RCL EN SVOW HADDEN TEGEN GWS EN LOOSDUINEN SUCCES Rijnsburgse Boys tegen koploper verdiende draw 's-Gravenz. S.V. CSVD-Noordwijk was wedstrijd van Van Duin Leiden draagt nu rode lantaarn Fortuinlijke zege voor ARC MAANDAG 13 MAART 1961 Rond de vierdeklassers Zaterdagvoetbal (Van een onzer verslaggevers) Er is zaterdagmiddag het een en ander gebeurd op de velden der vierdeklassers uit Leiden en omgeving. Sportief gezien dan. Eén blik op de uit slagen is voldoende om dit te constateren. Kortom: de meest onverwachte èn verrassende scores kwa men uit de bus rollen! Zowel in 4A als in 4B, boven en onder aan de lijst. In ons overzicht van vorige week zinspeelden we reeds op de mogelijk heid daarvan toen wij de komende duels van de beide koplopers in de vierdeklasse A tipten: GWS en Loosduinen. De warme ontvangst toegedacht aan beide ploegen in Leiderdorp en Oude Wete- De posities aan de top bleven dus ongewijzigd, alleen met dien verstande, dat er één kandidaat is bijgekomen: RCL. Aan de staart daarentegen veranderde er wel iets. In Leiden slaagde de rodelantaarndrager Alphen er n.I. in op Pomona de volle winst (0—1) te bevechten op concurrent „Leiden". Aangezien Semper Altius op eigen veld verraste door een 3—0 zege op Die Haghe heet de nieuwe hekkesluiter van nu af aan: Leiden. En, gezien de prestaties van de mannen van Piet v. d. Kwaak in de afgelopen weken, zal het de roodwitten niet meevallen zich van de rode lantaarn te ontdoen. Oosterlee, die vergeefs trachtte deze ope ningstreffer te voorkomen. Twee minuten later beroerde de ge vaarlijke De Zoete de touwen achter doelman Van der Lip. Arbiter Makkes wees naar het midden, maar toen de grensrechter van SVOW zich ermee be moeid had Ds Zoete had de bal met de handen meegenomen! werd er geen middenuit genomen. Hiertegen dienden de bezoekers officieel protest in. De sportieve strijd, die volgde leverde géén treffers meer op. Voorlopig heeft SVOW dus met 10 gewonnen. ring resulteerde in alle opzichten in een koude douche. RCL zegevierde n.I. vlot en verdiend met 31 over GWS de Racings tellen nu zélf ook weer mee! terwijl Loosduinen bij SVOW met 1—0 sneuvelde. Voor de Weteringers betekende deze winst de vijfde zege in successie! De voetbal lers uit het Westland grepen de enige kans om de voor hen onverwachte nederlaag alsnog om te zetten in een 1 1 spel met beide handen aan: zij protesteerden n.I. wegens het niet toekennen van de gelijkmaker. Dit gebeurde op advies van de SVO W-grensrechter! Op goede pad Eerste nederlaag voor SHS En wat te zeggen van de volkomen on verwachte misstappen van de leiders in 4 B: SHS en JAC. De Scheveningers ver loren met 3—2 van DEVJO. Met rust stond het hier 2—1 door doelpunten van De Ridder en v. Apeldoorn van DEVJO. In de slotfase scoorde Habermehl bij de stand 2—2 ce winnende treffer.. Voor SHS betekende dit de eerste nederlaag in dit seizoen. Concurrent JAC gebruikte deze misstap niet, want zélf verloren zij bij Jodan Boys óók: 21 (Rust 11). De twee winnende treffers kwamen van Al- fenaar en De Jong. Oegstgeest van laatste plaats Ook in deze klasse onderging in de staartgroep de situatie een wijziging. Ten gunste van Oegstgeest, dat zich de laat ste weken aardig aan het herstellen is. Ditmaal hielden de roodgelen met 2—1 de winst op Hoekse Boys in handen. Doordat de twee andere kandidaten voor de laatste plaats Spirit en DSO hun duel op 1—1 afsloten - de beide treffers scoor de Spirit! - hebben de Oegstgeestenaren de laatste plaats overgedragen aan DSO. De positie van VWS. dat niet speelde is er niet beter op geworden. Zaterdag wacht hier de belangrijke strijd: VWS— Oegstgeest! Slechte wedstrijd In Den Haag speelden RAS en Katwijk een slecht en wat onplezierige wedstrijd. De Katwijkers begonnen goed, maar toen het oranjezwarte overwicht verflauwde kwam de thuisclub op toeren. In de 23e minuut moest doelman Guyt voor de eerste maal naar het net. Bouman was hier voor verantwoordelijk. Acht minu ten vóór de rust werd het 20. Linksbin nen Lindt benutte nl. een pass van Bou man doeltreffend. Tot aan de thee do mineerde verder RAS. Ook na de rust was de thuisclub uitgesproken sterker. Een goed door Bouman genomen vrije trap - in de 5e minuut - beoordeelde de Katwijk-doelman verkeerd en 30 was het resultaat. Dit werd ook de eindstand alhoewel RAS verder beduidend sterker was. De arbiter moest nog de beide aan voerders tot de orde roepen. Veel sterker Een veel sterker RCL behaalde in Lei derdorp een volkomen verdiende en re- j gelmatige 31 zege op GWS. Een stand waarmee de Sassemmers tevreden mogen zijn. Dit voornamelijk te danken hebben aan hun doelman Ter Beek, die op pri ma wijze zijn heiligdom verdedigde. In de eerste helft had de strijd nog min of meer een wisselend karakter, waarin echter RCL de meeste en ook be tere kansen kreeg. Goed keepen van Ter Beek en het missen van doelrijpe kansen door Jansen en L. v. Telgen deed echter doelpunten uitblijven. Drie minuten vóór de rust werd het zelfs 01. De RCL- doelman werd nl. wat verrast bij een aanval over rechts. Linksbinnen Lens scoorde. Dezelfde minuut echter schoot Jansen ook de nul voor de Racings aan flarden, na goed werk van Rijnsburger. Na de thee waren de roodwitten op permachtig en doelman Van Well had verder een rustige middag. Er volgde een ware kanonnade op de veste van Ter Beek, doch het duurde nog een kwartier alvorens 21 kwam. Pim Rijnsburger nam al koppend deze treffer voor zijn rekening. Vijf minuten later scoorde, na een algemene actie voor de GWS-veste, L. van Telgen 31. Dit werd óók de eindstand van het levendige duel. Beide ploegen telden enige invallers. De strijd was sportief. In eigen doel Op Pomona streden de twee zwakke zusjes Leiden en Alphen. Het was vooral in de eerste helft zeer slecht voetbal. De Rijnstreekbewoners speelden wél iets fel ler dan de roodwitten, die o.m. Arie Windhorst weer hadden teruggehaald. Dit mocht echter niet baten want de stootkracht van de Leiden-aanval kwam ook nu niet verder dan een dikke onvol doende. De eerste helft verstreek zonder goals, alhoewel aan beide kanten wel enkele kansen aan de orde waren. Na de thee liep alles wat beter. De Alphenaren waren iets gevaarlijker maar stopper v. d. Kwaak cs. bleven de zaak meester. Tot in de 20e minuut. Linksbin nen Lagerweij zond toen een hard schot in dat heel ongelukkig voor de thuisclub door v. d. Kwaak van richting werd ver anderd: doelman Schneithorst was uit balans (01). Er werd verder wat ze nuwachtig gestreden. Robbers scoorde nog voor ^eiden, maar wegens hands van De Koning ging dit niet door. Zo bleef het dus bij die ene winstgevende tref fer van Alphen. Oegstgeest bleef op het goede pad. Ook nu werd er weer met 21 gewonnen. Ditmaal was Hoekse Boys het slachtof fer van de wil van de roodgelen om van de beruchte laatste plaats af te komen. De eerste helft verstreek zonder doel punten. Enerzijds door goed verdedigen van Hillebrand c.s. en anderzijds door de goed gelanceerde buitenspelval. Tien minuten na de thee namen de Boys uit een scrimmage de leiding (0-1), doch binnen 5 minuten was de score veranderd in 21. Johan v. d. Voort (als rechtsbuiten) legde de basis van 11, midvoor Heshusius deed de rest. Fraai was even later de winnende goal. Links buiten v. d. Kraan wipte de bal in het Hoekse doelgebied, invaller v. Leeuwen - R. Valk was geblesseerd geraakt - gaf een boogbal naar rechts en al vallend stootte v. d. Voort de bal in de Hoekse touwen (21). Gelijk op speelde men verder in prettige verstandhouding naar het eindsignaal dat met ongewijzigde stand kwam. (Van een onzer verslaggevers) Met een 1—0 overwinning op Excelsior M heeft ARC echt wel iets te veel gekregen. Het krachts verschil tussen beide ploegen was zo gering, dat de neutrale toeschou wer, indien de uitslag andersom zou zijn uitgevallen, daar ook vrede mee zou hebben gehad. De beslissende treffer kwam van de schoen van de snelle ARC-linksbuiten Valkenburg, die in de 35ste minuut een van zijn gevaarlijke rennen met een hard. doeltreffend schot besloot. Voor het zover was, had de Alphense aan- valslinie al enkele kansjes ongebruikt laten passeren. Zo zagen we midvoor Henk Visser bedenkelijk dicht voor de Excelsior doelman missen en stond rechtsachter Ten Broek een poging van Valkenburg in de weg. Aan de andere kant liet de Excelsior-midvoor een unie ke kans passeren en schoot rechtsbinnen Schipper, toen hij vrij voor doelman Van Horze verscheen, het leer tegen het houtwerk. Ook in de tweede helft strek te Vrouwe Fortuna beschermend haar hand uit over de ARC-ploeg. Wel wa ren ook nu weer de eerste aanvallen voor de Heulbewoners (meestal over links), maar daarna moesten de Alphe naren voortdurend hun magere voor sprong verdedigen tegen de in hun aan- valsspel groeiende gasten. En toen Versluis een van de Maassluis-aanval lers te zwaar aanviel en de arbiter dit honoreerde met een penalty, leek het met de ARC-voorsprong gedaan. Maar doelman Van Horze sprong als een tij ger naar de door Vink genomen elfme- terschop Geen treffer en die viel evenmin toen Verhaar een enorme ko gel inzond. In dit geval redde het hout- werd. Het bleef alzo 1—0. De voorlopige Nederlandse heren B-ploeg heeft zaterdagmiddag in het Wagener stadion in Amstelveen in een oefenwedstrijd een sterke Batavieren- ploeg met 31 verslagen. Talrijk publiek sag een fel duel Onder protest SVOW—Loosduinen had een 0—0 rust stand na een wisselende strijd waarin beide doelen beurtelings in gevaar waren. Kort na de thee nam linksbuiten Jan v. d. Meer een vrije trap zo hard, dat de bal in de Westlandse touwen tot rust kwam. Overigens via de punt van de schoen van De Nederlandse tennisleraren heb ben de tweedaagse landenwedstrijd te gen West-Duitsland in Wiesbaden met C2 gewonnen. H. v. tl. Mey scoort (le gelijkmaker (Van een onzer verslaggevers) Rijnsburgse Boys veroverde zaterdag middag op eigen veld een kostbaar punt je door tegen koploper 's-Grav. SV een gelijkspel (11) te bevechten. Een aan gename verrassing dus voor de vele toe schouwers, die van dit duel-vol-strijdlust na de rust wat onvriendelijk door het al te resolute spel van de West landers! getuigen waren. Verdiend was de halve winst bovendien en ge zien het feit. dat de geelzwarten door de bank genomen méér aanvallend wa ren mogen de koplopers met dit puntje dan ook het meest tevreden zijn. Wat afwachtend Reeds direct na de start sneed een scherpe pass van linkshalf Bleichrodt door het midden, maar Cees Heemskerk bleek nog niet warmgedraaid. Er volg den nog een paar gevaarlijke acties van de Boys. Maar toen leidde een betere spelopvatting vooral op het midden veld tot een méér en ook gevaar lijker aanvallen van de bezoekers. De fensief speelden de Boys wat afwach tend en dit resulteerde in de 8e minuut tot de openingstreffer, want toen nie mand een poging deed midvoor Van Alfen het schieten te beletten, moest Heemskerk even later de bal uit het net halen: 0-1. Ten strijde Niet ontmoedigd gingen de geelzwar ten over tot een langdurig offensief. Het overwicht was wel niet groot, maar toch van dien aard, dat er vele mo gelijkheden aan de orde kwamen om ook de een voor de Boys op het bord te doen plaatsen: de nul bleef echter tot do rust gehandhaafd. Enerzijds door bij zonder stug verdedigen van de Westlan ders, maar ook omdat Van Zuylen, H. v. d. Meij en v. d. Kwaak het doel op de verkeerde plaats zochten. In de 24e mi nuut scheelde het overigens maar een haar. De Boys supporters juichten zelfs al, maar de lange doelman Molenaar haalde op het nippertje de fraaie kop bal van Henk v. d. Meij nog nét uit de hoek weg. Drie minuten vóór de rust lag de gelijkmaker óók nog voor het grijpen, maar aangezien iedereen aan iedereen de eer gunde, schoot de man, die er het slechts voorstond v. d. Kwaak uiteindelijk over Onvriendelijk Na de thee maakten de geelzwarten met een serie gevaarlijke acties liun tegenstanders al heel vlug duidelijk dat zij niet van plan waren zich zonder strijd gewonnen te geven. In de vierde minuut liet H. v. d. Meij, die spil Boom en ook doelman Molenaar voorbij was zich op het kritieke moment nog net- de kaas van het brood eten. Er volgden wat corners, maar het resultaat waarom de Boysaanhang vroeg, kwam maar niet. De stevige defensie van de bezoekers weerde zich agressief en mede daardoor ontstonden er nogal eens wat botsin gen zodat de stemming wat gesprikkeld werd. Het veropdringén van de Boys defensie hield natuurlijk risico's in Te meer daar de bezoekers heus niet stil zaten en met verre, lange halen tot tegenachties kwamen. Gelukkig sloot het achter prima zodat meerdere goals konden worden voorkomen. Gelijkmaker In de 25e minuut kregen de Boys loon naar werken. Even buiten de rand ter hoogte van de doellijn, nam links- Hier verdwijnt de gelijkmaker, ge scoord door Henk v. d. Mey (Rijns burgse Boysachter de 's-Graven- zanclse doelman Motenaar. Arbiter Molendijk (op de voorgrond) staat er met de neus bovenop. (Foto L.D./Holvast) half Bleichrodt een vrije trap (de zo veelste wegens freekick!). Hoog kwam daaruit de bal neer in een kluwen van spelers voor de veste van Molenaar. Precies op het hoofd echter van Henk v. d. Meij. die zich niet bedacht. Daar na onstuimig werd weggevoerd naar de middencirkel: 1-1. Fel en onvriendelijk waren de protesten van de bezoekers, maar arbiter Molendijk liet zich niet vermurwen. Er volgde tot aan de finish nog een felle strijd om de winnende treffer, waarin v. d. Kwaak na een wat harde charge van stopper Boom, zich moest laten vervangen door C. v. Egmond. Het bleef echter 1-1. De gemoederen ble ven gespannen, maar incidenten ble ven gelukkig achterwegen. SIZO liet na rust voorsprong glippen SIZO keek in de thuiwedstrijd tegen AMVJ vrij spoedig tegen een 01 ach terstand aan, maar deze werd door Joop Griekspoor eerst weggewerkt en daarna omgezet in een 21 voorsprong. Na de hervatting bracht Dirk Klinken berg met een van zijn befaamde af standschoten de stand op 31 en toen dacht SIZO dat de zaak bekeken was. Het was een misrekening. Toen de AMVJ-rechtsbinnen, na een dekkings- fout 32 had gescoord, had men de zaak nog kunnen heel houden, door het tempo te verhogen. De Hillegommers dachten echter met kalm verdedigend spel de eindstreep wel te zullen halen. Ook dit was een misrekening. Kort voor het einde werkte de Amsterdamse links buiten zich door de SlZO-verdediging en kon doelman Derks 33 uit de tou wen halen. Door een 25 zege bij Roda Boys is Kozakken Boys kampioen van de 3e- klasse B geworden. De „Kozakken" zul len dus Noordwijk - niemand twijfelt meer aan het kampioenschap van de roodbroeken - vergezellen na-r de 2e- klasse van de zaterdagcompeti je. Lisser Boys won, maar speelde niet best Lisser Boys haalde bij Robaver een 0—3 overwinning weg, maar zo heel erg best speelden de koplopers uit Lisse niet. Het kleine Robaver-veld was ongetwij feld een handicap en het niet-meespe- len van spil Van der Beek en Ruwaart werd eveneens gevoeld, al deed Imanse het als stopper lang niet slecht. Hans Roem opende in de 12e minuut voor Lisser Boys de score en een han dige solo van Gijs Hagen leverde in de 35ste minuut een tweede treffer op. Na de hervatting kopte Monderiaan 03 langs de Amsterdamse doelman en daarbij bleef het, want voor de in de resterende tijd door Imanse, Broekhui zen en Mondriaan geloste schoten be hoefde de man aan het scorebrod niet in actie te komen. In verband met de wedstrijd, die het Nederlands B-elftal dinsdag 21 maart tegen België B speelt, heelt, Elek Schwartz zijn centrale trainingsploeg, die donderdag 16 maart in De Vliert in Den Bosch bijeenkomt, met drie spelers uitgebreid. Het zijn: Haak (ADO), Theunissen (DOS) en Kreyermaat Feijenoord) Roodbroeken ivonnen benauwd (Vam een onzer verslaggevers) De wedstrijd CSVD—'Noordwijk is ontegenzeggelijk de wedstrijd van Jan van Duin geworden. De Noordwijkse rechtsachter was de enige, die zijn vorm van vorige wedstrijden gestand deed. Hij bracht enige malen op fraaie wijze op de doellijn redding, nadat zijn medeverdedigers lelijke steken had den laten vallen. De overige Noordwijkers liepen vrijwel de gehele wedstrijd naar hun vorm te zoeken, ondanks het feit, dat zij vrijwel de gehele eerste helft in het offensief waren. De tweede helft was voor de Delfte naren, doch zij misten een schutter, die de talrijke combinaties succes vol kon afronden. De achterhoede van CSVD, waarin doelman Sjerp wegens familieomstan digheden ontbrak, was met de aanwe zigheid van reserve doelman Bouter aanvankelijk erg onzeker. Geheel ten onrechte overigens, want Bouter hoefde zich niet erg in te spannen, daar C. Marijt enigszins teruggetrokken speelde. Het gevaar kwam dan ook meer van de vleugelspelers af en dit werd gede monstreerd door M. Marijt. die na ruim een kwartier, zich al draaiende om de bal heen, van enkele belagers bevrijd de en toen vanaf twintig meter een hard diagonaal schot loste, waartegen geen verweer mogelijk was (0-1). CSVD kwam slechts zelden tot tegen acties van betekenis. Ook de Noordwyk- se aanvalsacties konden niet impone ren. Vele schoten en kopballen gingen ver naast of hoog over. Na ruim een half uur ontstond het eerste gevaar lijke moment voor het Noord wij k-doel, toen linksback v.d. Wiel gevaarlijk op zijn doelman terugspeelde. Deze miste, doch de toelopende „Tulp" zoals Van Duin genoemd wordt, wist met een fer me trap een doelpunt te voorkomen. Het tegenpunt kwam vijf minuten la ter toch. Blunder Een blunder in de Noordwijkse ver dediging was hiervan de oorzaak. Drie Noordwijkse verdedigers stormden in de 40ste minuut op de bal toe, toen Van Nierop, ook al zwak deze middag, te ver uitgelopen was. De drie Noordwijkers lieten de bal aan elkaar, waarvan CSVD-linksbinnen v. d. Heuvel dank baar gebruik maakte (1-1). CSVD rook een kans, maar S Ver meulen zag de hoop van zijn club in diezelfde rook opgaan, toen een listig balletje net over de deklat ging. De Noordwijkse half linie nog het beste deel van de ploeg ging wat meer tot stuwing over. Daardoor kwam een minuut voor rust toch nog een Noordwijkse voorsprong. D. Heemsker ving de bal op de linkervleugel op, pas seerde enig tegenstanders en schoot toen tegen de goed uitlopende Bouter op. De terugspringende bal kwam op zijn schoen en vloog daarna in de touwen. Het CSVD-offensief, na de rust ge lijk ingezet, duurde twintig minuten. En in die periode hebben de spelers en supporters uit Noordwijk het danig be nauwd gehad. Met snelle combinaties verschenen de Delftenaren in het vij andelijk doelgebied, doch steeds man keerde de onontbeerlijke schutter, die de acties kon afronden. En een enkele maal hadden de Noordwijkers over ge luk niet te klagen. Eenmaal gleed mid voor Den Hertog met bal en al net naast de voor hem verkeerde kant van de paal, terwijl schoten van Vermeulen, Lagendijk en De fljjt meer dan eens het been van Jan van Duin in hun baan vonden. De Noordwijkse rechtsback groeide in deze periode naar grootse hoogte. De Noordwijkse midvoor Marijt (midden) probeert nog wel tussen de CSVD-doelman en een Delfts verdediger te komen, maar dat lukt hem niet. (Foto Leidsch Dagblad) vijfentwintigste minuut succes. M. Ma rijt maakte zich op de vleugel mooi vrij, zwenkte naar binnen en gaf de bal op tijd af aan broer Cees, die van dichtbij Bouter geen kans gaf 1-3. Het CSVD vuur scheen geblust en Noord wijk kwam wat onder de druk uit, ech ter niet voor lang, want tien minuten later was die er weer. Voordat de span ning echter terugkeerde had K. Marijt nog twee fraaie kansen onbenut gela ten. De spanning kwam terug, toen v.d. Meulen zich in het beruchte gebied in de baan van een schot wierp. Hierbij raakte hij met de bovenarm de bal aan. Beheerst benutte linksbuiten J. de Wit de toegestane strafschop: 2-3. Meteen nam CSVD het initiatief weer over en Noordwijk bepaalde zich tot verdedigen en uitvallen. Even voor het einde brak Heemskerk fraai door op rechts en vanaf de doel lijn gaf hij K. Marijt een opgelegde kans. Deze had van vijf meter af stand geen moeite, doch de scheidsrech ter keurde het doelpunt af, wegens bui tenspel van Marijt. Uitslagen - standen Zaterdagvoetbal Rijnsb. Boys's-Gravenz. SV 1—1 SSSSpijkenisse HoogvlietZwart Wit Ter Leede—NSW Quick BoysZwaluwen Zwart Wit 13 9 2 2 20 38—20 's-Grav. SV 14 7 6 1 20 21—15 Ter Leede 14 7 3 4 17 36—27 Quick Boys 13 5 5 3 15 26—18 Spijkenisse 13 5 3 5 13 29—26 SSS 14 6 1 7 13 26—30 Rijnsb. Boys 15 5 3 7 13 23—27 Hoogvliet 15 4 4 7 12 25—33 Zwaluwen 14 3 3 8 9 16—24 NSW 15 3 2 10 8 21—41 3e-KLASSE A HeerjansdamOrnas ARCExcelsior M 1—0 ZuidlandSportlust 3—1 CSVDNoordwijk Noordwijk 15 11 3 1 25 44—21 ARC 15 8 2 5 18 28—23 Zuidland 16 7 4 5 13 39—38 Heerjansdam 14 7 3 4 17 26—21 Excelsior M 16 6 3 7 15 29—31 CSVD 15 5 4 6 14 29—39 SHO 15 5 4 6 14 21—24 Monster 15 5 2 8 12 32—42 Sportlust 15 3 4 8 10 22—31 Ornas 16 2 5 9 9 27-44 Onverwacht Geheel onverwacht had een van de snelle uitvallen van Noordwijk in de De Nederlandse amateurstayer Bert Romijn bewees zaterdag in Oost- Berlijn, dat hij momenteel in voortref felijke vorm verkeert. Hij won een wed strijd over 50 km. met een ronde voor sprong op de Oostduitser Wahl, die tweede werd. De derde plaats was voor de Italiaan De Lillo. 4e-KLASSE A RASKatwijk 30 RCL—GWS 3—1 LeidenAlphen01 Semper AltiusDie Haghe 3—0 SVOWLoosduinen 10 (o.p.v. Loosduinen) GWS 16—25 SVOW 15—14 Loosduinen 1524 Die Haghe 1411 RCL 14—21 Semp. Altius 15— 7 RAS 15—20 Alphen 14— 6 Katwijk 15—14 Leiden 15— 6 4e-KLASSE B Oegstgeest—Hoekse Boys 2—1 DEVJO—SHS 3—2 De Lier—SV '352—0 Spirit—DSO 1—1 Jodan BoysJAC21 SHS 14—26 Hoekse B. 14—11 JAC 14—24 VWS 14—10 DEVJO 14—14 Spirit 13— 9 SV *35 12—13 Oegstgeest 13— 8 Jodan B. 12—13 DSO 14— 8 De Lier 1412 4e-KLASSE A (west 1) SNLADM 5—1 RobaverLisser Boys03 SVJKinheim 02 Zandvoort M—VEW 1—1 SIZO—AMVJ 3—3 Lisser Boys 15—23 Kinheim 1415 ADM 15—19 SVJ 15—11 SIZO 16—19 VEW 15—10 SNL 13—17' Zandv. M. 15— 9 AMVJ 16—16 Robaver 14— 7 SNL twee punten in mindering.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 12