Kozakken Boys verslaat falend Quick Boys: 1-4 OOK LISSER BOYS ZAG GEEN KANS OM SVOW TE KLOPPEN 5s-GravenzS V is geen schim van vorig jaar Zwart-Wit gaf Rijnsb. Boys geen kans.... NOORDWIJK-AANVAL ZONDER MACHT IN VLAARDINGEN RCL bleef op liet goede pad Gemakkelijke zege (3—0) van ARC Reserves KNVB Uitslagen - standen Zaterdagvoetbal MAANDAG 16 OKTOBER 1961 Katwijkse ploeg niet resoluut genoeg (Van een onzer verslaggevers) Het Werkendamse Kozakken Boys heeft zaterdag op Nieuw Zuid Quick Boys met 14 aan de kant gezet. Wel waren de Kat' wijkers vrijwel de gehele wedstrijd sterker er waren perioden waar in men kon spreken van een be legering van het Werkendamse doel maar daar zij er niet in slaagden profijt te trekken van de vele kansen (de in dit opzicht niet zo verwende Kozakken Boys maakten van hun kansjes een heel wat beter gebruik), moet men spreken van een verdiende neder laag. Het spel van de bezoekers was directer, men nam niet zo veel risico als de Quick Boys-ploeg, die defensief bepaald niet resoluut op trad alle vier doelpunten ont stonden uit fouten van de achter hoede en aan de andere kant teveel tijd spendeerde aan de opbouw van de aanvallen. Overi gens was het een pittige en snelle wedstrijd, die het aanzien ten volle waard was. Quick Boys drong de Werkendamse ploeg direct na de aftrap met de rug tegen de muur en Jaap van Duyvenbode kreeg al na vijf minuten een droom- kans. Hij schooit evenwel te zachit in. Ook een fraaie kopbal van v. d. Plas werd een prooi van keeper Schaddelee. De Katwijkers kregen kans na kans, maar de goede afwerker was ver te zoe ken. Het was dan ook volkomen tegen de verhouding in toen de Kozakken- midvoor v. d. Heuvel die standi op 0—1 bracht. Oorzaak: een fout van de Kat wijkse verdediging waaraan doelman De Hollander welwillend medewerking ver leende. Quick Boys bleef desondanks sterker, maar wéér viel het doelpunt aan ae kant waar men het niet ver wachtte en opnieuw kon men de fout bij de blauwwitte verdediging gaan zoe ken. Aandewiel speelde het leer namelijk te zacht terug en De Hollander kwam er net iets te laat bij: 02. Er waren toen 34 minuten gespeeld. Van der Maas was de fabrikant van deze treffer. Pas in tweede helft Pas in de tweede helft kwamen de Katwijkers aan een tegenpunt toe (1—2) en opnieuw werd het Kozakken Boys-doel onder zware druk gezet. Maar ook nu leverde dit overwicht geen pro fijt op, al dient gezegd, dat de Kat wijkers niet bijster fortuinlijk speelden. Maar wat Quick Boys niet gelukte, ge lukte Kozakken Boys wel. De met een driemans-voorhoede spelende Werken dammers waren voortdurend op hun qui-vive en toen aanvoerder Viool even aarzelde, was v. d. Heuvel er als de kip pen bij om 13 te laten aantekenen. Nog was het niet genoeg. Want toen de Katwijkse achterhoede meende, dat een diagonaal schot achter zou gaan en dit niet gebeurde, strafte v. d. Maas de blunder af met de vierde Werkendamse treffer. Vlak voor het einde kreeg Quick Boys nog een kans om de score een wat plezieriger aanzien te geven, maar zelfs de toegekende strafschop liet men on benut passeren. Kozakken Boys, dat voor het eerst in de tweedeklasse uitkomt beschikt over een pittige ploeg en zal ongetwijfeld ho ge ogen gaan gooien in de strijd om de eerste plaats. Ter Leede non niet 1-3 (Van een onzer verslaggevers) Evenmin als vorig jaar is het Rijnsb. Boys gelukt in Rotterdam Zwart-Wit '28 te kloppen. Toch heeft deze wedstrijd veel gemeen gehad met die van het vorige sei zoen. Want toen was het een goede wedstrijd met veel goede momenten en ook ditmaal had de strijd alle kenmerken van een pittig voetbalgevecht. Weliswaar was de eerste helft niet zo sterk gespeeld, noch door de thuisclub, noch door de Rijns burgers, maar de overtuiging waar mee ieder trachtte er het beste van te maken, gaf toch fleur aan de wedstrijd. Toch valt er van die eerste helft niet zo bijster veel te vertellen. De geelzwarte aanvalslinie dat bewezen de vorige wedstrijden reeds kan zijn draai niet goed vinden, al is de onvolledigheid, waarmee juist de voorhoede heeft te kampen, natuurlijk wel in belangrijke mate debet daaraan. Nu moest het alle maal teveel va<n Heemskerk komen. En nu speelt de kleine Rijnsburger heus wel een pittig, technisch goed spelletje, maar het duurt allemaal net iets te lang. En daardoor kon de Rotterdamse defensie bij de aanvalsacties van de Rijnsburgers steeds goed en tijdig ingrijpen, zodat doelman v. d. Laan niet zo heel veel werk te doen heeft gehad. Speciaal stop per v. d. Giezen imponeerde door zijn speelwijze en de rust, die daarvan uit ging. Rynsb. Boys keek na 10 minuten, waarin de zwart-witten al enkele door stoten in de richting van Heemskerks doel hadden gemaakt, tegen een achter stand aan. Midvoor v. d. Pols, nog altijd gevaarlijk, buitte een klein foutje in de Rijnsb. Boys verdediging resoluut uit en benutte de kans hem door Nieuwstraten geboden. Tot aan de rust is het span nend gebleven, maar veel moeilijks kre gen beide keepers toch niet op te knap pen. Rijnsb. Boys had zich stellig voorge nomen om deze hoopvolle ruststand om te buigen in eigen voordeel. Maar die hoop werd al dadelijk na rust de bodem ingeslagen. Rechtsbuiten v. Elde- ren pikte in de vrije ruimte een uitste kende pass van Nieuwstraten op en tegen zijn diagonale schot was Heems kerk machteloos. Dat doelpunt luidde een Zwart-Wit of fensief in, waaraan de geelzwarten dap per het hoofd hebben geboden. Zelfs werd menigmaal een tegenboek ge bracht aan v. d. Laan's veste, maar alles moest teveel van de linkervleugel komen en daar hadden de Rotterdammers al gauw een halt aan toegeroepen. Er wer den aan weerszijden nog wat goede kan sen gemist de mooiste misser kwam op rekening van de Zwartwitte Kou- wenhoven, die op een meter voor doel over de bal heenmaaide maar de echte pit raakte er tenslotte toch wel uit. Zwart-Wit'28 won deze wedstrijd ver diend, al hadden de geelzwarten voor hun goede tegenstand en dapper vol houden wel een tegenpunt verdiend. (Van één onze verslaggevers) Ter Leede heeft in de wedstrijd van j.l. zaterdag nog eens extra willen "benadrukken, dat het toch eigenlijk wel in grote mate aan ent housiasme en geluk te danken is ge weest, dat 's-Gravenz. SV vorig sei zoen kampioen is geworden. "Want de Westlanders, weer met hun gevreesde midvoor Kluin in de gelederen, en dus praktisch met de zelfde ploeg, waren geen schim of schaduw meer van vorig seizoen. De trieste laatste plaats is voorlopigf?) hun deel. Toch speelde Ter Leede helemaal niet zo overtuigend, ook al omdat de terreinomstandigheden goed voetbal onmogelijk maken. Zodoende werd het maar een heel povere wedstrijd, waarvan echt niet bijzonder veel te vertellen valt. Vooral voor iust was het allemaal maar heel erg matig. Ondanks het fa len van de vroeger zo sterke Westlandse defensie, zag Ter Leede toch geen kans veel gevaarlijks te veroorzaken voor het doel van Molenaar. De S.V. kwam op zijn beurt eveneens tot een aantal aan vallen, maar waar de opbouw al slecht was. kwam men t an de afwerking hele maal niet toe. Halverwege de eerste helft had Ter Leede voor de eerste maal suc ces, toen rechtsbuiten Kees Molenaar een hoge voorzet afrondde met een goe de kopbal, die echter nimmer doel zou hebben getroffen als zijn naamgenoot geen hinder van de zon zou hebben gehad. Nu ging de bal tussen zijn han den door in het doel. Dat was 1—0 en daarbij bleef het tot aan de rust. Iets minder saai In de tweede helft was de wedstrijd iets minder saai om naar te kijken. Er kwam wat meer vaart in het spel, maar daarmee nam tevens de overdreven forsheid van ie thuisclubspelers toe. Langzamerhand ebde de strijd naar het moment toe, dat men genoegen zou ne men met deze stand. Maar in de laatste 20 minuten kwam er gelukkig toch nog wat vuurwerk. Precies halverwege de tweede helft zag v. Biezen plotseling zijn kans schoon en met een goed gericht schot bracht hij de stand op 20. Toen al stond vast, dat Ter Leede de winst in de zak had en de voorhoede deed er daarna eigenlijk helemaal niets meer aan. Daarom was het maar goed. dat links half Zoet die vrije trap 10 minuten voor tijd nam. Want daaruit ontstond met een goed gemikte treffer de derde goal. Dat daarna Kluin, die al die tijd ver geefs naar zijn vorm van het vorige seizoen liep te zoeken, de eindstand op 13 vastlegde behoeft alleen nog maar voor de archieven vermeld te worden. Want dat doelpunt had net zo min als de gehele wedstrijd veel om het lijf. Voor Ter Leede betekent het hoogstens een aansporing om door te gaan. want met deze spannende competitie in het vooruitzicht, is er nog van alles mogelijk. Een paar overwinningen en de aanslui ting met de kopgroep kan worden be reikt. Ook deze poging van de Kat wijkse aanvallers om een doelpunt te forceren levert geen succes op. Wel zal uiteindelijk de bal worden ingeschoten, maar twee van Quick Boys-spelers staan, zoals op de foto is te zien, buitenspel (Foto Leldsch Dagblad) RUGBY In de rugbycompetitie boekten de Leidse studenten in een uitwedstrijd te gen RR Rotterdam een 38 zege. Rond de vierdeklassers Zaterdagvoetbal (Van een onzer verslaggevers) Op papier leek bet gemakkelijk (Van een onzer verslaggevers) Op papier leek Noordwijk zo'n gemakkelijke wedstrijd tegemoet te gaan tegen het Vlaardingse Zwa luwen. Maar hoe anders is dat uit gepakt! Met een kansloze 3—0 nederlaag konden de roodbroeken mistroostig de bus opzoeken en op de weg naar huis hebben ze er over kunnen nadenken, hoe sterk die Zwaluwen-defensie nu eigenlijk wel was. Ja, daar draaide ln de eerste helft toch wel alles om. Want Noordwijk be gon met zo'n overdonderend offensief, dat de thuisclub in het eerste begin van de wedstrijd gewoon van het kastje naar de muur liep. Als in die periode een doelpunt was gevallen, ja dan hadden de roodbroeken toch wel de beste kan sen gehad. Maar dat doelpunt kwam niet. De Zwaluwen-verdediging hield dapper stand en vooral doelman v. d. Reijden verrichtte in de eerste fase prachtig werk. En toen na 10 minuten in de allereerste de beste tegenaanval van Zwaluwen linksbuiten Hoogerbord uit een moeilijke positie, via de kruising van lat en paal de weer herstelde doel man v. Nierop volkomen kansloos klop te, keek Noordwijk verrassend tegen een 10 achterstand aan. Dat behoefde nog helemaal niet te verontrusten, want ook daarna bleven de roodbroeken in het offensief. Maar in die periode tot aan de rust, werd één van Noordwjjks zwakke punten genade loos blootgelegd. Het schieten was abo minabel slecht en met de enkele goed- gerichte schoten wist v. d. Rejjden wel raad. Daarom was het eigenlijk hele maal niet verbazingwekkend, dat Noordwijk ook met de rust nog altijd tegen die nul aankeek. i redde linksbuiten Piet de Keuning nog de eer:6-l. Uiteraard een verdiende zege, behaald in een sportieve strijd waarin Leiden na de rust nergens meer verrassende 13 zege van Koudekerk op JAC. Na de forse 82 zege van vorige week op GWS een tweede stap op weg naar hogere regionen van de voetballers uit de Rijnstreek. Kennelijk stimuleert Arie Zweeris zijn mannen tot grote daden, Sponnetld slot Een tweede opvallende uitslag noteerden wij in de strijd tussen de beide laagst geplaatsten, Oegstgeest en Leiden. Met niet minder dan 61 werd de club van Piet v. d. Kwaak aan de dijk gezet. Voor Oegstgeest betekende deze onverwachte produktiviteit een belangrijke stijging op de competitieladder. Voor de Leidenaren echter een teken aan de wand, want het zou wel eens kunnen gebeuren, dat dit seizoen roodwit de reis niet haalt. En wat te zeggen van Katwijk, dat opnieuw verloor ditmaal wat onfortuinlijk tegen RCL met 43 en bedenkelijk dicht in de buurt is gekomen van hekkesluiter Leiden. Overigens in gezelschap van het altijd meesprekende JAC uit Den Haag! De rollen zijn omgedraaid want SVOW dat niet bepaald gewend is in hogere sferen te verkeren troont nog altijd fier aan de leiding. De Weteringers beston den het zaterdagmiddag weer in Lisse de Boys met 1-2 eronder te houden. Een knappe prestatie! Een andere „hoog vlieger" is tot op heden het eveneens niet verwende Hoekse Boys, dat in Sas- senheim een goed partijtje voetbal weg gaf, maar toch niet verder kwam tegen GWS dan 2-2. Slechts het Leiderdorpse RCL is in gewone doen. De club van ds. Honnef spreekt elk seizoen zijn woordje mee en is dit ook nu kennelijk van plan Aan de Hoogmadese Weg bleef met 4-3 wel wat benauwd de winst achter na de strijd tegen Katwijk en zodoende prijken de Rarings met slechts twee punten achterstand op de gedeelde tweede plaats. Goede score GWS-Hoekse Boys eindigde dus in 2-2. Een uitslag, die de verhoudingen goed weergeeft al was het voetbal van de be zoekers wel van wat beter gehalte. Toch had GWS met de rust de leiding met 2-0. In de 15e minuut opende rechtsbin nen Van Kesteren de score en in de 40e minuut maakte hij er na een goede com binatie met v. d. Heuvel en Veltenaar 2-0 van. De Boys waren in deze fase heus niet minder geweest, maar het goe de schot was in de Hoek achtergebleven. In de tweede helft kreeg Hoekse Boys loon naar werken. Midvoor Van Westen zorgde na 10 minuten voor 2-1 en zeven minuten voor het einde kreeg Van Kes teren een bal verkeerd op zijn hoofd zo dat doelman Ter Beek naar het net moest: 2-2. Van Kesteren scoorde dus een hattrick Arbiter Drop had een matige dag! Onfortuinlijk JAC-Koudekerk was een leuke wed strijd, waarin de Hagenaars technisch iets bekwamer waren doch van het schieten in de goede richting geen kaas hadden gegeten. Doelman Kruit kreeg derhalve niet zo heel veel gevaarlijk werk te doen. Toch nam JAC, dat sterk be gon, de leiding. Dit gebeurde uit een vrije trap in de 10e minuut. Tien mi nuten later was Koudekerk de klap reeds te boven en het was Alb. Zweeris die op fraai wijze 1-1 liet aantekenen. Na de thee waren de roodwitten ster ker. In de zevende minuut mocht Alb. Zweeris een vrije trap nemen. Hij be diende broer Arie op maat en dit be tekende dat doelman v. d. Zwan naar het net moest: 1-2. Twaalf minuten voor het einde nam Kees Paling een vrije schop. V. d. Zwan werkte de inzet nog wel weg, maar Arie Zweeris was ter plaatse en liep 1-3 in de touwen. Bij zijn poging nog redding te brengen werd doelman v. d. Zwan ernstig gewond. Hjj moest naar een Haags ziekenhuis worden overgebracht. Daar constateerde men een gescheurde kaak bij de onfortuinlijke JAC-doelman. Overigens speelde zich alles in goede harmonie af. Een ongelukje dus! In de slotfase gaf Koudekerk de winst tegen een fel aanvallend JAC niet meer prUs. Kruitdamp OegstgeestLeiden eindigde in een smadelijke 6-1 nederlaag voor de Leide- naars. Toch zag het daar met de rust heus niet naar uit en als we U vertellen dat men ging theedrinken met 0-0, is alles duidelijk. De Leiden-aanvallen wa ren beslist niet ongevaarlijk en doelman Hillebrand moest zelfs tweemaal op fraaie wijze redding brengen. Overigens waren de roodgelen tot dan toe in het veld wel sterker geweest. Na de thee schoten de Oegstgeest-aanvallers plotse ling met scherp en toen de kruitdamp na een halfuurtje prijsschieten was op getrokken gaf de stand 6-0 aan. Mid voor Henk Selier opende de score, Fi- lippo, de actieve rechtsbinnen volgde met 2-0, Piet Jansen 3-0, Filippo 4-0, Heshusius 5-0 en met 6-0 maakte Filip po de hattrick vol. Daarna geloofde Oegstgeest het wel. Kort voor het einde RCL—Katwijk eindigde voor het pu bliek met gemengde gevoelens. Voor de rust gaf Katwijk de toon aan, maar RCL leidde met 2-1. Het werd zelfs nog 4-1, maar toen zakte RCL defensief vol komen ineen en kwamen de oranjezwar- ten terug tot 4-3. Heel Katwijk trok ten strijde maar 4-4 dat er wel in zat kwam er niet meer uit. In de 15e minuut viel de eerste tref fer. Doelman Zwanenburg werd door zijn spel (v. Duyvenbode) in zijn pogin gen om in een corner redding te bren gen gehinderd en Loek van Telgen liet de kans niet onbenut: 1-0. Het werd 1-1 toen Freeke via de schoen van H. van Telgen inkopte, maar kort vóór de rust was het wederom Loek van Telgen die na een voorzet van Maas 2-1 achter doelman Zwanenburg deponeerde. Na de rust was RCL Vinniger en ging met open aanvallen op weg naar 3-1. Dit doelpunt kwam na vijf minuten toen na een inswinger van Van Telgen (hat trick!) de bal verrassend in de touwen vloog. Rechtshalf Van Tol schoot nog tegen de paal alvorens linksback Pronk in eigen doel (4-1) scoorde. Katwijk dat toch al gewijzigd was aangetreden ver anderde nogmaals van opstelling. Met succes. Van Rooyen zorgde voor 4-2. Toen ging stopper v. Duivenbode naar de midvoorplaats. Er kwam meer vaart in de acties en toen in de 39e minuut A. van Duijvenbode 4-3 liet aantekenen, was alles nog mogelijk. Het bleef echter onder grote spanning 4-3. Opnieuw bleek, dat ARr thuis spe lend beter op schot is dan in uit wedstrijden. In de drie uitwedstrijden werden slechts twee treffers genoteerd en in de drie thuiswedstrijden tien! Tegen HBSS was bet weer driemaal raak en daar de roodzwarte defensie geen enkele maal capituleerde eindigde dit treffen met een verdiende 3-0 zege voor de Heulbewoners. Het eerste gedeelte van de wedstrijd was geheel voor ARC en het ene doel punt, dat door T. Versluis in de 20ste minuut op het bord werd geschoten, was maar een matige afspiegeling van de krachtsverhouding in het veld. ARC gaf daarna het middenveld prijs, met gevolg een sterker worden HBSS, doch gescoord werd er voor rust niet meer. De tweede helft opende met een serie aanvallen van de ARCers en als C. Ver sluis in de zevende minuut wat accura- ter met een prachtige scoringskans zou zijn omgesprongen, zouden de gasten toen al tegen een groter achterstand hebben aangekeken. Hij schoot echter hoog over. Nadat Cees Bogaard eerst een schot door de lat had zien gekeerd, wist hij even later na een vloeiende combinatie met Ram en C. Versluis doelman Aal- dijk toch voor de tweede maal het na kijken te geven 2-0. Tien minuten voor het einde maakte Jan Krijgsman aan alle onzekerheid een einde door nummer drie langs de Schiedamse doelman te schieten. Moeilijke klip Lisser BoysSVOW werd verdiend door de Weteringers gewonnen met 1-2. Na een leuke en sportieve strijd. Overi gens gaven beide ploegen elkaar niet veel toe. Na het missen van enkele kan sen in de openingsfase door de SVOW- voorwaartsen nam Lisser Boys in de 20e minuut door linksbinnen Broekhuizen de leiding. Doelman v. d. Lip, die uit stekend zijn heiligdom verdedigde had geen kans: 1-0. Tien minuten later til de Van Heek met een keihard schot de score in evenwicht. Tot de rust ging de strijd gelijk op. Na de pauze waren de Weteringers iets gevaarlijker, maar het duurde tot 10 minuten voor het einde vorens Van Heek de winnende goal kon scoren. Doelman Langeveld stopte in eerste instantie het harde schot, maar onder hem door rolde de bal toch over de doellijn: 1-2. In de slotfase zetten de Boys alles op alles, maar de hechte SVOW-defensie bestaande uit v. d. Lip, Baars, Bos en Pulleman gaf géén krimp. Zo won een knap spelend SVOW ver diend met 1-2. Een moeilijke klip was goed omzeild 1 Verandering Na de rust veranderde het spelbeeld binnen de 10 minuten op slag. Vijf mi nuten na de rust al had Hoogerbord ten tweede male succes. Op de lage schuiver, die hij ditmaal uit vrije positie kon af vuren, bleef v. Nierop ten tweede male het antwoord schuldig. De onrust sloop de gelederen van Noordwijk binnen, want er waren al clubs met een sterkere aanval dan die van de roodbroeken de boot in gegaan tegen die onverzettelijke Zwaluwendefensie. En dan een 20 ach terstand. Voor dat besef goed en wel waa doorgedrongen, was het al 30. Rechts buiten De Wilde, op de vleugel vrijge laten, kreeg de kans een voorzet te ge ven, v. Nierop weifelde met uitlopen en dat was voor midvoor De Bloois net vol doende om met een ferme kopstoot de derde treffer te laten registreren. Afgelopen Res. 2e divisie B: UVS 2Haarlem 2 0—6, EBOH 2—Fortuna VI. 2 2—0, SW 2—Baronie 2 1—1, RBC 2—DFC 2 3—1, RCH 2—DHC 2 3—3, EDO 2—Hermes DVS 2 2—2. AMATEURS Res. 2e-klasse B: Wassenaar 2—Cele- ritas 2 22, Laakkw. 3—RFC 3 52, VUC 2—DHC 4 2—1, RVC 2—HBS 2 0—3, LFC 2—VCS 2 2—5, Quick 2—ONA 2 3—2. Res. 3e-klasse A: Roodenburg 2LFC 3 3—0, SJC 2—UVS 3 3—2, Olympia 2— Woerden 2 4—3, Lugdunum 2—GSV 2 11, Alphen 2Gouda 3 14. Res. 3e-klasse B: DONK 2—DHL 2 2—1, Westerkw. 2—HBS 3 1—2, HVV 2— Quick 3 3—2, RKAVV 2—Olympia 3 0—3, Wilhelmus 2—VUC 3 1—2. ZATERDAGVOETBAL Res. 2e-klasse: CSVD 2—SSS 2 3—2, NSW 2—Quick Boys 2 3—4, RWH 2— Zwaluwen 2 11, Excelsior M 2Zwart Wit 2 uitg. Res. 3e-klasse A: Quick Boys 3RCL 2 22, Katwijk 2—Ornas 2 41, Ter Leede 2Noordwijk 3 20. Res. 3e-klasse B: Noordwijk 2—Rijnsb. Boys 3 2—1, Die Haghe 2—JAC 2 1—3, Monster 2—SHS 2 1—1, HBSS 2—De Lier 2 3—3, Van dat moment af was het gedaan met de roodbroeken. Men ging het ge hele elftal door elkaar husselen, Map Maryt ging rechtsbuiten spelen, spil De Koning kwam op de midvoorplaats, kor tom, het waren allemaal wanhoopspo gingen van een ploeg, die zich geslagen weet, maar nog van alles wil proberen. Maar Zwaluwen, gesterkt door de on gekende weelde van een 30 voorsprong, bleef nu in de aanval en v. Nierop heeft in de laatste fase van de strijd nog moeilyk werk genoeg gehad. Een slot- offensief van de Noordwijkers bracht nog de kans op een doelpunt, maar De Koning zag tot zijn teleurstelling zijn vrije schop via de onderkant van de lat weer het veld in springen. Zo verloor een technisch veel beter Noordwijk door onmacht van zijn voor hoede deze wedstrijd. 2e-KLASSE Zwart WitRijnsburgse Boys 2—0 Quick BoysKozakken Boys 14 SSS—Spijkenisse 2—1 's-Gravenz. SVTer Leede 13 ZwaluwenNoordwijk 30 Kozakk. Boys 6 4 2 0 10 20—11 Quick Boys 6 4 119 15—10 Noordwyk 6 3 2 1 8 11— 9 Ter Leede 6 3 0 3 6 18—13 Zwart Wit 6 2 2 2 6 9—10 SSS 6 2 2 2 6 8—13 Rijnsb. Boys 6 2 1 3 5 12—14 Zwaluwen 6 1 2 3 4 5— 9 Spijkenisse 6 114 3 15—17 's-Grav. SV 6 0 3 3 3 4—11 3e-KLASSE A LoosduinenMonster 4—3 Excelsior 5Hoogvliet 01 Excelsior M—CSVD3—0 ARC—HBSS 3—0 SHSDe Zwerver2—6 De Zwervers 6 5 0 1 10 2911 Hoogvliet 6 4 1 1 9 12—7 ARC 6 3 1 2 7 12—8 CSVD 6 2 3 1 7 14—13 HBSS 5 2 1 2 5 11—11 Loosduinen 6 2 1 3 5 15—20 SHS 6 2 0 4 4 11—14 Monster 6 1 2 3 4 16—20 Excelsior M 6 2 0 4 4 12—21 Excelsior P 5 1 1 3 3 6—13 4e-KLASSE A GWSHoekse Boys 2—2 JACKoudekerk 1—jj RCLKatwijk 4—3 OegstgeestLeiden 6—1 Lisser Boys—SVOW 1—z SVOW 6 4 2 0 10 15— 8 Hoekse Boys 6 3 2 1 8 20—12 RCL 6 3 2 1 8 13—9 Koudekerk 6 3 0 3 6 21—20 GWS 6 2 2 2 6 17—17 Lisser Boys 6 2 1 3 5 11—10 Oegstgeest 6 2 1 3 5 1418 JAC 5 2 0 3 4 11—10 Katwijk 6 2 0 4 4 11—16 Leiden 5 1 0 4 2 10—23

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 6