Melk is in - melk is vurrukkulluk Ellen Craamer krijgt Ed(am)ison! Grand Gala du Fromage Juist nu, automobilisten! "Teenagers senor" Johnny Lion advertentie: Op! Op het „Grand Gala du Disque" kreeg dit lieftallige zangeresje de Edison voor het best gezongen Nederlandse chanson. Op een gezellig „Gala du Fromage" bij haar thuis kreeg ^e de Ed(am)ison - omdat ze ook zo goed de lof weet te zingen van onze Nederlandse kazen. Ze houdt vooral van de klassieke Edammer en Goudse, de kazen die top-hits zijn overal ter wereld. Wanneer houdt u een „Gala du Fromage" bij u thuis? Karbonade a Ia Kati „lk wrijf varkenskarbonades in met peper, zout en knoflook", zegt kook- kunstenares Kati van het Handelsblad, „kerf de vetrandjes in zodat 't vlees niet krult of krimpt, wentel ze soms in bloem of klop ze mooi dun. En dan - natuurlijk in de roomboter!" Kati weet als alle goede koks dat een eenvoudig gerecht grandioos op tafel komt, als het bereid is met liefde, kennis en... room boter. Want roomboter hóórt erbij! Publicatie van het Nederlands Zuivelburcau Rijswijk (Z-H) HOE IS DE STAND. COEN MOULIJN Wat de kaas betreft is dat altijd gelijk spel. Want de supersnelle dribbelaar houdt van Gouda evenveel als van Edam: om uit 't vuistje te eten als een blokje pure energie. W eet u dat kaas op elk officieel sport-menu staat Juist nu - met die mistige en gladde wegen, met dat vroege donker - is „rijdt veilig met melk" zo belangrijk. Melk verhoogt uw concentratie, tankt u bij met energie als u lange afstanden rijdt. Schrijf een kaartje (met vermelding „Rijdt veilig") aan het Nederlands Zuivelbureau, postbus 4075, Rijswijk (Z-H) en u krijgt het zelfklevende embleem (6,9 x 7,6 cm) van deze nuttige aktie voor uw autoruit. Deze snel stijgende ster aan onze vaderlandse zangershemel heeft met „Teenage senorita" vele harten veroverd. Als u een kaartje stuurt (met vermelding „Johnny") aan het Nederlands Zuivel bureau, postbus 4075, Rijswijk (Z-H), krijgt u deze foto. O ja, waarom Johnny er met dat glas op staat? Gewoon, omdat hij graag een koel glas melk drinkt. Wie niet? Mixer-duelDe fabrikanten van mixers strijden een nuttige strijd met lage mixer- prijzen als prijs voor Dat is plezierig want met een mixer in huis kunt u zelfde lekkerste milkshakes maken. Koffieshakes! Citroenshakesl Noten-shakes! De Jolder „Milkshake recepten" krijgt u per omgaande, als u een kaartje (met vermelding Milk shakes") stuurt aan het Nederlands Zuivelbureau, postbus 4075, Rijswijk (Z-Hj.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 6