FILM ZELF I I GOLDEN FICTION G. Kalemink in Warmond bedolven onder bloemen en geschenken Weinig handel in IJmuiden NIC. VAN WELZEN WERD ERE BURGER OEGSTGEEST HET JOURNAAL VAN UW LEVEN POGINGEN OM IN LAOS TOT EEN SCHIKKING TE KOMEN 1 Geen twee vingerafdrukken zijn hetzelfde. Geen twee sigarettenmerken zijn gelijk. Wie zachtheid wil moet zorgvuldig kiezen. Laurens U.S.A. tabakken zijn de zachtste van Amerika. U proeft het: zij maken de zachtste van alle! Jk* MAANDAG 1 MEI 1961 Hartelijk afscheid van Panagro De heer G. Kalemink heeft zijn werk zaamheden als directeur van de Aanne mingmaatschappij „Panagro" N V. be ëindigd. Dat de afscheidsreceptie, welke zaterdagmiddag in „Meerrust" te War mond werd gehouden, druk bezocht was behoeft geen verwondering te wekken. Immers, de scheidende directeur, over wiens kwaliteiten wij reeds eerder schre ven, wordt in brede kring zeer gewaar deerd. Men bood de heer Kalemink be halve de beste wensen een groot aantal bloemen en geschenken aan. De cadeaus lagen zowel op als onder een grote tafel uitgestald. Tot degenen die op de recep tie hun dank en waardering uitspraken voor al hetgeen de directeur in zijn werkzaam leven heeft gedaan behoorden de burgemeester van Warmond, jhr. mr. L. M. E. von Fisenne, de Leidse wethou ders J. C. van Schalk en A. J. Jongeleen ir. J. J. G. van Hoek en mr. H. A. C. Branderhorst, resp. voorzitter en secre taris van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland, de heer J. G. J. Verhey van Wijk, voorzitter van het De partement Leiden van de Ned. Maat schappij voor Nijverheid en Handel en mr. P. J. de Ruyter de Wildt als secreta ris van de Vereniging: van Industriëlen. Prijsvraag Nederlands Klassiek Verbond LEIDSE LYCEISTEN ONTVINGEN EEN PRIJS Het Nederlands Klassiek Verbond heeft ook dit jaar weer twee prijsvragen uitgeschreven voor gymnasiasten en lyceïsten. De uitslag werd zaterdagavond tijdens een jeugdbijeenkomst in Nijme gen bekendgemaakt. Voor de artistieke prijsvraag waren er ruim honderd inzendingen, voor de lite raire kwamen 19 Nederlandse en 7 latijn- se opstellen binnen. Voor de artistieke prijsvraag kreeg Aad Stolwijk van het St.-Bonaventura Lyceum *n eerste prijs, Rene Segaar van het Rembrandt-lyceum, Wim van Kuilenburg van dit lyceum en Hans Overduin van het Chr. Lyceum ontvingen een tweede prijs, terwijl Trees Elias van het Chr. Lyceum een eervolle vermelding ter hand werd gesteld. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, 1 mei Veemarkt: To tale aanvoer 1811. Vette koeien en ossen 1153; varkens 658. Noteringen: Vette koelen le kw. 305-335, 2e kw. 280-300. 3e kw. 260-280; varkens (levend gew.) 186, 183, 180 per kg. Namens de Kamer van Koophandel wensen ir. Van Hoek (links) en mr. Branderhorst de scheidende directeur van ..Panagro'' een ge lukkige toekomst. (Foto Leldsch Dagblad) Des morgens was er een bijeenkomst met de naaste medewerkers, tijdens wel ke de heer en mevrouw Kalemink o.m. een reis van drie weken kregen aange boden. VLIEGTUIGJES IN „DE TURK" Ter gelegenheid van haar 25-jarig be staan heeft de Leidse Luchtvaart Club zaterdagmiddag in de bovenzaal van res taurant „In den Vergulden Turk" een expositie van diverse types modelvlieg tuigen gehouden en haar leden 's avonds een geslaagde lezing en filmavond aan geboden. Na bezichtiging van de expo sitie vulde de zaal zich weer met een groot aantal feestgangers. De voorzitter, de heer F. W. Olthof, mocht zich in zijn welkomstwoord in het bijzonder richten tot het hoofdbestuurslid, de heer A. L. Ponjee, de secretaris van de K.N.V.V.L., de heer J. Asselberg, districtsbestuurder R Das en de bekende luchtvaart-journa list, de heer J. Geertsma. Een hoogte punt van de avond vormde de huldiging van de heer J. J. Robert, een der oprich ters van de L.L.C. en nog steeds een zeer actief lid. De voorzitter bracht de jubi laris dank en hulde voor het vele werk, dat hy in het belang van de L.L.C. had verricht en liet zijn woorden vergezeld gaan van een plaquette met inscriptie van de K.N.V.vX. Voor een tweede hoogtepunt zorgde hierna de heer Ponjee. die de L.L.C. na mens de K.N.V.v.L., afdeling modelvlieg tuigsport, kwam complimenteren met haar 25-jarig jubileum en haar ter ge legenheid hiervan een fraaie elektrische klok voor het clubhuis aanbood. Het overige gedeelte van het programma om vatte de vertoning van een tweetal fraaie kleurenfilms over een serie proefvluch ten van de bekende Fokker „Friendship" en over het modelvliegtuig op het vliegveld „Teriet", alsmede een lezing van de heer Geertsma onder het motto: „Van balsalat tot raket" met in aanslui ting hierop de film „Jet", waarin de ont wikkeling van de vliegtuigmotor wordt weergegeven. „Koninginneconcert" Ned. Madrigaalkoor Ter inleiding van de verjaarlag van H.M. de Koningin gaf zaterdagavond het Ned. Madrigaalkoor een „Koningin neconcert" in de Stadsgehoorzaal. Her man Strategier leidde bekwaam en vaar dig een feesteiyk programma, waarin het koor ditmaal toch niet in elk opzicht zyn reputatie waar maakte. Als verrassing na de pauze de zelden gehoorde „Messe Soleninelle" van de „oude" Rossini, die van zichzelf schreef, dat hy voor de „opera buffa" geboren was. Ook in deze mis verloochent hij zyn ware aard en specifieke styi niet: de melodieuze muziek heeft, op enkele uit zonderingen na, niets met de geestelyke inhoud van de tekst te maken. In het verrukkelijke „bel canto" klinkt echter telkenmale Rossini's originele geniali teit door. Het koor gaf het werkje een klankschoon, luchtig en hoogst accuraat gewaad. De soli berustten bij Wilma Driessen (sopraan), Mea Boon-Naberman (alt), Chris van Woerkom (tenor) en David Hollestelle (bas). Van deze spande de alt de kroon! ZU heeft zich van so praan tot een absoluut volwaardige alt omgeschakeld en maakte het „Agnus Dei, qui tollis peccata mundi" tot een imponerende climax. Voor de pauze klonken Muls Domme Salvam Fac" en het „Te Deum Laudamus" van Hendrik Andriessen. In beide werken leek het koor stellig nog niet volkomen voor zijn taak berekend. Dit was wel het geval in de „Ochtendhymne" en „Avondhymne" van Strategier: knap geschreven, mo derne polyfonie, de hoogste eisen stel lend aan de trefzekerheid. Hier hand haafde men zyn reputatie. De jeugdige sopraan Wilma Driessen, verbonden aan de Ned. Opera, had véél te hoog gegrepen met Mozarts „Exsul- tate Jubilate": onvoldoende adembeheer- sing ongelijke en soms reeds scherpe toonvorming schaden dit op zichzelf fraaie materiaal. Waarom bovendien door ontoelaatbare inventies Mozart te ontsieren, uitsluitend om met een hoge Cis te pronken? Zo iets komt niet te pas. Jan van der Meer begeleide de ganse avond technische en stylistisch perfect aan de vleugel. Barm Martyn bespeelde het aanvankelyk veel te luid en te star klinkende elektronische orgel. Voorzitter C. Zandbergen en de heer L. Questroo, plaatsvervangend voorzit ter Ver. „Koninginnedag" voerden het woord en begroetten de vele autoriteiten, o.w. burgemeester Van Kinschot, wet houder Van Schaik en bestuursleden van het Anjerfonds. De eerste dankte voor het feit, dat dit fonds f. 1500 geschon ken had voor de aanschaffing van avondkleding voor de koorleden. De vraag lykt ons gewettigd: „Is dit nu wel in overeenstemming met de doelstellin gen en opzet van het Anjerfonds?" Het komt ons op zyn minst genomen „vreemd" voorHet concert is met het gezameniyk staande zingen van het „Wilhelmus" geopend. H. Belgische vissers verlaten visserij (Van onze Brusselse correspondent) Steeds meer Belgische vissers, zelfs zy, die van families stammen, die reeds van oudsher 't beroep hebben uitgeoefend verlaten de vissery voor een betrekking aan de wal of voor een by de mari ne of by veerdiensten op Engeland. Tydens de Jongste vergadering van de rederscentrale van Oostende is ge bleken dat de reders nog nauweiyks vol ledige bemanningen kunnen vinden en dat iedere week vissersschepen in de havens van Oostende, Nieuwpoort en Zeebrugge biyven liggen, omdat zy niet bemand kunnen worden. Het biykt dat in het zomerseizoen de vissers graag gaan varen op de veerboten op Engeland, met name die van de dienst Oostende-Dover. De Belgische dienst van het zeewezen die deze lynen helpt exploiteren heeft zo on langs 140 man in dienst genomen voor schepen die de zomerdienstregeling uit voeren. Meer dan 60 vissers zyn over gegaan naar de Belgische marine, die enige nieuwe eenheden in dienst stelt. Ook biyken de vissers betrekkingen aan de wal te ambiëren, de gemeenteiyke diensten hebben ze graag onder hun personeel. In de Belgische kustplaatsen is er bijna geen huisknecht, of hy is vroeger visser geweest. Oorzaken van het verloop zijn in eerste instantie de wei nig benydenswaardige sociale verzor ging en de betrekkelijk lage gages by de Belgische vissery. Waren de verdien sten groter, dan zou volgens deskundi gen dat verloop niet zo groot zyn. De Belgische reders schijnen echter niet van plan of niet in staat hogere gages te betalen. Vier loggers en 65 kotters zorgden za terdag in IJmuiden voor een aanvoer van 4.240 kisten vis. Er waren 520 kis ten schelvis, 340 kisten wijting, 160 kis ten gul en kabeljauw, 10 kisten koolvis, 500 kisten haring, 10 kisten makreel, 670 kisten schol, 10 kisten tarbot, 300 kisten diversen, 350 stuks styve kabeljauwen en 65.000 kilo tong. In verband met Koninginnedag was er heden in IJmuiden geen handel. De schepen voeren daarom op de dins- dagmarkt. o.a. de Beatrice IJM 72 met 910 kisten vis, 280 kl. kistjes haring en 180 stuks styve kabeljauwen. Nieuwe uitgaven Verloren Vaderland, door Em. Litvlnoff. Ultg.: Hollandla, Baarn. Mountollve, door Lawrence Durrell. Uitg. A. W. Sljthoff. Lelden. Bedreigd bestaan, door M. J. van Marle- Hubregtse. Ultg.: W. van Hoeve, Den Haag. Tydens een na de aubade van de schoolkinderen gehouden intieme byeenkomst in het gemeentehuis is vandaag aan de voorzitter van de Oegstgeestcr Oranje vereniging, de heer N. van Weizen, de ere-medaille van de gemeente uitgereikt. De heer Van Weizen, die zich nu dus ere-burger van Oegstgeest mag noemen, ontving deze medaille met de daarbijbehorende oorkonde uit handen van burgemeester H. L. du Boeuff. Deze schetste uitvoerig de grote verdiensten van de heer Van Weizen als bestuurslid van de Oranjevereniging. „Vyf-en-twintig jaar lang heeft U zich voor deze belangrijke vereniging ingespannen met als resultaat, dat U op het ogenblik kan bogen op een schitterende staat van dienst". De burgemeester noem de de heer Van Weizen, die ook raadslid is, een markante figuur en een vrien delijk mens. Hy achtte het derhalve geenszins verwonderlijk, dat de populariteit van de nieuwe ere-burger zo enorm groot is. De heer Van Weizen, die op min of meer geraffineerde wyze met zyn vrouw en zoon de raadzaal was binnengelokt, toonde zich vanzelfsprekend zeer verrast met deze hoge onderscheiding. Advertentie. GA OOK SMALFILMEN DE FASCINERENDE HOBBY VAN MODERNE MENSEM l Grote vloot van de ZOAVO-landen sinds gisteren naar Zuidchinese Zee onderiveg „AFP" meldt uit Hongkong, dat ex-premier Soevanna Phoema, volgens een be- bericht van radio-Hanoi, heeft voorgesteld vandaag te Namon, dat elf kilometer ten zuiden van Vang Vieng is gelegen, bestandsbesprekingen te beginnen. Hij ver klaarde ook, dat zijn neutralistische regering bereid is me andere „belanghebbende partyen te spreken over de vorming van een voorlopige coalitieregering en de samenstelling van een Laotiaanse afvaardiging naar de conferentie van veertien landen, die 12 mei in Genève moet beginnen. Prins Soevanna Phoema deed dit voorstel in een bekendmaking die hy zondag te Xieng Choeang, in Lans, heeft uitgegeven. Amerikaanse soldaten niet naar oefening NAVO-landen De internationale commissie voor toe zicht op een bestand in Laos heeft zater dag de laatste hand gelegd aan een ontwerp-rapport over regelingen betref fende een wapenstilstand. Vandaag zou het rapport naar Londen en Moskou worden gezonden. De commissie verga derde in Nieuw-Delhi. De drie leden zyn India, Polen en Canada. De Indiase af gevaardigde is voorzitter. „Reuter" meldt uit Nieuw-Delhi, dat zondag aldaar is vernomen, dat de Indiase premier Nehroe zich met zyn Russische ambtgenoot Chroesjtsjow en met president Tho Tsji-minh van Noord- Vietnam in verbinding heeft gesteld in een poging om totstandkoming van een bestand in Laos te bespoedigen. De ambassadeurs van Frankrijk, Enge- Nederlandse vissersboten bij Duitse vlaggetjesdag Dertig gepavoiseerde Nederlandse vis sersschepen afkomstig onder meer uit Delfzijl en Termunterzyl hebben van daag luister bijgezet aan de vlaggetjes dag die in de Westduitse havenstand Emden werd gevierd. De vissersboten vormden het ere-escorte van de Neder landse „Krabben-Koningin", die de reis naar Emden maakte aan boord van een scheepje van de politie te water. De „Krabben-Koningin" werd in Em den verwelkomd door autoriteiten van de stad en van het land. Organisatrice van deze goedmoedige Nederlandse invasie was de vissersver eniging „De Dollard" uit Termunten. WASSENAAR Aan de Universiteit van Amsterdam slaagde voor het doctoraal examen ge neeskunde mej. N. J. v. d. Horst te Was senaar. land en de Verenigde Staten in Birma hebben zaterdag gezamenlijk een bezoek gebracht aan premier Oe Noe van Birma om hem op de hoogte te stellen van de opvattingen van hun regeringen over de situatie in Laos. De Westelijke diploma ten hebben er bij de Oe Noe op aange drongen, dat de neutralistische landen zich werkelijk inspannen voor een doel treffende uitvoering van een bestand in Laos. Het Amerikaanse ministerie van Bui tenlandse Zaken heeft medegedeeld, dat het tempo van de Russische hulp door de lucht aan de opstandelingen in Laos, dat de laatste paar dagen enigszins was afgenomen, zaterdag weer aanzienlijk is opgevoerd. Het Amerikaanse leger heeft zaterdag onverwachts besloten, af te zien van het vervoer van 6.000 militairen naar West- Duitsland, die daar zouden deelnemen aan aanstaande manoeuvres van de NAVO, aldus is zaterdagavond vernomen. Het schijnt dat dit besluit is genomen na de byeenkomst van de Nationale Veiligheidsraad, die zaterdag met presi dent Kennedy de situatie in Laos en Vietnam heeftb esproken. De grootste vloot die ooit door de Zoavo-landen is bijeengebracht is zondag op weg gegaan naar de Zuidchinese Zee. De schepen hebben verzegelde opdrach ten aan boord, waarin de plannen zyn opgenomen en uitgewerkt om Laos van de communisten te redden indien dit nodig moch blijken. De vloot samengesteld uit schepen van zes landen, aangevoerd door oorlogs bodems van de Verenigde Staten en van Engeland. De schepen bewogen zich ter hoogte van de kust van Brits Noord-Borneo, binnen aanvalsafstand van Laos. De vloot bestaat uit 60 schepen, vlieg dekschepen, kruisers, torpedobootjagers, onderzeeëers en bevoorradingsvaartuigen. Aan boord van de vloot bevinden zich ruim 6000 mariniers, speciaal opgeleide soldaten voor de krijg in het oerwoud en kikvorsmannen. De grote vliegdeksche pen dragen ruim 100 straaljagers, bom menwerpers en hefschroefvliegtuigen voor het vervoer van troepen met zich mee. 8 H H PVN B9 BS KM SI Kg S3 rA El 20 stuks 95 ct ■Alfr VIRGINIA CIGARETTES GEVRAAGD stoelen, tafels, canapé's, hoek of ladenkastjes. petroleumlam pen, oude muziekdoos met rol of platen en verder alles uit grootmoeders tijd. Brieven bur. van dit blad no. 1787 k. Te koop gevraagd witte stenen soepterrines en Jus- kommen met deksel, mah. wastafels en nachtkastjes. Oude regulateurklokken Br. bur. van dit blad no. 1786 k. Arbeider zoekt kosthuis met volle kost. Brieven bur. van dit blad onder no. 1743 k. R.-k. Jongeman, b.b.h.h., zoekt per 7 mei, grote, goed gemeubileerde zlt-slaap kamer met vrije opgang, gebruik van bad, tel. en keuken, op beslist nette stand. Brieven bur. v. d. blad onder no. 14440 k. ,e Jong as. echtpaar wil hel- Een aan vnje kamers met keu en. Brieven bur. van dit blad onder no. 1785 k. AANGEBODEN Verhuur van nieuwe luxe automobielen, o.a. Mercedes, Opel, Simca, V.VV. en DA.F. Blerman's Automobielbedrijf, Lelden, telef. lerman's Automoblelbe< Oude Singel 34403. Nieuwe auto's zonder chauf feur. Volkswagen, Chevrolet. Opel. Consul, v.W. busjes, be- telwaqens. lel bedrijf, 'el. 30600. Blonk's automo- Nleuwstraat 3341. stel' bl Tel. 't Huren van automobielen Is een vertrouwenszaak. Tlp- Top heeft Mercedes, Consul, Taunus, V.W., V.W.-busJe en 2 C.V., Opel Kapitan. Opel Re- kord. St.-Aagtenstraat 14, Lel den. Telef. 25709. Iedereen ls enthousiast als wij Uw matras overtrekken met damast, eenpers. vanaf f 19.50, tweepers. f 26.50. Smlt's bedden-tapijtenmagazijn. Mare 98. Vrouwensteeg 9. tel. 23913. Uw adres voor rotan meube len, mandenwerk, wiegen en bekleden van wiegen. Fa. v. d. Vaart. Lange Pleterskerkkoor- 24. reparatie-inrichting, 30534. Bromfiets aangeb., merk Sachs, f 60. Haarlemmertrek vaart 11, Oegstgeest. Liefst na 6 uur. Aangeb. prlnia onderhouden kinderwagen met matrasje. Wit met chroom, merk Koel- stra. Prijs f 35.Na 7 uur. Oostdwarsgracht 6. 2SF. B Gulf smeerstatlon. Serieuze aandacht voor Uw kostbare auto. Gulf Service, Verdam straat 6. Alle motoronderdelen heeft motorsloperij Cor Bolman, Hekkelaan 223, Den Haag, te lefoon 11.45.01. Middenstandsopleiding. Snelle grondige cursus. Kon. Erk Pltmanschool. Plantsoen 65. tel. 26558. B Auto's ln goede staat, wy leveren U elk gewenst merk. 10.000 km. garantie. Financie ring mogelijk. Van den Berg, Hoogl. Kerkgr. 42, telef. 30692 ft) Leert D.A.F. rijden. Een voudiger, goedkoper. Inlich tingen bij Gebr. van Ulden, D.AJ -dealer. Verdamstraat 6. Tel. 23041. R Overhemdenreparatie, mo- rne boorden met stevige voering. Herenmode Warnecke, Haarlemmerstraat 158, Leiden. Tel. 33983. B „Wlenese" ladders, trappen, steigers voor timmerlieden, aannemers, loodgieters, schil ders. Fabrlekspryzen. Hout board, triplex, hangkasten, leg kasten, keukenkasten. Komt vrijblijvend eens kijken en prys vragen. „De Houthal", Hoge- woerd 99. tel. 22536. 8 Schoorsteenveger sinds 1875. nze ervaring is Uw waar borg. Jac. Stouten, Schelpen kade 23, tel. 21756. Granieten aanrechtbladen, foots tenen, douchecellen. Hans onte. graniet-terrazzobedryf. Mors weg 55 A. tel. 26314 k. B Berinl bromfietsen, ln 16 modellen uit voorraad lever baar. Prijzen vanaf f 398. Van Zyp, Haarlemmcrstr. 295. Korevaarstraat 6. B Nieuwe auto's zonder chauf feur, nieuwste modellen 1961, o.a. Taunus 17 M, Opel Rekord, Volkswagens, Anglia, Consul, V oiks wage nb lisjes met open dak. Garage Werkhoven. Mare- dijk 34 a. tel. 22300 - 32735. B Rljbewys? Bondsrijschool Hendriks geeft U vlugge, vei lige en goedkope lessen in de nieuwste Daupnine 1961. Maresingel 37. tel. 33623. B Leiderdorp. Herenhuizen ln aanbouw. Riante ligging. Stlchtingskosten v.af f30.980. Arch. P. van der Sterre. L'dorp, tel. 01710 - 23838. Hyp. tot 80%. Bohan Bouwgemeenschap N.V., Brigittenstr. 17.. Utrecht, tel. 030 - 16757/19727. Tevens inlichtingen J. H. Struyker Boudier. tel. 01899 - 3269, ver der 01710 - 24122. Overgangsleeftyd? Migraine? Ongezonde teint? Jeugdpuist jes? Verstopping? Vetzucht? Nattermann's bloedzuiverende thee no. 8 helpt! Groot pak f 1.85 bij elke drogist. B Kinderrywielen v.af f49.50, sportrywielen vanaf f 80. Ook Rudge en Simplex voorradig. Fa. Dusoswa, Turfmarkt 13, tel. 24409. B Alles voor de baby. Baby sets, watten, gaasjes, alcohol, boorwater, babykruiken, bed- zeil, veiligheidsspelden, navel bandjes, babyzeep. Drogisterij Boerhaave, Haarlemmerstr. 68, Leiden. B Ook U kunt in het bezit komen van een klasse naaima chine. Na le aanbetaling reeds vanaf f 5.- per week. Komt U eens praten bij: P. J. v. Steijn. Nieuwe Ryn 46 B. B Gratis proefles ln onze nieu we Opel. Snelle, dus voordelige opleiding bij erkende ryschool Frans Goddijn, Madoerastraat 29 of Garenmarkt 5, Leiden. Telef. 34430. Desgewenst wordt U van huis gehaald. B Zig-zag naaimachines vanaf f 350.met 3 jaar garantie en gratis les aan huis. P. J. v. Steyn, Nieuwe Rijn 46 B, Lei den. Laten wy Uw gebroken voorwerpen repareren, zoals Saks. groepen, antieke borden, koper, tin. meubelen enz. Het oude vertrouwde adres: Bremaner, Goegerritsteeg 1. Telef. 22791. Diverse bestelwagens en sta tioncars te koop aangeboden. Calex Autobedrijf N.V.. Lelden, Kort Galgewater 1416, telef. 33355. B Aangeboden N.S.U. Quickly bromfiets, in zeer goede staat. Prijs f 135. Te bezichtigen: De Wit, Hoogmadeseweg 7. t/o. no. 40, Leiderdorp. 2-pers. kano met peddels, '.a.n. Mevr. Nell. Hoge Ryn- k 93. Lelden. Te koop aangeboden ge stoffeerde woon- of weekeind- boot met vaste ligplaats. Te bevr.: P. B. Steffens, Anjer straat 3 D. Katw. a/d. Rijn. B Bij Boekbindery P. M. Jan sen op de Witte Singel 13 A. kunnen liefhebbers gratis ge kleurde hoekjes van kunst leer krijgen. Ook voor kleuter onderwijs. B Te koop aangeboden radio, ln zeer goede staat. Tevens bromfiets. Berini M21. Pan- crassteeg 5. Leiden. Na 6 uur. DIVERSEN B Dansen. VrHdag bevrydings- bal, vanaf 8 uur ln „Den Burcht" Jacobazaal) B Verloren, donderdag, 27 april, tussen 11 en 13 uur, in centr. stad, klein tasje van „Lux toiletzeep". Inhoudende vier briefjes van f 100.Ge zin ernstig gedupeerd. Bij te rugbezorging. goede beloning. Stuyvesanthof 54, Leiden. B Wonlngruil. Wie ruilt onze zonnige 3-kamerflat voor een ander huis. Brieven bur. van dit blad no. 1727 k. B Een prachtig b.huis, goede stand, rullen voor een zelfde huls met huisk. Geen suite. Br. bur. v. d. blad no. 1737 k 5if,

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 7