RODA SPORT DIK TEVREDEN MET 1-1 TEGEN BETER U.V.S. Sporttoto EWE LIEP IN ZIEKTEWET Eredivisie - flitsen Fraai herstel van Rudi Liebrechls UVS scoorde Ajax—Slovan op 7 maart vijfmaal V SsMÉOl Schaatsploeg voor Moskou Soniieville sloeg aanval van Charoen Wattanasin af Semiprofs Opgericht 1 maart 1860 Maandag 12 februari 1962 Derde blad no. 30577 Doelman Cox en Vrouwe Fortuna voorkwamen nederlaag De Sporttoto telde 651.332 deelne mers, die voor een totaalinleg van f823.341 zorgden. De eerste prijs be staat uit f 149.435, voor de tweede prijs is f81.510 beschikbaar. De ex- traprijs voor de vijf gelijke spelen is in totaal f80.156 (de extraprijs van de vorige toto plus de f 40.755 van deze zondag) groot. Zondag hadden zich op het bonds- bureau van de KNVB vijf deelne mers met 12 punten gemeld, terwijl reeds een groot aantal toto-enthou siasten in aanmerking kwam voor de extraprijs. VOETBAL. De wedstrijd voor de halve fina le van de intertoto competitie tussen Ajax en Slovan (Bratislava) zal woensdag 7 maart a.s. in het Olym pisch Stadion in Amsterdam worden gespeeld. (Van onze Limburgse correspondent) Kerkrade Rode Sport heeft haar 3000 supporters andermaal teleurgesteld. Maar in zekere zin mag men in Kerkrade met het 1 1 spel tegen UVS dik tevre den zijn, want de Leidse ploeg was in alle opzichten beter dan de Limburgse formatie. Wan- kwam af en toe tot een uitval en ongevaarlijk waren die beslist niet. Kort voor rust schonk de godin van het geluk ook UVS haar gunsten, toen bij een hoekschop het leer via de lat voor de schietklare schoen van Bötgen sprong en deze slecht richtte. Gelijk In de eerste minuut van de tweede helft kwam de Leidse ploeg naast Ro- da Sport. Rechtsbuiten Verhoeks ver_ trok prachtig op tijd bij een diepte pass van midvoor Jan Verhoeven en liet Cox kansloos: 1-1. UVS liet zich het initiatief niet meer uit handen nemen en de blauw witte aanval, behoorlijk gevoed door - de middenlinie, waarin Duwel een neer doelman l_,ox niet in zo n prachtige partij speelde vertoefde voortreffelijke vorm had gesto- vrijwel permanent in het doelgebied ken en Vrouwe Fortuna niet zo welwillend naar de Limburgers had geknikt, zou Roda Sport deze strijd ongetwijfeld met een dikke nederlaag hebben afgeslo ten. Roda Sport begon de wedstrijd met een gevaarlijk offensief, dat echter geen zoden aan de dijk zette, omdat Rademacher eenmaal de bal net niet kon bereiken en Van Mouchen het Leidse doel te hoog zocht. De UVS- voorhoede gaf na een kwartier spelen een passend antwoord. Rechtsbuiten Verhoeks kwam alleen voor doel man Cox, die het schot met. zijn been kon keren en kort daarop kreeg de Limburgse goalie andermaal een open doekje toen hij een keihard schot van Wim van Kampen op fraaie wijze onschadelijk maakte. De UVS-aanval was bijzonder gevaarlijk en in de Limburgse defensie stapel de men fout op fout. Maar met veel geluk slaagde men er in Leidse doel punten te voorkomen. Zoals dat zo dikwijls gebeurt viel het succes aan de andere kant. Ia de 33ste minuut kwam Roda Sport op 1-0, toen Hoenen aan een ingewik kelde situatie voor het Leidse doel doeltreffend een einde maakte. Deze tegenslag verontruste UVS van Roda Sport. Teleurstellend resultaat Spangen 2 hield LSG op draw In de tientalcompetitie van de Koninklijke Nederlandse Schaakbond heeft L.S.G. I een zeer teleurstel lende ontmoeting achter de rug te gen Spangen II. Weliswaar eindig- de de match nog in een gelijk van arbiter Trumpi" vielen vrijwel I Spel, maar na de schitterende zege voortdurend in hun nadeel uit. Zo j ,.„r> constateerde deze Haagse fluitist niet, van de Le,denaars teSen Spangen dat een prachtig schot van Breitner I »n de vorige ronde, koesterde men Dat de Leidenaars niet scoorden leek een raadsel, maar was het niet. De vele twijfelachtige beslissingen via de stang, waarover het net hangt, terug in het veld sprong en een in zet van dezelfde speler door een Lim burgs verdediger achter de doellijn werd weggehaald. Bovendien werden doelpunten van Verhoeks en Van terecht hogere verwachtingen. Zeer aanmoedigend was bovendien het resultaat van de drie vooruitge- speelde partijen aan de laatste drie borden: L.S.G. trok naar Rotterdam Weerlee om onbegrijpelijke redenen met een 3-0 voorsprong in de zak afgekeurd. [uitgerekend van de laatste drie bor- I den, terwijl de kopborden tot nog toe Stopperspil Senden was af en toe j steeds het werk hadden gedaan. Mis ten einde raad en de hachelijke mo menten voor het Roda Sport-doel de den zich aan de lopende band voor. Met de enkele uitvallen van de Lim burgers wist de Leidse defensie wel raad. Evenals doelman Cox stak ook de UVS-doelman Van Duyl in pri ma vorm. Schaatsinterland op fondant echter niet. Fel trok de Leidse ploeg laatste van leer en doelm wel voortdurend in Nederland heeft met ruime voorsprong de zaterdag en zon dag te Helsinki op de baan Elaintarha gehouden landen- wedstrijd tegen Finland gewon nen met een verschil van dertien punten: lló1^ tegen 103}^. Maar behalve over deze winst was er weinig reden tot vreugde. De wedstrijden zelf waren om te huilen, waarvoor echter noch de organisatoren noch de rijders verantwoorde lijk waren. Het dooiweer van de week had het ijs tot van leer en doelman Cox was vrij- c 11. actie. Roda Sport fondant gemaakt en bij elke windvlaag werd het overspoeld j door golfjes water. Onder deze omstandigheden te rijden was een karwei, dat velen te zwaar was, of waaraan zij zich met de wereldkampioenschappen in zicht liever niet waagden. Zoals Henk van der Grift, wiens I stijl toch al niet op dit soort ijs is be rekend. Alleen zaterdagavond gaf hij zich volledig en hij zag dit met twee eerste plaatsen beloond. Zondag op de 1500 en 1000 meter, welke laatste af tand in verband met de slechte ijs- .oestand inplaats van de 5000 meter ,verd verreden, kwam hi] in het stuk liet. meer voor. De grote winnaar van deze wedstrijd was Rudi Liebrechts. eerste in het persoonlijke klassement, maar bovendien overwinnaar op zich zelf. In Helsinki herkreeg hij het zelfvertrouwen dat hij is Oslo. vooral door zijn vai op de 500 meter had verloren. Hij zegevierde zondag op de 1000 meter, werd derde op de 1500 meter en kwam zaterdagavond op de 3000 meter met een verschil van slechts 0,1 sec op Henk van der Grift eveneens op de tweede plaats. Het herstel van Liebrechts was ongetwij feld dt belangrijkste winst voor Ne- j aerland Uitslagen Moulijn draaft door, maar man Van Hitten het leer klem- ditmaal lieeft Volewijckers-doel- vast gevangen. 500 meter: 1. Van der Grift 47,8 ec- 2. Jokinen 47,8; 3. Salonen 48.1: 5 Meeuwisse en Launonen beiden 18,5; 6. De Graaff 48.6; 7. Zee 48,8; 3 Lattunen 49; 9. Karstens 49,5; 10. Liebrechts 49,6; 11. Tapiovaara 49,7; 12 Petramaa 50.5. 3000 meter: 1. Van der Grift 5.25.7; 2. Liebrechts 5.25.8; 3. Salonen 5.27 5; 4. Jokinen 5.31.3: 5. Launonen 5.31.4; 6. Tapiovaara 5.32.3: 7. Zee 5.35.6; 8. Karstens 5.36.3: 9. Meeuwisse 5.37.-; 10. De Graaff; 5.38.2; 11. Petramaa 5.43.4; 12. Lattunen 5.55.7. Lief en leed van de voetbalvelden Feijenoord kon weer glim lachend toezien bij de rivalen- strijd, die zich in Amsterdam al- speelt. Was het vorige iveek Blauw Wit, dat meesmuilde om de kies die Ajax getrokken werd door GVAV, nu bleef de pret in de Meer, waar Sparta klem werd ge zet, terwijl in het Olympisch Sta dion hetzelfde gebeurde met Blauiv Wit. In Rotterdam kon men dit alles als het ware van een rustige hoogte gadeslaan. De Vo lewijckers vjaren immers geen partij om de Amsterdamse zaak te steunen. Merkioaardige feiten van de afgelopen zondag waren verder de tien gelijke spelen in het betaalde voetbal (bijna éénderde) en de drie hattricks, van Cor van der Gijp, Cees Groot en Faas Wilkes. Slechte dag Voor Eioe, de rechtsback van Rapid JC was het gisteren be paald een slechte dag. De ived- strijd Willem 2—Rapid was nog maar een paar minuten oud toen het gerucht al als een lopend vuurtje langs de Tilburgse tribu nes liep, dat er in de Rapid-op- stelling iets niet klopte. Als rechtsback stond Bauling ver meld. „Maar dat is Bauling niet, dat is Eioe" werd er gemompeld. Het iv a s Ewe, die voor Bauling loilde doorgaan. Want Ewe ,liep in de ziekte wet" en mocht dus niet voetballer. Hij had gehoopt in Tilburg onder andere naam te -unnen onderduiken, maar het lukte niet. Met een pruik en een aangeplakte snor ivas het mis schien gegaan, zo niet. Bovendien icas de kans op ontmaskering ex tra groot omdat ook de mannen van de televisie (sport in beeld) aanwezig waren en wie weet heeft de controleur van de ziekte- wet zijn cliënt loei over het tv- scerm zien draven. Bovendien kreeg Ewe na afloop van de wed strijd een flinke trap van een boze Tilburgse supporter Betere dag Een heel wat betere dag hadden de spelers van Elinkwijk. Door de progressie in de premieregeling kwamen zijn door de overwinning op Heerenveen op honderd gul den. Het bestuur van deze Utrechtse eerste divisieclub is van plan fors in de buidel te tasten als de ploeg: A bij de eerste zes eindigt (dat levert de man f250 op), B kampioen wordt (f500), C naar de ere-divisie promoveert (f 750). Bij de tweede divisieclub Tii- bantia doen ze het minder royaal. Daar betaalt het bestuur voor elk lüinstpuntje vijf gulden, welke pas worden uitbetaald als de ploeg be houden blijft voor het betaalde voetbal. Het bestuur van deze Hengelose club zet het geld zui nig op de spaarbank. Voor ieder is er thans zestig gulden in de pot Reserve-doelman Wellicht dat men in Ochten onder het begrip reserve-doelman iets anders verstaat dan elders in het land. Of werd in dit Betuwsestrijd: 0—0. dorp het woord reserve (volgens Van Dale: „wat achterhouden of bestemd wordt om eerst onder bij zondere omstandigheden, als laat ste hulpmiddel, gebruikt te wor den") wat al te letterlijk opge vat? In ieder geval deed zich tij dens de voetbalwedstrijd Uchta Oosterbeekse Boys (4e-klasse F Oost) een merkwaardig incident voor. Een heftig duel tussen de Oosterbeekse midvoor en de Och- tense keeper dreigde in het voor deel van eerstgenoemde beslecht te ivorden. De bal huppelde met een kalm vaartje in de richting van het verlaten doel van Uchta. Nog voor de bal de doellijn over was gesukkeld, verscheen de re serve-doelman van Uchta ten to nele. Met een ferme trap zond deze het leder naast het doel ach ter de lijn. Alles ging zou gauw in zijn werk, dat de scheidsrech ter deze inmenging van buitenaf niet eens in de gaten had. Het werd hem dan ook wel moeilijk gemaakt, want beide doellieden waren in een trui van dezelfde kleur gestoken. De arbiter wees naar de hoekvlag: corner Grote consternatie. Want de Oosterbekers namen dit uiteraard niet. Toen de ware toedracht tot de arbiter doardrong, kon hij niet anders doen dan een scheidsrech terbal geven. Een doelpunt toe kennen ging niet, want de bal was nu eenmaal de doellijn niet ge passeerd. De Ochtense reserve doelman kon tevreden zijn: de scheidsrechtelijke stuitbal bleef voor Uchta zonder nadelige ge volgen. Einduitslag van deze wed- RUDI LIEBRECHTS knap herstel 1500 meter: 1. Toivi Salonen 2.46.6; schien heeft dit fantastische begin de L.S.G.-ers verblind voor verdere moeilijkheden. De overige zeve-n bor den wisten geen enkele partij tot winst te voeren. De Leidse kampioen Wesira verloor, zoals hfj nog zelden verloren heeft. In een minimum van tijd werd hij met zwart op de ko- aingsvleugel totaal overspeeld. Wou ters ageerde met wit tegen een Be- noni van de Rotterdammer op de damevleugel. Hij stak twee pionnen in deze onderneming die hij echter niet terug zag. Demmendal verloor wederom, thaas door in een uiterst gunstige positie een dame weg te blunderen. De overige partijen ein digden in remise. De gedetailleerde uitslag luidt als volgt: Spangen II-L.S.G I: J. L. van Sop-R.D. Westra 1-0, E. L. Jans- sens-J. J. Wouters 1-0, J. B. J. Bol- lerman-mr. A. de Groot Yz-Yz, G. Lodewijk-Th. va-n der Oord jr. V2-Y2, L. Kerkhoff (res.)-W. G. Demmendal 1-0, G. Brons-J. van Steenis sr Yz-y'z, H. Vijgeboom-W. H. van der Nat y/z-y/z, C. Luijendijk-J. C. Kort (res>. 0-1 J. Hofman (res.)-T. Blange (resi 0-1, P. P. Rozenheek (res.)-dr. J. H. Meilink 0-1, totaal: 5-5. 1 De Nederlandse schaatsafvaardi- ging naar de wereldkampioenschap pen die op 17 en 18 februari a.s. in Moskou worden gehouden ziet er als volgt uit: Henk van der Grift, Rudi Liebrechts, Chris Meeuwisse en Arie Zee. De ploeg, die dus uit dezelfde ryders is samengesteld als die voor de Europese kampioenschappen in Oslo, zal morgen uit Helsinki naar Moskou vertrekken. ^Illlllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllll iiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin? nonen 1.54.5; 5. Karstens 1.55.2; 6. Salonen 1.56.-; 7. Meeuwisse 1.56.8; De Graaff 1.57.4; 9. Van der Grift 4pio7lia,.„ 1.57.7; 10. Tapiovaara 1.59.2; 11. Lat- A.ie Zee 2.47.3; 3. Rudi Lieoiechts 1040- pptramaa f 07 7 2.48.7; 4. J. Launonen 2.49.1; 5 en 6. I tunen -04 9' 12 petramaa Chris Meeuwisse en Wim de Graaff Eindklassement: 1. Liebrechts 2.50.4; 7. Jouko Jokinen 2.51.8; 8. 215.633; 2. Salonen 216.216; 3. Jokinen Keyo Topiovaara 2.56.-; 9. Henk van 216.384; 4. Launonen 217.350; 5. Zee der Grift 2.56.3; 10 Pekka Lalttunen j 217.750; 6. Van der Grift 219.700; 7. 2 57.9; 11. Gerben Karstens 3.03.4 Meeuwisse 219.867; 8. De Graaff (gevallen)- 12. Petramaa 3.05.- j 220.467; 9. Tapiovaara 223.350; 10. 1000 meter: l. Liebrechts 1.51.-; i Karstens 224.283! 11. Lattunen 2 Jokinen 1.52.4; 3 en 4. Zee en Lau- 1 230.033; 12. Petramaa 232 250. Badmintonkampioenschappen Wat een techniek, snelheid en i reactievermogen hebben de ge broeders Oon Chong uit Malak- ka en de Thailander Charoen Wattanasin dit weekeinde bij de internationale badmintonkam pioenschappen van Nederland in Haarlem ten toon gespreid. Als het er echter op aan kwam, werden hun speelse fantasieën i doorkruist door de koele bere kening van de al wat grijzende1 Indonesische crack Ferry Son- neville, die zijn titel in het heren enkelspel prolongeerde. De 31-jarige Indonesiër trad in de finale aan tegen dezelfde tegenspe ler als vorig jaar, nl. Charoen Wat tanasin. En of nu de jaren bij Son- «neville mee gaan tellen of dat Wat tanasin nog sterker is gaan spelen, een feit was dat de Indonesiër dit maal alles op alles moest zetten om te winnen. Na 77 zegevierde hij in de eerste game met 157. Ook in de tweede game ging de strijd tot 77 gelijk op, maar ditmaal was het de Thailander die met heftig aanvallen een doorbraak forceerde (715). Wattanasin had daarbij echter zo veel lucht verbruikt, dat hij in de derde en beslissende game met 15—3 verslagen werd. De honingblonde Kirsten Dahl uit Denemarken won de dames enkel- speltitel. Nadat zij tevoren o.a. de Nederlandse kampioene Imre Riet veld met 117. 112 had uitgescha keld, kwam zij in de finale tegen haar landgenote Berte Flinte. Deze had kennelijk te kampen met de broeiende atmosfeer en schoot op be slissende momenten tekort tegen haar lichtvoetige tegenstandster, die met sierlijk plaatsen vele punten ver overde. De Nederlandse spelers en speel sters kwamen in het stuk nauwelijks voor. Alleen mevr. Els Robbe weerde zich bijzonder. Als invalster bereikte ze twee finales, n.l. die in het ge mengd dubbelspel, samen met Wat tanasin en die in het dames dub belspel samen met de Engelse mej. Pritchard. Ze verloor beidg malen, maar met ere. In het dames dubbel spel zegevierden de Deense meisjes Ulla Rasmussen en Be; te Flinte ea ir. het gemengd dubbelspel dezelfde Ulla Rasmussen met Oon Chong Teik. Bijzonder spectaculair tenslotte was de heren dubbelspelfinale, waar in Wattanasin e«n Oon Chong Teik met 1512 15—3 wonnen van de Deense dubbelspelspecialist Ole Mertz i ec. Oon Cfeong Jin i Een van de vele spectaculaire Volendam-aanvallen op het heiligdom van DOS-doelman De Bont. NACADO 11. Canjels 10, Schuurman 11, rust en einde. Toeschouwers 8000. Scheidsrechter Aalbrecht. Een ontmoeting waarin de verdedigingen domineerden. De Haagse aanvalslinie toonde zich iets bekwamer dan de voorhoede van de thuisclub, maar de Bredase defensie gaf weinig kansen weg. Het enige doelpunt van ADO kwam uit een strafschop, die door Schuur man werd genomen. Acht minuten daarvoor had NAC de score door Canjels geopend. FeijenoordVolewijckers 60. Schouten 10, Van der Gijp 20, 30 en 40. rust. Schouten 50 en Kreyermaat 60. Toeschouwers 38.000. Scheidsrechter A. van Leeuwen. De Rotterdamse sterrenformatie heeft zich beslist niet uitgeput om deze hoge score te bereiken, maar de conclusie dat Volewijckers een willoos slachtoffer was, is al evenmin juist. Vooral in de eerste helft verweerden de Amsterdammers zich goed. Maar tegen het superieure Rotterdamse aanvalsspel was De Volewijckers niet op gewassen. Moulijn heeft in deze wedstrijd niet veel kunnen presteren. Blauw WitPSV 12. Pijs 01, rust. Bleijenberg 11, Van der Kuil 12. Scheidsrechter P. Roomer. Toeschouwers 20.000. Bleijenberg kreeg in deze wedstrijd geen kans om tot zijn normale produktiviteit te komen. Brusselers en Svensson lieten hem geen moment vrij spel. Wiersma raakte voor rust geblesseerd, speelde later nog wel op de rechtervleugel mee, maar veel kon hij daar toch niet meer verrichten. Het was Blauw Wits eerste nederlaag in het Olympisch Stadion sinds 15 mei 1960. MVVSC Enschede 12. Luiten 01, rust. StrOlenberg 11, Jansen 12. Scheidsrechter Van der Veer Toeschouwers 7000. Enschede veroverde de kostbare punten dank zij twee blunders van de MVV-goalie. Bij de gasten was de doelman (Dijckmans) juist de grote uitblinker. Beide voorhoeden misten vele kansen. Slechts bij vlagen was er goed voetbal. Volendam—DOS 4—0. Tol 1—0, Pelk 2—0, rust. Tol 3—0, Schilder 40. Scheidsrechter Arkenbout. Toeschouwers 12.000. Volendam gaf DOS geen enkele kans om daadwerkelijk iets goeds op te bouwen. Van het begin af legde de thuisclub zo'n enthousiasme aan de dag dat alleen een nuchter en subliem spelend team hier tegen iets effectiefs had kunnen stellen. Daartoe was DOS in de eerste noch in de tweede helft in staat. Fortuna '54VVV 41, Angenent 10, rust, Wilkes 20, 30 en 40. Van der Heuvel 41. Scheidsrechter Van der Berg Toeschou wers 7000. Deze ontmoeting werd beheerst door het schitterende spel van Faas Wilkes. In de eerste helft was VVV licht in de meerderheid, maar de Venlose voorhoede demonstreerde een groot gemis aan schotvaardigheid. In de tweede helft ontpopte Wilkes zich als „matchwinnaar". Het tegenpunt van VVV kwam uit een strafschop. GVAVDWS/A 3—2. Nuninga 1—0 en 20, rust. Boskamp 2—1, Franssen 3—1, Hollander 3—2. Scheidsrechter Van Ravens. Toe schouwers 12.000. De score wijst misschien op enige spanning, maar die was er hélemaal niet. Alleen dankzij een strafschop en een doelpunt op de valreep heeft DWS/A de uitslag een draaglijk aanzien kunnen geven. GVAV was duidelijk sterker maar maakte nogal spaarzaam gebruik van de kansen. Willem 2Rapid JC 0—0. Scheidsrechter Van Male. Toeschouwers 6000. De ontmoeting kwam neer op een voortdurende strijd tussen de ijzersterke verdediging van Rapid en de (machteloze) voorhoede van Willem 2. De wedstrijd eindigde bepaald onprettig. Scheids rechter Van Male kreeg na afloop een klap van een voetbal-heet hoofd en de Rapid-speler Ewe een trap van een woedende Tilburgse supporter. Ajax—Sparta 3—0. Rust 0—0. C. Groot 1—0, 2—0 en 3—0. Scheids rechter J. H. Martens. Toeschouwers 14.000. De beslissing viel in de tweede helft binnen tien minuten. Tussen de 55ste en 65ste minuut scoorde Cees Groot de hattrick en bracht zijn vereniging daarmee in veilige haven. De uitslag was beslist geflatteerd, maar Ajax verdiende de zege ten volle. Uitslagen standen EREDIVISIE Blauw Wit—PSV 1—2* Fortuna '54VVV 41 NAC—ADO 1—1* FeijenoordVolewijckers 60 Willem 2—Rapid JC 0—0 AjaxSparta 30* VolendamDOS 40* MVVSpel. Enschede 12 GVAV—DWS/A 3—2* Feijenoord 20 16 3 1 35 63—15 Ajax 21 13 4 4 30 61—29 Blauw W. 21 12 5 4 29 46—34 PSV 21 13 2 6 28 51—29 Fort. '54 21 11 2 8 24 45—31 Willem 2 21 10 3 8 23 40—31 Volendam 21 10 3 8 23 44—47 GVAV 21 8 6 7 22 39—41 MVV 21 7 7 7 21 32—30 NAC 21 8 5 8 21 35—33 DOS 21 6 6 9 18 36—44 Sparta 21 6 5 10 17 30—42 ADO 21 5 6 10 16 36—43 DWS/A 21 3 10 8 16 19—36 Volew. 21 6 3 12 15 33—60 Rapid JC 21 5 4 12 14 23—48 SC Ensch. 20 5 2 13 12 2,-45 VVV 21 3 6 12 12 19—41 Marianne Jahn, de 19-jarige afdaliiigsspecialiste uit Zuers, heeft zondag te Chamonix de reuzenslalom voor dames van de FIS-weroldspe- len gewonnen- le DIVISIE A BWVeendam 1—1* Haarlem SVV 0—1 KFC—Alkmaar 2—4 Go Ahead- —Stormvogels 0—0 Helmond— AGOVV 3—1 't GooiFortuna VI. 2—2* LeeuwardenDHC 0—1* DFCSittardia 0—0* Eindhoven Vitesse 1—1* Sittardia 20 11 6 3 28 36—20 SVV 21 11 6 4 28 38—27 AGOVV 20 10 7 3 27 51—34 Fort. VI. 20 9 8 3 26 50—32 DHC 21 9 8 4 26 29—15 DFC 21 9 6 6 24 27—22 Eindhov. 19 10 3 6 23 30—24 KFC 21 9 5 7 23 28—28 Veendam 20 8 6 6 22 42—29 Vitesse 20 8 6 6 22 39-40 Go Ahead 21 7 3 6 22 28—24 Leeuward. 21 7 7 7 21 31—25 Alkmaar 20 7 5 8 19 20—24 't Gooi 20 6 4 10 16 34—41 BW 19 4 3 12 11 19—38 Stormvog. 21 2 6 13 10 21—43 Helmond 20 4 1 15 9 17—42 Haarlem 21 3 3 15 9 20—52 lc DIVISIE B WageningenBe Quick33' Ensch. BoysEBOH 41 ElinkwijkHeerenveen 20 HeraclesHilversum 20 LimburgiaNO AD 30* VSVExcelsior 00 SHS—ZFC 1—0 Hermes DVSHVC41 BBCWilhelmina 10 Elinkwijk 21 13 5 3 31 42—31 Heracles 20 12 3 5 27 55—20 RBC 21 11 5 5 27 43—32 Ensch. B. 21 11 2 8 24 53—38 ZFC 21 9 5 7 23 30—22 Limburgia 20 10 3 7 23 45—34 Be Quick 20 10 3 7 23 45—38 SHS 21 9 5 7 23 31—24 Excelsior 21 8 7 6 23 40—31 Heerenv. 20 7 6 7 20 27—28 NOAD 20 8 4 8 20 36—46 HDVS 21 8 4 9 20 33—37 Hilversum 21 8 3 10 19 40—38 HVC 20 7 4 9 18 34—37 Wagen. 20 6 6 8 18 43—50 VSV 21 6 3 12 15 31—48 Wilhelm. 20 4 3 13 11 32—47 EBOH 21 1 3 17 5 17—76 2e DIVISIE De GraafschapOldenzaal 1—0* Velox—LONGA 2—0 Tubantia— PEC 1—2 Roda SportDVS 1—1 Zwolse BoysBaronie 1—1 Zwartemeer EDO 3—0 NEC—RCH 0—2 Velox 17 11 1 5 23 49—25 Roda Sp. 17 7 6 4 20 29—21 Helm. '55 17 8 4 5 20 37—29 RCH 17 7 6 4 20 27—21 Baronie 16 7 5 4 19 31—25 Tubantia 18 8 3 7 19 32—29 Graafsch. 17 8 2 7 18 24—24 Oldenzaal 17 8 2 7 18 22—27 EDO 17 7 3 7 17 31—36 PEC 16 6 3 7 15 25—31 Zwartem. 17 0 3 8 15 22—28 Longa 18 5 5 8 15 27—33 UVS 18 5 5 8 15 22—29 NEC 17 4 4 9 12 29—42 Zwolse B. 17 3 4 10 10 20—27 De met gemerkte wedstrijden gelden voor de Sporttoto.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 9