Tienduizend betogers tegen N.-Guineabeleid Nw.-Guinea mag geen tweede Ambon worden Bollenkwekers moeten fiscus niet benoemen als bedrijfsdirecteur Brandweerkorpsen in duel om ereplaats Respect voor mr. Luns Advertenties voor donderdag a.s. omdat SKODA U voor standaard-prijs complete luxe biedt Onderhandelen en geen troepen meer Massameeting in Amsterdam S\ H 5/ EEN VEILIGE KEUZE 9? Rustig verloop Stichting van economisch bureau Betoging Door Eeuwen Trouw Tuinbouwschool Rijnsburg uitreiking van diploma's SLEPEND GESPREK OVER LOSSING OP ZATERDAG (pgericht 1 maart 1860 Maandag 16 april 1962 Vierde blad no. 30631 1H( pie e je m i iVa erh Ja iidïi eeW rdaj oor: lOQ en Ifj» 1 a verwarming - rolhoes - binnen- en buitenspiegel - lichtsignaalschakelaar - 2 kleerhaakjes 3 asbakjes - sponsrubber kussens - slaapbanken etc. behoren tot de standaard uitrusting. f 5250,geheel compleet OCTAVIA COMBI f 6475.- 1202 COMBI f 6975,-.1202 BESTELWAGEN f 5395,- H. ENGLEBERT N.V. - DOBBEWEG - VOORSCHOTEN - TEL. (01717) 2010* DEALERS: Autobedrijf V. A. REYS, Hoge Rijndijk 55, Zoeterwoude, tel. 22381 Automobielbedrijf L. C. OTTO, Herenweg 21, Noordwijk-B, tel. 2820 Jhr. O. F. A. K. van Nispen tot Pannerden 99 (Van onze Amsterdamse correspondent) Met een protestmars en een meeting in het oude Rai-gebouw te .msterdam hebben zaterdagmiddag circa 10.000 mensen gede monstreerd tegen het Nieuw-Guinea-beleid van de regering en aandacht gevraagd voor het door de P. v. d. A. georganiseerde petitionnement, waarin wordt aangedrongen op spoedige onder handelingen met Indonesië op basis van overdracht van Nieuw- Guinea en het onmiddellijk stopzetten van de troepenzendingen. 741 Een groot deel van de betogers was. getuige de herkomst van de lort ientallen autobussen uit diverse delen van ons land naar de loofdstad gekomen. De protestbijeenkomst werd georganiseerd door de P. v. d. A. terwijl de communistische partij Nederland haar leden had opgewekt zich hierbij aan te sluiten. De protestmars die op het begon, had een zeer \stig verloop. Voorin de stoet zagen wij o.a. oud-premier Schermerhom, WV-voorzitter Roemers, ds. Bus lies en communistenleider Seegers. Sfi Opvallend was de aanwezigheid van een groep Ambonezen, die de orga nisatoren schriftelijk hadden laten weten achter de demonstratie te itaan, omdat zij de overdracht van Hieuw-Guinea zien als een mogelijk heid tot gezonde heilzame samen werking tussen Nederland en Indo- t<4 nesië. In de stoet werden leuzen mee gedragen als „Geen soldaten, maar praten", „Geen oorlog om Nieuw- Guinea", „Nu gaat de Waterman, ttraks komt er een kater van" en Troepenmachtf Neeover dracht!" In het Rai-gebouw zette PvdA' voorzitter J. G. Suurhoff uiteen, dat de actie geen partij-politieke bedoe ling had. De sprekers waren dan ook niet allen lid van de PvdA. Prof. dr. H. Kraemer uit Drieber gen zei verheugd te zijn, dat er nu eindelijk een volkspetitionnement komt. „Wij; Nederlanders hebben de naarri niet gauw door de knieën te gaan", aldus spreker, die zich afvroeg of het in dit geval niet de hoogste morele daad van de regering zou kunnen zijn. Vergist U niet Dr. J. G. H. Tans uit Maastricht zei dat er alle reden is te verwachten dat duizenden mensen van andere richting met de PvdA samen hun stem zullen willen laten horen. „Uit de Kamerdebatten krijgt men de in druk dat de KVP als één blok achter de regering staat. Maar vergist u zich niet prof. Duynstee verliet de KVP. maar hij stond met zyn me ning daarin niet alleen". Prof. H. R. Wijngaarden van de Vrije Universiteit te Amsterdam vond dat de Nederlanders zich altijd slechte verliezers hebben getoond: in bij de afscheiding van België, in met de soevereiniteitsoverdracht van Indonesië en thans met Nieuw- Guinea. Hy stelde dat de regeringen sinds de oorlog van AR tot PvdA tekort zijn geschoten en kon aan de De Partij van de Arbeid heeft zaterdag in Amsterdam een pro testmars gehouden tegen het hui dige regeringsbeleid inzake Nieuw-Guinea en vóór over dracht van dit gebied aan Indo nesië. De demonstranten met spandoeken in de Churchilllaan. andere kant ook geen waardering op brengen voor de politiek van Indo nesische zijde. Hy hoopte dat het pe titionnement zou slagen. Olifant op zolder ,Met Nieuw-Guinea by de soeve reiniteitsoverdracht achter te hou den, hebben wij. een olifant op zolder gehaald", vond NVV-voorzitter drs. D. Roemers. Hij laakte de hou ding van het Parlement dat zich op paasreces heeft laten sturen zonder te hebben ingegrepen. „Blijkbaar moet er in Nieuw-Guinea bloed vloeien om de overmacht te kunnen erkennen. Dat noemt men dan het redden van onze eer". Hij uitte voorts zijn verontwaardiging over het feit kabinet-De Quay in 1960 alleen de dat de rgering 14 dagen heeft ge- PSP zich voor de overdracht uit- wacht met het plan-Bunker „terwijl1 sprak zij mr. Luns als Don Quichotte door de wereld laat reizen" en vond dat de petitionnementsactie gestalte moet geven aan een machtig pro test, dat de regering en parlement kan wakker schudden. De Almelose fabrikant dr. W. T. Kroese meende dat men moet- oppas sen zich niet door sentimenten te la ten leiden. Hij gaf een overzicht van de Nieuw-Guinea-politiek en kwam tot de conclusie, dat de belofte die Nederland aan de Papoea's heeft ge daan, alleen in vervulling kan gaan als met Indonesië tot overeenstem ming zal zijn gekomen". Men zegt. dat wij ons gezicht zullen verliezen. Laten wij dat dan als een goed ver liezer doen" De heer Suurhoff zei tenslotte dat „de vertragingsactie van minister Luns de kans op een vreedzame op lossing van dag tot dag doet ver minderen" en riep op de petitionne mentsactie als „een wettige, buiten parlementaire actie" voort te zetten. Na afloop van de bijeenkomst wer den door studenten overdrukken van een artikel in het studentenweekblad „Propria Cures" verspreid, waarin werd herinnerd aan een citaat van J. de Kadt, Indonesië-specialist van de PvdA, uit 1955, dat overdracht van De Koninklijke Algemene Vereniging voor Bloembollen cultuur heeft het plan een be drijfseconomisch bureau voor het bloembollenvak te stichten, dat de leden met deskundige adviezen terzijde zal kunnen staan. In de daarvoor in het leven te roepen stichting zal ge streefd worden naar samenwer king met alle organisaties, die zich voor de bedrijfseconomische voorlichting in het bloembollen vak interesseren. Deze mededelingen wij berich ten reeds eerder over dit plan deed vanmorgen de voorzitter van de vereniging, jhr. mr. dr. O. F. A. K. van Nispen tot Pannerden, in de te Haarlem gehouden algemene, ver. gadering van de vereniging. Hij knoopte daaraan een aantal ge dachten, die ertoe zullen leiden het vraagstuk van de continuïteit van de bedrijven meer in de belangstelling van de leden en in hun bewustzijn te brengen. In de vorige vergadering had de voorzitter de leden op het hart ge bonden om toch vooral hun bedrijven intern te versterken door een juist financieel beleid en het vormen van reserves. Hij zei gaarne te erkennen, dat de fiscus een zeer belangrijke aandeel houder of vennoot in de bedrijven In tal van particuliere zaken en in familie-N.V.'s blijken steeds weer de ergenamen gesteld te worden voor onoplosbare problemen als het hoofd van het bedrijf hen komt te ontval len. Vaak zitten zij met financiële brokken, waar zij niet meer uit kun nen komen omdat niet tydig de voorzieningen zijn getroffen die nodig zijn om het bedrijf, ook onder die omstandigheden, zonder ont wrichting te kunnen laten door lopen. Behalve financiële problemen rij. zen er vaak ten aanzien van de con tinuïteit van het bedrijf moeilijk heden, omdat niet voldoende tijdig in de organisatie van het bedrijf is voorzien wat er bij opvolging moet gebeuren. Zyn er naast of onder de leiders in de bedrijven krachten be schikbaar, die in staat zijn leiding te geven en verantwoordelijkheid te dragen?, zo vroeg de voorzitter zich af. Tenslotte besprak jhr. Van Nispen tot Pannerden de waarde van het teeltrecht by erfopvolging. Zowel in het fiscale vlak als waar dit betreft de waarde, die by boedelscheiding Prins Bernhard opent rotonde A.N.W.B. (Van onze Haagse correspondent) In zyn kwaliteit van ere-voorzitter van de A.N.W.B., zal Prins Bernhard op woensdag 16 mei de Rotonde bij het nieuwe hoofdkantoor van de Kon. Ned. Toeristenbond aan de Wassenaarseweg te Den Haag offi cieel in gebruik stellen. De rotonde, een grote hal waar het publiek alle mogelijke informaties kan verkrijgen, is al in gebruik. daaraan wordt toegekend, wordt dit vaak een struikelblok, waarover reeds velen gevallen zyn. Hy advi seerde. indien men meerderjarige erfgenamen heeft, daarvoor tijdig, in onderling overleg, en terwyl men er zelf nog by is, een bevredigende re geling te treffen. Voorronde regionale wedstrijden Zaterdag is de Wassenaarse brand weer gastheer geweest voor een 36- tai brandweerkorpsen, die deel kwa men nemen aan wedstrijden op het Blauw Zwart-terrein aan de Dr. Mansveltkade. Deze wedstryden vormden de voorronde voor de regio nale wedstryden, die vermoedelijk op 7 juli te Leidscliendam zullen worden gehouden. Het grote aantal deel nemers maakte het noodzakelijk, 's morgens en 's middags in een vlot tempo door te werken. Een jury, hoofdzakelijk bestaande uit Wassenaarse brandweermannen, beoordeelde de prestaties van de be- dryfs- en de gemeentelijke brand weerkorpsen. Verscheidene autoritei, ten gaven van hun belangstelling blijk, o.m. de hoofdinspecteur van het brandweerwezen in ons land, de heer G. J. Terpoorten en de adjunct- inspecteur, de heer G. Wljnands, verschillende burgemeesters en di recties van bedryven. De wedstrijden waren er op gericht de handvaardigheid van de deelne mers te testen in het gebruik en de behandeling van allerlei soorten hèt™L dTt'vefen "dié- zelfde fiscus dan daarenboven nog een afl^-oefêning afgesl0,<m tot directeur of bedrijfsleider van bedrijf te benoemen. De voorzitter bedoelde hiermede, dat aan de fiscus zeer ongaarne wordt betaald, maar dat deze bij zonder graag wordt aangehaald Nieuw-Guinea aan Indonesië „een gebruikt om zich voor alle moge misdaad en een dwaasheid" is, en waarin voorts werd gesteld dat in het Kamerdebat na de troonrede van het lijke dingen te verontschuldigen om als vlag de lading te dekken voor allerlei speculaties en het ver onachtzamen van een solide en vooruitziend beleid in de bedrijfs voering. 9? §edov voorspelt ruimte-stunt De Russische ruimtedeskundige professor Leonid Sedov heeft gisteren Warschau tegen een vertegen woordiger van een Pools persbureau gezegd, dat de voorbereiding, die in Rusland getroffen worden voor vluch ten naar Venus, de maan en andere nabijgelegen hemellichamen „hun voltooiing naderen". „Ik kan U verzekeren", aldus prof. Sedov in zijn vraaggesprek, „dat de tijd niet ver meer is, dat velen van ons getuige zullen zijn van nieuwe markante prestaties op het gebied van de ruimtevaart". (Van onze Haagse correspondent) Onder het motto: Nieuw-Guinea geen tweede Ambon heeft de Stichting „Door de eeuwen trouw" zaterdagmiddag in het Gebouw van K. en W. in Den Haag een grote bijeenkomst gehouden waar circa 1500 belangstellenden aanwezig waren. Met krachtig applaus en soms kreten als „Leve Luns!" betuigden de aanwezigen hun instemming met de redevoeringen ter ondersteuning van het beleid dat is gericht op de uitoefening van het zelfbeschikkings recht door de Papoea's. De bijeenkomst had de strekking een waarschuwing te zijn aan volk, parlement en regering om niet voor de tweede maal op Indonesische beloften en internationale garanties te vertrouwen, in verband waarmee het lot van Ambon in herinnering werd ge bracht. van het in 1949 vastgelegde zelfbeschikkingsrecht voor de Zuid-Molukken is nooit iets terecht gekomen en evenmin van het toezicht der V.N., aldus de klacht. Kritiek op (le wankelnioedigen De sprekerslijst bevatte de namen van vier leden der Tweede Kamer, nl. de KVP-er mr. K. T. M. van Ryckevorsel, luitenant-generaal J. H. Couzy (VVD), mr. dr. J. Meulink (AR) en de heer F. H. van de We tering (CH). De heer Van de Wete ring leverde felle dritiek op wat hy noemde de wankelmoedigen die zo spoedig mogelijk van de Papoea's Wat. de PvdA betreft, deze zou de kwestie Nieuw-Guinea thans ge bruiken voor de binnenlandse poli tieke strijd. Hierdoor wordt verraad gepleegd aan de beloften die tijdens de kabinetten Drees aan de Papoea's zijn gedaan. Onderhandelen op basis van het z.g. plan-Bunker is moeilijk omdat de inhoud ervan niet precies bekend is, aldus de heer van de Wetering. De heer Couzy had veel waarde ring voor het plan-Luns. dat vorig jaar in de V.N. is behandeld maar geen voldoende meerderheid kon krijgen. Deze mislukking is voor een deel te wijten aan de ondermijnen- willen afkomen. Uitlevering van de acties die in ons eigen land daar- Nieuw-Guinea aan de Indonesiërs j tegen zijn gevoerd. Aan de positie zou een misdaad tegen de mensheid van de Nederlandse regering werd zijn. De heer van de Wetering was hierdoor afbreuk gedaan Met klem verbaasd over de houding die som- pleitte de heer Couzy voor eensge- mige figuren uit de zendingswereld j zindheid. ten opzichte van ons bui- hebben aangenomen. I tenlands beleid. Papoea's zijn geen handelswaar „Nederland heeft nog een roeping jegens Nieuw-Guinea", zo betoogde mr. Meulink. De bijbel zegt: „Gy zult u naasten liefhebben als uzelf. De Papoea's zijn schepselen Gods en geen handelswaar. Aansluiting van Nieuw-Guinea bjj Indonesië is de slechtst denkbare oplossing. Er zyn in ons land helaas mensen, die het ontstaan van een toestand van overmacht sterk begunstigen. De woorden van dr. Meulink werden en kele malen onderbroken met geroep uit de zaal: „Weg met Bruins Slot (de AR-fractieleider). „De Papoea's moeten hun stem la ten horen", aldus mr. Van Rijcke- vorsel. Het Papoea-vrijwilligerskorps zou moeten worden versterkt en op den duur zouden er meer Papoea's op de plaatsen van Nederlanders moeten komen. Het kan niet genoeg worden herhaald, dat het in de zaak Nieuw-Guinea is te doen om men sen, een volk dat wordt bedreigd door een naburig volk. In verband met de Russische en Chinese hulp aan Indonesië gaf de heer Van Rijc- kevorsel uiting aan zivn vrees dat Nieuw-Guinea een communistisch steunpunt zou worden als de Indone siërs zich er zouden vestigen. Er werd besloten een telegram te sturen aan premier De Quay om respect te betuigen voor het werk van minister Luns, om de Papoea's in het overleg te betrekken en om te zeggen dat de Indonesische be loften en garanties waardeloos zijn. Onder ironisch gelach werd ook be sloten een telegram te sturen aan de leiding van de PvdA, om te her inneren aan het standpunt dat mr. Burger nog in oktober jl. huldigde. Mr. Burger wilde toen geen Kongo- toestand in Nieuw-Guinea, naar hy zei. Burgemeester mr. W. J. Geertsema van Wassenaar reikte 's middags de prijzen uit. Hij sprak over de ver- heupend grote belangstelling voor dit soort wedstrijden; alleen al In Zuid- Holland hebben 200 korpsen voor wedstrijden ingeschreven. Daarna wees de burgemeester op de nood zakelijkheid van de zorg voor de brandveiligheid voor gemeentebestu. ren zowel als voor directies van be drijven. Niet alleen het brandweer materiaal wordt steeds kostbaarder en ingewikkelder, ook de te bescher men oblecten worden kostbaarder. De uitslag van de wedstryden was als volgt: OchtendwedstrijdBedrijfsbrand. weren: le prijs Telegraafkantoor. Rotterdam, 238 punten2. Sikkpns Lakfabrieken 236 p. Gemeantelyke brandweer: 1. Gouda BB 24s' p.: 2. Moerkapelle 236 p. Middagwedstrijden: Bedrijfsbrand weer: 1. PTT-kantoor, Alphen aan den Rijn 257 p.; 2. PTT-kantoor, Dordrecht I 246 p Gemeentelijke weren: 1. Sommelsdyk, 245 p. (snel ste tijd), 2. Geervliet, 245 p. Arti-medaille voor Kees Heynsius De Arti-medaille voor 1962 is toe gekend aan de 71-jarige Amsterdam se kunstschilder Kees Heynsius voor zijn schilderij „Gezicht op Rique- wihr". Dit is bekend gemaakt bij de opening der voorjaarstentoonstelling van werk van leden der maatschappij „Arti et Amicitiae", (waarvan de heer Heynsius sedert 1946 secretaris is) in het gebouw van deze maatschappij te Amsterdam. Omdat ons blad vrijdag a.s. (Goedo Vrijdag) niet verschijnt en ons nummer van DONDERDAG a.s., naar wij ver wachten veel advertenties zal bevatten zien wij ons genoodzaakt, de uiterste tijd, waarop nog ADVERTENTIES VOOR DONDERDAG A.S. kunnen worden aangenomen, vast te stellen op: woensdag 18 dezer te 3 uur n.m. Voor advertenties voor ons donderdagnummer, welke ons na woensdag 3 uur bereiken, kunnen wij derhalve niet garanderen dat zij nog in dat nummer worden opgenomen. Advertenties bestemd voor ons nummer van ZATERDAG A.S. moeten uiterlijk DONDERDAG 19 APRIL te 3 UUR n.m. in ons bezit zijn. DIRECTIE LEIDSCH DAGBLAD. Huishoudbeurs trok 145.000 bezoekers (Van onze A'damse correspondent) De 17de internationale huishoud beurs in het RAI-gebouw te Amster dam is gistermiddag gesloten. De beurs werd bezocht door ruim 145.000 mensen, niet alleen uit alle delen van ons land, maar ook uit het buiten land. De exposanten zijn zeer tevreden. De eigenaar van een klein construc- tiebedrijfje. die een bescheiden stand met handdoekrekjes had betrokken, staat voor een haast onoplosbaar pro bleem: Inkopers uit Syrië en Irak plaatsten bij hem een order voor 10 miljoen handdoekrekjes, te leveren op korte termijn Een groot aantal deelnemers heeft HBI voor de volgende huishoudbeurs In j sigaren aangeboden, hun echtgenoten kregen een doos bonbons. Burgemeester Koomans zei te ho pen dat de tuinbouwavondschool spoedig in een ander gebouw onder dak kan vinden. De oude openbare school zal door de bouw van een nieuw raadhuis moeten verdwijnen. De burgemeester deed de voor de Aan bijna 50 cursisten van de tuin bouwavondschool te Rijnsburg werd in de kantine van veiling Flora een diploma uitgereikt. De cursisten heb ben de school kennelijk met veel ge noegen doorlopen, een trio dankte de leraren op oorspronkelijke manier. Burgemeester B. H. Koomans en wethouder K. Zandbergen woonden de bijeenkomst bij. De heer J. J. Kwaat, onderdirecteur van de Rijkstuinbouwschool te Lisse, reikte de diploma's namens de in specteur van het Landbouwonderwijs uit. Ir. Weezenberg had de diploma's uit moeten reiken, maar deze was verhinderd. De heer Kwaat zei dat de (histo rische) roem van deze gemeente zich uitbreidt tot haar voornaamste pro- dukt. Hij bond de geslaagden op het hart vaktijdschriften te lezen en de studie voort te zetten. Na de diplo mauitreiking dankte een van de cur sisten, de heer J. v. d. Does. alle in stanties die de cursus mogelijk maak ten. Het trio F. v. d. Meij, H. van der Meij en N. van der Meij belichtte in een beurtrijm de kwaliteiten van de docenten. De leraren werd een kistje maart 1963 de aanvankelijk be sproken standruimte verdubbeld. De opzet van deze beurs is reeds vol tooid. De oppervlakte zal vermoede lijk zo groot zijn, dat de in de loop van dit jaar te bouwen westhal bij de tentoonstellingsruimte zal worden gevoegd. Het college van Rijksbemiddelaars heeft met vertegenwoordigers van de reders, de zeevisgroothandel en bestuurders van de werknemersbonden een bespreking gehouden over de weigering van de havenarbeiders te IJmuiden om op zaterdag vis te lossen. Men is er nog niet veel verder mee gekomen. De reders hebben de suggestie gedaan om in ieder geval de lossing van haring en makreel normaal doorganr te doen vinden. Van de kant van de handel werd toen opgemerkt, dat men er dan ook wel graag nog wat I platvis by gelost zou willen zien. De bestuurders van de vakbonden toonden zich pessimistisch, dat er nog l iets bereikt zou kunnen worden. Zy hebben echter toegezegd op korte ter- j myn een gesprek te arrangeren met hun vertrouwensmannen uit de leden om te zien of er nog wat uit te halen is. Uiterlijk maandag zouden zij het resultaat laten weten. Men zag weinig heil in een vergadering met de leden en vreesde daardoor de gemoederen alleen maar nog meer verhit te maken. avondschool waardevolle toezegging, dat het gemeentebestuur ijverig naar een andere lokaliteit zal helpen zoe ken als de nood aan de man komt. Hij wekte de geslaagden op ook orga nisatorisch werkzaam te zyn en er aan mee te werken de bedrijven net jes te houden. Dit is belangrijk om dat slordige bedrijven voor planologen aanleiding kunnen zijn de kassen- grens langs doorgangswegen naar toeristencentra dieper in het land te plaatsen. Het toeristengebied is in deze streek ook tuindersgebied, werk er aan mee dat het een met het ander kan blijven samengaan. De secretaris van veiling Flora, de heer J. H. den Haan zei dat Flora het beschermheerschap met veel ge noegen vervult. Subsidie voor de tuinbouwavondschool is steeds een hamerpunt op de bestuursvergade ringen. Deelnemerscursus bloembollenteelt: Met zeer veel vrucht: A. M. v. d. Berg. Noord wij kerhout. Met veel vrucht: A. P. Tersteege, Texel, C. van Duijn, G. van Duljn te Katwijk, Jan van Egmond, A. W .Schaap te Val kenburg. L. P. L. Heemskerk te Noordwij kerhout, B. Th. Rosdorff te Noordwijk, D. van Leeuwen Katwijk, Sandtlaan en D. van Leeuwen Kat wijk Valkenburgerweg, G. J. Sloot weg te Valkenburg (Z.-H.). Met vrucht R. H. v. d. Meij te Valken burg. Deelnemerscursus 2A met zeer veel vrucht G. de Mare te Rijnsburg, N. Verhart Wassenaar, J. P. Does Warmond, J. H. J. Salman en P. L. M. Zomerveld te Noordwijk. Met veel vrucht H. v. d. Does Leiden, A. M. v. d. Berg Noordwijk, H. A. Sikking Warmond. Met vrucht J. v. d. Metf en J. G. J. Ravensbergen Rijnsburg, Chr. Imthorn Valkenburg, N. v. d. Meij Leiden, M. T. Aanhane Katwijk, A. van Leeuwen Valkenburg, G. J. Turk Leiden en A. Bol Valkenburg. Deelnemers 2B met zeer veel vrucht T. van Rijn Katwijk, J. v. d. Noorland Sassenheim, G. H. Tysen en P. S. T. van Rijn Warmond, L. J. Kortekaas Sassenheim. Met veel vrucht H. v. d. Meij, H. J. v. d. Meij J C. van Wouw te Leiden, A. v. d. Mey te Noordwijk, G. v. d. Meij te Rijnsburg, J. Ravensbergen te Voor schoten, H. Haasnoot te Katwijk, M. G. van Winsen, C. Koudijs te War mond, J. C. van Wouw te Leiden, Met vrucht A. G. Koudijs, C. G. E. Heemskerk te Warmond, L J. Heems ker';, H. Colpa te Leiden, N. van der Mey te Noordwijk.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 7