vrouwen zijn veranderbaar nderbaar met bloezes uit de Bijenkorf Romantisch Ingetogen Serieus Praktisch Streng Sportief Teder Koket Uitbundig Extravagant Zakelijk Dromerig Amsterdam Den Haag Rotterdam Praktisch en met een glimlach naar de charme is deze ka toenen bloeze met nieuwste streepdessin in rood/ blauw of wit/blauw. In effen bijpassende tint af gebiesd a la Chanel. Goudkleurige knoopjes en 1/4 mouwtjes. Maten 36 t/m 44 19.75 Ingetogen en vrouwelij k-gereserveerd met deze gedistingeerde voorjaarsbloeze van dichtgeweven batist. A-sym metrisch plissé en fraai bloemdessin op rechter- voorpand geborduurd. Kraagloos. Maten 38 t/m 44 26.75 Serieus en uitermate efficiënt met deze marine/groen of marine/rood genopte, bloeze van rhodia twill. Mo dieuze korte mouwtjes en flatteuze strikkraag. Een bloeze die zich aanpast aan elke situatie! Maten 38 t/m 46 27.50 Romantisch als een eerste liefde is deze idylle van wit mini- care katoen en broderie. De ronde hals loopt uit in een met broderie afgezet jabot - de halve mouwen eindigen in dubbele broderie-ruches. Maten 36 t/m 44 19.75 Streng met deze geraffineerd-eenvoudige bloeze van Surah rayon - te dragen bij klassiek mantelpakje of deux- pièces. Mouwloos, kraagloos. Het brede geplisseerde voorpand loopt uit in brede band met strik. Wit, melon, cyclaam en groen. Maten 38 t/m 44 24.75 Sportief èn gekleed voor sport en spel is deze bloeze van changeant geweven zefyr-katoen. Model is'sportief- correct: borstzakjes, epauletten en moderne knoop- kraag. In roze, rood, bleu en de nieuwe tint: melon. Maten 38 t/m 44 16.75 Teder als een prille voorjaarsdag met deze Franse bloeze van katoen imprimé. Lieflijke ruches langs de sluiting en aan de lange mouwen accentueren het tere silhouet. Oranje, marine of rood. Maten 38 t/m 44 16.75 Koket en lieflijk als de lente is deze bloeze van katoenen batist, waarop het marineblauw borduursel langs sluiting en hals grappig contrast geeft. Halve mouw met ruches, bies langs de hals. Maten 38 t/m 44 24.75 Extravagant en tegelijk zeer modieus is dezezuiver-zijden bloeze met intrigerend fantasiedessin in rood of blauw. Kraagloos, met moderne ys mouw. Het voorpand heeft kleine splitjes met strikjes voor sluiting achter. Maten 38 t/m 44 36.75 Zakelijk en correct, maar niet zonder vrouwelijke ijdelheid, is deze Kerko overhemdbloeze. Smal bleu/wit of roze/wit 'zuurstokstreepje'. Lange mouw met dub bele manchet - manchetknopen zijn weer en vogue! Maten 36 t/m 44 16.90 Dromerig en heel frêle is deze bloeze van batist en broderie. Een ontwerp van Dior! Het bovenstukje is dubbel: broderie en batist. Horizontaal werd een zwart lintje doorgeregen, het strikje vóór. Kortmouwtjeen geen kraag. Maten 36 t/m 42 24.75 Uitbundig en vrolijk is deze bloeze die in Amerika bekend werd als de 'Liz Taylor* bloeze. Een uitbundige garnering van ruches en broderie: langs de hals, aan de mouwen en aan de onderkant. Maten 36 t/m 42 16.75

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 12