De „Hakkenbar" aiiéén Apothekersdijk 7 DAGBLADRECLAME IS NIET TE VERVANGEN Confecfieafelier Harlogs Co. N.V. IIARTY'S HOGE RUNDIJK 86-88 - LEIDEN iN. V. N U T R I C I A KIES UW WERKKRING IN EEN GEZELLIGE SFEER, KIES PRETTIG WERK EN GOEDE SOCIALE VERZORGING! INSTRUMENTATIE TECHNICUS chef verkoop- administratie Reparatie van dames- heren- en kin schoenen - Klaar terwijl U Plaats een Sleuteltje NEW YORK HOUSTON MONTREAL LONDON PARIS THE HAGUE* ENGINEERS AND CONSTRUCTORS Wif zoeken voor de afdeling instrumentale, kantoor Den Haag, een De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het nader uitwerken van gegevens omtrent toepassing van electronische en pneuma tische instrumenten. H.T.S.-opleiding (bij voorkeur met applicatie cursus meet» en regeltechniek) is voor deze functie een vereiste. Geboden wordt o.a. voor een bekwame kracht goede toekomstmogelijkheden, 5- daagse werkweek, pensioenfonds, moderne sociale voorzieningen. Gegadigden wordt verzocht hun sollicitatie brieven te zenden aan de afdeling Perso neelszaken van 'LUMMUS NEDERLAND N V. lngent«orsbui»ou voor de Petroleum- en Chemische Industrie, Scheveningseweg 56, 's-Grovenhage. Binnenkort komt de functie vacant van ZOETE Tot zijn functie behoort o.m. het lei dinggeven aan een afdeling, belast met het behandelen van de orders, het telefonisch contact met de klanten en het beheer van de vertegenwoordigers- en orderadministratie. Vereist: behoorlijke algemene ontwik keling (liefst op middelbaar niveau) ervaring in een vergelijkbare functie, bij voorkeur in de levensmiddelen sector, leidinggevende capaciteiten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan N.V. Nutricia Zoetermeer afd. Personeelszaken. heeft op haar ATELIERS plaats vnpr: jr Geroutineerde, aankomende- en leerllng-MODINETTES. Geroutineerde, aankomende- en leerling-STRIJKSTERS. Vrouwelijk personeel voor onze overige afdelingen. (Ook gehuwde vrouwen komen in aanmerking). Zij, die hiervoor belangstelling hebben en er prijs op stellen in een prettige, beschaafds omgeving een goed loon te verdienen, met goede sociale voorzieningen, kunnen zich direct melden. Onze personeelschef is gaarne bereid U en Uw ouders tussen 912 en 25 uur alle gewenste inlichtingen te verstrekken. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiia jiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin r SLEUTELTJES GEVRAAGD Studentenechtpaar z.k., zoekt zo spoedig mogelijk twee kamers met keuken of vrije stage. Brieven onder no. 3308 k bur. van dit blad. Gevraagd typiste voor enige maanden. Volledige dagtaak. Geh. geen bezwaar. Aanmel dingen: Uitzendbureau De Ko ning, Apothekersdijk 13, tel. 31710. Stichting „Boven de veer tig" (seer. v. Eysden), Alex Boersstr. 11, A'dam, tel. 720675, veel vacatures voor boven- veertigers. Vraag gratis proef nummer. Gouden en zilveren sieraden munten, doosjes, lepeltjes, kris tal met zilver te koop ge vraagd. Van Ruiten. Kort Rapenburg 12, tel. 26290. Bijverdienste-tlppen voor thuiswerk., folders bez. enz. Inl.: Postbus 21, HJ. Ambacht. Geroutineerde typistes en stenotypistes voor uitzending gevraagd. Gehuwd geen be zwaar. Snelle wekelijkse afre kening. Type-, Kopieer- en Adresseerinrichting. Van der Linden, Lammenschansweg 101 Leiden, tel. 30065. Ryinstructeur gevraagd voor enkele uren per dag. Moet doorlopend bereikbaar zijn. Bondsrljschool Hendriks. Lek straat 55. Tel. 33623. Fa. Brermner vraagt antieke meubelen, koperwerk, kristal, Saksische groepen, goud. zil ver, verder alle soorten antiek. Bremmer, Goegerritsteeg 1, .Tel. 22791. Jong echtpaar, zonder kind., zoekt per 1 mei a.s. woonruim te in Leiden of naaste omg. Man filiaalh. te Lelden, in toe komst boven zaak, boven-etage of 2 kamers met keuken. Brie ven met prijsopg. bur. van dit blad onder no. 3317k. Kleuterleidster zoekt per 1 mei ruime zit-slaapk. m. kook- en stookgel., centr. stad. Brie ven met omschr. en prijs bur. van dit blad onder no. 3392k of tel. 20775. Ter overname gevraagd een Tg.st.z. 2-pers. kano, tegen bill, prijs. Brieven bur. van dit blad onder no. 3294k. Commode en uitneemhaar wandelwagentje te koop gevr. Morslaan 60. Ford Anglia of Volkswagen met schuifdak. van particulier tegen contante betaling te koop gevraagd. Moet aanry- üingsvry zijn en niet ouder dan 1958. Br. met prijsopgaaf onder ho. 17879k bur. van dit blad. Net werkend persoon, 62 Jr, Vraagt voor langere duur een liet kosthuis. Met gehele ver zorging en liefst huiselijk ver keer. Condities enz. nader te bespreken. Br. bur. van dit blad onder no. 3492k. Nette werkster gevr. voor woensdag- en vrijdagmorgen. Plantage 5a, Leiden. Byverdienste. Kledingbedrijf zoekt voor Lelden en omgeving agent voor het bezoeken van particulieren. Liefst in bezit van bromfiets of auto. Voor adressen wordt gezorgd. Brie ven onder no. 17899k bur. van dit blad. f| Net meisje gevraagd voor alve dagen, liefst zo spoedig hiogelijk. Mevr. H. J. den Haan Vliet Z.Z. 24, Rijnsburg. r| Heer, 30 Jr, zoekt net kost- uis. Brieven onder no. 3495k bur. van dit blad. B Gevraagd 1 of 2 nette kost gangers m. of z. huiselijk ver keer Alle comf. aanwezig. Brieven onder no. 3499k bur van dit blad. Oudere Jaars studente zoekt kamer met schoorsteenaanslui ting en kookgel. Liefst centr. gelegen. Brieven onder no. 3511k bur. van dit blad. S| Typiste vraagt thuiswerk, rieven bur. van dit blad onder no. 3527k. Gevraagd werkster, halve ting per week. Lekstraat 63. Leiden. prettige werkkring Byverdienste. Gevraagd net, betrouwbaar persoon voor het verspreiden van reclamefolders. Brieven onder no. 17919 k bur. van dit blad. Meisje voor halve dagen ge vraagd. in gezin met 2 kl. kind. en baby. Binnenkort komende te wonen in Voorschoten. Tel. 070-119793 of brieven bur. on der no. 17918k van dit blad. Echtpaar, In bezit van ur gentieverklaring 2. zoekt voor zo spoedig mogelijk woonruim te in Leiden of omgeving. Hoge huur geen bezwaar, bereid tot overname stoffering. Brieven bur. van dit blad onder no. 17915k. Gevraagd In droglstery cen trum stad net winkelmeisje. Brieven bur. van dit blad on der no. 17914k. Te huur gevraagd gestoff. 4- kamerwoning voor 1 2 Jaar. In Oegstgeest of Lelden. Brie ven onder no. 17913k bur. van dit blad. Werkster gevraagd 1 dag of 2 ocht. per week. Mevr. van Kesteren. Terweeweg 29, Oegst- Seest. Tel. 23474. Gevraagd nette werkster 1 morgen per week. Lekstraat 53 Gevraagd Butagasstel, in goede staat. Brieven met prys opgave onder no. 3548k bur. v. d. blad. Gevraagd: Engels typewerk, dlpl. Engelse Handelscórresp. Geen eigen machine. Brieven bur. van dit blad no. 3551k. Lampe vraagt voor haar ver- anderatelier een 1ste naaister en een leerlingnaaister. Breestr. 161, Leiden. Lampe vraagt een verkoop ster voor de verkoop van mantels en Japonnen. Tevens kan er een hulpverkoopster ge- Elaatst worden. Breestraat 161, eiden. Gevraagd kamermeisje. Hoog loon. Prettige werkkring. Pen sion Huize Cory. Huis ter Duin straat 62, Noordwyk aan Zee. Tel. 3008. 3 vlotte meisjes van pl.m. 20 Jaar, zoeken een dito meis je om gezellig mee om te gaan. Brieven bur. van dit blad no. 3587k. AANGEBODEN Etalagernimte aangeboden. Zeer geschikt voor showroom. Omg. Levendaal. Inl.: Timor- straat 52, Lelden (Kool), tus sen 67 uur. Moet weg. Overcompleet. In grima staat; een note hou ten oekbank en idem salonkast, samen voor 25 gulden. Dorps straat 5, Oegstgeest. Niet des avonds. Aangeh. Ifarley-Davidson, 750 cc., nachtblauw'm. chroom nieuwe banden, nieuw wind scherm. schuimrubber dubbel- zit zadel .tassen, dekzeil, regen- zeil. A. F. Marks, Buitenrust- straat 2A (bij 3 Octoberstr.). Te koop C'.V. I960 met radio van eerste eigenaar. Prima on derhouden. Alle papieren ter inzage. 45.000 km. gelopen. Prys f 2600.—. Tel. 26260. Wiskunde bijlessen aange boden door werkstudent, telef 23917. (Tussen 2 en 7 uur) of br. bur. v. d. blad no. 3580 k. Te koop mooie uitneembare kinderwagen, ruim model. Verhijde, Broek weg "22, Valken burg. Te koop prima waspeen. Van Egmond, Rijnsburgerweg 43. Oegstgeest. bij halte Bui tenrust. Pucli bromfiets, bouwjaar 1958, i. g. st. Te bevr.: Binnen dijk. Brouwerstraat 51 b. Rijns- burg. Aangeb. door particulier V.W. de Luxe 1959, in uitste kende staat f 4000.-. Tel. 25548 of onder no. 3311k bur. van dit blad. DAF autoverhuur f6.p. dag. 6 ct. per km. Bespreek nu voor Uw a.s. vakantie. Temminckstraat 26. Wegens afbraak moet alles weg! Schrijfbureaus, opklap- bedden. divanbedden, gasfor nuis, haarden, kachels, kasten, tafel 20-pers., boekenkasten, babycommode, gasoven. fau teuils. dressoirs, splnnekop- kapstok, stoelen, tafels, kapok matrassen. toilettafel. Pluym. HogewoerdTelef. 21266. Gitaartestcursus. Nu gitaar leren spelen. U ontvangt een gitaar die automatisch Uw eigendom wordit, uus les aan onze schor: en gratis'boeken, voor f 2.50 p. w. Muziekspe- ciaal~aak Gé Hofcnk. Haarlem merstraat 66. t/o. 't Fruit- palels. Byverdienste. Verzekering Mij. biedt als bijverdienste ver schillende werkzaamheden aan. In de nlaatsen Lelden. Voor schoten. Leidschendam, War- - mond, gem. Alkemade en Al- ons bedrijf hebben wij plaats phen aan den Rijn. Brieven Vpor een handige Jongen 14-16 Dur. van dit blad no. 17892 k. jaar. Fotobedrjjl De Órmft B Alles roor de nabv Balir- Breestraat 29. tel. 20368. Lelden watten, gaasjes, alcohol V Gevraagd voor direct steno- boorwater, babyicrulken. bed- j •piste Nederlands. Tevens ty- i zeil. veiligheidsspelden, navel- tes Aanm Uitzendbureau banden. babyzeeD. Drogisterij I dstad Hoflaan 129. Tel'l Boerhaave, Ha vrlemmerstr. 68. 39. Lelden. I Goed onderhouden donk.- blauwe kinderwagen. T.e.a.b. Hogewoerd 86. „Morspoort". Specialiteit ln eethoekjes, grote sortering ta fels en stoelen. Degelijke berg- kasten vanaf f 69.Verschil lende moderne bergmeubelen. Morsstraat 58. Voor al Uw rubber water laarzen is Uw aangewezen adres natuurlijk ,,De Concur rent"! O.a. kuit-, loop- en werklaarzen, kaplaarzen voor jongens en meisjes. Noordeinde 2 B, Leiden. Wij hebben voor U week- eindtassen in alle prijzen ,kl. grijs en bruin. De Concurrent, Noordeinde 2 B, Lelden. Dames! Laat bij ons uw ge broken of beschadigde hakken verzorgen. Wy vernieuwen of bekleden uw hakken, tegen onze zeer laag gestelde prijzen. Reparatie-inrichting De Con current. Noordeinde 2 B. Lel den. Voor betere en goedkopere schoenreparatie natuurlijk: ..De Concurrent". Noordelnde 2B. Leiden. Dames! Kom een «fèzer da gen eens by ons langs. Wij hebben voor U een speciale aanbieding in damesmolières, tegen een zeer lage prijs. Schoenhandel ,,De Concurrent" Noordeinde 2 b. Leiden. Alt op de Mare 112. Jon gensfiets voor 8 Jaar f 12.50. Bato meisjesflets f 55. dames werk!iets f 37.50, Junckersport f 72.50. Rudge heren f 85, Ra leigh f 87.50, elektromotor 220/ 380, i p.k. f75. 1 p.k. f85. Aangeboden Dwergsamo- leden (Witte Keesjes), 7 we ken oud. Raszuiver prachtdie- ren. by J. Holleman, Beekkade 13, Hillegom. tel. 02520 - 5854. Vakantie in Zwitserland? Uw verblijf in de bergen zal ..nog" prettiger zyn. Indien U een eigen chalet huurt. Vraag onze Irjst v. h. zomerseizoen 1962. „Vacantie-Service", Ter weeweg 74. Oegstgeest! Te huur per 1 april a.s. mooie garage met klepdeur, omg. Acad. Ziekenh f 30 per maand. Brieven bur. van dit blad onder no. 3501 k. T.v.-tafel te koop met on derblad en op wieltjes en een t.v.-meubelkastje in teakhout of blank, met bergruimte voor pick-up of radio. Een combi voor t.v., radio of bandrecor der. Javastraat 80 a. Net meisje, 15 Jaar, 2} j. u.l.o.. zag zich gaarne geplaatst in muziekhandel, omgev Kat wijkLeiden. Brieven bur. v. d. blad onder no. 3502 k. Opel in prima staat f 750.-. M. de Jong. Zeeweg 48. Katwijk aan Zee. Ford Tannus 1950, met kent.bew., moet weg. Oude- Wetering. Tel. 01713 - 210. V.W. de Luxe 1959, roldak, 2 veiligheidsgordels e a. acc zg.am. banden, van eerste eig. Rek. ter inz. 79.000 km. Prijs f3600.—. Tel. 01710 - 33184 Na 18.00 uur. Te koop Vespa scooter, in prima staat. Te bevragen: M. F .Zandbergen. Herenstraat 84 —86. tel. 22988. Leiden. Wegens verhuizing te koop uit hand geknoopt tapijt. 2x3 m.. pas ingelopen. Lekstraat 63 Tel. 31357. Te koop Flieso uittrektrap. compleet. Lekstraat 63. Telef. 31357. Hoge beloning voor degene die gezin met 1 kind (6 jaar), kan helpen aan woonruimte, in Oegstgeest. Leiden of omge ving. Br. onder no. 244 aan Adv bur. Rijnland, Joh. de Wittstraat 35. Lelden. Aangeboden gr. Erres wrin ger met box f 16, pr. laag mo del herenrijwiel (Torpedo) 17.50 Enige gr. houten vogelkooien, t. e. a. b. Nicolaas Beetsstxaat 18 A. Rijnsburg. Closetpotten, kraal bout, sponninghout, vloerhout, 2 x 3en. badddngs. houten binten. Am. grenen, vloerdelen., glas ramen. deuren, met en zonder kozijn, ijzeren binten, pijpen, eiken moer- en kinderbinten. Fa. H. de Bolster, Overrijn 8, Lelden. Sloop- en Handelsbe drijf. Nog in prima staat zUnd slaapkamer-ameublement met 3-deurs kast. Te zien: Zoeter- woudseweg 68. Na 6 uur. 0 Aangeboden op goede stand omgeving Rijnsburgerweg. aan rustige dame of oud-verpleeg ster van middelbare leeftijd, goed gemeubileerde zlt-slaap- kamer met keukentje. Telef. 23718 of br. bur. v. d. blad onder no. 3595 k. Te koop motorrijwiel „Ilorex Regina", 350 cc., k.k., in goede staat, t.e.a.b. M. S. van Meurs. Hyaclnthstraat 15. te Voor schoten. RFord Tau n us 15 M 1955, goede staat, wegens ver trek naar Nieuw-Guinea, te koop aangeboden. Ds. L. Flier, p a. Zendingsschool. Leidse Straatweg 11. Oegstgeest. Mast te koop, plm. 7 m. lang met stagen en giek. toren- tuig, in prima staat. T.e.a.b. Tel. 26159. Yauxhall Cresta, bouwjaar 952 te koop aangeboden. Prijs 750 geest. Te koop tweeling kinder wagen. iin zeer goede staat, ge heel uitneembaar. Te bevragen na 7 uur. Leidse weg 475. Voorschoten. Aparte bankstellen van fa brikant. als model gediend, f595.-. f750.-, f850.-, f950.- en f 995.-. Gebogen modellen. Te zien alleen zaterdag, zondag t/m. donderdag, ook s avonds. Nieuwe Parklaan 115, 's-Gra- venhage. Telef. 070 - 55.16.~~ Reparatie alle soorten meu belen. Wij verzorgen ook Uw stoffeerwerk. D. v. Smaalen, Herengracht 83. tel. 25626. Werkplaats: Oranjegracht 74. Tel. 24209. Voordeel voor U. Laat ons uw meubelen opnieuw stoffe ren. repareren, overtrekken. v. d. Berg. Gerrit Doustraat 1—27, telef. 34824. U belt. wij komen. Stoffeerderlj. Ga recht streeks naar v. d. Berg voor het opnieuw stofferen van uw bankstel, fauteuils, stoelen, die in eigen stoffeerder}! met volle garantie stoffeert. Gerrit Dou straat 1—27. tel. 34824. Er ls maar één v. d. Berg, ie in eigen stoffeerden! stof feert, repareert, overtrekt, lijmt Gerrit Dousfcr. 1—27, tel. 34824 Kampeerders. Iedere dag kampeershow. Wilt U 's avonds komen, bel even. U wordt ge haald en gebracht. Kampeer- paradijs Van Delft, Steenstr. 45. tel. 22497. Kampeerders, koopt geen tent ln zak of uit catalogus. Bij ons kunt U Iedere tent ln- onze showroom opgezet zien. De grootste en meest gesor teerde kampeerzaak van Lei den. Kampeerparadijs Van Delft. Steenstraat 45. Gaat U voor het eerst kamperen? Laat U dan eerst door een kampeerexpert voor lichten, voordat U elders een aankoop doet. Sport- en kam peerparadijs Van Delft, Steen- straat 45. Dames, zoekt U een panta lon? Wii hebben een keuze uit meer dan 1000 stuks vanaf f 9.75 en een pasvorm die U elders niet vindt. Sport- kampeerparadijs Van Delft, Steenstraat 45. Kampeerders, waarom ver kochten wy ln 1961 de meeste tenten van Leiden? Door onze kwaliteit, prys. service, afwer king, modellen en door het advies van een kampeerexpert. Sport, en kampeerparadijs Van Delft. Steenstr aai, 45 Kampeerders, zoekt U een tent. luchtbed, slaapzak, kook- apparaat, pannenset. veldbed, tuinstoel, tuinparasol enz. en alles met 100% garantie. Sport en Kampeerparadijs Van Delft, Steenstraat 45. De goedkoopste kampeerzaak van Leiden. Kampeerders, wij zijn en olijven de grootste en meest gesorteerde kampeerzaak van Leiden Bezoekt zaterdag, zon dag en verder iedere werkdag onze kampeershow. Kampeer paradijs Van Delft. Steenstr. 45 Gopd-Kamp 1962 is dit jaar niet in Den Haag maar Steenstr. 45. Bezoekt zaterdag, zondag en verder iedere werk dag kampeershow 1962. Kam peerparadijs Van Delft, Steen- straat 45. Parkeerruimte aan wezig. Verhuur zonder borg, van meer dan 1000 dubbeldaks ten ten. luchtbedden, slaapzakken, kooktoestellen enz Rampeer- paradijs Van Delft, Steenstraat 45 Tennissen behoeft niet duur te zijn, want wij hebben een enorme sortering rackets, shorts, rokjes, tennisblouses. sokken enz. en tegen zeer voor delige prijzen. Sport- en kam peerparadijs Van Delft, Steen straat 45. Schimmelnagels en sterk verdikte nagels aan handen en voeten. Weer gezond en nor maal door speciale behande ling (geen nageis trekken), beslist pijnloos. Inl. ook tel. bij voetkundige G. v.d. Wijngaard Lage Ryndijk 17 d. Leiden. Stelt U belang in een des kundige pijnloze voetbehande ling? Belt u dan voetkundige G. v. d. Wijngaard. Lage Rijn dijk 17 d. Leiden. Tel. 24042. Kofferschrijfmachines. in diverse uitvoeringen en pryzen. Vryblijvend demonstratie, ook bij U thuis.. Hees kantoexrma- chlnes. Hogewoerd 92, tel. 31988 Mooie rake pasfoto's voor alle doeleinden. Klaar in 24 uur. Alleen bij: A C. Ober. foto cine, Nieuwe Ryn 18. tel 24134. 0 S.G.A. plastic broekjes nu Sanitized - baoteriewerend. 2e hands dames-.heren- en kinderrijwielen, alles gemof feld en onder garantie. Rijwiel handel A. Grimbergen. Dubbele Buurt 11a. Rfjnsburg, telef 01718 - 2967. Te koop aangeboden een partij linoleum. Alle kleuren legen f3.per m2. Zeer ge schikt voor trappen. Hoflaan 50. Autorijschool Roman, gedl- plom. ANWB- en vakgroepin structeur Ook het adres voor het verlengen van Uw rijbe wijs. Seringenstraat 26. Telef. 23112. Leiden. Rijbewijs verlengen? Geef ons uw bescheiden. Autorij school Roman, gedipl. ANWB- en vakgroepinstructeur, Serin genstraat 26. Leiden Tel 23112 Behangery - StoffeerderiJ. Laat nu uw kamers behangen. Wacht niet tot het voorjaar. Keuze uit de staalboeken 1962. Let op het Juiste adres: L. A. TruUers, Korte Hoefstraat 62. Behanger!) - Stoffeerdery. Vuil geworden Jabo vloerbe dekking keren wij voor u. Ook verleggin wij uw versleten traploper. Uw keuken en gang leggen wij met colovinyltegels Bij ons tegels a 47 cent per stuk. Gratis voorlichting. L. A. Truijers, Korte Hoef straat 62. Behangerij - Stoffeerder}). Zijn uw stoelen, fauteuils in versleten staat. Wij maken ze als nieuw. Keuze uit de staal boeken 1962. Vlugge bedie ning. L. A. Truijers. Korte Hoefstraat 62. Rijbewijs? Bondsryschool Hendriks geeft U vlugge, vei lige en goedkope lessen in de nieuwste Dauphlne 1962. Lekstraat 55, tel. 33623. HEBT U NOG IETS OP TE RUIMEN Plastic spoelbakken voor industriedoeleinden (fotografie, apotheek, drogisterijen). Ook als bekleding van granito goot stenen, in elke maat en vorm. Met en zonder afvoer. Bestand tegen alle chemicaliën. Jac. Arnoldus en Zoon. Utr. Jaag pad 78. Leiden. 0 Man! Man! Wat wordt ons bed slecht; ja vrouw dat moet Je laten repareren bij een vak man. dus by Jan Vonk. Haar lemmerstraat 81. telef. 22580. Overtrekken, bijvullen in één dag. 0 Spaans spreken ln Uw va kantie Prlve-les van tolk-ver- taler Hauwert Jr., Geversstr. 29. Oegstgeest. Telef. 33777. 0 Voor liefhebbers van exoti sche planten en plantenscha- len hebben wij enorme keus uit duizenden planten, zoals: Bromelia, Hertshoornvarens, Aphelandra, Sansevieria, Phi- londendron. Hedera enz. Eigen kwekerij. Bloemisterij C. L. Mulder. Haarlemmerweg 21, Lelden. Tel. 20550. 0 Zaanse Friese staart- en stoelklokken. schippertje, mo derne Junghans wand- en schoorsteenklokken. koekoeks klokken. keuken- en kantoor- klokken vindt U ln enorme keuze bij: W. Brouwer. Horlo- ger. Haarlemmerstraat 23. Tel. 22076. Leiden. 0 De grootste keuze merkhor- loges: Omega. Alpino. Pontiac en Junghans vindt U bil W. Brouwer gedipl. horloge maker. Haarlemmerstraat 23. Tel. 22076. Leiden. 0 2e keuze granito aanreeht- bladen, met gootsteen, tegel bodem en koperen plug. Jac. Arnoldus en Zn., Minnebroers gracht 9. Tel. 21510 - 24166. 0 Krediet tot f4000.voor aankoop meubelen, woningtex tiel. Vraagt gratis folder. Dis crete behandeling en zeer lage aflossingen Postbus 1083. Rot terdam 0 Hardnekkige boest? Prik kel- en kramphoest? Nacht- en rokershoest? Bronchlcum Elixer helpt snel en zeker Flacon f 2 bli elke drogist. 0 Overga ngsleeftlja? Migraine-. Ongezonde teint? Jeugdpuist- Ies° Vérstopping? Vetzucht? Jattermann's bloedzuiverende thee no. 8 helpt! Groot pak i f 1.85 b(j elke drogist. I 0 Oudere vitale man biedt ter wille van gezelligheid, aan al leenstaande vrouw inwoning in niet moderne arbeiderswoning. Br. bur. v. d. blad no. 3130 k. 0 Wasniacliineverhuur „Edy" voor Leiden en Omstreken. Wasmachine met klok f 2.00, centrifuge f 1.50 en f 1.75. was machine met centrifuge f3.00 huur voor de gehele week. Kan ook eigendiom worden. Bernhardkaae 23. tel. 25245. 0 Laat vakkundig Uw schil derstukken, porselein en aar dewerk restaureren bij kunst schilder T. Ooms Ruim 30 laar ervaring. Tevens het goed koopste adres voor het omlijs ten van platen, foto's enz. Haarlemmerstraat 93. Leiden. Kunst- en antiekhandel. Telef. 26368. 0 Ivlingers versterkingswijn, afkomstig van Klinger labora torium. Aanbevolen als toni cum voor het opwekken van eetlust bij zieken, herst.. reu matiek, bloedarmoede, zenuw zwakte. Fa. C. Bloot en Zn.. Kloksteeg 7, telefoon 20993. Auto-, motor- en scooter rijschool Volledige opleiding rijbewijs, verkeersles inbegre pen door gedipl. erkend in structeur. Nieuw materiaal. Gevestigd sedert 1931. Taxi dag en nacht beschikbaar. Marks, Morsstr. 60 a tel 26584. 0 Uw kunstgebit stuk? Repa ratie in een uur gereed. P. J. Olivier, Gerrit Doustr. 19. Tel. 30307. 0 Verbuur van nieuwe luxe automobielen, o.a. Mercedes. Opel. Simca, V.W. en D.A.F. Bierman's Automobielbedrijf. Oude Singel 66. Leiden, telef. 34430. Leiden. 0 Autohoezen, -kappen, -py jama's. complete bekledingen, sponerubber zittingen, asbak jes. spiegels, jashaken, bloem- vaasjes. armsteunen, zonne- kleppen, rubbermatles, vloer matten. kaplak, ruiten, sloten, tochtrubbers. Th. van Kuijk. autobekleder, Morsstraat 46, telef. 30552, Lelden. 0 Overhemdenreparaties, alle soorten, no-iron dezelfde prijs, heel boord f 2.50, bovenboord fl.95. Overhemdenreparatie- inrichting: Bebo. L. Pk.koor- steeg 30. tel. 31369 0 Autorijschool Allaart, Van 't Hoffstraat 40 A. Leiden, leert U snel autorijden. Telef. 01710- 34823. 0 Tropische vissen en planten, pompen, thermostaten, verwar- mers, tubifex, water luis enz. Aquariumhuis Selecta. Oude Herengr. 23. by de Havenbrug, tel. 31203. 0 Caravan-verkoop en ver huur. Oliver Camping Cars, Sassenheim, Vijverlaan 1, telef. 0 2532 - 7072. 0 Wist U dat een revisiebat terij minstens 25% goedkoper ls dan een nieuwe en U hierop H Jaar garantie krijgt. Vraagt Uw garagehouder of Accu-Ser vice Groenen. Nieuwe Rijn 106. Leiden. Tel. 23140. 0 Woonschepen alle maten, ook schepen voor zelfbouw, met en zonder ligplaats, lage prijzen. Komt even praten. Handelsbedr Zoeterwoudseweg. Gulf Station, telef. 21830. 0 A. Rijlaarsdam, De Goe.je- straat 50. Leiden, telef. 34331. Verzekeringen op elk gebied. Ook auto- en motorfinancie ring. 0 Fietstassen naar mant. Auto- en scooterparkeerhoezen Regenpakken.. Reparaties. Brusse, Middelweg 32. bij Kaasmarkt. Tel. 25307. 0 en vakkundig Uw gouden en zilveren sieraden gerepareerd bij Tom Brinks, Haarl.straat 13. t/o. Voortman cafétaria. 0 Zig-zag naaimachines vanat f350.-. met 3 laar garantie en gratis les aan huls. P. J. v. Steijn. Nieuwe Rfln 46 B. Lei den. 0 ..Weg pech onderweg". 5 prak tij kl essen door gediplom. leraar. Kosten f 25.Maan dags 8 u. nam. Kwak's Ver- keersinst,. tel. 22803, Zoeterw. Singel 104. Leiden. 0 Stenografie (4 talen), snel le grondige opleiding. Kon. Erk. Pitmanschool. Plantsoen 65. telef. 26558. 0 Nieuwe auto's zonder chauf feur. Volkswagen Chevrolet, Opel. Consul. V.W. busjes, be stelwagens. Blonk's automo- bielbedriif Nieuwstraat 3341 Tel 30600. 0 Rijschool Frans Godd}|n geeft u een snelle dus voor delige opleiding ln nieuwe Opel Ook theorielessen. Madoera- straat 29 Garenmarkt 5. tel. 34430 0 A.s. bruidsparen Uw bruids stoet wordt le Klas verzorgd door het gespecialiseerde Trouwautobedrljf, Zeemanlaan 12 a. Dir. De Jong. Tel. 23055. 7-pers. speciaal verwarmde auto's. Keuze uit: zwarte of witte bruidscoupe. 0 Ook U kunt in het bezit komen van een klasse naaima chine Na le aanbetaling reeds van f 5.- per wees. Komt U eens praten by: P. J v. Steyn, Nieuwe 46 B. 0 Superia scootermodel met Sachs membraammotor. geheel compleet met beenschermen. km -teller, dubbelzlt. ver chroomd kofferrek en voetrus- ten f 759. Rijwiel- en motor handel J. Dusoswa, Zeeweg 1, tel. 2619. Katwijk aan Zee. 0 Ryies in V.W. en Daffodil. Kwak's Verkeersinst, o.l.v. oud-examlnator. Zoeterw. Sin- gel 104 Woensdags 8 uut n.m. verkeersles voor ieder, f 2.50 p. p. Tel. 22803. 0 Aangeboden damessport- fiets, in prima staat, spotprijs f 65, Tevens autoped op lucht banden f7.Te bevragen: 2e Looierstraat 7. 0 Klassieke eetkamer (old- finish). best. uit tafel. 6 stoe len, dressoir. Te bevr.: maan dagavond van 7.308.30 uur. Noordeinde 30. 0 Aangeb. z.g.a.n. kinderwagen wit. uitneemb. Tltus Brands- malaan 12. 0 Volkstuin, groot 1000 m2. met schuur. 3 x 8 ra, 17 broei- ramen, bloembollen, vaste plan ten, tuingereedschap enz. aan geboden. Te bevragen; Mag- cfalena Moonsstraat Ha. Leiden 0 Aangeb. mali. kast. schrijf bureautje, eiken huiskamer- ameublement. transformator. 110 Volt, 2 scheepsbedden voor 1 pers., parkietenkooien, teak houten buitendeur en kamer deuren. De Kempenaerstraat 15, bovenhuis, Oegstgeest. 0 Accordeon-, gitaar-, saxo foon-, trompet-, klarinet-, drum-, blokfluit- en piano- cursussen. Instrumenten in bruikleen of op condities. Muziekschool Zwaag. Kore- vaarstraat 5. 0 Hard- en zaehtboard. tegel board .spaanplaat, geperforeerd hardboard, formica, kastplan ken. trappen Hout iu alle ma ten. Houthandel „De Burcht". C. J. v. d. Geest. Hoogl. Kerk- gracht 49. telef. 01710 - 33078. 0 Net meisje biedt zich aan als babysit, voor de avond uren of lichte administratie of typen (of als thuiswerk). Br. bur. v. d. blad no. 17906 k. 0 Rooijakkers en naaimachi nes een begrip! Levenslange garantie en gratis service. Geen woorden maar daden. Leiden. Leemansstraat 31. telef. 31324, Alphen a/d. Ryn, Iepstraat 12. telef. 3753. 0 Alle motoronderdelen heeft motorsloperij Cor Bolman. Hekkelaan 223. Den Haag, tel. 600355. 0 Markiezen, rolschernien, al. Jaloezieën. Grootste sorte ring zonwering. Prima afwer king. Verkoopkantoor Mel- chers markiezenfaorlek C. E. Jedeloo, Juffermansstraat 35, Oegstgeest. tel. 01710 - 31165. 0 Rotan schelpstoel vanai f 13.50. tafels met 5 mm. glas plaat vanaf f 14. Rotanstuur- mand met haken en hengsel, grote maat f 7. ioprkussens voor elk model rotanstoel. Grote sortering rotanstoelen. wiegen, mandwerk enz. G. P. v. d. Vaart. Pieterskerk- koorsteeg 24. tel. 30534. 0 Financiering van Uw auto, bromfiets .scooter en motorrij wiel. Alle verzekeringen. Ass. kantoor C W. Betcke. Kanaal- weg 11. Leiden, telef 26785. 0 „Rosine" geeft de hoogste prijs voor goud. zilver en ju welen. Grote keuze in verlo vingsringen. gouden, zilveren en verzilverde artikelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken Steenstraat 16. te lefoon 26854. 0 Leesbibliotheek BeJo, Kraaierstraat 21. Leiden. Ruime sortering boeken en rookarti kelen. 0 Heeft U wit- of schilder werk? Dat kunt U nu goed koop laten doen in de avond uren. Brieven bur. van dit blad onder no. 3399 k. 0 Bon. 3 stuks mottenzakken 59 cent. Grote maat. Doorzich tig plastic. Berg Uw kleding veilig op ln zo'n motvrije plas- tlczak. Uitsluitend met inleve ring van bon. 3 stuks 59 cent. Victorie-Mag Hogewoerd 22. 0 Bon. Water- of melkkan 69 cent. Inhoud 1 liter, zeer prak tisch model. Wyd van boven. De beste kwaliteit Italiaans im port plastic. Normale prijs 1 1.85. Uitsluitend met inleve ring van deze bon 69 cent. Viotorie-Mag., Hogewoerd 22. 0 Kop en schotels met decor, 6 stuks f 3.95. Borden, diep. 3 stuks 98 cent. Metalen strijk plank, verstelbaar, zwaar buis materiaal f 13.95. Metalen pocketboekenrek met 2 plan ken f 5.95. Victorie-Mag.. Hoge woerd 22. 0 Te koop aangeh. wit emaille 2-pits gasstel met afdekplaten. Tevens voordelige ronde zwar te emaille kolenkachel, tegen billijke prijs. Hogewoerd 154, "s Avonds na 8 uur. 0 Acifitprijzcn verlaagd, waar door revisie overbodig. Elk iccu-doel Aclfit Acifit 'n be grip. Vraag Uw garage of bel Acifitservice 01710 - 24850. Hoge Rijndijk 165. bij Leider dorp Dag en nacht. 0 Bromel. Een hesllst goede hoestbonbon f 0.50 per pakje, by Uw Apoth. en erk. Drogist. H Pootaardappelen. Goedge keurde Eerstelingen, Meerlan- ders. Eigenheimers, Libertas enz. te koop. A. v. Egmond Wz. Sandtlaan 19, Rijnsburg, tel. 2502 - 01718. 0 Verkouden? Verstopte neus? Plnl-Olin neuszalf helpt prompt - geeft lucht, fl.45 per tube bij Uw Apoth. en erk. Drogist. 0 Divanbedden, wentelbedden, stalen ledikanten. Een pracht- colleotie tegen de laagste prys bij De Kleine Winst, Haarlem merstraat 51, Leiden. 0 Brood is duur voor Uw hond. De beste en voordeligste voeders zijn Flora hondebrood en Florita. 0 Aangeboden net kosthuis voor 2 vrienden of collega's. Liefst weekeinden afw. Brieven bur. v. d. blad no. 3509 k. 0 Gebruikt meubilair nemen wij terug, op zeer aantrekke lijke voorwaarden, bij aankoop van nieuw. Keuze uit overbe kende fabriekstoonzalen. Inl.: Postbus 6049. Den Haag of tel. 605664. 0 50 gebruikte snelbrommers, alle merken en prijzen. Finan ciering mogelijk. Tevens rijwie len als nieuw, met garantie. Tempo, Groenmarkt hoek Schoolstraat 2. Den Haag. 0 Echt doublé, 17 st. Anker, onbr. veer, schokvrij, dames- polshorloges hebben wij al voor f37.50. Van de Water. Haarl. straat 207. De vakzaak, met goede service en garantie. Con tante verkoop. Uw voordeel. 0 Autoverhuurbedrijf „Sou plesse". Luxe automobielen zonder chauffeur. Per dag, per week en langere termijn. Betere service, billijke prijzen. Veur- seweg 14. Voorschoten. Telef. 01717 2631. 0 Voor uitwerken N. Stouten, Valeriusstraat 102. tel. 34058. Ook afwasbaar. Roet- en wa- terplekken erwijderen onder garantie Met Stouten geen problemen. 0 Taxi bestellen. W. C. A. van Kerkhof bellen. Telef. 25555. Tevens verhuur zonder chauf feur van nieuwe auto's. 0 Aannemersbedrijf Jac. Stou ten, alleen Schelpenkade 23, voor al uw metsel- en timmer werk. Tel. 21751, Leiden. 0 Bromfietscilinder gratis boren by aankoop zuiger. M.L.S. N.V., Doezastraat 35, Leiden. 0 Zomerhuisjes te huur, van 7 tot 21 Juli. Aanvragen Post bus 1251. Amsterdam. 0 Student (gehuwd), heeft enkele uren yrfl voor bijlessen, klassieke en moderne talen. Raamsteeg 15. 0 Triplex, multiplex, meubel plaat in berken, limba. eiken, mahonie, afromosia, teak enz. enz. Diverse dikten. Voordijk's Houthandel. Lange Mare 106. Leiden, tel. 22017. 0 Te koop een Bella Ziindapp scooter. 150 cc., met elektr. starter, in prima staat. Te be vragen: Gerrit Kastelnstraat 35 0 Aangeboden per 1 april mo derne ongem. zit-slaapk. met vrije keuken. Omg. Lage Mors- weg. Brieven bur. van dit blad onder no. 3389k. 0 Te koop: motorrijwiel „Ho- rex-Regina", 350 cc. k.k. in goede staat, t.e.a.b. M. S. van Meurs, Hyaclnthstraat 15 te Voorschoten. 0 Te koop Erres wasmachine, compl. met wringer. In prima staat. Desk. onderz. toegestaan. Te bevr. Pieter de la Courtstr. 66, Leiden. 0 Aangeb. bruine lederen jas z.g.a.n.. maat 48 f 85.-. Obrechtstr. 81. 0 Aangeb. bromfiets „Monark" Z.g.a.n. 7000 km gelopen. T.e. a.b. Na 19 uur. Marnlxstr. 32, Leiden. DIVERSEN 0 Let 0 even op! Voor een mooie degelijke boodschappen tas. weekeindtas, schooltassen, portefeuilles, portemonnee enz. voor alle reparaties ook aan lederen kleding, natuurlijk naar A. Stouten's tassenhuis. Lange Mare 71, Lelden. 0 Kredieten t/m. f3000 (voor iedereen en zonder borg), voor aankoop meubelen en woning textiel, direct van fabriek leverbaar, uiterst soepele be talingsregeling. strikte ge- helmhouding. Vraagt vrijbiy- vend inlichtingen of folders. Postbus 538 Den Haag. 0 Sportmassage voor iedereen. Géén vermoeidheid of rug klachten door de succesvolle behandeling van medisch ge- diplom. sportmasseur Goddijn, Cosijnstraat 7. Telef. 33269. 0 Dierenvrienden opgelet! Stichting Amlvedl. Den Haag registreert ook ln Lelden kos teloos gevonden en verloren dieren Adres voor opgave: Mevr. J Kovlus. Suringarstr 17. telef 23556 Dieren kunnen niet worden opgenomen 0 Yriend(inn)en, wellicht Uw levenspartner via (in 1946 op gerichte) Correspondentie-Club „Contact", Box LD 140. Leiden. Lage kosten. Vraagt gratis fol der! 0 Engels. Opleiding L( spreekvaardigheids-, hi correspondentie- en Cam: examens. Ook zonder os doel. Bijwerken 6cholle: W. Verboog. Engeli beëdigd Tolk-Vertaler bridge C.O.P., Steensch: Leiden. Telef. 25335 0 Bel 24782 voor Uw t Kwitanties voor zieke: Dag en nacht geopend centrale „Noordelnde". Schutte. Noordeinde 52 den. 0 Boeken. In onze boek! hebben we een aardige ring zo goed als nieur ken voor zeer billijke j Vrije toegang. Van Lee Boekhandel. Lokhorsten Pieterskerkgracht) 0 Huwelijk. Wendt U n bemiddeling tot de 10 s werk. bemidd.kan toren vr. medewerkers. Dank» inzage. Nederlands Bs centrum. Hoofdadm. 60.37, Amsterdam. E 's-Gravenhage. PahudsS zat., zon. 28 uur. 0 Kinderen van 5 tot zyn "s zondags om 123 hartelijk welkom by Zo: school „LevendaaL" (1 daal 103). Hr.. 29 J., zoekt dan gezellig mee om te gas: Evt. huwelijk. Brieven t d. blad onder no. 3497! 0 Jongeman, 29 J., zotl keninlsm. met ser. meisjt op erew .ret. Brieven br dit blad onder no. 3496! 0 Auto's wassen a 2.50.1 Alleen by P. J. Leijenó Caecillastraat 12. 0 Serieuze huwelijkshc llng. Prettig .verantwocn nismakings-systeem. Ii blanco couv. bij Ai- Contactbureau, Postbii Lichtenvoorde of tel. 189762 vnid. en zaterd. 0 Huwelijk. Heer. bK vast werk. later pensioen kosthuis, zonder inwot: Leiden of omgeving, b: voudige alleenstaande nc weduwe. Huwelijk niet sloten. Brieven bur. n blad onder no. 3406 k. 0 Jongein. (Belg), leeft J„ zoekt net meisje vrouw. 1 kind geen be om na wederz. kennism.! iy-k aan te gaan. Briete vap dit blad no. 3498k. 0 Welke serieuze jon| van 2730 laar, nletr.4 enige algemene ontwikl grote verschijning, wete nismaklng met net mes Br. bur. v. d. blad no. 0 Ter overname gevr. huls met huur of koopt of leeg pand. geschikt bk voor nu of later. Tegenf kan blijven wonen of s ruil g.st. Br. bur. n blad onder no. 3219k. Woningruil. Zonn. ba bev. 2 kamers, keuken. Huur f 8.15 per week. voor bej. echtpaar of i Voor grotere woning, stand. Hogere huur gëc Rapenburg 98. 0 Aangeb. 4-kamerflat gravenlaan; gevr.: hté ook Oegstgeest. Brieven! d. blad onder no. 3561k. 0 Wie wil ruilen benrt 3 kamers, keuken, tuin f 7.60. Rand van de st* dito huis. Liefst haven Brieven bur. van dit bi 3553k. 0 Woningruil. Aangeb. 9 kamers, voor- en ach* Rijnsburgerweg; gevrasjt met 6 kamers in Leidentf geving. Br. bur. van (K onder no. 3588k. 0 Woningruil Voorthui' Lelden. Aangeb. nieur woning, 4 kamers, doit voor- en achtertuin, in b omgeving met 3 natuirï Huur f 10.-. Voor dergetó ning in Leiden. Hoge;:_ geen bezwaar. Brieven l Beek. Hoekstraat 4, Voc zen (Gelderl.). 0 Woningruil. Zonni? merflat, met blijvend K in Zuid West. Huur f 12- week. Gevr.: heel bul tuin. Omg. Zijlsingel.1 singel. Kool. Brieven b- dlt blad onder no. 34& 0 Woningruil. Aangek huls. bev. 2 kamers. 3 keuken, douche, schuu: Huur f 12.50; gevr. ïdeu' of flat le of 2e etage huur geen bezwaar. bur. van dit blad no. 31" 0 Woningruil. Aangebo* Amersfoort: moderne w bouw.vonlng met alle comfort.; gevr. te AlpW den Rijn of iets derge-> flat. Aanb. Scheepvaart" Amersfoort. 0 Aangeboden Deneded omgev. Maresingel. bet.' mers. gang keuken en huur f.7.05. Gevraagd b? nlng. Brieven bur. v. onder no. 3504 k. 0 Woningruil. Wie woning in bosrijke en water, ruilen van i? Juli t.e.m. 15 augustus Fam. J. Hoogenaoorn. voortweg 33. Baarn.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 16