Dr. H. J. Franken is na vruchtbare opgravingen in Jordanië terug Belgisch vorstenpaar in Frankrijk te gast Volgend jaar derde expeditie Grote successen MINISTER VISSER HIELD LEZING IN SLEUTELSTAD KENT FILTERS BEST Aanleg nieuwe stoomleiding S.L.F. kost f. 650.000 STATIEBEZOEK VAN DRIE DAGEN Opgericht 1 maart 1860 Woensdag 24 mei 1961 Tweede blad no. 30361 Dr. H. J. Franken, docent in de Palestijnse archeologie aan de Leidse Universi teit, is kort geleden van de tweede wederom door hem geleide Nederlandse opgravingscampagne in Deir Alia in Jordanië in ons land teruggekeerd. De eerste opgraving van Nederlandse zjjde in Deir Alia vond plaats in 1960 en deze had, evenals de tweede, ten doel om de cromologie van de late bronstijd en de vroege ijzertijd te bestuderen, een periode, die van ongeveer 1600 tot 700 vóór Christus' geboorte loopt. Zowel in 1960 als in 1961 werd het onderzoek verricht aan de hand van aardewerkvondsten in de ruïne-heuvel van Deir Alia en omgeving. Deze heuvel ligt ten oosten van de Jordaan, dicht bij de plaats, waar de Jabbok in het Jordaandal stroomt. Het onderzoek van dr. Franken stond onder auspiciën van de theologische faculteit der Leidse Universiteit en de expeditie, die het materiaal uit dit onder zoek verschaft, werd geheel bekostigd door de Nederlandse Organisatie voor Zuiver-Wetenschappelijk Onderzoek. In 1961 verkreeg de expeditie de medewerking van enkele assistenten van het Instituut voor Prae- en Protohistorie van de Gemeentelijke Universiteit van Amsterdam. In de oudste laag van de late brons tijd vonden dr. Franken en zijn mede werkers overblijfselen van een woning, waarvan de muren deels nog twee meter overeind stonden. Bij het huis behoorde een kapel, die bijzonder interessant en totnutoe nog onbekend aardewerk bevat te. alsmede Myceense importvazen, een schaal uit een zeeschelp vervaardigd, een schrijn van aardewerk en een vaas in de vorm van een levensgrote eend. Naast deze uit de heuvel afkomstige vondsten, deed men belangrijke ontdek kingen in het heiligdom uit al zijn di verse bouwperioden. In het begin van een onderhoud her innerde dr. Franken aan de vondsten, die zijn expeditie het vorige jaar in Deir Alia had gedaan. Deze bestonden onder meer uit overblijfselen van uit kleiti- chels opgetrokken huizen, die wat een archeologische zeldzaamheid is niet op fundamenten, maar gewoon op de begane grond waren gebouwd. Sprekende over de tweede expeditie, die van 2 januari tot 30 maart heeft geduurd en welke gevolgd werd door al lerlei nawerk, dat enige weken in beslag nam, zei dr. Franken, dat deze cam pagne zeer succesvol was geweest. Dit blijkt onder meer uit het feit, dat onze stadgenoot uit Deir Alia twintig kisten met archeologische vondsten naar Lei den heeft kunnen zenden nadat het Jordaanse ministerie van oudheden de eerste keus uit de gevonden archeologi sche objecten had gemaakt. De naar Leiden geëxpedieerde voorwerpen zullen, wat de museumstukken betreft, door cu ratoren van de Leidse Universiteit in het Rijksmuseum van Oudheden wor den geplaatst en het eigenlijke studie materiaal krijgt een plaats in de „werk kamers voor Palestijnse archeologie" aan het Rapenburg. Verwoeste stad Tot de ontdekkingen, die de afgelopen maanden zijn gedaan, zo ging dr. Fran ken verder, behoort die van de verwoes ting van Deir Alia in de laatste periode van de bronstijd, dat is in het midden van de dertiende eeuw vóór Christus. De stad ging toen door oorlogsgeweld ten onder en haar vernietiging wordt gedateerd door de vondst van een Faien- ce-beker met de cartouche van Ramses II, welk voorwerp in een heiligdom werd ontdekt. In het puin trof de expeditie onder andere delen van een bronzen harnas aan. Deze vondsten en de stra tigrafie wezen er op, dat in dit tijdvak de bronstijd ten einde liep. Lezers schrijven Het verpleegsterstekort Ter aanvulling van hetgeen mr. Kor- tenbout v. d. Sluys onlangs in Uw blad aanbeval ter oplossing van het vraag stuk van het verpleegsterstekort, zou ik ter onmiddellijke verbetering van de situatie willen pleiten voor het afschui ven van niet-specifieke verpleegsters werkzaamheden op andere arbeidskrach ten, t.w. de gewone, ongeschoolde, huis houdelijke hulpen. Daardoor zouden voor de specifieke verpleegsterstaken vele handen vrijkomen. Deze extra-hulpen waren ter ekruteren uit een dienstplicht voor vrouwen, zodat uit deze lichting geen vrouwen geforceerd worden tot het verpleegstersberoep, waarvoor zij niet de minste roeping of aanleg hebben, doch de thans reeds werkzame verpleegsters worden ontheven van een vrij aanzien lijk deel van hun arbeid, dat niet ligt op het terrein van de eigenlijke ver- pleegsterstaak. Met dank voor de plaatsing: J. EMPEKAMP, Rijnsburgerweg 77 B, Leiden. Advertentie Zoekt U een GOUDEN ARMBAND voor f70.— en f100. Of f300 en f 400.—. v. d. WATER, Haarlemmerstr. 207, heeft het. Grote keuze in alle prijzen. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Monique, dr van G. v. d. Linden en C. J. Vreeken; Jan, zn van A. van Staveren en E. Groenenberg; Oswaida Amanda, dr van G. P. Hendriksen en A. J. M. van Went; René Robert, zn van N. P. Langerak en C. E. Fenenga; Johanna Jacoba Maria, dr van G. Ruwaard en J. Laven; Robert, zn van I. C. Brussee en J. van Winkel; Pieter, zn van M. v. d. Plas en W. J. C. v. d. Klaauw; Lambertus, zn van L. Kulk en A. Hoek; Wilhelmlna Catharina Johanna, dr. van C. Pet en W. C. J. van Es; Hans Jacobus Marcells, zn van M. A. v. d. Zwet en A. Warmerdam; Madeleine Annette, dr van J. de la Bije en H. Laman; Willem Coenraad Abraham, zn van W. H. J. J. Vrouwenvelder en N. M. Kortekaas; Inge Corlne. dr van N. Flanderhijn en C. Free- ke; Pieter, zn van H. Boot en J. C. Eradus; Emllie Elisabeth, dr van H. C. Rietbergen en B. R. M. Zuidbroek; Sonja, dr van J. S. Oostra en S. v. d. Wijngaard; Hendrik Jan, zn van J. van Egmond en R. Tolle naar; Anna Margaretha, dr. van N. v. d. Hout en J. C. M. de Ruiter; Bartholomeus, zn van J. H. de Bruin en E. A. Franke; Rudy, zn van H. Zandbergen en C. den Haan; Johanna, dr van R. C. van Bostelen en M. H. v. d. Haven; Hendrikus, zn van C. H. v. d. Pluym en C. Sierat; Maria Eli sabeth. dr van F. C. N. M. Dieben en E. W. Paddenburg; Barteld Marlnus, zn van J W. Andriessen en F. B. Boerma; Moni que Hendrika Maria, dr van J. N. Mooiie- klnd en M. J. G. v. d. Weijden; Wouter Hermanus, zn van H. Magré en C. A. Boot; Hans André, zn van C. H. Boom en J. C. v. d. Spek; Susanna Maria Annlgle, dr van J. Spijker en S. M. de Geus; Jacob, zn van J. van Duin en K. Ouwehand; Corrlna Ma ria, dr. van M. Toet en P. C. Paape. GETROUWD A. C. C. Boland en E. de Koek; A. J. Verberg en C. W. M. van der Zeeuw. overleden Jaar, echtgen. van A. Cra- ma; Knijff, J. J. Loogman. 58 Jaar. echtgen. van W. Zuiderduin; C. L. Flu. 52 Jaar, man; P. de la Rle, 53 Jaar. man; G. A. Boer. 57 laar. man; I. Rijnsburger. 81 Jaar. wed. v H. A. van Egmond; T. B. M. Vrijhoef. 12 laar, zoon; S. S. van Oevern, 2 dagen, dr; T M. van Saase. 68 Jaar, echtgen. van T. de Groot; M. G. J. Vrouwenvelder. 4 dagen zoon. IJiertijd Ook uit de Ijzertijd zijn belangrijke objecten aan het licht gekomen, onder meer een groot gebouw, dat slechts ge deeltelijk werd ontgraven en verschei dene malen herbouwd is. Waarschijnlijk heeft dit houten vloeren gehad. Voorts werden verschillende unieke terra cotta's ontdekt, alsmede nieuwe vormen van aardewerk, waaron der een totnu onbekend industrie-pot. Een der merkwaardigste stukken was een bijkans drieduizend jaar oude voor ganger van de moderne zuigfles. Deze bestond uit een ondiep schaaltje met brede, holle rand. Aan de ene kant van de rand stak een tuitje naar bui ten, dat in verbinding stond met een daar tegenover aangebracht tuitje in de vorm van een vossekop. Dit tweede tuitje stak echter naar binnen, waar door het mogelijk was om via de „vos sekop" de vloeistof uit het schaaltje op te zuigen. In het museum van Hethie- tische oudheden in Ankara bevindt zich een dergelijk voorwerp, gevonden in het Sraf van een jong gestorven prinsje in lordion. Aan het einde van het gesprek zei dr. Franken, dat hU de opgravingen het vol gend jaar hoopte te kunnen voortzetten, waarbij hij dan in hoofdzaak de lagen wil onderzoeken, die de overgang vor men tussen de late bronstijd en de ijzer tijd. Defensiebeleid is geen nationale, doch een internationale zaak De minister van Defensie, ir. S. H. Visser, heeft gisteravond in café-restaurant „In den Vergulden Turk" voor de afdeling Leiden van de VVD een lezing gehou den. Men had hem verzocht zulks te doen over het onderwerp „Defensiebeleid". De minister zeide, dat hij dit „een wjjdse titel" vond. HU voegde hieraan toe, dat het defensiebeleid geen nationale, doch een internationale zaak is. Dit is, volgens spreker, het geval sedert de meidagen van 1940. Op de tiende mei van dat jaar kon Nederland zich geen neutraliteitspolitiek meer permitteren. Het werd betrok ken in de politiek van geheel Europa. Hij zei. dat men de politieke ontwik keling tegen een achtergrond moest zien. Deze achtergrond is. zo bleek uit het betoog van de minister, van histo rische aard. Spreker sohetste de enor me ontwikkelingen, die ons land in de laatste zestig jaar heeft doorgemaakt. Vroeger was Nederland voornamelijk agrarisch, thans zijn wij een moderne industriestaat geworden. De minister gaf eveneens een beeld van de revolu tionaire ontwikkeling van de techniek. Hij haalde daarbij voorbeelden aan van die „stoomwagen" en de eerste wankele schreden, die men zette op het gebied van de luchtvaart. Als gevolg van deze ontwikkelingen kennen wij thans een sterk gestegen welvaart. ..waar we wel eens geen raad mee weten", aldus spre ken POLITIEKE STRUCTUUR. „Engeland en Frankrijk hebben hun machtspositie in de wereld moeten af staan aan Amerika en Rusland en eveneens aan het opkomende China", aldus de minister toen hij een beeld gaf van de veranderingen in de poli tieke structuur van de wereld. Nogmaals wees de minister erop, dat Nederland sedert 1940 niet meer neutraal kan zijn. Dit bleek volgens hem zonneklaar uit de defensiebegroting, die in 1902 veer tig miljoen bedroeg, doch dit jaar negentienhonderdduizend miljoen gul den beloopt. „Tot 1914 was er weinig verschil in de methode van de oorlogvoering met die, welke Julius Caesar duizend jaar gele den toepaste", aldus spreker. „Thans is dat anders. Wij kunnen niet meer spre ken van landsverdediging. Wü moeten rekening houden met gebiedsverdedi- ging". Waarmee de minister bedoelde, dat de defensieproblcmen zijn geïn ternationaliseerd. N.A.V.O. De inspanning, die een zo groots op gezette defensie met zich mee brengt, heeft ons tot de N.A.V.O. gebracht. Deze N.A.V.O. is in zijn aard min of meer paradoxaal omdat zij veel geld en oorlogstuig bijeenbrengt met het doel een oorlog te voorkomen. Uiteindelijk is het doel van de Noord-Atlantische Verdrags Organisatie een opdringen van het communisme naar het Westen te gen te gaan. Dat deze organisatie hier in goed is geslaagd blijkt uit het feit dat sedert de oprichting van de NAVO op 4 april 1949 het communisme zijn opmars naar het westen tot stilstand heeft moeten brengen. Spreker wees er op, dat de N.A.V.O. een volstrekt de fensieve organisatie is. DRIE ZEKERHEDEN. Ir. Visser zeide, dat er op het ogen blik drie zekerheden zijn in het inter nationale politieke beeld, te weten het geloof van de Sowjet-Unie in de uit eindelijke overwinning van het com munisme, het geweldige militaire poten tieel van dat land alsmede het feit. dat er vooralsnog geen sprake is van ontwapening. Tevens wees hij op het verschil in staatsvorm van de Sowjet-Unie en de westerse landen. Rusland kent de dic tatuur en wij de democratie, die een „tastend zoeken" met zich mee brengt. TROOST. Tevens sprak hij over de enorme kos ten en moeilijkheden, die de defensie met zich mee brengt. De minister zeide: „BU aanschaf van materiaal voor vele miljoenen guldens kan blqkcn, dat het materiaal bij ingebruikname alweer is verouderd. Het moge een troost zUn, dat ook onze tegenstander met die pro blemen te kampen heeft" Ir. .Visser wees er verder op. dat wij door onze krachten in een N.A.V.O. sa men te bundelen, min of meer hetzelfde systeem toepassen als de Sowjet-Unie. Een groot verschil tussen ons en de Sowjet-Unie is evenwel, dat wij d-it systeem uit vrije wil en met verant woordelijkheid toepassen, terwijl de Russen zulks onder dwang doen. VEILIG DAK. Minister Visser besloot zijn lezing met de opmerking, dat wij vandaag niet al leen een politieke strijd voeren, doch ook een geestelijke strijd, een geestelijke strijd „onder het veilige dak van de defensie". Na de pauze bestond er gelegenheid om vragen te stellen. Hiervan werd ruimschoots gebruik gemaakt. Zo kwam de vraag ter sprake hoe men de ver mindering van de Amerikaanse hulp in onze defensie denkt op te vangen. De minister zeide. dat zulks zou moeten gebeuren door „eventuele belastingver hoging, of een vermindering van de uitgaven of beide" Tevens werd de helmenaffaire aange sneden. Men vroeg naar de oorzaak van het aanschaffen van ondeugdelijke hel men en gasmaskers. De minister zeide, dat dit te wijten was geweest aan twee oorzaken, te weten de grote haast, die men, gezien de politieke toestand, had en het feit dat de helmen van Neder lands fabrikaat moesten zijn. Busje „geleend" In oe nacht van maandag op dinsdag heeft een 25-jarige schoorsteenveger te zamen met een 21-jarige monteur een volkswagenbusje van zijn werkgever, de firma J. M. Stouten aan de Schelpen- penkade, weggenomen met „joy-riding" als oogmerk. Het tweetal is door de Haagse politie aangehouden, nadat het met het geleende voertuig een aanrijding had veroorzaakt. Advertentie LORILLARD NEW YOR Internationaal meest gevraagde filtersigaret met de beroemde lichtblauwe micronite filter. In Nederland fl.' fier 20 Voorstellen aan Leidse raad Het is reeds meer dan 35 jaren geleden, dat de Stedelijke Fabrieken van Gas en Elektriciteit een begin maakten met de levering van stoom aan enkele industrieën, welke in de onmiddellUke nabijheid van het fabrieksterrein zijn gelegen. B. en W. hebben thans de mogelijkheid onderzocht om de stoomlevering aan derden uit te breiden. In verband hiermede zijn er besprekingen gevoerd, zowel met de Bouwcommissie voor het Diaconessenhuis, ais met de directie van de N.Z. H.V.M., welke laatste belangstelling had voor de stoomlevering ten behoeve van haar garage c.a. aan de Rijnsburgerweg. Deze besprekingen hebben in beginsel tot overeenstemming geleid omtrent de voorwaarden, welke voor de stoomlevering zijn gesteld. voor de verbetering van gymnastiek lokalen van vier bijzondere scholen. Bij het uitvoeren van de werken tot verbetering van het gymnastieklokaal aan de Pasteurstraat is gebleken, dat de afvoeren van de school en van de ten zuiden van de school gelegen panden zijn aangesloten op een langs de zuid gevel van de school liggend riool vervolgt na een haakse bocht zijn weg onder het gymnastieklokaal. Na de totstandkoming van de uitbreiding van dit gymnastiek lokaal is het onder de vloer van het lo kaal liggende riool volkomen ontoegan kelijk. Het kan daarom niet worden ge handhaafd. Er is een nieuwe riolering ontworpen, waarbij het rioolgedeelte on der het gymnastieklokaal komt te ver vallen. De kasten van dit niet te voorziene werk, die worden geraamd op f. 11.000. kunnen niet uit het beschikbare krediet van f. 136 208 worden bestreden. Mitsdien geven B. en W in overwe ging een aanvullend krediet van f. 11.000 te verlenen. Voor de stoomlevering aan bovenge noemde instellingen ls het noodzakelijk dat een stoomleiding wordt aangelegd. In verband met de aanzienlijk hogere kosten, welke zijn verbonden aan de on dergrondse aanleg, werd. waar dit moge lijk was, de aanleg bovengronds gepro jecteerd. Hierbij is rekening gehouden met esthetische bezwaren tegen boven grondse aanleg; deze is daarom zo-danig ontworpen, dat de leiding zo laag moge lijk wordt aangelegd. De aanlegkosten worden geraamd op f. 650.000,De leiding zal tevens ge bruikt worden voor de stoomlevering aan het Openbaar Slachthuis. De thans voor deze levering gebruikte leiding zal In verband met de slechts tüdelijk verleen de vergunning voor de bovengrondse kruising van de Maresingel, belangrijk moeten worden gewüzigd. Deze wijziging kan thans met de nieuwe aanleg worden gecombineerd. Aangezien mag worden verwacht, dat in de toekomst nog meer instellingen, welke zijn gelegen in de omgeving van het Diaconessenhuis en de NZHVM, stoom zullen gaan betrekken van de Ste delijke Fabrieken van Gas en Elektrici teit, stellen B en W de raad voor om tot aanleg van deze stoomleiding over te gaan. MATERIALEN VOOR ONDERHOUD SPORTVELDEN Voor het onderhoud van de gemeen- telUke sportterreinen ls geregeld aan schaffing en vernieuwing van onder- houdsmaterialen nodig. De Sportstich ting heeft thans voor dit onderhoud een grondverluchtingsmachine een twee- wielige aanhangwagen en een berege- ningsinstallatie nodig. De grondverluch- tigsmachine en de beregeningsinstallatie zijn voor het onderhoud van de grasmat onmisbaar; de aanhangwagen die thans in gebruik is, ls twaalf jaar oud, zodat de vervanging door een nieuwe noodza kelijk is. De kosten van een en ander zullen f. 7250,bedragen. NIEUWE RIOLERING Zoals beleend stelde de raad onlangs een krediet van f. 136.208 beschikbaar VERHOGING HEKWERK SPEELTUIN „MORSCHKWARTIER" De Speeltuinvereniging „Morschkwar. tier" ondervindt bijzonder veel last van baldadige jeugd, die zich in onbewaakte uren geregeld toegang tot het terrein verschaft en daar herhaaldeijk vernie lingen aanricht. Niet alleen wordt schade toegebracht aan de speelwerktui- gen en het clubhuis, maar ook worden van omwonenden klachten ontvangen over de overlast, die zij ondervinden. De vereniging „Morschkwirtier" heeft nu via de Bond van Speeltuinverenigingen een verzoek ingediend om het 1-25 meter hoge hek met 1 meter te mogen verho gen. Het verzoek komt B en W gegrond voor. De hieraan verbonden kosten wor den geraamd op f. 3600. Voorts stellen B en W de raad. welke as. maandagmiddag bijeenkomt, voor, om een bedrag van f. 8.900 beschikbaar te stellen ten behoeve van het plaatsen van een nieuwe terreinafscheiding op de nieuwe eigendomsgrens van de psychia trische Inrichtingen „Endegeest" ca. langs de te verbreden Geversstraat, te Oegstgeest; idem om voor de eerstge- zette inrichting van de prot. chr. school voor slechthorende kinderen. Hoge Morsweg 12, een krediet van f. 7.313, beschikbaar te stellen; aan te kopen In het belang van de volkshuisvesting, het huis met erf, staande en gelegen aan de Waardgracht 145, groot 51 m2. voor een bedrag van rond f. 2.525,idem het huis met erf staande en gelegen aan de Waardgracht 47. groot 54 m2 voor een bedrag van rond f. 1.825; te verklaren dat de uitbreiding van het leerplan van de R.-K. Vakschool voor Meisjes aan het Galgewater met de opleiding tot leer ling-verkoopster nodig wordt geoordeeld. BENOEMINGEN EN ONTSLAG In een vacature in het onderwijzend personeel van de Karei Doormanschool willen B en W voorzien door benoeming van mej. C. Glaser, onderwijzeres aan de Professor van der Leeuwschool te Den Helder. Verder is er een voorstel om: a. drs. J. J. Prevoo met ingang van 1 sep tember 1961 te benoemen tot leraar in volledige betrekking in de wiskunde aan het Rembrandt-lvceum; b. drs. D. Erin- ga met ingang van 1 september 1961 te benoemen tot Ieraar in volledige betrek king in de Franse taal en letterkunde eveneens aan dit lyceum. Eervol ontslag wensen B en W te ver lenen aan; a. de heer G. D. M. de Zwaan uit zijn betrekking van onderwijzer aan de Jan Ligthart-school; b. de heer W. Haaijman uit zijn betrekking van on derwijzer aan de Lorentzschoolc. de heer H. van Wageningen uit zUn be trekking van leraar in algemeen vor mende vakken. In vaste dienst, aan de gemeentelyke bedrijfstechnische school. Aangezien mej. A. Kooistra te kennen heeft gegeven haar benoeming tot on derwijzeres aan de Jan Ligthart^hool niet aan te nemen stellen B en W de raad voor deze benoeming in te trekken. (Van onze Parijse correspondent) Vanmorgen om half elf werd op de Parijse vlieghaven Orly door president De Gaulle en een keurkorps van ministers en hoogwaardig heidsbekleders onder de tonen van de Brabanqonne het Belgisch koningspaar opgewacht, dat een statiebezoek van drie dagen aan Frankrijk brengt. Het is het eerste bezoek sedert ruim een halve eeuw dat een Belgische Koning in zijn officiële waardigheid aan Frankrijk brengt; en het overbelaste programma, dat Boudewijn en Fabiola, die nu haar buitenlands debuut als vorstin maakt, wordt aangeboden, is in opzet trouwens vrijwel hetzelfde gebleven als Boudewijns grootouders Albert I en Elisabeth in 1910 mochten aanschouwen. Vanmorgen om half twaalf de tra- vlaggen zUn alle openbare gebouwen ditionele krans op het graf van de On bekende Soldaat in gezelschap van de president der republiek. Vanavond een diner met kaarslicht in het Louvre. Mor gen een galavoorstelling in de Opera. Daarna een ontvangst op het stadhuis en bezoeken aan de kastelen van Fon- tainebleau en Versailles en aan hospi talen en studentenhuizen in Parijs. Zelfs de bliksemvisite die Koningin Fabiola graag aan de grote ParUse modehuizen had willen brengen, moest door de chefs van het protocol worden afgewezen. Om het goede voorbeeld te geven heeft de Parijse gemeenteraad gisteren op de Place de la Concorde al twee reusach tige vlaggemasten van 30 meter hoogte opgericht, waaraan de hele week de beide driekleuren zullen wapperen en met nog vijfduizend andere Belgische en de Parijse autobussen deze dagen getooid. De geestdrift waarmee Parijs het- Belgische vorstenpaar verwelkomt, zal niet onderdoen voor de hartelijkheid en de spontaneïteit waarmee de Fran sen sinds de oorlog eerder de koningin nen Juliana en Elizabeth hebben be groet, zo heeft het ministerie voor Cul turele Zaken al voorspeld of beloofd. Als politieke achtergrond van het be zoek wijzen de Fransen op de Kongolese en de Algerijnse kwesties waarin beide landen elkaar de laatste Jaren altijd trouw hebben gesteund. Voor politieke besprekingen tussen de beide staatshoof den Boudewijn en generaal De Gaulle en van de ministers van Buitenlandse Zaken Spaak en Couve de Murville schijnt in het programma overigens me zo heel veel tijd te zijn» uitgetrokker

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 3