ASC IS VEILIG, DOCOS BIJNA ZO WAS HET GOED... Zaterdagelftal gelijk tegen Middlesex W. Goed besluit Amateurs Nederlands jacht Hestia boekte fraai succes in Northsea-race VELE ATLETEN LIETEN IN RIJSWIJK VERSTEK GAAN DINSDAG 23 MEI 1961 Wel en Wee der vierdeklassers (Van een onzer verslaggevers) De laatste volle ronde in de vierdeklasse A heeft nog géén definitieve beslissing gebracht over de vraag wie er gaat degraderen. Eén ding is echter zeker: ASC is veilig. Dit dank zij het kostbare gelijkspel (1 1), dat de roodzwarten in de Veen bij DOSR weghaalde. Ook de grote strijd in Haarlem tussen de twee andere kandidaten voor de rode lantaarn, DIO en DOCOS, eindigde onbeslist (00). Voor onze stad' genoten in feite het behoud van het vierdeklasseschap, want met nog één wedstrijd voor de boeg (DOCOSWSB te spelen op zaterdag avond) heeft de club van Piet Bregstraaten nu twee punten voorsprong dank zij twee winnende protesten! op haar concurrent. Op papier zijn de kansen van DOCOS dus aanmerkelijk gestegen en het moet al heel erg tegenzitten willen de roodwitten zich niet handhaven in de KNVB. Volle winst Kampioen SJC besloot op eigen ter rein de gewone competitie zondag zal naar alle waarschijnlijkheid de promo tiecompetitie wel van start gaan! met een verdiende 42 zege op Warmunda. Al heel spoedig na de aftrap aan voerder Van Winsen had collega Groene- woud eerst nog in de bloemetjes gezet klopte het niet in de Noordwijkse de fensie en toen Doelman De Lange de bal wèl wegsloeg, doch niet goed, opende Wanders voor Warmunda de score: 01. Tien minuten later was de balans weer Kampioen SJC besloot de competitie met een regelmatige 4—2 zege op eigen veld tegen Warmunda. Ook de beide Leidse topploegen t.w. Lugdunum en Oranje Groen, sloten dit seizoen met winst af. De groenwitten namen revan che op Concordia H (21) in een dit maal prettige strijd en Oranje Groen, de debutant van dit seizoen, bleef met 32 baas over EHS. De club van Gul- demond kan terugblikken op een toch wel zéér verrassend debuut in de KNVB. Met tien man Oranje Groen greep de 3—2 zege op EHS in de tweede helft. En dat terwijl de thuisclub met slechts tien spelers aantrad. Stopper Jan Koet kon n.l. we gens een (oude) blessure niet meer ver der in de rust. Arbiter Ros stond geen invaller toe. „Het was een oude bles sure", oordeelde de scheidsrechter en daarvoor staat het reglement geen in valler toe. Kennelijk inspireerde dit de overige tien van Oranje Groen (de stand was 22) om er een schepje bovenop te gooien. Men werkte voor elf en men kreeg loon naar werken. Wim Verkuy- len zorgde voor de 3—2 winst. In de eerste helft had Oranje Groen het initiatief en het was W. Rijsdam, die na een combinatie met Dubbelde- man, in de 15e minuut, via de paal de score opende: 10. Tien minuten later verkeek de Haarlemse keeper zich op een hoge bal van Theo v. d. Berg. Het be slissende tikje gaf wederom Rijsdam: 2—0. De thuisclub dacht op fluweel te zitten, maar een fel aanvallend EHS dacht daar anders over. Rechtsbinnen Veltmeijer en rechtsbuiten S toe te zorg den binnen de minuut voor 22. In valler-doelman Pet had géén kans. De tweede helft ging met tien tegen elf. Toch zegevierde Oranje Groen met 3—2. Het hoe en waarom weet men reeds. In sportieve sfeer LugdnumConcordia H werd ditmaal ln de beste verstandhouding gespeeld. In deze onbelangrijke strijd behaalden de Kikkers een kleine, doch wèl ver diende 21 zege. In de eerste helft was Lugdunum het meest in de aanval, maar schotvaardigheid was er niet bij. Ook Concordia bleek niet op schot, al dient gezegd dat de kansen om te schieten voor de Hillegommers beduidend minder waren. Zo kwam de rust dus met 00. Direct na de thee kwamen de groen witten sterk in het offensief, maar weer zonder succes. De bezoekers deden het in de 8e minuut beter. Midvoor De Vos gleed handig door de Leidse defensie en schoot 0—1 langs doelman Ruitenbeek. Lugdunum behield echter een veldmeer derheid en reeds rijf minuten later had midvoor Jan Krijgsman succes (11). De Leidse druk hield aan, maar toch duurde het nog enige tijd alvorens links buiten B.deRoo het winnende doelpunt scoorde. Hierna deed Concordia nog hardnekkige pogingen om nog gelijk te komen, maar dit lukte niet meer. Net genoeg DOSR—ASC eindigde na een gelijk- opgaande strijd in een 1—1 spel. Met dit resultaat dat overigens wèl de ver houding was waren de roodzwarten dik tevreden. Temeer omdat dit ene puntje het definitief behoud van het vierdeklasseschap van good-old ASC betekende. Voor de rust zag men een gelijkop- gaande strijd, waarin DOSR technisch wel iets meer in de voetbalransel had. Tot doelpunten kwamen de Veners ech ter niet en aangezien ook de Leidse aan val niet thuis gaf, kwam de rust met 0-0. Na de thee golfde de sportieve strijd eveneens wisselend op en neer. In de 20e minuut viel de eerste treffer. Het was midvoor Bert Spiering die voor ASC succes had. Lange tijd hielden de rood zwarten de voorsprong vast, maar zeven minuten voor het einde leidde een foutje van stopper Brard tot de gelijkmaker. De prima keepende Wurzer kon daar niets aan veranderen. Uitslagen - standen le-KLASSE C CW—TSC 1—3 DCVMOC '17 2—2 Xerxes 22 13 4 5 30 48—28 TSC 22 11 7 4 29 47—36 DCV 23 9 8 6 26 44—39 Alliance 22 9 6 7 24 36—28 Gouda 22 8 8 6 24 34—29 CW 23 9 6 8 24 38—32 MOC '17 22 8 6 8 22 42—39 Unitas 23 8 5 10 21 27—36 ONA 21 8 4 9 20 41—38 Laakkwartier 22 6 8 8 20 26—36 SVW 23 6 8 9 20 25—42 Quick (H) 22 5 8 9 18 29—32 Emma 21 2 6 13 10 23—45 4e-KLASSE A SJC—Warmunda 4—2 DOSR—ASC 1—1 DIO—DOCOS 0—0 Oranje GroenEHS 32 LugdunumConcordia H 21 Altior—WSBultg. SJC 22 15 3 4 33 62—42 Lugdunum 22 14 2 6 30 5227 Oranje Groen 22 12 5 5 29 40—32 Concordia H 22 10 7 5 27 42—28 DOSR 22 11 2 9 24 56—53 EHS 21 9 5 7 23 43—49 Warmunda 21 10 2 9 22 41—39 WSB 20 6 4 10 16 27—35 ASC 22 5 5 12 15 36—49 Altior 20 5 4 11 14 30—50 DOCOS 21 5 3 13 13 32—54 DIO 21 4 3 14 11 30—54 in evenwicht, door een treffer van Q. Caspers. Na het missen van verschil lende kansen kwam de rust met 1—1. Na de hervatting kreeg aanvoerder Piet Groenewoud een goede kans en dit be tekende 2—1. In dezelfde minuut zorgde rechtsbinnen T. van Winsen echter voor 22. Deze stand bleef een aardig tijdje op het bord staan, totdat Rietmeijer een terugspringende bal na een schot van P. Caspers van de lat achter doelman Van Vliet schoot: 32. Vlak voor het scheiden van de markt bepaalde Jan Alkemade met een mooi schot de eind stand op 4—2. Zonder goals DIODOCOS was een zéér nerveuze wedstrijd. De Leidenaars, die in dit be langrijke duel een duidelijke veldmeer- derheid hadden, zat het niet erg mee. Twee maal na inzetten van Jansen en v. Rossenberg hield het houtwerk een Leidse treffer tegen. De vaak plot selinge uitvallen van de Haarlemmers waren zeker niet van gevaar ontbloot. Gelukkig zorgde doelman Dubbeldeman dan voor opluchting. De grote suppor- tersschare van DOCOS, getooid met spandoeken en toeters, kreeg niet het doelpunt waar bijkans om gesmeekt werd. Toch hadden de roodwitten ge zien de veldmeerderheid, wel één of méér goals verdiend. Nu bleef het bij 00. Overigens een uitslag waarmee de Leidenaars het meest gebaat waren. Rauwe aangelegenheid (Van onze zeilmedewerker) Voor de Northsearace, een wedstrijd over 220 ziemjjl, kwamen 83 jachten van diverse landen vrijdagmiddag te Harwich aan start. Het werd gezien de harde -noordenwind een rauwe aange legenheid, hetgeen blijkt uit het grote aantal opgevers, namelijk 37 jachten. 100 Mijlen-race Bij harde wind windkracht 6 A 7 is zaterdag en zondag op het IJssel- meer de Honderd Mijlen-race van de Nederlandse Vereniging van Kustzellers gehouden. Zaterdagmiddag om 15.00 uur vertrokken de 27 deelnemers uit Volen- dam, zondag in de morgen kwamen vjjf van hen door de finish in Hoorn. Dit grote aantal uitvallers was niet in de eerste plaats te wijten aan de harde wind, eerder aan de laksheid van de zei lers zelf. Wim van Duyl, de Drakenzeiler, deed dit jaar voor het eerst mee. Hij- was de enige van de vijf ingeschreven zeilers uit de klasse 2 en 3 voor klasse 1 waren geen inschrijvingen binnengeko men die de finish bereikte. Tromp, die als enige in klasse 2 zeilde, liep voor de haven van Makkum vast op een bank en moest opgeven. In klasse 4 kwamen drie van de 15 ingeschreven jachten in Hoorn aan. terwijl van de drie platbodems er slechts één de wed strijd beëindigde. De uitslagen waren: Klasse 2 en 3 (100 mijl): 1. Wim van Duyl (Bussum) met „Thalatta", zeiltijd 18 uur 54 min. 3 sec., berekende tijd 12 uur 16 min. 5 sec. Klasse 4 (80 mijl): 1 dr. J. H. van Waals (Amsterdam) met „Marina", 16.26.0, 9.54.39; 2. K. M. Roeda (Amster dam) met „Zeebries", 18.41.2, 10.58.37; 3. ir. D. M. Bakker (Rotterdam) met „Bestevaer", 20.51.42, 12.50.47. Platbodems: 1. D. Rollmann (Leeu warden) Zeer vele spinnakers scheurden uit de lijken en van de Fram brak na het ron den van het lichtschip West-Hinder voor de Belgische kust de mast. Het Neder landse jacht Hestia boekte een groot succes want niet alleen won dit jacht van de H. A. van Beuningen in klasse 3, maar tevens kreeg het de prijs voor de beste gecorrigeerde tijd. In zware zeegang moest van West Hinder opgebokst worden naar het 80 mijl noordelijker liggende lichtschip Smith Knoll. Hier vooral vielen door het zware werken van de schepen de klappen. Onder de Engelse kust was het nog 't beste, maar daarbij kwam, dat het tij bij Smith Knoll voor de niet zo snelle of kleinere jachten ongunstig was. namelijk zuidgaand. Wij maakten zelf de reis mee aan boord van de Hr. Ms. Urania onder Kltz. H. W. Keesom en verspeelden hier vijf kostbare uren. De Urania, het grootste schip van de vloot, is een jacht dat een goede snelheid ruimschoots maakt, maar slecht aan de wind vaart. Achter de Hestia (ber. tijd 28.06.17), plaatsten zich naar de bere kende tijd de Engelse jachten Alcona, Jabula (winnaar in 1960), terwijl de Pionier zich als vierde genoteerd zag. De Nederlandse jachten Stella Maris, Aktaion, Sportlust en Variant IV wer den resp. 12, 16, 19 en 20. In klasse II won het Engelse jacht Whirlwind met een berekende tijd van 28.57.01. Op de zevende plaats eindigde hier de Elina van C. Kaars Sypesteyn, negende werd de Orion van Mr. A. Blussé van Oud Alblas en 12 de de Gijsje van Dr. P. R. Baarsma. De Myth of Malham, het beroemde Engelse zeejacht met zijn opmerkelijk lijnenplan, ditmaal onder commando van Peter Green, werd eerste in klasse I in een tijd van 28.40.26. De Zwerver bracht het tot een vijfde plaats, terwijl Hr. Ms. Urania als 11de eindigde. Hans Smit (V en L-Den Haag) heeft in Groningen een sprint-driekamp over 60-80 en 100 meter gewonnen. Zijn tijden waren resp. 6.7 sek. 8.8 sek. en 10.6 sek. Goudse zeilweek (Van onze zeilmedewerker) De verenigingen Goudse Roei- en Zeilvereniging en W.V. Elfhoeven orga niseerden voor de pinksterdagen een lang zeilweekeinde, waarin de wedstrijd- zeilers voor het eerst in dit seizoen him hart weer eens hebben kunnen ophalen. De watersport neemt hand over hand toe, ja men kan wel van een storm achtige ontwikkeling spreken. Het is echter te betreuren, dat het peil in de wedstrydzeilerlj daardoor sterk zakt, zowel op het water als aan de wal. Daarvan weten de Goudse organiserende verenigingen mee te spreken. Er was een groot aantal kleedkamer diefstallen (o.a. een zeer kostbare camera), er waren ergerlijke verontrei nigde toiletten en staaltjes van grove baldadigheid. Op het water bleek weer eens te meer, hoe weinig sommige zeilers van het wedstrijdreglement afweten en dit op alle mogelijke manieren tot uiting brengen. Dat het wedstrijdcomité de handen vol had spreekt wel van zelf. Het weer werkte echter in ieder opzicht mee. Zondag kwamen de hardweerzeilers voldoende aan hun trek met de harde Noordenwind. E. J. Hoppe, die op de Reeuwijkse plassen al vele triomfen heeft gevierd, Mabel 't HooftSnijders, die dan ook ditmaal met de hoofdprijs naar huis te gaan, en hij slaagde hier in, zij het na een zeer harde strijd. Zyn rivale was Mobel 't HooftSnijders, die dan ook als tweede in het klassement eindigde. Mabel 't Hooft won de wedstrijd op zaterdag, Hoppe op zondagmorgen en maandag. In de race van zondag middag werd Hoppe door protest uitgesloten: een lot, dat Mabel 't Hooft maandag ten deel viel. Bouw van Wijk verraste een ieder door met een nieuw jacht aan de start te verschijnen, dat even goede kwaliteiten bleek te be zitten als zijn oude Rakker. Toch heeft Van Wijk zijn eindzege in de Vrijheids klasse niet cadeau gekregen. Hij moest behoorlijk strijd leveren met Gebr. Korswagen, W. Graafland en J. L. Jaspers. Voor het eerst kwamen er ook Vauriens aan de start en een opvallend goede zeiler toonde zich hierin wel P. Henry. Deze jonge stuurman heeft zeer veel aanleg en een goede stijl. Ongetwij feld zal Henry in de toekomst van zich doen spreken. Met een groot verschil in punten won hy de hoofdprijs vóór H. D. Teenstra, T. J. de Jong en T. Wordrager. Goed bezet was ook de Flying Junior klasse waar M. Doesburg tot driemaal toe Du uk Dudok van Heel achter zyn spiegel hield. In de laatste race wist Dudok van Heel kort voor de finish de leiding over te nemen van Huib Ozinga en als eerste door de lyn te gaan. De hoofdprijs was verdiend voor M. Does burg. Een prachtige prestatie van R. Kete laar was een viervoudige zege in de Sternklasse, hetgeen de hoofdprijs op leverde vóór H. v. Vliet en P. J. Oly. De oude rivalen, G. Biesot en H. J. de Ruyter, trokken weer van leer in de Pampusklasse. Van de twee oud-kam pioenen bleek Biesot, ook in het zware Valken in een voor de winds rak op de mooie s-Gravenbroekseplas. Een fraaie foto van de Goudse Zeil week. weer op zondag, de sterkste te zijn. G. K. Pauli eindigde als derde in het klas sement. Verdere uitslagen: Jeugdklasse: 1. G. v. d. Werf; 2. R. v. d. Want; 3. R. Meyer. 12 Voetsjollen: 1. L. H. de Goederen; 2. J. N. de Goederen; 3. L. Hommels. 12 M2 Sharpieklasse1. G. Vroege; 2. W. Guldemond; 3. B. v. d. Akker. Finnen: 1. D. Wayboer; 2. J. de Boer; 3. Th. Hoogmoed. Olympiajollen: 1. B. Tournier; 2. O. A. A. Visser; 3. P. v. Wamel. 16 M2 Streepklasse: 1. J. v. Rietscho ten; 2. E. J. Both; 3. J. de Jong; 4. J. de Haas; 5. J. Blonk. De nationale jubileumwedstrij- R«sw«kse en een Engelse pkyg. die. lu» - kon het anders Nederland won zelfs den die gisteren op het nieuwe sportpark Prinses Irene in Rijswijk werden gehouden, zijn ietwat te leurstellend verlopen. Niet omdat de hinderlijke wind de prestaties beïnvloedde, maar wel omdat een groot gedeelte van de ingeschreven atleten verstek had laten gaan. Daarom was er behoudens op enkele nummers geen strijd en ontbrak de zonodige spanning. Het enige nummer waarbij de toe schouwers hun enthousiasme konden uitleven was het touwtrekken tussen een Spannende strijd in Zwolle DOS-doelman Zoghei in duel met Cees Groot van Ajax. De Utrechtse doelman bleef de baas, getuige de uitslag: 20 in het voordeel van de kanaries. (Van een onzer verslaggevers) Ondanks het feit, dat het bonds zaterdagelftal te Zwolle tegen de Middlesex Wanderers niet verder kwam dan een 2—2, was de tegen stand die de Engelsen ondervon- j den toch van heel wat meer impor tantie dan enkele dagen tevoren I van het amateurelftal te Velsen. Het is te Zwolle alles bij elkaar j een aantrekkelijke wedstrijd ge- worden door de grote spanning, I die er was en die het over het algemeen matige spel goeddeels I nivelleerde. De teruggaande lijn in het spel van het zaterdagelftal, die na de strijd te Ede tegen het amateurelftal was begonnen, werd weer omgebogen. In de eerste 20 minuten van de eerste helft zag het er anders niet naar uit, dat de zaterdagploeg tot een gelijkspel zou komen, want de Engelsen, die niet minder dan acht Engelse, Schotse en Welsh internationals in het elftal tel den, begonnen met groot vertoon van macht en overwicht. En daar de Neder landse achterhoede, de middenlinie in cluis, allervreemdst stond te schutteren, doemden er al dadelijk grote gevaren op voor Woudsma's doel. Het was daarom maar gelukkig, dat de lange Nijverdaller, tezamen met Korving, het hoofd koel hield, waardoor er al niet aanstonds doelpunten vielen. Maar lang bleven die niet uit. Want in de 8e minuut maakte v. Duijn een fout door een bal terug te spelen, precies in de voeten van een Engelse aanvaller. De uitlopende Wouds- ma wist toen niets anders te doen, dan de Brit bij de benen te pakken, welke overtreding de goed leidende scheids rechter Godding vanzelfsprekend met een srafschop honoreerde. Stopper Neil schoot de bal rustig en beheerst in de uiterste hoek. Het antwoord van het zaterdagelftal bleef uit en vijf minuten later was het wéér raak. Stopper Visser miste een bal finaal en de snel door gelopen rechtsbinnen Minall had geen moeite Woudsma met een straf schot ten tweede male te passeren. Grotere tegenstand De Engelse bleven in de aanval, maar langzamerhand werd de weerstand toch groter. Er kwamen wat tegenaanvallen, die echter te onsamenhangend waren om het Engelse doel, waar de verdedi ging stevig optrad en een gesloten blok vormde, te verontrusten. Zo verstreek de eerste helft zonder dat er wijziging in de stand mogelijk leek. Het enige gevaarlijke moment voor de Engelsen kwam uit een doorbraak van Nieuw- straten, die echter kundig werd afge stopt door linksachter Harris. Maar vlak voor rust gebeurde het toch. Rechtsbui ten v. Dalfzen, die nog niets had ge presteerd, plaatste de bal prachtig voor, Verweel schoof deze heel listig door naar linksbuiten Slagboom, die in volle ren lag. Prachtig, hard en hoog schoot deze de bal onhoudbaar voor Farlam in. Er werd niet eens meer afgetrapt. Beter spel Na rust is het spel veel beter gewor den en van een Engels overwicht waè in het geheel geen sprake meer. Integen deel, de wijziging in de bondsploeg, waar door Bout rechtsbuiten en v. Dalfzen midvoor kwam, was een positieve verbe tering. Het was nu voornamelijk het zaterdagelftal, dat aan bod was. maar de Engelse verdediging bleef goed ge sloten en zodoende was er bijna geen doorkomen aan. Dat het toch nog ge? lijk zou worden was te danken aan een mooi vleugelschot van Slagboom, dat de verkeerd opgestelde Farlam volko men verraste. Daarbij bleek het, ondanks de vele spannende momenten, die zich voornamelijk voor het Engelse doel af speelden. Eenmaal beukte een schot van Nieuwstraten de lat en daarna werd een kopbal van v. Dalfzen, uit een listig genomen vrije schop door v. Duijn, door linkshalf Grant op de lijn gestopt. Maar wat deed aan de andere kant ook Kor ving bij een Engelse tegenaanval. Hoe wel de Wanderers en speciaal hun rechtsachter Taylor meermalen zeer ste vig speelden, bleef het tot het einde een sportieve strijd. eens een gouden medaille op de Olym pische Spelen door onze landgeno ten werd gewonnen. Naast de atletiek wedstrijden voor de jeugd, was er een handicapwedstrijd voor oud-atleten waarin o.a. de 75-jarige Rotterdammer H. van der Wal, deelnemer aan de Olym pische Spelen van 1908 in Londen start te, terwijl de vroegere lange afstandlo per Jan Zeegers, die wilde bewijzen dat ook een man van 59 jaar nog een goede conditie kan hebben, tijdens de race over 3 mijl, enkele ronden in goede stijl meedraaide. Beste prestaties De beste prestaties van de dag werden ongetwijfeld geleverd door de Amster damse discuswerpster Loes Boling, die verleden week het Nederlands record scherper stelde en nu zegevierde met een worp van 46.15 meter voor Corrie Huygen met 45.56 meter, en de Rotter damse discusreus Cees Koch. Ondanks de hinderlijke wind in de rug, die de ronde schyf naar beneden sloeg, kwam Koch toch tot 53.18 mete* en er was zelfs een ongeldige worp v4»n 55.52 me ter. Bij de cerenomie pr»tocolair be zweek zowat het ereschavotje toen Cees Koch (112 kg) Piet van der Kruk (115 kg) en de Amsterdamse Kastelein Cees van Wees (110 kg) in die volgorde hun prijzen in ontvangst mochten ne men. Vooral de kogelstoot van Cees Koch, 15.82 meter, opende perspectieven. Goede vorm Marius Bos bevestigde zijn goede vorm op de 110 meter horden in 14.9 sec. voor tienkamper Herman Timme die na een langdurige ziekte toch weer 15.3 sec liet afdrukken. Ook op de 100 yards was Marius Bos de snelste in 9.7 sec. voor Hans Smit, die te laat ver trok en reeds (een dag tevoren) een wedstrijd in zijn benen had. Ellen Ort zegevierde tweemaal, namelijk op de 100 yards ln 11.1 sec en bij het ver springen met een sprong van 5.77 meter, waarmee zij met twee centimeter haar Amsterdamse rivale Paula van der We gen versloeg. Toos Mutter was weer ouderwets op dreef met een tijd van 11.5 sec. over de 80 meter horden. Jammer was het dat Tilburgse Lia Hinten, die in het schot startte en twee meter voorsprong nam, door de wind in de rug bij de derde horde niet uitkwam en opgaf. Harry Jansen op de 880 yards in 1 min 56.9 sec en Mijndert Blankenstein op de mijl in 4.21.6 hadden geen tegenstand van betekenis, maar vooral de alleen loop van Harry Jansen was van prima gehalte en krijgt nog meer relief wan neer men weet dat de Amsterdammer na een nieroperatie aan een verloren seizoen dacht. Tot zyn eigen verba zing heeft de vorm niet geleden. 1 2 3 MVVFEIJENOORD X NOADPSV X DOS—AJAX X DWS/A—EL1NKWIJK X GVAV—WILLEM II X SPARTA—FORTUNA X ADO—ENSSCHEDE ALKMAAR—NAC X EN. BOYS—VOLENDAM X VOLEW.—STORMVOGELS X FORTUNA V.-AGOW X SVV—BE QUICK X EINDHOVEN—EBOH X 'T GOOI—DHC X NEC—VELOX X

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 14