RVC-Roodenburg door storm en kon beheerst Leidse Boys (40 jaar) kreeg Afclelingsvlag LFC liet cle punten in de Haagse storm bood ZLC zeer i krachtige tegenstand Doelpunt Van Kampen voldoende voor UVS-zege op De Graafschap DOELPUNTLOZE WEDSTRIJD Goed voetbal onmogelijk Leo de Jong schitterde Amateurs LEIDSCH DAGBLAD - MAANDAG 26 FEBRUARI 1962 Bodegraven sleept bij Yios punt weg (Van onze corresondent) Na de twee nederlagen van Bode graven mag: bet doelpuntloze gelijke spel van de mannen uit de kaas stad bij het leidende VIOS een zeer goede prestatie genoemd worden. Het harde en effectvolle terrein in aanmerking genomen, werd er vaak nog behoorlijk gespeeld. Vooral I bij de roodzwarten sloot het samen spel soms verrassend goed. De Haag se achterhoede liet zich gerugge- steund door de stevig wind ech ter met gemakkelijk passeren. Aan de andere kant werd de Haagse voor linie evenmin veel tijd voor een schot I toegestaan. En mocht er al eens een i kogel in Beens richting worden af gevuurd dan was deze steeds op tijd op de bedreigde plaats. I In de tweede helft wist Bodegra ven direct het initiatief in handen I te nemen en het Haagse doel kwam dan ook herhaaldelijk in gevaar. Een keihard schot van midvoor Scheer werd in die periode prachtig door de VlOS-doelman gestopt. De kans om I Bodegraven met de volle winst te la ten terugkeren kreeg Van Eek toen hij als een vogeltje zo vrij voor de Haagse keeper verscheen. Maar tot teleurstelling van de verkleumde Bo degraven-supporters knalde de klei ne linksbuiten naast. Het bleef 0-0. (Van een onzer redacteuren) Alle omstandigheden, die een goede voetbalwedstrijd bijna tot een onmogelijkheid maken, had den zich bij RVC op het Haagse terrein verzameld: een ijskoude, dwars over het veld staande wind die op het totaal onbe schermde sportpark vrij spel had en een keihard veld waarvan de bovenlaag bovendien nog glad was. Roodenburg-trainer Kante been zei het al nog voor het beginsignaal in de wind ver dween; het zal heel moeilijk spe len zijn En dat is het ook geworden. De doelverdedigers van beide elftallen hadden zich ingepakt als gold het een ijshockey wedstrijd en in de twee helft speelde een groot aantal spelers met glacé-handschoenen aan. Volkomen begrijpelijkmaar een beetje potsierlijke indruk maak te het wel. Van goed opbouwend spel kwam daardoor niets terecht. En wie op de hoogte is van het speltype dat Roo denburg op de grasmat pleegt te leg gen, kan al vermoeden dat de blauw zwarten geen moment in hun nor male „ritme" zyn geweest. Met het gelijke spel mogen de Roodenbur- gers dan ook zeker niet ontevreden zijn. Capriolen Roodenburg speelde absoluut het betere voetbal, maar dat had niet veel te betekenen, want de wind en het veld namen de bal toch op de meest onverwachte momenten mee. De verdedigingen hadden bij die ver rassende capriolen van de bal na tuurlijk de grootste „angsten" te J. C. F. Coers als buffetchef Op deze foto ziet men Sport stichting-voorzitter Jan Coers aan het werk als buffetchef. Het was de originele wijze waarop de voetbalvereniging LD VVS haar nieuwe kantine op het Bos- huizer-sportveldencomplex voor geopend liet verklaren. De heer Coers, die de vele vrienden van LDWS van achter het buffet toesprak, wees op het belang van een kantine voor de onderlinge band in een vereni ging. Maar, zo zei hij, de weg naar de bouw van een kantine gaat bepaald niet over rozen, want niet alle van de vele amb telijk einstanties die hun fiat aan zo'n „verenigingshuis" moeten geven, zijn van het nut ervan overtuigd. LDWS-voorzitter Klaas Hüner kon het daarmee volkomen eens zijn. Hij vertelde dat LDWS an dere plannen op papier had ge zet, maar tenslotte blij was ge weest, dat het beslag had kun nen leggen op de oude kantine van UVS. Inderdaad een oude kantine, want toen men die „blokkendoos" op het LDWS- veld had neergezet, regende het binnen net zo hard als buiten. De LDWS'ers hebben, onder .invoering van voorzitter Klaas Hüner en Herman Flippo, dan ook een machtig stuk werk moe ten verzetten om het gamir geval het fraaie en gezellige aan zien te geven, zoals het er nu welverzorgd bijstaat. De heer A. A. C. Dusée felici teerde namens de Afdeling Lei den van de KNVB. doorstaan, maar juist zij pasten zich nog het beste bij de situatie aan. RVC had de beschikking over twee koene twee-meter figuren, zoals spil Van der Zeeuw en vooral halspeler Kroon, die door het direcht nemen van de bal zeer nuttig opruimden, al werkte dat niet direct zuiver spel in de hand. Roodenburg trachtte aan vankelijk ook in de verdediging nog redelijk te voetballen, maar Hensen en zijn mannen lieten die overigens zeer goede bedoeling al ras varen, want Keereweer sloeg die pogingen niet ten onrechte met steeds grotere ongerustheid gade. Van bei de kanten werd het toen meer een kwestie van „weg is weg". In de zevende minuut van de wed strijd leek Roodenburg de score te gaan openen. Jongman, De Klerk en Den Os vonden elkaar in de enige combinatie, waar de wind zich niet mee bemoeide en Den Os schiep zich zelf met twee geraffineerde voetbe wegingen een royale schietkans. Toen was het doelman Van Anraad, die hal uit zijn doel komend roet in het eten gooide. Hij moet de beschikking hebben gehad over 'n privé-storm- pje want de anders toch zo schotvaar dige Den Os knalde meters naast! Fout Roodenburg bleef lichtjes domine ren, maar beging de fout de aanval len te veel over linksbuiten De Jonge te spelen, die de forse storm schuin mee had en daardoor eigenlijk „on bespeelbaar" was. Zitman, die lang miet onverdienstelijk op de andere Het heeft veel weg van „tij gersluipgang", maar het is slechts een spelmoment uit de verwaaide ontmoeting RVC~ Roodenburg. Doelman Van An raad en Sam den Os (met gla cé's) hebben kennelijk voor iets anders dan de bal belangstelling. (Foto Leldsch Dagblad) vleugel opereerde, werd (te) weinig in het spel betrokken. Kansen kwa men er in die eerste helft nauwelijks meer. In de tweede helft hebben tweeën twintig verkleumde voetballers tever geefs getracht op temperatuur te ko men. Den Os kon maar niet los ko men van de zeer „vast" optredende spil Van der Zeeuw en De Klerk en Jongman tornden moedig, maar eveneens tevergeefs, tegen storm en tegenstanders in. Langzaamaan be gon RVC de Leidse Houtbewoners te rug te dringen en de laatste twintig minuten waren beslist voor de thuis club, al bleven de uitvallen van Roo denburg gevaarlijk. Kansen met een grote K deden zich slechts 2 keer voor. Een keer trapte De Jonge in vrije positie hoog over en één maal twee minuten voor tijd schoot Sam den Os wat on besuisd naast toen hij alleen de doel man maar voor zich had. Het laat ste fluitsignaal kwam voor toeschou wers en spelers als een verlossing. (0-0). Veel De enige wedstrijd die in de eersteklasse van de Afdeling Leiden werd gespeeld was de ontmoeting ZLC—UDO. Ook in dit treffen zorgden de Oegst- geesters voor een verrassing door evenals destijds in de thuis wedstrijd, de ZLC-ers een gelijk spel (1 1) af te dwingen. Ongetwijfeld is het aan de kop staande Alphense Boys het meeste by deze uitslag gebaat. Weliswaar klom ZLC naar de tweede plaats met een punt achterstand. Bovendien moet men nog bij Alphense Boys op bezoek UDO zal uit de puntenverdeling en het vertoonde spel de beste winst kansen waren voor de Oegstgeeeters zeker de hoop putten dat men de laatste plaats nog tijdig zal kunnen overdragen. Er staan nog acht wed strijden op het programma om dat te bewerkstelligen. In de tweede 'klasse kwam VNL opnieuw aan de leiding, maar hier zijn nog vier kandidaten met uitste kende kampioenspapieren. Meerburg rekende op eigen veld met, KRV af, dat met 2—0 ten onder ging. VNL versloeg uit het Leidse Unitas met 30 en VTL drukte het jubilerende Leids Boys naar een zeer stevige 5—1 Kanaries stelden teleur (Van een onzer verslaggevers) Een zonder enig zelfvertrou wen spelend L.F.C. heeft in Den Haag de volle winst bij Celeritas moeten laten. De 1—0 nederlaag die de Kanaries leden, heeft een lelijke streep door hun kam pioenskansen gehaald. Voorbijgaand aan spel en uit slag moet men toch wel bewon dering hebben voor de 22 spe lers, die kou en felle noord oosten wind dwars over het veld hebben getrotseerd. Nog meer bewondering zou men ech ter moeten hebben voor de naar schatting vierhonderd toeschou wers, die onder deze weersom standigheden zeker geen hart-, handen- en voetenverwarmend voetbal hebben gezien. Dat was ook vrijwel onmogelijk. Van beide ploegen is L.F.C. nog het meest in de aanval geweest. De Kanaries maakten echter enkele tac tische fouten. Zij zochten de weg naar het vijandelijk doel teveel door het midden. En daar midvoor Henk Heymans evenals alle andere spe lers trouwens nogal hinder onder vond van het gladde veld, vooral bij de start, leverde dit weinig moeilijk heden op voor de Haagse defensie. Bovendien had de Leidse aanvalslei der dit keer niet zijn beste schot in de benen. Dat was overigens voor L.F.C. zeer spijtig, daar Celeritas- doelman De Graaf nog al veel moei te had met het. vangen en stoppen van ballen. Gelukkig voor deze goalie waren de L.F.C.-schoten gedu rende de gehele wedstrijd te slecht om enig effect teweeg te brengen. Slecht plaatsen Een andere fout van L.F.C. was, dat men te weinig rekening hield met de felle wind, zodat het plaatsen niet tot. de sterkste komt van hun spel behoorde. By Celeritas, dat aan zienlijk minder in de aanval was, ging dat veel beter. Op momenten ging de bal zeer snel langs de grond van de een naar de ander om dan plotseling met een boog in het Leidse strafschopgebied geprikt te worden. Ongeacht hoe de bal daar kwam, hij werd daar achter steeds een prooi van stoper Leo de Jong, die de beste speler van het. veld was. Vrij wel het gehele binnentrio wist hij aan banden te leggen. In de Leidse voorhoede was er slechts één speler die de aandacht op zich vestigde. Dat was Piet de Jong, die van links naar rechts over het veld zwierf en zwoegde. Met zijn schoten was hij evenwel minder gelukkig. Van de ove rige Leidse voorwaartsen ging maar weinig stootkracht uit op dit uiterst gladde veld, waar de spelers moei te hadden rechtop te blijven. Doelpunt Het enige en beslissende doelpunt in deze wedstrijd werd na 20 minu ten in de eerste helft door rechts binnen P. Groeneveld uit een vrije schop gescoord. By een van de wei nige uitvallen werd op de rand van het Leidse strafschopgebied een over treding begaan. Het muurtje dat werd gevormd, week echter uiteen, toen midvoor P. Dat lakoniek over de bal stapte. Toen bovendien een van de L.F.C.-ers het schot van Groeneveld nog aanraakte, was doel man van Leeuwen kansloos geslagen. Met man en macht hebben de Ha genaars de laatste tien minuten deze kostbare voorsprong verdedigd. Het lukte hun ook al stond Leo de Jong door trainer Rolfes naar voren gedirigeerd bij twee hoekschopen in de allerslaatste minuut gretig met het hoofd te knikken. Doch negen andere L.F.C.-ers schudden mismoe dig het hoofd in het vijandelijk doel gebied. Ook Leo lukte het niet de Haagse barrière te doorbreken. over het vele werk dat Leidse Boys vooral met betrekking tot de jeugd heeft verricht. „Een grote vereniging, die aan de top van het Nederlandse voetbal staat, mag dan spectaculair der kunnen optreden, haar werk is in wezen niet belangrijker dan dat van een kleinere vereniging. Het gaat om de ontspanning en ook om het feit dat de activiteit niet beperkt blijft tot voetbal maar ook „vormend" werkt", aldus de heer Van Schaik, die de hoop uitsprak dat Leidse Boys vooral dat laatste werk nog lang zal mogen doen. De heer J. J. de Jongh, sprekend namens het bestuur van de Afdeling Leiden, verontschuldigde allereerst de afwezigheid van de KNVB. die het juist in het weekeinde altyd zo bij zonder druk heeft. De heer De Jongh bood Leidse Boys de rood-wit-groen- zwart getinte jubileumvlag aan. Ook hij bracht de club dank voor het vele voor de jeugd verrichte werk. Hij vond het bijzonder plezierig een club als Leidse Boys in de Afdeling te hebben „maar ik zal U beslist niet tegenhouden als U over een paar jaar naar de KNVB mocht promove ren", aldus de heer De jongh. Probleem Omdat zovele voetbal vrienden- en bestuurders bijeen waren, sneed de heer De Jongh ook nog even een probleem aan dat niets met Leidse Boys had uit te staan maar in de voetbalsport langzamerhand een groot probleem dreigt te wor den: de toenemende voetbalverru- I wing. „Waarom wel excessen by voet bal en nooit bij byv. Hockev" vroeg de heer De Jongh zich af. Hy deed i een beroep op allen om deze ontaar ding van de sport tegen te gaan. Leidse Boys had met deze verru- nederlaag. VVOA behaalde by hek- wing niets te maken. Dat had de kesluiter VNA een 4—2 zege. Wete- [heer De Jongh al gezegd, dat on- ringse Boys—SJZ werd afgelast. derstreepte de heer H. v.d. Velden Stand: namens de Centrale Organisatie TrxTT ,n ,o ,c var' Voetbalscheidsrechters nog k J?J® 7Y?A J215 efns extra. „Leidse Boys is voor ons Meerburg 11—17 Leidse B 12— 7 altyd een zacht eitje" zei hy glim waardering De voetbalvereniging „Leidse Boys" heeft zaterdagmiddag in een rijkelijk met bloemstukken versierde bovenzaal van „Het Gulden Vlies" een receptie gehouden ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan. Hoogte punt van de receptie was de aanbieding van de Afdeling- jubileumvlag door de voorzitter van de Afdeling Leiden van de KNVB, mr. J. J. de Jongh, aan het bestuur. Leidse Boys is de eerste Leidse vereniging die deze jubileumvlag krijgt uitge reikt. De wethouder van Onderwys van Leiden, de heer J. C. van Schaik, opende de rij sprekers. De heer Van Schaik toonde zich zeer verheugd Foreholte gelijk tegen Vredenburch (Van onze correspondent) Hoewel het veld van Vredenburch vrij goed bespeelbaar was, waren de terreinomstandigheden voor de voor hoedespelers kennelyk toch te moei lijk. Geen enkele keer werd de roos getroffen en dus eindigde de stryd zoals deze was begonnen: 0-0. Het veldspel van Foreholte, dat doelman Van Dijk weer onder de lat had, was in deze wedstrijd aanmerke- lyk beter dan in diverse voorgaande ontmoetingen. Vooral in de achter hoede klopte het meestal perfect, zo dat de Haagse voorhoede het Van Dijk niet al te lastig kon maken. Toch was het maar goed dat Van Dyk palen en lat resp. naast en boven zich had, anders waren de Voorhouters stellig met een achterstand gaan rusten. Was Vredenburch voor rust wat in de meerderheid geweest, na de her vatting domineerde Foreholte. Verder dan een harde kogel van Joop van der Wouw tegen de lat kwamen de gasten echter niet. De Haagse defen sie grendelde de zaak goed dicht en zo kwam het einde dus met 0-0. Op nieuw een kostbaar puntje voor Fore holte Voetbal in de Afdeling Leiden KRV SJZ VTL 12—16 11—15 11—15 Unitas 115 Wet. Boys 10— 3 VNA 12— 3 lachend. Als spreekbuis voor de handen Sportstichting fungeerde de heer Biegstraten, die de bekende en al tyd zeer gewaardeerde envelop met inhoud aanbood. De heer W. van Weizen voerde het woord namens UVS. Begrijpelijk was het dat juist deze semi profclub hier aanwezig was want Leidse Boys werd indertyd op gericht door oud-UVSers! De heer Van Weizen overhandigde het be stuur een juniorenbal. De voorzitter van de KNVB. de heer Schroder had een gelukstelegram gezonden, evenals enkele verenigingen. De ereleden van Leidse Boys, na mens wie „bondsridder" E. J. Velt- huyzen sprak, boden het bestuur een tafeltennistafel met uitrusting aan om althans van één jeugdzorg ver lost te zyn. Ook de oud-trainer de heer J. van Ooyen was aanwezig om zijn vroegere vereniging met dit ju bileum te complimenteren. Voorzit ter G. T. Maas dankte op puntige en sympathieke wyze alle sprekers voor hun vriendelyke woorden. Daar na werd er ruimte gemaakt voor het schudden van veel. bijzonder veel Zaterdagvoetbal Bij de zaterdagvoebballers had het zonnetje op vele plaatsen voor een gladde bovenlaag op de velden ge zorgd waardoor de spelers nogal vaak 'bij val- en giypartyen betrokken raakten. Dat was vooral het geval in Woubrugge en Ter Aar. In Woubrugge kwam VVSB in het strijdperk tegen de gr oen witten, dia op het uiterst moeilyk bespeelbare terrein tot een 21 overwinning kwa men. De mannen uit Woubrugge dankten de zege overigens voorna- mehjk aan de VVSB-rechtsachter die bij 1—1 in eigen doel schoot. Daar vóór had doelman Kastelijn een hard schot van Dykstra moeten laten gaan, waarmee VVSB de score reeds in de tweede minuut opende. Wou brugge kwam daarna steeds meer in de aanval en de gelykmaker na een kwartier door Van Beenen was vol komen verdiend. Het ..geschenk" van de VVSB-back was de groenwitten byzonder welkom, want in de tweede helft werd er niet meer gescoord. By TAWRouwkoop was het Hans Arentse die na een half uur van giyden. vallen en opstaan de TA W-doelman wist te passeren, waarmee hy zijn club een 10 voor sprong gaf. Een zeer kostbaar doel punt ook, want later bleek dat er niet meer gescoord zou worden. Ter Aar kreeg overigens kansen te over voor de gelijkmaker maar vooral de rechtsbuiten faalde met zijn schot. Aan de Kaag kwam Alphia tegen Kagia dank zy een strafschop we gens hands van een der achterspelers aan de leiding. Tien minuten voor het einde zorgde Theo Möllers met een fraaie kopbal voor de ruim ver diende gelijkmaker (11). Daarbij bleef het. Sleutels versloeg NSA met 6—1. Stand Rouwkoop 1322 Kagia 1311 Woubrugge 1220 TAW 1010 VWS 13—17 Alphia 13— 8 Alphen 12—16 Sleutels 12— 7 Hazersw. B 13—16 VVSB 11— 4 NSA 12— 3 Siberische omelette in Kikkerpolder (Van onze sportredacteur) De venijnige wind, die onge geneerd de Kikkerpolder kwam binnen vallen, heeft van UVS De Graafschap een Siberische omelette gemaakt. Bij het op maken van de balans bleken de blauwwitten het beste de moei lijkheden overwonnen te hebben en de 10 overwinning, die de UVS-burger ongetwijfeld nieu we moed zal geven, was dan ook volkomen verdiend. Met de rust keek men er nog wat ongerust tegenaan. Want de zuinige voorsprong overigens een prachtig beheerst doelpunt van Wim van Kampen in de 21ste minuut leek onvoldoende zekerheid te bieden om het nuttigen van de thee te garneren met de aantrekkelijke gedachten aan een blauwwitte overwinning. Ieder een veronderstelde, dat De Graaf schap in de tweede helft met de wind in haar rug haar slag wel zou slaan. Maar uiteindelijk bleek de wind toch niet het verwachte profijt op te leveren. UVS had in de eerste helft het Doetinchemse doel onder zware druk gezet, maar de blauwwitte aan val, waarin Jan Kluivers als rechts buiten opnieuw een grote teleurstel ling bleek en Jan Verhoeven even min in een zondagse vorm stak, had uit dit grote overwicht niet meer dan het ene reeds gememoreerde doelpunt kunnen produceren. Het leek een ma ger staaltje van produktiviteit maar het was uiteindelyk veel meer dan de Doetinchemmers, die vaak in paniek waren geraakt, na de rust zouden presteren. Weliswaar moesten de blauwwitten na de hervatting iets van Wie cle jeugd heeft !Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Wat dat betreft zou i UVS zich geen zorgen voor de toekomst behoeven te maken, i want by de blauwwitte jeugd a a lopen schutters rond die de grote J J broers van het eerste in het ma- J ken van doelpunten verre over- f treffen. Neem het adspiranten- f f elftal d. Dat versloeg zaterdag- middag DOCOS c met 300 i Af en toe laten de jongens hun J keeper meespelen in de voor- i 'hoede. Deze kreeg namelyk het i gevoel dat hij er niet byhoorde Het bestuur van het jubile rende Leidse Boys, staande v.l.n.r. H. Mulder, A. Kruit, Neuteboom en E. Velthuyzen, zittend: H. Arnoldus, G. Th. Maas en M. C. Ouwerkerk. (Foto LD/Holvaet) Uitslagen - standen le-KLASSE A Alle wedstrijden afgelast 2e-KLASSE A het terrein prysgeven, maar de UVS- verdediging, waarin vooral Jacques van Leeuwen een bijzonder solide partij speelde, verloor toch geen mo ment haar vrij vaste greep op de Doe tinchemse aanval. Door de bank ge nomen heeft doelman Frits van Duyl dan ook geen gericht Graafschap schot te verwerken gekregen. In het laatste kwartier werden de UVS'ers de wind ten spijt zelfs weer sterker en het was slechts een kwestie van centimeters of Jan Verhoeven had met een verrassende inswinger de ze ge een ruimere marge gegeven. Linksbinnen Willems van De Graafschap lijkt op deze foto UVS-doelman Van Duyl in ern stige moeilijkheden te gaan brengen. De schijn bedriegt ech ter, want de bal zal van zijn hoofd naar de cornervlag glij den. TAFELTENNIS. Scylla 2 boekte moeizame zege Hoe moeilyk het is een voorsprong te handhaven, ondervond Scylla 2 dat vorige week door een zege op concu- rent NedLloyd 3 eindelijk de leiding had veroverd. In Bovenkarspel wer den de Scylla-reserves byna overrom peld door de eindspurt van Treffers dat kennelyk belust was op revanche voor de in Leiden geleden 10-0 ne derlaag. Karamoy had bovendien een geblesseerd oog overgehouden uit een volleybalwedstrijd en dat had tot gevolg dat hy twee keer moest capi tuleren. Verkerk en v. d. Anker verlo ren ieder een keer, zodat Scylla na de enkelspelen slechts een kleine 5-4 voorsprong had. In het dubbelspel waren Verkerk en Karamoy echter oppermachtig waardoor Scylla toch nog zonder kleerscheuren uit Boven- Karspel kon terugkeren. Hoofdklasser DOCOS had minder succes. In Den Haag werd met 8-2 van het zeer sterke Wibo 2 verloren. De twee punten werden gescoord door Steenbergen. Van Veen en Grimber gen verloren al hun partyen. In de juniorencompetitie verloor Scylla met 6-4 van TOV uit Noordwyk. Een pleis ter op de wonde was het feit dat Dick Springer ongeslagen bleef. Tafeltennis-uitslagen Hoofdklasse C: Smash 2/ Treffers 1-9; Sprenger UC Golto 5-5; Twen ty-one up 1-UBTV 3-7; Wibo 2-Do- cos 8-2. De stand luidt: Treffers 13-26; Wibo 2 14-22; DDC 14-21; A VGA 13- 16; Docos 14-14; UBTV 2 13-10; Twenty-one-up 1 15-9; Smash 2 15- 8; Sprenger UC 14-6; Golto 13-2. Hockey-uitslagen 2e klasse A: (Heren): HDM 3-Lei- den 1-1. 2e klasse C: LC-Leiden 2 1-4. WIELRENNEN. Swift op de rollen In het kader van een feestavond georganiseerd door de korfbalvereni ging Crescendo werden er in het An- toniusclubhuis wedstrijden op de rollen gehouden. Er werd gereden over 2x500 meter. De uitslag werd: 1. Prangers 40 4/5, Van Engelen 41 2/5, 3. Wolswyk 45 3/5, 4. Odyk 46, 45, 5. v. d. Werf 50 4/5, 6. J. v. Beek 51. Blauw ZwartHW 2—1 VUCNeptunus 0—2 RVCRoodenburg 0—0 1—0 Neptunus 16 8 4 4 20 22—15 Roodenb. 16 8 4 4 20 26—22 Celeritas 16 9 1 6 19 32—29 HBS 14 7 4 3 18 31—21 LFC 15 7 4 4 18 29—19 Overmaas 14 6 5 3 17 28—26 Musschen 13 7 1 5 15 28—26 RVC 15 3 8 4 14 20—28 BI. Zwart 16 5 3 8 13 22—27 Papendr. 14 2 5 7 9 22—27 VUC 14 3 3 8 9 23—32 HVV 15 2 2 11 6 18—32 3e-KLASSE A VredenburchForeholte VIOSBodegra ven LisseWilhelmus Voorburg Hillegom VIOS 15 9 5 1 23 33—14 Wilhelmus 15 7 7 1 21 31—17 Hillegom 15 8 3 4 19 37—19 Bodegrav. 14 7 3 4 18 25—18 Alphen 15 8 1 6 17 35—27 Wassenaar 15 6 3 6 15 31—37 Vredenb. 15 4 6 5 14 24—30 Lisse 14 4 4 6 12 26—32 SJC 15 3 5 7 11 24—34 Foreholte 15 3 5 7 11 20—31 Voorburg 14 3 3 8 9 29—40 NAS 14 3 1 10 7 19—35 3e-KLASSE C RAVA—UNIO Archipel DHS Kranenb. 14 12 1 1 25 50—19 HOV 14 10 1 3 21 39—22 Archipel 15 7 2 6 16 29—25 ODI 13 6 3 4 15 26—26 DHS 14 6 3 5 15 25—22 GSV 14 6 2 6 14 28—25 CKC 13 5 2 6 12 28—32 RAVA 14 4 4 6 12 21—26 Westerkw. 14 5 1 8 11 24—36 UNIO 15 2 7 6 11 18—26 Alphia 14 4 0 10 8 25—46 Transvalia 12 3 0 9 6 22—28 4e-KLASSE A Van Nispen—SVLV 7—0 ASC—DOSR LugdunumDOCOS 2—4 1—1 45—10 21—20 31—27 24—21 16—21 25—27 25—22 18—28 18—28 23—35 15—19 De uitslag van de gestaakte wed strijd Van Nispen—ASC (0—2) is in deze stand opgenomen. Lugdun. 14 13 1 0 27 VVSB 13 7 1 5 15 DOSR 12 5 4 3 14 DOCOS 12 4 5 3 13 Warmund. 12 4 4 4 12 Altior 12 4 3 5 11 V. Nispen 12 4 1 7 9 Cone. H. 12 2 5 5 9 SVLV 13 2 5 6 9 ASC 12 3 2 8 8 Or. Groen 10 2 3 5 7

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 11