van 0-2. Bout kreeg een scoringskans en nu loste de oud-internationaal een daverend hard schot, dat via de on derkant van de lat in het Ter Lee- dedoel plofte. Wel kwam daarna Ter Leede de ergste inzinking te bo ven en werden er nog wat aanval len ondernomen, maar de kracht om de achterstand ongedaan te maken, konden de Sassemers toch niet op brengen. Ongeveer 10 minuten voor tijd had Thyssen eindelijk succes toen hij uit een scrimmage de bal achter West land joeg (1-2) maar de resterende tyd was veel te kort om de trage Sassemse aanval nog kansen op een gelykspel te bieden. En nu dus za terdag in Rynsburg de strijd om de rode lantaarn tussen Rynsburgse- Boys en Ter Leede: De hockey-lnterland Duits land—Oostenrijk, die zondag in Schweinfurt is gespeeld, eindigde in een overwinning met 3—0 voor Duits land. SHS 8 6 1 1 13 19-11 Katwijk 7 6 1 12 23- 7 SVOW 7 5 2 12 17-11 Lisser B. 7 5 2 10 29- 7 JAC 7 4 1 2 9 21-16 Devjo 7 2 2 3 6 13-12 SV '35 8 1 3 4 5 12-15 Semp. Alt. 7 2 1 4 5 11-15 Sportlust 8 2 1 5 5 15-26 Rouwkoop 7 1 6 2 13-36 GWS 7 1 6 1 10-27 4e KLASSE B De LierLoosduinen SchoonhovenOrnas Be FairHoekse Boys OegstgeestDL'NO KoudekerkRAS DUNO RAS Oegstgeest Ornas Koudekerk Loosduinen Be Fair De Lier Schoonh. Hoekse B. 1—2 3—2 5—3 afgebr. 2—1 4 27- 5 0 15- 9 9 12- 7 9 16-10 9 14-17 8 15-17 7 19-19 5 18-18 1 15-25 2 13-33

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 12