Mr. VLUBBER, een snaakse film uit de studio's van Walt Disney Films van deze week in Leiden Boeiende fantasie over een wonderprodukt van 'n verstrooide Amerikaanse professor Nederlands jongetje speelt de hoofdrol in Deense film Gero-casselle Dr. ir. P. Fehmers overleden Opgericht 1 maart 1860 Zaterdag 21 april 1962 Tweede blad no. 30635 end zijn ze hier gemengd tot een verhaal, waarin men bij.na gaat geló ven! Met opzet bepalen we ons tot een beknopte aanduiding van de in houd: het- verhaal, en vooral het slot, moet een verrassing blijven. De hoofdzaak is, dat Disney zich heeft weten te onthouden van het debiteren van flauwiteiten. hoe kluchtig het onderwerp moge zijn. Ondanks de vele snakerijen met het wonderprodukt van professor Brai- nard vindt hij zelfs nog gelegenheid tot ironische uitvallen tegen het Pen tagon (ministerie van Defensie), dat meer dan eens in het zonnetje wordt gezet. Fred MacMurray en Nancy Olson speelden, onder regie van Ro bert Stevenson, de hoofdrollen in een vlot tempo. Al by al ontspanning van prima gehalte! „De miljoenen van meneer Jules" Amusant verhaal STUDIO Fernandel is nog steeds Frankryks komiek no. 1. Zijn nieuw ste rol is die van een eenzame scha penhoeder in de Provence wiens le ven geen problemen kent. Althans niet tot het ogenblik, waarop hij vele malen miljardair wordt. Met al het geld. dat meneer Jules vindt, weet hij nauwelijks raad. Hij wil het voor nie mand weten, dat hij de bezitter is ge worden van zovele bankbiljetten, zelfs niet voor zijn vriendin. Het geld is van een vriend. Een goede vriend ergens uit Auvergne. Dat houdt hij zelfs vol, wanneer hi> zijn geld in het afgelegen dorpje gaat uitdelen. Hij wil nl. ook andere gelukkig ma- j ken. Maar of geld wel gelukkig maakt? Jean Giono, de auteur van I het verhaal, dat door hemzelf voor i de film is bewerkt, geeft er 'n duide- I lijk antwoord op. Nogmaals, het is ,een amusante geschiedenis. Stelt U zich daar zelf maar van op de hoog te! i „La belle Americaine" Geestig! I LUXOR Het verwondert ons al weer niet, dat ,,La belle Americaine" i geprolongeerd is. In onze eerste be schouwing sloegen wij over deze geestige film al een juichtoon aan en het blijkt dat tallozen het terecht met ons eens zijn. Dit is werkelijk een alleraardigst filmpje, waarin de vondsten elkaar aan de lopende band I opvolgen. i Welaan: als u zich een van de bei de paasdagen of daarna hartelijk wilt amuseren, ga dan meebeleven, wat er zich allemaal afspeelt rond die Amerikaanse „slee van een wa gen" en u zult niet bedrogen uitko men. Dat verzekeren wij u! Een pyjama voor twee Kibbelen TRIANON Doris Day en Rock Hudson blijven elkaar nog een weekje in de haren zitten. Zij doen dat in „Een pyjama voor twee", een dwaze geschiedenis, die zich afspeelt in de harde wereld van de Ameri- j kaanse advertentie-bureaus. Ruim een uur om al uw zorgen te vergeten in Trianon. Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK. Beroepen te 's-Heerenhoek-Nleuw- dorp (toez.) W. S. Duvekot te Zonne- maire. Te Kulnre (toez.) Th. de Haard, laatstelijk predikant te Djakarta, wo nende te Groningen. Te Sint Phlllps- land J. nkelaar te Sluipwijk. Te Vlaar- dingen (a.s. vac. P. Zyistra) (toez.) dr. C. Graafland' te Woerden. GEREF. KERKEN. Beroepen te Omimen J. D. B van der Meulen te Emmer-Compascuum Te Exmorra-Alllngawter-TJerkwerd A. van Zuijlen. leand. te Rotterdam. Aangenomen naar Capelle a. d. IJs- 6el G. de Vries te Wilnls. Bedankt voor Helloo D. Kloppen burg te Broek onder Akkerwoude. GEREF. GEMEENTEN. GEREF. KERKEN (VRIJGEMAAKT). Beroepen te Twljzel <Fr.| K. van der Belt. kand. te Zwartsluis. CHR. GEREF. KERKEN. Tweetal te Rotterdam-West J. Brons te Bunschoten en H. van Leeuwen te Arnhem Beroepen te Doornspijk F Bakker te Driebergen. EVAN'G. L17TH. KERK. Beroepen te Breda-Bergen op Zoom J. Mostert, prop. te Den Helder Aangenomen naar Dordrecht J. Blase te Den Helder. In Zaandam ls na een langdurige ziekte overleden het Tweede Kamer lid voor de PSP. de heer N. van der Veen. Hij bereikte de leeftijd van 46 Jaar. De heer Van der Veen was vanaf de oprichting lid van de PSP. en werd voor deze partij ln 1959 ge kozen tot lid van de Tweede Kamer Voordien was hij predikant van de Ned. Herv. Kerk ln Westzaan. Subsidiëring kerkenbouw Een studie-commissie van het (R.K.) „Centrum voor Staatkundige Vorming" zegt in een rapport over kerkenbouw, uitgebracht naar aanlei ding van het wetsontwerp premie kerkenbouw, van mening te zijn de rechtsgrond voor subsidiëring van kerkenbouw en van de bouw van be zinningscentra te willen zien in het licht van de sociale grondrechten. In het rapport wordt de voorkeur gegeven aan een rechtstreekse sub sidiëring door de overheid. Of en in hoeverre er daarnaast nog ruimte be hoort te zijn voor aanvullende bij dragen van de lagere lichamen, hangt in concreto af van de voorgestelde wettelijke regeling. Het gewijzigd ont werp van wet komt de commissie in dit opzicht aanvaardbaar voor. Naar de mening van de commissie is duideljVc komen vast te staan dat in de huidige omstandigheden steun van de zijde van de overheid voor de bouw van kerken nodig en ge wenst is. De studiecommissie stond onder leiding van prof. mr. S. F. L. baron van Wijnbergen (Nijmegen). Vlootpredikant door zijn zoon opgevolgd Tot vlootpredikant in vaste dienst is benoemd ds. S. Oegema, geref. predikant te Lewedorp <Z.>. Hij heeft deze benoeming aangenomen en zal op 13 mei afscheid nemen van zijn gemeente. Ds. Oegema is 34 jaar en werd 8 mei 1955 te Lewedorp in zijn eerste gemeente bevestigd. Hij is een zoon van ds. S Oegema, emeritus-predi kant te Haarlem, die van 1939 Van kerken tot kerk, congres te Utrecht Het hervormd-gereformeerd con gres onder het motto „Van k.rken tot kerk" zal zaterdag 26 mei in de Beatrix- en Irenehal van de jaar beursgebouwen aan het Vredenbug te Utrecht worden gehouden. Het congres wordt zoals bekend be legd door „de achttien", een groep hervormde en gereformeerde predi kanten die op een bijeenkomst van een jaar geleden unaniem als haar mening heeft uitgesproken dat de ge scheidenheid van de Hervormde en Gereformeerde Kerk niet langer ge duld kan worden. Welkom zjjn alle Nederlanders, die ln beginsel met hun mening instem men. De congressisten zullen worden toegesproken door prof. dr. H. Berk hof uit Leiden en prof. mr. W. F. de Gaay Fortman uit Den Haag. Bo vendien zal aan vertegenwoordigers van zending, jeugdwerk, christelijk organisatiewerk, evangelie en indu strie worden gevraagd, hun mening te geven over de huidige verdeeldheid van de kerken. In het programma is voorts tijd ingeruimd voor gemeen schappelijke zang, terwijl het con gres bovendien muzikaal zal worden opgeluisterd. De Nederlandse Spoorwegen verle nen de congressisten die per trein over een grotere afstand dan 40 kilo meter naar Utrecht reizen, een re ductie op het spoorkaartje. Inlichtin gen over de bijeenkomst worden ver strekt door de voorbereidingscommis sie van het congres. 1961 vlootpredikant in vaste dienst is geweest. Er zijn thans 29 vlootpredikanten in vaste dienst en 17 reserve-vloot- predikanten. The cigarette of Quality and Prestige Ontspanning van prima gehalte LIDO Wie na de lange winter behoefte heeft aan heel plezierige film-vol-verrassingen, spoede zich naar „Mr. Vlubber", een dartel werkje uit de studio's van niemand minder dan Walt Disney. Hoe men hier in Nederland aan de ondertitel „de vliegende schoolmeester" is ge komen, is een raadsel, want hoofd persoon is de Amerikaanse profes sor Brainard, een zeer verstrooid man, die tot driemaal toe vergeet, dat het zijn huwelijksdag is. Geen wonder eigenlijk, want de hoogge leerde is in diepe concentratie bezig met een sensationele uitvinding: op het nippertje redt hij uit de ruïne van zijn in de lucht gevlogen labora torium een rubberachtige substantie die hij „vlubber" noemt), waarmee hij in staat is de zwaartekracht op te heffen. De met vlubber inge smeerde schoenen van e_en baseball- tearn, dat hopeloos achter staat, toveren het verlies om in een over winning en een antiek model Ford verheft zich zonder moeite van de aarde Walt Disney heeft wel raad gewe ten met dit recept, voer een film-vol- vrolyke momenten. Hij en zijn me dewerkers (het draaiboek is van Bill Walsh) maakten er, in het fantasti sche genre, een dikwijls spannende en altijd amusante rolprent van. rijk aan trilcage. Wie het verhaal nader bekijkt, ontdekt een aantal be kende motieven: de verstrooide pro fessor het miskende genie de lepe zakenman die een uitvinder zijn werkstuk afhandig weet te maken de bureaucraten in Washington de veronachtzaamde verloofde die zich in de armen van een ander dreigt te werpende be langstelling tenslotte die letterlijk iedereen heeft voor wonderbaarlijke effecten als sprongen van twee hui zen hoog en een auto-die-vliegen- kan. Men ziet het: deze thema's zijn stuk voor stuk niet onbekend. Maar hoe buitengewoon levendig en boei Werninks beton Redelijke resultaten De resultaten over 1961 van Wer- I ninks Beton- en Aanneming Maat- j schappij NV zijn, blijkens het ver- slag. overeenkomstig de in her. vori ge jaarverslag uitgesproken verwach ting, redelijk te noemen. Het bruto- saldo exploitatierekening steeg tot f. 2,3'min (v.j. f. 2,07 min). De alge- menekosten liepen op tot f. 1.61 min (f 1.39 mini. Na afschrijvingen etc. resteert, een winst van f. 192.106 (f. 145.075». Voorgesteld wordt zoals tbekond. een onveran.ürrd dividend' van 10 procent over de gang van za ken van 1962 wordt gezegd, cat de af deling bouwwerken in bevredigende mate van werk is voorzien. Boven dien zijn enkele interessante op drachten in voorbereiding, waarmee in d'e tweede helft van dit jaar een aanvang kan worden genomen. Hier door zal de continuiteit in da bezet ting gewaarborgd kunnen blijven en mogen de resultaten van deze afde ling met vertrouwen tegemoet wor den gezien. Het fabrieksbedrijf is. al dus de directie, in voldoende mate van orders voorzien. Verwacht wordt, dat deze afdeling een gunstig resul taat zal afwerpen. Het natuursteen- bedrijf Vonk is zeer goed van op- i drachten voorzien, terwijl in de loop van dit jaar enige grote werken op- geleverd worden. I Over verwachtingen van Werninks industrie en handelsonderneming NV UUlliCII^ClVWll ICVCllUIg CU UUC1- Zoekt U een van f 40.— of f 400 v. d. WATER, Haarl.straat 207 heeft het. De Gero.specialist. Op het landgoed „Osen" te Grathem (by Roermond) ls gisteren een vos gevangen, met maar liefst zes Jongen, een aantal dat ln de vosse- familie slechts zeer zelden voorkomt. De jachtopziener J. Schreurs, die de vangst deed. trof ln het hol van de vos een grote etensvoorraad voor de vraatzuchtige familie aan. Zo bleek Relntje voor haar kroost niet alleen een hnar en een paar konijnen te heb ben buitgemaakt, doch ook had zij de ionge rover6 verrast met een paar lppen, enige duiven en een eend. CASINO Deze week zijn in het theater aan de Hogewoerd de mid dagen gereserveerd voor de jeugd, al geloven we dat niet alleen kinde ren veel genoegen kunnen beleven aan Paween kind van twee werelden", het weliswaar ietwat zoetelijke, maar zeker ook boeiende verhaal over een tienjarige wees, die, opgegroeid in West-Indië, maar moeilijk kan wennen in Dene marken. Bij. voorkeur ontvlucht Paw de nette huiskamer van zijn tante en de schoolbanken om in de bossen van een baron rond te dolen. Daar sluit hij ook vriendschap met een stroper, een vriendelijke man die de bossen beter kent dan de baron zelf. Maar het loopt mis. met de stroper en met Paw, die in een opvoedingsgesticht terechtkomt. Paw ontsnapt twee keer uit het gesticht en beleeft allerlei avonturen, maar het. is tenslotte de baron die de zaken tot ieders tevre denheid regelt. Het Nederlandse jongetje Jimmy Sterman als Paw met op zijn rug een vosje, dat hij onder zijn hoede heeft genomen. Scenario en regie zyn van Astrid Henning-Jensen. die indertijd ook de film „Ditte, een mensekind" heeft gemaakt. De hoofdrol wordt vertolkt door een Nederlands jon getje: Jimmy Sterman, een neefje van de bekende acteur Ot-to Ster man. Jimmy heeft een aardje naar zijn oom. Hij speelt Paw niet. hij is Paw, op volkomen natuurlijke wijze geeft hij tegenspeler, de filmveteraan Edvin Adolphson meesterlijk partij. De film is in fraaie kleuren, waar door vooral de vele schitterende op namen van natuurtaferelen goed tot hun recht komen. 's Avonds draait in Casino „De onverzoenlyken" met Burt Lancaster en Audrey Hepburn. Deze western voor Leiden een reprise biedt de liefhebbers van dit genre alles wat zij maar wensen: sensatie na sen satie en een vleugje romantiek. Dat vele Indianen sneven en slechts en kele blanken, is in Hollywood gebrui kelijk. Afgezien van enkele minder humane tendenzen een western van boven de middelmaat. Het zwaard van Robin Hood Onvergankelijk Rex Onvergankelijk is de roem van Robin Hood en onvergankelijk zijn zijn films. Ze zullen steeds weer keren. Steeds zullen er twee film mensen zijn, die heldendaden van aeze dappere vechter voor recht en eerlijkheid willen belichten. En al tijd zullen zij wel een willig oor vin den. want een figuur als Robin Hood za! altijd appel eren op de gevoelens van mannelijkheid en ridderlijk heid. En dan zijn de filmmensen zakelijk genoeg ingesteld om het er flink dik op te leggen. Ze tekenen hun verhalen ongecompliceerd in zv/art en wit, in welke bonte kleu ren ze ook op het witte doek zullen komen. Hoe wit is de figuur van de smetteloze Robin Hood en hoe zwart de boosaardige tegenstander. Dat was vroeger zo. dat is nu in „Het Zwaard van Robin Hood" en dat zal wel altijd zo blijven. En vanzelfsprekend is er ook een aantrekkelijke vrouw in het spel om voor het romantische tintje te zorgen. Kriitisoh kijken heeft geen zin. accepteer het avon tuurlijke sprookje, zoals het wordt voorgezet. Het is en blijft aantrek kelijk charmant. wordt gezegd, dat de fabricage van schelpkalk een lichte stijging ver toont. De bijdragen van deze afde ling tot het resultaat zal echter be scheiden blijven. De bouwmaterialen- handel heeft in de eerste maanden van 1962 belangrijke orders geboekt Een redelijk resultaat mag worden verwacht. De afdeling Werninks ten- nisvloeren en sportvelden is ruim van opdrachten voorzien. De activiteiten van de bedrijven van de venootsohap zullen in 1962 van dien aard zijn dat, hierover, al dus de direotie. bevredigende resulta ten mogen worden verwacht. Zilveren jubileum bij de Rotogravure De heer A. Wendt vierde donder dag zijn 25-jarig jiibileum by de N.V. Nederlandsche Rotogravure Maat- schapij. In gezelschap van zyn echt genote en zyn zoon werd de jubilaris ontvangen en gehuldigd in de kantine van het bedrijf, waar als eerste de directeur, de heer J. C. Stafleu de jubilaris toesprak. De heer Stafleu herinnerde aan het feit dat de heer Wendt als leerling op de tekenafdeling in het bedrijf was gekomen. Daar heeft hij zich bekwaamd in de dingen die nodig zijn by een voorbereiding van wer ken voor het bedrijf. Op die afdeling heeft de jubilaris zich zo verdienstelijk gemaakt, dat hij bij de verdere uit breiding van het bedrijfskantoor. enige jaren later, uitgekozen werd om daar een taak te beginnen. In het bijzonder ligt zijn taak nu in de lay out van een aantal tijdschriften en alles wat daarmede verband houdt. Met zijn gelukwensen en wensen voor nog vele goede en gezonde jaren in dienst van het bedrijf, overhan digde de heer Stafleu de jubilaris een geschenk onder enveloppe, als mede namens de Maatschappij voor Nijverheid en Handel het vererend getuigschrift. Namens het personeel sprak de heer F. Hakkaart en namens het be drijfskantoor de heren A. Verhoef en G. van Oosten. Alle sprekers roem den de verdiensten van de heer Wendt. Op één na de oudste In de nacht van donderdag op vrijdag is na een kortstondig ziekbed in het Sint-Elizabethziekenhuis op 75-jarige leeftyd overleden dr. ir. P. G. F. T. Fehmers, oud-adjunct-directeur van de Stedelijke Lichtfabrieken. Bazaar Zuid-West Ondanks de vakanties zal er vol gende week veel bedrijvigheid heer sen in de Antoniusschool aan de Bos- huizerlaan. Reeds zijn veel goederen binnengebracht voor de bazaar, die pastoor N. J. Commandeur daar don derdagavond zal openen. Maar de pa rochianen, die dit op touw hebben gezet, hopen dat volgende week tij dens de opbouw van vele kanten nog voor aanvulling zorg gedragen zal worden. (Bij geen gehoor kan men terecht op Boshuizerlaan 18)Immers de baten van deze bazaar met talrijke attracties is voor het volgende punt, dat de pastoor voor zijn spoedig te bouwen Antoniuskerk op zijn ver langlijstje heeft staan: zes zilveren kandelaars. Mevr. C. W. Oostveen-Serlie is van daag 101 geworden. Zij is hiermee de op één na oudste inwoonster van Leiden. De oudste is mevr. De Jong- Guyt, die in het Geref. rusthuis „Groenhoven" aan de Witte Rozen straat woont. Mevr. Oostveen woont nu al weer geruime tijd in bij haar dochter op de Jan van Goyenkade. Ze komt de laatste tijd vrijwel niet meer buiten de deur. want dat laat haar gezondheid niet toe. Vlak na haar vorige verjaardag werd zij plotseling vry ernstig ziek, maar is van die ziekte weer hersteld. Ook door dat ze nog regelmatig de kran ten spelt, heeft mevr. Oostveen de belangstelling van wat er zich af speelt buiten het huis aan de Jan van Goyenkade niet verloren. Na mens het gemeentebestuur heeft de loco-burgemeester, de heer J. C. van Schalk, haar vandaag een bezoek ge- bracht en felicitaties aangeboden. Voortreffelijk Leids burger ging heen De heer Fehmers werd 22 oktober 1886 te Rotterdam geboren. Na in zijn geboortestad lager en middel baar enderwijs te hebben gevolgd, liet hij zich op jeugdige leeftyd in schrijven als student aan de Tech nische Hogeschool te Delft, waar hij nauwelijks 21 jaar oud! het diploma van elektro-technisch inge nieur behaalde. Zijn werkobject voor dit examen was een scriptie over de elektrificatie van de spoorlijn 's Gra- venhage—Rotterdam-Hofplein. Na enige jaren werkzaam te zijn geweest bij de elektriciteitsbedrijven in Maastricht en Tilburg, werd hy in 1917 benoemd tot ingenieur bij de Stedelijke Lichtfabrieken te Leiden, vijf jaar later gevolgd door zijn be noeming tot adjunct-directeur. Deze post heeft hy bekleed tot 31 december 1951, toen hem in verband met het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd eervol ontslag werd verleend. Inmiddels was hij ln 1953 in Delft gepromoveerd tot doctor in de technische wetenschappen op 'n proefschrift getiteld „Kerngedach ten van de moderne bedrijfs-efficien- cy". Zyn promotor was prof. Veraart nadat hy zyn dissertatie had voor bereid onder leiding van prof. Voll- mer. die kort voor de datum van de promotie overleed. De 27-Jarlge vrouw van de U2- plloot Francis Gary Powers ls gisteren naar het ziekenhuis overgebracht om dat zij teveel slaappillen had ingeno men. Van de zijde van het ziekenhuis werd gezegd dat haar toestand bevre digend ls. Na de terugkeer van Powers l uit Russische gevangenschap woonde het echtpaar In Alexandria, Virginia. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Marcel Franaois Louis Marie, zn van D. G. Bosslnk en J. H. M. A. Wltte- man; Johannes, zn van J Boekkooi en M. C Oosterhout; Daniël, zn van W. Noort en J C. Noort; Helena Frede- rlka, dr van B P. Schroef en W. C. van der Linden; Henriëtte. dr van H. Westera en J. Joosten; Cornells Johan nes Maria, zn van J. van Diggele en I O. I. J. M. Bouwman; Ellen Barbara, dr van H. Hensen en B. Zuurmond; Svlvia Loralne. dr van J. Motta en M. W. Portier GETROUWD H. A. Hensing en C. J. Goedraad; W Mooyman en H. M. Kossmann; J. Schroef en S J. C van Ast; D. Mon- tanus en C A. Dekker; H. Hof en S. van der Linden; V. d'Andrea en G. M. van Leeuwen; W. Lofvers en M. van Rlngelestyn; A G. Fasseur en E. Rom- baut. OVERLEDEN A Dlrkse. 73 Jr. man; S. Tol. 67 Jr. man; M. van Polanen. 78 Jr. e.v. C. van Weeren; G Lugthart, 75 Jr. w.v. A. erkens; J D. Plkaar, 79 Jr. man; J van Riet, 89 Jr. man; J. N. Evers, 78 Jr. man. Door zijn brede belangstelling o.a. op kerkelijk-maatschappelijk gebied duurde het niet lang of de heer Fehmers nam. ondanks zijn grote bescheidenheid, een vooraanstaande plaats in in onze plaatselijke ge meenschap. Voor een belangrijk deel lagen zijn activiteiten op het terrein van het Katholiek verenigingsleven, waar hij tal van initiatieven heeft ontplooid. Zo was hij o.m. oprichter j van de Leidse afdeling van de AJg. R.-K. Ambtenarenvereniging en van de St.-Adelbertvereniging; vice-pre. sident van de Bijzonder Raad dor St.-Vincentiusvereniging, bestuurslid van de Stichting voor bejaarde bed- legerigen Sint-Elizabethenhof en gedurende bijna 40 jaar regent van het Sint Maartenshuis aan de Jacobsgracht. Gedurende vele jaren maakte hy ook deel uit van de So ciale Raad. In 1938 was hij een der organisatoren van de tentoonstelling „Leyds Goedt", die door zijn stuwen de werkkracht deze expositie in alle zalen van de Stadsgehoorzaal onder leiding van architect D. L. Landman tot een groot succes maakten. Zijn grote verdiensten jegens de Katho lieke gemeenschap vonden erkenning in de pauselijke onderscheidingen „Pro Ecclesia et Pontifice" en in no- cember j.l. ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum als Vincentaan in zijn benoeming tot Ridder in de Orde van de H. Gregorius de Grote. De heer Fehmers was naast diep gelovig katholiek, een christen in de ruimste betekenis van dat begrip. Hij was een militant belijder van de oecumenische gedachte en heeft in vele opzichten daadwerkelijk bijge dragen tot het streven naar meer eenheid onder de diverse christelijke groeperingen, o.m. door de organisa tie van de gemeenschappelijke zang aan de vooravond van het Kerstfeest op het Stadhuisplein. De „Leidsche Courant" van gister avond kenschetste hem als een „ire nische persoonlijkheid" en als „een man van vrede, waarvan de vrede lievendheid zich aan zijn gehele om geving mededeelde". Wij kunnen het daarmede volledig eens zijn. De heer Fehmers had ontelbare vrienden en zijn volkomen natuur lijke beminnelijke persoonlijkheid maakte het volstrekt onmogelijk, dat ooit iemand 'n onvriendelijke gedach te te zijnen opzichte kèn hebben ge koesterd. De nagedachtenis aan deze hoog staande mens en voortreffelijke Leidse burger zal by allen, die hem gekend hebben, dankbaar blijven voortleven. Hij ruste in vrede! De plechtige uitvaartdienst o.l.v. prof. dr. C. F. Pauwels zal plaats vinden op maandag 23 april des morgens te 10.15 uur ln de St.-Wille- brordkerk te Oegstgeest, waarna omstreeks 11.15 uur de begrafenis.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 3