Macmillan pas lente 1963 naar ambtswoning 10 Downing Street Portret botanicus aan Leidse Universiteit aangeboden Restauratie duurt langer en kost meer dan verwacht was Ouders hoorden welke school geschikt is voor hun kind BEURS VAN AMSTERDAM LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 6 APRIL 1962 Botanie via tijdelijke behuizing naar een nieuw gebouw Hedenochtend werd in het Rijks herbarium het geschilderd portret aangeboden van de Amsterdamse medicus-botanicus C. M. v. d. Sande Lacoste. een van de oprichters van de Nederlandse Botanische Vereni ging, wiens verzameling mossen reeds lange tyd in het bezit is van dit bo tanisch instituut. Dit portret van de botanicus, die in 1887 op 75-jarige leeftijd overleed, werd in 1863 ge schilderd door J. G. Schwarze. Het werd aangeboden door kolonel A .C. v. d. Sande Lacoste en was afkom stig uit familiebezit. Het was reeds in 1938 aan het museum toegezegd. Bijgaande foto is een detailopname van het In grootformaat geschilder de portret. De bijeenkomst, die onder neer werd bijgewoond door familieleden van de bekende botanicus en door de president curator en de secretaris van curatoren van de Universiteit, werd geopend door de directeur van het Rijksherbarium prof. dr. H. J. Lam, die iets over de voorgeschiede nis van de aanbieding vertelde. Na de onthulling bood kolonel v. d.San de Lacoste het schilderij officieel aan met een korte toespraak waarin hij iets over de persoonlijkheid van zijn oudoom belichtte. Prof. Lam aan vaardde het schilderij namens de Universiteit. Prof. Lam deed daarbij mededeling van het feit, dat binnen afzienbare tijd het Botanisch Laboratorium naar een ruimere behuizing zal wor den overgebracht, die echter de OEGSTGEEST Als een hyena Zware straf voor diefstal uit nalatenschap „Dat is nu een klassiek voorbeeld waartoe hebzucht de mens kan bren gen", zo constateerde de officier van Justitie bfj de Haagse politierechter en zelfs de verdediger van de ver dachte moest erkennen, dat zijn cliënte zich had gedragen als een hyena op een slagveld. De verdachte, een 53-Jarige vrouw uit Rotterdam was tenlaste gelegd, dat zij uit de portefeuille van een 73-jarige man te Oegstgeest f 175 zou hebben gestolen, benevens een aantal goederen, zoals bontjas, stoelen, sie raden en kledingstukken uit een na latenschap van een familielid te Oegstgeest, dat kort tevoren was overleden, zou hebben ontvreemd. De bejaarde man woonde bij het betrokken familielid in huis en vol gens verklaring van verdachte meen de zij, dat het met de erfenisver deling niet erg eerlijk toe was gegaan. Daarom had zij zich dat gejd en an dere goederen toegeëigend. Verdachte had gemeend als nichtje van de over ledene rechten te kunhen laten gel den doch bij opening van het testa ment bleek, dat de oom alles had vermaakt aan het Nationaal Ram penfonds en daar kon ze zich niet mee verenigen. Ergerlijk vond de officier van Justitie het ook, dat verdachte, na dat de diefstallen tfaren ontdekt, ge tracht had daarvan de werkster de schuld te geven. Hij eiste f 250 boete of 1 maand hechtenis, benevens voor waardelijk 2 maanden gevangenis straf. „Als je dit als toneelstuk zag gebracht, dan zou je het niet willen geloven", zo meende de verdediger, die ook het gedrag van verdachte schandelijk vond en zich conformeer de aan de eis van de officier Doch de politierechter was het daar niet mee eens, deze legde twee maanden gevangenisstraf onvoor waardelijk op. Rijkspostspaarbank Op het plaatselijke kantoor van de Rijkspostspaarbank werd in de maand maart ingelegd een bedrag van f 121.315.88 en uitbetaald f 76.856.42. GEEN DELICT! In ons verslag over de raadsver gadering, die woensdagavond in de ze gemeente is gehouden, is een sto rende fout geslopen. De burgemees ter heeft bij de verdediging van zijn standpunt, dat de boerderij aan de Rhijngeesterstraatweg niet moet worden afgebroken, gezegd, dat het hier gaat om een van de zeer fraaie relicten (overblijfsel) uit het agra risch verleden Het zetduiveltje had er in ons blad van gisteren „deldoten" van ewnaakf. waardigheid mist welke men eigen lijk aan een instituut als dit moet toekennen. Deze nieuwe behuizing zal echter tijdelijk zijn, omdat het in de bedoeling ligt ongeveer tien jaar la ter een geheel nieuw modern labo ratorium te betrekken in de Leeu wenhoek. De genodigden bezichtigden later een kleine tentoonstelling van mate riaal, betrekking hebben op het werk en leven van Lacoste. Hoge Autoriteit Worms contra De Nederlandse schroothandelaar L. Worms heeft gisteren de Hoge Autoriteit van de Europese Gemeen schap van Kolen en Staal (EGKS) verantwoordelijk gesteld voor grote financiële verliezen, volgens hem ge leden als gevolg van de schrootfrau- de. In een zaak, die hij bfj het Hof van Justitie van de Europese Ge meenschappen te Luxemburg tegen het gezagsorgaan van de EGKS aan hangig heeft gemaakt, eist de heer Worms uitkering van een schadever goeding, waarvan de hoogte door des kundigen zal moeten worden bepaald. Hij verwijt de Hoge Autoriteit te hebben nagelaten de boycot van het gemeenschappelijk bureau van schrootgebruikers van de zes landen van de gemeen chap en van de schroothandelaren in Nederland je gens hem, te doen opheffen en in ge breke te zijn gebleven de schroot- fraude te liquideren. By de gisteren onder giote belang stelling in Luxemburg gehouden mondelinge behandeling van deze zaak voor het Hof, werd namens de Hoge Autoriteit de aanklacht van de heer Worms op alle punten onge grond verklaard. De advocaat-gene raal zal op een nader te bepalen datum, na pasen, conclusie nemen. De heer Oe Thant ,niet pessimistisch" De secretaris-generaal Oe Thant heeft verklaard over Nieuw-Guine „niet pessimistisch" te zjjn over he resultaat van ztfn pogingen om het „geheime overleg" te doen hervatten. Een woordvoerder van het Ameri kaanse ministerie van Buitenlandse Zaken verklaarde, dat van diploma tieke zijde pogingen in het werk wor den gesteld om de hervatting „zo spoedig mogelijk" te doen geschieden. wers 10, 11 en 12, wordt sinds augus tus 1960 gerestaureerd. Hoewel het restauratiewerk aan de drié huizen nagenoeg gereed is, zal de voltooiing langer duren dan ver- waeht was, zödat premier Macmillan en Lady Dorothy waarschijnlijk pas begin volgend jaar weer hun intrek in Downing Street zullen kunhen ne mén. zy zijn thans tijdelijk onder gebracht in Admirality House. Öok I de kosten zijn een tegenvaller. De [restauratie zal 100.000 pond (een mil joen gulden) méér Vergen dan was I geraamd. Men heeft getracht het oorspronkelijke karakter van het ge bouw, dat in?de loop van de tijden vaak veranderd is, zoveel mogelijk te herstellen. De bekende gevel, hoewel verlengd en wat nummer 12 betreft verhoogd, blijft bestaan. De gebou wen bevonden zich in een betreurens waardige staat. Niet alleen was het brandgevaar enorm groot, maar de muren waren verzwakt. Het gevaar Ivan Instorting van hét plafóhd van de kabinetzaal was niet denkbeeldig)! De vloer hield het alleen, omdat deze gesteund werd doét een schuilkelder, welke Sir Winston Churchill tijdens de oorlog had laten bouwen. Dé ont vangstzalen kregen nooit meer dan 150 gasten, omdat de vloeren anders zouden bezwijken! Reeds in 1750 be gonnen de eèrste klachten Over de i toestand van het gebouw. Maar bin- I nenkört wordt dit wereldpolitieke centrum, hoewel het Zön huiselijke karakter niet zal verliezen, eindeiyk bewoonbaar en representatief. Gevaarlijk speelgoed In de laatste tyd houdt de jeugd uit de Antillenstraat en omgeving en daar heus niet alleen zifch bezig met een „spelletje": het schieten met pyi en boog, dat zeer gevaarlijke ge volgen kan hebben. Woensdagavond bleven deze dan ook niet uit. Een passerende voorbyganger werd door een pyl zeer ernstig aan het achter hoofd gewond, zodat overbrenging naar het Acad. Ziekenhuis noodzake- hjk bleek. Naast dit .spelletje", wordt door de jeugd thans ook veelvuldig met lucht drukpistolen geschoten, hetgeen ook al tot ongelukken heeft geleld. De politie maakt de ouders er op attent, dat de ouders civiel aansprakeiyk kunnen worden gesteld voor de onge lukken. welke hun kinderen veroor zaken. Inbraak in Apostolisch kerkgebouw In de nacht van 4 op 5 april is in gebroken in het gebouw van de Apos tolische Gemeente aan de Sumatra- straat. Hoewel er vrywel niets wordt vermist, zyn alle slotvaste deuren als- mede een aantal kasten dpengebro- i ken. De schade is dan ook zeer aan- zienlijk. Nog in diezelfde nacht heeft de rykspolitie te Zoeterwoude een 28- Jarige lettergieter uit Amsterdam en zyn 32-jarige broer uit Zoeterwoude i aangehouden. Zij bekenden zich aan deze inbraak en nog een aantal an deren te hebben schuldig gemaakt. I MET HAND TUSSEN DRUKPERS By het verrichten van werkzaam heden in de drukkery van de N.V. 1 Koningsveld en Zn aan de Breestraat is gisterochtend een 16-jarige leer- lingproeftrekker met zyn rechter- hand tussen een drukpers bekneld j geraakt. Met een gekneusde hand en j een diepe snijwond heeft de EHD de i jongen naar het Acad. Ziekenhuis overgebracht. Medische Diensten Leiderdorp dokter H. Bakema, Hoofdstraat 2, Leiderdorp, tel 24828. Voorschoten dokter J. M. Abar- banel. Ghopinlaan 32. tel. 3875. Wyk- verpleging: Gezondheidscentrum, tel. 2177. Wassenaar dokter A. P. F. Jam- se, Kerkstraat 42, tel. 3005. En dokter J. C. de Neef. Wilhelmimapleta 1. tel. 8303. Apotheken: De Wassenaarse Apotheek, Schouwweg 32. tel. 2402. Oegstgeest dokter Melssner. tel. 24865. Warmond dokter Bots. te Voor hout, .tel. 025337393. Wijkverpleging zuster Muilerman, Herenweg 57, tel. 01711—879 (b««. 206). (Van onze Londense correspondent) Toeristen die Londen bezoeken zul len voorlopig nog een belangrijke be zienswaardigheid moeten missen: het beroemde gebouw Downing Street nummer 10, daterende uit 1680 en sinds 1730 de ambtswoning van de Engelse ministers-presidenten. Alles zal deze zomer nog achter schuttin- De beroemde dinerzaal in 10 Downing Street wordt aan een gron- dige restauratie onder worpen. gen en onder steigers staan. Het ge hele complex, omvattende de num- BEURSOVERZICHT LICHT HERSTEL Amsterdam, 6 april Voor hèt éérst deke week Ontstond er vandaag een vleugje optimisme aan het Damrak. De oorzaak daar van lag hoofdzakelyk in Wall Street, waar de koersen in het laatste beurs- UUr door plotselinge vraag snel om hoog gingen. Van dé in New York genoteerde Nederlandse fondsen steeg Kon. Olie mét één kwart dol lar en dit gaf aan Amsterdam enige steun. Men sag hier Olies vanmid dag dan ook penotéèrd op f 134,50 (gisteren fl$3,—Unilèvér Onder vond hiervan dé weerslag en liep op tot f165,—. Hoogovens verbéterden van 763 töt 771. AKU liep op tot 369. Claims AKU werdén iéts högér ge taxeerd op f 37, Philips is gisteren na beurs inge zakt tot 917, 's avonds hersteld tot 938 en was middag wat beter gedis poneerd dan gistermiddag. Men schreef dit uitsluitend toe aan tech nische marktomstandigheden en volstrekt niet aan een andere be oordeling van de emissievooruitzich ten. Te dien aanzien is niets in de overheersende mening veranderd. Inmiddels Is Philips deze week met niet minder dan 60 punten gezakt, een gevolg van de op de Jaarvergade ring in Eindhoven verstrekte mede delingen over het in juni komende beroep op de kapitaalmarkt Van de Cultuurondernemingen trok HVA de aandacht. Het van 9 tot 8% verlaagde dividend viel de beurs be paald tegen. Men had een onveran derd dividend verwacht. De koers in het officiële verkeer opende op 137, gevolgd door lichte koersschommelin gen. Men wacht het Jaarverslag af. De scheepvaartmarkt was weinig veranderd. Het hogere dividend van Vromen Papier gepaard gaande met een claim emissie tegen 275% was. zo meende men, reeds in de koers ver disconteerd. WISSELKOERSEN Amsterdam, 6 april Londen 10.13V«10.13*« New York 3 60ft— 3.60ft; Montreal 3.42%—3 43: ParUs 73.494—73.544. Brussel 7.23 4—7.24. Frankfort 90.10—90.15, Stockholm De oude schoen en neg wat Talloos zyn de variaties op hèt ver haaltje met de oude schoen. In Tanger werd een schoenenhan delaar biykbaar geïnspireerd door de waarschuwing, dat men geen oude schoenen mag weggooien tenzy men nieuwe heeft. Hij heeft in zyn zaak een rék aangebracht met verzilverde spijkers. Zodra men nieuwe schoenen heeft gekocht, heeft de koper het recht zijn oude met een verachtelijk gebaar aan deze spijker op te han- igéh. Hij hóeft er, nooit meer naar om te kijken Overigens is het wel zo, dat «ten In Tanger zijn schoenen draagt töt zé op draad toe versle ten zyn. iiiiaiiifeiiiiiami RIJ VERKEER: Geet vrye doorgang aan poetgan- gers öp zebrapaden. Sla niet met grote snelheid een hoek om Direct om dié hoek kan een zebrapad liggen. AUTOPORTIER OPENEN GOED: Voorlangs lopen en wachten op (brom)fietser Als U naar uw auto toeloopt om het portier te openen, doet U dit dan zo, vraagt de ANWB, dat U tegen het verkeer indoopt? Dan kunt U namelijk al tijdig van tevoren bepalen of U Iemand in moei. Wjkhedèn brengt door het, openen van het portier. Indien dit het geval 1b dan wacht U natuurliik even tot een moment waarop zonder enig be zwaar het portier geopend kan wor den. Realiseert tJ zich daarbij ook. dat U ads U naast uw auto blyft wach ten een (brom)fietser dwingt om enigszins naar links uit te wijken. Dit kan voor de fietser of bromfietser ri- sicob opleveren in verband met by- voorbeeldi achteropkom end verkeer. Doopt U liever even terug en wacht voor de kop van uw auto. De (brom), fietser kan dan ongehinderd zy'n weg vervolgen. 69 9469.99: Zürich 62.87—82.92. Mi laan 58.004 58.054. Kopenhagen 52.28—52.33. Oslo 50.55—50.60, Wenen 13.95%—13.96%, Lissabon 12.634— 12.64%. Ouderavond in Voorschoten De hoofden van de o.l. scholen, Parkschool en Vlietschool, hebben gisteravond in de hal van de Vlietschool het probleem van het voortgezet onderwijs laten bespreken door vier deskun digen. mej. H. H. F. Henderson, directrice van de Nijverheids school voor meisjes te Leiden, de heer D. Hartog, directeur van de L.T.S. te Leiden, de heer J. H. Brust, hoofd openbare ulo te Voorschoten en de heer drs. H. J. Jacobs, rector van het open baar Dalton Lyceum in Voorburg. Een by na volle hal getuigde van de belangstelling van de zyde der ouders, terwyi de inspecteur van het L.W. de heer J. G. F. Altepost uit Rotterdam, dr. v.d. Heul, schoolarts en de heer Wiggers, hoofd afd. On derwijs, eveneens van hun interesse blijk gaven. Mej. Henderson vertel de van de mogelijkheden, die de ny- verheidsopleiding voor meisjes biedt. De heer Hartog zette uiteen welke de gang van zaken by het nyver- heidsonderwys voor jongens is. De heer Brust nam eerst de inrichting van het ulo-examen onder de loep, waarna hij uiteenzette, hoe de leer lingen hun opleiding tot dat exa men krijgen. Tot slot merkte de heer Jacobs op, dat de keuze van de voortgezet te studie in de eerste plaats bepaald wordt door de vraag wat het beste is voor het kind, welke opleiding het meest aansluit bij capaciteiten. De vraag wanneer een kind geschik ge acht. wordt voor het M.O. moet be keken worden aan de hand van de gegevens van het hoofd der school, een toelatingsexamen en door kind en ouders zelf. Als een kind een be paalde keuze bewust doet, dan moe ten de volwassenen zo'n besluit ob jectief beschouwen. De voordelen van een lyceum en speciaal van de sociale vorming in het Dalton-lyce um kwamen eveneens aan de orde. Alle sprekers wezen erop dat de keu ze moeilijk is, dat het oordeel van het hoofd der school zeer belangryk en dat elk schooltype zyn moge- lykheden heeft om verder te ko men. Dat laatste kwam ook speciaal nog naar voren by de bespreking, die na de pauze volgde onder voor zitterschap van de heer J. H. Kroos hof. De heer de Vries, voorzitter van de oudercommissie van de Vliet school, die de leiding van de avond had, overhandigde de sprekers een boekenbon. De heer Uittenbogaard, hoofd van de Vlietschool, verklaar de waarom op de beide scholen nu reeds de paasrapporten zyn uitge deeld en waarom de kyk- en spreek- avond pas na Pasen zal worden ge houden. Kleuterschool De ouderavond van de tweede openbare kleuterschool (Vlietwijk) was gewyd aan het werk van de kinderen en de ontspanning. Het werk van de kinderen was tentoon gesteld en werd toegelicht door mej. v.d. Leen, hoogdleidster en haar me dewerkster, kregen de ouders een goed inzicht in de huidige kleuter school. Na de pauze werden enkele films vertoond, de „Jungle van het ver keer". „Kruger Wildpark" en „Glas" van Bert Haanstra. Voorzitter Bergsma leidde deze avond, waarin tot lid var. de ouder commissie werd gekozen mevr. Pool- man-Ciemons. Mej. v.d. Leen deed mededelingen over het schoolreisje. VOORSCHOTEN Mr. H. J. M. Megens alhier is benoemd tot lid van de Raad voor de Jeugdvorming. WASSENAAR FEESTPROGRAMMA 28 EN 30 APRIL Ter gelegenheid van het zilveren huwelyksfeest van het Koninklijk Paar en de verjaardag van H.M. de Koningin zullen er op zaterdag 28 en maandag 30 april festiviteiten wor den georganiseerd. Zaterdagmorgen zal de schooljeugd zich verzamelen voor het raadhuis, waar de burge meester de jongens en meisjes zal toespreken, 's Middags wordt op de voetbalvelden aan de Dr. Mansvelt- kade een groot Brabants gildefeest gehouden met vendelzwaaien, vogel schieten en morisdansen. Zaterdagavond is er een lampion optocht en een vuurwerk. Maandagmorgen worden er pop penkastvoorstellingen gegeven en schoolsportwedstrijden gehouden, 's middags is er een groot sportfeest aan de Dr. Mansveltkade en 's avonds vindt een herdenkings samenkomst plaats in de Dorpskerk, waarna nog op het programma staan een taptoe en gelegenheid tot dan sen. Perxische onderscheiding voor politieman Burgemeester mr. W. J. Geertsema heeft dezer dagen aan de adjudant van politie C. Lugthart de versier selen en de oorkonde overhandigd behorende by de zilveren medaille van de Homayoun-orde, een Perzi sche onderscheiding die de adjudant werd toegekend ter gelegenheid van het staatsiebezoek van de sjah van Iran aan ons land. Collecte voer de t.b.c.-bestrijding De volgende week zal in deze ge meente de jaarlykse Emmabloem- collecte worden gehouden, een collecte ten bate van de t.b.c.-be strijding. In het Kon. Instituut voor de Tropen te Amsterdam is giste ren de fototentoonstelling Dit is Uw leger" over het Leger des Heils geopend. WIELRIJDERS EN EROMMERS: Ook U dient de voeigangei, die op een zebrapad oversteekt, voorrang te geven. RUdt dus vooral niet rechts langs wachtende auto's op een punt, waar een zebrapad zou kunnen liggen. Achter die auto kunnen voor on zichtbaar voetgangers lopen, die even later uw pad kruisen. Dan ls het te laat om te remmen terwyi de voet gangers pt op rekenen door te kun nen lopen. ZOETERWOUDE De vicaris drs. R. Hengstman- gers uit Vlaardingen, op wie de herv. gemeente een toezegging van beroep heeft uitgebracht zal morgenmiddag een kennismakingsbezoek brengen aan de gemeente. De samenkomst is in „Ons-Huis". Geweren uit KPM-schip vermist De K.P.M. in Hollandia heeft aan gifte gedaan van vermissing van een aantal geweren uit de lading van het m.s. „Roepat" dat enkele dagen in Hollandia lag. De kist, die bestemd was voor Sorong en tien karabynen bevatte, was opengebro ken. Het staat nog niet helemaal vast of dit in Hollandia, op Biak of tydens de reis uit Nederland is gebeurd. Er zat geen munitie in de kist. De rolitie heeft de zaak in on derzoek. Vrijdag 6 april ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad f.1000.— Premieleningen Vorige Slotkoers koers v. heden Ned. *58 44 101% 101% Ned *59 4 4 101% 101% Ned '60-1 44 101% 101% Ned '60 II 44 101% 101H Ned *59 44 100 GL 100% Ned '60 44 100 GL 100ft Ned *61 44 100ft 100% Ned *53 34 964 964 Ned Gb obi 34 92% B 82 B Ned *47 34 924 92ft Ned •51 34 974GL 97 y4 Ned '53 I-n 34 94% 94% Ned '56 3 4 944 944 Ned *48 34 88% 88% Ned bel cert 3y4 884 Ned '50 i-n 34 884 884 Ned '54 i-n 34 904 904 Ned '55 I 34 904 904 Ned *55 n 34 92 92 Ned •37 3 90% 91 Ned G.b obi '46 3 914 91% Ned dol In '47 3 92 92 Ned Inv cert. 3 99 99* Ned 62-64 3 99ft 99%GL Indië -37 3 98H Indlë *37 3 944 944 Ned. won. bJ. *57 6 108% 1084 Ned w.bJ *58 44 1014 1014 ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber 113% 1144 Ver HVA-my 1354 1364 AKU 366% 366% Deli My cert 156 159 Hoogovens cert. 763 771 Philips gem bez 9264 9264 Unilever cert 183.90 184.80 Dordtse Petr 620 6314 Won p so a f 20' 132.10 13480 Holl Amer RJn 141 1404 Java China Pak 147 GB 147 KLM 66.50 67 Kon Ned St.boot 165 1664 Kon Paket My 156% 155 Stoom My Ned 1554 154% Niev Goudr cert 140% 1404 v Ommeren cert 3154 314 Kon Rott Lloyd 1434 143 N Scheepv Unle 1494 150 NIET ACTIEVE OBLIGATIES ProvJ en Gem. leningen A'dam '47 (34) 3 95 95 Idem 48 (34) 95 95V4 R'dam '62-1 (44) 99% 100 id *37 I-n (34) 95% Z -Holl *65 44 1004 Bankwezen Bb N .Gem 58 54 104 ft 1044 id NWB'52 (44) 100 100ft BVG rspbr f 600 203 204 BVG rspbr "52 143 142% Industr Obligaties Philips DoU *51 944 94 Vorige Slotkoers koers v. heden A'dam '53 3 108B HO A'dam *51 124 864 art A'dam '56 I 24 824 82A A'dam *56 H 2 4 93 92 A'dam "56 m 24 92 91% Eindhoven '54 4 934 84 Enschede *54 24 834 844 Den Haag *52124 934 Idem n 24 96L 954 R dam *52 I 24 92% Idem n 24 91% 94 Idem 757 24 91% 91% Utrecht *52 2 4 944 94% Z.-Holl. 1957 2 4 89 89% Zuld-Holl *59 24 1054 106 NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Credletinstellingen Robeco 238 238 50 Amst. Bank 414 416 Cultuurbank 33 y4 34 Holl Bank eert. 220 221 Ned Handelmy 395 392 Rott Bank395 391 Twen teche Bank 355 356 Senembah 410 410 B Industrie Ondernemingen Albert Heyn 750 752 Berkei's Pat 295 2944 BoraumU-Wehry 75V, B 75.4 Calvè Delft eert. 897 905 Electralasmy 380 K. Pap y (Selder 357 356 K Ned Orofem 180(4 182 Hou Constructie 430 428 tag bur V BjUJ 241 242 Interaatio 218H 219»i Int. Kunstst Ind 73 y4 v Kemp en Beg 1594 Leidse Wolsp.ry 550 Müller en Co N8 493 490L Ned Kabelfabr 598 595 Philips pref 299% 297 Rott Droogd My 553 555 Sikkens Groep 980 980 Ver Touwfabr 399 398 Walvisvaart 100 100 Wernink's Betxny 2244 224 Wilton FeUenoord 331 3304 v. Wyk - Heringa 104 1024 Zaalberg 1414 140 Mijnbouw en petroleum Biliton 2de r Kon Petr (f20) Amerlk fondsen Canad Paclflo R Intern Nickel Anaconda Bethlehem Steel Cities Service General Motore Kennecott Republic 8teel Shell Oil Union Pacific I Uh 8tates Steel 493 476 132.70 244 754 75 ft 47% 47% 424 42% 56 55% 544 54% 78% 79% 564 574 36% 37% 31% 32% 69% 69%

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 9