iiigduiium op fluweel jia zege op concurrent LFC ging verdiend ten onder tegen beter HBS StompwijkmoestMMO gelijkspel toestaan Middelmatig voetbal derdeklassers in woord en beeld J)ag van gelijke «spelen (1—1) Bekkering schoot de Kikkers naar een benauwde 1—0 zege Onplezierige wedstrijd op Houtnist ROODENBURG BEDUCHT VOOR TE FORS NEPTUNUS Yijfde remise in tweekamp 'Sj-Lxit. LEIDSCH DAGBLAD - MAANDAG 20 NOVEMBER 1961 K (Van een onzer verslaggevers) j De grote strijd in de vierdeklasse A is dan jndelijk gestreden. En als we hier aan toe- jegen dat Lugdunum zijn toch al fraaie jsitie nog verder verstevigde, weet men gelijk - uitslag. De Kikkers zegevierden namelijk let de kleinst mogelijke score (1—0) ten inschouwe van een behoorlijk aantal toeschou- rs» Overigens kwam in dit sportieve topduel 1 tot uiting, dat het verschil tussen de beide alen niet zo héél groot was. De groenwitten grepen de benauwde winst eerst in de slotfase. Precies een kwartier voor het einde scoorde H. Bekkering de fel begeerde winnende tref fer. Voorlopig zit Lugdunum nu op fluweel met de volle winst uit acht wedstrijden. Zij heeft vijf punten voorsprong op concurrent VVSB, dat echter één wedstrijd minder gespeeld heeft. Over produktiviteit gesproken: de Kikkers schoten in die acht duels maar liefst dertigmaal raak en hebben slechts zes goals tegen! Ook de andere scores waren giste- t! n aan de magere kant. Zo eindig- 01 !n de ontmoetingen Warmunda— Va oncordia H, SVLV—Van Nispen en OSR—ASC alle in 1—1. Voor het tidse ASC, Concordia en Van Nis- Eiten betekende dit een kostbaar punt- Temeer omdat Oranje Groen weer leurstelde door op eigen veld met -3 te verliezen van Altior. Hierdoor jmt de club van GUldemond, die het rig seizoen tot zo'n uitstekende .estatie kwam, steeds dichter in de i I inrt van de rode lantaarn. Dit wei- g eervolle symbool draagt nu nog [butant Van Nispen. maar Oranje roen en ASC, de beide Leidse clubs, in de naaste gegadigden, met als NI rde „kanshebber" Concordia H. - omende zondag trekt Oranje Groen )- iar Hillegom en zal tegen concur- - nt Concordia uit een ander vaatje <1/lenen te tappen om in een wat rus- ïger positie te komen. Juiste verhouding WarmundaConcordia H sloot dus ')1—1. Beidie pairtijen konden er i «de mee hebben. In de eerste helft irnen die bezoekers door midvoor root die leiding. Invaller-doelman chravenraker Van Vliet wa6 ziek kon daar niets aan verandieren. bt de rust ging die strijd verder op n neer Tien minuten na die thee end midivootr Montagne van Wa/r- .lunda goed; gelanceerd door zijn I ubganoot Sikking.... Dit beteken- e die gdJj'kimiaker. Vervolgens, zakte V et sp^ipeil behoorlijk. Eerst in het ite kwartier kwam er wat meer in de brouwerij. De thuAscluib ad met zijn offensief echter géén n .coes, want de kansen lieten de f» feirmondiers onbenut. Eenmaal had sbuiten Ciere nog peoh toen hij inzet door de lat gekeerd zag. Onze fotograaf legde het winstgevende doelpunt van Lug dunum op de plaat vast. Doel man Peeters' actie is tevergeefs. Rechts op de foto bekijkt de maker van het doelpunt, Henny Bekkering, zijn werk met grote voldoening. (Foto LJD./Holvast) Wassenaar goed op dreef tegen NAS (Van onze correspondent) Het weer meespelen van Rienus Buitelaar op de rechtsbinnenplaats bleek voor Wassenaar \oldoende ver sterking te zyn om by NAS in Half weg een verdiende 3-2 zege weg te slepen. Tot de uitblinkers in de Was senaar-ploeg mochten ook Klinkha mer. op de linksbuitenplaats en mid- voor Wim Ellegens gerekend wor den. Aanvankelijk kwam Wassenaar op het zware veld wat moeilijk op gang, maar toen de Kerkehouters eenmaal op temperatuur waren, hadden zij geen enkele moeite met de NAS-ver- dediging. In de 17de minuut opende Wim Ellegens de score met een goe de kopbal uit een voorzet vaa Klink hamer. Even later v/as het Rienus Buitelaar die-een voorzet van Klink hamer gebruikte om een treffer te laten aantekenen, waarna de succes volle Wassenaar-rechtsbuiten zelf voor het derde doelpunt zorg droeg (0-3). Nog voor rust maakte Haas Kooijman er 0-4 van. In de tweede helft deed Wassenaar het wat kalmer aan. Toch werd het eerst 0-5 door Klinkhamer, alvorens NAS wat meer in net offensief kon komen. Wassenaar geloofde het nu verder wel en het verbaasde niemand dat de NAS-aanvallers twee maal er in slaagden Pesch te passeren en zo- doandi? de uitslag een wat draaglijker aanzien te geven (2-5). KORFBAL Micro-korfbalteam voor Merksem Het Nederlandse micro-korfbal team, dat zaterdag 2 december in Merksem by Antwerpen tegen België uitkomt, is als volgt samengesteld: Aanval: Joke v. d. Haak (Allen Weerbaar), Greet Stroomberg (Ar chipel), Rinus Munnikes (Luto), aanvoerder, en Gerard Bos (HKV) verdediging: Lenie de Waal (Deetos), Annie de Jong (Rohda), Cees van Lunteren (Rohda) en Nelis van Eekelen (Archipel). Reserves: Diny Dieterman (Roh da), Annie van Herk (Die Haghe), Jan Posthumus (Allen Weerbaar) en Wim de Vries (Rohda). Eveneens tevreden SVLVVan Nispen bracht ook 1—1 .phet bord. Ook hier mochten beide ró began tevreden zijn met die giedeel- E e punten. In de eerste helft was Van 01 lispen wat agressiever maar in de ireedie minuut had SVLV door mad- )0r De Elzen reeds die scare ge- -ipend. De Voonschabewaren bepaal- en zich verder bot gedwongen de- ensdef voetbal, maar konden toch I iet verhinderen dat Hoogakker voor 1 e gelijke (1—1) ruststand zorgde. Na rust ging een vinnig spelend Van ispen nog even door, maar verder ras het woord aan de 'thuisclub. Ook üt .offensief zette geen zoden aan de tijk vooral ook door het robuuste erdedilgen van de Zilikenaren. De 'oorschotenaren teldien een invaller ykor Mulder. Hf] werd vervangen loor Hakker. Overigens had ddit tot H evolg dat er nogal wat omzettingen (od'ig waren. In de slotfase Oranje GroenAltior werd in de 83 lotfase ten gunste van Aitior beslist g, "weemaal had Oranje Groen de lei- iing genomen. De Wit zorgde voor 1—0, maar Ouwerkerk trok daarna de score weer recht (11). Dit werd 43 tok de ruststand. Ook na de rust am Oranje Groen de leiding. Weer m De Wit de maker van het doel- wot: 2—1. In de slotfase vielen er akhiter in die Leidse defensie enkele oplaten te noteren. Net genoeg voor te Langeraarders, want Van Hame en en Ouwerkerk benutten de gébo- ten kansen uitstekend. Doelman De moest zich tweemaal laten pas- 2S teren, Zo zegevierde Altior dus met 2—3. Bü de Lei denaars ontbraken en Verkuylen. ASC had de leiding DOSR—ASC stond niet op hoog >eil. maar was door het spannende element toch wei aantrelkklijk voor pet publiek. Met de uiteindelijke 1—1 toore mogen die roodzwarten het neest te vreden zijn, want DOSR (wam in de slotfase heed dicht bij de toU- winst. Paal en lat redden toen (Van één onzer verslaggevers) De voor beide ploegen zeer be langrijke strijd aan de Haarlem mervaart is met het kleinst mo gelijke verschil (10) in het voordeel van Lugdunum geëin digd. Gemakkelijk is het voor de Kikkers niet gegaan, want VVSB gaf prima partij. In de groen witte aanval werd Pet danig ge mist. Invaller Zweistra, die wèl hard zwoegde, bleek toch te zwak om een gevaarlijk rechtsbuiten te zijn, zodat de aanval beneden de gewone vorm bleef. Al spoedig ontwikkelde zich een gelijkopgaande strijd. Beide partijen kwamen om beurten in de aanval, maar zowel bij VVSB als de groenwitten bleek de de fensie het grote struikelblok. Toch kreeg Lugdunum wel iets mooiere kansen, maar Bekkering en Vermond faalden op het kri tieke moment. Zo verstreek de eerste helft zonder gejubel. In de tweede helft zagen we een zelfde de roodzwarten. Aanvankelijk was het woord) aan de thuisclub, maar daarna gaf ASC die toon aan. Er volgden aardige, snelle aanvallen doch het schot in de Leidse aanval ontbrak. Aangezien aan de andere kant de acties van de Veners steeds vastliepen op doelman Wuirzer kwam de rust met 0—0. Na de rust startte ASC met een fel offensief en nam na zeven minuten die lei-ding door rechtsbuiten Lolfces de Beer. Dank zij een misverstand overigens spelbeeld. Om beurten togen de ploegen ten aanval, maar de ver dedigingen bleken onneembaar. Bij het verstrijken van de tijd steeg de spanning, want de strijd bleef een open karakter houden. Reeds toen voelde men dat de ploeg die het eerst zou scoren, zo goed als zeker ook met de zege zou gaan strijken. Na een half uur bleek Lugdunum de ge lukkige. De ver doorgedrongen Van Daalen gaf op het juiste moment de bal af aan Bekke ring. De laatste scoorde via de handen van doelman Peeters de enige goal van de middag. De Bavo-mensen gaven zich nog niet gewonnen, maar de 10 voorsprong bleek voor Lugdunum een grote stimulans. Bijna werd het zelfs nog 2-0, maar een goede redding van keeper Peeter^ stond verder scoren in de weg. Verder stond ook de groenwitte defensie pal bij de hardnekkige pogingen van VVSB om nog een gelijkspel te bevechten. doelman Oom-en en linksachter Van Amsterdam (01). De Ven ens kwa men na-diien fel opzetten en tien ma nuiben voor h-et einde scoorde links binnen V-an Veen -goed gelanceerd door H. van Amsterdam de gelijk maker. In de slotfase kroop ASC nog door het oog van de naald want paal en lat voorkwam een tweede DOSR- doeipunt. Met het scheiden van die markt vloog een kogel van H. van Amsterdam nog rakelings over de kruising. Voetbal in de afdeling Leiden (Van onze LVB-medewerker) Stompwijkse Boys heeft de kans om zich op gelijke hoogte te stellen met de niet-spelende leider van de eersteklasse, ZLC, niet aangegrepen. De Stompwij- kers moesten op hun eigen ter rein MMO een 2—2 spel toe staan. Het was een wedstrijd van gemiste kansen. Vooral de Stompwijkers hadden moeite om twee treffers uit de veelheid van kansen te zoeken. MMO nam op fortuinlijke wijze de leiding, toen men elkaar in de Stomp wijkse verdediging niet begreep. Wel iswaar trok Joop Oliehoek de score vrij snel weer recht, maar nog voor de rust kwam MMO opnieuw aan de leiding, toen de Stompwijkse spil zijn doelman tehulp schoot en een straf schop veroorzakte. In de tweede helft speelden de Stompwijkse Boys fel op winst, maar verder dan een treffer van Oliehoek kwam zij niet: 22. Noodlottige tactiek De tweede plaats kwam door die halve misstap van Stompwijkse Boys in het bezit van Alphense Boys, dat met stevige cijfers van het bezoeken de Rouwkoop won: 40. De Voor- schotense bezoekers pasten in de tweede helft van deze wedstrijd een noodlottige tactiek toe. Zy stelden een extra bewaking in van de Boys- midvoor Holstein, waardoor linksbin nen Sluis vrij baan kreeg. Deze vete raan profiteerde dankbaar van zijn vrijheid en verrichtte een hattrick. Voor de rust had Jan van Donk reeds voor de Boys gescoord. Tenslotte koopspelers naar de kleedkamer ver miste Wim van Rijn nog een straf schop en werd een van de Rouw- wezen, nadat hij met het bekende ge baar naar het voorhoofd zijn twijfel over het geestelijk welzijn van de ar biter had menen te demonstreren. Somber Voor UDO ziet de situatie er nog steeds wat somber uit. Ditmaal ver loren de Oegstgeestenaren met 41 bij Rïjpweterlng. In het veld waren zij niet minder, maar op het gebied van de produktiviteit wisten de Rijp- weteringers beter van wanten. Ver- stege en Ton van der Meer schoten de thuisclub naar een 20 voor sprong. Met een tegendoelpunt van Piet Koekebakker ging het er daarna voor UDO weer wat plezieriger uit zien, maar toen de Oegstgeester spil Kniest zich moest laten vervangen door Van Elk, wat een verzwakking was, kwam er ruim baan voor Rijp- wetering. Kees Zoetemelk en Jan Verstege maakten daarvan gebruik Stand ZLC 6—10 Rypweter. 5—6 Alph. Boys 710 Rouwkoop 6—4 St. Boys 6— 9 St. Bern. 5—2 Teylingen 6— 9 UDO 6—1 MMO 6— 7 LDWS 5—0 Tweede klassers Het 33 spel, waarmee KRV nog wel in Katwijk tegen WOA uit de bus kwam, bewijst wel hoe wispelturig de Katwijkers ook dit seizoen weer spelen. KRV viel hierdoor terug naar de derde plaats. De leiding is thans in handen van het Zoeterwoudse SJZ, dat Unitas L met 60 versloeg. VNL won bij Weteringse Boys met 23 en veroverde daarmee de tweede plaats. Meerburg heeft de smaak weer te pakken en versloeg TTNA op eigen veld met 35. Door een 03 zege bij Leidse Boys bleef ook VTL goed by. Hier is nu de stahd: Unitas WOA SJZ 7—11 VNL 6—10 KRV 7—10 Leidse B. VTL 7— 9 Meerburg 68 6—5 6—5 8—5 VNA 7—2 Wter. Boys 61 Zaterdag afdeling In de eersteklasse zaterdagvoetbal van de Afdeling onderstreepte Wou- brugge haar goede voornemens door met 91 van Kagia te winnen. In het bijzonder midvoor Geerlof had een groot aandeel in deze zege. Niet min der dan vyf maal stuurde hy de Kaagse doelman naar het net. Natuurlijk zijn er voor Woubrugge nog concurrenten. Bijvoorbeeld VWS, dat in Ter-Aar een kostbare 12 zege op TAVV behaalde. Ook Hazerswoud- se Boys, dat overigens zaterdag niet speelde, ligt nog zeer kansrrijk in de race naar de titel. Relatief nog beter staat Rouwkoop er voor. De Voor- schotense ploeg won bij Alphia met 04. Tenslotte behaalde WSB de eerste zege. Het werd 20 voor de St. Bavoclub in de thuiswedstrijd tegen Sleutels. pier is de stand: Woubrugge 8—14 Kagia 7—6 VWS 8—12 Alphia 8—5 Haz. Boys 8—12 Sleutels 8—3 Rouwkoop 6—10 VVSB 6—2 TAVV 7— 8 NSA 7—2 Alphen 8— 8 Kleine nederlaag voor blauwzwarten Den Os scoorde de enige Leidse goal (Van een onzer verslaggevers) Het lichte Roodenburg- elftal heeft in een zeer fors gespeelde wedstryd vooral van Neptunuszijde, eervol het onderspit gedolven (2-1). Voor rust zag het daar echter niet naar uit, want door goed spel van de kant- halfs Van Weerlee en Van Rooyen werden zeer goede aanvallen opgezet, waaruit enkele „droouikansen" ont stonden. Helaas bracht men deze door te lang aarzelen om zeep. Overigens stond de goed, doch wel iets te fors spelende spil Van Krim pen de Roodenburg-aanvallers ge ducht in de weg. Roodenburg liep nard van stapel eai reeds in de eerste minuten kwam Den Os oog in oog te staan met doelman Elvers maar schoot recht, in diens handen. De aanval len van Neptunes varen echter ook niet van gevaar ontbloot. Deze wer den meestal geleid door de snelle rechtsbuiten en uit een van die snel le aanvalsstoten belandde de bal bij midvoor Timmermans, die onhoud baar voor Keereweer inschoot. (1-0). Even later schoot Den Os uit een keurige voorzet van „good old" Chouf- four rakelings naast. Beloning De zesde partij van de tweekamp om het wereldkampioenschap dam men tussen Tsjerolev (titelhouder» Koeperman, die gisteren in Kiev fferd gespeeld, is geëindigd in remi- «i evenals de vijfde. Na zes partyen neeft Koeperman 4e leiding met 7 punten, Tsjegolev heeft 5 punten. Roodenburg bleef het middenveld beheersen en nadat eerst Chouffour door te lang treuzelen een kans voor bij had laten gaan, kwam na 20 mi nuten de beloning voor het goede spel. Uit een voorzet van De Jonge knalde Den Os hard in (1-1). Kort daarop kwamen de blauwzwarten zeer dicht by een voorsprong toen links buiten De Jonge vanaf de zyiyn een hard schot loste dat via de binnen kant van de paal weer in het veld sprong. Spil Van Krimpen stichtte daarna met vele harde trappen her- haaldeiyk verwarring in de Roo- denburg-defensie, doch Hensen c.s. wisten zich tot de rust staande te houden. Fors spel Over de tweede helft valt niet veel te vertellen. De Roodenburgers kregen ontzag voor liet zeer forse spel van de meeste Neptunus-spelers. De scheidsrechter was wel gul met het geven van vrije trappen tegen Neptunus, doch had o.i. beter gedaan de spelers tot behoorlijk voetbal te manen. De Roodenburg, aanval kwam er praktisch niet meer aan te pas en de defensie verviel ongelukkigerwijs in te kort spel. Reeds na tien minu ten in de tweede helft wrong mid voor Timmermans zich door de Leid se defensie en gaf Keereweer geen kans (2-1). Met Neptunus voortdu rend in de aanval kwam het einde van deze, vooral in de tweede helft, onplezierige wedstryd. VOETBAL Loting Europa Cup De zaterdag te Milaan gehouden loting voor de kwart-finales van het toernooi om de Europese beker voor nationale kampioenen, waarin Nederland was vertegenwoordigd door Feyenoord, heeft het volgende resultaat opgeleverd: Tottenham Hotspur (de overwinnaar van Feije- noord in de achtste finales) tegen Dukla (Praag) of Servette (Geneve), Glasgow Rangers of Vorwaerts (Oost- Berlyn) tegen Standaard (Luik) F.C. Nuernberg of Fenerbahce (Istan- boel) tegen Benfica (Lissabon), de bekerhouder. Juventus (Turijn) tegen Real Ma drid. De resultaten van de eerste ont moetingen voor de achtste finales tussen de ploegen, die nog hun plaats in de kwart-finales moeten verdie nen zyn: ServetteDukla 43, Vorwaerts—Glasgow Rangers 12, Fenerbahce 1. F.C. Nuernberg 12. De voetbalinterland tussen Zuid-Slavië en Oostenrijk, dde zondag in Zagreb is gespeeld eindigde in een 2—1 zege voor Zuid-Slavië. (Van een onzer redacteuren) Het wordt de laatste tijd meer en meer mode een wedstrijd waarbij het een en ander op het spel staat in een uitermate onplezierige sfeer te beëindigen. Zo ook de wedstrijd HBS—LFC, die tenslotte in een 20 zege voor de Hagenaars eindigde, het geen hen vrijwel onbedreigd aan de kop van de afdeling brengt. In de tweede helft deden zich herhaaldelijk toneeltjes voor die op het groene veld beslist niet thuishoren. Vooral in het laatste half uur leken de spelers er meer op uit te zijn elkaar lichamelijk letsel te bezorgen dan dat zij trachtten de vele duizenden toeschouwers goed voetbal voor te schotelen. Het is moeilijk om bij zulke voorvallen een schuldige aan te wijzen. De Leidenaars speelden hard, zeer hard, maar daartegenover staat dat ook de Hagenaars zich niet altijd als zoete lammeren gedroegen. Gevoetbald werd er in het laatste half uur slechts bij vlagen, men zou kunnen zeggen tussen het fluiten van de scheidsrechter door. Een woord van lof overi gens aan het adres van aanvoerder Gor van der Zeeuw, die precies deed wat men van een aanvoerder in zulke omstandigheden mag verwachten. Aan hem was het te danken dat LFC deze wedstrijd met elf man kon beëindigen. Geprikkeld Nu had vooral LFC wel enige re den om zich geprikkeld te tonen. Scheidsrechter Jongenelis was er en nu zeggen we het nog maar „zachtjes" nog al eens naast. Hy keurde in de tweede helft een zo op het oog gave treffer van Henk Heymans af en zag een ogenblik later niet dat doelman V. d. Land een scherpe inzet van Aad Heymans achter de lyn stopte. Trouwens in zyn verdere beslissingen was hy al evenmin gelukkig. Maar nogmaals dat gaf de beide ploegen nog geen recht om op een rauwe manier huis te houden. Geen hoog peil De wedstryd stond niet op erg hoog peil, ook niet in de eerste helft toen men wel stevig maar nog niet ruw speelde. Slechts af en toe kreeg men de indruk dat het hier een stryd tussen de topploegen van de rangiyst betrof. HBS. dat als ploeg een grotere eenheid toonde, kwam het eerst tot enkele sluitende combi naties. LFC verloor zijn vat op het middenveld en de anders zo hechte verdediging raakte snel in paniek. Verre, ongeplaatste trappen en wei nig constructief voetbal kwamen er uit voort. Zeer verdiend namen de Hagenaars in de 11de minuut de lei ding. Uit een schedpe hoekschop van linksbuiten Jongebreurs schoot mid voor Leeksma na enige verwarring in de Leidse achterhoede van zes me ter kalm en zuiver in (1-0). Ook daarna bleef HBS absoluut sterker. De Hagenaars combineerden vaak goed, waren de Kanaries in het per- soonlyk duel om de bal meestal net iets te vlug af en rolden aanval op aanval naar Van Leeuwen, die zyn doel wel eens met meer overtuiging heeft verdedigd. Maar de Kraaien, die in deze periode de wedstryd had den kunnen en moeten beslissen, be gingen de fout van veel te veraf te schieten, terwyi zy met iets verder doorgevoerde combinaties beslist meer succes hadden gehad. Gevaarlijke aanvcl De Leidenaars kwamen in die eer ste helft tot één werkelijk goede en gevaarlyke aanval. Dat was na on geveer een half uur toen Henk Hey mans en Cor v.d. Zeeuw de snelheid en het raffinement toonden waar mee de potdichte HBS-verdediging Terwijl arbiter A. Jongenelis de HBS-doelman Tom van der Land vastberaden wijst waar hij de bal dient te deponeren, maant LFC-aanvoerder Cor van der Zeeuw zijn kennelijk teleurge stelde discipelen tot kalmte. (Foto Leldsch Dagblad) op de knieën gebracht kon worden. Rechtsback Mulder moest op de doel- ïyn redding brengen om de geiyk- maker te voorkomen. Ondanks de grote minderheid in het veld bleef de schade voor LFC in de eerste helft beperkt tot 1-0. De tweede helft was te slordig en te onbehouwen om er veel van te vertellen. LFC speelde niet veel be ter dan voor rust maar vocht nu veel vinniger. Juist in die periode echter vergrootte HBS de voorsprong tot 2-0. In de dertiende minuut nam midvoor Leeksma, die overigens ver der weinig kans kreeg tegen de weer goed ingrypende Leo de Jong, een voorzet van zyn rechtsbuiten Ver- hage mee om die hard en zuiver langs de in het geheel niet reage rende Van Leeuwen te plaatsen. Fel kwam LFC hierna terug en prak tisch nog in dezelfde minuut zond Henk Heymans een treffer langs doelman Van der Land, waarop niets aan te merken leek. Scheidsrechter Jongenelis keurde het doelpunt ech ter af. Trucjes Toen begon de ellende. Van bejde kanten maaldemen er nu maar op los. Bepaald onprettige trucjes wer den er zo af en toe gedemonstreerd en herhaaldelijk moest er gestopt worden! Het dieptepunt werd een kwartier voor het einde bereikt. Een scherpe inzet van Aad Heymans stopte doelman Van der Land achter de iyn, maar de arbiter had dit niet kunnen constateren. Ondanks hevi ge protesten van LFC-zyde gaf hy slechts een corner weg. Dat brak LFC definitief. Henk Heymans mocht er in de laatste mi nuten nog wel eens stevig soms te stevig tussenuit trekken, er was op het laatste ogenblik altyd nog wel een HBS-been, dat hem de voet dwars zette. Twee-nul voor HBS dus. De wedstryd zelf moeten we maar heel snel vergeten. Uitslagen - standen Amateurs le-KLASSE B ONA—DCV 1—1 UnitasSpartaan '20 01 VFCSVW 1—1 XerxesGouda 51 CVV—Quick2—0 Xerxes 7 4 2 1 10 19— 7 Laakkw. 8 4 2 2 10 16—12 DCV 8 3 3 2 9 12— 7 Spart. '20 7 3 2 2 8 12—11 ONA 8 3 2 3 8 10—11 CVV 9 3 2 4 8 15—17 VFC 7 15 17 12—10 Gouda 7 3 1 3 7 7—12 SVW 7 2 2 3 6 9—12 Quick H. 9 2 2 5 6 7—19 Unitas 7 1 3 3 5 8—9 2e-KLASSE A De MusschenOvermaas 12 Blauw—Zwart—VUC 2—1 PapendrechtRVC 5—1 HVV—Celeritas 2—3 HBS—LFC 2—0 NeptunusRoodenburg 21 HBS 8 6 2 0 14 26—12 Overmaas 9 5 3 1 13 19—13 LFC 8 4 3 1 11 14— 9 Celeritas 8 5 0 3 10 19—19 Roodenb. 9 4 2 3 10 14—12 Neptunus 8 4 1 3 9 10—10 Musschen 9 4 0 5 8 1619 Papendr. 8 2 3 3 7 17—16 RVC 8 1 4 3 6 15—21 BI. Zwart 9 2 2 5 6 13—18 VUC 8 1 2 5 4 16—21 HVV 8 1 0 7 2 10—19 3e-KLASSE A ForeholteVredenburch 01 BodegravenVIOS 13 WilhelmusLlsse 11 HillegomVoorburg 83 NASWassenaar 15 AlphenSJC 50 VIOS 8 5 2 1 12 22—11 Wilhelmus 8 4 4 0 12 16— 8 Wassenaar 8 4 3 1 11 19—15 Lisse 8 4 2 2 10 18—14 Bodegrav. 8 4 2 2 10 16—13 Hillegom 8 3 2 3 8 18—14 Vredenb. 9 2 4 3 8 1519 Alphen 8 3 1 4 7 17—17 Foreholte 8 2 3 3 7 15—16 Voorburg 8 2 1 5 5 21—29 SJC 9 1 3 5 5 14—25 NAS 8 116 3 11—21 3e-KLASSE C WesterkwartierAlphia 23 HOV—GSV 2—1 UNIO— RAVA 0—0 Kranenburg—ODI31 CKCTransvalia 21 DHSArchipel 41 Kranenb. 8 6 1 1 13 30—14 HOV 8 5 2 1 12 22—11 RAVA 7 3 2 2 8 11— 9 DHS 8 3 2 3 8 13—11 Archipel 8 3 2 3 8 16—17 GSV 8 3 1 4 7 17—16 Westerkw. 8 3 1 4 7 16—16 ODI 8 2 3 3 7 18—21 CKC 8 3 1 4 7 17—21 Alphia 8 3 1 4 7 20-30 UNIO 8 1 4 3 6 9—19 Transvalia 7 2 0 5 4 13—17 4e-KLASSE A Oranje GroenAltior 23 Warmunda—Concordia H1—1 SVLVVan Nispen 11 DOSR—ASC 1—1 Lugdunum—VVSB l—0 Lugdunum 8 8 0 0 16 30— 6 VVSB 7 5 1 1 11 14— 7 DOSR 7 3 3 1 9 22—12 Altior 8 3 2 3 8 19—21 SVLS 7 15 17 9—9 DOCOS 8 2 3 3 7 15—15 Warmunda 7 1 4 2 6 714 Concordia 7 1 3 3 5 6—17 Or. Groen 7 1 2 4 4 11—15 ASC 7 1 2 4 4 13—23 V. Nispen 7 1 1 5 3 8—15 4e-KLASSE E VVaddinxvcenWoerden 02 HardinxveldNieuwerkerk 41 GouderakBoskoop 41 LekkerkerkDONK 30 Hillegersberg—'t Noorden 2—2 Woerden 8 5 3 0 13 26—10 Hardinxv. 7 5 1 1 11 20— 8 Hillegersb. 8 5 1 2 11 24—16 Gouderak 7 4 1 2 9 21—12 DONK 7 3 2 2 8 17—16 EDS 7 4 0 3 8 13—14 't Noorden 8 3 2 3 8 16—18 Lekkerkerk 7 3 0 4 6 16—26 Boskoop 7 2 1 4 5 16—29 Nieuwerk. 7 0 16 1 817 Waddinxv. 7 0 0 7 0 8—24

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 9