Heksen van Maita Wethouder A. J. Jongeleen - 25 jaar raadslid - Ridder Oranje Nassau Schooljeugd brengt B. en W. aubade Koninklij ke onder scheidingen in Leiden en omgeving Natuur, sleutel tot ons bestaau INKOMSTENVERMEERDERING MEDEWERKERS GEEN DAK BOVEN HET HOOFD Belgische vorstin in Aken en Düren hartelijk begroet WITTE KRUIS Kerkelijk Leven ZATERDAG 29 APRIL 1961 Ter gelegenheid van de verjaardag van H.M. Koningin Juliana zijn aan personen in en om Leiden wonende de navolgende Koninklijke onderscheidingen verleend: Bank N.V. te Alphen aan den Rijn; J. M. Vilders te Leiden, opzichter bij de Regio nale Directie Zuid-Holland en Zeeland van de Rijksgebouwendienst; L. Schipper te Voorschoten, kantoorbediende II bij de N.V. Van Gend en Loos; A. C. van Duijn te Katwijk aan Zee; J. den Hertog, wonende te Gouda, hoofdboekhouder bij de N.V. Wed. Boonstoppel en Zonen te Waddinxveen; mej. A. Kroon, afdelings chef bij C. en A. Brenninkmeijer te Lei den; J P. van der Aart te Lisse, verte genwoordiger bij de groothandel in levensmiddelen N.V. v.h. C. Schrama Azn.; J. Pellekooren te Boskoop, bedrijfs- ohef bij de exportfirma P. van Nes Azn.; mej. J. P. Segaar, voorheen huishoudster bij H. Hettema te Voorschoten en P. Oudshoorn, chef-amballeur bij de N.V. Holl. Constructiewerkplaatsen te Leiden. In brons: mej. C. Rip, zelatrice en hoofdzelatrice van Pauselijke Missiege nootschappen, wonende te Waddinxveen; N. van der Kroeg, penningmeester van het zangkoor van de r.-k. parochie van de H.-Victor te Waddinxveen en M. Gerts, lid van genoemd koor, J. Raap horst, brandwacht lste-klas bij de gemeentelijke vrij willige brandweer te Hazerswoude; H. Bos, voorman-monteur bij 't gemeentelijk elektriciteitsbedrijf te Katwijk; W. M. van Kampenhout, eerste portier bij het Academisch Ziekenhuis te Leiden; mej. M. Sloos, oud-werkster bij de Leidse Universiteit; mej. S. C. de Wolf, oud-werkster bij de Leidse Univer siteit en H. Ververs te Leiden, besteller lste-klasse der P.T.T. Benoemd tot Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw: prof. dr. A. E. van Arkel, hoogleraar aan de Leidse Universiteit; prof. dr. C. G. G. J. van Steennis, bijzonder hoogleraar aan de Leidse Universiteit en wonende te Oegst- geest; ir. L. E. J. Brouwer, wonende te Warmond, directeur van de N.V. Kon. Ned. Petroleummij.; J. F. H. Wijsen, wonende te Wassenaar, direoteur-gene- raal voor de middenstand en het toe risme bij het ministerie van Economi sche Zaken en prof. dr. J D. Verlinde, voormalig hoofd van de afd. Medische Microbiologie van het Ned. Instituut Benoemd tot officier in de Orde van Oranje-Nassau: prof. dr. Th J. G. Lo- voor Preventieve Geneeskunde te Leiden, cher, hoogleraar aan de Leidse Univer siteit, lid van de Commissie tot onder zoek naar de geschiktheid en de be kwaamheid voor de Buitenlandse Dienst en lid van de Commissie voor het af nemen van het examen tot ambtenaar van de Buitenlandse Dienst; dr. J. D. A. Boks, oud-reotor van het Rembrandt- lyceum te Leiden; dr. W. C. de Leeuw, wonende te Leiden; G. W. J. de Nooyer, hoofdinspecteur-titulair van 's Rijks 'be lastingen. hoofd van de inspectie der registratie en successie te Leiden; dr. ir. H. ter Meulen, wonende te Wassenaar, v.h. plaatsverv. coördinator van de Olieverwerkingsafdelingen van de Ba taafse Internat. Petroleummij.; mr. dr. L. Spreij te Oegstgeest en H. S. Hoger- zeil te Wassenaar, voorheen chef medi- schedienst Bat. Internat. Petroleummij. Benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau: ds. H. Visser, emeritus predikant van de Christelijk Gerefor meerde Kerk te Sassenheim; drs. L. J. van der Meulen, dirigerend officier van het district Rijkspolitie 3de-klasse, com mandant van het district Leiden van het Korps Rijkspolitie, wonende te Was senaar; A. J. Jongeleen, wethouder der gemeente Leiden: A. Ouwerkerk, hoofd technicus bij de Leidse Universiteit; A. Beekes, districts- en assistent-hoofd kwartiercommissaris van de Ver. „De Nederlandse Padvinders", wonende te OegstgeeSt; P. Westerhof, ontvanger van 's Rijks belastingen, hoofd van het kan toor der directe belastingen en accijnzen te Hillegom; E. A. Piel te Wassenaar, oud-directeur van de N.V. Ned. Beton- mij. Bato; L. Hortensius te Rotterdam, directeur van het Expeditiebedrijf .Rijn stroom" te Bodegraven; C. Visser, bu reauchef der P.T.T. te Voorschoten; J. W. Meyer te Voorschoten, hoofd bu reau lata en Icao-betrekkingen der K.L.M.; J. G. J. Verheij van Wijk te Leiden; mevr. L. H. A. J. M. Timmer manSistermans, bestuurslid van di verse instellingen te Wassenaar en mevr. C. W. E. van der VijverVan der Voet te Rijnsburg, bestuurslid van diverse in stellingen. Begiftigd met de eremedaille, ver bonden aan de Orde van Oranje-Nas sau: in goud: mej. C. van der Aa, oud onderwijzeres bij het bijzonder lager onderwijs te Boskoop; P. J. Webbens, laboratorium-assistent bij het Acade misch Ziekenhuis te Leiden; J. van Nie- len te Waddinxveen en B. van Gent, or ganisator van de verkoopactie van kin derpostzegels te Waddinxveen; In zilver: mej. J. S. K. de Ridder, be stuurslid-onderwijzeres van de Herv. Zondagsschool „Levendaal" te Leiden; A. van den Berg, bestuurslid van de Arbeidersmuziekvereniging Voorwaarts te Waddinxveen; mej. E. B. Veltman, procuratiehoudster by de Alphensche Onder auspiciën van de Leidse Chris telijke Oranjevereniging gaf de „Tim- delerclub" gisteravond in de Leidse Schouwburg een verdienstelijke opvoe ring van het toneelstuk „De heksen van Malta". Het speelt, zoals de titel reeds doet vermoeden, op dit eiland. Een aantal officieren van de Engelse luchtmacht is in de tweede wereldoor log op Malta gestationneerd. Zy komen dikwijls in een huis, genaamd de „Hek sen van Malta", waar een vrouwelijke arts, Silvia Warren, vertolkt door Gérar van Kamp .samen met haar zuster woont. Het gehele stuk speelt zich af in de zitkamer van deze woning. De com mandant van de op Malta gestation- neerde legereenheid wordt op een gege ven ogenblik neergeschoten. De vijand is aan gegevens betreffende zijn vlucht gekomen op een wijze, die spionnage doet vermoeden. De majoor Manson (Wim Ouwerkerk) volgt zijn comman dant niet als zodanig op doch de staf in Engeland stuurt een zekere majoor Furguston (Wim van Hoorn). Weldra blijkt deze een agent van de Geheime Dienst te zijn. Hij is vastbesloten de spion in dit geval spionne op te sporen. Het duurt niet lang alvorens hij bemerkt, dat hij het moet zoeken on der één der vier „heksen van Malta", zoals hij ze noemt. Dit viertal bestaat uit de reeds genoemde vrouwelijke dok ter en haar zuster Olga Warren (Agnes Ouwerkerk-v. d. Blij) alsmede de reeds lang op Malta wonende Spaanse schone Virginia Law (Nel van Hoorn-Geel) en een verpleegster, die zich uitgeeft voor Fiffv Oakland (Greetje Schutte). Na een reeks verwikkelingen weet de majoor Furguston laatstgenoemde verpleegster als spionne te ontmaskeren. Het stuk werd vlot ten tonele gevoerd onder re gie van Herman Kr es. Wees modern, verf met gemak. Neem Ceta-Bever CETALAC De afdeling Leiden van de Ned. Ver. van Huisvrouwen heeft gistermiddag in café-restaurant ,In den Vergulden Turk' met belangstelling geluisterd naar een uiteenzetting van de heer Albert Gols over „Natuur, sleutel tot ons bestaan". De heer Gols, cineast van beroep, maar in zijn vrije tijd natuurliefhebber was gekomen in de plaats van dr. J. J. Smith die wegens kwetsuren, in Afrika opge lopen, verstek moest laten gaan. Mevr. C. Hageman-Verhagen, presidente van de vereniging, leidde spreker met een korte toespraak in. De heer Gols begon hierna zijn voor dracht, die boeiend was door een aantal films van hoog niveau. Hij vertelde zijn gehoor eerst wat over de geschiedenis e.. het ontstaan der verschillende na tuurmonument: in Nederland. Tevens sprak hij over het nut van dergelijke instellingen nu industrialisatie en wo ningbouw steeds meer van de kostbare natuurgronden .afknabbelen'. Het eerste natuurmonument in Nederland was het thans ver over de grenzen vermaard ge worden Naarder meer. Onder auspiciën van grote mannen op biologisch gebied in Nederland als dr. Jac. P. Thijsse en E. Heimans is dit prachtige meer, dat eigenlijk bedoeld was als vuilstortplaats van de gemeente Amsterdam, aange kocht. Hierna ging de heer Gols, bijgestaan door zijn echtgenote, over tot het ver tonen van de eerste film. Deze had hij gemaakt op de „Hoge Veluwe". Prachtig waren de opnamen van woeste stuifzan den, schuwe herten, dassen, vossen en wilde zwijnen. De aanwezigen namen eveneens een kijkje bij de steekspelen der korhanen in de vroege morgenuren. Vervolgens verscheen het Naardermeer op het witte doek. Deze. film is reeds vertoond op de televisie, ongeveer een jaar geleden. Opnamen van zwermen opvliegende eenden, majestueuze knob belzwanen alsmede de uiterst zeldzame purperreigers en lepelaars trokken aan het oog voorbij. Een film over het kooi- kerbedrijf, dat op het meer voor weten schappelijke doeleinden in stand wordt gehouden, completeerde deze documen taire over één van Nederlands schoon ste natuurreservaten. Na de pauze verschenen kleurenfilms op het scherm. Een film over het vogel eiland „De Beer", waar bezoekers de prachtige parnassiaweide, zeehonden, 'n overvloed van zeevogels en andere in teressante verschijningen kunnen be wonderen. Jammer is het, dat de uitbrei dingsplannen van de Rotterdamse ha vens een oog hebben laten vallen op dit prachtige gebied. Als laatste vertoonde de heer Gols 'n film over de Oost-Zanerpolder, een rijk weidevogelgebied, da-t binnenkort ten offer zal vallen aan Amsterdams Coen- tunnel-plannen. Financiële instelling biedt aan hen die hun inkomen wensen te vergroten een blijvende, ruime bijverdienste. Het betreft hier geen colportage. W(j zoeken hiertoe die beschikken over goede omgangsvormen en propagandistische eigen schappen. Sollicitaties te richten onder no. 47572 aan het bur. v. d. blad. Afd. Leiden Rode Kruis moet het reeds vele maanden zonder eigen gebouw stellen Tijdens de gisteravond in „Het Gulden Vlies" gehouden jaarvergadering van de afd. Leiden en omstreken van het Ned. Roode Kruis hebben zowel de voorzitter, prof. dr. P. J. Gaillard, als de secretaris, mr. H. C. de Vroom, nog weer eens de aandacht gevestigd op een nog steeds niet opgelost probleem, welke deze actieve afdeling nu reeds vele maanden met grote zorgen vervult: het ontbreken van een dak boven het hoofd. Zoals bekend moesten de Rode Kruis- colonne en het magazijn vorig jaar hun hulsvesting in het Weeshuis aan de Hooglandse Kerkgracht prijsgeven toen dft gebouw was aangekocht door 't Rijk om hier in de toekomst een gedeelte van het Rijksmuseum voor Geologie en Mi neralogie onder te brengen. Hoewel een tijdelijke oplossing is gevonden: 'n paar lokalen van de openbare school aan de Rijnsburgersingel zijn afgestaan aan de colonne, terwijl de inboedel is opgesla gen in het Openbaar Slachthuis, waren zowel de voorzitter als secretaris van mening, dat hier slechts sprake is van een noodoplossing en dan nog een zeer gebrekkige. Voor een colonne, die dage lijks paraat dient te zijn is deze toestand volgens prof. dr. Gaillard, zeer onbevre digend. Ondanks ijverig zoeken, heeft het bestuur nog geen pand kunnen vin den. dat in aanmerking komt als huis vesting van het Rode Kruis. Naast deze pessimistische klanken, kon prof. dr. Gaillard deze avond ook enkele optimistische geluiden laten horen. Zo heeft onlangs de bloedtransfusiedienst een ideaal onderkomen gevonden in een igedeelte van het administratiegebouw van het Acad. Ziekenhuis. Het aantal (bloedtransfusies ln 1960 bedroeg 8659 (in 1959 ruim 7400), waarvoor in totaal plm. 6000 donors beschikbaar waren. Hoewel dit aantal in landelijk verband tot tevredenheid stemt, is er nog een groot tekort aan donors. Zo spoedig mo gelijk zal hiervoor een nieuwe campagne worden opgezet. Ook de thrombosedienst en het Welfare-werk hebben in het af gelopen jaar grote activiteiten ontwik keld, hetgeen ook kan worden gezegd van het Jeugd-Rode-Kruis. dat zich sterk heeft ingespannen voor een in zamelingsactie voor Marokko en Kongo. Uit het jaarverslag van de secretaris bleek om. dat de afdeling op 31 decem ber j.l. 10.178 leden telde. In 1960 werd aan 63 donors een Landsteinerplaquette en aan 182 bloedgevers(sters) een Land- steinerpenning uitgereikt. Het financieel overzicht van de pen ningmeester, de heer E. H. Moens, meld- Een buitengewone, met spoed bijeengeroepen, vergadering van het Leidse College van B. en W. moest hedenochtend als camouflage dienen voor het uitreiken van een onderscheiding aan de wet houder van Openbare Werken, de heer A. J. Jongeleen. Met een list naar binnengelokt: het zou gaan over de vijfdaagse werkweek van het ge- meentepersoneel, keek wethouder Jongeleen ver rast op toen ook zijn echtgenote en mevr. J. M. van Kinschot-Dorhout Mees deze „zitting" bijwoonden. Burgemeester, jhr. mr. F. H. van Kinschot, liet wethouder Jongeleen niet lang in het onzekere toen hij eraan herinnerde, dat het onlangs 25 jaar was geleden, dat de heer Jongeleen tot lid van de raad werd benoemd, waarop in 1946 zijn benoeming tot wethouder volgde. Vooral in de periode als wet houder, hebt gij, aldus de burgemeester, in de na oorlogse periode een stempel op de stad gedrukt. Van vroeg tot laat bent U in de weer geweest om herstellingen aan te brengen of werd mede door U toedoen een nieuwbouw begonnen. Doorkruisen wij de stad van noord naar zuid of van oost naar west overal valt uw invloed als wethouder van Open bare Werken te constateren, aldus de burgemees ter, die hierna mededeelde, dat het H. M. de Koningin had behaagd om de heer Jongeleen te benoemen tot Ridder in de Orde van Oranje Nas sau. Een onderscheiding waarmede hij ook mevr Jongeleen hartelijk gelukwenste. Nadat de burgemeester de onderscheiding had opgespeld, bood hij de jubilerende wethouder namens het College van B. en W. de bij de onder scheiding behorende draagmedaille aan. In een kort woord dankte een zeer verraste wethouder Jongeleen voor deze onderscheiding. de een batig saldo van ruim f456, waar door het kapitaal is gestegen tot f36.509. Een reserve, welke van belang werd ge acht in verband met de aankoop, resp. restauratie, van een nieuw gebouw. De begroting voor 1961 werd in deze vergadering, na een toelichting van de penningmeester vastgesteld op een be drag van circa f. 35.000. Tot leden van de kascommissie werden aangewezen de heren M. Zonderop en J .H. Zwaart. Aan het begin van deze vergadering heeft de voorzitter in enkele sympathie ke woorden aandacht geschonken aan het, overlijden van dokter A. v. d. Bijl te Oude-Wetering, aan wiens optreden het te danken is. dat het Rode Kruis in de Rijnstreek zoveel goodwill ontmoet. Voorts maakte prof .dr. Gaillard mel ding van het feit, dat de heer J. H. Schüller onlangs is afgetreden als be stuurslid, in welke kwaliteit hij een groot aantal jaren aan vele gevoerde campag nes enthousiast leiding heeft gegeven. Ruim tweeduizend leerlingen van de hoogste klassen der Leidse lagere openbare en bijzondere scholen waren hedenmorgen verenigd op het Stadhuisplein. Vlaggen, wimpels en vrolijke gezichten gaven een fleurige blik op deze kinderschaar, die ter gelegenheid van de a.s. verjaardag van Koningin Juliana bijeen was gekomen om een aubade te brengen aan het College van B. en W. en genodigden, die zich op het bordes van het Stadhuis hadden verzameld. Een vrolijk zonnetje bescheen de jeugd, die om half negen met begeleiding van het Leids Politie Muziekgezelschap plechtig het Wilhelmus inzette. Hierna volgden ,,'k Hou van Holland" „Gelukkig vaderland" en Dank en bede. De dirigent, de heer A. van Kapel wist zijn massale kinderkoor tot een grote prestatie te brengen door zijn enthou siaste en voor alle jonge zangers begrij pelijke leiding. Hierop hield de burgemeester, jhr. mr. F. H. van Kinschot, een toespraak. Hij sprak onder meer over de dichting van het Veersche Gat en de foto, die de pers bij die gelegenheid van Hare Majesteit heeft gemaakt. Hij zei, dat zij daarbij anders dan op foto's met een meer offi cieel karakter als Koningin temidden van haar eigen volk stond. „En zo", aldua de burgemeester, „is de Koningin overal en altijd in alle omstandigheden. Wij hebben een vorstin, waar men op kan bouwen en vertrouwen". Op zijn woorden schalde een duizendstemmig, driewerf „hoera" over het plein. Na de aubade begaf de feestelijke stoet die met honderden oranje en rood-wit blauwe vlaggen een indruk gaf van ware feeststemming, zich naar de Stadsge hoorzaal. Het onderwijzerskorps wees de leerlingen hun plaatsen, zodat ook dit onderdeel van het programma ordelijk en vlot verliep. Een gegons, onderbroken door vrolijke uitroepen, vulde de zaal, totdat de voorzitter van de Commissie Het Leidse marktgewoel werd hedenochtend overstemd door de zang van ruim 2000 schoolkinderen. (Foto L.D./Holvast) belast met dit feest, de heer N. B. M. Vreeburg, de jeugd om stilte verzocht. Zyn komst voor de microfoon werd met gejuich begroet. In zijn toespraak memo reerde hij het enige maanden geleden gevierde twaalf-en-een-half-Jarig rege ringsjubileum van Hare Majesteit Koningin Juliana. Tevens deelde hij mede, dat het be stuur van de Vereniging namens alle aanwezigen een felicitatiebrief zou ver zenden naar het Paleis Soestdijk. Na zijn toespraak klonk uit duizenden kelen nogmaals het Wilhelmus, na een drie werf hoera op het heil van onze Vorstin. Hierna volgde voor de jeugd, die alle zalen bezette, een aantrekkelijk en ge varieerd programma, waarmede allen zich uitstekend amuseerden. Kynologenver. „Rijnland" Ook voor de gisteravond in Zomer - zorg" -gehouden ledenvergadering van de Kynologenver. ..Rijnland" bestond we derom grote belangstelling. Dokter W. Versiteegh hield een interessante cause rie over ..Zintuigen, zenuwen en hun effect", waarin hij uitvoerig uiteenzette op welke wijze honden tot het verrich ten van bepaalde daden en handelin gen worden gebracht. Hij schonk daarbij ook aandacht aan de psychologische in stelling van dier en mens en schetste de relatie tussen beide, blijkende o.a. uit het feit, dat de communistische pro paganda en opleiding ten dele is voor bereid en ontwikkeld via experimenten met honden. Na afloop werd een ruim gebruik gemaakt van de gelegenheid tot vragen stellen. De vice-voorzitter, de heer F. Alofs sprak een inleidend en slotwoord. De Duitse bevolking en de grote Bel- gisohe kolonie aan de Nederrijn hebben Koningin Fabiola bij haar eerste be zoek op Duitse bodem in Aken en Düren een grootse ontvangst bereid. Terwijl Koning Boudewijn, met wie zij des ochtends per hefschroefvliegtulg bij de Belgische legerplaats Hitfeld bij Aken was aangekomen, op het oefen terrein Vogelsang in het Eifelgebergte manoeuvre van de Belgische eenheden bijwoonde, bracht de Belgische vorstin bezoeken aan scholen, klinieken en der gelijke in de garnizoensplaatsen. De mensen op straat riepen „Vlve la reine" en „Hoch Fabiola", zwaaiden met vlaggetjes en werkten zich door de door soldaten gevormde afzetting heen om haar van dichterbij te kunnen begroe ten. De Belgische gezinnen hadden er een waar volksfeest van gemaakt en van straf ceremonieel was nergens iets te bekennen. Overal moest de koningin handen drukken en tientallen boeketten kreeg zij in ontvangst te nemen. In „Basogne" in Aken bezocht zij het huis van een Belgische onderofficier wiens vrouw verlamd is. 's Ochtends werd bij bouwwerkzaam heden in een straat, waardoor Konin gin Fabiola zou passeren een onontr- plofte bom ui-t de oorlog ontdekt, welke in allerijl door de opruimingsdienst on schadelijk werd gemaakt. In Düren vertoefde Koningin Fabiola enige tijd ln enkele klaslokalen van een meisjesschool, waarbij zij zelf ook de leeringen vragen in aardrijkskunde stelde. Gagarin in Praag De Russische ruimtereiziger Joeri Gagarin is gisteren voor een bezoek van twee dagen be Praag aangekomen op uitnodiging van de Tsjeohoslowaakse communisbische partij. Zowel op het vliegveld als in de sbad werd Gagarin door duizenden mensen toegejuicht. Onderwijs schipperskinderen De staatssecretaris van O. K. en W. heeft gisteren een langdurig onderhoud gehad met afgevaardigden van organisa ties van binnenvaartreders en schippers over het onderwijs aan schipperskinde ren. Deze organisaties hebben de wens uitgesproken dat de leerplicht onvermin derd van toepassing wordt verklaard op de schipperskinderen. De staatssecretaris heeft zijn standpunt in deze uitvoerig uiteengezet. In de organisaties zullen naar aanleiding van dit onderhoud ver dere besprekingen worden gevoerd. Advertentie. DE eChte PIJNSTILLER Inderdaad, verlaat u rustig op Witte Kruis. Zo gemakkelijk in te nemen want verkrijgbaar In drie vormen tabletten, poeders of cachets. Medische Dienst- Oegstgeest Zondag: dokter Held, tel.' 24649. Maandag: dokter Hugen- holtz, tel. 20390. Leiderdorp Zondag: dokter H. A. Blaau wend raad, Hogewaard 4, Koude kerk, tel. 01714208. Maandag: Dokter P. van 't Woud, Hoofdstraat 40, Leider dorp, tel. 30070. Wassenaar De artsen A. F. F. Jan- sc, Kerkstraat 42. tel. 3005 en J. C. de Neef, Wilhelminaplein 1. tel. 8303, Was- senaarse Apotheek, Schouwweg 32, tel. 2402. Voorschoten Dokter J. E. James, Leidseweg 51, tel. 2520. NED. HERV. KERK Beroepen te Hattem (toez.) W. A. Poort te Hees beroepen te Nijmegen (toez.) B. A. Dagevos te Hattem. Bedankt voor Nieuwland-Oosterwijk T. Doornenbal te Oene. GEREF. KERKEN Aangenomen naar Oostvoorne J. de Waard. kand. te RUsoord. die bedankte voor Abcoude, Asperen. Coiynsplaat, Has selt, Hijum-Finkum, Kamerik en voor Vlnkeveen. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Vineland (Ontario, Canada) (Old Chr. Ref. Church) W. van 't Spijker te Drogeham. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Hlllegonda, dr en Dirk zn van C. Stok- kel en e. H. Bavelaar; Johanna Maria, dr van J. H. C. Wouters en M. E. W. ter Haar Johanna Maria, dr van J. P. Splinter en M. A. Kubken, Willem Cornells, zn van B. Ouwehand en C. Zwanenburg, Petra Con stance, dr van M. P. J. van Hoeken en P. M. J. Klinkenberg, Sylvia Sophia, dr van J. J. Deljn en S. A. van den Berg. ONDERTROUWD T. van der Vllst en C. H. Broers, J. C. Verstelle en A. Kuljper, J. G. Ligtvoet en J van der Hebden, P. Koekoek en W. L. N. Houwer, D. Schoneveld en M. J. Kolder man, C. M. den Hartog en E. F. A. Cou- wenberg, J. Raar en C. P. J. M. Conljn, A. van der MelJ en C. van der Born, G. Otte en J. D. van Roijen, W. H. Jansen en M. de HelJ, J. H. Steenbergen en E, de Wek ker, H. W. van Gennlp en T. E. M. M. Pérono, W. C. de Vogel en J. Arnoldus, A. L. A. Paardenkooper en E. Sedlak, H. F. Schouwink en J, van der Windt, H. E. M. Boeke en F. A. Bruin, W. Hillebrand en S. van Polanen, A. van Roijen en M. W. de Graaf. OVERLEDEN L. Guljt, 70 Jaar, man; J. P. Glasbergen, 64 Jaar, man; IJ. Schenkel, 69 laar, man; C. P van der Laken, 33 jaar, eentgen. van G. Zingel; M. C. J. Nielsen, 76 Jaar, wed. van L. J. van Stralen.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 4