OMYL YEBIL- LEIDEN VANDAAG IN TEKEN VAN DE PLA TTELANDSJEUGD INSECTEN VERDELGING $25rnü Wedstrijden op de veemarkt modeshow op tentoonstelling Opgericht 1 maart 1860 Woensdag 23 augustus 1961 Tweede blad no. 30433 Vliegerwedstrijd van Jeugd Tour Maandagavond is door het slechte weer de vliegerwedstryd voor de kleine ren beneden 10 jaar, niet doorgegaan. Die komen hedenavond aan de beurt. De groten hebben gisteravond echter weer felle strijd geleverd om de prijzen. Toen keurmeester Nico Jansen de eer ste punten op de kaarten aantekende, keken sommigen wel erg sip. 't Werd al gauw duidelijk dat er deze keer niets over het hoofd gezien werd. Het werd een spannende strijd, waarin zelfs over- gevliegerd moest worden voor de prijs toekenning. De prijsuitreiking was als ieder jaar een vrolijke herrie, met de honderden supporters om de jury. De prijswinnaars moesten zich er doorheen vechten om hun prijzen af te halen. Het waren: 1. Dikkie de Graaf 29 pnt.; 2. Dikkie v. d. Kreft 29 pnt.; 3. Hennie Kooien 28 pnt.; 4. Freddy v. d. Blom 28 pnt.; 5. Jaap Plug 28 pnt.; 6. Hennie v. d. Laan 27Mi pnt.; 7. Ru de Roode 27 pnt. ONVERHOEDS OVERGESTOKEN Een 64-jarige voetgangster stak gister middag onverwachts het rijwielpad langs de Rijnsburgerweg over en werd daar door aangereden door een 32-jarige bromfietser uit Katwijk. De voetgangster liep een gebroken pols op, de bromfietser een hersenschudding. SMAKELIJKE BUIT Uit een kas achter een woonhuis aan de Zoeterwoudseweg werd voor liefst 25 pond druiven gestolen. Van de dader ontbreekt ieder spoor. Advertentie Zoekt een GOUDEN ARMBAND voor f70.- en 1100.— Of f300.— en f 400 v. d. WATER, Haarlemmerstr. 207, heeft het. Grote keuze in alle pryzen. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Antoinette Carolina, dr van S. Reawa- ruw en T. Statema; Francisca Elisabeth, dr van R. A. Pieplenbosch en G. Payne; Gerardus Lambertus, zn van L. van Rijs- bergen en C. G. Haring; Maria Cornelia, dr van H. van Eijgen en J. M. Brandt; Anthonlus Maria Johannes, zn van J. A. Salman en H. M. van den Berg; Elisabeth Hendrica Maria, dr van W. P. J. Helver- steijn en H A. J. Kuyken; Hubertlne. dr van N. van Duijvenvoorde en D. van Duijn; Alice Tekla dr van H. B. Kips en T. P. Dlezeraad; Maarjanne Maria Theodora, dr van P. J. van Kampen en M. J. T. van Kampen; Machtelt Inesz. dr van M. van Aken en J A. C. Taanman. OVERLEDEN J. A. Kortekaas, 50 jr, e.v. P. C. Lotte; C. A. van der Hoorn, 64 jr, e.v. P. l'Amie; M. Otouten, 85 jr, e.v. J. C. Montagne. Wethouder Drijber opende het feest Herdenkingsboek Grofsmederij Ter gelgenheld van het 125-Jarlg be staan van de N.V. Koninklijke Neder landse Grofsmederij te Leiden, welk jubileum 31 augustus a.s. zal worden gevierd, is een gedenkboek samenge steld dat aan relaties van de onder neming is toegezonden. Hierin wordt een onderhoudend overzicht gegeven van het ontstaan en de groei van het be drijf. een ontwikkeling welke waarlijk niet zonder moeilijkheden en gevaren is geweest, maar die tevens toont dat men in deze vijfkwart eeuw het ijzer heeft weten te smeden toen het heet was. Een groot deel van het herdenkings boek wordt ingenomen door zeer goed verzorgde foto's, die een levendig beeld geven van het zware werk in dit enorme bedrijf. Deze foto's zijn van de hand van C. J. Waszmann, de getekende illus traties bij de tekst van de hand van W. H. Tweehuysen. De druk werd verzorgd door de NV Groen. Deze technisch zeer verzorgde ujtgave is een waardige her innering aan het 125 -jarig bestaan. Victoria Regia bloeit Komende nacht en morgennacht zal de fraaie Victoria Regia in de Hortus weer bloeien, de eerste maal wit, de tweede roze. Vermoedeiyk is het de laat ste maal dit jaar. dat dit byzonder mooie schouwspel te bewonderen zai zyn. De kas van de Hortus, waar ook een aantrekkelyke collectie orchideeën prijkt, zal heden- en morgenavond van 9 tot 11 uur voor het publiek toegankelyk zyn. Oud-leerlingen van M.S.G. gaan jubileum vieren Lezers schrijven... Goede bedoeling werd niet begrepen De mannen van de gemeentereini ging zyn over het algemeen harde wer kers, die iedere dag weer opnieuw, in weer en wind, hun plicht doen. Zy zor gen ervoor dat al ons huisvuil op ge zette tyden wordt weggehaald en naar elders gelegen stortplaatsen getranspor teerd. Het enige wat wij te doen hebben is de vuilnisemmer tweemaal per week buiten de zetten. De vuilnismannen doen de rest. Het is uiteraard onze plicht deze mannen zoveel mogelijk terwille te zijn. o.m. door de emmers op tyd op de trot toirband voor ons huis te deponeren. Wanneer wij ons hieraan niet houden kunnen de mannen, die achter de vlak langs het trottoir rydende vuilnisauto lopen, niet efficiënt werken. By zeer harde wind evenwel kan het plaatsen van een vuilnisemmer, vooral als deze niet geheel gevuld is. op een stoeprand minder prettige gevolgen heb ben. By ons in de straat is het nl. ty- dens het stormachtige weer van de vo rige week voorgekomen, dat een aantal emmers door de krachtige wind omver werd geblazen. Het vuil. dat uit deze emmers to voorschyn kwam, verspreidde zich op dat zelfde ogenblik over vrywel de gehele straat. Sommige flatbewoners in deze straat, die de mening zyn toe gedaan dat men zyn stad rein dient te houden, wilden gisteren een herhaling van deze smerige situatie voorkomen en plaatsten hun emmers derhalve zo dicht mogelyk tegen elkaar aan langs het tuinmuurtje. Zy hadden tevoren het weerbericht gehoord en van de omroeper i van de radionieuwsdienst vernomen dat I op verscheidene plaatsen in ons land de loodsdiensten zouden worden gestaakt. Om orde en netheid te bewaren hebben zij deze (nood(voorziening getroffen. De vuilnismannen hebben blijkbaar de <goe- de) bedoeling ervan niet begrepen, want bedoelde emmers werden niet gele digd. Of dachten zij al te zeer aan het begrip efficiency? De afstand van het tuinmuurtje tot de trottoirband bedraagt dan ook ongeveer honderd centimeter! We weten het wel de mannen van de gemeentereinigingsdienst, die kans zien óm na een 3-oktoberfeest in luttele uren j tijds de gehele binnenstad schoon te ve gen. staan volkomen in hun recht. Maar toch P. C.R. Advertentie. met handige spuitbus kwaliteits product van Organon Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Rilland-Bath C. D. Kouse maker te Westmaas te Huizen (N.-H.) (wijk E) (toez.) L. Kievit te Putten (Geld.) te Almen (toez.) J. van Leeu wen te Sint Anna Parochie. Aange nomen naar Lunteren J. Bos te Wierden, die bedankte voor Giessendam-Nederhar- dinxveld (2de pred.pl.). Ds. Bender: Kerk in dodelijk verval „De kerk is in dodelijk verval, waar uit ze niet meer zal opstaan. In Am sterdam bezoekt nog geen vier procent van de bevolking de kerk. Ging men 50 jaar geleden 's zondags naar de kerk, thans maakt men zich op voor «port en ontspanning", aldus ds. D. Bender, Ned. Herv. predikant te Zuidbroek, die zondag o.m. deze woorden sprak toen hij afscheid nam van zijn gemeente. Ds. Bender heeft eervol ontslag ge vraagd uit zijn ambt en in deze laatste dienst zette hy uiteen waarom hij tot deze beslissing is gekomen. Er zijn twee redenen: een belangrijk punt in de leer van het christendom en de positie van de kerk. De vervreemding tussen kerk en we reld is groot, ook in Zuidbroek, zei ds. Bender. Voor het werk van de dominee heeft men geen enkele belangstelling en men heeft er geen begrip voor. Ik wys u op mensen, die lidmaat zyn maar geen belasting willen betalen of mensen die bestuurslid zyn, maar nooit in de kerk komen en op het kerkkoor, dat uitgerekend op zondag een reisje gaat maken. Hoewel men geen geld over heeft voor een op instorten staand kerkge bouw, kykt men nu al weer uit naar een nieuwe dominee. Deze zal de on mogelijke taak krijgen om zowel de jeugd de boeren als de intellectuelen te boeien. Zo'n dominee is niet te vinden, aldus ds. Bender, die voort zei: „Het ligt niet aan de dominee, maar aan de gemeente, die elkander moet dienen. Zoals de zaken nu staan, zal de kerk leeg blijven. Dit is geen bewijs van on christelijkheid, naar men is ontgroeid aan de conventionele vormen van ker kelijke gemeenschap. Daar ik niet de liefde en het geloof kan opbrengen alles nieuw leven in te blazen, moet ik myn ambt prijs geven en een nieuw bestaan opbouwen. Daarin hoop ik mijn verdere leven nog nuttige en zinvolle arbeid te verrichten". Spreken over het christen dom gaf ds. Bender bezwaren te ken nen tegen de opvattingen van de kerk orde, dat men God slechts kent dooi de Zoon. Jezus Christus is voor de Wes- DUITSER LEEFT VROLIJK ZONDER TE BETALEN (Van onze correspondent) Men dacht niet anders of hy was een belangrijke functionaris van de Lufthansa, de Duitser die zich in een hotel in de Rotterdamse binnenstad liet inschrijven als R. Hartmann. Dat ver telde hy althans. Hij was in Rotterdam om belangryke charter-vluchten voor te bereidenEr was dan ook niemand die hem wantrouwde. Toch was daar alle reden voor ge weest, want plotseling was de Duitser spoorloos. En de directie van het hotel had nog een rekening van ongeveer f 400 voor logies, diners, drankjes e.d. met hem te vereffenen. Men vond in zyn kamer een brief van een hotel in München. Dit heeft men opgebeld, waar men ver nam dat Herr Hartmann hetzelfde heeft uitgehaald, in München en misschien in nog veel meer steden. Maar in de Beier se hoofdstad heeft hij zich laten in schrijven als R. Schubert. In het Rotterdamse hotel had Hart mann, alias Schubert, kennis gemaakt met een kamermeisje. Het meisje ver telde hem dat zij ook bij een alleen staande vrouw werkte, die als stenoty piste haar brood verdiende. De Duitser spitste zijn oren. „Ik heb juist zo iemand nodig, want ik heb heel wat typewerk". Hy kreeg het adres van de vrouw, maakte een afspraak met haar en liet haar typen. Zo en passant zei hij: „Kun je me even wat geld lenen, de bank is al gesloten". De vrouw gaf hem dertig gulden. Zy moet het geld nog terugkrijgen terlingen een belangryke figuur, maar niet voor de overige grote wereldgods diensten. Zonder de figuur van Jezus zou de mensheid in het duister hebben rondgedwaald en zou God zich aan haar op geen enkele manier hebben ge openbaard. Ik verzet mij tegen deze op vatting. evenals tegen een verhoor, zo als prof. Smits heeft moeten ondergaan, zo zei ds. Bender. Ds. Bender, in 1905 geboren, diende achtereenvolgens de gemeenten van De Wilp (Gr), St. Jacobiparochie, Hooge- zand, Stiens (Fr.), Olst en Marssum en sinds augustus 1958 Zuidbroek. Ds. H. Haspers overleden Op ruim 84-jarige leeftijd is zaterdag in Assen overleden ds. H. Haspers, in leven emeritus-predikant van de Gere formeerde Kerk van Koudekerk aan den Rijn. De begrafenis zal morgen plaats vinden om drie uur op de begraafplaats te Koudekerk aan den Rijn, nadat daar vooraf om twee uur in de Gereformeerde Kerk een rouwdienst is gehouden. Ds. Haspers werd op 12 februari 1877 te Bedum geboren. Hij bezocht het chris- telyk gymnasium te Zetten en studeerde aan de theologische hogeschool te Kam pen. Op 5 juli 1903 werd hij door zijn leermeester, wijlen prof. dr. M. Noordtzój, toen nog hoogleraar aan de theologische hogeschool te Kampen, bevestigd als predikant van de Gereformeerde Kerk van Boven Hardinxveld. Daarna diende hy de kerken van Garrelsweer in Gro ningen (1909 tot 1913), Nieuw Weerdinge (1913 tot 1916), Roden (1916 tot 1921) en tenslotte tweeëntwintig jaar die van Koudekerk aan den Rijn. waar hem met ingang van 15 juli 1943 na veertig dienst jaren op ruim zesenzestig-jarige leef tijd emeritaat werd verleend. Na zyn emeritaat vestigde ds. Haspers zich eerst te Neede, waar hy de Gereformeerde Kerk nog ongeveer drie jaar als hulp prediker heeft gediend. Middelbare schooljeugd in Polen en de godsdienst Tachtig procent van de middelbare schooljeugd in de Poolse stad Krakau heeft bij een enquête opgegeven gods dienstig te zyn. Nog geen 1 procent ver klaarde zich een „besliste tegenstander van het geloof". De stad Krakau is na Warschau en Lodz met zijn 425.000 in woners de derde stad van Polen. Van de zijde van communistische politici is er nog al wat verbaasd en verontrust com mentaar gekomen op de publikatie van deze cyfers in het Poolse weekblad „Zy- cie Literackie". Pas in 1956 toen Gomoelka aan het be wind kwam werd het geven van gods dienstonderricht op de Poolse scholen toegestaan, om op 15 juli 1961 weer ver boden te worden. De ondervraagde leer lingen waren van 13 tot 18 jaar oud en hebben op de lagere en middelbare scncoJ slechts tijdelijk godsdienstonderrient gi noten. Leiden staat vandaag in het teken van de plattelandsjeugd. De vee markt en het tentoonstellingsterrein van de Vebo vormen het belang rijkste domein van de jongeren. Op het veemarktterrein worden zowel voor jongens als meisjes landbouwtechnische en huishoudelijke wed strijden gehouden, op de expositie in het Plantsoen trekt vooral de modeshow veel belangstelling. Meer kennis van zaken De huishoudeiyke wedstryden hebben tot doel verschillende bezigheden, welke in het huishouden verricht worden met meer kennis van zaken en op de juiste wijze te laten uitvoeren om daardoor in teresse en accuratesse te bevorderen. Het doel van de bedryfswedstryden is het aankweken van interesse voor en vaar digheid in het uitvoeren van belangryke werkzaamheden die op het bedrijf voor komen. Aan de ontwikkelingswedstryd is een „denkrevue" verbonden. Verder is er nog een wedstryd voor leerlingen van landbouwscholen, waaraan jongelui uit Voorhout. Hoofddorp. Gorinchem. Gou da. Alkmaar. Dordrecht en Emmeloord deelnemen. Deze zesde jongerenwed- stryddag, die in het kader van de jubel- Vebo wordt gehouden, is georganiseerd door de Regionale Jongerencommissie van de Vebo. Deze commissie is samen gesteld uit leden van de samenwerkende landbouw jongeren-organisaties in Zuid- Holland en enkele adviserende leden Landbouwschool van nut Mr. J. Dryber heeft vanmorgen (ydens een gezellige bijeenkomst in ,,'t Schut tershof" als waarnemend wethouder van Onderwijs het jongerenfestyn voor ge opend verklaard. Hij zei in zyn toe spraak met vreugde uit te zien naar de totstandkoming van een landbouwschool Mej. C. Schouten en de heer Joh. Harting doen mee aan de wedstrijd in melken. Wie van de twee zal deze wedstrijd winnen? (Foto L.D./Holvast) in dit agrarische centrum. De nieuwe school zal ongetwyfeld van groot nut zyn bij de opvoering van de vakbekwaamheid op het platteland, aldus de wethouder. Het stelde hem tot grote voldoening dat de jongerenorganisaties in deze tijd van de verstedelijking op het platteland trouw samenwerken met het Vebo-be- stuur. „Er zit gelukkig nog veel leven in onze boerenjongeren", zei mr, Dry ber. Prettige samenwerking Hierna sprak de voorzitter van de Vebo, ir. P. Buck, enkele wóórden van dank tot de jongens en meisjes voor de prettige samenwerking, waarvan de resultaten by gelegenheden zoals deze zo duidelyk in het licht worden gesteld. Hy twyfelde er niet aan cf men zou hard en eeriyk om de beschikbaar gestelde pryzen strij den. Chr. v. d. Poel, de voorzitter van de Regionale Jongeren commissie, zag in de opgewekte stemming, die er tydens de openingsbyeenkomst heerste, een sym bool van deze wedstrijddag. „Wy jonge ren lopen vandaag met veel plezier mee in het raam van deze jubel-Vebo". Ter gelegenheid van haar vyftigja- rig bestaan heeft de Vereniging van Oud-leerlingen van het Koninklytc Ge nootschap Mathesis Scient-iarum Geni- trix een reünie belegd op zaterdag 16 september in restaurant „In den Ver gulden Turk". PROEVEN MET SIRENES. In de loop van deze en volgende week zullen de luchtalarmsirene worden ge reviseerd en beproefd. Het loeien van de sirenes behoeft derhalve geen on gerustheid te verwekken. UITSLAG MELKWEDSTRIJD REGIONAAL 1. J. Vroege. H.M.V.L. 2. Mej. C. Baelde. HM.V.L. 3 A. v. Dorp, C.J B.T.B. 4. R. Bomars, L.T.J. 5. J. Duivenvoorde, L.T.J. 6. L Kwakernaak, C.J.BT.B. Ie. HM.vL 2e. C.JJ3.T.B. 3e. L.T.J. UITSLAG WEDSTRIJD BLOEMENSCHIKKKEN REGIONAAL 1. D. Ooms, H.L.J. 2 C. Verboon, H.L.J. 3 N. de Wit, C.B.J.T.B. 4. M. Vroege. H.L.J. a Gr. de Wit, C3.J.T.B. b. R. de Vette, L.TM c Toos v. d. Meer. L.T.M. 6. Nel Zwetsloot, L.TM. 7. A. Koetsier, C.B.J.T.B. le. HM.vL 389 pnt. 2e. C3.J.T.B., 296 pnt. Uitslagen OPEN WEDSTRIJDEN Wedstryd in het kennen van stoffen: le pr. C. A. van Swieten, Oosteinde 21, Stompwyk; 2e pr. Jenny Clamentse, Oostbrugweg W. 14. Groede; 3e pr. I. den Hertog. Cruquisdijk 95, Vijfhuizen; 4e pr. Ria DuivenvoordenBuurtpolder 3, Rijpwetering; 5e pr. A. v. d. Poel. Pas toor v. d. Plaatstraat 117, Rypwetering. Kostenberekening merkartikelen uit huishoudboekje: le pr. Riet van der Salm. Groenweg 4. Hoog made; 2e pr. A. J. v. d. Krogt, Vlietweg 29. Zoeterwoude; 3e pr. Ida v. d. Geest, Leidseweg 46, Oud-Ade; 4e pr Corrie van Zwieten, Raadhuisstraat 8. Alphen a/d. Ryn; 5e pr. mej. J. de Regt, Landlustweg 9. Al phen a/d. Ryn. Wedstrijd in het kennen van voedings middelen. (Na loting)le pr. Hijka de Vogel. Dorpsstraat 285, Hazerswoude; 2e pr. Corrie van Zwieten, Raadhuisstraat 8e. Alphen a/d. Ryn; 3e pr. C. de Wit, Weipoortseweg 7, Zoeterwoude; 4e pr. Corrie Trappenburg, Boersloot 24, Noor deloos; 5e pr. W. de Wit. Weipoortse weg 7, Zoeterwoude. Wedstrijd in het kennen van kamer planten en bloemen. (Na loting): le pr. Riet v. d. Krogt, Vlietweg 29, Zoeter woude; 2e pr. Ina de Hertog, Cruquis- PROVINCIAAL Deze lichtende blikvanger trekt in de avonduren de aandacht bij de ingang van de Vebo-expositie. dyk 9'. Vyfhuizen; 3e pr. A. M. de Rek, N. Odijkstraat 57. Den Haag; 4e pr. Lina Straathof. Achterdyk 10, Rijpwetering; 5e pr. Frans Buck, Herenstraat 17, Voor hout. Wedstryd in het kennen van voeder middelen en kunstmeststoffen: le pr. W. Nell, Kerkehout 64. Wassenaar; 2e pr. N. Harteveld, Comriekade 36. Woubrug- ge; 3e pr. G. Noordam, Boddens Ho- sangweg 63. Woubrugge; 4e pr. H. Ange- nent. Boddens Hosangweg 45, Wou brugge. Wedstryd in gewicht schatten van vee van Tilburg, Burg. Hermanstraat IA, dyk, Nitroedijk 13, Woerden; 2e pr. Wim en voedermiddelen: le pr. C. Hoogen- Rynsburg; 3e pr. J. W. Schipper, Zeg- waardseweg 33. Zoetermeer; 4e pr. Dü-k v d. Hulst. Hogedijk 25, Zevenhuizen; 5e pr. A. Verboon, Loolaan 208, Voor burg. UITSLAG MELKWEDSTRIJD PROVINCIAAL 1. Joh Harting (Vebo). 2. J. v. d. Wel (Wester V.). 3. Mej. C. Schouten (Dordt). 4. G. Bons (Hoornaar). H. A. Hoogendoorn (Goveka) niet opge komen. 1. No. 8. G. v. d. Schie, HM v.L. (Vebo). 2. No. 7. C. Trappenburg, H.M.vL. (Hoornaar). 3. No. 1. D. v. d. Krogt. S.TM. (Vebo). 4 No. 3. S den Engelsen, H.M.v.L. 5. Dordt) No. 5. A. de Hoog, H M.v.L. 6. (Wester V.). No. 6. B. v. Nierop, C.J3.T.B. 7. (Wester V.). No. 2. C. Blokland, C.J.B.T.B. (Dordt). WEDSTRIJD SLAATJES MAKEN Holl. My. v. Landbouw 1 R. de Joode. R. Bos. C.P.B. M. de Hertog i J. Kwakernaak W. de Wit. J. de Regt. L.T.M. C. v. d. Salm. I P. v. d. Geest. i A. v. d. Poel. le pr. Mej. J. Kwakernaak, C.P.B 2e pr. Mej. R. de Roode. HM.v.L. 3e pr. Mej. C. v. d. Salm, L.T.M. UITSLAG VEEBEOORDELINGS- WEDSTRIJD AFDELING BLAARKOPPEN le L.T.J.: Nico v. d. Hulst, P. J. v d Hulst, H. P. Straathof. 2e H.M.v.L.: G. Hoogendoorn, C. Nap. N. Kempenaar. 3e C.J.B.T.B.: G. Angenent, H. Ange- nent. H. v. Harten. Persoonlijk: le pr. N. v. d. Hulst. Voorschoten; 2e pr. C. Nap. Alphen a. d. Ryn; 3e pr. H. Angenent. Woubrugge. AFDELING ZWARTBONT enle L.T.J.: C. Wesselingh. W. Kompier, D. v. d. Hulst. 2e C.J.B.T.B.: G. Looyen, W. Roden burg. W. de Jong. 3e H.M.v.L.: L. Noordam, J. A. W. Schipper, J. C. Klerk. Persoonlijk: le pr. C. Wesselingh; 2e pr. W. Kompier; 3e pr. G. Looyen; 4e pr. L. Noordam. VEEBEOORDELINGSWEDSTRIJD LANDBOUWSCHOLEN ZWARTBLAAR le Voorhout; 2e Zoeterwoude I; 3e Zoeterwoude II. Individuele pr.: le N. Rotteveel, Ryp wetering; 2e J. Duivenvoorde, Rypwete ring; 3e H. de Groot, Ter Aar; 4e J. v. Salm, Oegstgeest; 5e L. Kompier, Hazerswoude. VEEBEOORDELINGSWEDSTRIJD LANDBOUWSCHOLEN ZW ARTBONT Groepen M.L.S.: le Gorinchem; 2e Hoofddorp; 3e en 4e N.O.P. en Voorhout gelyk. Groepen L.L.S.: le Alphen a. d. Rijn; 2e Maasland; 3e Bodegraven. Individuele pr.: l. Brouwer, Gorin chem: 2. Hoogendyk, Hoofddorp; 3. Vel- zeboer, Voorhout; 4. C. P. v. Kempen. Gorinchem; 5. Opzeeland, Voorhout. UITSLAG STOFVERSIEREN Individueel: le Riet Bos, J.O.H.M.v.L 2e D. v. d Krogt, L.T.M.; 3e Ina de Her tog, J.O.M.M.v.L.4e Dj. Ooms. J.OH M v.L.; 5e J. de Regt, C.J.B.T.B. Groepen: le J.O.H.M.V.L.; 2e L.T.M.; 3e C J.B.T.B. (Deze pag. is gedeeiteiyk gecorrigeerd)

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 3