Leiden verloor met 7-1 van Delftse studenten Britse amazone Valery Clark oogst lauweren, vakantiereis en ƒ1250.— Aanval van Roodenburg faalt tegen Overmaas Winnares Grote Prijs Rotterdam Judith de Nijs en Jan Beyering winnen Zwemkroniek-bekers LIGTVOET Leiden niet snel genoeg Wim Punt en Mieke van Ulden Leitlse jeugdkampioenen Italiaanse renner verongelukt Ben Verhagen derde Eur. kampioenschap MAANDAG 4 SEPTEMBER 1961 Britse landenzege op CHI te Rotterdam Dc jongste Engelse equipe heeft gistermiddag in het internationale concours hippique te Rotterdam de lauweren geoogst, waarop zij ten- volle recht had. Als winnares van de landenwedstrijd werd zij voor het forum van de overvolle tribu nes gehuldigd en bij de vele ge lukwensen, die Peter Robeson (de enige met twee foutloze par- coursen), Lady Sarah Fitzalan Howard, Valery Clark en David Broome in ontvangst moesten nemen, waren die van Prins Bern hard en Prinses Beatrix. Na de Engelsen (16 strafpunten) kwa men de Duitsers (WA pnt.), vervolgens de Italianen (24 pnt) en de Ieren (24% pnt) en tot besluit de Nederlandse equi pe, ondanks dat zy in de tweede manche de beste prestatie leverde. Met een to taal van 32 strafpunten kwamen onze landgenoten ver in de schaduw van de winnaars, maar het debacle dat na de eerste manche algemeen werd gevreesd is het gelukkig toch niet geworden. Want toen na de eerste omloop de balans werd opgemaakt, zag het er voor de Nederlanders maar somber uit. Met een totaal van 26% strafpunt zaten zij reeds zover in de achterhoede, dat een redelijke klassering uitgesloten moest worden geacht. De revanche, die de Ne derlanders op zichzelf namen, was onge kend. De bijna vijftigjarige J. J. Grup- pelaar, de oudste springruiter in het Rotterdamse concours hippique, pres teerde het in de tweede manche met In- compris foutloos rond te komen „binnen de tijd" en met zijn prestatie in de eerste manche (4 strafpunten) gaf Gruppelaar blijk nog niet versleten te zijn. Hij werd niet alleen de veruit beste ruiter van de Nederlandse equipe, maar schaarde zich bovendien onder het kleine groepje uit het selecte gezelschap (totaal 3). dat in de twee parkoersen slechts één fout- sprone had. Nauw verwant Irene Jansen met Icare F 2 reed twee nauw aan elkaar verwante parkoersen, beide met 1 foutsprong en 1 weigering. Het verschil school slechts hierin, dat zij in de eerste manche wegens ty dover- schryding er 1 strafpunt by kreeg en in de tweede manche voor hetzelfde feit Tjeerd Velstra begon beide keren met The Honest Man hoopgevend, bleef tot en met de elfde hindernis zonder fouten, maar faalde zowel in de eerste als de tweede manche op de sloot. Kon hij zich de tweede keer herstellen, de eerste maal raakte hij geheel van de kook en reed dwars door de laatste twee hindernissen. Tenslotte Anton Ebben met Bajazzo. welke combinatie vooraf het grootste vertrouwen had meegekregen. Immers, had Ebben zich de voorgaande dagen niet menigmaal onderscheiden, ook met Bajazzo? Een onbegrijpelijk falen van de Hagenaar in de eerste manche, waarin hij fout op fout stapelde en als een „slo per" door het parkoers ging, deed elke illusie op een redelijk resultaat voor Ne derland verdwijnen. Met twintig straf punten sloot hij de eerste manche af. zestien te veel om by te kunnen blijven. Zonder de druk ,die de favoriete Ebben op zich had geladen en die te zwaar was gebleken, leidde hy in de tweede manche Bajazzo feilloos over alle hindernissen, welke stuk voor stuk van zwaar kaliber waren. Slechts strafpunt wegens overschryding van de tyd moest hij in casseren. De stryd om de overwinning bleef be perkt tot Engeland en Duitsland. De Britse voorsprong na de eerste manche was minimaal: pnt. Na een enerve rende tweede manche was de Britse zege een feit, maar het verschil nog gering: IVi pnt. Meer Britse lauweren De mooiste persooniyke lauweren in dit concours hippique werden geoogst door de 21-jarige Engelse amazone Va lery Clark. Gistermiddag vierde zij dus weer triomfen na zaterdagmiddag ge vierd te zyn ais geen enkele deelnemer of deelneemster daarvoor. Als glorieuze winnares van het zware springconcours om de Grote Prijs van de stad Rotter dam als enige bleef zij met Atalanta van de 15 combinaties, die zich voor de barrage hadden geklasseerd hierin fout loos ontving zy uit handen van Prin ses Beatrix de door de Koningin uitge loofde zilveren medaille. Rotterdams burgemeester mr. G. E. van Walsum overhandigde haar de zilveren wissel beker van zyn stad en een scheepvaart maatschappij schonk haar twee biljetten voor een vyfdaagse zomercruise in 1962. Bovendien had zy met haar eerste plaats f .1250,gewonnen, de hoogste winst som in dit concours hippique. Voor de tweede achtereenvolgende maai had een amazone gezegevierd in de Grote Prys van Rotterdam (het vorige jaar was het de Duitse Anna Clement met Nico) en dat, terwyl zy als eerste startte in de barrage, waarin Nederland was vertegenwoordigd door Anton Eb ben, met Bajazzo, en Tjeerd Velstra met The Honest Man. Feilloos reed Valery Clark in de barrage het zware parkoers met acht hindemissen, waarvan de maximale hoogte 1.50 meter bedroeg, in 66,1 sec. Op deze tUd richtte zich de elite van de internationale springruiters, zo als Schockemöhle, Piereo d'Inzeo en David Broome. Geen van hen slaagde er echter in op de jacht naar tyd winst zon der fouten rond te komen. David Broo me kreeg de zege heel dicht binnen zyn bereik, maar door een foutieve beoorde- De Engelsman David Broome in actie tijdens de Grote Landen Prijs. Hij reed in de laatste manche een foutloos parkoers. ling van de eerste hindernis in de drie sprong, reed hij Sunssalve recht op de hindernis in. Zyn 4 strafpunten scha kelden hem uit voor een ereplaats. Zyn zuster Elisabeth met Bess moest hy voor laten gaan. Een voortreffelijk gereden parkoers in een hoog tempo werd slechts ontsierd door een weigering van Bess voor de voorlaatste hindernis (een geel- blauw hek», maar de drie strafpunten. die zij hierdoor opliep bezorgden haar de tweede plaats. De minst prettige ervaring aan dit springconcours beleefde ongetwijfeld de Engelsman Peter Murrel, die over zijn paard Lizette, dat plotseling als een blok bleef staan, pardoes midden in de sloot dook en languit in het verfrissende, maar toch wel erg natte water kwam te liggen. Hy was een ervaring ryker GANGEtïï. \Z I \LEIDBH- TEL.Ï'SWai Kaatswedstrijd in Leidse Hout Zaterdag jj. vond in de Leidse Hout de jaarlykse kaatsparty plaats tussen leden van Den Haag, Rotterdam en Leiden. De uitslag luidt: Groep 1, le prijs- F. d. Veer en W. Kiemel, Leiden en K. de Vries, Den Haag; 2. A. Koldyk, Rot terdam, J. Berkenpas, Den Haag en J. Drent, Leiden; 3. H. Wybenga, Leiden, J. Hielkema, Den Haag en B. Faber, Rotterdam. Groep 2, le prys: U. Schuil en A. de Jong, Den Haag en H. Veldstra, Leiden; 2. K. v. d. Wal, J. Riemersma, Den Haag en G. Plantinga, R'dam; 3. J. Fer- werda en K. Bleeker, R'dam en Jan Dykstra, Lelden. Judith de NU» bij de dames en Jan Beyering by de heren zyn als eerste ge ëindigd in de competitie om de Zwem- kroniek-beker. De Robben-zwemster nam de beker over van haar clubgenote Ineke Tigelaar, die dit jaar als tweede eindigde. Jan Beyering volgde de Heem stede naar Johan Bontekoe als bekerhouder op. De voorsprong van Beyering op onze stad genoot Bergman (De Zyi) was overigens byzonder gering: 0.4 sec.! Judith de Nijs was dit seizoen niet alleen bij de dames de snelste. Met haar totaaltijd van 2 uur 19 min. 32,0 sec. bleef ze zelfs nog ruim een halve sconde beneden die van Beye ring. Revanche-toernooi der amateurs Het Rotterdamse Xerxes heeft zondag het revanchetoernooi van het kampioen schap van Nederland der amateurs, dat te Vlissingen werd gehouden, gewonnen, club Emma 2—1; Xerxes—Vlissingen dat evenals Xerxes 4 punten vergaarde doch een slechter doelgemiddelde heeft, de tweede plaats. De uitslagen waren: VelocitasSport club Emma 2—1Xexxes—Vlissingen 3—1; Velocitas—Xerxes 0—0; Vlissingen —Sportclub Emma 21; XerxesSport club Emma 1—1; Vlissingen—Velocitas 2—1. Xerxes 3 1 2 0 4 42 Vlissingen 3 2 0 1 4 55 Velocitas 3 1113 33 SC Emma 3 0 12 1 3—5 Onnodige nederlaag (Van een onzer verslaggevers) In de nieuwe competitie is de eerste klap een daalder waard. In de eerste wedstrijd tegen Over maas in Rotterdam was de klap voor Roodenburg, terwijl de thuis club de daalder, in casu de twee winstpunten, incasseerde. De ge heel onnodige 2—1 nederlaag, die Roodenburg in de Maasstad leed, was te wijten aan een volledig falen van de voorhoede. Twee fouten in de defensie der blauw zwarten, die overigens het sterkste Hockeycompetitie begonnen De pas gepromoveerde clubs hebben niet veel genoegen beleefd aan hun eerste competitiewedstrij den in de westelijke eersteklasse. Leiden kreeg het van alle nog wel het zwaarst te verduren. Met liefst 7—1 werden onze stadgenoten door de Delftse Studenten versla gen. Kampioen Laren begon het seizoen weer met een overwinning, maar verder dan 2 1 kwam zij tegen Kampong toch niet. Van de nieuwelingen heeft Kampong nog de beste prestatie geleverd. De Utrechters moesten hun spil Van Dyck missen, maar zij hebben het kampioen Laren desondanks heel moeilyk ge maakt. Toen zy zelfs de leiding namen uit een strafcorner, was dit echter het teken voor Laren om het initiatief over te nemen en Delanoy Meyer scoorde fraai, zodat de rust met een 1—1 stand inging. Na de thee vertoonden beide partijen goed spel en ondanks de drukkende hitte bleef het tempo hoog. Marres jr. besliste de wedstryd in het voordeel van Laren door een strafcor ner te benutten. Nu de „Larinese" veteranen zich heb ben teruggetrokken lijkt het elftal toch wel Iets verzwakt en ook de afwezigheid van aanvoerdermidvoor Van Erven Do rens, die om studieredenen in Spanje verblyft, deed zich voelen. Na 'n slechte wedstrtyd heeft H.D.M. by BMHC uiteindelyk aan het langste eind getrokken. Beide voorhoedes vertoonden zeer ma tig spel en slechts rechtsbinnen Van Veen van H.D.M. kwam tot een goede prestatie. Het was dan ook deze, vooral tactisch zeer goede, speler, die reeds kort na de aanvang het enige doelpunt scoorde. Door enkele noodgedwongen wijzigin gen in het elftal is het teamverband bij de Bloemendalers danig aangetast en ook het geroutineerde duo Berkman- Dekker bleef, hoewel het veel in het spel werd betrokken, een ongevaarlyke rech- terwing. H.D.M. vocht voor de overwinning en vooral door het goede positiespel van centerhalf Fiolet wisten de bezoekers hun voorsprong te behouden. In het Wagenerstadion heeft Amster- im zyn veldoverwicht in een beschei- dam zyn den overwinning weten uit te drukken, Voigt liet het eerste doelpunt voor zyn nieuwe club aantekenen en in de tweede helft scoorde dezelfde speler na een solo nogmaals. T.O.G.O. kwam door Tielenius Kruyt- hof nog tot een tegenpunt, maar de hoofdstedeiyke ploeg won toch onbe dreigd. Het was vooral het individua listische spel van de voorhoedespelers dat een ruimere zege van Amsterdam in de weg stond. Minnema (ex B.M.H.C.) en Schölvinck (ex-Laren) waren tot veler verrassing ook in het Amsterdamse team opgenomen, 'zodat men daar het nieuwe seizoen met drie onverwachte aanwinsten heeft kunnen beginnen. Het is Hilversum niet gelukt de belofte, die zyn spel in de overgangs klasse vorig jaar inhield, reeds in de eerste wedstryd in te lossen. Het toch Ook de hockeyers hebben de spits van de competitie afgebeten. Op de foto een aanval van Amster dam op het TOGO-doel. Amster dam won met 2-1. wel heel sterke S.C.H.C heeft haar geen kans gegeven. S.C.H.C. veroorloofde het zich zelfs vele doelrijpe kansen onbenut te laten en pas nadat Van Gooswilligen, anders toch specialist by uitnemendheid, een strafbully voor had gemist, presenteerde de jeugdige Zweerts zyn midvoor Bout een niet te missen gelegenheid tot sco ren (01). Door doelpunten van Ver loop, uit een voorzet van Hooghiemstra. en Van Gooswilligen liep S.C.H.C. tot 30 uit alvorens Ter Haar, na een snelle rush. de eer voor de gastheren redda. Het debuut van Leiden in de westelU- ke eerste-klasse is zeer teleurstellend geweest. Het LMHC-team was niet op gewassen tegen het snellere en doeltref fender hockey van de Delftse Studen ten. In de laatste twintig minuten wer den onze stadgenoten volkomen onder de voet gelopen. Daarvoor ging de stryd gelyk op met Leiden in de eerste helft in de meerder heid. Ondanks dat slaagde Delft er toch in om na 10 minuten spelen de score te openen: een prachtig doelpunt van deel van dc ploeg vormde, werden de Leidenaren noodlottig. Toch beweegt het spel van de Leidse Houtbewoners zich in opgaande iyn in vergelijking met de vorige competitie. Vooral de beide halfspelers kweten zich uitstekend van hun taak. Alleen aan het plaatsen zullen zy in de toekomst meer aandacht moeten besteden. Tempo niet hoog Het lome weer was er de oorzaak van dat het tempo voor rust niet erg hoog lag. Desondanks waren de Leidenaren voor rust in de meerderheid, doch zy slaagden er niet in dit door meer dan één doelpunt in de score tot uitdrukking te brengen. De voorsprong had beslist hoger kunnen zyn indien de rechter vleugel wat actiever was geweest. Rechts buiten Verhagen spiegelde zich aan het spel van sommige internationals door individuele acties te ondernemen. Hier bij bleek dat hij, wat dat betreft, nog veel te leren heeft, vooral als hy tegen over een stugge verdediging komt te staan. Rechtsbinnen De Kerk, die het vorig seizoen alle aandacht op zich ves tigde, bewoog zich moeizaam over het terrein en bleek niet de gewenste scha kelspeler. Midvoor Sierat werd deze mid dag volledig uitgeschakeld door de rus tig opererende spil Bos, die telkenmale opluchting wist te brengen voor het Overmaase doel. Grote fout De enige man in de Roodenburg voor hoede, die boven de middelmaat uitstak, was linksbuiten Jonkman. Roodenburg beging echter de grote fout deze speler te weinig in het spel te betrekken. Toen dat voor rust in de 32ste minuut een keer wel gebeurde, was het meteen raak. Jonkman lanceerde feilloos S. den Os, deze schoot weliswaar slecht, maar de Overmaas-doelman Rook dook over het leer heen (0-1). Twee minuten rust kreeg Den Os wederom de kans op een doelpunt, doch de links binnen van Roodenburg faalde. Dit betekende een ommekeer in de stryd. Overmaas begon op te dringen het verkeerd beoordelen van een dieptepass door spil Henzen werd door de snelle rechtsbuiten De Ruiter feil loos afgestraft. Overmaas putte kracht uit dit doelpunt, maar dank zij het voortreffelyke spel van doelman Keere- weer, die menige fout van zijn achter hoede goed kon maken, wist Rooden burg het doel voor verdere doorboring te behoeden. Het tempo zakte aanmerkelyk en de Leidenaren namen geleidelyk aan het initiatief weer over. Op het moment, dat iedereen zich reeds met een gelyk spel verzoend had, scoorde de links buiten van Overmaas, Heshof, het win nende doelpunt. Een als voorzet bedoel de bal belandde in de uiterste hoek. Doelman Keereweer verkeek er zien le- lyk op, doch zyn „safes'" by vele moei- lyke situaties in aanmerking genomen, mag men hem deze fout niet al te zwaar aanrekenen. In de laatste minuut moest linksback Zaal op de doellyn nog red ding brengen na een serie missers van enkele Roodenburgers. Ondanks het feit, dat beide ploegen vry traag waren in het afgeven van de bal, was het toch een vry aardige en uiterst sportieve wedstryd, die door scheidsrechter Van Ooszanen op voor treffelyke wyze werd geleid. De uitslag van de laatste ontmoeting voor de Zwemkroniek-beker, de 2 km.- wedstrijd te Sas van Gent, luidt: Dames: 1. Erica Terpstra (HZPC) 31 min. 51 sec.; 2. B. Groeneveld (Surae) 37 min. 20 sec.; 3. E. de Visser (Luctor) 37 min. 34 sec.; 4. M. Kingmans (Luctor) 37 min. 46 sec.. Heren: 1. Van Spingelen (HZPC) 28 min. 41 sec.; 2. Beyering (Tlel 29 min. 22 sec. 3. A.vanHemert (Surae) 29 min. 41 sec.; 4. Van den Akker (UZSC) 29 min. 43 sec.. De eindstand van de competitie om de Zwemkroniek-bekers luidt: Dames: 1. Judith de Nys (Robben) 10 km. in 2 uur 19 min. 32,0 sec.; 2. Ineke Tigelaar (Robben) 2.20.53,9; 3. Dlni Koopman (Naarden) 2.36.33,0. Heren: 1. Beyering (Tiel10 km. in 2 uur 20 min. 23,3 sec.; 2. Bergman (De Zyl) 2.20.23,7; 3. Witte (AZC Apeldoorn) 2.22.03,8. linksbuiten Van Geldorp, die een voorzet van rechts zeer snel opving en onhoud baar hoog langs doelman Van Waveren schoot. Leiden liet in deze periode enkele kansen onbenut passeren, terwyl de LMHC-achterhoede te traag bleek, waardoor de enkele aanvallen van Delft direct gevaar opleverden. Met een snel schot verraste Van Geldorp doelman Van Waveren voor de tweede maal. Lei den ging hierna wat feller spelen, het geen resulteerde in een paar corners, die echter niets opleverden. Vlak voor de rust slaagden onze stadgenoten tegen te scoren. Een pass van Stelma bereikte Deutman, die inschoot, waarna Van Ra- venswaay Claassen en Kroi zich op de door keeper Van de Brugh gestopte bal stortten en deze in het doel werkten: 2—1. Na de hervatting kreeg Van Ravens- waay Claassen nog een kans maar zyn schot ging via de paal naast. Het elftal van Leiden stortte als een kaartenhuis ineen. Spil Overdijkink van de Delftse Studenten beheerste het midden veld volkomen en de Delftse voorhoede liep door de Leidse verdediging alsof deze er niet stond. In een kwartier brachten Ykema, Verheem (2x) en Beek (2x) de stand op 7—1. Zoals algemeen verwacht werd, beeft Wim Punt van NSV (Noordwyk) het jongensenkelspel „B" van de Open Leidse Jeugdkampioenschappen gewonnen (7- 5, 6-1) zyn tegenstander Peter Burki uit Katwijk bleek nog niet genoeg er varing te bezitten om zyn service en forehand voldoende uit te buiten. Mieke van Ulden schynt de eerste set altyd te moeten verliezen. Ook in de „B" finale tegen Nelke van Ryssel ge beurde dat. Tot 4-4 ging de score gelyk omhoog. Toen won de kleine Nelke twee games en daarmee de eerste set (4-6) Mej. Van Ulden was in de tweede set echter ongenaakbaar. Vooral haar forehand scoorde vele directe punten op de zwakke service van haar tegen standster (6-0) De derde set was by na net zo snel afgelopen. Slechts de eerste game, haar service, verloor mej. v. Ul den, die daarna zes games achter elkaar maakte en met 4-6, 6-0, 6-1 jeugdkam pioene in „B" werd! Finalist by de jongens in „C" was Bram Madera die echter niet meteen in het strydperk kon treden omdat zyn tegenstander nog niet bekend was. Dick Bouman speelde 's ochtends eerst zyn afgebroken kwart-finale af tegen Max Harteloh. Hy won die met 7-9, 8-6, 7-5. De halve finale tussen hem en Hans Keizer werd een zege voor de laatste (6-8, 6-0, 6-3) dank zy diens grotere vastheid. Stad- en clubgenoten Madera en Keizer kwamen overeen de finale wegens de vele reeds gespeelde partyen thuis af te spelen. Mieke van Ulden triomfeerde ook in „C". Evelien Kengen kon het tegen de „B" kampioene ad interim, niet bolwer ken (6-1, 6-3). In de jongensdubbelspel finales zagen wy de vreemde situatie dat Keizer/Ma dera die in „C" de eer hadden moeten laten aan Van Reen/Bouman (9-7, 4-6, 8-6,) in „B" zonder moeite met de ere palm gingen stryken ten koste van Ken- gen/Van wyk (6-2, 6-0) Tegen Bou man en Van Reen kwamen zy in de laatste set zelfs 4-0 achter, maar goed lobben bracht hen op 4-5, 0-30 vóór. zy verloren toen door beter netspel van hun tegenstanders. Het gertiengd dubbel „B/C" ging raar N. v. Ryssel/Goekoop die met 6-2, 7—5 wonnen van E. Engelenburg/Kengen. Het meisjesdubbelspel „B/C" werd een zege voor de meisjes Bakema en Enge lenburg op de gezusters Kengen (6-4, 6-1.). MOTORSPORT Tijdens een nationale race in de 125 cc-klasse, die voorging aan de wedstry- den om de grote prijzen van Italië, is zondagmorgen op Monza de 22-jarige Italiaanse motorrenner Franco Tirri ver ongelukt. In de gevaariyke Lesmo-bocht raakte hy van de baan. Kort nadat de renner in het ziekenhuis was aange komen overleed hy. De voornaamste uitslagen van de Ita liaanse Grand Prix, meetellend voor het wereldkampioenschap renners en merken, luiden: 125 cc-klasse: 1. Ernst Degner (O.- Dld) met MZ de 103,5 km in 39 min 4 sec. (gem. 158,959 km/u); 2. Tanaka (Jap) met Honda 39.12,1. Stand wereldkampioenschap: 1. Degner 42 pnt; 2. Phillis (Austr) 40 pnt. 250 cc-klasse: 1. Kim Redman (Rhod) met Honda de 126,5 km in 41.56,8 (gem 180,944 km/u); 2. Mike Hailwood (GB) met Honda 41.57. Stand wereldkampioenschap: 1. Hall- wood 42 pnt; 2. Redman 36 pnt;. 350 cc-klasse: 1. Hary Hocking (Rhod) met MV de 155,25 km in 51.17,8 (gem 181,596 km/u)2. Hailwood (GB) met Norton 51.23. Stand wereldkampioenschap: 1. Hoc king 38 pnt; 2. Stastny (Tsj-Sl) 24 pnt. 500 cc-klasse: 1. Mike Hailwood (GB) met Norton 1.04.24,2 (gem 187,5 km/u); 2. King (GB) met Norton 1.05.14,9. Stand wereldkampioenschap: 1. Hoc king (Rhod) 48 pnt; 2. Hailwood 40 pnt. De Zwitser Pierre Slegenthaler ia Europees kampioen tweemanszwaardbo- ten geworden. In de zevende en laatste wedstryd om het kampioenschap, dat in de Flying Dutchman-klasse op 't Atter- meer werd betwist, werd de Zwitser tweede. De Duitser Kadelbach werd in het eindklassement van het kampioen schap tweede, de Nederlander Ben Ver hagen derde. De uitslag van de zevende en laatste race was: 1. Ludwig (Oost.) 2. Siegen- thaler (Zwits.) 3. Mccurrich (GB) 6. Verhagen (Ned.) Eindklassement luidt: 1. en Europees kampioen Siegenthaler 6.949 pnt. 2. Ka delbach (Did) 5.824 pnt; 3. Verhagen (Ned.) 4.845. Hockey-uitslagen HEREN, le klasse Hilversum—SCHC i—3 Kampong—Laren 1—2 DSHC—Leiden 7—1 AmsterdamTOGO 21 BMHC—HDM 0—1

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 13