Arsenal Bevorderingen aan r.k.- lyceum St. Boiiaventnra F. J. J. v. Makkelenberg nam afscheid tijdens „meesterlijke" bijéénkomst Gymnasium H.B.S. BEVORDERING STEDELIJK GYMNASIUM TE LEIDEN Opgericht 1 maart 1860 Maandag 10 juli 1961 Tweede blad no. 30395 Zon, Stef Blom, Hans van den Doel, Joop Feuth, Nico Geukens, Eddy Herkströter, Frank van Liempt, Dick Malmberg, Ge rard van Noort, Jeroen Ruigrok, Wim Schelvis, Jan Slegtenhorst, Leo van Bas ten, Peter van der Broek, Karei van Engelen, Albert Goosen. Jan van Helle mond, Gerard van der Klauw, Henny Nijssen, Paul Rijnbeek, Tom Sedelaar, Hans Smiet, Tom Straathof, Daan Su- vaal, Robert van Ulden, Peter Verhoef, Wim Vreeburg, Chris Westerman, Frans Rancuret, Jos van Buytenen, Wim Bots. Zoekt U een GOED ANKER HORLOGE voor f 30.en f 40.of het allerbeste van f 200.- en f 300.-. v. d. WATER, Haarlemmerstr. 207, heeft het. Grote keuze in alle prijzen en merken. Mulo-examens Geslaagd voor diploma A: de dames W. A. Oppelaar te Hazerswoude; A. I. Braam te Leiderdorp; de heren H. Moraal te Leiderdorp; F. H. Kuijf te Zwammerdam; W. D. van dei' Vis te Zwammerdam. Geslaagd voor diploma B, de heren: B. A. Boom te Leiden; C. van den Bos te Leiden; J. C. Huisman te Leiden; W. Schuitema te Leiden; J. Kwakernaak te Katwijk en A. J. C. Kerpershoek te Valkenburg. Voor A en B tezamen afgewezen 9 kandidaten. De kandidaten bij wier naam een staat, behaalden tevens het midden standsdiploma. Geslaagden MMS Rijnlands Lyceum Wassenaar Voor het eindexamen M.M.S. van het Rijnlands Lyceum te Wassenaar slaag den de dames Th. W. van den Bent, E. E. Enthoven, M. Grootveld, J. H. Haze laar, E. H. Kolff, I. E. Loggers, C. F. W. Montijn, M. M. Ostwald, E. E. Reidt, A. A. A. M. Wentges, allen wonende te Wassenaar; M. van Amerom te War mond; H. van Dobben de Bruyn, M. W. Kohlmeyer, F. J. M. Weening, K. E. M. Weening, B. S. Wyers, allen te Noord- wijk aan Zee; M. M. Kutterink, te Voor schoten; M. I. D. de Jong te Oegstgeest; S. E. M. Spaargaren te Leiden; E. H. M. Mees te 's-Gravenhage. Er werden geen kandidaten afgewezen. De examens zijn geëindigd. ACADEMISCHE EXAMENS Geslaagd voor het kand. ex. Psycho logie mej. E. T. Hekster (Oegstgeest), mej. M. Brouwer (Den Haag) en de he ren Th. Gerritsen (Den Haag), N. J. A. van Oudenhoven (Leiden) en N. W. J. Speelman (Oegstgeest) voor het doet. ex. Psychologie de heren J. A. M. Dorp mans (Katwijk aan Zee) (cum laude» en J. P. Warns (Leiden) voor het kand. ex. Geschiedenis de heren J. L. Frieling (Oegstgeest) S. Lopes Cardozo (Leiden) en P. P. van Leeuwen (Leiden), voor het kand. ex. Kunstgeschiedenis de heer L. D. Couprie (Den Haag) (cum laude); voor het kand. ex. Klassieke taal- en letterkunde mej. G. J. Th. Mulder (Lei den), mej. E. Tamboezer (Zeist), (cum laude) en mej. C. R. C. Suttorp (Den Haag) voor het doet. ex. Klassieke taai en letterkunde de heer C. A. van der Oord (Voorburg) voor het doet. ex. Fran se taal- en letterkunde de heer C. A. van der Oord (Voorburg) voor het doet. ex. Franse taal- en letterkunde de heer M. J. Steens (Rotterdam) voor het kand. ex. Franse taal- en letterkunde de heer F. Lange (Wassenaar) voor het Kerkelijk voorbereidend ex. de heer M. J. Elfferich iLeiden), voor het kand. ex. Godgeleerd heid mej. Y. Terlaak (Scheveningen) voor het doet. ex. Godgeleerdheid mej. A. A. in 't Veld (Velp) en de heer J. W. Schneider (Leiden). Gepromoveerd tot doctor in de Lette ren en Wijsbegeerte op een proefschrift getiteld „Ciceros Arbeitsweise im zwei- ten und dritten Buch der Schrift DeNa- tura Deorum", de heer A. J. Kleywegt, geboren te Naaldwijk en thans wonen de te Vlaardingen. De promotie geschied de cum laude. Promotor was prof. dr. H. J. Waszink. Gepromoveerd tot doctor in de Wis- en Natuurkunde op proefschrift getiteld „De synthese van twee gemerkte chloor - amphenicolanaloga en hun opname door escherichia coli", de heer E. Verbrugge, geboren en wonende te Den Haag. De promotor was prof. dr. E. Havinga. Gepromoveerd tot doctor in de letteren en wijsbegeerte, op een proefschrift ge titeld: „Vredes- en bemiddelingspogin gen uit het eerste jaar van Wereldoorlog I, augustus 1914 december 1915", de heer C. V. Lafeber, geboren te 's-Gra venhage en wonend te Tilburg. Promo tor was prof. dr. Th. J. G. Locher. Gepromoveerd tot doctor in de lette ren en wijsbegeerte, op een proefschrift getiteld„Einge Wiener Papyri", de heer P. J. Sijpesteyn, geboren te Rotterdam en thans wonend te Arnhem. Promotor was prof. dr. B. A. van Groningen. De promotie geschiedde cum laude. Examens T.H.-Delft Aan de Technische Hogeschool te Delft zijn geslaagd voor het propaedeutisch examen voor natuurkundig ingenieur: A. C. F. Visman Leiden i, H. W. Hoog straten (Leiden), A. C. W. Leijen (Was senaar) en H. W. Pikaar (Wassenaar). Bevorderd van 5e naar 6e klas (al pha) Wim van der Aart, Henk van Berken, Jan Bouwens, Nico Broers, Roy Klerks, Chris van der Klugt, Frank Schinkel, Cos van Teijlingen, Sinne van de Weide, Jasper Zuydervliet, Gijs van Veen. Ben van Beek, Ger van der Tang. Van 5e naar 6e klas (betha)Ad van de Berg, Niek Fennes, Harry de Heij, Simon Hiep, Paul Manshande, Niek Neuwahl, Theo Peters, Leo van der Poel, Kees Röling, Frank Schrader. Van 4e naar 5e klas (alpha)Han Gies- ke, Roy Haverkamp, Jan-Pieter van Oudenhoven, Henk Verhoeven, Fred Blokhuizen, Harro Ruijssenaars. Van 4e naar 5e klasse betha)Her man Groothuis, Ton Hakkaart, Lodewijk Kallenberg (met lof), Hans van der Kleij, Chris Meijer, Adrie Overgaag, Rob Scheerder (met lof), Ton van Velzen (met lof), Piet Bik, Kees den Hollander (met lof), Ben de Jong, Ton Konter (met lof), Sjef van der Linden, Jos Ra- gas, Jan Westgeest. Van 3e naar 4e klas: Bert Burgers, Hugo Duivenvoorde, Han de Erve, Joop Gillis sen, Ton Hogenelst, Gé Hoogervorst, Jan Jansen, Piet Jonkheer (met lof), Wim de Kier, Rob Michalides (met lof), Peter Otgaar, Paul Runderkamp, Niek Scher- mervoest, Harry Stuivenwold, Jan Vink, Henk Witteman, Dick van Beek, Arthur Büch, Louis Gazander, Ton van der Geest, Ambro Gieske (met lof), Kees Kallenberg (met lof), Ger Kraan, Bavo van der Poel, Chiel van de Poll, Ben Ponsioen, Louis Reizevoort, Hans Smit- tenaar, Ton Snelderwaard, Jan-Just Witkam, Kees Zoet. Van 2e naar 3e klas: Peter v. d. Bosch, Kees Grimbergen, Martien Menken, Ad van Noort, Martien Pannebakker, Aad Stolwijk, Aad van Swieten, Jeroen Tole- naar, Jos Verkleij, Ton de Wit, Serenus van der Zon, John Belt (met lof), Kees Bot, Ben van Cleef, Ben de Croock, Hans van Diest, Hans de Groot, Fred Grün- deman, Frits Houtman, Theo van Kam pen, Jan Matze, Nico Nieuwenhuizen (met lof), Fons Stikvoort, Simon Strijk, Paul Tio, Sjaak Vis, Dick Wesseling. Van le naar 2e klas: Peter van Aken, Peter Brouwer, Jos Lagendijk. Kees Meijer, Dick van Nieulande, Onno Ruij- senaars (met lof), Ton Schalks, Jan Stolwijk, Wim Vreeburg, Kees Beenak ker, Louis van der Boog, John van der Geest, Geert-Jan Groothuis, Leo den Hollander, Sjort de Koning, Lex Mon- tanus, Rini van Paridon, Jan de Rijk, Hans Walenkamp, Leo Bot, Frans van Diemen, Theo van der Geest, Peter Grimbergen, Robert van Helvert, Cor Jonkman, Levien Kon ter, Paul Meijer (met lof), Johan Steenvoorden, Tonny de Wekker, Wim Bergers, Paul Brand, Leo Houtman, Paul van der Laan, Peter van der Meer, Huub Scholtz, Pim Steur, Maarten Konter, Hans van Zonneveld. Van 4e naar 5e klas A: Hans Aafl- bersberg, Sjaak van Breukelen, Leo Derksen, Henk Gravemaker, Bert Hage- doorn, Kees van Halderen, Bert de Jong, Pim van Ling, Peter Luysterburg, Peter Rozestraten, Joep Sala, Hans Scheerder, Nico Venne, Chris van der Voort, Hans van Cleef, Gilbert Monod de Froideville. Van 4e naar 5e klas B: Jan Fase, Jan Giezen, Hans Jansen, Michaël Karsten, Gé Kuiper, Kees Slingerland, Piet Ver duin, Ton Vermeulen, Louk van der Voort, Nelleke van den Akker, Rob Bots, Dennis Hollander, Frans Koppers, Ella Kuypers, Jan Oostdam (met lof), Kees van Reisen, Goof Roosen, Otto Sanders, Erik van der Stok, Frans Willemse. Van 3e naar 4e klas A: Henny van der Burg, Frank Diepstraten, Joop de Haas, Peter de Kier, Kees de Klerk, Adrie Oosterman, Jaap van Zaal, Huub van de Raad, Peter Deen, Rino Verhoe ven, Hermien van Groeningen, Rob Smeest, Joop Sommeling. Van 3e naar 4e klas B: Johnny de Krijger, Siegfried Nuyen, Bernard Over- dijk, Bob van Vliet, Louk Voorn, Menno Arnoldus, Hans Bots, Jan Breedeveld, Jan Droogh, Paul van Noort, Jan Pen- ndngs, Arnold Verplancke, Sjors Lubbe, Mark Rutges, Johnny Sedelaar, Dolf Witte. Diploma: Aart van der Heyden, Rudie de Jong, Kees Walenkamp, Aad War merdam, Marie-José Allart, Harry van Fulpen, Ton van der Heijden, Joke van der Klugt, Paul van Rijn. Van 2e naar 3e klas: Ton Biegstraten, Jan Blom, Peter van de Bosch, Tom Brands, Ruud Dessing, Jozeph van Ei sen, Ger-Jan van Engelen, Frans van Galen, Piet van Goosen, Jos Kieft, Hans van Mameren, Gerard Spendel, Joop Vreeburg, Stan Walenkamp, Jan van den Akker, Paul Beerkens, Rob Boersma, Theo Heuzen, Jan Klein, Carel Köllman, Johan Korver, Theo Kriek, Peter van Leeuwen, Wim van Noort, Tom van der Poel, Emlel Scholtz, Clemens Stolwijk, Jaap Vink, Hans Bleumer, Bert van der Aart, Theo Bark, Wim Bierman, Frank Gribnau, Theo van der Meer, Yves van der Poel, Peter Raumann, Jan la Ri- vière, Kick Schroder, Rino Tetteroo, Kimmy Winnubst, Jan van Benten, Marja Blom, Carla Heruer, Gerard van der Heijden, Leo Hoogenboom, Paul Laagland, Peter Meiman, Tjerk Schaaf- stra, Ad van Slingerland, Harry Stol, Pieter Sutorius, Ton Verbaken, Jos Vis ser, Steven van der Voort. Van le naar 2e klas: Robert Betscke, Kuun de Boer, Lex de Groot. Hans van Hummel, Leo Schouten, Jan-Kees Smits, Wim van Velzen, Ton van der Zon, Luuk van Deventer, Kees Douw, Peter de Jong, Frans van Leeuwen, Theo van Lochem, Theo van der Meer, Jac. Priemus, Mar- tijn Soesman, Peter van Swieten, Hans Wielaard, Peter van Zonneveld, Arno van Berge Henegouwen, Leo Beuk, Kees van der Bosch, Jaap Buis, Ronnie Hoo- geveen, Jan Luiten, Austin Rooyakkers, Hans van Ulden, Aad Waayer, Robert Wurzur, Sjaak Zuidwijk, Wim van de Achttien ongelukjes en één ongeluk Achttien van de negentien verkeers ongevallen, die zich zaterdag in Lei den hebben voorgedaan, waren van on schuldige aard. Het bleef bij materiële schade en hoogstens enkele schaafwon den. Omstreeks negen uur des avonds vond op de Voorschoterweg echter een ongeluk plaats met een veel ernstiger afloop. Langs de berm van de weg stond een bromfietsberijder zijn rijwiel te re pareren. Een 17-jarige bromfietsbestuur ster uit Wassenaar had doordat zij dicht achter een andere brommer reed de bromfiets in de berm niet gezien. Zij reed er tegen aan en kwam te val- ln. De Jeugdige bromfietsberUdster liep daarbij ernstige hoofdwonden op. Afscheid J. A. Staal van Ambachtsschool Tijdens een bijeenkomst ln een der lokalen van de Ambachtsschool werd zaterdagmorgen afscheid genomen van de heer J. A. Staal. De directeur van de school de heer D. Hartog wenste hem geluk met zijn lange staat van dienst. Eerst 4 V, jaar by het onderwijs in Ne derland. daarna ruim 30 jaar bij het Europees lager onderwijs in Indonesië en na een rustpauze weer ruim 11 jaar bij het nijverheidsonderwijs in Neder land. Als afscheidsgeschenk en blijven de herinnering aan de Ambachtsschool overhandigde de directeur hem namens het gehele personeel emge leesboeken. De heer R. Overvliet sprak namens de afdeling Leiden van de Nederlandse Bond van Leerkrachten. In enige Ma- leise termen drukte hij zijn gevoelens bij dit afscheid en zijn waardering voor collega Staal en het vele door deze ver richte werk uit. Verder moedigde de heer Lucas de heer Staal aan toe te treden tot de club van reeds gepensio neerde leraren van de school. Tot slot dankte de heer Staal voor de prettige medewerking, de grote collegi aliteit en de waardering in woorden en geschenken, die hij nier aan de Am bachtsschool heeft mogen ondervinden en werd deze bijeenkomst besloten met een egenoeglijk onderonsje. Genie in ontwarren hnopen en knoopjes Na een loopbaan van 45 jaar bij het onderwijs, waarvan de laatste 15 jaar in Leiden als directeur van de middelbare handels-avondschool Kennis is Macht" en leraar han delswetenschappen aan het Rem brandt Lyceum en de Hogere Bur gerschool voor Meisjes, heeft de heer F. J. J. van Makkelenberg zijn pen sioen bereikt. Vrijdagavond bij het uiareiken van de diploma's nam h ijafscheid van de leerlingen van Kennis is macht", zaterdagmiddag volgde het vaarwel in groter verband in de bovenzaal van „In den Vergulden Turk". „Een meesterlijke bijeenkomst" schertste zijn opvolger aan de han delsavondschool, de heer J. W. H. Rotteveel, die als ceremoniemeester fungeerde en hij doelde op de vele leerkrachten, die aanwezig waren. Maar zij waren niet alleen. Zo was het gemeentebestuur vertegenwoordigd door twee wethouders, de heer J. C. van Schaik en mr. J. Drijber. Voor de eerste had dit afscheid een extra wee moedig tintje, omdat de heer Van Mak kelenberg en hij eens op dezelfde school waren gegaan, hetgeen overigens het contact wel erg vereenvoudigd had. Hij kon zich verder voorstellen, dat ook voor de heer Van Makkelenberg dit af scheid zwaar viel, daar het viel op een moment, dat het onderwijs aan „Kennis is Macht" een wijziging ondergaat, een wat ruimere opzet krijgt. Maar al was er daardoor nog zoveel te doen, de scheidende kon terugkijken op een wel besteed leven in dienst van het onder wijs, waarbij hij steeds getracht had zijn werk voor de volle honderd procent te doen. Werkzaamheid Meer sprekers getuigden op deze mid dag van de werkzaamheid van de heer Van Makkelenberg en de prettige sa menwerking met hem. De voorzitter van de gemeentelijke commissie van toezicht op het middelbaar onderwijs mr. C. J. Woudstra kon erg kort zijn. Het werk aan de handelsavondschool was zo goed geweest, dat er bij de commissie nim mer een klacht was binnengekomen. De voorzlttr van het genootschap „Kennis is Macht", de heer J. W. Schneider vertolkte de gevoelens van dank, die het bestuur bezielen „U hebt veel achting verworven mede door uw karaktereigenschappen", merkte hij o.m. op en hij hoopte, dat de inhoud van de envelopp, die hij overhandigde me de zou helpen de nu beschikbaar ko mend vrije tijd van de heer Van Mak kelenberg te veraangenamen. „U was -ii'niaal in het ontwarren van knopen en knoopjes", vond de heer W. J. de Tombe namens de gecommi- F.ens twee leerlingen van dezelfde school. Thans de een wel houder C. van Schaik, die afscheid neemt van de ander, de scheidende direc teur F. J. J. van Makkelenberg van .Kennis is Macht". (Foto L.D./Holvaat) teerden op de examens. Hij overhan digde een boekwerk. Ook de heer P. A. Wisse, die namens de leerkrachten sprak kwam niet met lege handen. Een foto toestel zal de blijvende herinnering zijn aan „het goede klimaat, dat u steeds wist te handhaven". De heer J. G. J. Verhey van Wijk bracht de heer Van Makkelenberg de dank over van het departement Leiden van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel. Dank „vooral voor het werk achter de schermen" was ook het gevoel, dat overheerste ln de toe spraak, die de heer A. Lancel namens de leerlingen hield en dat ook leefde bij de Kamer van Koophandel, zoals de heer C. F Meerpoel ons verzekerde. Aan het slot van deze bijeenkomst, die meer geweest was dan alleen „mees terlijk" in de betekenis, die de heer Rotteveel er aanvankelijk aan gegeven had dankte de heer Van Makkelen berg. die vergezeld was van zijn echt genote, kinderen en verdere familiele den, voor de vele waarderende woorden en de aangeboden geschenken. Bevorderd van de 1ste naar de 2de klas: Herman Buisman, Edith van Calcar, Loek Eilander, Ankie Heijmans, Peter Jansen, Lisette de Jong. Elisabeth de Jonge, Felix Luitwieler, Wieb Pera, Jeannette Tjerkstra, Karst Woudstra. Yvonne Wijntjes, Ineke Zuidema. Hilda Zwolle, Hans Terlouw, Robby Brother hood, Frederike Doeleman, Els Frielink, Marjan Galestin, Carla Hermsen, Dick Huisman, Adria^n Kist. Marian Nap, Gerrit Jan van Oven, Elma Roosen- schoon, Christiaan Saraber, Els Schim mel, Ewout Sirks, Niels Smith, Anandi Teeuw. Minze Jan Tonkens, Zeger van Asch van Wyck, Annelieke de Bruyn. Elle van Eyken. Okke Groot, Elzelien Haantjes, Jan Hofstee, Adeline Idema Greidanus, Margreet de Jonge, Richard Kasten, Reddy d e Koning, Marjon Kruyt, Frank Ouwerkerk. Tjeerd van Rij, Daan Samkalden. Bert Schotanus, Veronica Steinbach, Martientje Verwey, Mineke Stapensea. 4 herexamen, 15 afgewezen. Bevorderd van de 2de naar de 3de klas: Wilma Bakema. Bob Blankwaardt, Adèle Bonjer, Tilly Bos. Eveline Dirk- sen, Hennie Krouwel, Eduard Kuken- heim. Arnold Nlessen, Auke Oosterhoff, Diederik van der Veen Meerstadt, Mie- ke Versteeg, Eddy van der Vliet, Mar- tine Vosmaer, René Wassenaar, Paula Witkam. Rein Bakhuizen van den Brink. Eise Borgers, Jan Drewes, Rineke de Graaf, Marjan Hulsbos, Jollen Kaptein, Anneke Klerks, Simon Kooyman. Door- tJe Kuenen, Christ, de Nooijer, Henk Of- feringa, Arjanne van Raalte, Emile le Roux, Liesbeth Sitsen, Maria Smit. An neke Verwey, Betty van Welzen, Pieter Boutkan, Janbert de Bruyn. Paul Gans. Lex de Groot, Ewald Hekking. Anne- Wout Heijmans, Jos Kessen. Frits Koet- ser, Mieke de Koning. Freddy Kooyman. Ria Smit, Piet Stokvis, Jan Swen, Ray Troost, Irma Zeeman. 2 herexamen, 16 afgewezen. Bevordert! ran de 3de naar de 4de klas: Tini Booij, Madeleine Bosch, Reinout Burgerjon, Thijs Cohen, Dik Degens. Carla van Doorn. Susien van Dijk, Mar griet Feitkamp. Eke Huussen, Guus la Rivière, Liesbeth Roelofs, Dlck Springer, Marijke Teeuw, Marianne Veldhuyzen, Elzelien Vrij, Joop Bakker, Annelles van den Berg, Joost van Buuren. Rudolf van Calcar. Leo Dee, Joan Dekker. Nelleke Fontein, Thijs van Ginkel. Rlc Hettlnga. Hans de Jong, Liesje Kwaadgras, Gijs Laurentius. Jeannetje Oosterhuis, Joop Roeloffs, Tilly Ruitenberg. Johan van der Sande, Geraldine van der Schaaf, Kees Schimmel. Freke Staverman, Petra Stellwagen, Niek de Water. Bram de Wolf. 2 herexamen, 6 afgewezen. Bevorderd van de 4de naar de 5de klas: Geert van Dorp, Caroline van Gulik, Wout Kloek. Jan de Nle, Pim Punt. Els Quack, André van Rheo. Woodrow Rullmann, Heieen van der Sande. Jaap Vervoort, Henk Voctheloo. Hans v Wél zen, Louis Bogaard», Barbara de Meve- re. Gerard Nap. Frank Potjer, Steven van Vliet, Therus Vosmaer. Tineke Wil- lemsen. 1 herexamen, 14 afgewezen. Bevorderd van de 5de naar de 6de klas: Margriet Drewes, Benno Gans. Ge rard van Krieken. Jan Kuperus. Baja van Oven, Caroline Schneyder, Phiene de Vreese. Ans Vrielink, Cees Waal. Eduard Bomhoff, Rob Boonstoppel. Mar greet van Dorp. Geert van Gulik, Dik van der Hoek, Rudolf-Jan Kloek, Hans Metz, Bram van Mourtk. Arie Rcmmel- zwaal, Addy Rigters, Hannle Smit, Irene Staverman. Otto Strack. Roelf Tieleman Maarten van Traa .Robby Veldhuvzen, Sera VMdtn 2 herexamen, 5 afgewezen. Ondewijs verliest gewaardeerde kracht Zwemdiploma's voor vakselioolleerlingen O De volgende leerlingen van de Vak school voor Meisjes aan het Rapenburg hebben met goed gevolg in de Overdekte proeven van zwemvaardigheid afgelegd: Zwemproef: Alie Bakker, Gerda Huizer, Jeanne Plomb, Miep v. d. Visch, Dinie Crama, Liesje Jonkers, Beppie Koelewijn, Ooba Hoeven, Yvonne Peters, Piëta Poortman, Rietje v. d. Reyden, Margriet Jansen, Ria v. d. Visch. Ada Koning. Anneke de Hoog. Jeanne Bronwasser. Lenie Middelkoop, Elleke Kieft. Connie v. d. Reyden. Ineke Vermond, Paula Ver hoef, Elly Brouwer. Zwemvaardigheidsdiploma 1: Anneke Leemans, Suus Roelandse, Xanny Griffioen, Adrie v.d. Plas Tineke v. As. Willy Bekooy, Willy Onderwater. Marijke v. Polanen. Ina Witsenbrug. Ma rie Jansen. Thea v. d. Pool, Nelly v. Tey- lingen, Ineke Nieuwland. Thea Flaman, Nelly Flippo, Trientje Hartevelt. Diploma „Geoefend Zwemmer": Irene v. d. Zeeuw, Immie v Deventer, Tineke Moenen, Olga Viele, Emmy Pikaar. Wie Arsenal rookt, is op het juiste spoor. Die heeft het goed geschoten! Geniet van het koninklijke formaat en de kostelijke melange. Overal, bovenal, Arsenal

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 3