Quick Boys kon weer geen VUIST maken SVOW behoudt leiderspositie Sporttoto Rijnsburgse Roys had weer eens alles tegen Noordwijk in de beginfase door IJsselmeervogels overrompeld Ter Leede, waarheen? (0-7 tegen CSCA NDSM had vechtlust KATWIJKERS VERLOREN Begin vol slippen en glijden Tegenslag ALPHEN EN VWS GEVEN ELKAAR WEINIG TOE Ineenstorting LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 8 OKTOBER 1962 Woudsma mag weer s spelen Onmiddellijk na de zaterdagmiddag gehouden receptie van het 40-jarig bestaan van de voetbalvereniging DES, te Nijver dal, hield het bestuur een spoedvergadering waarin beslo ten werd de schorsing van doelman Kas Woudstra ongedaan te maken. Zoals bekend werd de doelman van het nationale zaterdag-elftal wegens het onjuist geachte optreden tegen zijn medespelers, door het bestuur van DES voor een jaar geschorst. Een besluit waarover de nodige deining ontstond. Met een ovationeel applaus werd zaterdag de mededeling van voorzitter Mulder tijdens de feest avond ontvangen. Woudsma was zelf aanwezig op het feest. V ierdeklassers zaterdagvoetbal Finale Europa Cup voor bekerwinnaars in Rotterdam Het bestuur van de Europese Voetbal Unie heeft de finale van het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars 1962—1963 toegewe zen aan het Feyenoord Stadion te Rotterdam. De eindstrijd zal begin mei worden gespeeld. De juiste da tum zal pas worden vastgesteld als de beide finalisten bekend zijn. De strijd om de kop van de vierde- klasse A van de zatcrdagcompetitie is voorlopig in bet voordeel van SVOW beslist. Dit gebeurde via een thuis behaalde zege op concurrent Katwijk. Lisser Boys zit ook weer in de lift en demonstreerde dat door een 70 overwinning op Sportlust, welke zowaar in Woerden werd be haald. JAC bleef de Lissenaren ech ter voor door een 62 zege op Rouw koop, dat echter beter voor de dag kwam dan in voorgaande wedstrij den. Voor GWS gaat het er nu toch wel heel donker uitzien. De Sassen- heimers stonden SV '35 een eerste overwinning toe en zetten daarmee zichzelf nog steviger op de onderste plaats. In 4 B verloor Oegstgeest ver rassend met 10 va.n RAS. Koude kerk kwam in Waddinxveen tegen Be Fair tot een redelijk gelijk spel en behoudt waardoor de plaats in de middenmoot. SVOWKatwijk 10 (ruststand 00). Een wedstrijd, die feitelijk in ieen gelijk spel had moeten eindigen. Beide ploegen waren volkomen I tegen elkaar opgewassen. Katwijk domineerde in de 1ste helft met fel le aanvallen. De verdediging van SVOW was potdicht en vooral rechts achter G. Baars blonk daarin uit door de snelle Katw. linksbuiten De Ko ning aan banden te leggen. Ook rechtshalf Pulleman speelde een goe de partij. Na rust zakte het tempo aanzienlijk. Paal en lat stonden Katwljkse successen in de weg. waar na SVOW feller werd. In de twintig ste minuut miste de gehele Katwijk- se defensie de bal bij een SVOW hoekschop. Niet echter goalgetter Van Heek. die beheerst het beslissen de doelpunt maakte. Beide ploegen hebben daarna nog kansen gehad. Bij SVOW misten Vreeken en De Hartog zelfs voor open doel. De uitslagen van de voetbalwed. strijden, die gelden voor de sport, toto van deze week lulden: DOS—Feijenoord 1—0; Volewj).; ckers—Willem 2 04; Enschede- Fortuna '54 20; Sparta—Herack, 2—1; MVVAjax 2—2; GVAV—Vo. lendam 2—2; DHC—RBC 0—1; Ex- celsiorEnschedese Boys 14; Eind hovenVelox 41; LlmburgU-i ElinkwRk 1—2; NEC—Wageningn 24; HDVS-BVV 0—2; Haarlem-I Longa 41. Het aantal deelnemers aan d» sporttoto van gisteren bedroej 726.454. die voor een totale Inleg van 896.196 gulden zorgden. Voor de eer. ste prijs is beschikbaar een bedrag van 162.660 gulden, voor de tweed» 88.725 gulden en voor de extra-prjji 44.360 gulden. Zondagavond waren q twee meldingen binnen van deelne. mers met 13 goede uitslagen, terwij! zich twintie deelnemers hadden gt- meld met 12 goede uitslagen. Voor d» extra-prijs (vijf gelijke spelen) wu nog slechts één melding binnen. Het heeft de Riinsburqers op- club langzamerhand gelegen- I heia zich te herstellen van het ma- nieuw niet meegezeten in de tige begin. Ook het Rijnsburgse doel vijfde competitiewedstrijd, on- kreeg nu moeilijke ogenblikken te j i doorstaan en daarbij bleek al gauw. danks vaak uitstekend spel. In dal de verdediging, evenals in de (Van een onzer verslaggevers) De geelzwarten begonnen al da delijk met een serie aanvallen, die aes te gevaarlijker waren, omdat de Westlandse defensie vooralsnog geen vai had op de gevarieerdheid waar een fout van de achterhoede een 1—0 mee zt werd uitgevoerd. AI vrij spoe- min. dig kwam Wolters in een prachtige i j /- j. v .vergroot werd" tot 2—0. Duidelijk schietpositie en prompt schoot de haar Amsterdamse tegenstanders, toch ging de (verdiende) winst bleek U}en al dat het Amsterdamse Drentse Rijnsburger op het door naar Amsterdam. In de wedstrijd, die Quick Boys zaterdagmiddag op Nieuw-Zuid speelde tegen het Amsterdamse NDSM, is nog eens duidelijk onderstreept dat techniek alleen niet van doorslaggevende betekenis is in een competitiewedstrijd. Quick Boys mocht dan weer, wat de speltechnische zijde betreft beter geweest zijn dan I achterstand opliep die na 25 J ..nnrrnn» nnr/l trtf Oft T~»l 1 i Merkwaardige situatie voor het Katwijkse doel tijdens Quick BoysNDSM. die een 1-3 zege voor de bezoekers opleverde. Dc Hollander schijnt een diepe bui ging voor de Amsterdamse aan valler te maken. (Foto Leidsch Dagblad) de uitwedstrijd tegen 's-Gra venzande SV werd er vooral voor rust een snelle en aantrek kelijke wedstrijd gespeeld en zou het in het eerste kwartier wat meer hebben meegezeten, wel licht zou er een heel andere uit slag uit de bus zijn gekomen dan de 61 waarmee de thuisclub aan het langste eind trok. de verdediging, vier voorgaande wedstrijden, niet die hechtheid vertoonde die nodig was en waardoor doelman Blokhuis' taak onnodig werd verzwaard. Toen deze goalie na een kwartier bovendien min of meer misgreep op een ver schot, dat linkshalf de Jong op ge lukkige wyze losliet na een afgesla gen aanval, betekende dat 1-0. Vooral verdiend omdat de Amster dammers een betere eenheid vorm den en dan vooral een sterkere „ge vechtseenheid". En juist dit laatste heeft Quick Boys de das omgedaan. Nu is het wel zo, dat de Katwykers steeds met invallers uit moeten ko men (Anton v. d. Plas speelde nog niet mee). Maar ondanks deze han dicap had de thuisclub o.i. waar schijnlijk een beter resultaat bereikt als zy van meet af aan de zaken aangepakt hadden zoals na de rust gebeurde: n.l. vechten voor de winst. Maar toen was het al te laat gewor den. De Amsterdammers hadden toen een vorstelijke 2—0 voorsprong. Het heftige offensief dat Quick toen ontketende werd doeltreffend opge vangen door een goed sluitende en uiteraard stevig uitgebreide Amster damse verdediging. Een bijzondere plaats in de Amsterdamse verdedi ging nam de doelman in, die het hoofd koel hield in vele benarde situaties en die vele fraaie reddingen verrichte. Zelfs toen bij een hard ingeschoten bal van v. d. Oever z'n duim uit de kom schoot, vermocht hem niet van z'n stuk te brengen. Wel had Quick Boys pech toen er eindelijk een doelpunt gescoord werd maar de scheidsrechter het om ons onbegrijpelijke redenen niet toeken de. geldig doelpunt te scoren. Volledig heidshalve zij nog vermeld dat di- reet na het begin Quick Boys door 1 Den Hollander. spel directer van opzet was met dat doelman Meijer verlaten doel. De scherpe spel over de vleugels. De j snel teruggekomen stopper Kluin red- buitenspelers waren van begin tot de op de doellijn. Deze tegenslag eind een groot gevaar voor doelman haalde iets uit het ritme van de I Rijnsburgse aanvallen en de thuis- Nederlaag (3—2) voor Roodbroeken Buitenspel Direct daarop kreeg Quick Boys de knock-out toegebracht, toen bij een uitval de achterhoede van Quick Boys voor buitenspel bleef staan, en de midvoor van de gasten kon sco ren. Vast stond toen al dat Quick Boys de wedstrijd zou verliezen, want aanboden, weigerde de aanvalsleider hardnekkig er een goed gebruik van te maken en zelfs vrijwel op de doellijn staande miste Marijt, die an- Een heel onfortuinlijk Noordwijk heeft zaterdag op het nippertje a^erken^de* kansen.1 Zo^leeï- verloren van IJsselmeervogels, waardoor de roodbroeken in de te de strijd zich naar het einde: een strijd om de leiding met DOVO achterop zijn geraakt. Óp een ondanks het fraaie weer spekglad IJsselmeervogels- terrein was het in het eerste kwartier voor de Noordwijkers een kwestie van meer vallen en glijden dan ze anders in het hele seizoen op eigen terrein plegen te doen. Dat was voor de thuisclub net voldoende om zodanig en zo hard toe te slaan, dat de in die beginfase behaalde voorsprong beslissend voor de uitslag was. ontmoedigd, maar vooralsnog zagen ze geen kans de bakens te verzetten. Integendeel, de thuisclub rook zijn kans tegen dit kennelijk nog niet op toeren zijnde Noordwijkteam en drie minuten later was het opnieuw prijs. Linksbinnen Heinen kreeg op korte afstand uit een corner de bal in Zaterdagvoetbal afdeling Leiden De strijd was nauwelijks 2 minu- de Amsterdamse ploeg gaf geen ten oud toen de snelle Spakenburgse duimbreed toe. Zelfs moest de lat er rechtsbuiten Muis op een diepe pass nog aan te pas komen om een vierde uit 't midden doorliep, langs de slip- vrije schietpositie en via de binnen- doelpunt van de gasten te voorko- pende en glijdende Noordwykdefen- j kant van de paal verdween de bal men. Pas in de laatste seconde van sie gleed en met een nogal lukraak opnieuw langs v. d Niet. Noordwijk de wedstrijd gelukte het Floor v. j schot de score opende. De roodbroe- Was lichtelijk aangeslagen en kreeg Duyn uit een vrije trap eindelijk een ken waren door deze tegenslag niet geen Vat op het snelle en gevarieer de aanvalsspel van de thuisclub. De lange Spakenburgers zochten het niet in mooi opgezette combinaties, maar begrepen, dat ze tegen een nog steeds aarzelend spelende Noordwyk- defensie, met felle en snelle doorsto ten het meeste succes konden heb ben. Dat kwam 12 minuten na het begin nogmaals en ditmaal was het midvoor De Graaf, die handig de laatste hand legde aan zo'n doorstoot. Dat was 30 en Noordwijk leek „groggy". Doch ook ditmaal bedroog de schijn. Langzaam maar zeker kwa men de roodbroeken er beter in en vooral de voorhoede, drijvende op het intelligente spel van v. d. Lippe en Marijt, ging zich roeren. IJsselmeer vogels trok zich wat terug en daar mee gaf het definitief het midden veld prijs, waarvan de roodbroeken dankbaar gebruik maakten. De stand kreeg 10 minuten voor rust een beter aanzien toen Map Marijt met een fraaie dieptepass Barnhoorn lanceer de. Snel liet de Noordwijkrechtsbui- ten de thuisclubdefensie zijn hielen zien en met een prachtig schot werd de Spakenburgse goalie kansloos ge slagen. Nog voor rust had Noordwijk de stand op 32 kunnen brengen, maar v. d. Wiel had ditmaal zijn rustige trefzekerheid thuisgelaten en miste de wegens hands toegestane strafschop jammerlijk. Alphen verstevigde zijn positie aan de kop weer iets door zelf van Wou- brugge te winnen, terwijl TAVV en Hazerswoudse Boys tegen elkaar ge lijk speelden en dus geen vorderin gen boekten. VWS bleef echter wel goed volgen. De wedstrijd van zater dag wonnen de Leidenaren met 30 van Sleutels. Lelden won in Noord- wijkerhout verdiend met 13 van VVSB. Alphia is nog de enige ploeg zonder winstpunt. Ook zaterdag kwamen de Alphianen er niet aan te pas. ZU verloren met 5—3 van Kagia. In de eerste helft wogen Woubrug- ge en Alphen op het slechte veld (wat wordt het toch tijd. dat de Woubruggenaren een nieuw veld krijgen Red.) goed tegen elkaar op. Om beurten verkeerden de doelen in gevaar maar steeds weer wisten de achterhoedes de zaak te klaren. In de dertigste minuut liep het voor Woubrugge echter mis en wist Joh. Harskamp uit een pass van Jan van Soest via de vuisten van doelman Wijsman Alphen aan een voorsprong te helpen 0— 1. In de tweede helft was Alphen wel sterker, maar doelpunten kwamen er niet meer. Alphen kroop daarna nog wel door het oog van de naald, toen een hard schot van De Wit het Alphense houtwerk deed schudden. Een tweede doelpunt van Alphen in de allerlaatste ogenblikken van de wedstrijd door Boxsma gescoord, werd door de scheidsrechter» niet meer toegekend, omdat hij juist voor de bal het doelvlak passeerde, voor het einde had gefloten. Het bleef derhalve bij een 01 voor de Alphe- naren. Thuis spelend tegen Lelden moest VVSB met vier invallers aantreden. Aanvankelijk wogen de partijen goed tegen elkaar op. Wel kwam Leiden door haar midvoor na twintig minu ten op 01, maar een kwartier later liet Duivenvoorde de gelijkmaker noteren. In de tweede helft heeft de Leidse achterhoede aanvankelijk veel werk moeten verzetten om VVSB van een voorsprong af te hou den. Toen een kwartier voor het ein de Leiden op wat fortuinlijke wijze aan een tweede treffer kwam 1—2, zakte VVSB in elkaar en konden de gasten door hun midvoor gemakke lijk op 13 komen. Stand: Alphen VWS Leiden Haz. Boys TAVV 5—9 5—6 4—6 5—6 5—6 Woubrugge 45 VVSB 5—4 Kagia 5—2 Sleutels 52 Alphia 5—0 Sterker Na rust was Noordwijk voortdu rend wat sterker, maar nu trad een Pijnlijk gebrek aan produktiviteit aan de dag. Hoewel v d. Lippe en Map Marijt midvoor Kees Marijt de alsmaar aanvallend Noordwijk en een stug verdedigend IJsselmeervo gels. Pas enkele minuten voor tijd gelukte het v. d. Lippe na een fraaie solorush er 32 van te maken. Zo verloor Noordwijk dit toch wel span nende en interessante duel. Gelijkmaker De geelzwarten kwamen echter al spoedig terug en 5 minuten na de openingstreffer was Wolters ditmaal gelukkiger dan in het begin van de wedstrijd. Een hard schot van zijn voet werd door stopper Kluin zoveel van richting veranderd.dat doelman Meijer er niet meer bij kon. Fe! gingen de Rynsbuigers door en 3 minuten later scheen het 1-2 te worden, maar het felle schot van v. d. Meij kwam van de lat terug. Wat een pech in dat eerste half uur! De fut ging er bij de geelzwarten een beetje uit en na een half uur werd dat de inleiding voor de nederlaag. Blokhuis kon toen een schot van midvoor Vos niet onder controle krij gen en de snel toegelopen v. Nieuw- kerk had geen moeite de stand op 2-1 te brengen. Nog voor rust werd daarna het vonnis over de Rijns- burgers voltrokken. Want 2 minuten later reeds scoorde Vos uit een prachtige aanval 3-1 en kort voor rust maakte rechtsbinnen Dijkhui zen er 41 van. Moedeloos Na rust heeft Rynsb. Boys. nog van alles geprobeerd om de stand een beter aanzien te geven, maar ook nu weer keerde de fortuin zich steeds tegen de geelzwarten. Allengs ging de moedeloosheid een overheer sende rol spelen en langzamerhand werd de thuisclub wat sterker. Tus sen dc 15en en 20e minuut zag de ditmaal wel produktieve rechtsbin- ner Dijkhuizen nog tweemaal kans Blokhuis te passeren en kon daar mee de eindstand op 6-1 brengen. Hoewel de Westlanders de zege wel verdienden, waren de cijfers zeer ge flatteerd en mogelijk had de wed strijd een heel ander beeld gekregen als de geelzwarten in de eerste helft met iets minder pech te kampen hadden gehad. SportlustLisser Boys 07 (rust stand 01). Sportlus' startte met vier (veelbelovende) invallers. Het maakte de ploeg onzeker, vooral toen Mondriaan de Lissenaren reeds na dertig seconden op knappe wijze aan 'n voorsprong hielp. Sportlust mistte tweemaal voor rust de kans op de gelijkmaker. Eenmaal werd zelfs een strafschop hoog overgeschoten. Na rust was de Woerdense instorting volkomen. Lisser Boys. dat zoals ver leden week reeds werd opgemerkt, de smaak weer te pakken heeft, benutte do blunders vpn Sportlust op de juiste manier via Gijs Hagen (driemaal), A. Timans (2 x> en Mondriaan (strafschop). RouwkoopJAC 26 /ruststand 1—1). Met de rust leek niets op een grote overwinning van de Haagse ploeg, die technisch een klasse beter was. Rouwkoop had zelfs door het be nutten van enkele kansen een voor sprong kunnen hebben. JAC begon uiterst snel en het antwoord van Rouwkoop kwam al in de tiende mi nuut door rechtsachter Jan Kuit, die een zeer ver schot inzond. In de tweede helft greep doelman de Water mis. terwijl even later een misver stand in de Voorschotense defensie voor 31 zorgde. Rechtshalf Ten Bruggekate maakte de debacle com pleet door in eigen doel te schieten. Daarna maakte de JAC midvoor nog een subliem doelpunt, eer Hans Arendse de stand in deze sportieve wedstrijd iets dragelijker kon ma ken via een strafschop. Het baatte de hardwerkende Rouwkoop-ploeg niet, want JAC maakte nog juist voor tijd het verschil weer groter. SV '35—GWS 3—0 (ruststand 1—0). De Sassenheimers hebben het ook te gen het zwakke SV '35 niet kunnen bolwerken, ondanks 't feit, dat doel man Ter Beek weer in een glanzen de vorm stak. Voor rust ging het nog wel. De defensie der Sassenheimers hield nog stand, alhoewel tegen het schot van midvoor Lagas geen ver weer mogelyk was. Na rust kregen de Hagenaars meer overwicht en on- Het verslag van de wedstrijd Ter LeedeCSCA zou eigenlijk in een paar regels kunnen wor den afgedaan. De cijfers waar mee de Sassenheimers van de Amstelveners verloren: 0-7. spreken duidelijke taal. Wat is er met de Sassenhei mers aan de hand? Deze vraag stellen niet alleen de vele Ter Leede-vrienden, maar mogelijk nog meer de spelers zichzelf! Het antwoord is echter moei lijk te geven, al zijn er wel enkele factoren, die van invloed zijn. Zo is er de zwakke bezetting van de plaats in het doel. De roodgelen speelden eerst met Heil, die inmiddels weer is vertrokken, maar toch lang de vorm van het vorige seizoen niet kon halen. Zijn opvolger. Den Hartog. mist de ervaring, doet onzeker en dat heeft natuurlijk een slechte uitwer king op de gehele defensie. En was er bij dat alles nu maar een voor hoede. die als in vroegere jaren van wanten wist en gevreesd werd door elke tegenstander, dan zou er altijd nog voor de nodige opluchting kun nen worden gezorgd. Maar ook in de aanvalslinie ontbreekt het op het ogenblik aan fantasie, durf en door zettingsvermogen. Toch zouden we de Sassemers de dringende raad wil len geven juist nu niet bij de pak Over de wedstrijd zelf nog dit: Ge durende de eerste 10 minuten beet Ter Leede behoorlijk van zich af. Enkele aanvallen stichtten de nodi ge verwarring in de allerminst sterke verdediging van CSCA. maar de kor te storm kon worden bezworen, om dat er geen Sassemer te vinden was. die de zaak met een ferm schot kon afronden. Goedkoop Langzamerhand werden de bakens verzet; de pittige Amstelveners kwa men meer opzetten en in de volgende 80 minuten zouden ze Ter Leede le ren wat schieten is. Het begon alle maal nogal onbenullig. Een ogen schijnlijk gevaarloze aanval bracht de bal bij midvoor Verburg, die in schoot en tot zijn vreugde de bal tussen de handen van Den Hartog in het doel zag verdwijnen. Dat was een goedkoop verkregen voorsprong, maar het erge was. dat dit tegelijk de inleiding was tot de hevige „de pressie" bij de roodgelen. Steeds meer kwam CSCA in de aanval en lang zamerhand werd de vloedgolf van aanvallen zo groot, dat er geen keren meer aan was. Door W. Verburg, Co- lyn en N. Verburg bereikten de Am stelveners met de rust al een com fortabele 40 voorsprong. Na rust poogde Ter Leede nog even de bakens te verzetten, mede omdat de bezoekers het aanvankelijk wat kalm aandeden. Toen hun doelpun- tenmachine echter eenmaal weer ging draaien, vielen de treffers weer als rijpe appelen van de boom. Door rechtsbuiten Groenendijk, die na rust een behoorlijk graantje meepikte uit kansen op een presenteerblaadje ten is onkwetsbaar. ken te gaan neerzitten. De weg is nog de doelpuntenruif, werd tenslotte de lang en geen van de competitiegeno- 170 eindstand bereikt. Terecht dus: iQuo Vadis, Ter Leede? Verzwakt ARC gaf behoorlijk partij Het gaat met ARC dit seizoen niet zo bijster goed. De reis naar Zwijndrecht om daar tegen Pelikaan te spelen moest met niet minder dan zes invallers wor den ondernomen, onder meer voor doelman v. Horzen en voor niet mln- der dan drie voorhoedespelers. De 41 nederlaag tegen het vinnige Pe likaan valt dan ook niet eens zo heel erg tegen. Voor rust waren de Zwijndrechte- naren de roodzwarten verre de baas en de invaller-doelman kreeg volop gelegenheid te bewijzen, dat hij uit het goede hout was gesneden. Toch kon hij en ook de overige ARC-ers niet verhinderen, dat Pelikaan op re gelmatige wijze een 30 voorsprong i verkreeg. Wel vochten de roodzwar- ten voor elke meter terrein en zelfs kwamen ze meermalen tot tegenaan vallen. maar veel verontrusting kon den die toch niet brengen bij de Zwijndrechters. De Alphense voor hoede, waarin drie Junioren, miste de stootkracht om de potige Pelikaan defensie te overmeesteren. In de tweede helft begon ARC weer moedig weerstand te bieden en die tgenstand groeide dermate, dat de Alphenaren zelfs lange tijd in de meerderheid waren. Enkele goede aanvallen kwamen nog eens het be wijs leveren, dat wie eenmaal pech heeft altijd pech heeft, want op soms wonderbaarlijke wijze zag de Pelikaangoalie zich geassisteerd door Vrouwe Fortuna. Totdat tenslotte De Jeu een kans kreeg, ditmaal eens de juiste richting vond en met een goe de treffer 3—1 liet aantekenen. Met ARC in de aanval bleef de hoop op een beter resultaat bestaan, maar toen Pelikaan tenslotte via een uitval tot 41 kwam. legden de moegestre den ARC-ers het hoofd in de schoot. Rugby-competitie De uitslagen van de gisteren ge speelde wedstrijden in de rugby-com petitie luiden: Te Werve RC—AAC 345; RC HilversumRC Eindhoven 195; RC Hilversum 2—RC 't Gooi 06: ASRC—Rotterdamse RC 911; RC NijenrodeHaagse RC 218. Met 6 punten uit 3 wedstrijden gaan na de derde competitiedag AAC en 't Gooi op kop. gevolgd door Hil versum met 4 punten uit 2 wedstrij den. Ook de Leidse studenten en Nij enrode zijn nog ongeslagen. Beide speelden echter nog slechts één wed strijd. Doelman v. d. Lip van 5VOW gooit zich in de baan van heil schot dat midvoor v. Duyven\ bode op hem afvuurt. danks verwoede pogingen van Vaa Kesteren cs om de bakens te verzet ten slaagden de Sportmannen erin de score via midvoor en linksbinnea nog op te voeren. De hemel is terdagmiddag in Sassenheim wel heel erg donker geworden. RASOegstgeest 10 (ruststand 10). Een sportieve, felle en leuk» wedstrijd, waarin Oegstgeest feller was dan RAS. Oegstgeest had het beste van het spel en was ook meer in de aanval. In de 25ste minuut maakte de linkshalf Van Dam, die mee ten aanval getrokken was, bij een scrimmage het enige doelpunt Daarna ging de strijd gelijk op. In de tweede helft werd nog een doel punt van RAS afgekeurd wegem buitenspel, doch hier beging do arhi- ter 'n vergissing, maar voor de winst punten maakte dit niets uit, want die bleven toch in Den Haag. Selier lepelde even voor tijd, oog-in-oog staande met de Haagse doelman, hoog over. Be FairKoudekerk 11 (rust- stand 11). Een gelijk opgaande strijd waarbij Koudekerk feller was. De Koudekerkers waren ook steeds iets eerder bij de bal. Zij faalden echter in de aanvalslinie. Na tien mi nuten opende midvoor Breedijk voor Be Fair de score. Van der Weijden maakte echter nog voor rust gelijk, Na rust had Be Fair pech. doordat tweemaal een schot via de binnen kant van de paal terugkaatste. Kou dekerk miste de overwinning door dat doelman Russer 'n slecht door A, Zweeris ingeschoten strafschop wist te keren. Uitslagen - standen Zaterdagvoetbal TWEEDE KLASSE A 's-Gravenz. SV— -Rynsb. Boys 6-1 ZCFC—Hulzen 0-4 IJsselmeervogelsNoordwijk 3—1 Ter Leede—CSCA o-: Quick Boys—NDSM 1-3 DOVOKoz. Boys 3-1 DOVO 6 5 1 11 17-7 NDSM 5 4 1 1 8 15- 8 Noordwijk 6 3 2 1 8 11- 7 Huizen 6 3. 1 2 7 10- 4 CSCA 6 2 3 1 7 14- 8 's-Grav. SV 6 3 1 2 7 14- 9 Quick B. 6 2 2 2 6 13-U Koz. B. 6 2 2 2 6 15-13 IJsselmeerv. 6 2 1 3 5 10-14 ZCFC 6 3 3 3 7-15 Ter Leede 6 1 4 2 7-23 RUnsb. B. 5 5 6-20 DERDE KLASSE B RCLExcelsior P 2-4 AS WHZuidland 3-« SpijkenlsseSHO 1-4 PelikaanARC 4-1 CSVD—Monster 3-2 SHO 6 6 12 16- 6 Monster 6 3 1 2 7 16-13 Excelsior P. 6 3 1 2 7 12-8 CSVD 6 3 3 6 11-12 Spykenisse 6 3 3 6 12-16 Pelikaan 6 2 1 3 5 15-13 RCL 6 2 1 3 5 13-13 ASWH 6 2 1 3 4 16-16 ARC 6 2 1 3 5 10-15 Zuidland 6 2 4 2 7-15 VIERDE KLASSE A SVOW—Katwijk 1-4 SV '35— GWS 3-4 Sportlust— Lisser B. 4 0-7 Semp. Altius—SHS 1-2 RouwkoopJAC 2-< SVOW 6 5 1 11 15-9 SHS 6 4 1 1 9 12- 8 Katwijk 5 4 1 8 16- 5 JAC 6 3 1 2 7 17-13 Lisser B. 5 3 2 6 14-5 DEVJO 5 2 2 1 6 11- 6 SV '35 6 1 2 3 4 8-10 Sportlust 6 2 4 4 12-19 Semp Altlus 5 1 1 3 3 7-10 Rouwkoop 5 1 4 2 10-21 GWS 5 5 6-23 VIERDE KLASSE B LoosduinenOrnas De LierHoekse Boys SchoonhovenDUNO Be FairKoudekerk RASOegstgeest DUNO 6 R Ornas 6 RAS 6 Oegstgeest 6 Koudekerk 6 Loosduinen 6 Be Fair 6 De Lier 6 Schoonhoven 6 2 Hoekse B 4 4 3 1 3 1 3 1 3 2 1 2-1 6-1 1-3 1-1 1—4 21-3 13- 6 13 -1 10-« 11-16 13-15 12-10 16-15 11-19 6-27

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 6