Na bestand grenzeloze dreigt een verveling Churchills een ware rit naar huis triomftocht v.h. Sanders Co. N.\ chemisch technicus Bedrijfsruimte Thuisfront„snelle actie thans geboden" Epidemie van voetwratten in Voorschoten nu overwonnen Protestmars tegen tv-uitzending AVRO In Nieuw-Guinea geen automaten Toegejuicht door duizenden Jonge Katwijkers hebben veel betere gebitten dan vroeger Verongelukt ft De 20-jarige tuinder V. Bancras uit Obdam is vanmorgen op de Rijks weg Amsterdam-Utrecht om het le ven gekomen /toen de wagen, waarin hij zat in de berm terecht kwam en tegen een huisje van de Rijkswater staat tot stilstand kwam. De jonge man, die naast de bestuurder zat, werd uit de auto geslingerd. De an dere inzittenden liepen slechts lichte verwondingen op. ft De 17-jarige L. Düringshof uit Soest is gisteravond tussen Amers foort en Soest op de onbewaakte overweg De Birkt door een trein oven-eden en gedood. Miljoenste op Schiphol 1 VOOR UW 1 Restaurant Rernsen Ontstemming in Kerkrade M RUIM PAKHUI!, KANTOOR EN BEDRIJFSRUIMTE OF TERREIN 556ste STAATSLOTERIJ «ekias 3» iijst LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 22 AUGUSTUS 1962 (Van onze Haagse correspondent) „Stelt U zich eens voor: een rimboehospitaaltje in Kaimana. Gelukkig ligt het maar half vol, er waren niet veel zieken onder de soldaten. Maar toch, zo'n stuk oj acht van die knapen lagen er wel. In een akelig ongezellig zaal tje met verveling als de ergste kwaal. Die dokter zegt tegen mij: Meneerhad ik maar één lucht bed. Dan kon ik de patiënten tenminste af en toe een uurtje buiten leggen, in de schaduw, dat zou een prachtige afleiding voor ze zijn. Die ziekenhuisbedden krijg ik het trapje niet af, maar een luchtbed zou een uitkomst zijn". Moet dat luchtbed er dan komen of niet?" Het is de heer F F. van Rhijn, die ons dit vertelt, de bekende oud- directeur van de NIWIN, nu „advi seur en gedelegeerd bestuurslid" van de Stichting Nationaal Thuisfront Nieuw-Guinea. En wie de heer Van Rhtfn kent, weet dat dat luchtbed er zal komen als het er niet al is. In de lucht Het is begrijpelijk, dat in de alge mene publieke opinie de activiteiten van het thuisfront na de jongste po litieke ontwikkelingen een beetje in de lucht zijn komen te hangen. De soldaten komen terug, is de reden atie, \vat heeft het nog voor zin om er voor duizenden guldens boeken, films, spelen of hobby-materiaal heen te sturen? Het bestuur van het Thuisfront, dat eind juli nog zo vol goede moed en onder voorzitterschap van Prins Bernhard in Paleis Soest- dijk een grote persconferentie hield, heeft er zelf ook heel even zo over gedacht. Maar toen was de heer Van Rhijn al vertrokken om zelf op Nieuw-Guinea te gaan kijken, waar aan de militairen het meest behoefte hadden. En onmiddellijk na de te rugkeer van deze dynamische figuur veerde ook het hele Thuisfront weer op. „Niet meer nodig"?, zei hg, „Dub bel nodig, juist nu!" Want de wa penstilstand heeft onze militairen de beste afleiding die Tij haddenhun dienst uit handen genomen. Ervoor in de plaats gekomen is een periode van mateloze verveling, van afwachten en niets doen, van rondhangen in de kazernes en in de militaire tehuizen. En dat zal voor de laatst-repatriërenden nog zeker vier maanden voortduren. Lang ge noeg meent de heer Van Rhyn en dus ook het Thuisfront om alles te doen, wat nog in het vermogen ligt om deze verveling te verdreven. Anders Het programma van te versturen goederen moest natuurlijk wel dras tisch worden gewijzigd. De zeiljacht- jes en motorbootjes, die er eerst op stonden heeft men laten vallen. Ver dubbelde zendingen dagbladen, week bladen en leesportereuilles („graag óók Donald Duck erin" was "n wens uit Nieuw-Guinea zijn ervoor in de plaats gekomen. En al deze lectuur iniet meer te verschepen per zeepost, maar door de lucht. Snel en actueel contact met het vaderland, dat is wat de soldaten vóór alles begeren, zo is de heer Van Rhijn gebleken tijdens zijn rondreis. Daarom ook is er een geweldige behoefte aan actuele filmjournaals, NTS- en sport journaals. Tot dusver ging er van elk journaal één kopie naar Nieuw-Gui nea. Het duurde drie maanden, eer die langs alle posten gecirculeerd had zodat vele militairen in de met span ning verbeide wekelijkse filmverto ning een journaal te zien kregen, dat zjj nog in Nederland hadden ge zien. „Ook dat moet veranderen, niet één maar zes kopieën van elk jour naal en per vliegtuig er naar toe", is de mening van de heer Van Rhijn. Vermoedelijk komt het deze week al voor elkaar. Veel meer Nog veel meer staat er op de ver langlijst van de ongeveer tienduizend militairen op Nieuw-Guinea. Amuse mentsavonden door Nederlandse ar tiesten, boeken, gezelschapsspelen, voetballen, prijsjes om de bingo avonden aantrekkelijker te maken, snoepgoed, postpapier, sigaretten. Sommige artikelen zijn in de kan tines of plaatselijke winkels wel te koop, maar voor de soldij van de sol daat te duur. In deze behoeften wil het Nationaal Thuisfront Nieuw- Guinea, al is het „maar" voor vier maanden toch voorzien. Het heeft daarbij in één opzicht de wind mee. Voor de repatriëring van de burgers zullen KLM-vliegtui- gen leeg naar Biak vliegen. Het Thuis front neemt aan, dat het vervoer van de goederen naar Nieuw-Guinea, dus geen probleem meer is. Tegen heeft het de hierboven al aangestipte lauwe stemming onder 't publiek, culminerend in de vraag „heeft het nog wel zin". Het Thuis front en de heer Van Rhijn zullen er alles aan doen die stemming te doorbreken. De provinciale en plaat selijke comité's is verzocht vooral door te gaan met geldinzamelingen, het gironummer 321 staat nog steeds wagenwijd open. Nu het werk van het Thuisfront he .arakter van een „bliksemactie" moet krijgen, is het wel noodzakelijk dat p^e krachten gebundeld worden. Zeli.tandig ver- s hepen van „streekpakketten", hoe goed bedoeld ook, heeft geen zin meer. De heer Van Rhijn heeft, zorg vuldig afgestemd op de actuele be hoeften, standaardpakketten samen gesteld, die ongeveer vijftig gulden per stuk zullen kosten. Eenvoudig Deze „groentenpakketten" bevat ten o.a. zulke ogenschijnlijk eenvou- digé zaken als scheerspiegels, zakka men, zaklantaarns, rollen snoepgoed, postpapier, shag en sigarettenpapier. (Ongegomd, want het gegomde pa pier. dat goedwillende lieden hebben verstuurd zat reddeloos aaneen ge kleefd, toen het in de vochtige rim boe arriveerde). Een hartekreet van de heer Van Rhijn tot slot: „Laat iedereen, die mee wil werken ons het geld geven voor twee, tien of vijftig van die pak ketten. Wij regelen centraal de aan koop, verpakking en verzending vakkundig en vlug. Laat men nu niet denken, dat het toch al te laat is. Snelle hulp is dubbele hulp. En zo'n groet van thuis is in de komen de maanden van verveling méér waard nog dan de optelsom van de inhoud. De soldaat vindt er de morele steun van het Thuisfront in, het bewijs dat wij hier ze niet vergeten zijn, maar met ze meeleven. Trou wens het is aandoenlijk om te zien hoe blij ze daar zijn met dingen, die je hier voor een kwartje uit de auto maat kunt halen. Maar in Kaimana zijn geen automaten". Heeft Schlieker nu geldschieter? (Van onze correspondent in Bonn) Willy Schlieker, de commanditaire vennoot van het naar hem genoem de miljoenenconcern, die kort gele der. in zulke opzienbarende liquidi teitsmoeilijkheden geraakte, heeft gisteren tot ieders verbazing bij de Hamburgse rechtbank beroep aan getekend tegen de faillissementspro cedure, die tegen zijn bedrijf en hemzelf aanhangig is gemaakt. Dit betekent dat nu een hoge instantie, nl. het Landgericht, moet vaststel len of de faillissementsprocedure te gen Schlieker terecht is. Onbekend is of Schlieker zijn be roep aantekende omdat hij een for mele onjuistheid ontdekte in het aan hangig maken van het faillissement of dat hij tenslotte toch nog kans heeft gezien een geldschieter te vin den, die het mogelijk maakt dat 35 pet van de totale schulden betaald kan worden. Als dat laatste namelijk mogelijk is, kan het faillissement worden voorkomen en is een akkoord procedure een uitweg. Schlieker zelf bevindt zich volgens sommige berichten in een zieken huis in de buurt van Berchtesgaden in Zuid-Beieren. In die omgeving bevindt zich ook een jachthuis. Mis lukt zijn gisteren de pogingen van vier Hamburgse werven, om een soort dokkengemeenschap te vormen, waar door het mogelijk zou worden geza menlijk Schliekers dokken te gebrui ken. Wel schijnen de werven geïn teresseerd te zijn in aankoop van de drijvende dokken. hoofdzuster en verpleegsters stonden op de stoep van het ziekenhuis. Ieder een was blij. Ook uit de ramen hin gen verpleegsters, van wie velen met fototoestellen in de hand. Ook in het nauwe straatje voor zijn huis stond het vol glimlachende, dankbare mensen. Sir Winston, de grote acteur die hij tenslotte óók is, gaf opnieuw een „voorstelling" toen de deuren van de ambulance open gingen. Hij nam zijn hoed af en dankte de omstanders voor hun wel kom. Er stonden grootouders met hut; kleinkinderen, wie zij vertelden dat zij dit moment hun leven lang niet zouden vergeten. Churchill zelf was ook aangedaan, maar zijn ondeugende blik liet dat zo min mogelijk merken. De broeders van de geneeskundige dienst droegen hem de stoep van zijn woning op, maar kwamen al gauw tot de con clusie, dat zij de stoel beter achterste voren naar binnen konden krijgen. Zij daalden met hun kostbare last de stoep weer af en zo ging Chur chill met het gelaat naar de op nieuw juichende menigte achterste voren zijn huis binnen. Daar ston den overal bloemen en wachtte een feesttaart op hem. Honderden telegrammen en brie ven uit de hele wereld waren reeds binnengekomen. Lord Moran, Chur chills lijfarts, verklaarde later dat Sir Winston zich gelukkig voelde. Hij maakte het zeer goed en de tocht had hem niet overmatig vermoeid. (Van onze Londense correspondent) Sir Winston Churchills thuis komst is een zegetocht gewor den. Na 51 dagen in het Middlesex ziekenhuis in het hart van Londen te hebben doorge bracht, keerde de bejaarde staatsman gisteren even voor lunchtijd naar zijn woning terug. Churchill was als vanouds de held van de dag. In het ziekenhuis stond hij erop dat hij zo keurig mogelijk zou worden aangekleed. Gezeten in een speciaal ontworpen invalide leunstoel vertoonde hij zich aan de geestdriftig juichende massa in een lichtgrijs geruit zomerpak, met zijn bekende gespikkelde vlinderdasje en natuurlijk met een reuzensigaar in de mond. Sir Wiiïston knipperde wat met de ogen tegen het licht, maar hij zag er welgedaan uit. De begroeting van het publiek deed hem kennelijk goed. Als in triomf stak hij boven iedereen uit. Hij nam zijn hoed af en wuifde naar alle kanten met zijn sigaar. Ontroering Van het ziekenhuis wapperde de Union Jack. Ontroering maakte zich van velen meester toen de onwankel bare Churchill naar buiten werd ge dragen. Het ziekenhuispersoneel straalde. De 87-jarige Churchill had Sir Winston Churchill, die een ziekenhuis moest worden opgenomen nadat hij bij een val in zijn hotelkamer in Nice een dijbeen had gebroken, heeft gis teren hersteld en welgemoed het Middlesex-ziekenhuis Londen verlaten. Terwijl hij een van zijn befaamde grote sigaren rookt, wordt hij in een draag stoel naar de auto gedragen, welke hem naar huis zal v een nieuwe slag gewonnen. Zijn ge broken dijbeen geneest goed. Hij kwam phlebitis, trombose, een bron- chiale aandoening, een onregelmatige pols en een aanval van geelzucht teboven. Zjjn rit naar huis was als een militaire operatie voorbereid. De stra ten waren over een afstand van ruim drie kilometer afgezet. Motorpolitie ging aan de ziekenauto, waarin Sir Winston met stoel en al was ge plaatst, vooraf. Deze werd gevolgd door een limousine waarin een glun derende Lady Churchill zat. De chirurgen, die Churchill hadden geopereerd, de andere geneesheren, Dc gezondheidstoestand van de leerlingen van kleuter-, lagere-, ulo-, nijverheids- en middelbare scholen in Katwijk, Leidschen- dam, Valkenburg, Voorschoten, Zoetermeer en Zoeterwoude is over het algemeen zeer gunstig. De jaarlijkse klacht van slechte gebitten in Katwijk lijkt tot het verleden te gaan behoren. In de eerste plaats is dit te danken aan een beter georganiseerde school- tandverzorging. De epidemie van voetwratten in Voorschoten is met succes bestreden en in alle bovengenoemde gemeenten deden zich geen ernstige gevallen van tuberculose voor. Deze cjjfers staan in het jaarver slag over 1961 van de Districtsschool- artsendienst „Katwijk". Bü deze dienst zijn 87 scholen aangesloten, dwz. 16.817 leerlingen. Zoals gebrui kelijk brengen de schoolartsen P. Verniet en J. van der Heul ieder af zonderlijk verslag uit van hun be vindingen. Dokter Vermet bezocht scholen in Katwijk en Voorschoten en had totaal 8230 leerlingen onder zijn toezicht. De schooltandverzorglng ontwik kelde zich in Katwijk bijzonder gun stig. Aan het einde van het jaar traden de twee gereformeerde scho len van Katwijk aan Zee toe, zodat nu alle lagere scholen in Katwijk Zijn aangesloten. Met ingang van het nieuwe schooljaar werd ook de chr. lagere school te Valkenburg in de schooltandverzorging opgenomen. Een begin kon worden gemaakt met de behandeling van de leerlingen der kleuterscholen. Gedurende het schooljaar 1960/1961 werden bij 1663 leerlingen van de klassen 1 t/m 3 van de lagere scholen 3660 vullin gen gelegd, hetgeen neerkomt op een vullingsgetal van 2,20. In Voorscho ten, waar de schooltandarts reeds jaren op de lagere scholen komt, is de toestand der gebitten goed. Ge wezen wordt op het grote nut van de fluoridering van drinkwater voor de bestrijding van tandbederf. Schoolmelk In Katwijk maakten gemiddeld 1400 kinderen op 11 scholen gebruik van de gelegenheid tot het in de schooluren drinken van 1/4 liter melk. Het plaatselijk comité verzorg de tevens de verstrekking van school melk aan 300 kinderen van de twee scholen te Valkenburg. Te Voor schoten was het aantal 944 kinde ren op 7 scholen. Te Katwijk werd op 2 kleuterscholen inplaats van melk een biscuit van 10 gram ver strekt. Nog afgezien van het feit dat de voedingswaarde daarvan slechts een fractie is van die van een kwart liter melk, zijn biscuits tandsarriës-verwekkend. Dringend werd daarom het advies gegeven de ze verstrekking te beëindigen en weer melk ter beschikking te stel len. Voetwratten In het verslag over 1959 werd uit voerig ingegaan op een epidemie van voelwratten in Voorschoten, in ver band waarmede aan het gemeente bestuur en de schoolbesturen werd geadviseerd het dragen van gymna stiekschoen tj es zolang verplicht te stellen tot zich geen nieuwe geval len meer zouden voordoen. In 1960 liep de frequentie weliswaar terug, doch nog altijd deden zich nieuwe gevallen voor. In 1961 daalde de frequentie nog verder en thans is de toestand zodanig dat het medisch verantwoord is te achten het gym- nastiseren op blote voeten weer toe te staan. Hoewel in medische krin gen het oordeel bestaat dat bij ht op blote voeten gymnastiek doen t* genover direct aanwijsbare hygiëni sche nadelen slechts dubieuze voor delen staan, denken de gymnastiek leraren hiér dikwijls anders ovei Het lijkt daarom de eenvoudigsl oplossing elk kind volkomen vrij laten in het al of niet dragen v& schoentjes, die alleen in de gymnt stiekzaal gebruikt mogen worden, Dokter Van der Heul had ein 1961 onder zijn toezicht alle schole te Leidschendam, Valkenburg, Zot termeer en Zoeterwoude en 10 scho len te Voorschoten met in totai 8587 leerlingen. Systematisch ,werdt onderzocht 2555 leerlingen, 429 va; kleuterscholen, 1570 van lagere schc len, 267 van u.I.o.-scholen en 2S var middelbare scholen. Alle leer lingen van de lagere- en kleuter scholen werden op tuberculose derzocht, doch er werd geen enki geval van deze ziekte geconstateerd Het 7-jarige meisje Gerritdina ten Cate uit Almelo is gisteravond op het voorplein van de garage van de Twentse Electrische Tramwegmaat schappij waar ze tegen een verbod met een kinderfietsje rondreed onder een autobus geraakt en op slag gedood. De 7-jarige Johannes Frijters uit Breda is gisteren op de weg, die van Rijen langs het vliegveld naar Gilze loopt, door een personenauto aange reden en dodelijk gewond. Hij stond met zijn moeder naar vliegtuigen te kijken en liep toen plotseling de rij weg op. De 41-jarige machinist A. M. Houtzager uit Zwolle is gisteravond in Zaandam overleden, nadat hij op de provinciale weg bij een inhaal manoeuvre met zijn bromfiets in bot sing was gekomen met een bromfiet ser uit Amsterdam. De 60-jarige wegwerker J. J. van Vliet van de N.S. is gisteren aan de noordkant van de spoorbx-ug over het Hollands Diep gegrepen door een trein, die op weg was van Lage Zwa- luwe naar Dordrecht. De man was op slag dood. Dr. W. Janssen uit Sittard, rector van het Lyceum in Geleen, is even over de Duitse grens om het leven gekomen, toen hij met zijn auto bij het inhalen van een andere wagen, tegen een boom reed. Zijn echtgenote werd ernstig gewond. De 29-jarige monteur K. J. Boo- gert uit Den Haag is gisteren om het leven gekomen, toen hij met zijn bromfiets op de hoek van de Rarallel- weg en de Kuypstraat geen voorrang verleende aan een tram, waardoor een botsing volgde. Twee weken later dan in 1961 hee Schiphol gisteren zijn miljoenste b zoeker van het Jaar ontvangen uitbundig ingehaald. Het was de 2 jarige viswinkelbediende Nic. Tol u Volendam, die met zijn in Volei dams kostuum geklede verloofde, 23-jarige Elisabeth de Boer, tota verbluft en nauwelijks gelovend, d hij niet werd beetgenomen, bij hoofdingang door persfotografen o; der vuur werd genomen. Het pai ontving in restaurant „De Wijde W reld" van de SAS, KLM, BOAC, CS Swissair, Lufthansa en El Al et reeks van cadeaus, zoals een elel trisch scheerapparaat, een wekke klok met DC-8 model, luchtvaar tassen, vulpennen en potloden, pa- fum e.d., maar bovendien bood directie van de luchthaven het pai de gelegenheid voor f 300 artikelt te kopen in de winkels van Schi; hol of elders. Het feest werd bekroond met rondvlucht boven Amsterdam, i geboden door de luchthaven en Ma tin's Air Charter, en een bezoek aa het Luchtvaartmuseum Aeroplanon ma. Hongarije taboe voor Rahosi Matias Rakosi, de 70-jarige voo: malige Hongaarse leider, die thai in de Sow jet-Unie woont, zal noo naar Hongarije mogen terugkere aldus is uit betrouwbare communii tische bron in Moskou gisteren vei nomen. Het Centrale Comité van de Hoi gaarse communistische partij hee! zondag bekendgemaakt, dat Rako en Ernoe Geroe, de voormalige Hoi gaarse minister van Binnenland! Zaken, uit de partij zijn gestoti omdat zij in de jaren van de sti linistische persoonsverheerlijking „oi wettige politieke processen" op tou hadden gezet. De 25-jarige E. de Jong uit Haa lem is op de weg AmsterdamHi versum nabij de brug te Vreelaii met zijn auto met grote snelheid t/ gen een boom gevlogen. De man w op slag dood. iËIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIH HUWELIJKSDINER RECEPTIE JUBILEUM- of FAMILIEDINER 1 op speciale wijze door ons verzorgd, ln onze gezellige 1 g moderne bovenzaal. BREESTRAAT 157 - TELEFOON 24563 1 "ll||l!l|||||ll|i|||||||||!l!!!lll||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||^ HEDEN WEER ONTVANGEN EEN GROTE PARTIJ HARDBOARD STROKEN Let op: circa 6V2 mm. dik. Voor vloeren, lambrizering, voor boten en landhuizen, voor afschutting, vakverdeling, enz. enz. Ruim 21 cm. breed, 122 cm. lang, voor 35 ct. per stuk. 's Maandags de gehele dag gesloten. Bij H. JANSE, Haarlemmerstraat 129, Leiden TELEFOON 30553. KONINKLIJKE zeep-, eau de cologne- en parfumerieënfabi Leiden VRAAGT ter assistentie van de bedrijfsleiding. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. Inwoners van de gemeente Kerkrade hebben het voornemen zaterdag aanstaande een protest mars te houden naar aanleiding van de televisiereportage over het Wereldmuziekconcours, welke de AVRO-televisie vorige week don derdag uitzond. De protestmars is een uiting van de ontstemming, die bij velen in de mijnstreek zou heersen, over het wat genoemd wordt slechte beeld, dat de AVRO met deze reportage van het Wereld muziekconcours zou hebben ge geven. Zaterdagmiddag om zes uur ver trekken de deelnemers begeleid door talrijke muziekkorpsen vanaf de Ka- pellerlaan naar de Markt. In de stoet worden spandoeken en borden mee gedragen, terwijl op de Markt ver schillende toespraken worden gehou den. De Kerkraadse gemeentepolitie is van de protestmars op de hoogte. Het ligt in de bedoeling „het stand beeld van een mijnwerker voor het gemeentehuis, een interview af te nemen om ook zijn mening over de AVRQ-repört&ge *6 -er*ieaien",, MERCEDES 220S 1958 FORD Taunus bestel 1957 FORD ZEPHYR 1958 CITROEN 2 CV bestel 1959 RENAULT Dauphine 1957/60 RENAULT 4 1954 RENAULT Fregate 1954 RENAULT bestel 300 kg1958 RENAULT bestel 1000 kg1957/59 Garantie - Inruil 'RENAULT) Financiering. BOVAG-SEGA-lid ALWEER EEN AUTO MET...Iy.,/yy p|garantie „RIJNLAND' VIJF MEILAAN 7 PAPENGRACHT 5a DEN - TELEFOON .01710-24647', NA-6 UUR 01710-32472 TE KOOP OF TE HUUR GEVRAAGD. Aaübiodinee^ $o4«>r no. 29906 aan het bureau van dit blad. HOGE PRIJZEN 15.000 21377 1500 7278 9939 1000 1997 8163 10348 400 4001 5788 7137 8932 10161 10232 14292 16620 17883 21702 200 1205 3319 5474 6159 6710 6767 7184 7918 8330 8362 8491 8607 9078 10240 10514 11538 12091 12229 12763 13235 13516 13682 14035 17814 17815 20579 PRIJZEN VAN 80,— 1037 070 107 186 239 250 264 392 423 424 509 690 886 986 2001 045 109 138 161 242 268 426 489 516 559 564 583 631 732 798 941 3087 134 150 258 335 383 416 568 663 811 857 870 950 988 4111 249 250 407 444 482 514 876 652 681 862 867 869 938 5074 145 341 445 594 765 792 841 852 6103 119 214 241 276 339 356 422 423 608 676 775 854 923 7012 066 139 144 292 343 354 372 495 586 605 658 781 920 8115 180 218 414 472 729 884 924 957 9099 532 577 588 696 759 782 844 10005 130 153 295 364 448 454 510 524 788 964 11009 016 055 188 208 250 524 535 567 612 761 829 NIE 1027 057 136 172 204 228 254 287 296 322 441 446 463 478 479 527 546 570 641 680 686 705 712 727 737 752 813 817 838 845 871 978 2017 056 069 075 079 152 199 232 340 356 443 468 483 511 524 584 590 659 685 709 740 758 822 831 847 881 944 967 3001 046 145 177 180 223 262 279 290 328 334 363 436 438 482 533 604 612 645 648 745 854 873 888 913 973 981 992 4021 064 116 167 215 229 242 302 305 311 314 346 370 392 434 478 495 504 505 519 524 590 615 617 658 659 740 765 804 859 885 394 896 902 909 939 955 976 5005 013 113 118 149 196 198 212 217 224 234 271 277 282 366 386 409 422 448 468 511 520 549 563 564 580 581 585 592 604 630 656 674 675 756 760 823 827 831 856 878 902 919 921 923 952 968 987 6013 033 036 Utiti 094 122 131 155 208 216 242 249 252 295 329 341 344 346 399 482 490 491 501 522 578 581 582 594 630 640 643 661 674 684 736 807 832 871 878 946 966 706x 091 22-1 246 277 289 366 371 381 386 404 5(HI O" 511 517 557 559 569 614 641 722 750 753 773 779 793 794 836 898 902 910 946 956 959 8015 1)21 036 037 051 111 231 286 364 368 380 429 439 464 473 484 549 551 565 594 613 614 618 620 625 633 643 657 680 684 717 735 811 842 850 857 861 864 370 897 9009 034 049 056 074 083 105 121 154 158 237 243 248 260 341 377 395 405 409 437 440 489 497 547 628 635 655 658 664 675 685 693 699 709 783 794 895 913 10004 039 071 074 076 090 132 144 154 175 202 216 218 223 249 260 261 268 320 33-1 421 475 495 595 5^6 601 617 631 783 786 795 802 810 835 371 891 895 920 927 945 948 988 11025 032 092 126 151 155 178 201 209 269 277 335 425 467 472 478 485 492 502 504 534 547 595 616 706 778 786 799 823 867 12156 203 376 425 543 597 653 692 774 795 817 856 898 947 13020 076 102 143 223 239 252 288 522 810 864 14089 177 357 545 612 613 742 755 766 13083 094 105 257 309 395 578 731 733 774 805 933 979 16090 268 520 620 709 774 783 17090 109 153 377 400 435 613 635 727 810 881 18005 038 059 120 156 161 286 370 391 530 571 622 743 749 779 811 849 883 895 907 913 19091 150 182 249 295 359 446 635 680 79S 846 20132 319 382 388 446 470 542 681 771 31186 193 210 212 258 402 546 570 624 73® 833 944 965 872 875 892 903 948 949 985 995 998 12027 064 145 165 168 170 173 178 183 200 211 231 233 239 262 266 280 296 300 328 329 330 390 490 492 507 508 563 583 600 647 663 689 693 732 746 798 801 887 890 895 903 923 934 993 13009 066 080 106 110 124 172 191 312 333 343 349 350 368 386 396 448 480 511 541 547 619 625 708 788 794 812 839 862 915 930 931 965 967 994 14026 067 091 115 148 204 241 255 261 303 324 331 340 343 346 403 407 418 427 451 501 532 535 571 636 693 700 736 743 756 763 781 795 804 808 852 868 871 889 892 929 977 981 15047 055 063 096 113 199 219 237 333 390 452 454 487 509 518 544 555 558 572 647 666 673 694 725 736 764 768 807 820 S23 890 894 898 901 919 932 936 937 964 938 16016 027 051 083 107 125 127 134 152 156 166 235 264 302 316 333 354 365 370 395 410 433 457 500 517 523 539 557 573 177 586 610 665 745 751 759 784 787 789 96 827 875 897 899 905 911 912 914 997 J9 17001 074 098 114 122 133 152 180 227 241 270 275 336 364 434 441 444 465 497 557 593 642 717 723 729 780 831 839 860 942 948 981 982 18058 070 094 130 183 186 191 237 243 288 357 377 403 406 446 462 478 496 517 523 526 545 551 562 566 567 597 608 642 645 655 661 681 686 708 718 728 780 794 798 817 S21 835 839 918 941 943 970 999 19101 140 155 157 210 213 224 238 270 279 333 334 357 364 413 430 437 567 572 573 624 789 816 833 837 872 885 918 20088 198 324 331 3.0 374 399 463 501 503 528 546 560 574 608 660 671 693 694 700 704 740 7S9 818 909 918 927 21001 006 013 090 112 130 221 237 259 263 265 294 338 354 364 385 396 410 414 442 444 476 500 509 510 592 604 613 632 646 661 722 730 738 755 773 778 781 787 813 847 927 932 942 955

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 4