RENNIES Goed samenspel in de wereld van vandaag Dit zijn de spelregels voor U... voer PIT HEMA VOOT onvermoeibare voelen: IICHI EN 1UCHIIG LOPEN IN VOORTREFFELIJKE SANDALEN Als brandend maagzuur laaiend opstijgt trlj Heerlijk- gemakkelijke barrevoets- sandaal met ademende binnenzool. 31-46 v a. Q 75 f W4 Sportieve loafer voor mo derne jongelui. In groen juchtleder 75 'Zomermode 1961. *n Schoen voor moderne mannen. Ita liaans handweeflinnen met lederen garnering- j yj Schitterende sandaal met In gebouwd voetbed. 36-46 yj vanaf I JL* Een echte van Haren san daal: degelijk, sportief en voortreffelijke pasvorm. 31-47 v a. I0. Filialen in het gehele land, w.o. DEN HAAG, Venestraat 49, Korte Poten II, Weimarstr. I74, h. Beeltlaan. LEIDEN: Haarl.straat 135. .van Haren voordelig in modeschoenen soms tot hoog in de keel brengen een paar Rennies baat. Die blussen de zwaarste zuurbrand In een handomdraai. Gewoon laten smelten op de tong en... prompt is alle leed geleden, 'n Wondermiddel, die Rennies, en een uitkomst voor de mensen die zonder Rennies nauwelijks hun dagelijkse maaltijd aandurven - uit angst voor de zuurbrand daarna... tegen brandend maagzuur 45 VESTIGINGEN De laatste draadjes? Bijna! Nog een kwart procent en het Nederlandse telefoonnet is voor 100 geautomatiseerd. Dat maakt Nederland tot het tweede land ter wereld waarin elke telefoonabonnee langs automatische weg bereikbaar is. Via de kiesschijf - dus zonder inschakeling van een telefoniste! Goed samenspel tussen PTT en u maakte de communicatie in Nederland tot een der best functionerende ter wereld. Goed samenspel tussen u en PTT zal maken dat daaraan, ondanks het bestaande perso neelsgebrek en de werktijd verkorting, zo min mogelijk afbreuk wordt gedaan. Goed samenspel vraagt spor tiviteit en... spelregels. Wan neer u op sportieve wijze de nieuwe spelregels hanteert, helpt u PTT ook na 30junia.s. zijn taak,voor u op de beste wijze te vervullen. I Belast PTT niet op zaterdag! (ja alleen in dringende gevallen naar het postkantoor: zorg zélf voor een kleine voorraad postzegels. 2 Denk op vrijdag al aan zaterdag! Post uw brieven vrijdag bij voor keur vóór 12 uur. Ver zend altijd uw brieven zodra zij klaar zijn en wacht niet tot het laat ste moment: dan voor komt u overbelasting. Let ook vooral op de ge wijzigde belichtings tijden op zaterdag. 3 Telegrafeer op zater dag alléén in dringende gevallen en dan zo vroeg mogelijk! Geef gelukstelegrammen, die op zaterdag bezorgd moeten worden, reeds vrijdag of eerder op. Bedenk dat u overal - dag en nacht - tele grammen per telefoon kunt aanbieden op 009. 4 Vraag niet aan de telefoniste wat u zelf in uw telefoongids kunt vinden! De telefoon gids vertelt u éilles over tarieven, netnummers en abonneenummers. 5 Vraag geen telefoon gesprekken aan die u zélf tot stand kunt brengenBijna heel Nederland is automa tisch bereikbaar. Be paal zélf de gesprek- kosten met behulp van de tarieven in uw tele foongids. Post Op zaterdag, zullen - alleen voor spoedgevallen - de hoofdpostkantoren, een beperkt aantal bijkantoren en de post - agentschappen tot 12.00 uur geopend blijvende hulpkanto ren en poststations tot 10.30 uur. Daartegenover zal men thans iedere vrijdag ook na 15.00 uur op elk postkantoor en post agentschap geldzaken kunnen afdoen. De post zal op zaterdag in één keer worden bezorgd. Telegraaf De telegraafkan toren in Amsterdam, Rotterdam en s-Gravenhage blijven dag en nacht voor de aanbieding en aflevering van telegrammen ge opend. Voorts nemen alle op zaterdag opengestelde postin- richtingen telegrammen aan zo lang de loketten voor de post dienst geopend zijn. In een aan tal grote plaatsen worden de telegrammen tot 21.00 uur be steld; in de overige plaatsen slechts gedurende de openstel ling en tussen 17.30 en 18.30 uur Telefoon De telefoniste kan in het algemeen slechts worden ingeschakeld voor: gesprekken met het buitenlandgesprekken vanuit telefooncellengesprek ken met nog niet geautomati seerde netten. De inlichtingen dienst zal alleen in bijzondere gevallen informaties verstrek ken betreffende tarieven, net nummers en abonneenummers.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 16