b. Felle brand in een oude woning te Zoeterwonde kost jongen liet leven Modernisering wagenpark Gem. Reinigingsdienst kost ƒ225.375 RADIO/T.V. TECHNICUS RADIOMONTEUR REPRESENTATIEF CHAUFFEUR a. „OPGERUIMD STAAT NETJES" Opgericht 1 maart 1860 Woensdag 3 mei 1961 Tweede blad no. 30345 Leidse „Anverdi" werd Europa's topgoochelaar De Leidse amateur-goochelaar „Anver di" heeft tijdens de tweedaagse ont moeting van goochelaars, die zondag en maandag te Keulen plaats vond en waaraan naast ca. 200 Duitse goochelaars ook enige tientallen buitenlandse colle ga's deelnamen, wederom enige succes sen behaald. Na beoordeling door een internationale Jury. bleek Anverdi zich reeds direct ge plaatst te hebben in de selectie-groep, bestaande uit 9 van de beste goochelaars uit West-Europa. Het hoogtepunt van deze ontmoeting Tormde uiteraard de voorstellingen, die deze 9 finalisten voor ruim 300 collega's ten beste gaven met als resultaat, dat Anverdi met ruime voorsprong op no. 2 tot de topgoochelaar van deze ontmoe ting werd uitgeroepen. Hij mocht de hieraan verbonden tro fee in ontvangst nemen met een aan tekening van de jury, dat zijn orgineel j ..clownnummer" nog steeds uniek in Europa is. Dit succes had tot gevolg, dat van en kele van zijn glansnummers een tele- recording werd gemaakt, welke binnen kort deel zal uitmaken van een program ma. dat door de West-Deutsche Rund funk wordt verzorgd. Tevens ontving Anverdi de uitnodi- .ging om in juli a.s. te München een gastvoorstelling te geven op een aldaar tc houden internationale ontmoeting be roepsgoochelaars. ACADEMISCHE EXAMENS Aan de Leidse Universiteit is geslaagd voor het doctoraal examen godgeleerd heid de heer N. T. Bakker te Lage Vuursche. Dit examen geschiedde cum laude. Advertentie Zoekt U een GOUDEN ARMBAND voor f 70.— en f 100. Of f 300 en f 400.—. v. d. WATER, Haarlemmerstr. 207, heeft het. Grote keuze in alle prijzen. BOUW VAN ULO-SCHOOL AAN CHURCHILLLAAN Voor de bouw van een vierde openbare school voor uitgebreid lager onderwijs, In het zuidwestelijk stadsdeel, is reeds in 1958 een urgentieverklaring verkregen voor 8 lokalen. B. en W. hebben een par ticulier architect inmiddels opdracht verleend een plan voor de bouw en in richting van deze school, die is geprojec teerd op een terrein aan de Churchill- laan, hoek Vtyf-Meilaan ,te ontwerpen. Tz.t. zal het college de raad een voorstel doen om tot de bouw van deze school te besluiten. In de behoefte aan schoolruimte voor het openbaar u.l.o. in dit stadsdeel zal echter, reeds op korte termijn moeten worden voorzien. In verband daarmede hebben B. en W. een plan doen ontwer pen voor de bouw van een 5-klassig houten schoolgebouw, waarvoor even eens urgentie is verkregen, op een ter rein gelegen aan de Jacob van Kam penlaan. hoek Berlagestraat. Het verdient naar het inzicht van B. en W. aanbeveling reeds nu tot stichting van de school voor u.l.o. in dit stadsdeel over te gaan. Deze school kan dan voor lopig worden gehuisvest in bedoeld hou ten gebouw. Het ontworpen plan omvat vier les lokalen. een natuurkundelokaal, een hoofdenkamer. een kamer voor de leer krachten, een bergruimte voor leermid- delen, een garderobe en een aantal toi letten. Tevens is een vrijstaande rij wielberging geprojecteerd. De totale kos ten voor de bouw en inrichting zullen naar raming f 263.000 bedragen, waarin f 73.150 is begrepen voor vernieuwings- kosten van het terrein. De zgn. „naakte" bouwkosten van de school zijn lager dan f 100.000. Tot voor kort waren de gemeenten in dergelijke gevallen bevoegd zelf de vereiste rijks goedkeuring voor de bouw af te geven. B\j beschikking van de minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid van 20 april 1961 wordt voor de gemeenten, met uitzondering van Amsterdam, Rot terdam en 's-Gravenhage. deze bevoegd heid evenwel beperkt tot bouwwerken waarvan de bouwsom een bedrag van f 10.000 niet overschrijdt. Omtrent het tijdstip, waarop met de bouw van de onderhavige schoolgebouw kan worden begonnen kunnen B. en W. hierdoor geen voorspelling meer doen. Het college hoopt evenwel, dat de rijksgoedkeuring zo spoedig zal worden afgegeven, dat in- gebruiknemixig van het gebouw met in gang van het cursusjaar 1961/62 moge lijk zal zijn. Advertentie Voorstellen aan Leidse raad Ruim 6V2 ton voor verbetering van de riolering Meerburgerpolder De bü de gemeentelijke Reinigings- en Ontsmettingsdienst in gebruik zijnde zes roltrommelvuilnisauto's verkeren na meer dan 10 jaren intensief gebruik in een zodanige staat, dat het noodzakelijk is deze voertuigen geleidelijk te vervangen. Het komt B. en W. gewenst voor thans een aanvang te maken met de vernieuwing van dit deel van het wagenpark door tot de aankoop van één Kliko-draaitrommel- vuilmsauto over te gaan. Enige jaren geleden zün reeds drie vuilnisauto's aange schaft. Aangezien deze in de praktijk zeer goed voldoen, zijn B. en W., mede uit een oogpunt van uniformiteit, van oordeel, dat het aanbeveling verdient wederom tot aankoop van dit type auto te besluiten. De prijs van deze vuilnisauto bedraagt I. 45.500.—. Voorts is het noodzakelijk, dat het wagenpark van de dienst met één draai trommelauto wordt uitgebreid. Door bij zondere omstandigheden zijn B. en W. erin geslaagd de hand te leggen op een Kiklo-vuilnisauto, welke onmiddellijk levrebaar is. De prijs van deze auto be draagt f. 44.675,—. Ook de rioolkolken-faecaliënauto dient te worden vervangen. De huidige auto is reeds 12 jaar in gebruik. De reparatie kosten overtreffen die van afschrijving en onderhoud. Bij demonstraties met een drietal typen is gebleken, dat zowel om financiële als technische redenen de voorkeur moet worden gegeven aan een Netam-faecaliënauto, waarvan de prijs f. 51.000,bedraagt. Tengevolge van het personeelstekort bij de straatveegdienst van het reini- gingsbedrijf is het voorts dringend nodig tot verdere mechanisering van deze dienst over te gaan. Na een onderzoek van verschillende typen veegmachines is de keuze gevallen op een zeïfopnemende Kliko-veegmachine, die berust op het zuig-principe. Deze machine bevat geen bezems, hetgeen het voordeel biedt, dat geen veeguren verloren gaan tengevolge van het vervangen van de in hoge mate aan slijtage onderhevige bezems, terwijl zulks bovendien de exploitatiekosten verlaagt. Voorts is de constructie van zo danige aard, dat de snelheid van de wagen en de zuiginstallatie van de ma chine onafhankelijk van elkaar zijn. De aanschaffingskosten van deze machine bedragen f. 65.000,—. OOK EEN NIEUWE MOTORVUILVISBOOT Tenslotte dient de motorvuilvisboot, die wordt gebruikt voor het verwijderen van drjjfvuil uit de grachten, te worcfen vernieuwd. De huidige boot is reeds zo lang in gebruik, dat de mogelijkheid niet uitgesloten moet worden geacht, dat deze binnenkort uit de vaart moet wor den genomen. Het ligt in de bedoeling na de aanschaffing van een nieuwe boot, waarvan de kosten f. 19.200,bedragen, het oude vlet zo mogelijk aan een re visie te onderwerpen. Met het aanschaf fen van bovengenoemde bedrijfsmidde len ls een totale uitgave gemoeid van 225.375. RIOLERING MEERBURGERPOLDER Zoals bekend heeft de raad onlangs gelden beschikbaar gesteld voor het bouwrijp maken van terreinen gelegen ln de Meerburgerpolder. Ter voldoening aan het bepaalde in de algemene keur van Rijnland hebben B. en W. aan Dijkgraaf en Hoogheemraden van deze polder o.m. vergunning gevraagd voor het leggen van rioleringen in dit gebied. Naar B. en W. is gebleken zal deze vergunning eerst kunnen worden ver leend, wanneer deze rioleringen aan de centrale riolering zullen worden aange sloten. Daartoe is ontworpen een plan, om de gehele riolering van de Meerburgerpol- der doormiddel van een zinker onder het Rijn- Schiekanaal en een stamriool in de Hoge Rijndijk te verbinden met het aan de centrale riolering aangesloten stamriool, hetwelk in de Burggraven- laan ligt en het rioolwater afvoert naar de rioolwaterzuiveringsinrichting Noord. Dit plan omvat tevens het plaatsen van een pompgemaaltje aan het Rijn- Schie kanaal Het stamriool ls zodanig gepro jecteerd, dat zijn ligging gunstig is ook ingeval van reconstructie van de Hoge Rijndijk en van het noordelijke gedeelte van de Burggravenlaan. De plaats van de zinker en van het pompgemaaltje is in overleg met de provinciale waterstaat bepaald. De kosten van uitvoering van het plan met bijkomende werken, worden begroot op f. 665.000,—. VERKOOP BOUWTERREIN Op de agenda van de a.s. maandag middag te houden raadsvergadering komt ook een aantal voorstellen voor inzake de verkoop van bouwterreinen resp. gelegen aan de Duyvendakstraat (voor bungalowbouw), aan de Kanaal- weg (eveneens bungalowbouw) en aan de Kuipers-Rietbergstraat (bouw gros- siersbedrijf). Voor het onderwijs wensen B. en W. de volgende voorzieningen te treffen: het beschikbaar stellen van een krediet van f. 6.045 voor de aanschaffing van leer middelen ten behoeve van de school voor uitgebreid lager onderwijs aan het Vrou wenkerkhof 1, uitgaande van de Stich ting Roomsch-Katholieke Scholen te Lelden; idem f. 3.300 voor het afbreken van een muur, het aanbrengen van een goede verlichting en het afsluiten van de rijwielbergplaats van de Ulo-school aan de Plesmanlaan; idem van f. 16.650 voor het treffen van diverse voorzienin gen ten behoeve van het onderwijs in de biologie aan het Rembrandt-lyceum; voorts is er een voorstel om aan het be stuur van de Vereniging tot Stichting en Instandhouding van Scholen met de Bijbel te Leiden en Oegstgeest mede werking te verlenen voor het inrichten van een ruimte op de zolder van de school voor gewoon lager onderwijs aan de Adriaan Pauwstraat 1 tot film-, han denarbeid- en verblijflokaal en voor het treffen van brandveiligheidsvoorzienin gen in deze school. Tenslotte is er een voorstel om aan de Stichting Roomsch-Katholieke Scholen te Leiden voorheen Inrichting van Liefdadigheid voor Roomsch-Katholie- ken een subsidie toe te kennen in de aanloopkosten van de afdelingen Middel bare Meisjesschool en Gymnasium van het St.-Agnes-lyceum over de tijdvakken van resp. 1 september 1949 t/m 31 de cember 1951 en 1 september 1952 t/m 31 december 1954, berekend naar 40 van de exploitatiekosten voor zoveel betrek king hebende op Leidse leerlingen, tot een totaalbedrag van f 7.485. BENOEMINGEN EN ONTSLAG In de vacature van onderwijzeres aan de Du Rieuschool zouden B. en W. willen voorzien door benoeming van mej. M. Kremer, tijdelijk onderwijzeres aan deze school: idem van de heer H. H. Buur man, tot leraar in niet-volledige betrek king in de muziek aan de hogere burger school voor meisjes met 6-jarige cursus en afdeling middelbare meisjesschool. Voorts is er een voorstel om aan de heer F. J. J. van Makkelenberg, op zijn verzoek, met ingang van 1 september 1961 eervol ontslag te verlenen uit zijn betrekking van leraar in de handels wetenschappen bij het Middelbaar On derwijs; idem aan de heer C. Th. Maas, uit zijn betrekking van onderwijzer aan de school „De Graankorrels". ONTEIGENINGSPLAN GROENOORD Ter realisering van het partiële uit breidingsplan „Leiden-Groenoord 1959", heeft de gemeente dringend behoefte aan verwerving van in het uitbreidingsplan begrepen eigendommen. Met de desbetreffende eigenaren wor den onderhandelingen gevoerd, teneinde te trachten de eigendom in der minne te verkrijgen. Aangezien omtrent de uit slag van het overleg met de eigenaren geen zekerheid bestaat, achten B. en W. het niet verantwoord de administratieve onteigeningsprocedure uit te stellen. Zo dra de raad het bovenbedoelde onteige ningsplan voorlopig heeft goedgekeurd, zal het plan ter visie worden gelegd, waarna de belanghebbenden eventueel hun bezwaren kenbaar kunnen maken. HERZIENING UITBREIDINGSPLAN „LEIDEN-RODENBURGERPOLDER" Bij het realiseren van het uitbreidings plan Leiden-Rodenburgerpolder is het noodzakelijk gebleken dit plan op en kele punten te herzien, nl. door het ver groten van het gymnasium terrein, het wijzigen van de bestemming van een ge deelte van een aan de Burggravenlaan gelegen obg terrein ten gunste van de woningbouw, het vergroten van de be bouwingsdiepte van bouwblokken, ge legen langs de Van Vollenhovenkade en de Uhlenbeckkade, het projecteren van vrijstaande villa's en bungalows aan en nabij de Kanaalweg, alsmede het schep pen van meer parkeergelegenheid nabij de Torenflat. In verband hiermede hebben B. en W. een herzieningsplan doen ontwerpen, hetgeen thans ter goedkeuring aan de raad wordt voorgelegd. VAKANTIEREGELING SLAGERSWINKELS. In de vakantieregeling voor de slagers winkels is het tjjdvak van 30 juni tot 1 september aangewezen als periode, waarbinnen B. en W. de verplichte va kantieweken dienen vast te stellen. Bij de samenstelling van het vakantierooster voor het aanstaande zomerseizoen is ge bleken. dat verschillende slagers er toe overgaan hun winkel langer dan een week gesloten te houden. Tengevolge hiervan is het thans niet meer mogelijk in een tijdvak van twee maanden de vakanties zodanig te verdelen, dat er steeds voldoende slagerswinkels voor het publiek geopend blijven. In verband hiermee heeft de Kamer van Koophandel het College voorgesteld te bevorderen, dat overeenkomstig het verzoek van de Federatie van Slagerspatroonsverenigin- gen de vakantieperiode met de maand Dr. J. P. van de Geer aanvaardde Leids lectoraat voor experimentele psychologie Gistermiddag aanvaardde dr. J. P. van de Geer het ambt van lector aan de Leidse Universiteit in de experimentele psychologie en de psychologische statistiek met een openbare les onder de titel .Experi mentele psychologie" waarin hij in het bijzonder de nadruk legde op het verschil tussen deze wetenschapsbeoefening en de psychologie als didactische richting, speciaal gericht op de praktische individuele geestelijke gezondheid. De experimentele psychologie sluit weinig aan bij de voorstelling die de leek zich van psychologie pleegt te maken, aldus dr. v. d. Geer. Dat is niet verwon derlijk, want men kent de psychologie meestal uit toepassingen op het gebied van de geestelijke gezondheid, de be roepskeuze, of de personeelsselectie. Dit zijn gebieden waarmee de experimentele psychologie weinig directe aanknopings punten heeft. Experimentele psychologie let niet zo zeer op verschillen tussen mensen, maar op datgene waarin de mensen overeen stemmen. Het is de studie van de manier waarop de mens waarneemt, voelt, denkt, leert, dus hoe de mens in zijn relaties met de wereld om hem heen functio neert. Dr. Van de Geer illustreerde, dat de eenperimentele psychologie een belang rijke functie heeft voor de theorievor ming in de psychologie. In ons land wordt de experimentele psychologie in het universitaire kader nog teveel gezien als een didactische aangelegenheid en wordt er niet voldoende aandacht be steed aan het onderzoek zelf. Dit kan een nadelige invloed hebben zowel op de ontwikkeling binnen de psychologie zelf, als ook op de uitgroei van haar moge lijke bijdrage tot andere wetenschappen. Dr. Van de Geer bleek de toekomst voor zijn vak niet somber in te zien. Omdat er meer begrip is gekomen voor toepassingen van de experimentele psy chologie, bijvoorbeeld bij het onderzoek van de relatie tussen mens en machine, zal wellicht ook het fundamentele onder zoek gestimuleerd worden. Bovendien is er in de psychologie een verschuiving te constateren van de belangstelling voor wetenschappelijke systematiek naar onderzoek van concrete probleemgebie den. Deze problemen vragen vaak een interdisciplinaire beschouwingswijze en dit kan voor de experimentele psycho logie een gunstig klimaat blijken te zijn. Dr. Van de Geer. die zijn openbare les met het gebruikelijke toespreken besloot, recipieerde nadien in de ontvangstzaal van de Academie. ferge Henegouwen vraagt voor haar technische dienst Belt c. Naast een prettige werkkring uitstekende toekomstmogelijkheden. 5-daagse werkweek. U even 21782 of na 7.30 uur 21774 voor een persoonlijk onderhoud. juni wordt verlengd. De desbetreffende organisaties van werknemers kunnen zich met dit voorstel verenigen. Naar de mening van B. en W. bestaat er geen bezwaar tegen de vakantierege ling voor de slagerswinkels in bovenbe doelde zin te wijzigen. Verder komen in deze zitting nog de volgende voorstellen aan de orde: het onbewoonbaar verklaren van de panden Langebrug 67 en 69 en Gortestraat 32; het visrecht in de Grote Sloot in de ge meente Warmond, bij verlenging te ver- B. en W. van Leiden wensen f 5000.— bij te dragen in campagne tegen verontreiniging Door de toenemende verontreiniging van straten, grachten, pleinen en recreatie gebieden dreigt de goede reputatie, die ons land geniet op het terrein van helder heid en netheid, verloren te gaan. De oorzaken hiervan moeten enerzijds worden gezocht in onnadenkendheid en achteloosheid van het publiek, terwijl anderzijds de verontreiniging in de hand wordt gewerkt door de moderne verkoopmethoden, waarbij de reclame voor en de verpakking van produkten een belangrijke rol spelen. Ook in onze stad moet helaas worden geconstateerd, dat de vervuiling van straten en grachten, mede tengevolge van een personeelstekort bü de straatveeg- dienst, in ernstige mate toeneemt. De Stichting Recreatie heeft thans op verzoek van de Algemene Nederlandse Vereniging voor Vreemdelingenverkeer en de Koninklijke Nederlandsche Toe ristenbond A.N.W.B. het initiatief ge nomen voor het organiseren van een nationale campagne tegen de verontrei- °iging van ons land in de meest alge mene zin van het woord. Een Centrale Werkgroep zal binnenkort onder het motto „Opgeruimd staat netjes" het be gin van de campagne inluiden. Teneinde de actie te doen slagen zullen alle mo derne reclame- en propagandamethoden zoals radio, pers, televisie, films, affiches een kleur- en tekenwedstrijd voor de jeugd, worden toegepast. Daarnaast ligt net in de bedoeling te komen tot de op richting van Plaatselijke Actie Comité's w ondersteuning van de landelijke actie. °e activiteiten van deze comité's kunnen jmn de plaatselijke omstandigheden wor den aangepast. Door de Centrale Werk groep zal aan de comité's alle mogelijke medewerking worden gegeven. Voor de uitvoering van het voor 1961 opgestelde plan zal naar raming een be jag nodig zijn van f 1.000.000. Teneinde mt bedrag bijeen te brengen heeft de Stichting een beroep gedaan op de rijks- provinciale- en gemeentelijke overheid, alsmede op het bedrijfsleven. Het is B. en W. door nadere informatie bekend, dat zowel het Rijk, als de provincies en ook vele grote en middelgrote gemeen ten financiële medewerking zullen ver lenen, terwijl het bedrijfsleven reeds een bedrag van f 100.000 beschikbaar heeft gesteld. Aan de kleinere gemeenten is verzocht een bijdrage van vier cent per inwoner beschikbaar te stellen, terwijl van ge meenten met een meer stedelijk karak ter een bijdrage van 5 cent per inwo ner is gevraagd. Voor Leiden komt dit overeen met een totaalbedrag van f 5000. B. en W. zijn van oordeel, dat ook onze gemeente daadwerkelijk aan het slagen van de nationale campagne moet medewerken. Ofschoon de Stichting Re creatie heeft verzocht het gehele subsi die ad f 5000 te harer beschikking te stellen, menen B. en W.. dat het aanbe veling verdient de stichting een bij drage toe te kennen van f 4000 en f 1000 te bestemmer, voor de bestrijding van de kosten van een nader te vormen Plaat selijk Actie Comité. B. en W. stellen de raad voor om in deze geest een besluit te nemen. Door nog onbekende oorzaak brak gisteravond omstreeks kwart voor negen brand uit in een oude woning aan de Weipoortseweg te Zoeterwoude. In dit met riet bedekte pand is de rüwielzaak van de heer L. G. v. d. Akker gevestigd. Het werd tevens bewoond door het gezin vrouw en tien kinderen. De Leidse brandweer was spoedig ter plaatse. Met vüf stralen werd het snel om zich heen grijpende vuur bestreden. De ouders en negen kinderen konden zich in veiligheid stellen, doch de zesjarige Werner Horst Op deze foto ziet men de brandweer in volle actie. (Foto Leidsch Dagblad) de lichaampje van het ventje aan in de nog smeulende resten van de woning. kwam in de vlammen om. Nadat de Het grote gezin is op het ogenblik bü J. W. den Eisen, bestaande uit man, brand was geblust trof men het verkool- omwonende ondergebracht. huren aan P. van der Drift, beroeps visser, wonende te Warmond, zulks ge durende het jaar 1961, voor de som van f75,per jaar; het aanbrengen van een wijziging in de begroting voor het jaar 1960 en 1961; het instellen van een rechtsvordering tegen de heer P. A. Kre kelaar te Leiden tot betaling van het door hem aan de gemeente verschuldigde bedrag ad f 657.32.; idem tegen de heer J. de Mooy te Leiden tot betaling van f 350,—. Brandweerwandeling wordt groot festijn Gezien de grote belangstelling, die er zowel in wandelsportkringen als onder de Leidse schooljeugd bestaat voor de Brand weer-Jubileum-Stempel tocht, be looft de tocht een succes te worden. Dit wandelfestün wordt op zaterdag 13 mei gehouden door de Brandweerpersoneels vereniging „De Vlam" ter gelegenheid van haar 15-jarig bestaan. Er zullen een aantal attracties aan deze tocht verbonden zijn. Naast een speciaal ontworpen herinneringsmedaille voor de deelnemers (sters), wordt voor de deelnemende groepen een aantal fraaie prijzen beschikbaar gesteld. Voor de jeugdige deelnemers (sters) is aan deze tocht een opstelwedstrijd verbonden met als inzet enige prijzen, toe te kennen door een jury, die wordt gevormd door de heren P. A. Wisse, P. J. W. van Adrichem en J. H. v. d. Berg. ATTRACTIE Juryleden, route-controleurs en mars leiders zullen op zeer originele wijze in de gelegenheid worden gesteld hun taken te vervullen. Dank zij de medewerking van de brandweerkorpsen te Voorhout, Sassenheim, Warmond, Rijnsburg, Oegst- geest en de Sikkens-Bedrijfsbrandweer, zullen genoemde functionarissen zich n.l. kunnen verplaatsen in brandweerauto's van genoemde eenheden, hetgeen reeds een attractie op zich zelf zal zijn. Op de terugweg zullen de deelnemers op de Haarlemmerweg worden opgewacht door het Leidse Jeugdorkest en Drum band „De Burcht". De stoet zal met de jeugdige muzikanten voorop de laatste kilometers naar de finish in de Brand weerkazerne afleggen. Ook de prijsuit reiking krijgt een feestelyk karakter. Deze zal n.l. voor de senioren (boven 16 jaar) plaats vinden in de foyer van de Stadsgehoorzaal en worden besloten met een gezellig samenzijn, opgeluisterd door de „Red-White and Blue Stars". Zilveren zakenjubileum Op 1 mei was het een kwart eeuw ge leden, dat de gebr. H. en J .Huisman in oen pand aan de Pieterskerkgracht motoren en rijwielen gingen repareren. Uit deze eenvoudige opzet, is in de loop der jaren het auto-, motor- en rijwiel- bedrijf, met vestigingen aan het Leven daal en de Hogewoerd gegroeid. Ter gelegenheid van dit zilveren jubi leum is gistermiddag in 't Schuttershof een druk bezochte receptie gehouden. Behalve vele zakenrelaties boden hier ook een vertegenwoordiging van de Bovag en de Vespaclub Leiden felicita ties aan. Gisteravond was er voor het personeel feest in „Het Haagsche Schouw". Tijdens een diner zijn hier nog vele hartelijke woorden gesproken.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 3