Koning Boris saboteerde de plannen van Eichmann TRIANON SLAGERS UITBENERS TRIANON TRANSPORTBEDIENDE NET PERSOON THE MISFITS Bulgaarse vorst door de nazi's vergiftigd? IN DE LIFT NAAR'T SCHAVOT Proces-Eichmann te Jerusalem Eicliniann liad lichte „hartaanval" PAKISTAANSE LUCHTMACHT BESCHIET AFGHANEN Nieuw kabinet in Zuid-Korea Laura dit jaar op eerste dag naar Amsterdam en Leiden herenhuis Y.W.- BESTEL POSTZEGELS Bedorven maag! en diarree ■ENTOSORBINE! Schilder A. Janssen SB9 H 'n Uitstekend idee...! AUTOFINANCIERING AUTOVERZEKERING U kunt een Rolley koelkast winnen INKOOP BOEKEN BOEKHOUDSTER BIJVERDIENSTE LEIDSCH DAGBLAD mnl. bediende Coöp. Vooruit aankomend correspondenf(e) DINSDAG 23 MEI 1961 In het proces-Eichmann te Jeruzalem zijn gisteren de deportaties van Joden uit Bulgarije en Macedonië ter sprake gekomen. Aan de hand van documenten toonde de plaatsvervangend openbare aanklager, Bar Or, aan, dat Koning Boris, die op 28 augustus 1943 onder mysterieuze omstandigheden is gestorven, de regering van Bulgarije en leden van het parlement zich tegen de deportage hebben verzet. De regering liet joden in de steden die werden bedreigd, naar het platteland vertrekken. In een vraaggesprek heeft Bar Or verklaard: „Koning Boris was een held. Hij heeft Eichmann volkomen gedwars boomd en de joden in Bulgarüe be schermd". Door de sabotage van Koning Boris hebben 40.000 Bulgaarse joden de verschrikkingen van het nazidom kun nen overleven. Volgens Bar Or is dit de grootste tegenslag die Eichmann heeft ondervonden. Het merendeel is naar Israël geëmigreerd. Volgens het persbureau Associated Press hebben dokters in nazi-documen ten verklaard, dat de koning vergiftigd werd, omdat hij de plannen van Eich mann voor het uit de weg ruimen van de 48.000 joden in Bulgarije heeft gesa boteerd. Volgens de nazi's heette Koning Boris overleden te zijn als gevolg van een hartaanval. Interviews van Sassen De openbare aanklager. Gideon Haus- ner heeft verklaard ook de interviews die Eichmann de vroegere Nederlandse journalist Willem Sassen heeft verleend als bewijsstukken ter tafel te brengen. Zoals bekend zijn deze interviews in januari door het Amerikaanse blad „Life" gepubliceerd. ,,Life" heeft Haus- ner laten weten dat het met Sassen is overeenkomen de interviews niet af te staart. Hausner verklaarde echter dat hij er in is geslaagd vrijwel de volledige interviews van andere zijde te bemach tigen. De tekst is niet veel korter dan de verklaring van een miljoen woorden die Eichmann tegenover de Israëlische politie heeft afgelegd. De moeilijkheid is echter de inter views te verifiëren, omdat het Open baar Ministerie slechts over te tekst en niet over het origineel beschikt. Haus ner zei echter te hopen deze moeilijk heid „binnen enkele dagen" op te los sen. Hausner deelde voorts mee dat de Italiaanse autoriteiten er in hebben toegestemd dat de vroegere S.S.-kapitein Herbert Kappler. die in Italië een levenslange gevangenisstraf uitzit, na mens het Israëlische Openbaar Minis terie als getuige zal worden gehoord. Dit geschiedt op verzoek van Eich- manns verdediger, dr. Servatius. Een assistent van dr. Servatius heeft meegedeeld dat Eichmann ongeveer een week geleden een lichte „hartaanval" heeft gehad. Eichmann kon de vol gende dag echter de zitting normaal bijwonen. De medische behandeling wijkt niet af van het dagelijkse onder zoek dat hij sinds zijn verblijf in Israël ondergaat. Een woordvoerder van de Israëlische politie heeft gezegd dat Eichmann twee maal een aanval van „buitengewone systolie" heeft gehad. Deze aanvallen hebben zich gemanifesteerd door een onregelmatige pols. een gevolg van ze nuwspanning. „Buitengewone systolie" is een voortijdige samentrekking van een of meer hartkamers, volgens de woordvoerder geen hartaanval in de gebruikelijke zin des woords. Wanneer geen zitting wordt gehou- Vliegtuigen van de Pakistaanse lucht macht hebben twee Afghaanse machine geweer- en mortiernesten vernield, die Pakistaanse grensposten beschoten, al dus heeft de Pakistaanse minister voor Staten en Grensgebieden meegedeeld. Hjj kondigde tevens „zware bombarde menten" aan op Afghaanse troepen, die Pakistaan zouden zjjn binnengedrongen. Er is een nieuw Zuidkoreaans kabinet gevormd, onder leiding van het hoofd van de militaire junta, generaal Tsjang Do-joeng, die tevens als minister van Defensie optreedt. Minister van Buiten landse Zaken is generaal Kim Hong-jil, sinds tien jaar ambassadeur bjj Natio- nalistisch-China, en minister van Bin nenlandse Zaken, generaal Han Shim. Zondag is de nieuwe regering beëdigd. Naar werd vernomen zouden de leiders van de jongste staatsgreep aan de Amerikanen hebben beloofd het bestuur over het land zo spoedig mogelijk weer in handen te zullen stellen van een burgerlijke regering. President Joen Po-soen van Zuid- Korea. die vrijdag zijn aftreden had bekend gemaakt, heeft medegedeeld als president te zullen aanblijven, dit op verzoek van de militaire junta. den werkt Eichmann aan zijn verdedi ging en zijn memoires. Voor nieuws van de buitenwereld is hij aangewezen op dr. Servatius. Zijn vrouw heeft hem ongeveer een maand niet geschreven. Dagelijks ontvangt hij acht sigaretten en hetzelfde voedsel als zijn bewakers. Omstreeks 10 juni, wanneer de zaak van de openbare aanklager ten einde is, zal Eichmann zelf getuigen. De zaak van de verdediging vergt omstreeks tien dagen en het proces zal ongeveer 1 juli worden besloten met een schriftelijk oordeel. Enkele weken later zal de rechtbank vonnis wijzen. In de afgelopen week is het Laurarprogrammaboekje weer verschenen, en daarmee de officiële inschrijving opengesteld. Enkele getrouwen stuurden per omgaand hun inschrijvingsbiljet aan het secretariaat. De routes voor de vier dagen zijn weer met zorg gekozen, en hoewel 't steeds moeilijker wordt telkens toch een nieuw gedeelte in het parcours te venverken, is men er ook dit jaar weer in geslaagd enkele nieuwe wegen in de Laura-ritten op te nemen. Daar naast werden enkele grepen gedaan uif de oude routes, die toch voor velen ook weer nieuw zijn. In het parcours van de eerste dag zijn Leiden en Amsterdam opgenomen, zij het de laatste alleen voor de rijders van de lange afstand. Laatstgenoemden varen bij de Hembrug over het Noordzeekanaal en komen via de sluizen bij IJmuiden weer terug. Ook het Kopje van Bloemen- daal wordt nog eens met een bezoek ver eerd. De B-rijders komen tijdens deze eerste dag langs het park Groenendaal en „Kraantje Lek", waar ze de spieren nog even kunnen oefenen met het be klimmen van de Blinkert. Via Zandvoort en Noordwijkerhout komen de deel nemers weer thuis. De tweede dag gaat in de richting Utrecht en deze rit geeft veel nieuws te zien. De lange afstand gaat tot Doorn en zwenkt daar naar het zuiden af tot Wijk by Duurstede. Waar de Rijn in de Lek overgaat wenden ze het stuur weer naar het Westen en varen bij Culemborg over, en hier komt dan de vierde provincie aan bod bij de Laura,namelijk de provin cie Gelderland. In Vianen vindt de ont moeting weer plaats met de andere rij ders en gezamenlijk gaat het via Schoon hoven en Gouda weer op huis aan. Het Gooi blijft altijd gereserveerd voor de derde dag en ook nu is dit het geval. Aan het begin van de rit gaat de tocht door de Meije, en behoudens de provin ciale goedkeuring zal dit dan voor het eerst zijn. Ook de rit door de Vinkeveen- se plassen is iets nieuws en zeer zeker de moeite waard. De bossen in de Lage Vuursche zyn vanouds bekend, maar als het weer meewerkt is het er steeds goed toeven. Langs het mooie plassengebied van Loosdrecht gaat het dan via Haar- zuilens en Woerden op Alphen aan. De vierde dag wordt Rotterdam en Den Haag met een bezoek vereerd. Deze rit is aanmerkelijk korter gehouden dan vorige jaren, om de deelnemers in staat te stellen zonder zich te haasten op tijd te zijn voor de algemene intocht. Voor velen is het dan misschien mogelijk om in Scheveningen even van de nieuwe pier te genieten, waar in de onmiddellijke om- omgeving een stempelpost uitgekozen is. Evenals vorig Jaar zal de algemene in tocht weer van Woubrugge uit plaats vinden. Het vertrouwen is gevestigd, dat de enkele moeilijkheden die er waren in verband met de geringe ruimte, dit jaar wel opgelost zullen zijn. De belangstelling zowel van het gemeentebestuur als van de bevolking van Woubrugge was vorig jaar ondanks het minder goede weer der mate groot, dat men met plezier naar het mooie plaatsje aan de He y mans- wetering zal gaan. De opening van de Laura in het raadhuis op maandagavond zal worden opgeluisterd door een turndemonstratie, waarbij medewerking wordt verleend door een dames keur-turnploeg en de dames van Hou-Vast en Wilskracht. Het geheel staat onder leiding van de heer P. Zuidam. Over de deelname valt op dit moment nog niet veel te zeggen; wel zal het aan tal deelnemende politie-ploegen groter zijn dan vorige Jaren, wat wel een ver heugend teken is. TE KOOP: aan de Leidseweg te Voor schoten. Vrije vestiging en direct te aanvaarden. Inlichtingen bij: A. Q. DOES WIJK. Leidseweg 150 - Voorschoten Een GOEDE MATRAS behoeft niet duur te zijn. Komt u eens bü ons kijken LEIDS MATRASSENHUIS C. JEUSTER Zn., Breestr. 138 - Leiden Telefoon 21586 met ruiten en orig. V.-W.- banken, in goede staat. 63.000 km. gelopen. Ideaal voor per- soneelvervoer. Uiterste prijs f 3850.—. Leiden, Oude Herengracht 5, telefoon 26159 BOTERMARKT 1 bij Koombeurs TELEFOON 25036 vraagt Boven 35 jaar. Ook gepensioneerden komen in aanmerking. Sollicitatie 's avonds na 7.30 uur BREESTRAAT 31. C. E. TULFER LOGOPEDISTE Praktijk en afspraken voorlopig aan huis. Borneostraat 39 - Oegstgeest Verzameling, partij te k. gevr. Ook grote objecten. Cont. bet. Br. no. 49880 bur. v. d. blad. N.V. Internationale Vleeswaren- en Conserven- fabrieken „GEVATO" - Driebergen (naast station N.S.) vraagt: WIJ BIEDEN U:: C.A.O.-loon en premie (gemeenteklasse II) vergoeding van reiskosten; verstrekking van werkkleding; vijfdaagse werkweek, met werktijden aansluitend op bus- en treinverbindingen; te zy'ner tijd opname in Pensioenfonds; prima sociale voorzieningen o.a. Sociaal Fonds; wekelijkse verkoop van vlees en vleeswaren tegen sterk gereduceerde prijzen Gelegenheid tot solliciteren dagelijks (uitgezonderd zaterdag), van 912 en van 25 uur, bij de afdeling Personeelszaken. Tevens houdt de afdeling Personeelszaken op woensdag 24 mei a.s. van 1820 uur zitting in Hotel Café Restaurant „BELLEVUE", Steenstr. 59, Leiden. I Wat verkeerds gegeten of I gedronken, kou op maag en Ingewanden en plotse- B I llng „loopt u leeg", u voelt I zich wee en onpasselijk: I een nare maag- en darm- 1 stoornis. ENTOSORBINE I - witte, aangename tablet- 1 ten - bevat. 6 snelwerkende I geneesmiddelen die de maag tot rust brengen en de in- I gewanden zuiveren - de diarree stopt. ENTOSORBINE I helpt direct - u is n zó weer in orde en doet weer normaal aanallesmee.fl.90 nwag en^ii^wartden g gevraagd voor nieuwbouw en burgerwerk. HAARLEMMERWEG 71, LEIDEN - TEL. 23725 Donderdag 25 mei in de Donderdag-cyclus Jeanne Moreau Maurice Ronet 18 jaar. Inderdaad: een uitstekend idee is het uw was te laten wassen - en uw kleding chemisch te laten reinigen door wasserij stomerij en Algemeen Assurantiekantoor lm. Noomen RAPENBURG 1 LEIDEN SLEUTELTJES AANGEBODEN Hardboard, zachtboard, te gelboard, brandvrij board. Spaanderplaat en plasticplaat enz. enz. Aan de plaat of op maat gezaagd. Voordijk's Hout handel. Lange Mare 106 Tel 22017 Lelden. 0 Kwak's Verkeersinstltuut o. 1. v. oud-examinator. Er kende V.W.-rijschool. Rijdt met V.W.'s 1961, open dak. Iedere woensdag theorieles 8 u. nam. Zoeterw. Singel 104. Tel. 22803 B| Bedrijfskleding. Heren bak ers, slagers, kruideniers, kap pers, groente- en melkhande laren koopt bij ons uw vak- kledlng. Beter en goedkoper. Zichtzendlng vrijblijvend. Leune. Janvossensteeg 67. tel. 22415 - 32256 Colberts. Praehtdesslns, de mooiste stoffen f 29.75, f 37.50, f45.00, f49.50, f55.00, f65.00. Ook voor Jongens. Grote sorte ring bijpassende pantalons. Leune. Janvossensteeg 67. Overhemden, mooiste des sins, wit en gekleurd, weekeln- ders, geruit. Terlenka dassen, sokken, sjaals enz. Truien, pull overs, vesten, zeer voordelig. Leune. Janvossensteeg 67. Tel. 22415 - 32256. Kostuums ln de nieuwste dessins, de mooiste kleuren reeds vanaf f 69.00, f79.00, f89.00, f99.00. f 117.50, f 129.00 f 139.00. f 149.00. f 169.00. Leune, Janvossensteeg 67 Tel 22415 - 32256 B Terlenka pantalons. Grote sortering. nieuwste kleuren, vanaf f 19.75. f24.75, f29.75. 135.00, f39.50. f45.00. Grote sortering Jongensbroeken vanaf f9.75 Leune. Janvossensteeg 67 Tel, 22415 - 32256. B Damesmantels. Japonnen, rokken, truitjes, pullovers en wollen vesten Het nieuwste en toch voordelig Leune, Jan vossensteeg 67. telef. 22415 - 32256. B Regenjassen voor dames en heren, nieuwste kleuren f 29.75 f39.00, f49 75 enz Jacks en parka's. zeer mooi en voorde lig. Grote sortering plastic Jassen Leune. Janvossensteeg 67. tel. 22415 - 32256 B Stofzuigers vanal f 115. B(| aankoop van een nieuwe ge ven wij f 25.- voor Uw oude. Fa. Dusoswa. Turfmarkt 13. y „Morspoort". Specialiteit ln eethoekjes, grote sortering ta fels en stoelen. Degelijke berg- kasten vanaf f 69. Verschil lende moderne bergmeubelen. Morsstraat 58. Markiezen, rolschermen, al. Jaloezieën. Grootste sorte ring zonwering. Prima afwer king. Verkoopkantoor Mel- chers marklezenfabrlek C. E. Jedeloo, Juffermansstraat 23. Oegstgeest. tel. 01710 - 31165. B 0\crhenidenreparaties, alle soorten, no-iron dezelfde prijs, heel boord f 2.50. bovenboord f 1.95. Overhemdenreparatie- Inrichting: Bebo. L. Pk.koor- steeg 30. tel. 31369. B Zig-zag naaimachines vanaf f 550.— (met 3 Jaar garantie en fratls les aan huls. P. J. v. teyn, Nieuwe Rijn 46 B, Lei den. B „Wlenese" ladders, trappen, steigers voor timmerlieden, aannemers, loodgieters, schil ders. Fabrieksprijzen. Hout- board .triplex .hangkasten, leg kasten, keukenkasten. Komt vrijblijvend eens kijken en prijs vragen. „De Houthal", Hoge- woerd 99. tel. 22536. B Vakantie. Bespreek tijdig een Renault Ondlne >1961, V.W. of Opel Kapltan. Rij school en Verhuurbedrijf: Remmerswaal, Utrechtse Jaag pad 16 A. tel. 21966. Uw adres voor rotan meube len. mandenwerk, wiegen en bekleden van wiegen Fa. v. d. Vaart. Lange Pieterskerkkoor- steeg 24. repa-rile-lnrichtlng, telef. 30534. B Alle motoronderdelen heeft motorsloperij Cor Bolman, Hekkelaan 223. Den Haag. te lefoon 11.45 01. B Triplex - Multiplex meubel- plaat ln berken, limba. eiken, mahonie. Afrormosia, teak. ma- coré enz. enz., diverse dikten. Voordijk's Houthandel. Lange Mare 106, tel. 22017, Leiden. B Heeft U timmer- of metsel werk? Ook alle reparaties. Vraagt prijs. Prins Frederlk- straat 4, tel. 31218. B le klas maatkostuums f 195. Betaling f 15.per maand. Ook confectie- en suèdekle- dlng. Brieven bur. van dit blad onder no. 15609 k Lel op de „Anjer-Krant" en op de Amstel advertentie van 26 mei. I KOOP ANJER-LOTEN! wy kopen alle soorten bruik bare boeken ln: Boekh. M. L. SWERIS Botermarkt 14 - Tel. 26696 Prinsessekade 4 - TeL 25065 Wij vragen: die tevens in staat is de leiding van de administratie op ons gezellig klein kantoor op zich te nemen. Ervaring vereist. Leeftijd niet beneden 25 Jaar. Zij zal profiteren van de volgende voordelen: Aantrekkelijk salaris Vijf-daagse werkweek Ook dit jaar vakantie Mondelinge of schriftelijke sollicitaties te richten aan de Bedrijfsleiding. Jfjfr Breestraat 142 - LEIDEN -** Stichting Studentenhuisves ting, gevraagd nette WERKSTER van 8.30 tot 12.30. Aanmelden Piet Paaltjenspad 4. Leiden, bij Pesthuislaan. Tel. 20543. 2 3 dagen een prettig afwis selend werk per week hebben wij in onze banketbakkerij (afd. verkoop en bonbonfabri- cage) voor een beschaafd meisje van ongeveer 16-18 jr. BU feestdagen meerdere da gen. Brieven aan het bureau van dit blad onder no. 49923. TE KOOP VESPA GL 1960 Kleur metaalblauw. In- e uitwendig in prima staat. Pieterskerkhof 4 of 2A. ADVERTEER regelmatig in het De MEEST gelezen krant van Leiden en Omstreken B 1 x verven, klaar is Kees. Volwaardige synth. emaille- lak. Deze verf heeft een enor me dekking en splegelhoge glans. Kaai zo over oud schil derwerk .Prachtig resultaat. Rich. J. Blok, Hogewoerd 62. Tel. 23123. Erkend behanger. B Behangen? Alle materialen. Grootste 'keuze R. en D. be hang voor elke beurs Grond- papier, plaksel, spijkertjes, lin nen, kLnderramd, bitumpapier tegeoi voobt) Rich. J Blok. Hogewoerd 62. Tel. 23123. Erkend behanger B Te konp aangeb. V.W. de Luxe 1950/'51. Calandetraat 35, Lelden. 8| Accordeon te koop aangebo- en. In ^rlma staat. 80 bas- Ingang Bol- werkstraat. B Voor heer. b.b.h.h. te Oegst geest .op goede stand, per 1 juli. zit-slaapkamer met ge bruik van badkamer, c v. Tele foon aanwezig. Tel. 25796 sen met 4 registers. Hogewoerd 135. a Wegens emigratie zorgvul- g bereden Rover 1953, in goe de conditie. Radio, schuifdak access. Van Oldembarne- veltweg 28. Wassenaar telef. 01751 - 3607. Aangeb. rooktafel (boeken molen) en kroonlamp met crème kelken. Ziet er als nieuw uit. Koopje. Sumatrastraat 74. Te koop Ford Consul 1960 en Ford Anglla 19 50. als nieuw Calex Autobedrijf N.V.. Lelden. Kort Galgewater 1416. telef. 33355. Jawa, 250 cc., met of zonder zijspan. Tevens Sparta, 125 cc. met JLO. alles t.e.a.b. Janvossensteeg 44. B Skelteraars opgelet. Motor blok JLO, 150 cc., z.g.a.n. Janvossensteeg 44 B Korte moderne witte bruids japon, maat 42. aangeb., 1 maal gedragen, tegen elk aanneme lijk bod. Te bezichtigen: Haven 48. B Door de Bank In beslag ge nomen langzaam wasmac h i nes w.o. Mlele 15575 en Erres 127 en 220 Volt. worden tegen la gere prijs aangeboden. Inl. Postbus no. 2. Zoeterwoude. H Aangeboden een gasfornuis. Te zien: Wasstraat 70. Te lef? 25917, na 19 uur. Te koop aungehoden een motor, merk Jawa, 250 cc. In goede staat. Met verschillende accessoires. Te bevragen des avonds na 20 uur. Stuyvesant- hof 33. Lelden (Kool). H Aangeboden Burin I M 13, prima staat, f 100.Wlardl Beckmanstr. 34 (by 5 Mei- plein) S Zomerhuis je te huur, 6 pers., oordwij kerho ut, staanplaats Keizer, voor lange of korte termijn. Brieven bur. van dit blad onder no. 3817 k. H „Standard Vanguard" 1951. Prima onderhouden wagen. Benz. 1 13. Geen olie ver bruik. Orig. verwarmtne. Abso luut zonder gebreken. Spot prijs f 325.Mlnnenbroers- gracht 15. bij Haven. Disponibel middagen voor oppas en derg. Ook huish. hulp. van 91 uur. Dinsdag B Woensdagmarkt. Vlotte schuimrubber damespetticoats in kleuren 2 98. Leuke schuim rubber melsl aspettiooa ts van af 198. Witte verpleegster- schorten met 2 zakken, tot en met 52 2.98. Hoek Stadhuis plein. Japie. f| Woensdagmarkt. Dames, al ennls "emaakt met onze prachtige merk nvlonkousen 2.98. ter kennismaking 1.98. twee paar 3.50. Damesslips tot en met 52 nu 98 ct. Hoek Stadhuisplein. Japie. B Net kosthuis voor 2 3 personen, aangeboden, met ge bruik van douchecel. Liefst met weekeind. Brieven bur. v. d. blad onder no. 3828 k. B Volkswagen aangeboden. Te bevragen bij: A. Bryi, Dijk- straat 34, Leiden. Aangeb. Knlttax brelma- cnlne met voorzetapparaat, ta fel 250 -, tevens 3-deurs lin nenkast 12.50. tafel m. 2 stoe len 3.50, keukentafel 2.50, hou ten armenkroon met schaaltje 7.50. J. Burghout. P de la Courfcstraat 95. Tel. 21137. R Hangklok 7.50, pendule 50. wastafel met 2 kranen, spiegel, marmer, 68 cm. 40.-, radio met tafel 65.00 J. Bur gerhout. P. de la Courtstr. 95. lel. 21137. B Te koop aangeboden een trapnaalmachlne. in goede staat, voor f 65. Voorstraat 19. Lelden. Dame-hulshoudster gevr. per 1 Juni. bij 3 oude mensen, m villa te Warmond. Salaris netto f 225 per maand Werk ster aanwezig Aanmelden: Prins Bernhardlaan 8. Oegst geest. telef. 01710 - 23270. Nog 3 dagen vertonen wij: CLARK GABLE - MARILYN MONROE Clark Gable's laatste film. Voor spoedige indiensttreding gevraagd afdeling kruideniers waren Voor opleiding in onze zelfbedieningsbedryven. KOREVARSTRAAT 30 LEIDEN UITGEVERIJ vraagt voor de afdeling administratie een Aan hen die kunnen corresponderen ln de moderne talen of hiervoor studeren wordt een uitstekende positie geboden. Brieven onder no. 49945 aan het bureau van dit blad. Tarief ..SLEUTELTJES" 120 woorden f 1.— 130 woorden f 1.50 (een woord hoogstens 12 let ters) Bewysnummer fO.10 extra. Toezending nummer- brieven 10.20 meer. By het ACADEMISCH ZIEKENHUIS te LEIDEN bestaat gelegenheid tot plaatsing van een Salaris, afhankeiyk van leeftyd met een maximum van f327,69 bruto per maand, te verhogen met f 17.40 huurcompensatie en i een tydeiyke toelage van f 9.83. Schrifteiyke sollicitatie te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 9