Oldenzaal klopt UVS drie minuten voor tijd Kluivers onfortuinlijk Sporttoto Baba's krachttoer DIOGENES ELEK SCHWARTZ Eredivisie-flitsen SpÖRti vmwAnó&AQ. JONGE JUDOKA'S IN HET VOETSPOOR VAN GEESINK Semiprofs Opgericht 1 maart 1860 Maandag 29 januari 1962 Derde blad no. 30565 Laatste minuten opnieuw noodlottig De 638.700 Nederlanders, die een gokje waagden in de sporttoto, zorg den voor een totale inzet van f800.874. Voor de eerste prijs is een bedrag beschikbaar van f 145.360, voor de tweede f79.286, terwijl de extra-prijs voor de vyf gelijke spelen f 39.644 bedraagt. Zondagavond om half tien hadden zich reeds 13 deelnemers gemeld met 13 goede voorspellingen, ruim 100 to~ lo-lsten hadden een rijtje ingevuld met 1 fout, doch voor de extra-prijs was er nog pas één gegadigde. (Van onze Oldenzaalse correspondent) Drie minuten moesten nog gespeeld worden op het Olden zaalse terrein „Het Heuveltje" toen UVS zich het verdiende gelijkspel zag ontglippen. Rechtsbinnen Stuvenfold van Oldenzaal wijzigde de 1—-1 score in 2—1. Maar al restte er nog weinig tijd, de Leidse ploeg gaf zich nog niet gewonnen. En zowaar kreeg rechtsbuiten Klui vers nog een prachtige kans. Hij kwam alleen voor doelman Olde Punte, maar zijn gespan nen toekijkende ploeggenoten werden teleurgesteld: Kluivers schoot de bal hoog over het doel En daarmee was de nederlaag van UVS een feit, want de Oldenzalers pasten hierna wel beter op. De Senegalese dammer Baba Sy heeft zaterdag zijn enorme krachttoer een simultaanseance aan 150 borden tot een goed einde gebracht. In een ruim acht uur durende rondgang door de grote zaal van Pulchri Studio te 's-Gravenhage won hij 112 partijen, speelde hjj er 33 gelijk en verloor hij slechts vijfmaal. Zijn winstpercentage van 85.7 lag iets lager dan dat van de Nederlander Raman, die in 1932 het wereldrecord simultaanspelen op zijn naam bracht met een seance aan 133 borden. De Nederlander kwam toen tot een percentage van 87.2. Hierbij moet men echter niet uit het oog ver liezen dat de tegenstanders van Baba Sy kwalitatief veel beter speelden dan die van Raman. Er waren nu niet minder dan 77 clubspelers, onder wie vele hoofdklassers. Een gelijke eindstand was geen te ruime beloning geweest voor de Leid se ploeg, want er was weinig krachts verschil. Om beurten hadden de elf tallen een lichte meerderheid, waar bij evenwel de aanvallen van de Ol denzalers wat gevaarlijker waren dan die van de blauwwitten die in Verhoeven een wat traag reageren de midvoor hadden. Om zijn voor hoede wat meer stootkracht te ge ven ging in de slotfase de uitste kend spelende linkshalf Breitner ver naar voren, waarbij hij kennelijk vertrouwde op de eveneens uitblin kende stopper Hak, om de achter hoede sluitend te houden. Breitner besteedde trouwens toch wel veel aandacht aan zijn opbouwende taak, want het eerste schot van de Leidse ploeg kwam van zijn voet en het dwong Olde Punte tot een specta culaire redding. Even tevoren was bij de Oldenzalers aanvoerder en rechtshalf Renssén uitgevallen' om plaats te maken voor Schouwink. De Twentse verdediging moest zich even op deze wijziging instellen en in die periode ondernam UVS over rechts een prachtige snelle aanval, welke niets opleverde doordat Kluivers bui tenspel stond. Verbazing Vrij spoedig volgde een herstel van de Oldenzalers en kort daarna kwa men zij dicht bij de openingstreffer. Midvoor Kuiper speelde zich geheel vrij en plaatste de bal naar rechts buiten Koopman, die om doelman Van Duyl heen ging, maar toen de bal langs het doel schoot De 2000 toeschouwers waren nog maar nauwelijks van hun verbazing bekomen toen aan de overkant Klui vers ook voorbij de doelman kwam, maar terwijl Olde Punte zich als een geslagen man waande, mikte de Leidse rechtsbuiten de bal ruim schoots over de lat. Doch acht minuten voor de rust werd er dan toch eindelijk een kans benut en wel door Koopman die aan een doelworsteling een einde maakte door de bal in het net achter Van I Duyl te plaatsen: 1-0. Tevergeefs probeerde UVS meteen maar een passend antwoord te ge= I ven, doch de deze middag wel heel onfortuinlijke Kluivers mikte de bal net over de lat. Na de hervatting evenwel bleek dat UVS nog vol goede bedoelingen zat, want het trok ener giek ten aanval. De aanvallen wa ren echter te onsamenhangend om Oldenzaal in ernstige moeilijkheden te kunnen brengen. Slechts bij een Baba Sy aan het bord van de I massale simultaanseance, jongste deelneemster aan de \l 1-jarige Dikkie Bom. GOLF In één ronde twee lioles in one.... Tijdens zondag in Valkenswaard gehouden golfwedstrijden h eeft de Eindhovenaar H. G. Mignot, lid van de Eindhovense Golf Club, een pres tatie van wereldformaat geleverd door tijdens één ronde twee holes in one te maken, namelijk de 3de en de 16de. Nog nooit is iemand ter wereld aldus wordt in golfkringen aangeno men er in geslaagd een dergelijk wapenfeit op zijn naam te schrijven. De heer Mignot speelde met handi cap 4. Lief en leed van de voetbalvelden „Ik ga rond als een soort Dio genes met een lamp, maar ik heb blijkbaar geen goede lamp". Deze dichtregelen zijn van onze nationale voetbalcoach Elek Schwartz, die gistermiddag aan wezig was bij 't GooiVitesse, naar men meende om de doelman van de Hilversummers Hooge- veen te observeren, in verband met de trip van het militaire elf tal, begin februari naar Cairo. Mooi voetbal, ja, dat is zeld zaam. Hard spel is in deze com- petie gemakkelijker in ons va derland te ontdekken. Gelukkig ging het niet overal zo fors toe als bij WageningenHermes DVS, waarin volgens onze bericht gever de spelers ernstig heb ben geprobeerd elkaar lichamelijk letsel toe te brengen. Scheids rechter Voerman liet het nogal lijdzaam toe, tot de Wageninger Van der Weerthof, halverwege de tweede helft, levensgevaarlijk werd en een ivaarschuwing kreeg. De Schiedammer Sigmond, die Gutjens natrapte, werd van het veld gestuurd. In Druten, bij DIO- WAVV bebloede koppen van sup porters, die elkaar naar de keel vlogen. Apropos: in Steenioijk werd een dezer dagen 'n 51-jarige supporter van de Steenwijker Boys tot 75 gulden boete, subs 15 dagen hechtenis en een levens lang verbod het veld van de Boys te betreden, vroordeeld, omdat hij na afloop va een wedstrijd de scheidsrechter een trap had toe gediend Denk niet, dat de „lagere" in stincten alleen maar los breken in de lagere regionen. Gisteren, het Olympisch Stadion te Amster- zat het publiek zich knap te er geren aan MVV dat er tegen Blauw Wit behoorlijk hard tegen aan ging. De Amsterdammers wa- ren er zeer op gebrand hun vier de overwinning in sucessie te boe ken, waarvoor hun een kleinig heid in het vooruitzicht was ge steld. Ze wonnen ook door doel punten van Bleyenberg 2) en Mul (penalty), waar MVV slechts één treffer van Binkhuis tegen over wist te stellen, maar het was er de wedstrijd naar. De hoop, om op de tweede plaats te komen iverd door Ajax verijdeld. De derde Amsterdamse ploeg, DWS/A, werd in de Meer met liefst 80 in de pan gehakt. Henk Groot en Prins namen zes doelpunten voor hun rekening, de andere twee waren van Gees Groot en Swart. Er gaan al stem men op om Boskamp, die het te druk heeftmet de shouw business om nauwgezet de training bij te wonen en daarom door Schenkel is vervangen, generaal pardon te verlenen Zo bleef dus Ajax, zij het ook met vijf punten achterstand, in het kielzog van Feijenoord, dat tegen DOS met een heel wat klei nere buit genoegen moest nemen. Maar de Utrechtse kanaries pik ten dan ook behoorlijk terug. Van der Gijp en Bennaars waren hier de goalgetters. Weer in de put In Enschede zit men weer in de put, want de rode lantaarn is terug. Terwijl de Sportclub zelf van Willem 2 verloor, haalden de concurrenten punten binnen VVV één tegen ADORapid JC zelfs twee tegen Fortuna '54. Rahn kon in Tilburg zijn hu zarenstukje van een week terug niet in een nieuw lijstje zetten. Brooymans verijdelde zulks en de Kanarie Leo Horn Scheidsrechter Leo Horn is niet zo maar een scheidsrech ter. De Bentvelder heeft vele dingen, die hem onderschei den van zijn collega's. Zo hebben de Nederlandse toe schouwers hem bijvoorbeeld al eens kunnen bewonderen in een grijs tenue. Maar het zit hem niet alleen in de kle ding, ook het fluiten van de heer Horn wijkt af van de al gemene gewoonte. Het is niet zo maar één toon, eerder een serie van vele tonen, in hoog tempo achter elkaar geblazen. Het ontlokte een echt-Am sterdamse toeschouwster zon dag tijdens de derby Ajax WDS/A de volgende opmer king: „Ken die vent effe fini te; mijn kanarie is er niks bij". rest van de voorhoede ivas on machtig zijn taak over te nemen. Willem 2 won door doelpunten van Timmermans en Voges. Rapid JC won bij Fortuna, zij het ook in een ivedstrijd, die de toeschouwers de tranen over de wangen deed lopen zo slecht en VVV gaf de vrienden van de Kraal nieuwe hoop door ADO een punt af te snoepen. PSV ivas het aan zijn stand verplicht de Volewijckers met 42 terug te wijzen en Spar ta kwam weer wat dichter bij het „mijnengebied" door in Breda met 32 te verliezen. GVAV ten slotte moest ervaren hoe goed de Volendammers zijn in hun eigen huis. Na rust stonden de Gronin gers nog met 2- -1 voor, in snel tempo werd dit door Tol (2), Veerm.an en Kras veranderd schot van Breitner, dat net langs de buitenkant van de paal ging en bij een vrije trap van Verhoeven, welke eveneens de nodige precisie miste, hielden de Oldenzalers even de adem in, maar verder hadden zij niet veel gevaar te duchten. Olden zaal werkte zich ondanks goed ver weer van de UVS-kanthalfs Van Kampen en Breitner geleidelijk wat los. Van Duyl redde echter fraai bij een schot van Hoomans en scheids rechter Dorpmans keurde een doel punt van de Oldenzaler Koopman af wegens hands. In de 37ste minuut behandelde Oldenzaal een hoekschop wat slordig en dat bood linksbinnen Van Leeuwen de kans om de gelijk maker te scoren: 1-1. In de toen volgende strijd om de zege trok Ol denzaal aan het langste eind dooi de treffer van Stuvenfold, maar met wat meer beheersing had Kluivers, zoals reeds verteld, de nederlaag kun nen voorkomen. Snell verbetert record op mijl De Nieuwzeelandse Olympische kampioen op de 800 meter Peter Snell heeft zaterdag in Wellington het wereldrecord op de mjjl verbe- I terd. De Nieuwzeelander legde de af stand af in 3 min 54.4 sec en bleef daarmee precies 0.1 seconde beneden het oude wereldrecord, dat sinds augustus 1958 op naam stond van de Australiër Herb Elliott, die toen in Dublin 3.^4.5 liet afdrukken. Snell verrichtte zijn schitterende presta tie op een grasbaan. ZWEMMEN Mary Kok gaat Natacion trainen Niet de trainster van de zwemclub 't Gooi, Riet Rosier, maar de Hilver- sumse zwemster Mary Kok, die thans trainster is van de Zeister Zwemclub, zal de Spaanse zwemvereniging „Na tacion" te Manrese onder de rook van Barcelona, gaan trainen. Mary vertrekt zondag a.s. naar Spanje en zal daar vier maanden vertoeven. Daarna zal zij naar Amerika ver trekken om deel te nemen aan en kele zwemmarathons. Zij zal daarna weer naar de Spaanse club terugke ren. Fraaie zege op sterk Frankrijk Gespannen hebben zondagmiddag ruim 2000 toeschouwers in de Dierentuin in Den Haag gekeken naar de Nederlandse judoka's die het op moesten nemen tegen een sterke Franse ploeg. Immers nu wereldkampioen Anton Geesink en Hein Essink zich definitief uit de wedstrijdsport hebben terug getrokken, rustte de taak aangezien de top van het Nederlandse judo is weggevallen op de schouders' van jongere krachten. En die jongeren hebben na afloop, toen de Franse met 2520 punten waren overwonnen, terecht de toejuichingen van het talrijke publiek in ontvangst genomen. Want ofschoon sterke krachten als Rob Paanen en Henny Wolfs, na weging te zwaar waren bevonden, en Linkens en Versluis de open geval len plaatsen hadden ingenomen, hebben de Fransen geen voet aan de grond gekregen. Zelfs Lionel Gros- sain, de derde judoka van Frankrijk kwam tegen Jan Schaeffer niet ver der dan een onbeslist en dat was voor de man uit Roermond, die de 7e sutumi van Grossain prachtig blok keerde en het de Fransman daarna zeer moeilijk maakte met goed inge zette heup- en armworpen, een bij zonder goede prestatie. De belang rijkste partij was ongetwijfeld die tussen Wil Dadema en Vallauris. Bij een stand 20-20 wisten beide judo ka's dat hun kracht en techniek doorslaggevend was. Niels aan toeval Wil Dadema heeft dan ook niets aan het toeval overgelaten. Met tot tweemaal toe een uchi mata (10e heupworp) en 8e sutumi's, opoffe ringsworpen, die echter niet hele maal werden doorgezet, bouwde hij aan zyn overwinning. Die scheen de finitief te worden toen hij Vallau ris naar de tatami bracht en een houdgreep aanzette. Vijftien secon den worstelde de Fransman en toen kwam hij met een uiterste krachts inspanning los. De beslissing van de scheidsrechter na de volle vijf mi nuten was echter unaniem in het voordeel van Dadema. Ook Jan van Ierland bracht zijn partij tegen Solaven tot winst. De Europese kampioen 2e dan, die tij dens de wedstrijden tot 3e dan werd bevorderd, bracht met 8e sutumi's zijn tegenstander wel aan het wan kelen, maar zijn uki-waza beteken de toch dat hij vijf minuten nodig had om een scheidsrechterlijke be slissing te forceren. Dat middenge wicht Versluis na 1 min 22 sec door een houdgreep verloor van Colignon was niet onverwacht, wel dat de de butant Linskens met goede heup worpen, die werden afgeslagen, toch zijn tegenstander Lesturgeon' ver sloeg. oKos Bonte kwam tegen de lichtgewicht Bourreau niet verder dan een onbeslist. Zijn tweede been- De japanner Haku Michigami gordt Anton Geesink de rood witte band om. Hoogtepunt in judocarriere Een stormachtige hulde heeft Anton Geesink gister middag in de Dierentuin in Den Haag over zich moeten laten gaan, toen hij uit han den van de zevende dan, de Japanner Haku Michigami, de zesde dangraad ontving. Het was het hoogtepunt in de judocarrière van wereld kampioen Anton Geesink, toen zijn zwarte band op de grond viel en daarvoor in de plaats de rood-witte ceintuur om zijn lendenen werd ge gord. Eveitals zijn voorgan gers, Natsui (1956 en Sone (1958) werd ook hij als enige Europeaan door het behalen van de wereldtitel getooid met de zesde dan. Geesink zelf was het die de ivoorden van de voorzitter van de NJJB. ir. A. M. Pingen en van Haku Michigami als teveel eer beschouwde. Hij zei het de grootste voldoening te vinden, dat niet alleen het behalen van de wereldtitel, maar vooral zijn technische kwaliteiten waren genoemd. Hij vroeg het publiek aan de man die hem zo enorm heeft geholpen een applaus te ge ven. Haku, Michigami nam deze staande in ontvangst. worpen brachten de Fransman wel buiten de mat, doch punten leverde dat niet op. Tafeltenmsuitslagen Ereklasse: AMVJ 1—PSV 10-0; Bat- swingersWibo 5-5; PovacAMVJ 2 4-6; ScyllaEendracht 3-7; Smash Treffers 9-1. De stand luidt nu: AMVJ 1 12-24; Smash 14-24; Nedlloyd 12-20, WIBO 14-17; Povac 13-14; Scylla 13-14; AMVJ 2 14-12; UBTV 11-10; Bat- swingers 14-10: Eendracht. 14-7; PSV 13-6; Treffers 14-0 Hoofdklasse C: A VGA—WIBO 2 3-7; DDC 1—Sprenger UC8-2; Smash 2Docos 5-5; Twenty-one-up 1 Golto 8-2. De Marokkaanse atleet Rhadi heeft zondag de internationale cross van San Sebastiaan in Noord-Span- je gewonnen. Hij legde de 12 kilo meter af in 38 minuten 51,8 sec. De Nederlander Cujé bezette met 40.09.4 de dertiende plaats. De wed strijd werd bijgewoond door 25.000 toeschouwers. De stand: Treffers 10-20; DDC 1 11-17; Wibo 2 10-14; Docos 11-14; AVGA 10-13; UBTV 2 10-7; Twenty - one-up 1 11-7; Smash 2 11-6; Spren ger UC 10-3; Golto 11-1. iiJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIII Zelfs het weer meespelen van Arie de Oude heeft DWS/A in de strijd tegen Ajax niet kunnen helpen. Op de foto is doelman Hoogerman Arie te vlug af. AjaxDWS/A 80, Prins 10, rust, C. Groot 20, H. Groot 30, Prins 40, Swart 50, H. Groot 60 en 70, Prins 80. Scheids rechter Leo Horn. Toeschouwers 23.500. DWS/A, dat het voor de rust zeer behoorlyk deed, werd na de hervatting onder de voet gelopen. Hoewel zijn naam niet bij de doelpuntenmakers voorkomt, had Piet Kiezer een groot aandeel in de monster-zege. Vooral na de rust bracht hij de DWS'ers tot wan hoop en de Ajax-aanhang in verrukking door een demonstratie van de meest uiteenlopende technische foefjes. NACSparta 32, Visschers 10, Janssens 1—1, rust, Canjels 2—1 De Koning 22, Peters 32. Scheidsrechter C. van den Berg. Toeschouwers 9000. NAC speelde weer eens ouderwets en viel tot het allerlaatst fel aan. Dit leverde de Bredase ploeg twee minuten voor het einde de winst op. Voor Sparta een teleurstelling. De Koning had namely k één minuut voor Peters de winnende NAC-treffer scoorde, 'de par tijen op gelijke voet gebracht. FeyenoordDOS 30, Van der Gijp 10, rust, Bennaars 20, Van der Gyp 30. Scheidsrechter Boogaerts. Toeschouwers 38.000. De Utrechters werden naar een kansloze nederlaag gespeeld. Het scoreverschil zou groter zijn geweest als de jonge DOS-doelman Van Zoghei niet in zo'n voortreffelijke vorm had verkeerd. De nieuwe troef van Elek Schwartz overtrof de nationale doelman Pieters Graafland slordig en onzeker ditmaal duidelijk met zijn snelle reacties, durf, opstellen en goed gerichte uitworpen. Blauw WitMVV 31, Bleyenberg 10, Binkhuis 11, Bleyen- berg 21, Mul (strafschop) 31. Scheidsrechter A. van Leeuwen. Toeschouwers 8000. Een weinig boeiende wedstrijd, waarin na de rust vooral van Maastrichtse zijde rijkelijk fors werd gespeeld. Blauw Wit won verdiend en behield daarmee zijn ongeslagen stadion-record. MW- spil Haenen had het er op gezet Bleyenberg te houden, maar ving tweemaal bot. VolendamGVAV 52, Veerman 10, rust, La Crois 11 en 1—2, Tol 22, Veerman 32, Tol 42, Kras 5—2. Scheidsrechter P. P. Roomer. Toeschouwers 12.500. Een merkwaardig verlopen wedstrijd. Toen kort na de rust GVAV- midvoor La Crois een 10 achterstand omzette in een 12 voor sprong leek Volendam verloren. De wijdbroeken gaven zich echter niet gewonnen en toen arbiter Roomer het einde floot, gaf hun 52 zege nog maar een flauwe afspiegeling van de vele kansen die zij hadden gehad. De dubbele bewaking die de Groningers Dick Tol hadden opgelegd, pakte niet zo best uit. VVVADO 11, rust 00, De Meulemeester 10, Schuurman 11. Scheidsrechter D. van Male. Toeschouwers 4000. VVV bracht een sterk gewijzigd team in het veld, dat veelbelo vend begon, maar in de afwerking faalde en na rust steeds slech ter ging spelen. ADO had in de tweede helft dan ook het beste van het spel, maar bracht het daarmee niet verder dan een gelijkspel. PSVVolewyckers 42. Louwers 10, Boogaard 11, Nutt 2—1, rust, Schaft 22, Van der Kuil (strafschop) 32, Louwers 42. Scheidsrechter A. Aalbrecht. Toeschouwers 11.000. PSV kreeg meer dan het verdiende. Vooral voor rust stond het spel van de Eindhovenaren op laag peil. Zij waren echter bijzonder fortuinlijk bij het scoren van doelpunten. De Amsterdammers stre den enthousiast, maar het ontbrak hen aan stootkracht. Fortuna '54Rapid JC 01, rust 00, Rutten 01. Scheidsrech ter Martens. Toeschouwers 12.000. Een zeer vlak verlopen Limburgse „derby" met een lusteloos Fortuna en een fel strijdend Rapid, dat haar overwicht pas tien minuten voor het einde met een doelpunt kon onderstrepen. Willem 2Spel. Enschede 20, Timmermans 10, rust, Voges 20. Scheidsrechter Gennissen. Toeschouwers 8000. Willem 2 heeft de Sportclub geen kans gegeven haar succes van vorige week te herhalen. Brooymans schakelde schutter Rahn praktisch uit. De Duitser kreeg bovendien weinig steun van zijn ploeggenoten en zonder een Rahn, die enige vrijheid krijgt, beschikt Spel. Enschede niet over stootkracht. 5nilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!lllllllllllll!ll!llllllllllllllllllllllllllllllllllllllli lllllllllllllllfrs EREDIVISIE Blauw WitMVV VolendamGVAV Ajax—DWS/A Willem 2Spel. Enschede FeijenoordDOS NACSparta Fortuna '54Rapid JC PSVDe Volewyckers VVV—ADO Feijenoord 19 15 3 1 33 Ajax 19 12 4 3 28 BI. Wit 19 11 5 3 27 PSV 19 12 2 5 26 Fort. '54 19 10 2 7 22 Volendam 19 9 3 7 21 Willem II 19 9 2 8 20 MVV 19 6 7 6 19 NAC 19 7 4 8 18 DOS 19 6 6 7 18 GVAV 19 6 6 7 18 DWS/A 19 3 10 6 16 ADO 19 5 5 9 15 Sparta 19 5 5 9 15 De Volew. 19 5 3 11 13 VVV 19 3 6 10 12 Rapid JC 19 4 3 12 11 SC Ensch. 19 4 2 13 10 le DIVISIE BVV-DFC Leeuwarden Eindhoven 't GooiVitesse HelmondSittardia Go Ahead—DHC KFC—Fortuna VI Haarlem—AGOVV VeendamStormvogels SVV—Alkmaar 3—1* 5—2* 8—0* 2—0 3—0 3—2* 0—1* 4—2 1—1* 57—15 58—28 41—31 59—27 40—27 40—44 38—31 28—28 31—30 34—37 35—39 17—31 34—38 27—38 32—54 1836 22—48 25—44 2—1 1—0* 0—2* 0—1 1—0* 2—1* 2—3 4—0 1—1 le DIVISIE B Wageningen—Hermes DVS 2—1 SHS—RBC 0—2* VSVWilhelmina 20 LimburgiaHVC 40 HeraclesZFC 00 ElinkwykExcelsior 11 Ensch. BoysNOAD 32 Be QuickHilversum50 EBOHHeerenvecn 30 AGOW 19 10 7 2 27 50—31 Sittardia 18 10 5 3 25 33—19 SVV 19 9 6 4 24 36—27 Fort. VI. 18 8 7 3 23 40—28 DHC 19 8 7 4 23 28—15 Eindhoven 18 10 2 6 22 29—23 KFC 19 9 4 6 22 26—24 Veendam 19 8 5 6 21 41—28 Leeuward. 19 7 7 5 21 31—23 Go Ahead 19 7 7 5 21 27—21 DFC 19 8 5 6 21 26—22 Vitesse 19 8 5 6 21 38—39 Alkmaar 19 6 5 8 17 16—22 't Gooi 19 6 3 10 15 32—39 BW 18 4 2 12 10 18—37 Stormvog. 19 2 5 12 9 21—42 Haarlem 19 3 3 13 9 18—43 Helmond L9 3 1 15 7 14—41 Elinkwyk 19 11 Heracles 19 11 ZFC 19 RBC 19 Be Quick 19 Ensch. B. 19 10 Limburgia 19 9 Excelsior 19 7 Heerenv. 19 7 NOAD 19 8 SHS IQ 7 HDVS 10 Hilversum 19 HVC 19 Wagen. 19 VSV 19 Wilhelm. 19 EBOH 19 27 38—30 25 53—20 23 29—19 23 37—32 22 52—35 22 49—36 21 42—34 6 20 39—31 6 20 27—26 7 20 36—43 7 19 28—23 8 19 28—31 9 17 37—36 9 17 30—33 8 17 40—47 11 14 31—43 12 11 32—46 15 5 16—69 2e DIVISIE De GraafschapZwartemeer 21* Zwolse BoysNEC l1 Roda SportEDO l2 TubantiaBaronie 21* VeloxHelmondia 3o OldenzaalUVS 21 LONGA—PEC 1—1 Velox 16 10 Helm. '55 17 Roda Sp. 15 Baronie 15 Oldenzaal 16 EDO 15 Tubantia 16 RCH 15 Graafsch. 16 LONGA 16 PSC 15 UVS 16 Zwartem. 16 NEC 16 Zw. Boys 16 De met 5 21 47—25 5 20 37—29 3 19 27—18 4 18 30—24 6 18 22—26 5 17 31—32 6 17 30-27 4 16 23—20 7 16 23—24 7 14 26—30 7 13 23—30 8 13 20—27 8 13 19—28 8 12 29—40 10 9 19—26 gelden voor de Sporttoto. gemerkte wedstrijden Twee leden van een Zuidslavi- sche boksploeg hebben zaterdag in Stockholm politiek asiel gevraagd. De boksers, resp. 19 en 21 jaar oud, hadden zich vrijdagavond na de wedstrijden in de zaai verborger

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 5