Geen raadhuis in Noord wijk - Binnen Yerolme gaat een werf stichten op Goeree DEZE WEEK IN ALLE CO-OP WINKELS SÜ^OG KOFFIEMELK CO-OP KOFFIE r-r—TH -a bksssScsss® i .?isass."sr-i5S ANANAS""* 99 CO-OP Villa „Sans Souci' wordt afgebroken lo£4 CU r.m.kaasQR „ZONNEHOEK FRIES MEISJE serveerster De Harmonie' werkster 10EMISTKNECHT aangeboden CO-OP DUBBELMALS bij een pak melba pruimen-sinaasjam extra voordelig, per pot 59 gloria frambozenjam per pot nü 79 montevideo biskwie LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 21 MAAKT 1962 Na de raadsvergadering van 20 februari nam de gemeenteraad van Noordwijk in besloten zitting het principebesluit om het nieuwe raad huis te laten bouwen aan de Prins Hendrikweg. De overwegingen en zelfs de namen van voor- en tegenstanders bleven geheim. Dat er althans een tip van deze sluier is opgelicht over deze toch wel zeer ingrijpende zaak. dankt de Noordwijkse burgerij aan de heer Van Riems- dijk (gem. bel.), die in de openbare vergadering van gisteravond gelegenheid kreeg zijn stand punt te verdedigen. Hij vroeg het woord naar aanleiding van de herstemming over het al dan niet afbreken van de villa ,,Sans Souci" aan de Prins Hendrikweg een punt, waarover, zo bleek thans, in de vorige geheime raad de stemmen hadden gestaakt. De heer Van Riemsdijk verzocht dit punt in openbare zitting te behandelen. Van verschil lende zijden vond hij bijval en op dat moment klonk er geen enkel protest, hoewel men toch wel kon verwachten, dat de heer Van Riemsdijk die reeds bij de behandeling van de begroting 1962 de bouw van een nieuw raadhuis te Noordwijk-Binnen had bepleit, in zijn betoog het principebesluit tot bouw van een raadhuis aan de Prins Hendrikweg zou betrekken. Tip van sluier opgelicht In een uitvoerige rede verklaarde de heer Van Riemsdijk zeer verwon derd te zijn geweest, dat als resul taat van de bespreking over de be stemming van „Sans Souci", de prin cipiële uitspraak was gedaan dat het nieuwe raadhuis op dat villa terrein aan de Prins Hendrikweg zou worden gebouwd. Spr. had de vorige verga dering niet kunnen bijwonen en naar zijn mening had ook de gemeente raad eigenlijk geen tijd gehad om over een en ander na te denken Voorts achtte hij het onjuist, dat een dergelijk punt, dat midden in de belangstelling van de bevolking staat, in besloten zitting werd behandeld. De heer Van Riemsdijk had sterk de indruk dat het college stapje voor stapje in de richting van deze bouw was gegaan. Naar zijn mening had ook uitbreiding van het huidige raad huis op de gronden van „De Pijp" bestudeerd moeten worden. De heer Van Riemsdijk wees op de decentra lisatie van de gemeentelijke diensten, die in de afgelopen 25 jaar was toe gepast, en zag in de uitbreiding van het tegenwoordige gebouw zeer aan zienlijke voordelen. De woningen van „De Pijp" maken afbraak ten olie gewettigd. Het gemeentehuis kan zelfs een gevel krijgen aan de Heilige Geestweg en dit zou een verfraaiing betekenen van dit gedeelte van het dorp. Bovendien zijn de huizen van „De Pijp" bereids eigendom van de gemeente. HU had de indruk dat men speel de met de gedachte het huidige raad huis af te breken, „Sartorius" te doen verdwijnen en de Zeestraat via de voormalige trambaan door te breken naar de Offemweg, misschien verder naar de nieuwe weg achter „Offem", mogelijk met opoffering van de Sint Jorisdoelen of „Klein Offem". In een dorp met traditie en 20.000 inwoners behoeft men zulke radicale plannen niet te hebben. WU krijgen of heb ben goede toegangswegen naar zee, zowel aan de noord- ais aan de zuid zijde van het dorp, terwijl nog een doorbraak van de De la Bassecour Caanstraat op het programma staat. WU moeten ons niet in een keurs lijf persen, maar ook niet te grote broek aantrekken", aldus de heer Van Riemsdijk. Spr. achtte het niet juist aan het begin van de Zuidduinen een raad huis te bouwen. Er is steeds naar gestreefd deze villawijk zo rustig mo gelijk te houden. Hij achtte „Sans Souci" in te goede staat om te worden afgebroken. De gronden zijn waardevol voor een eventuele uitbreiding van het villa park in de Dobbelmann-duinen. De heer Van Riemsdijk dacht aan „Sans Souci" als ambtswoning van de bur gemeester, temeer omdat straks de eigenaar de thans in gebruik zijnde gehuurde woning komt opeisen. Volgens het streekplan zal de be volking van Noordwijk aan Zee con stant blijven op ruim 8000 inwoners, doch het inwonertal van Noord wijk-Binnen, waar wel uitbreidings mogelijkheden zyn, zal in de naaste toekomst tot 16.000 groeien. De principiële beslissing sloot naar zijn mening de mogelijkheid niet uit handhaving van het raadhuis in Noordwijk-Binnen onder de ogen te zien. De heer Van Riemsdijk stelde voor een krediet aan de raad te vragen van maximaal f 10.000 om door een architectenbureau, dat zich bezig houdt met stedebouwkundige ontwik keling, een rapport te laten opstel len over de mogelijkheid van het be houd van een raadhuis te Noord wijk-Binnen. Buiten discussie Burgemeester Van Berckel be streed de mening van de heer Van Riemsdijk, dat het college stapje voor stapje in de richting van de bouw van een raadhuis aan de Prins Hen drikweg was gegaan. Het initiatief tot het nemen van het principe-besluit was van een van de raadsleden ge komen. B. en W. waren er van overtuigd, dat op de plaats van het tegenwoor dige raadhuis geen gebouw zou kun nen worden gesticht, dat een omvang zou kunnen verkrijgen als nodig is voor een gemeente met 20.000 inwo ners. ook al blijven de gemeentebe drijven en de politie elders gehuis vest. De gemeente heeft destijds het ter rein van „Sans Souci" gekocht om daaraan een passende bestemming te geven en demogelijkheid om daar een raadhuis te bouwen is daarbij een doorslaggevend element geweest. De decentralisatie van gemeentelijke diensten was een gevolg van ruimte tekort in het tegenwoordige gebouw en moet gezien worden als een tijde lijke noodoplossing. Voorts wenste de burgtmeester uit drukkelijk de raadstukken van de besloten zitting buiten de discussie te houden, evenals de kwestie van de ambtswoning van de burgemeester. Hierna ontstond een debat over de vraag of de voor- en tegenstanders van het principebesluit, nu ook in deze openbare zitting hun mening zouden mogen kenbaar maken, want de heer Van Riemsdijk had daartoe ook gelegenheid gekregen. De heren Sedelaar (R.-K.) en Faa- se (R.-K.) zouden dit op prijs stel len. Laatstgenoemde merkte op, het op veel punten met de heer Van Riemsdijk eens te zijn. De raad heeft een beslissing moeten nemen zonder kennis van zaken. De heer Alkema de (R.-K.) verklaarde zelfs in de be sloten zitting tegen het principe-be sluit te hebben gestemd. Een geheel tegengesteld geluid liet de heer G. Vogelaar (Prot.-Chr.) ho ren. Het principebesluit was na een discussie van twee uur genomen met grote meerderheid van stemmen. Daarom achtte hij het niet juist de zaak opnieuw op de helling te bren gen. De heer P. de Otter sloot zich na mens de fractie van de P.vdA bij de woorden van de heer Vogelaar aan. Tenslotte werd een voorstel van B. en W. in stemming gebracht om de villa „Sans Souci" af te breken. Dit voorstel werd aangenomen met de stemmen van de heer Van Riems dijk, De Ruiter, Faase, Den Otter, K. Passchier sr., Schmohl Alkemade en Mesker tegen. Absoluut onmogelijk Wethouder J. de Geus gaf vervol gens een uiteenzetting "an de rede nen, die het college er toe hadden ge bracht het raadhuis aan de Prins Hendrikweg te gaan bouwen. Aan vankelijk had men deze bouw ge dacht aan de Nieuw Zeeweg op een perceel van plm. l'i ha groot. Een directe oplossing was echter niet mo gelijk en inmiddels werd de situatie in het tegenwoordige gebouw hope loos. Toen opende zich de mogelijk heid tot het bouwen van een raad huis in Dobbelmann-duin. waar on geveer l'i ha beschikbaar kwam, zonder dat kostbare bollengrond be hoefde te worden aangetast. Wat de heer Van Riemsdijk wil met betrekking tot het huidige raad huis is absoluut onmogelijk, aldus de heer De Geus. Het college had ver schillende raadhuizen bezichtigd, o.a. dat te Aalsmeer, dat een vloeropper vlakte had van 2800 m2. Het com plex gelegen tussen de Wilhelmina- straatVoorstraatHeilige Geestweg is minder dan een V2 ha groot. Alleen de grond gaat zeker al f 500.000 kos ten. Er zou geen kans zijn op een parkeergelegenheid. De wethouder van openbare wer ken bleek de heer Van Riemsdijk niet overtuigd te hebben. Deze handhaaf de zijn voorstel om f 10.000 te vote ren teniende de mogelijkheid tot uit breiding van het tegenwoordige ge bouw te onderzoeken. Onder meer had hij in het betoog van de heer De Geus het aantal verdiepingen dat een uitgebreid gebouw kan hebben, ge mist. Geluidsband De heer Sedelaar zei, dat als de heer Van Riemsdijk de geluidsband van de besloten zitting had gehoord, hij zou kunnen constateren dat hij plagiaat gepleegd had. Anders moest spr. veronderstellen dat de heer Van Riemsdijk gedachten kon lezen, want in het voorstel van de heer Van Riemsdijk vond hij terug wat hij zelf in de besloten zitting naar voren had gebracht. De heer Van Riemsdijk verklaarde dat hij de geluidsband niet had ge hoord en dat hij ook niet wist wat de heer Sedelaar in die vergadering had gezegd, doch dat hij geen be zwaar had dat deze zijn voorstel zou overnemen. Daarna kwam het voorstel van de heer Van Riemsdijk, dat gesteund werd door de heren Faase en Alke made, in stemming. Voor stemden de heren Sedelaar, Van Riemsdijk, De Ruiter, Faase, Alkemade en De Haas, tegen de Prot. Chr.-fractie, de frac tie van de PvdA en de heren Van Leeuwen, Mesker e nSchenkelveld. Revisie-verzoek Mertens afgewezen (Van onze Haagse correspondent) De Hoge Raad te Den Haag heeft het verzoek van de 85- jarige Haagse tandarts A. M. Mertens tot revisie van een veroordeling tot drie maanden gevangenisstraf wegens diefstal van elektriciteit in 1919, afge wezen. De grijze Hagenaar, die zelf niet bij de uitspraak tegen woordig was, ziet daarmee voor de achtste keer de weg naar eerherstel, waarvoor hij al tien tallen jaren vecht, door de Hoge Raad afgesloten. De Hoge Raad overwoog in zijn ar rest dat, zelfs al ware aan te nemen dat anderen een naald in de elektri citeitsmeter hebben gestoken, dit nog niet uitsluit dat aanvrager op dezelf de wijze stroomverbruik voor de ge meente verborgen heeft gehouden. Het daderschap van aanvrager, zo als dat gestaafd wordt door de des tijds door de rechter gebezigde be wijsmiddelen en door hetgeen naar aanleiding van dit revisieverzoek naar voren is gekomen, wordt niet zodanig weersproken als voor een inwilliging van het revisieverzoek vereist is. Daarna blijft als enige mogelijkheid over de bewering van aanvrager dat hij het slachtoffer is geworden van een door de politie tegen hem ge smeed komplot, welke verklaring in sluit, dat de naald door of met mede werking van de politie in de elektri citeitsmeter zou zijn gebracht. De Hoge Raad acht een dergelijke aantijging alleen geloofwaardig als dit op overtuigende wijze zal zijn ge- rr Café-Restaurant Wassenaarseweg 50a, «WIJK AAN DEN RIJN, vraagt voor direct vraagt foor spoedige indienst treding. BREESTRAAT 16. Wond of vóór 1 mei gevraagd een nette Leeftijd 16 a 18 jaar. C. MOERKERK, Kwekerij en handel in bloemen en planten «dseweg 218. Voorschoten, telefoon 0 1717—2659 SLEUTELTJES Meisje (16 j.), uit keurig rieu, (in bezit van type- ywma), van plan volgende Jyer zich verder adminisfcra- te bekwamen, zoekt pas- «Me werkkring. Brieven bur. t dit bladi no. 3969 k. Alle motoronderdelen beert motorsloperij Cor Bolman, Hekkelaan 223. Den Haag, tel. 600355 Alles voor de baby. Baby sets, watten, gaasjes, alcohol, boorwater, babysrulken, bed- zeil, veiligheidsspelden, navel banden. babvzeep. Drogisterij Boerhaave. Haarlemmerstr. 68, Lelden. a Aangeboden Jonge ancUjvle- anten voor de perspot en te vens pootbare andijvieplanten. Gebr.- Segaar, Leldseweg 397, Voorschoten. Tel. 01710 - 25685 Onze zaak ln de Kraaler- straat Is overgeplaatst. Verkoop van onze bekende rotanmeube- len etc. voortaan uitsluitend Vijf Melpleln 96. Hachmer. Tel. 31500 Rijbewijs? Bondsrijschooi Hendriks geeft U vlugge, vei lige en goedikope lessen in de nieuwste Dauphlne 1962. Lekstraat 55, tel. 33623. Nieuwe auto's zonder chauf feur. Steeds de nieuwste mo dellen. Ook Volk6wagenbuaJeB. Wlnterprljzen. Garage Werk hoven. MaredlJk 34 a, tel. 22300 - 32735 S.G.A. plastic broekjes, nu sanitized en lanolinehoudend. Te huur: klapstoelen, bak fietsen en handwagens. M. J. v. d. Reek. Oude Vest 169, tel. 25248. Voor nieuwe en gecoverde banden: Tlp-Top garage. Sint- Aagtenstraat 14, tel. 25709. Herenpolshorloges, ons suc ces, 17 st. anker, stalen bodem schokvrij, onbr. veer, water proof, slechts f28.75. 1 Jaar garantie. Het Rlngenhuls, Morsstraat 9. 8| Ook O kunt ln het bezit omen van een klasse naaima chine. Na le aanbetaling reeds van f 5.per week. Komt D eens praten bij: P. J. v. Steijn. Nieuwe Rijn 46 B. Kooifakkers en naaimachi nes een begrip 1 Levenslange garantie en gratis service. Geen woorden maar daden. Lelden, Leemansstraat 31. telef. 31324, Alphen a/d. Rijn, Iepstraat 12. telef. 3753. >let een auto, gehuurd h(| garage Tlp-Top geniet U vol op. Keuze uit Mercedes, Volks wagen. Taunus en V.W -busjes St.-Aagtenstraat 14 tel 25709 Autorijschool Allaart, Van T Hoff6traat 46 A, Lelden leert U snel autorijden. Telef. 01710- 34823. Itotan schelpstoel vanai f 13.50, tafels met 5 mm. glas plaat vanaf f 14. Rotanstuur- mand met haken en hengsel, grote maat f 7, loprkussen6 voor elk model rotanstoel. Grote sortering rotanstoelen, wiegen, mandwerk enz. G. P. v. d. Vaart, Pieterskerk- koorsteeg 24, tel. 30534. Financiering van liw auto, bromfiets .scooter en motorrij wiel. Alle verzekeringen. Ass. kantoor C. W. Betcke, Kanaal- weg 11, Lelden, telef 26785. „Rosine" geeft de hoogste prijs voor goud, zilver en ju welen. Grote keuze ln verlo vingsringen. gouden, zilveren en verzilverde artikelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken. Steenstraat 16, te lefoon 26854. Goedkoop en vakkundig (Jw gouden en zilveren sieraden gerepareerd bij Tom Brinks, Haarl.straat 13. t/o. Voortman cafétaria. Verhuur van nieuwe luxe automobielen, o.a. Mercedes. Opel. Sim ca, V.W. en D.A.F. Blerman's Automobielbedrijf, Oude Singel 66. Leiden, telef. 34430. Lelden. Voor goede rijlessen met resultaat bij autorijschool T. Kleijn, Utr. Jaagpad 56 b, tel. 20667. Ook op dit adres luxe autoverhuur. Zlg-zag naaimachines vanaf f350.-. met 3 jaar garantie en gratis les aan huls. P. J. v. Steijn. Nieuwe Rijn 46 B. Lel den. Pootaardappelen. Goedge keurde Eerstelingen, Meerlan- ders, Eigenheimers, Llbertas enz. te koop. A. v. Egmond Wz. Sandtlaan 19, Rijnsburg, tel. 2502 - 01718. Voor al Uw lompen, papier en metalen naar P. Voorzaat, Caeclllastr. 49. hoek Lijsbeth- steeg. Telef. 26574. Wij halen ook af. A.s. bruidsparen Uw bruids stoet wordt le klas verzorgd door het gespecialiseerde Trouwautobedrijf, Zeemanlaan 12 a. Dir. De Jong. Tel. 23055. 7-pers. speciaal verwarmde auto's. Keuze uit: zwarte of witte bruidscoupe. f 195.voor grote moderne drlezits bankstellen ln de nieuwste modellen. Wollen be kleding, hout en stoffering, eigen werk. f 2.50 per week. Tijdig bestellen. Jacob van der Doesstraat 106, Den Haag. Tel. 322675. VI Conversatie moderne talen, voor beginners en gevorderden Kon. Erk. Piümanschool, Plant soen 65 telef 22558 8 Aannemersbedrijf Jac. Stou- n. alleen Schelpenkade 23, voor al uw metsel- en timmer werk. Tel 21751. Lelden Rijschool Frans Gotldijn geeft u een snelle dus voor delige opleiding ln nieuwe Opel Ook theorielessen, Madoera- straat 29. Garenmarkt 5. tel. 34430. Nieuwe auto s zonder chauf feur. Volkswagen. Chevrolet, Opel, Consul. V.W. busjes, be stelwagens. Blonk's automo bielbedrijf, Nleuwstraat 3341 Tel. 30600. Hoest Uw kind? Natter- mann's Melrosum Forte helpt, los taal slijm op, smaakt goed. Flacon f 2.bij elke drogist. Nachtelijke tobberijen. Cal- ma Dragées brengen overspan nen zenuwen tot rust. I 2. bij elke drogist. S Ouderwets, maar radicaal, et hoogst geconcentreerde Pinlol verkoudheldszalf wrijft U üw kou weg. f 2 per pot bij üw Apoth. en erk. Drogist. Voor wit werken N. Stouten, Valeriusetraat 102, tel. 34058. Ook afwasbaar. Roet- en wa- terplekken erwiideren onder garantie. Met Stouten geen problemen. Zaanse Friese staart- en stoelklokken. schippertje, mo derne Junghans wand- en schoorsteenklokken. koekoeks klokken, keuken- en kantoor- klokken vlndrt D ln enorme keuze bijW. Brouwer. Horlo- ger, Haarlemmerstraat 23. Tel. 22076, Lelden. De grootste keuze merkhor- loges: Omega. Alpino, Pontlac en Junghans vindt U bil: W. Brouwer, redlpl. horloge maker. Haarlemmerstraat 23. Tel. 22076. Lelden. Scheepsbouwer Cor Verolme gaat zUn geboorte-eiland Goeree-Over- flakkee een stevige hand helpen om tot een grotere economische bloei te komen, profiterend van de afsluiting van het Haringvliet in het kader van de Delta-werken: gistermorgen heeft burgemeester J. A. Kleünenberg van Stellendam in een spoedeisende ver gadering van de gemeenteraad mee gedeeld, dat Verolme by Stellendam, aan de binnen- en vissershaven by de sluizen in het Haringvliet een nieuwbouw- en reparatiewerf gaat bouwen voor kleinere zeeschepen en vissersvaartuigen als loggers en Irel. Iers. Het zal een flink bedrüf worden, waar vele eilanders, die nu elke dag pendelen naar Rotterdams indu striegebied vandaag de dag al 1700 werk zullen kunnen vinden. Er wordt al gesproken over een werkgelegenheid voor 1500 man in de toekomst. bleken. Daarvan is naar de mening van de Hoge Raad echter geen spra ke. Tenslotte wüst de Hoge Raad erop. dat destyds zowel de rechtbank als het Gerechtshof in Den Haag er te recht betekenis aan heeft gehecht dat de naald in de elektriciteitsmeter is aangetroffen, nadat de huisknecht, die door de heer Mertens verdacht wordt van de elektriciteitsdiefstal, reeds ontslagen was. Gemeenschappelijke belangen Twee belangen hebben bijgedragen tot deze zesde Verolme-vestiging in Nederland en negende in het totale bedrijf van Verolmes United Ship yards. De gemeente Stellendam zag allang om naar uitbreiding van de werkgelegenheid op het eiland en goede kansen in de bouw van een scheepswerf, dichtbij de vissershaven waarin de gehele vissersvloot van Stellendam. Goedereede, Ouddorp en mogelijk andere gemeenten wordt geconcentreerd. Verolme liep al lange tijd rond met het plan zich behalve met de bouw van reuzen- tankers te gaan bemoeien met de bouw en reparatie van kleinere, ge specialiseerde schepen voor de vis serij. Toen men van eikaars plannen op de hoogte raakte, was een be sluit snel genomen. De laatste we ken is er een voortdurend overleg geweest tussen Stellendam, Rijkswa terstaat en Verolme. Gisteren is de gemeenteraad van Stellendam op de hoogte gebracht. Daarbij waren ook aanwezig ir. T. L. Heijkens van Rijkswaterstaat* onder wiens directie de bouw van dam en sluizen ln het Haringvliet vallen Rijkswaterstaat zal haven en kaden moeten vergroten de vice-presi dent van het Verolme-concern, de heer H. J. Hofstra (de heer Verolme verbluft in Brazilië), functionaris sen van het bedrijf en notabelen van het eiland. Burgemeester KleiJnenberg heeft gewezen op de nieuwe kansen die het eiland, en Stellendam in het bij zonder. krijgt, de pendelarbeid zal, zij het natuurlijk niet ineens, kun nen worden ingeperkt, er komen nieuwe mogelijkheden voor de bin nenvaart en visserij en de landbouw zal zijn produkten gemakkelijker kwijt kunnen doordat schepen dicht bij voor de kant kunnen komen. Kustvaarders en Rijnschepen zullen er een moderne outillage vinden. In dit verband is belangrijk dat Stellen dam op 1 september het visserij-on derwijs ter hand neemt in een school, waarin leerlingen intern kunnen worden opgenomen en die later een eigen gebouw aan de haven krijgt. De woningbouw wordt in Stellen dam stevig aangepakt. Plannen lig gen klaar voor de houw van 80 wo ningen en er zal voor worden gezorgd dat Verolme tegen het einde van dit jaar ook over 43 huizen zal kunnen beschikken. De werf zal worden uitgerust met een speciale scheepslift. door het hé- drijf zelf ontworpen, waarmee vis sersschepen en kustvaarders uit het water kunnen worden gelicht en na. reparatie worden neergelaten. Het wordt een gevaarte op poten, dat men op de bodem van de haven kan laten rusten om het schip „een lift" te geven. Verolme wil van zün werf bU Stel lendam het reparatiecentrum voor d« Nederlandse visserij maken. Het is nog niet te zeggen, wanneer deze werf in bedrijf zal komen. Maat een eerste voorbereiding voor de boow is gisteren reeds begonnen met grondboringen. Tarief „SLEUTELTJES' 1—20 woorden f 1.25 130 woorden f 2.— <een woord nougstens 12 let ters) Bewijsnummer t O.ll) extra Toezending nummer- brieven f 0.20 meer ..Sleuteltjes" worden behou dens gebrek aan plaatsruimte dagelijks opgenomen. 'n aantrekkelijk menu van de CO-OP voor u! kop bouillon (met 'n paar druppels citroensap) varkensrollade (bewaar deel) met paprikasaus snijbonen aardappelen bulgaarse yoghurt met ananas (bewaar deel yoghurt) MAANDAG varkensrollade aardappelen prei beschuit met yoghurt en frambozenjam DINSDAG nasi goreng met plak gebakken lunchworst andijviesla fruit WOENSDAG gebakken lever gekookte (gedroogde) appeltjes aardappelen bitterkoekjespudding met frambozenjam-garnering DONDERDAG kerriesoep gehakt aardappelen (schil en kook voor twee dagen) rode kool noorse haringschotel veldsla bananenbootjes met pruimen-sinaasjam ZATERDAG mie met hardgekookte eieren, gebakken kool, ham en kerriesaus (alles vermengd) fruit Van deze gerechten ligt het recept voor u klaar in de CO-OP winkel! Het brood voor vandaag.... en worgen. CA 62-12 inhoud 170 gram NOVA PRIMA a 250 gram naar keuze 1221 SANTOS 135 1481 MOCCA 180 Hier zijn nog Dien chocoladepudding wat gezeik tips: koffiemelk. paprikasaus UI cis u slagroom te zwaar -t maakt u bijvoor®®® 3 koffiemelk aan voedzamer en vuur af-'n scheutje (tomaten- champlgnon kerriesoep, etc.). paprikasaus. VERRUKKELIJKE 150 GRAM FORMOSA n Dl IWCil A O.n (3D A II O A AA C Al -— 2 BLIKKEN a 240 GRAM SAMEN SCHOON MA A KV 00R DEEL goudse volvet 100 gram eru korstloze kaas 40 200 gram van 60 voor 57 hoy lunchworst blik 340 gram 125 tonijn belle isle blik 198 gram 89 nasi goreng lucullus populair heel blik 139 CO-OP speksnijbonen heel blik 99 tomatenpuree 3 blikjes voor 55 Chinese mie lucullus grote zak voor 80 CO-OP slasaus per fles 79 CO-OP tutti frutti zak 250 gram 94 CO-OP gedroogde appeltjes zakje a 150 gram 109 vers gebrande pinda's grote zak a 500 gram 79 zoute pinda's grote zak a 400 gram 89 CO-OP sprits per pak 50 per pak van 53 voor 47 bij 2 pakken Terrox of 1 dubbelpak Terrox: koker vivo schuurpoeder van 38 voor 28 of koker exo schuurpoeder van 47 voor 37 Spaar ook de Terrox zonnetjes op de zijkant van het pak. Voor 14 zonnetjes EEN GRATIS PAK! CO-OP zelfglanzende was flakon van 125 voor 98 CO-OP huishoudzeep 2 grote staven (4 stukken) nü 49 dubro geconcentreerd afwasmiddel per fles 59 lodaline extra geconcentreerd afwasmiddel p. flakon 85 GRATIS plastic kussentje shampoo bij 3 stukken velina toiletzeep voor 92 Geldig van donderdag 22 t/m woensdag 28 maar!^

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 7