Gouden beker voor meisje uit Leiden VEEL GELD OVERHANDIGD OP RECEPTIE VAN „CRESCENDO" Met redelijkheid oplossing mogelijk Hulshorst-reünisten vieren uitbundig weerzien in Alphen Zet die cijfers op hun plaats KVP-voorzitter woord voor P. In Noordwijk hecht ingeworteld heeft geen goed v. d. A.-oppositie Probleem emotioneel geladen Finale amateurwedstrijden in Noordwijk Kwaliteiten en verdiensten moeite van vermelden waard LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 26 FEBRUARI 1962 Een paar honderd opgewon den jongens en meisjes uit alle delen van het land, die in de afgelopen zomer in het CJV- kamp te Hulshorst kampeerden, kwamen zaterdagmiddag onder luid gejuich en verwelkomd door spandoeken in Alphen aan den Rijn aan. Zij stonden aan de vooravond van een genoegelijke reünie, die dit keer in het dyna mische plaatsje in de Rijnstreek zou worden gehouden. Het is een geweldig feest geworden! Als dit weekeinde een afspiege ling is geweest van de kamp- week, dan kunnen wij slechts constateren, dat de lofliederen, die telkens weer op Hulshorst werden aangeheven, volkomen op hun plaats waren. Na een enthousiaste begroeting op het station door het ontvangstcomité, volgde een bruggentocht. Vier bussen reden de zingende reünisten door Alphen om hen een Indruk te geven van dit door toeristen meestal ver waarloosde plaatsje. Voor het finan ciële gedeelte van deze trip hadden de organisatoren veel medewerking van het bedrijfsleven ontvangen. Bij „Nabij" nodigde de heer C. Griffioen de jongens en meisjes uit zich rond de vlaggemast te scharen. Burgemeester Bruins Slot, die ver gezeld was vain wethouder Rogaar, sprak hier namens de burgerij en het gemeentebestuur woorden van wel kom. In de grote zaal van Nabij met bloemen versierd en gezellig in gericht groeide vooral tijdens de gezamenlijke broodmaaltijd de echte Hulshorstsfeer en waren de kwink slagen niet van de lucht Cabaret 's Avonds werd de meisjes en jon gens en hun pleegouders een cabaret programma aangeboden. Deze avond werd verzorgd door de Alphense kam peerders met medewerking van het muziekgezelschap The Black Sha dows o.l.v. Adri Timmermann en de cabaret-toneelgroep van de Instuif onder regie van de heer G. Vér- schuur. In zijn openingswoord wees de heer Griffioen erop, dat de reünies voorheen altijd in Rijsoord werden gehouden, zodat dit de eerste keer was dat Alphen dit evenement mocht organiseren. Het is allemaal vrij soe pel verlopen. Vooral het onderbren gen van de niet-Alphenaren ging vlot, waarvoor de heer Griffioen van af deze plaats de pleegouders be dankte. Het cabaretprogramma tekende de sfeer van het kamp. Met een raket werd een Hulshorst-astronaut ge lanceerd, die de neuskegel verliet om zich bij een groepje kamperende jongelui te voegen, dat er lustig op los zong en speelde. De instuifgroep Geen spionnen, maai* journalisten In het Zuidoostitaliaanse dorp Acquaviva delle Fonti bij Bari. waar vorige maand een Bulgaarse straal jagerpiloot een „noodlanding" maak te. zijn zaterdag drie Duitsers aan gehouden. Zij worden ervan verdacht NAVO-raketbasis in dat gebied te hebben willen fotograferen. Zelf deelden zy mede naar het zuiden te zün gekomen om, in opdracht van het t.v.-station München een docu mentaire te maken. Later deelde de Westduitse militaire attaché in Rome mede, dat de drie Duitsers inder daad journalisten officiële mach tiging hadden een verslag te maken over het gebied van Bari. De attaché had het Duitse consulaat in Bari de nadrukkelijke Verzekering gegeven, dat de drie werkelijk journalisten van de Beierse radio- en televisie waren. speelde heel verdienstelijk .Meneer Pumps heeft een koe gewonnen" en ook „Het boertje", een door de heer Verschuur gespeeld een-actertje werd kostelijk op de planken gezet. „Jan Soldaat", hoewel vlot gespeeld, leek ons iets minder geschikt. The Black Shadows zorgde met een wel gekozen repertoire voor een uitste kende muzikale omlijsting. Na de pauze trad dit gezelschap nogmaals op en ook nam het de dansmuziek voor zijn rekening. Onder leiding van Diety Buringa werd gevolksdanst (een Hulshorst-specialiteit) en onder leiding van Peter Musch volgde sa menzang. Meer Jeugd ouderling G. Sampiemon hield de dagsluiting. Uit de gesprekken van de instuifjongeren had hij begrepen, dat Hulsthorst een begrip geworden is, maar ook dat de kampweek voor veel jongens en meisjes méér bete kent dan een periode van louter pret en plezier. In de praktijk merken velen zo weinig van de gezindheid van Jezus. In het kamp kunnen de jongeren eens vrij onderling van ge dachten wisselen over de problemen, die hen bezig houden. De leden van de Alpheuse jeugdcommissie hadden het in de hal van Nabij" druk met het uitreiken van de kampeeradres- sen. (Foto Leidsch Dagblad) Slot Zondagmorgen bezochten de reü nisten de dienst in de Grote Kerk aan de Julianastraat. Ds. J. Eossen- broek uit Rijsoord had zyn predikatie afgestemd op het weekeinde en als tekst Lukas 10:14 gekozen. De kern van de prediking was. dat met name in de kerk en in het jeugdwerk, noch Maria noch Martha kan wor den gemist. 's Middags kwamen de deelnemers weer in Nabij bijeen, waar zij zich vermaakten met gezelschapsspelen en volksdansen. Ook werd een vol leybalwedstrijd gespeeld tussen een ploeg uit Alphen en een team samen gesteld uit stafleden. De Alphenaren wonnen deze spannende wedstrijd, 's Avonds schaarde men zich opnieuw rond de maaltijd, waama de in alle opzichten uitstekend geslaagde reünie door de heer Griffioen werd gesloten. Generaal De Vries ereburger Aubusson Generaal-majoor D. C. de Vries, die tot 1 januari van dit jaar het commando voerde over de eerste di visie (7 december) en per 1 maart a.s. om persoonlijke redenen eervol ont- slae uit de militaire dienst heeft ge vraagd heeft tijdens zijn afscheids bezoek aan civiele en militaire auto riteiten in Frankrijk van de burge meester van Aubusson de mededeling ontvangen dat het gemeentebestuur hem heeft benoemd tot ereburger van die stad. Generaal de Vries heeft gedurende drie achtereenvolgende jaren met zyn divisie geoefend in het land van de Oreuse en ©r hebben zich door de omstandigheden zeer innige banden gevormd tussen de divisie en de be volking. Op 9 maart 1&61 onderscheidde de ambassadeur van Frankrijk in Den Haag hem namens de president van de Franse Republiek met het Com mandeurschap van het Legioen van Eer. Vorig Jaar zomer werd generaal De Vries tot ereburger van La Cour- tine benoemd. In deze vermenigvuldiging zjJn alle baar waaraan alleen abonnees kun- cijfers binnen de horizontale getal len van plaats verwisseld. Geen en kel cijfer staat op de goede plaats. Kunt U de oorspronkelijke verme nigvuldiging reoonstrueren? 7 6 5 4 4 3 8 2 2 3 4 4 9 8 7 2 5 5 5 4 3 0 0 1 3 2 1 8 6 9753222662 Oplossingen onder het motto „ver- 1 menigvuldiging" dienen voor woens dag a.s. te 9 uur v.m. in het bezit te i zijn van de redactie. Wittesingel 1 te i Leiden. Onder de goede oplossingen I stellen wij een eerste prijs van f. 5,— en twee pryzen van f. 2,50 beschik- nen mededingen. Oplossing opgetelde Spreekwoorden De twee spreekwoorden luiden: ER IS GEEN ROOK ZONDER VUUR en DIEVEN VANGT MEN MET DIEVEN De eerste prRs van f. 5,werd toe gekend aan mevr. M. Crane-v.Gessel, 't Boonrak 16. Valkenburg, de twee prijzen van f. 2,50 aan de heer H. de Vries, Margrietstraat 2 te Leiden en aan de heer H. J. Brand, Verdistraat 129 te Leiden. De prijzen worden de winnaars toegezonden. „Het Nederlandse volk gaatop 28 maart niet alleen naar de stembus om te kiezen voor de Provinciale Sta ten maar het gaat ook kiezen voor een lijn-De Quay of voor een lun- Burger, als dat laatste een lijn mag heten". Dit riep mr. H. \V. van Doorn, voor zitter van de Katholieke Volkspartij gistermiddag uit tijdens een in Utrecht gehouden tatendag van de K.V.P. Velen, aldus mr. Van Doorn, zal het straks in het stemhokje zo vergaan, dat zy zich eerder zullen fvragen, wat zij vinden van de chris ten-democratische lijn-De Quay en van de socialistische oppositiekoers van Burger, dat dat zij zich de vraag stellen, welke lijststrekker van het provinciaal stembiljet de voorkeur verdient. „De wegloop van de socialisten in december 1958 had", aldus mr. Van Doorn, „naast, gewichtige voordelen ook nadelen en wel in het bijzonder het nadeel, dat de loonpolitiek, de woningbouw- en huurpolitiek. de be- zitsvormingpolitlek, de NAVO-poli- tiek, de Europese politiek en het Nieuw-Guinea-beleid sinds 1958 moesten worden gevoerd door een re gering en Kamermeerderheid, die bij ds uitvoering van deze grote en moei- lijke opdrachten, behoudens voor wat het NAVO-beleid en de Europese po litiek betreft, dag in dag uit bestookt werden. Door de oppositie werd men voor de voeten gelopen en op de hie len getrapt. Een oppositie, die on danks haar innerlijke verdeeldheid op menig terrein, na 1958 zich zelf ge vonden had op een beginselvast, en welhaast dogmatisch negativisme. „Wie", aldus mr. Van Doorn. „Het machteloos vertoon van de socialis tische moties sedert 1958 nog eens aan zijn oog voorby laat trekken oet constateren, dat de Nederlandse so cialisten, sedert de aanvang van hun (oppositionele periode hebben uitge- Imunt door een peuterig gekrltiseer, waarin de spijt over de overstap naar I de oppositie en het verlaten van de I regeringsploeg maar nauwelijks geca moufleerd werd. De getalsmatig toch sterke socialistische oppositie heeft geen kans gezien een aantal structu reel belangwekkende alternatieven in de politieke discussie aan de orde te stellen", zo meent mr. Van Doorn. Uitvoerig besprak mr. Van Doorn ook de Nieuw Guinea politiek. In dit verband noemde hR het optreden van Prof. Duvnstee om ln het openbaar zijn diepste medelijden te betuigen met een uitspraak, die de leden van de Nieuw-Guinearaad zich over de status van hun eigen vaderland heb ben durven veroorloven, onwaardig. De heer Duynstee. zo zei hR, heeft ons bij herhaling ervan overtuigd dat hy niet serieus moet worden geno men al wil de tragedie, dat hij daar in uitgerekend bij de Nederlandse so cialisten nog niet volledig is geslaagd. De Katholieke Volkspartij torst als grootste partij ln ons land en als ver uit grootste zogenaamde regerings partij een ontzaggelijke verantwoor delijkheid. Indonesië, zo zei mr. Van Doorn, heeft dat goed begrepen en het is niet voor niets, dat de strategie van Soekarno tot erzwakklng van het Nederlandse thuisfront kennelijk zo is gericht dat bij voorkeur vooraan staande katholieken ln ons land op de meest ingenieuze wijze benaderd en bewerkt worden. PREDIKANT VOOR BELEDIGING VRIJGESPROKEN De predikant van de Chr. Geref. Kerk uit Middelharnis is door de rechtbank in Rotterdam vrijgespro ken. Hem was ten laste gelegd, dat hij in het blad van de Chr. Geref. Ker ken in Rotterdam, Schiedam en Vlaardingen, de eer en goede naam van zijn collega ds. H. Visser uit Urk had aangerand. De offficler van Justitie had even eens vrijspraak geëist. MONUMENT VOOR DS. A. S. TALMA Het Provinciaal Comité van de AR-Klesverenigingen ln Friesland heeft besloten, een monument op te richten voor de in 1916 overleden ds. A. S. Talma. Het monument komt in Bergum, de hoofdplaats van het kiesdistrict, dat Talma in 1901 ln de Tweede Kamer bracht. Als minister in het kabinet Heemskerk van 1906 tot 1913 heeft ds. Talma baanbre kend werk verricht op het gebied van de sociale wetgeving. De Friese anti-revolutionairen zullen de gelden voor het monument in eigen kring bijeen brengen en nergens aanklop pen om subsidie. Meer dan 7 miljoen voor kerkbouw Gereformeerden in Nederland be gonnen een Jaar geleden hun kerk- bouwactie. Nu twaalf maanden later, ls reeds meer dan het beoogde bedrag (7 miljoen gulden) „binnen". Reden voor de Geref. Kerken om ln kerk diensten een dankgebed te houden voor het welslagen van de actie. Reeds konden enkele kerken uit de opbrengst met 't hoogste gemiddelde voor (nood)kerkbouw. Wassenaar-Zuid boekte een record opbrengst met he hoogste gemiddelde per gemeente, hier schonk leder kerklid een doorsnee-bedrag van f 42.23 Het landelijk gemiddelde ligt op f. 9.23. Persconferentie Robert Kennedy De Amerikaanse minister van Justitie Robert Kennedy heeft vandaag op zijn persconferentie in de Amerikaanse ambassade in Den Haag gezegd sterk de indruk te hebben dat de Indonesische regering in de naaste toekomst geen aanval op Ned. Nieuw- Guinea beoogt. Indonesië is er weliswaar op uit Nieuw-Guinea onder zijn be stuur te krijgen, maar wenst dit door middel van vreedzame onderhandelingen met de Nederlanders. Kennedy wees er op dat de V.S. vriendschappelijke betrekkingen met beide landen onder houden. Een vreedzame oplossing van het probleem moet door redelijke mensen kunnen worden gevonden. Volgens Kennedy is het probleem in beide landen emotioneel geladen. Op de vraag wat de V.S. gaan doen als Indonesië mocht aanvallen, ant woordde hij te hopen dat dat niet zou gebeuren. Mocht het echter wel zover komen dan zullen de V.S. op dat ogenblik hun besluit nemen. Over de bespreking met minister Luns die hij voor de persconferentie had gehad, zei Kennedy, dat de ge- dachtenwisseling erg nuttig was ge weest en dat een groot aantal onder werpen was besproken. Verder zei minister Kennedy van oordeel te zijn dat indien pogingen om tot een oplossing van het pro- bleem-Nieuw-Guinea te komen, mis lukken, de Indonesiërs zullen vast stellen wat zij dan moeten doen. Het is de V.S. onverschillig of on derhandelingen over het probleem onder auspiciën van de V.N. worden gehoud en of direct tuss ende twee be- trokk enlanden. Hij waarschuwde ervoor dat een emotionele benadering van het pro bleem fataal is. Dan kan een gewa pend conflict in dat deel van de we reld ontstaan, maar een oprechte poging van redelyke mensen kan lei den tot een vreedzame oplossing. Een dergelijke poging moet van beide kanten komen. Hij zei dat hR deze opvatting had na zyn bezoek aan In donesië en dat zR thans, tijdens zyn bezoek aan Nederland, ls versterkt. Nieuw Tweede Kamerlid In de vacature-wijlen de heer Pe ters (KVP) is tot lid der Tweede Kamer benoemd de heer J. H. J. Maenen te Heerlen. Nieuwe uitgaven Loonbelastingtabellen 1962 en Inkomstenbelastingtabel 1961. Uitg»: L. J. Veen, Amsterdam. De tydruiter. Ons verleden ln ver halen van verschillende schrijvers. Sa mengesteld door Jelte Kuipers. Jeugd boek. Uitg.: De Arbeiderspers, Amster dam. Wat is (hoge en lage) bloeddruk en wat is er aan te doen? door dr. W. A. Brams. Wat ls constipatie en wat ls er aan te doen? door dr. W. R. Farrar Wat ls allergie en wat Is er aan te doen? door dr. S. M. Feinberg Wat is reuma en wat ls er aan te doen? door dr. D. C. Crain. Voor Ne derland bewerkt door dr. G. J. Smeets van het Nationaal Rhe-mafonds. Ver schenen in de pocketserie „Medische Raad" bij Kon. Uitgeverij. Erven J. J. Tijl N.V., Zwolle. De harmoniekapel „Crescendo" vierde zaterdag in het Casino haar 65e verjaardag. De kapel is een grijsaard in de rij van de Noordwijkse culturele verenigingen, maar één met een verbijste rende vitaliteit. Hecht is de kapel in de dorpsgemeenschap inge worteld. Op de druk bezochte receptie, gekenmerkt door een bijzonder gezellige sfeer, werden de kwaliteiten en verdiensten van het korps van alle zijden belicht. Deze verdiensten zijn de moeite van het vermelden méér dan waard. Ir.-gezet om te zorgen, dat „Cres cendo". die in de loop der jaren in alle mogelijke zalen en gebouwen ge repeteerd had, een eigen dak boven het hoofd zou krijgen. Zestien za terdagavonden haddein de leden van het comité opgeofferd voor het or ganiseren van series amateurwed strijden. Het resultaat van de actie over handigde hij aan de voorzitter van „Crescendo" ln de vorm van een spaarbankboekje metf 7500.In dit bedrag is nog niet begrepen de opbrengst van de des avonds gehou den finale van de amateurwedstrR- den en de Carnavalsavond, die het actie-comité op zaterdag, 3 maart a.s. organiseert. Od 6 oktober as zullen de nieuwe series amateurwedstrRden beginnen Lekken gestopt met kauwgum Burgemeester mr. G. F. W. van Berckel, die samen met de gemeen tesecretaris. de heer B. Ike, het jubi lerende „Crescendo" kwam gelukwen sen, schetste de betekenis van de muziekverenigingen voor de Noord- wiikse gemeenschap. Namens het gemeentebestuur over handigde de burgemeester een man daat aan voorzitter J. Marijt. waar op de kapel f 1500.bij de gemeen te-ontvanger kan afhalen. De heer Marijt toonde zich hoogst dankbaarvoor dit waardevolle jubi leumgeschenk. Hij merkte op, dat de bas van „Crescendo" al zo oud is als de kapel zelf. Met kauwgom stopt de bassist de lekken. Een nieuw in strument komt op f 1200. Dank zij de gift van het gemeentebestuur kan „Crescendo" nu een andere bas aan schaffen. Hij zwaaide de burgemeester lof toe voor diens activiteiten bij de op richting van het aotie-comité. Op verzoek van mr. Van Berckel waren de heren J. Ohouffour, J. Landman en B C. Hooyberg bereid het dagelRks bestuur te vormen en samen met de vriendenkring, die deze heren om z:ch heen verzamelden, had het comité een bediag van f8000.bR- eengebracht en de kapel in uniform gestoken. Nog wist het comité van geen rusit De heer Choufour deelde in zRn toe spraak mede, dat velen zich hadden Geen jeugdprobleem De heer G. Crama, voorzitter van „Louis Bouwmeester", zei dat hR „Crescendo" feliciteerde mee het muzikale peil, dat steeds crescendo was gegaan en met het bezit van het actie-comité, dat een unicum was Ln het land en overal sterk de aandacht trekt. Inhakend op een artikel ln het ..Leidsch Dagblad", zei de heer Crama. dat men mede door het werk van „Crescendo" in Noordwijk geen jeugdprobleem kent. Dank zy de vele verenigingen met haar moge lijkheden tot ontwikkeling en amu sement behoeft er geen jongere de straat op te gaan. De heer de Bes, een van de oprichters van „Crescendo" fe liciteert het bestuur. (Foto LD/Holvast) De heer P. den Otter, lid van de gemeenteraad en oud-lid van de kapel, memoreerde, dat hij als jonge ling van dertien, die „van toeten noch blazen" wist. op „Crescendo" was gekomen, waar hij 27 jaar had nieegeblazen. De kapel mag de pre tentie hebben, dat zij de mensen iets meegeeft in het leven, aldus de heer Den Otter. De heer J. de Bes was de enige van de oprichters, die dit jubileum mee mocht vieren. Samen met zRn echtgenote kwam hR het bestuur feliciteren. Zuster Braat bracht de gelukwen sen over van de dT. mr. Willem van den Berghstiohtlng. Zij bood bloe men aan en een enveloppe met in houd. De secretaris van de Alg. Ned. Unie van Muziekverenigingende heer F. C. Marchal bracht hulde aan de pioniers, die de kapel in stand wjsten te houden toen er nog heel lange werkdagen en geen vrije za terdagen waren. Hij maakte voorts melding van 'het programma van het ministerie van Onderwijs. Kunsten en Wetenschappen om de volksmu ziek op hoger peil te brengen Muzikale hulde Het fanfarekorps „Excelsior" bracht de jubilerende kapel een collegiale muzikale hulde. Vooiritter C. H. Warmenhoven sprak van vreugde en dankbaarheid bij deze mijlpaal en roemde de prettige verstandhouding tussen beide verenigingen. De heer H. Oasipers feliciteerde namens het K.I.N.-comité in Noord- wilk-Binnen. Onder de velen, die verder nog van hun belangstelling blijk gaven op deze receptie merkten wij op de directeur van gemeentewerken, de heer P. J. J. Dessing, verschillende gemeenteraadsleden, de hervormde predikanten J. van Dok en W. Hoek stra. vertegenwoordigers van de Oranjeverenigingen, de Noordwijkse Reddingsbrigade, de gymnastiek- en i sportvereniging D.O.S., de Evene- mentencommissde Noordwijk H.T.I.- i O S..Soli Deo Gloria" en De Har- pe Davids" ui-t Noordwijkerhout. Na het jubileumconcert van i vrijdagavond en de receptie van zaterdagmiddag kwam er I 's avonds aan de festiviteiten rond het 65-jarig bestaan van „Cres cendo" te Noordwijk een einde met de finale van de door het ac tiecomité bouwfonds Crescendo georganiseerde amateurwedstrij den in het Casino te Noordwijk aan Zee. De zestien finalisten hebben een sportieve strijd gestreden. Ze hebben het de jury bepaald niet gemakkelijk gemaakt, hetgeen het beste werd ge demonstreerd door de sterk afwij kende puntentoekenning. De spits van het programma werd afgebeten door „The Hawaiian Rith- me Boys" uit Leiden, die later op de avond nogmaals zouden optreden onder de naam „The Rocking Rythm Boys". Ze kwamen niet verder dan de dertiende en vijftiende plaats. Verrassend was het optreden van het Duo Laros uit Noordwijkerhout, dat op de sopraan-saxofoon en banjo een uitstekende vertolking gaf van de nummers „St. Phlipsstreet break down" en „The wild cat blues". Met 40.8 punten behaalde het duo een eervolle zevende plaats. De enige Noordwijkse finalisten waren „De Jo- janties", die op een geslaagd optre den kunnen terugzien. Met 40.7 pun ten werden zy achtste in het eind klassement. De succesvolste en ongetwijfeld ge lukkigste deelneemster van de avond was Joke Bousle uit Leiden. Zij zong. begeleid door haar band „Pepito" en „Mexical Rose". De jury waardeerde haar optreden met 44.5 punten, waar mee zy beslag legde op de eerste plaats en tevens op de door de heer Hese uitgeloofde gouden beker. Met slechts 1.1 punt verschil plaatste de tenorzanger H. Tol uit Heemstede zich als goede tweede. Men kon een speld horen vallen ty- dens zijn optreden, hetgeen nu niet bepaald van de rest van de avond ge zegd kon worden. Uitslagen De totaaluitslag luidt als volgt: 1. Joke Bousie en haar band, Leiden 44.5 punten; 2. H. Tol, Heemstede 43.4 pt.; 3. Conjunto Allégre, Rotter dam 43.2 pt.; 4. Johnny and his bell Boys, Leiden 41.7 pt.; 5. Trio Mexico, Noordwykerhout 41.5 pt.; 6. The Ad- lers, Koog aan de Zaan 41.3: pt.; 7. Duo Laros, Noordwykerhout 40.8 pt.; 8. De Jojanties, Noordwyk 40.7 pt.; 9. The Sunstar Combo, Bollenstreek 40 2 pt.; 10. H. van Gerven, Voorhout 39.9 pt.; 11. The Silly Saint, Zaandyk 39.7 pt.; 12. The Strangers, Leiden 39.2 pt.; 13. The Hawaiian Rythem Boys. Leiden 38.6 pt.; 14. The Rocking Boys, Lisse 38 5 pt.; 15 The Rocking Rythm Boys, Leiden 37.6 pt.; 16. Jopie Lindhout, Vlaardingen 37.1 pt. Als bRzonderheld kan nog worden vermeld, dat de aanwezige vertegen woordigers van radio Veronica toe zegden, dat de winnares van de gou den beker een directe uitzending mocht verzorgen. De gelukkige winnares met enkele leden van haar band. (Poto LD/Holvast)

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 5