Pitmanschool Blaarkopruiidvee was hoofdschotel van fokveedag der jubileum -Vebo FILMS Gero-cauefle Nieuws voor minnaars van modern comfort! Officiële publikaties UMktUd SJket/t e&tofat c&tfoafe o&eitcck PECH? Circus Boltini met vele topnummers Kerkelijk Leven Zonder rem door piste scheuren Opgericht 1 maart 1860 Zaterdag 26 augustus 1961 Tweede blad no. (Van onze deskundige medewerker De aanvoer van fokdieren op de 25ste Vebo-fokveedag was ruim 100 stuks gro ter dan vorig jaar. Hoewel alle huis dieren waard waren om goed bekeken te worden, ging toch de grootste belang stelling uit naar het rundvee. En toen de keuring hiervan was afgelopen wa ren de schapen, de varkens en de geiten alweer vertrokken, zodat we daarvan weinig of niets hebben gezien. Alleen zagen we nog even de besten der melk- Eiten bijeen voor de keuring om het mpioenschapvijf zeer goedsoortige dieren waarvan werd uitverkoren de vierj. Fredagonda 1684 S van H. v. d. Slot te Lisse. een zeer goedsoortig ge heel, goed diep en robuust, met zeer goed ruim uier. Het blaarkoprundvee vormde wel de hoofdschotel van de dag en zoals we gisteren ah voorzagen werd kampioen der stieren IA der oudsten, de Groningse driej. Heino (Reinaard-Omuto) van W. v. Santen te Wassenaar en werd reserve- kampioen no. 2 derzelfden, de vierj. Jo- chem v. Meyehorst. V. Gustaaf, van Vita Nova, gefokt door J. Ruitenburg te Maarsbergen (U.). Twee 'excellente ex emplaren: Jochem zwaarder, doch Heino nog iets edeler en fraai gesloten. Beiden ook, evenals trouwens praktisch alle stieren, van goede produktie-afstam- ming, met ook goed eiwitgehalte in de melk der moeders. De vrouwelijke blaarkoppen, de koeien, toonden over 't geheel ook goede uiers met dienovereenkomstige produktie. En wel vooral bij de groep allereersten, die voor de keuring om het kampioenschap bijeenkwam, waren beste dieren met goede tot zeer goede en ruime uiers. Kampioene werd tenslotte uit een vier tal vrij gelijkwaardige zwartblaarden de 10-jHelma, V. Gustaaf, f.e. J. Ruiten burg: bestsoortig en gesloten met goed ruim uier, een goede produktie. Ze was 1 A in de produktieklasse van 30 k 40.000 kg. en winnares van de ere-prijs van alle produktie-klassen. Reserve-kampioene werd 1 B uit dezelfde klasse, de 8-j. Klaro 6, V. Reinder v. d. Home, f.e. G. Belt te Zoeterwoude, een eueri goede koe met ook goed uier, doch in haar voor kwartieren niet helemaal opgewassen tegen Helma. Haar produktie is echter nog beter, zeer erg goed zelfs. Zagen we boven een paar zeer goede telgen van Gustaaf, als stamvader kwam hij met zijn groep van acht zeer goede dochters (koeien) toch pas op de derde plaats (IC); de allereerste plaats was voor Knaap var Alma, evenals Gustaaf van k.i. „Vita Nova", die een heel mooi achttal dochters (koeien) liet zien, allen met het oranje-lint getooid. Tussen beiden in kwam het beste vijftal roden van Frits van Asinga, f.e. H. Angenent te Woubrugge: jonge dieren (melkvaar- zen) van bijzonder goede kwaliteit, die in de rubriek melkvaarzen ook al op vielen: vier kregen daar een le prijs; de 1 B was minstens zo goed als de zwarte IA. Advertentie Zoekt D een van f40.— of f400.—. v. d. WATER, Haarlemmerstr. 207 heeft het. De Gero-specialist Burgemeester en Wethouders van Lel den brengen ter openbare kennis, dat de Stuwstraat en de Duikerstraat met Ingang van 28 augustus a.s. voor de duur van de werkzaamheden aldaar zijn afgesloten voor het verkeer met alle voertuigen, rij en trekdieren en vee, ln belde richtingen. GEMEENTEBEGROTING 1962. Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter openbare kennis, zulks ter voldoening aan het bepaalde ln de artikelen 228 en 253 der gemeentewet, dat de begroting der plaatselijke Inkomsten en uitgaven voor het dienstjaar 1962, als mede ae begroting voor dat dienstjaar van de takken van dienst, aangewezen krach tens artikel 252 der gemeentewet, op de secretarie der gemeente voor een leder ter lezing zijn neergelegd en tegen beta ling der kosten algemeen verkrijgbaar zijn gesteld. Lelden, 20 augustus 1961. UITBREIDINGSPLAN. De Burgemeester van Lelden brengt ter openbare kennis, dat Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland bij besluit van 7 augustus 1961, G.S. no. 662, hebben goedgekeurd een plan tot wijziging van het bij raadsbesluit van 17 december 1956, no. 376, vastgestelde partiële uit breidingsplan ..Leiden-Roodenburgerpol- der" en van de daarbij behorende bebou- 1 ngsvoorschrlfteneen en ander vast gesteld door de Gemeenteraad bij besluit Van 8 mei 1961, no. 157. Het goedgekeurde wijzigingsplan c.a. 4gt voor een ieder ter Inzage ter gemeen tesecretarie, afdeling Openbare Werken (Stadhuis, kamer 111). ïfelden, 25 augustus 1961. De Burgemeester voornoemd), F. H. VAN KINSCHOT, De groepen pinken waren niet hele maal als de groepen koeien, afstamme lingen van een stier. De kleinere eigenaren-groepen (3 eer sten) telden als IA de beste vier van J. Ruitenburg te Maarsbergen; van de vijf tallen zegevierden de roden van H. An genent (4 eersten) en van de grotere groepen was het beste zestal van W. v. Santen het hoogst geplaatste van drie eersten. Tussen deze drie groepen werd de eindstrijd beslist ten gunste van het nobele kwartet van Ruitenburg. Alle drie groepen bestonden uit eerste-prjjs-die- ren. Bij de zwartbonten zagen we ook t.a.v. het kampioenschap der stieren onze me ning bevestigd: no. 1 der oudsten, de vijfj. Kielewierster Stilma werd kampi oen; reserve werd no. 1 der 2- k 3-jari gen, de Friese Arnold van L. J. Splinter te Zevenhoven, goed gestopt type met iets minder goede achterbenen. De groep allereersten der koeien, bij een voor de kampioenschaps-keuring, was iets minder homogeen dan die der blaarkoppen. Bij de 9 waren er 4 van de de Dr. Mr. v. d. Bergh-Stichting te Noordwijk. En het was uit deze stal dat tenslotte de belde hoogstbekroonden wer den aangewezen. Kampioene werd de zesj. Afke 56, v. Muiier Cri Cri, reserve de vierj. Leeuwarder 39, v. Willem, f.e. van beide de Stichting vond. Twee zeer mooi typische lichtbonte koeien, niet overzwaar, met goede uiers; vooral Afke heeft een pracht vierkant uier met goed geplaatste spenen. Mr. Klaasesz tijdens de prijs uitreiking bij de vijfjarige stier Kie lewierster Stilma. die het kampioen schap der zwartbonten verwierf. (Foto LD./Holvast) De stier Willem, vader van de reserve kampioene, werd 1 A als stamvader; hij liet een liefsoortig achttal dochters zien met goed aangesloten uiers. Ook de doch ters van Kielegierster Stilma, evenals W. van „Vita Nova", waren goed en goed soortig (1B); de vijf van Fietjes Atza van mevr. M. VonkTreur en L. Treur te Leimuiden waren ook goed, uniform en met goede uiers (IC). Ook bü dit verslag geen imponerende groep pinken van één stier. Als kleinere eigenaren-groep zegevier de onbetwist het edele viertal van de Dr. Mr. v. d. Bergh-Stichting: drie IA koeien plus één 1 B na één dezer 1 A's. Van de vijftallen was het liefsoortige van mevr. VonkTreur te Leimuiden eerste en van de grote groepen zegevier de terecht het wel goede achttal van Bonda's Proefboerderij (een paar iets smaller en minder vlak). Als kampioengroep werd terecht en zeer vlot aangewezen het beste viertal van de v. d. Bergh-Stichting, te Noord- wijk. Na het défilé der bekroonde dieren reikte de Commissaris der Koningin in Zuid-Holland, mr. Klaasesz, de prijzen uit. Het mysterie der twee vrouwen Eddie Constantine vecht drinkt en kust weer Luxor Eddie Constantine heeft dit maal bar weinig tijd nodig om op tem peratuur te komen. Nauwelijks zijn het nieuws en enkele beelden van de film van volgende week verdwenen of hy da vert vol geweld het witte doek op. Reeds in de eerste meters van deze extra lange rolprent is hij als Lemmy Caution in een uitermate pittige knokpartij gewikkeld. Het is wel de eerste, maar beslist niet de laatste. Verschillende tegenstanders takelt hij in de loop van het verhaal stevig toe, zonder zelf kleerscheuren op te lopen. En natuurlijk ledigt hij daar tussendoor de nodige glazen whisky en kust hij diverse min of meer mooie vrou wen, die steeds naar zijn gunsten dingen. Want zonder dat zou een film van Eddie Constantine niet compleet zijn. De stoere vechtersbaas is ditmaal weer de onver schrokken held van een enorm ingewik kelde moordgeschiedenis, waarin valse dollarbiljetten ook al een belangrijke rol spelen. De enige, die er een draad aan kan vastknopen, is Eddie alias Lemmy Caution. Voor de toeschouwer wordt de zaak alsmaar verwarrender en het is maar goed, dat onze held tegen het einde alles uitgebreid uit de doeken doet, anders hadden we er nooit achter gekomen. Maar dat zal regisseur Bernard Borderie wel met opzet zo gedaan hebben om de spanning er in te houden, al had het de zaak wel duidelijker gemaakt als hij tussentijds wat meer verband tussen de vele opgewonden scenes had gelegd. We zien nu Eddie van de ene stoere verto ning naar de andere vechtpartij rijden en pas aan het einde mogen wij weten, waarom hij dat deed. Maar goed, Eddie is er en al vechtend, schietend, drinkend, lachend en kussend ontrafelt hij de schier onontwarbare knoop en de lief hebbers van dit avontuurlijke genre geeft hij intussen alles, wat ze maar kunnen begeren. „De gewelven der verschrikking" Huiveren Lldo „Geloof in de duivel en hek sen" met alle daaraan verbonden lugu bere verschijnselen en gebeurtenissen vormt het thema van de film „De ge welven van de verschrikking", waarin al het ook maar enigszins mogelijk huive ringwekkende op geraffineerde wijze bij een gebracht is, om de toeschouwers te fascineren en te obsederen. Of uw zenuwgestel hiertegen bestand zal zijn moet U zich wel terdege af vragen, alvorens deze film te gaan zien. In 1692 is in het plaatsje Whitewood een heks verbrand. Zij heeft haar ziel aan de duivel verkocht; zy en haar sa tellieten regeren er in deze eeuw al thans volgens dit verhaal nóg. De stu dente Nan Barlow, leerlinge van prof. Discroll, gaat er onderzoekingen doen op het gebied van de hekserij. En wat daar allemaal uit voortvloeit, toont U deze film, waarin mevrouw Newless, alias de heks Elizabeth Selwyn van 1692, als eigenares van het hotelletje Ravens Inn, de scepter zwaait over allen, die het kwaad aanbidden. VAN DEZE WEEK Het gaat zó beklemmend toe, van scène tot scène, dat U zich wel schrap moet zetten tijdens deze ganse serie angstwekkende gebeurtenissen. Daarin spelen bloedige offers, waartoe jonge meisjes gedood moeten worden, een be langrijke rol. Het heeft weinig zin U te vertellen wat er zich op het doek ont vouwt. Wanneer U daar behoefte aan voelt, kunt het gaan zien. De „hek serij" viert in het mistige, angstwekken de Whitewood hoogtij en alleen het Kruis kan hieraan een einde maken. Wat dan ook gebeurt: allen, die er aan meegedaan hebben, verbranden en dat is maar goed ook! Opgeruimd staat netjes! Tussen sex en misdaad Drama uit Portoricaanse achterbuurt van New York Casino Tot de grote groepen immi granten in New York behoren behalve Ieren, joden en Italianen, ook de Por- toricanen, die vaak clandestien het land zijn binnengekomen. Gemakkelijk heb ben de meesten het niet: zij hokken bij een in een arme wijk, de „Barrio" en het is welhaast onvermijdelijk, dat som migen tot misdaad vervallen. De film begint op het ogenblik, dat Miguel na een jaar gevangenis bij zijn familie terugkomt. Zijn vader is er na enige aarzeling nog wel toe bereid de verloren zoon weer in de schoot van de familie op te nemen. Maar Miguel walgt van het milieu, waarin hij moet leven en laat zich langzamerhand weer inpalmen door de vroegere vrienden, die meer „ge luk" dan hij hebben gehad bij de uit oefening van hun misdadige praktijken Als zijn meisje, dat niet in het bezit is van een pas, teruggestuurd dreigt te worden naar haar geboorteland, geeft hij zich willoos over aan een bende, die ervoor zorgt, dat zij blijven mag. Dan gaat het snel van kwaad tot erger. Hóe erg dat is verzwijgen wij om de span ning niet te verbreken. Die spanning is namelijk een van de beste kwaliteiten van deze film, die, althans in het begin, hier en daar nogal houterig van opzet is en ook niet helemaal doorzichtig. Maar gaandeweg wordt dat beter. Ten slotte krijgt dit werk het karakter van een thriller, vol tempo en duidelijk af gaande op een dramatische ontknoping. In het tweede deel wordt de toeschouwer bovendien niet meer gehinderd door pa thetische scènes die aanvankelijk nogal eens op de lachtlust werken. Als schets van het leven van een jonge Portoricaan in een wereldstad kan men dit werk nauwelijks geslaagd noemen, maar wie spanning verwacht, de spanning name lijk van een typische misdaadfilm, komt hier zeker aan zijn trekken. Guerrillastrijd in rimboe Militair verzet tegen overmacht REX Al ls het dan ook bijna twin tig jaar geleden, nog steeds worden wij in geschrift en beeld vaak geconfron teerd met de verschrikkingen van de jongste wereldoorlog. Nog altijd kan men in de bioscopen films tegenkomen, die zich bezig houden met een of andere epi sode uit die afgrijselijke wereldbrand. Zo ook deze week in het theater aan de Haarlemmerstraat, waar op het film doek avontuur en spanning overheersen Esso introduceert campagne ter financiering van de installatie DIRECTE AANSCHAF. GESPREIDE BETALING Ook u kunt nu een olie- stook-installatie aanschaf fen, zonder dat de kosten meteen moeten worden betaald. Esso Nederland maakt u de financiering bijzonder gemakkelijk door een nieuw systeem van gespreide betaling over maximaal vijf jaar. Maak gebruik van deze moge lijkheid; geniet nu reeds de luxe van een comfortabel verwarmde woning. OMBOUW, NIEUWBOUW Het attractieve financierings plan biedt tal van mogelijk heden. Heeft u al centrale verwarming, maar nog geen oliestook? De kosten voor overschakeling op de ideale oliestook-verwarming kunt u over verscheidene jaren ver delen. Beschikt u nog niet over centrale verwarming De totale aanlegkosten van pro pere, gemakkelijke en com fortabele centrale oliestook worden voor u gefinancierd! UITVOERIGE GEGEVENS LIGGEN VOOR U KLAAR Wilt u meer weten over deze unieke regeling Zend dan omgaand de coupon in en u ontvangt - gratis en vrijblijvend - de brochures „Modern Comfort" en „Centrale-Oliestook Campagne". Hierin treft u alle bijzonderheden aan over de aanleg van een oliestook- installatie (of ombouw van een bestaande centrale verwarming) en de financieringsmogelijkheden. GENIET REEDS NU VAN DE LUXE VAN MORGEN COUPON Q 3 Zend mij omgaand uw brochures „Modern Comfort" en „Centrale-Oliestook Campagne". Naam Adres Plaats Verstuur deze coupon in een open enveloppe, gefrankeerd met een postzegel van 4 cent, aan ESSO NEDERLAND N.V., POSTBUS 110, DEN HAAG. VUL DE COUPON VANDAAG NOG INI Medische Diensten Wassenaar Dokter R. S. ten Cate, Burchtlaan 9, tel. 3027. En dokter J. H. Jaarsma. Wittenburgerweg 106, tel. 9676. Apotheek Siderius, Langstraat 86, tel. 2141. Voorschoten Dokter v. d. Kooy, J. W. Frisolaan 3-5, tel. 2527. Wijkverple ging: Gezondheidscentrum, tel. 2177. Leiderdorp Dokter P. van 't Woud, Hoofdstraat 40, tel. 30070. Warmond: Dokter H. A. G. M. Walen kamp, tel. 01711—220. Wijkverpleging; zuster Meyssen, Kerk- laan 17a. Voorhout, tel. 025327796. Advertentie Vulpen weg Lang gezocht Nieuw gekocht Zelfde dag wolfslag t Breestraat 145 Tel. 23211 l in een beeld uit de strijd tussen Japan ners en Amerikanen op de Phillippijnen. Of misschien beter gezegd, het onver zettelijke verzet van één Amerikaan, luitenant Blackburn (Keith Andes) te gen de Japanse overmacht. De officier weigert mee te capituleren. Hij verkiest de rimboe boven het krijgsgevangen schap. In die rimboe leert hij de zucht naar vrijheid van de inboorlingen ken nen. Hij weet dit te organiseren en een guerrillestrijdmacht te formeren, die de Japanners handen vol werk geeft. Uiter aard terwille van de verkoopbaarheid van zijn rolprent heeft regisseur John Barnwell er enkele vrouwelijkse ver zetsstrijders bij gehaald, zodat onder die bar moeilijke omstandigheden ook de liefde nog een kansje krijgt om op te bloeien. Maar dat is slechts van on dergeschikt belang. Actie, mannelijke strijd, spannende avonturen en stoere kracht overheersen in deze vlot gemaak te film. Ben-Hur Natuurlijk geprolongeerd TRIANON Het was nauwelijks te verwachten, dat het Leidse bioscooppu bliek reeds na één week uitgekeken zou zijn op William Wylers grandioze schouw spel „Ben Hur". Er is op het grote doek zoveel te zien, dat de aandacht de volle 3% uur, welke deze record-produktie duurt, geboeid blijft. Een record hoe veelheid geld, tijd en moeite zijn gespen deerd aan dit grootse kleurrijke werk, maar het resultaat is overweldigend. Wij schreven het vorige week reeds: men kan wellicht aanvoeren, dat Wyler de mense lijke facetten van het verhaal van ge neraal Lew Wallace wat diepgaander had kunnen behandelen, maar dit kan toch geen afbreuk doen aan de impone rende werking, die van deze kolossale film uitgaat. Wij geloven dan ook niet, dat de komende week de laatste in Lei den zal zijn. ,,'n Tikkeltje dief stal" James Mason zal U amuseren STUDIO James Mason blijft nog een derde week in onze stad. En met recht! De wijze, waarop hij de rol van duikbootcommandant speelt in de gees tig-genoeglijke film ,,'n Tikkeltje dief stal" heeft al velen gezellig beziggehou den. Hij is een voortreffelijk acteur, heeft daarbij uitstekende comparanten tot zijn beschikking. Het verhaaltje is bovendien kostelijk! Wie zich dus amu seren wil, verzuime niet van dit alles te genieten. Een „heerlijk avondje" ligt voor U in het verschiet! Het circus Toni Boltini, dat tot en met zondag in Leiden staat, brengt, zoals wij enkele maanden geleden reeds schreven, een uitstekend pro gramma, waarin naast enkele speci fieke circusnummers het variété-ele ment overheerst. Een ruig nummer is dat van Alberto Althoff en zijn negen Berberleeuwen. Bijna noncha lant steekt de dompteur zijn hoofd in de bek van een leeuw, tilt ze op, gooit ze op de grond, laat ze met zijn zweep spelen. Een uitgebalanceerd dressuurnummer brengt de bejaarde heer Wilke sr. Hoogtepunten in het programma zijn het optreden van de Seven Eagles Troupe, die fraaie staaltjes uithalen op het strak gespannen hoogdraad. Met een verbluffend ge mak volbrengen ze beslist geen ge makkelijke toeren. Evenals de drie Picidis overigens, die in een donker circus een dubbele passage aan de trapeze uitvoeren. Een buitengewoon aardig nummer is dat van Captain Lens met zijn chimpansees. De aapjes halen de gekste dingen uit op de trampoline, imiteren het circusorkest, dansen een wilde rock-and-roll en applau disseren voor hun eigen prestaties. Een shownummer van de eerste orde brengt mr. Lin, alias Bartschel- ly. Met een indrukwekkende stapel glazen rent hij heen en weer door de piste. Met een kleine honderd borden goochelt hij voor een opgewonden publiek. King Everest zorgt voor de nodige sensatie door op zijn handen van een ski-schans af te glijden. Een num mer, waarvoor hij vier jaar heeft moeten oefenen. Het enige minder geslaagde num mer in het programma is dat van de wereld ruimtevaart. Er zijn echter zo veel topnummers, dat men dat graag op de koop toe neemt. Advertentie PLANTSOEN 65 - TELEF. 26558 TYPEN STENO in 4 talen BOEKHOUDEN DUITS ENGELS FRANS - SPAANS NEDERLANDS MIDDENST.OPL. INSCHRIJVING DAGELIJKS. NED. HERV. KERK. Beroepen te Hasselt C. Vos te Benne- kom. Te Bleskensgraaf L. Trouwborst te 's-Grevelduin-Capelle. Te Groede (Z.V1.) drs. R. Hengstmangers, vicaris te Vlaar- dlngen. GEREF. KERKEN. Aangenomen naar Nieuwer-Amstel- Noord W. H. Melles te Kampen. Naar Hoogvliet (vac. F. Mlnnema) J. E. Hen driks te Winterswijk. Bedankt voor Drayton (Ontario, Ca nada) D. C. Los te Georgetown (Ontario. Canada) (Ohr. Ref. Churches) (laatstelijk predikant te Ferwerd) CHR. GEREF. KERKEN. Beroepen te London-Md tohell (Ontario, Canada) (Free Ohr. Ref. Churches) K. J. Velema te Hoogeveen. Te Zwolle J. de Vuysfc te Amsterdam-Oost. AMERIKAANSE „CHIEF JUSTICE" IN ONS LAND De Chief Justice (president) van het Amerikaanse opperste gerechtshof Earl Warren de man die president Ken nedy bij diens inauguratie de eed heeft afgenomen is gistermiddag met zijn echtgenote op Schiphol gearriveerd voor een bezoek van een week aan ons land. Het echtpaar Warren werd op de lucht haven verwelkomd door de Amerikaan se ambassadeur in Den Haag, mr. Rice. Tijdens de periode dat mr. Warren nog gouverneur van de staat Californië was kreeg hij jaarlijks bloemen uit Neder land toegezonden, waardoor hij een grote belangstelling voor ons land ls gaan koesteren. Nadat het Amerikaanse Op perste Gerechtshof dit jaar begin juli met de werkzaamheden gereed was geko men ieder jaar begint men op de eerste maandag in oktober met de be handeling van de federale zaken en gaat men met vakantie zodra zaken afge handeld zijn heeft mr. Warren nog enige juridische congressen bijgewoond in Australië en Nieuw-Zeeland. Het eerste deel van zijn vakantie heeft hij in de omgeving van de Noorse fjorden door gebracht. GANGEN NI |/f/g£N-TEL.rawyai Of nu het Leidsch Dagblad of het Vrije Vlok gisteren de skelterrace in het circus Toni Boltini heeft gewon nen weten wij niet. Wel weten we, dat we witjes om de neus zagen (vanwege onze politieke onafhanke lijkheid) toen wij de (uiteraard rodeachterlichten van het Vrije Volk in een wolk van zaagsel en modder steeds verder zagen ver dwijnen. De overgang was eigenlijk te groot. Eerst nog veilig en rustig naar de verrichtingen van de circusartiesten kijken en dan plotseling onder het opzwepende gejuich op zo'n knetter- ding door de piste scheuren. En dat allemaal zonder rem. We hebben dan ook maar alle fi guurlijke remmen losgegooid om het Vrije Volk in te halen. Hetgeen ons niet erg gemakkelijk afging, wat men ons maar niet kwalijk moet nemen. Tenslotte is het Vrije Volk de groot ste krant van Nederland. We hebben ons best gedaan. Zon der rem. En dat is mooi. Heel mooi. vinden we zelf. GEREF. GEMEENTEN. Tweetal te Kampen A. Elehout t Utreoht eni A. Vergunst te Rotterdam-C.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 3