&90 TRIANONI NACHT OVER PARIg Scholieren streden 0111 vaardigheidsdiploma's Euripides bracht een vlotte „Zomerzotheid" no-iron cloqué damespyjama's Alléén dinsdag en woensdag: fify VumaJ Uitnodiging! H.H. caféhouder Slechte grasstand stimuleert de aanvoer Groenten-Fruif stellingen Daf autoverhuur LABORANTE DAF 600 Gebr. van Ulden JAN DE NIE ZONEN De Jong's Machinefabriek N.Y. Ie Hazerswoude A. Een technische kracht B. Een commerciële administratieve kracht VRL.ADM. PERSONEEL LEIDSCH DAGBLAD Lintzaagmachine werkster Opvallend Slanker Koffiezetmachine»* 375 2 vakantie - helpers(sters) Chef Haringinleggerij - Magazijn TE HUUR of TE KOP lege 4-kamerflat Zuidwest Lei SIMON DE WIT FLINKE LEERL.-VERKOOPSTER Leerling-boekbinder net meisje MEISJE LEIDRCH DAGBLAD MAANDAG 4 JUNI 1962 Dank zü een lofwaardig initiatief van leerkrachten In de lichamelijke oefening, mej. E. van Rhün en de heer A. Lagerweü, hebben de leerlingen van de ULO-Pieterskerkstraat vorig jaar voor de eerste maal in het Sportpark van de Leidse Hout genoten van een alleszins geslaagde school sportdag, die zeker navolging verdiende. Het dagprogramma omvatte o.m. een driekamp bestaande uit 80 meter hardlopen, verspringen en balwerpen waaraan alle leerlingen deelnamen. Na deze eveneens zeer geslaagde driekamp kwamen mej. Van Rhgn en de heer Lagerweij tot een tweede initiatief t.w. het instellen van vaardigheids diploma's, die door alle leerlingen van de Leidse ULO-scholen kunnen worden behaald. Aan de hand van de beschikbare gegevens verkregen in de driekamp konden de minimum eisen worden vastgesteld waarna een vierde on derdeel werd toegevoegd t.w. een z.g. „hindernisbaan" waarop een uit vier gymnastiek onderdelen en één tak van sport idoelschieten—korfbal) omvattende vaardigheidsproef moet worden afgelegd. Mede dank zij de volledige medewerking van het ge meentebestuur en de gemeentelijke inspecteur van de lichamelijke oefe ning, de heer J. C. F. Coers, zagen de drie vaardigheidsdiploma's in Lei den het licht. Teneinde in aanmer king te komen voor het vaardigheids diploma A moet de leerling aan de navolgende minimum eisen voldoen: Jongens: 80 meter in 13 seconden, balwerpen 35 meter, verspringen 3.50 meter; hindernisbaan 9 punten (max. 15 punten). Meisjes: 80 meter 14.5 sec., balwerpen 20 meter, ver springen 2,75 meter, hindernisbaan 9 punten. Voor het diploma B zijn de eisen: jongens: 80 meter 12,2 sec., balwerpen 40 meter; verspringen 4 00 meter; hindernisbaan 11 punten, meisjes: 80 meter 13,5 sec., balwerpen 25 meter; verspringen 3.35 meter; hindernisbaan 11 punten. Voor het diploma C zijn de vastgestelde eisen: jongens: 80 meter 11,3 sec. balwerpen 50 meter; verspringen 4.50 meter; hindernisbaan 13 punten; meisjes: 80 meter 12,5 sec., balwerpen 35 m., verspringen 3.95 meter, hindernis baan 11 punten. Natuurlijk heeft het op de tweede schoolsportdag van de ulo-Pieters kerkstraat, die in de Leidse Hout werd gehouden, niet aan de nodige spanning ontbroken. De ruim 420 leerlingen hebben hun uiterste best gedaan om ten minste het diploma A te verwerven. Het dagprogramma omvatte dan ook ditmaal in de ochtenduren het afleggen van niet minder dan ruim 420 al of niet suc cesvolle vaardigheidsproeven, terwijl 's middags de gebruikelijke softbal-. volleybal-, handbal-, trefbal- en korfbalwedstrijden werden gehouden. Niet gemakkelijk Dat de vaardigheidseisen voor het diploma C allerminst gemakkelijk waren gesteld, moge blijken uit het feit dat slechts drie jongens en cén meisje n.l. Lex Versloot, Watze Tie- sema, Leo Holl en I.oes Snel (resp. leerlingen uit de 2de klas E, de vier de klas B. de 2de klas A en de vier de klas B) dit diploma wisten te be halen. Voor het diploma B kwamen 34 jongens en 15 meisjes in aanmer king, terwijl 54 jongens en 50 meis jes met hun verworven diploma A een basis vormden om t.z.t. de vaar digheidsproeven voor het diploma B of C af te leggen. Het diploma C werd behaald door: de jongens Lex Versloot, Watze Tiesema en Leo Holl en het meisje Loes Snel het diploma B werd be haald door: de meisjes: Genia de Boer (leerlinge 1ste klas), Geertje Boelen. Willy Deegens, Tineke Wijs man. Elly Taverne (allen leerlingen uit de 2de klassen), Ieteke Abrahams Sonja Michels, Maya van Vliet, Ahe du Prie, Lieke Schmidt, Lieneke Bergman (allen uit de derde klassen) Marijke Hoevers. Yvonne de Wolf, Hanna van Gellecum (allen uit de vierde klassen); de jongens: Johny Frank, Nico de Haas, Paul Verhoogt. Mario Candido, Gerard Soonius (leer lingen 1ste klassen); Rob Krol, Ton Leune, Cor Barning, Wijnand van Berkel, Karei Dorrepaal, Henny de Graaf, George Tiesema, Frans Be- kooy, Eli de Boer. Ronald Guerin, Arno van Oostenrijk, Hans Gijsman (allen uit de 2de klassen), Henk v. d. Berg, Jaap Hoogbruin, Reinhold Köllman, John Versluys, Ben Blan- kenstein, Hans Brouwer. Lex Masten broek, Theo Vervark, Stefan Jansen. Sander van Unen (allen uit de 3d.e klassen), Ferdi Bouter. Rob Bremer, Frans de Haas, Hans Vodegel, Ab v. Doorn, R. Faber, K. Piena, P. Kem- peneers, Flip Lucie en Jan Nieuwen- burg (allen uit de vierde klassen; het diploma A behaalden de meisjes: Henny Koren, Joke Milane, Lenie Dijkhuis, Marion Kroon, Kea de Lijster, Anja Spruit, Maaike Teeu- wen, Koosje van Beek, Myonnen Rietkerken. Anneriek Roosing, Conny Tisseur, Ria Vervark, Mieke v. d. Water, (allen uit de 1ste klassen), Corrie de Boer, Inge Heykoop, Hen- nie Huner, Ineke Kriest, Riekje Naeye, Tiny Oosterom, Ingrid Ro vers, Inge Tupker. Janette van Wei zen. Ellen Hoevers, Ellen de Kievit, Olga van Staden, Elly Versteeg, Willy Zunderman, Lydia Schouten, Willy Klap. Jeanne Milane. Anne- marie Krom, Tinieke Mes. Lily Gay- kema, Ineke Verhoeff (allen uit de 2de klassen), Hanna Bosboom, Ma- rijken Wassenaar. Loes van Baarlen, Willy Blansjaar, Lieneke v. d. Broek, Anneke Key, Mieneke Overduin, Femmy Versluys, Ria v. d. Water (allen uit de 3de klassen); Hanny Oosterom, Miep Post, Conny Kui- tems, Willy Alphenaar. Joke Lan- desbergen, Judith Verstegen (allen uit de 4de klassen) en de jongens: Sjaak van Bemmelen, Gerrit Bos huizen. Bram Brouwer. Frans van Eerten. Ferry Geskus, Hank Jansen, Jan de Jong, Eric de Nijs, Bert Koe- kebakker. Frank Lunenburg, Henk van Tilburg, Evert Hanselaar, Leo Link, Rob Vissers, Jack Weber, Rens Hansen, Jerry Gout, Jaap de Kruis, Piet Rïjnnaken, Theo Staal (allen uit de 1ste klassen); Wim Fallaux, Jaap v. d. Waals. John Fruneaux, Jan van Dijk, Joop Hansen, Rob v. d. Laan, Hans van Stralen, Paul van Beek, Co de Haas, Jan v. d. Leek, Henk Servaas, Gerard v. d. Water, Matty Deijn, Alex van Es. Fred de Haas, Jaap Vallentgoed. Piet Vincourtt al len uit de 2de klassen); Henk v. d. Berg, Jan van Gemert, Guus Meijers, Fred Rijsbergen, Frans van Uden, Siem Weeda. Ben Blankenstein, Henk ter Braak, Jan Cave, Bob Fa- sel. Rob Oostwouder. Kees Pompe. Sone Soegiarto, Dick v. d. Burg. Hans Laman. Bert Martijn, Wim Moenen (allen uit de 3de klassen), Lens Derogee, Henk v. d. Schaft, Fred Hartman, Sjaak v. d. Tuin, Freddy Buysen, Klaas Duursma en Willem Willemse (allen uit de vier de klassen). De wedstrijduitslagen werden: Volleybal meisjes: 1. klas 3C (kam pioen»; 2. klas 3B; 3. klas 3A; Vol- levbal jongens: 1. klas 3A (kampi oen); 2. klas 3B; 3. klas 3C: trefbal jongens: 1. klassencombinatie: 1. BD kampioen)2. klassencomb. 1. AC 1. klas 2D (kampioen); 2. klas 2C; 3. klassencomb. 2 ABE; trefbal meisjes: 1. klas 3C (kampioen), 2. klas 2D; 3. klas 2B; handbal meisjes: 1. klas 2B (kampioen); 2. klas 2A; 3. klas 2E; handbal jongens: 1. klas 2D (kampioen), 2. klas 2C; 3. klas 2A; Cissy van Marxveldt (pseu doniem voor Setske Beek-de Haan), de in 1948 op 59-jarige leeftijd overleden schrijfster, heeft vooral in de jaren twintig een serie meisjesboeken geschre ven. die getuigde van een na tuurlijk verhaaltalent en een pit tig gevoel voor humor. Haar grootste bekendheid verwierf zij met de Joop ter Heul-serie. maar ook haar andere boeken werden door haar grote lezersschare „verslonden". Een van haar meest sprankelende boeken is ongetwijfeld het jn 1927 geschreven ..Een Zomerzotheid". Het is tol toneelstuk omgewerkt en heeft vele jaren op het programma van HBS en Gymnasium toneeluitvoe ringen gestaan. De Leidse toneel vereniging Euripides voerde het za terdagavond in het St. Antonius Vlubhuis op en de talrijke aanwe zigen hehben met dit pretentieloze stuk vol gezonde humor enkele heer lijke uurtjes doorgebracht. Euripides moest „Een Zomer zotheid" in zes weken onder de knie krijgen en dat is toch eigenlijk een onmogelijkheid. Voor de pauze was de rolvastheid zeer goed, maar in de laatste twee bedrijven kwamen - begrijpelijk enkele beden kelijke „dode" punten. Die Eurioi- f,cs overigens van harte vergeven zijn. Een zomerzotheid is naar onze mening als toneelstuk nooit hele maal geslaagd, zeker niet voor dege ne die het boek heeft gelezen. Ei- zijn te veel taferelen nodig om het verhaal op gang te brengen en er zijn te veel „weinig zeggende" fi guren in. Het wat zoete slotbedrijf bleek het „in deze tijd" niet hele maal meer te doen. Het verhaal zal iedereen wel be kend zijn. Tijdens een zomervakan tie luistert 'n jonge jonkheer toeval lig een gesprek af van een aantal in zijn nabijheid wonende meisjes. Het gesprek gaat over stand en af komst en de jonkheer ergert zich zo dat hij zich bij de kennismaking uit woede als de chauffeur van de jonkheer uitgeeft. Een van zijn vrienden speelt dan voor jonkheer en de verdere verwikkelingen kan men zo ongeveer wel raden. Zowel in het meisjes- als in het jongens kamp heerst er „storm". Een bijzonder compliment moeten wy allereerst Ans Naber brengen voor de wijze waarop zij de arro gante en „onmogelijke" Ella Heuve- ling gestalte gaf. Een ondankbare rol die zij van begin tot eind mis schien af en toe iets te dik aange zet goed yplbracht. Direct na haar moet George v.d. Wijngaard worden genoemd Als Gerrit Jan Loots. Hij speelde met zwier en over tuiging met deze opmei'king dat hij zo nu en dan een tikje lawaaierig was. Dat laatste gold ook* yoor An ton van Egmond, die overigens wel een bron van vermaak vormde Joop de Wolf was een rustige Jonk heer Robert. Als chauffeur paste hij zich goed aan de omstandighedert aan. Willy v.d. Wijngaard goede dic tie! als de altijd slagvaardige Pit. begon nogal onstuimig, maar was in het „apartje" met de chauf feur toch allerliefst. Mia Baars had het als Dot wel heel moeilijk. In het boek is zij een echte kattekop, maar in het stuk had men haar daarvoor veel te weinig tekst meegegeven. Louise Coret (Lenie), Betty Nicolai (Mia), Ruud Wester (een tikje stij ve Reep». Bram v.d. Reijden (Paul), Toos van Weerden (Tante Melie» namen op zeer behoorlijke wijze de aanvullende rollen voor hun reke ning. Gezien de korte voorbereiding mag men George v.d. Wijngaard toch wel een compliment geven voor de regie. Violist Weiss ericl verongelukt m Vannacht is onder de gerr Echteld bü Tiel een zeer ernstig f ongeluk gebeurd, dat aan de rige van Hongaarse afkomst violist H. Weiss het leven heef| kost. Vannacht omstreeks drie uur< een inwoner van Tiel met zynr komende uit Wageningen via Lief in de richting Tiel. Bü de VogJ zangse brug vloog de wagen ui bocht, waardoor deze op de k* een sloot terecht kwam. Behalyf bestuurder zaten In deze autoB vüf personen. De naast de bestuif zittende Haagse violist H. kwam hierbU om het leven. Twee andere inzittenden v dusdanig gewond dat zü naarj Sint Andreas Ziekenhuis te moesten worden overgebracht. 1 stuurder en andere inzittenden 1 men er met enige onbelangrijke wondingen af. Rondom de veemarkt m it. nuit op pr» tl f R keifcen: rro >8.-wn 1 %t« r s|,nd softbal meisjes: 1. klas 4C (kampi oen); 2. klas 4A; solftbal jongens: ,1 klas 4B (kampioen); 2. en 3 klassen 4 A en 4 B met gelijk aantal punten. Korfbal eerste twaalftallen" 1 klas IA (kampioen) door bet doelp. gem); 2. klas 1D: 3. klas 1B; tweede twaalftallen: 1. kl. IC (kam- op hetzelfde hoge niveau als de week pioen door beter doelp. gem.)2. kl. tevoren, hoewel de handel toch eer- (Van een deskundige medewerker) Het zal wel niemand verwonderen dat de handel in gebruiks- en wei- devee ook in de afgelopen week geen verbetering te zien gaf. Weliswaar was het aanbod in het algemeen beduidend minder, doch dit kon de markt in geen geval gunsti ger stemmen. De grasstand is bedroe\end slecht. De meimaand heeft het met de groei volkomen laten zitten en de zomer maand heeft zich al niet beter aan gediend. Dit zal tot gevolg hebben, dat er dit jaar gedwongen heel vroeg veel onrijp vee op de slachtveemarkten zal worden aangeboden. Deze week was er al vrij veel vee uit. het land aangevoerd, waardoor een overwegend aantal mindere kwa liteiten aan de markt kwam. Er was een behoorlijke vraag, me de omdat er wederom flinke kwan- tums fijn achtervlees voor export werden bestemd, doch ook door de ophanden zijnde feestdagen werd er wel even meer inslag gedaan door de slagers en groothandelaren. De prijzen bleven dan ook vrijwel IA. 'der wat stugger afliep. De fyne dik bevleesde beesten de den tussen f. 3.40 en f. 3.80 per kg. geslacht gewicht en soms nog daar boven. Verder de redelyk goede kwa liteiten f. 3.20-f. 3.35 en nog minde re soorten aflopend naar f. 3.- per kg. geslacht gewicht. Beneden de f. 3.- werd er niet veel verkocht, al leen inferieure soorten en oudere koeien. Beste jonge slachtstieren werden duur opgenomen. Noteringen tussen f. 3.25 tot f. 3.50 per kg. De vette kalveren waren bij een drukke exportvraag weer zeer goed in trek deze week. Het aanbod was to taal gezien even korter, maar hier op de Leidse markt noteerden we toch weer wat meer aanvoer, ondanks het feit. dat er wegens de Hemelvaarts dag ook markt te Utrecht werd ge houden. De prijzen lagen gemiddeld 5 cent per kg. boven die van de vo rige week. We noteerden f. 2.40.-- f. 2.90 gemiddeld voor de goede tot 1 ste kwaliteiten en voor extra beste exemplaren tot f. 3.20 per kg. levend gewicht. De mindere soorten lagen beneden f. 2.40 per kg. Nuchtere kalveren gingen ook goed prijshoudend van de hand. Slach ters tussen f. 1.30 en f. 1.55 per kg. levend gewicht. Fokkers en geschik duidend boven. Er was vrij veel vee aan de markt waarvan weer I voor de export werd aangekocht, dat de prijzen van de zuiglammuit i en jaarlingen zichbaar goed kon pres handhaven. je V De weidelammeren vonden f Ro goedé afzet doordat vooral hier ojt toe Leidse markt veel voor de keifo werd aangekocht. rvolf De prijzen lagen tussen f. 68.-gen f. 82.- per stuk, enkele hokken %tVo f 85.- in de top. „d Zuiglammeren noteerden tur f. 85.- en f. 100.- gemiddeld per i De varkensprijzen zijn weer £.ste verder gestegen deze week. Aanrerai slachthuizen was vlotte vraag. Oppgz, Utrechtse beurs kwamen de pnt - ook weer wat omhoog. Het aanj was echter vrü kort en de ha%v enigszins slepend. Notering voor |n" slachte varkens in het geslacht ln wicht van 70 tot 110 kg. van f. Lkia tot aan f. 2.15 per kg. levei^ slachthuis. Zwaardere soorten werden perL^. levend verhandeld tegen f. 1.50 |n n f. 1.78 met 4 kg. korting, naar f lang de wicht en df kwalil Slachtpaarden wat stroever, blijven duur. f. 2.30 tot rond f. per kg. geslacht gewicht. Werkpj Aar te soorten voor de mesterij daar be- den zeer kalme handel. -riur il: Te koop aangeboden 3 stuks totaal plm. 6 meter. Te bevragen COÖP. „VOORUIT", afd. Groenten en Fruit 5 Meiplein 82. f 6.per dag en 6 ct. per km. All risk verzekerd. Bespreek nu uw vakanties. TEMMINCKSTRAAT 26. LEIDEN - TEL. 22008 Gevraagd nette winkeljuffrouw en slagersbediende (uitsl. winkelwerk). FA. G. W. ZANDVOORT Maarsmanssteeg 12, telefoon 23456 Lerares vraagt op goede stand ongem. zitkr., slaapkr. kook- en wasruimte, in Oegstgeest. Brieven bureau v. dit blad onder no. 23097. Laboratorium voor Parasitologie der Rijksuniversiteit vraagt Middelbaar onderwijs-dipl. Met vakantie wordt rekening gehouden. Rapenburg 33 - Lelden Ctoqué pyjama's - heerlijk in 't dragen, ge makkelijk in de was... niet strijken, dus ideaal voor de vakantie! Een echte Pinksterverrassing voor ongelooflijk lage prijs! Vrolijk, fleurig lampion-dessin (3 kleuren) op fris-witte fond... Leuk model met korte mouw en reverskraag. Haten 40-48, slechts 2 dagen extra-voordelig: Gebruikte 1960 DAF 600 met volle DAF-service tegen aan trekkelijke prijs aangeboden bij VEKDAMSTRAAT 6 uw Modehuis vragen 2 VROUWELIJKE MEDEWERKERS, voor de magazijn-administratie en een TELEFONISTE voor de a.s. telefooncentrale. Solliciteren mondeling of schriftelijk HERENGRACHT 114. vraagt voor haar bedrijf in MONHEIM (R.H.L.D.) bij Dusseldorf in staat leiding te geven in een kleine, zich nog ontwik kelende fabriek, waar bouwmachines worden gemon teerd en gerepareerd. die zelfstandig de correspondentie en de boekhouding (in de ruimste zin des woords) kan voeren en daarnaast commerciële contacten kan onderhouden. Beide functionarissen moeten bereid zijn zich te zijner tijd in Monheim of omgeving tè vestigen. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken Rijndijk 2 Hazerswoude (Rijndijk) Telefoon 0 1714241. Na 18 uur 0 171024428 Morris Minor km.st. 55.000, in uitstekende staat. PrUs f 2600. Adres Herenstraat 92 - Voorhout Telefoon 7567. voor eenvoudig kantoorwerk tüdeUjk gevraagd. Gehuwde dames komen in aanmerking. Sollicitaties telefoon 50025. I 'nnbladreclam© doet klanten behouden, verloren klanten terug winnen. nieuwe klanten cnaken, goodwill kweken ADVERTEER egelmatig in het L)e MEKS'l geiezeD Krant xoor Lelden en omstreken wielen 800 mm. diam., geheel compleet en in goede staat. Scheepswerf TH. KEMPERS ZOON, Hoorn 298300, Alphen aan den Rün - Telef. 01720-2169 STATIONSRESTAURATIE LEIDEN, vraagt voor direct: BUFFETJUFFROUW, (noodhulp voor enkele dagen per week). BUFFETJ UFFROUW, Jaarbe trekking. Aanmelden le perron van 917 uur. DE AMSTERDAMSCHE BANK N.V. Rapenburg 39 - Leiden vraagt voor spoedige indiensttreding een nette voor 19 uren per week. maakt U Ja, slanker, over de taille, de heupen en de bovenbenen. U, die zich toch ook rekent tot de „figuurbewuste"vrouwen, bent eigenlijk op Enhance" aange wezen. Deze girdle geeft U juist datgene, waarop U - onbewust - al zo lang hebt gewacht. „Enhance" vormt U, steunt U, haast onvoelbaar, maar toch met zichtbaar effect. Geen last meer van opkruipen of plooien, altijd glad eri heerlijk soepel. Lang model 750 Nog 4 dagen vertonen wij: Ov m een „THE 4 HORSEMEN OF THE APOCALYP^h Technicolor. Cinemafien vezi ring Alle maten filters en filterpapier. Firma J. Schoondergang Lange Mare 6567 - Telefoon 22025 -Lit; Ook een kort model 275o „Enhance" Is vederlicht zonder enige drukkende blnnen-balein. Voor de zomer is er nu ook een Panty-mode! verkrijgbaar 2750 ■mii CORSETTEN - KOUSEN - LINGERIE 41 WINKELZAKEN IN NEDERLAND ion Voor de toezending van ons blad naar de vakantie-adressen van onze abonnees vragen wij Een van 15 juni31 augustus en een van 1 juli31 augustus. Aanmelding schriftelijk aan het LEIDSCH DAGBLAD, afd. abonnementen. Witte Singel 1, Leiden. GEVRAAGD: In verband met de regelmatige groei van het bedrijf zijn er voor een bekwame kracht die een leven dige belangstelling voor het bedrijf aan de dag legt, goede vooruitzichten. VEREISTEN zijn: Zakelijk inzicht. Praktische ervaring. Inzicht in produktieregeling e.d. Leiding kunnen geven en goed met personeel kunnen omgaan. GEPODEN wordt: Een honorering welke is afgestemd op de ge stelde eisen. Bij gebleken geschiktheid kan t.z.t. aanstelling tot bedrijfsleider volgen. Prettige werkkring. Brieven met uitvoerige inlichtingen betreffende schooloplei ding - vorige werkkring - godsdienst - levensloop e.d., welke met de nodige discretie behandeld worden, zien wij gaarne tegemoet onder nummer 23263 aan het bureau van dit blad. Het is dringend nodig ter vergader- te komen om onze belangen bespreken. °«1 Gezien de steeds stijgende kosten^ verhogingen, is het in ons aller belt^g lui Deze vergadering zal gehouden worden** DINSDAG 5 JUNI. 's avonds 7 uur in kli St.-Antonius Clubhuis, Mare, Leiden. HET BESTIP riant uitzicht. Eventueel hypotheek beschikbaar; Brieven onder nummer 23272 aan het bureau van di heeft in haar filiaal DONKERSTEEG te LEId£ plaats voor een hi (15 tot 18 Jaar). Goed loon, 5-daagse werkweek (behoudens eni^ weken). Prettige afwisselende werkkring. Zomervakantie van dit Jaar kan worden geregeld Persoonlijk aanmelden bü de chef van het filiai DONKERSTEEG 11 TE LEIDEN. 7 leeftijd 1415 jaar, en a gevraagd bü BOEKBINDERIJ voorheen PIELANEN EN DROMMEL UITERSTEGRACHT 105 - LE AMERIKAANS ECHTPAAR zonder kinderen, wonei1 te Wassenaar, zoekt voor de huishouding. meer hulp aanwezig; enige kennis van Engels gewenst; I leeftijd 20-30 jaar. Aanmelden ^schriftelijk Bremhcrstlaan 22, Wassenaj of telefonisch 0 1751—87.7:

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 4