PIECK Engeland wil deelnemen aan liet EEC-beraad Koningin-in-was vloog 1ste klas Koop nü cleopatra Chefarine 4 Belangrijkste samenkomst van de WEU", aldus minister Luns Chinese nationalisten zouden Boen Oem in Laos komen helpen ALJPiNb complete M0 slaapkamer gratis DRIE REGERINGSSCHEPEN IN PARTICULIERE REDERIJ Eindhoven werd gisteren vijfde stad Nederland DINSDAG 28 FEBRUARI 1961 (Van onze Parijse correspondent) De eendaagse conferentie van de zeven ministers van Buitenlandse Zaken van de Westeuropese Unie Engeland plus de EEG-landen heeft in Parijs gisteren een communiqué opgeleverd, dat als een duidelijke stap voorwaarts mag worden beschouwd in vergelijking met het beraad dat hier vanaf 10 februari j.l. onder leiding en op uitnodiging van generaal De Gaulle in het raam van Klein Europa is gehouden. De Nederlandse minister Luns noemde na afloop van de conferentie deze zitting dan ook de belangrijkste samenkomst die de W.E.U. tot dusver ooit gehouden heeft. Eind april of begin mei komen ministers weer bij een De voldoening van de Nederlandse be windsman werd met name gerechtvaar digd door het feit dat Engeland by monde van minister Heath nu duide lijk officieel en ten overstaan van de zes landen te kennen heeft gegeven een eventuele uitnodiging te zullen aan vaarden om in de toekomst ook deel te nemen aan beraadslagingen van de EEG-landen over onderwerpen die ver band houden met de toekomst en de organisatie van continentaal Europa. Tegen die invitatie zal nu zelfs ge neraal De Gaulle zich moeilijk nog langer kunnen blijven verzetten. Deze bereidverklaring bevestigde de medede lingen die minister Luns al eerder had gedaan en zij vormde zo dus een flinke portie koren op de Nederlandse molen. Heath heeft intussen niet beloofd dat zijn land zal toetreden tot de Europese gemeenschappen. Wel heeft hij de lo gische consequentie getrokken uit de situatie die door De Gaulle's plannen was ontstaan. Nu Frankrijk een „Europa der vaderlanden" wil stichten, dat niet lan ger door de integratiebeginselen wordt geinspireerd, wil Engeland met de Zes op die nieuwe grondslag graag samen werken. Bemoedigende geluiden Van die tegemoetkomendheid heeft de Engelse minister in een uitvoerig me morandum waarin velschillende bemoe digende geluiden weerklonken gisteren in Parijs uitvoerig getuigenis afgelegd. Dat memorandum zal nu nader worden bestudeerd en eind april of begin mei zullen de zeven ministers opnieuw ver gaderen. Dat Engeland al officieel zal worden geinviteerd by de conferentie op 19 mei in Bonn waartoe in Parijs op 12 fe bruari de zes landen hadden besloten, is een veronderstelling, die zeker nog ietwat voorbarig moet heten. Doch wel heeft het beraad van gisteren die ko mende bijeenkomst in Bonn al in een heel ander daglicht geplaatst. Een licht dat in het bijzonder minister Luns a priori al heel wat vriendelijker in de ogen moet schijnen. Vóór de ontmoeting van gisteren on der veertien ogen had zondagavond mi nister Luns zijn Franse ambtgenoQt Couve de Murville op zijn Parijse ho telkamer ontvangen waarbij de beide staatslieden anderhalf uur lang hebben nagekaart over de laatste conferentie met De Gaulle en Adenauer. Het is Ceen geheime, maar „kalme diplomatie", zegt Harriman (Van onze Londense correspondent) Avcrell Harriman, Kennedy's rondrei zende ambassadeur, heeft in Londen be twist dat zijn missie een vorm zou zijn van geheime diplomatie. Kalme diplo matie vond hij een betere omschrijving. Men is verheugd Harriman hier weer te zien. Het is juist twintig jaar geleden, dat Harriman als Roosevelts afgezant naar Londen kwam cn tijdens de eerste oorlogsjaren de nauwste, hoogst onont beerlijke samenwerking tussen Engeland en de Verenigde Staten hielp tot stand brengen. Harriman hoopt nog tijd te vinden om zijn oude vriend Sir Winston Chur chill pas terug uit Frankrijk op te zoeken, maar hij moest zijn bezoek on derbreken om naar Rabat te vliegen ter bijwoning van de Koninklijke begrafe nis. Harriman vertrok om middernacht na met premier Macmillan tijdens het diner te hebben gewerkt. Harriman ge bruikte de lunch met de minister van koloniën Macleod en de onderminister Lord Perth om het Afrikaanse probleem onder de loep te nemen. Men juicht het in Londen toe, dat president Kennedy door middel van Harriman ervoor wil zorgen dat Amerika en het Westen be ter beslagen ten ijs zijn, indien men zich geplaatst ziet tegenover een nieuwe in ternationale politieke crisis. Hij vindt dat zijn minister van Buitenlandse Za ken, Dean Rusk, zoveel mogelijk in Washington moet blijven en niet het voorbeeld van Dulles moet volgen door de meeste tijd in vliegtuigen door te brengen. Hoewel Harrimans reis niet in verband staat met een nieuw topgesprek, schijnt hij zich te hebben laten ontval len: hoe meer conferenties met de Rus sen hoe beter. Wij zijn tenslotte tegen hun propaganda bestand! VERGADERING C.H.U. Het hoofdbestuur van de Chr. Hist. Unie, heeft in Utrecht vergaderd. In die vergadering werd besproken een ont- werp-sociaal-economisch rapport, over de inhoud waarvan in hoofdzaak een stemmigheid bleek te bestaan. Enige on derdelen van het ontwerp zullen nog nader worden uitgewerkt. In de alge mene vergadering, op 17 mei a.s. te Utrecht te houden, zal het ontwerp dan kunnen worden behandeld en kunnen worden vastgesteld. Vervolgens kwam in behandeling een advies van een commissie, benoemd ter bestudering van enige vraagstukken met de komende Europese verkiezingen ver band houdend. Dit advies, waarin om. wordt voorgesteld de mogelijkheid van verbinding van lijsten te bepleiten, werd eenstemmig aanvaard. echter niet gewaagd te veronderstellen dat beide ministers bij die gelegenheid ook de toekomst wat nader hebben ver kend in het licht dat gisteren door hun Britse ambtgenoot ontstoken werd. Van Nederlandse zijde wees men na afloop van de conferentie nog op het belang van de bemoeienis van de As semblee met de Westeuropese Unie met betrekking tot het probleem van Groot- Brittaniës samengaan met de Zes. Zon der de betrokken aanbeveling van 17 november jl. van de Assemblee tot deel neming van de Britse minister-president aan politiek topoverleg en tot onderhan delingen over een overeenstemming die zal leiden tot toetreding van Groot- Brittanië tot de Europese gemeenschap pen. zou het veel moeilijker zijn ge weest zover te komen als thans is ge schied. Uitnodiging van Bonn aan Soekarno nog steeds geldig Het Indonesische ministerie van Bui tenlandse Zaiken heeft gisteren meege deeld, dat de uitnodiging van Bonn aan president Soekarno voor een staatsbe zoek aan de Bondsrepubliek nog steeds van kracht is al is daarvoor nog geen datum vastgesteld. Een woordvoerder van dit ministerie zei dat berichten vol gens welke Nederland in Bonn bereikt zou hebben dat de uitnodiging werd in getrokken, geen enkele grond hebben. Volgens „Antara" noemde de woordvoer der dergelijke berichten .klinkklare on zin". Vijf Amerikaanse spionnen in Polen gearresteerd De Poolse veiligheidsdienst heeft vijf spionnen gearresteerd, die Poolse staats geheimen zouden hebben uitgeleverd aan de Amerikaanse inlichtingendienst. Het vijftal, dat over enkele dagen terecht zal staan, werd door officieren van de veiligheidsdienst gearresteerd in Zielona Gora, in het westen van Polen. De namen van twee der arrestanten zijn Romoald Lipinski en Ugustyn Debowski. Zij zouden in 1959 illegaal Polen hebben verlaten en door de Amerikaanse inlichtingendienst in West- Duitsland zijn aangeworven en opgeleid, aldus het Poolse persbureau. Scheveningse Pier blijft naamloos (Van onze Haagse correspondent) De nieuwe pier in Scheveningen zal geen naam krijgen. De vroegere pier die in de oorlog is afgebrand droeg of ficieel de naam „wandelhoofd Koningin Wilhelmina" De raad van beheer van de Exploitatie Maatschappij Scheve ningen heeft na orienterende bespre kingen gemeend te moeten afzien van naamgeving van de nieuwe pier. Deze grootste radartoren van het \derdeel van het waar schuw ings- Amerikaanse continent werd on- systeem voor de verdediging. De langs in gebruik genomen als on- horen staat op Long Island. Comborlja en Birma trillen niet deelnemen aan neutrale tlriemogendhedencommissie Kapitein Kong Lae, de uiterst linkse leider van de Laotiaanse valscherm jagers, heeft, volgens een bericht van het communistisch persbureau „Nieuw China", zaterdag voor het communisti sche radiostation „De stem van Laos" verklaard, dat de rechtse regering onder Prins Boen Oem „verscheidene duizen den Chinese nationalistische militairen" naar Laos heeft overgebracht. Volgens kapitein Kong Lae zijn de overgebleven Kwomintangeenheden, die zich ophouden in het Birmaans-Chinese grensgebied, „door de Amerikaanse im perialisten en de kliek van Boen Oem naar Laos overgebracht". Ook het „Volksdagblad" van Peking beschuldigt de V.S. ervan „bandieten" van de Kwomintang te gebruiken om de burgeroorlog in Laos uit te breiden. Volgens het blad is een overeenkomst getekend tussen vertegenwoordigers van „de kliek van Phoemi en Boen Oem". groepen van de Kwomintang en de Amerikaanse militaire attaché in Laos over het binnentrekken van Kwomin- tangmilitairen in Laos. Ongeveer 3000 naionalistisch-Chinese soldaten zouden zich reeds in de provin cie Houi Sai bevinden en de hoofdstad ervan bezet hebben. Een neutrale driemogendhedencom- missie voor Laos zal niet in staat zijn een einde te maken aan elke buiten landse inmenging in dat land omdat zij niet de erkenning en de steun zal kun nen krijgen van de autoriteiten die Laos werkelijk beheersen, aldus zegt Prins Norodom Sihanoek, het staatshoofd van Cambodja, in een brief aan president Kennedy, in antwoord op een boodschap van de Amerikaanse president met het voorstel, dat Sihanoek de leiding op zich neemt van een dergelijke commissie. Prins Sihanoek zegt, dat in Laos thans twee regeringen bestaan, waarvan de ene is erkend door de V.S. en de andere door het communistische blok. Naar zijn mening zou slechts een internationale conferentie een einde kunnen maken aan elke buitenlandse inmenging in Laos en de gevechten aldaar. De Birmaanse regering heeft besloten niet deel te nemen aan een driezijdige commissie als voorgesteld door Koning Savang Vatthana van Laos, aldus heeft de Birmaanse premier Oe Noe zaterdag meegedeeld. Alleen vrije verkiezingen kunnen de toestand in Laos ophelderen, aldus de premier. Indonesisch schip na tewaterlating in Italië omgeslagen Het op de Italiaanse werf Carrara di Marina nabij La Spezia voor rekening van Indonesië gebouwde vracht- en pas sagiersschip „Merauke" is gisteren on middellijk na de tewaterlating gekap seisd en met de bakboordzijde op de zee bodem terecht gekomen. Het schouwspel werd vanaf de kust door tienduizenden toeschouwers gade geslagen, onder wie de Indonesische am bassadeur in Rome, dr. Aboe Hanifah. Tientallen werklieden sprongen over boord om het vege lijf te redden. Het 68 meter lange en 940 ton meten de schip werd door een druk op een knop tewatergelaten. Het gleed onder sl- renegeloei van de helling, doch het had nauwelijks i-et water bereikt, of het sloeg naar bekboord om. Onmiddellijk rukten ambulances en brandweerauto's uit, terwijl duikers en Advertentie Neerlands meest gevraagde divanbed in 5 prachtige kleuren Ook deze week hebt u iedere dag kans op een Vraaa Uw beddenleverancier. Let op het Auping raambiljet. Advertentie. cleopatra divanbed Auping 1.52.50 Haarlemmer,iriJt 221 Telefoon 20510 HAARLEMMERSTRAAT 228 TELEFOON 20510. Ambtenaar Staatsdrukkerij calculeerde voor derden (Van onze Haagse correspondent) „Sommige categoriën ambtenaren van de staatsdrukkerij verdienen zo weinig, dat zjj op zaterdagmiddag bijverdiens ten moesten zoeken als rijwielbewaarder, schoenverkoper of hulpverkoper in een groot magazijn." Dit zei mr. H. van Alphen, die voor het ambtenarengerecht te Den Haag optrad als gemachtigde van een ambtenaar, die als calculator was ontslagen en tegen dit ontslag in verzet was gekomen. Genoemde ambtenaar had voor par ticuliere drukkerijen, die werk van de Staatsdrukkerij krijgen, calculatiewerk gedaan. In de loop van de tijd was zijn klantenkring zeer uitgebreid geworden en toen de directie van de Staatsdruk kerij aan het calculeren voor derden een eind had willen maken (alle amtenaren van de afdeling calculatie deden dit) was klager als eerste slachtoffer gevallen na 32 dienstjaren. Dit ontslag had hem zo aangegrepen, dat hij een zenuwin zinking kreeg. Verscheidene getuigen verklaarden, dat de ambtenaar voor hen had ge werkt en zelfs om werk had gevraagd, voorgevende, dat hy van zijn salaris niet kon leven. Uit het getuigenverhoor werd duidelijk, dat iedereen wist, dat dit (Van onze Amsterdamse correspondent) De douane-beambte op Schiphol bestudeerde gis teren lange tijd de naam op het vliegticket en keek vervolgens de oude dame in de rolstoel onder zoekend aan. Ze had geen paspoort en toch moest ze met het Bristol-Brittan- nia-toestel van de Cana dian Pacific-Airlines naar Vancouver. Het mensje staarde onbeweeglijk voor zich uit, even dood zoals ze kort tevoren in de V.I.P.-room (de wacht kamer voor zeer belang rijke personen een aantal journalisten en fotografen had ontvangen. „Koningin Victoria" stond er op haar vliegbewijs. Ze droeg het zelfde gewaad, dat ze op 20 juni 1897 ter gelegen heid van haar 60-jarig regeringsjubileum als Ko ningin van Groot-Brlt- tannië en Ierland droeg, het hoofd getooid meteen gouden kroon, waarin de diamanten flonkerden en in de ogen de koele, strenge blik, die Lord- kanselier Gladstone zo vreesde, als ze hem zijn falen in de Britse buiten landse politiek verweet. Koningin Victoria is gisteren op Schiphol alle eer bewezen, die staats hoofden op doorreis ple gen te ontvangen, met uitzondering misschien van de douane-beambte, die niet in de houding stond en de gniffelende grondstewardess, die Hare Majesteit in de rolstoel over het platvorm reed naar het vliegtuig. Want de Koningin was van Zij is in Londen ver vaardigd onder leiding van Josephine Tussaud, een kleindochter van de ver maarde madame Tussaud en arriveerde op Schiphol „in onderdelen". Op de luchthaven werd zij door specialist Keith L Gems keurig in elkaar gezet en gekleed en in de namid dag kon de heer William Enman aan haar worden voorgesteld. William En- man heeft de Koningin gekocht. Hij is de direc teur van een in oprichting zijnd Wassenbeelden-Mu seum in de Stad Victoria aan Canada's westkust. Zestig in Londen ver vaardigde wassen be roemdheden zijn in kisten gestopt en worden in het ruim van een vrachtschip over de Oceaan vervoerd. Voor Koningin Victoria maakte de heer Enman een uitzondering. Hij re serveerde een plaats voor haar in de eerste-klasse- afdeling van het CPA- vliegtu'g en kwam naar Schiphol over om zijn fraaie museumstuk op de overtocht naar Canada te kunnen begeleiden. Op Schiphol, waar be roemde of vreemdsoortige reizigers veelal nauwelijks opvallen, bestond grote belangstelling voor Ko ningin Victoria. Zij was overigens zo levensecht, dat ze niet zou zijn opge vallen, als ze niet het fraaie gewaad had gedra gen. Bij het vliegtuig werd de vorstin uit de rolstoel getild; en behoedzaam de trap opgedragen. Toen zij in haar eerste-klasse-zetel (enkele reis 2200 gulden) zat, kwam de stewardess om de veiligheidsriem vast te gespen, zoals ze dat wel meer doet bij oude dame tjes, die voor het eerst vlie gen. En zo vertrok Ko ningin Victoria, die in juni 1842 haar eerste treinreis maakte, gisteren tegen de avond van Schip hol voor haar eerste vlieg reis, die al meteen over de Noordpool ging. Van daag arriveert zij in Van couver, waar in het Em- presshotel een kamer voor haar is ingericht, zii zal daar vier dagen audiën tie houden. calculatiewerk niet mocht, maar dat men dacht, dat het oogluikend werd toege laten, omdat de chefs er aan meede den. Mr. Van Alphen zei in zyn pleidooi, dat kleine drukkers" behoefte hebben aan mensen, die voor hen calculeren en dat de ambtenaren het doen om financiële redenen. Hij vond de straf van ontslag te zwaar voor een ambte naar met 32 dienstjaren. Dit had kun- I nen worden voorkomen, als de directie eerder had ingegrepen. Mr. P. C. Beetstra, gemachtigde van de hoofddirecteuren der Staatsdrukkerij. 1 achtte het een monstrum, dat ambte- naren hun eigen calculaties, voor der- den gemaakt, controleerden. De ontsla gen ambtenaar is in overweging gege ven zelf onstlag in te dienen, waar door hij gemakkelijk ergens anders ge plaatst had kunnen worden. De uitspraak 20 maart. De „Waterman" onder nieuwe vlag (Van onze Rotterdamse correspondent) Vandaag vertrekt het voormalige re geringsschip „Waterman" als eerste schip van een nieuwe rederij, de N.V. Scheepvaartmaatschappij Trans Oce aan met emigranten naar Australië. Een volkomen nieuwe figuur in de Nederlandse scheepvaartwereld. Want de Trans Oceaan, die met drie sche pen met varen aanvangt, weliswaar op de laatste jaren welbekende routes, is eigenlyk een voortzetting van de ex ploitatie van de regeringsschepen „Wa terman", „Zuiderkruis" en „Groote- Beer", die nu ondergebracht zyn in een particuliere rederij, waarin de staat op bescheiden wijze participeert en die nu op een economische basis is ge steld. De exploitatie blijft in grote lijnen dezelfde, al zijn nieuwe mogelijkheden niet uitgesloten, waarbij men moetd en ken aan vacantie-cruises. De „Groote Beer", de „Waterman" en de „Zuider kruis" zyn in 1941 in de Verenigde Staten gebouwd als schepen van het Victory-type. Zij werden destijds on middellijk door de Amerikanen als troe penschepen ingericht. De Nederlandse regering kocht deze schepen na de oor log eveneens voor het vervoer van mi litairen. In 1950 besloot de regering met het aflopen van het troepenvervoer in het vooruitzicht de schepen te bestem men voor het vervoer van passagiers, in de eerste plaats voor emigranten. Hiertoe werden de schepen verbouwd. In de nieuwe gedaante hebben deze schepen voor rekening van de Staat tot 1 januari 1961 gevaren, waarbij behalve emigranten ook de repatriërenden, stu denten, toeristen en andere passagiers werden vervoerd, terwijl incidenteel ook één of twee reizen met militairen wer den gemaakt. In verband met het over nemen van de explotatie door de N.V. Scheepvaartmaatschappij Trans Ocean werd besloten de schepen opnieuw enigszins te verbouwen. Deze verbou wing had betrekking op een nieuwe salon op het a-dek, met daarboven een zonnedek, een buiten-zwembad, een uit- personeel van de werf in het water sprongen om te trachten drenkelingen te redden. Op dezelfde werf wordt een zuster- sohip van de „Merauke" gebouwd. breiding van het aantal tweepersoons hutten, een vermindering van het aan tal slaapplaatsen in de twee grote slaapzalen en het inrichten van een bioscoopzaal. De nieuwe salon, eenvoudig maar smaakvol ingericht en betimmerd, heeft ook een bescheiden dansvloer. De sche pen bieden nu accommodatie voor 843 passagiers. Trans Oceaan heeft deze drie schepen, die respectievelijk in ex ploitatie blyven bij de Koninklijke Rotterdamse Lloyd, de Holland Amerika Lyn en de Stoomvaartmij Nederland dit jaar reeds bestemd voor 7 reizen op Australië, 1 rond Afrika en 9'.- reis over de Atlantische Oceaan. Het ligt niet in de bedoeling het aantal schepen uit te breiden. De drie schepen kunnen eco nomisch nog zeker een tiental jaren mee. Gistermiddag heeft een groot aan tal genodigden uit de scheepvaartwereld op een receptie de directeur van Trans Oceaan, de heer Otto, zijn gelukwensen aangeboden bij het in exploitatie nemen van deze drie schepen. Rechter wijst eis Russisch circus af (Van onze Haagse correspondent) De president van de Haagse rechtbank mr. J. H. C. Slotemaker, heeft gistermid dag uitspraak gedaan in het korte ge ding, dat. de leiding van het Russische circus zaterdag jl. aanhangig had' ge maakt tegen de Staat der Nederlanden. De eis van de Russen, namelijk dat aan de Nederlandse regering door de rechter bevolen zou worden het circus in staat te stellen ook nog deze week voorstellin gen in ons land te geven, is door de Haagse rechtbankpresident afgewezen als ongegrond. Eisers hebben,, volgens de rechter, ab soluut niet kunnen waar maken, dat de Nederlandse regering de verwachting zou hebben gewekt, dat ook na 28 fe bruari zou mogen worden opgetreden. Maar al was dat wél zo. ook dan zou de eis niet kunnen worden toegewezen, aldus de president, omdat de Arbeidswet Vreemdelingen van 1934 de regering geen bepaalde gedragslijn voorschrijft en het hier dus kennelijk een beleids kwestie van de regering betreft, waarin de rechter geen dwingende uitspraak kan doen. Mr. Slotemaker weigerde daarom de gevraagde voorzieningen en veroordeel de eiser in de kosten van het geding. BETER en VEILIGER! Vier werkelijk betrouwbare middelen helpen elkaar en... doen wonderen I De 4 geneesmiddelen in 1 tablet verenigd, werken niet alleen beter bij de bestrijding van pijnen en griep. Door de juiste keuze der middelen - elk op zich zelf al beroemd is bovendien bereikt dat de weldadige werking op veiliger wijze tot stand komt, zodat Chefarine „4" ook door lijders met een gevoelige maag goed wordt verdragen. LJÊÊËXZ\tv\Wm Tegen pijnen en griep. Geschikt voor Oe gevoeligste maag, want die wordt beschermd door het bestanddeel Chelaroi. 20 tabt. 10.80. Voordelige gezinsverpakking 100 labl. 13.50. Feest in lichtstad (Van onze correspondent Loeiende sirenes hebben dan ein delijk maandagmiddag in Eindhoven aangekondigd, dat de strijd tussen Eindhoven en Haarlem in het voor deel vaai Eindhoven is beslecht. De lichtstad is nu de vijfde stad van Nederland. Was er zaterdagmiddag om twaalf uur nog een achterstand van 3 inwoners, maandagmiddag tel de Eindhoven er 24 meer dan Haar lem. De juiste aantallen bedroegen toen: Haarlem 169.579 en Eindhoven 169.603 inwoners. Reeds enkele maanden streden de ste den aan Dommel en Spaarne in een nek- aan-nek-race om de rangorde der getal len. Deze rivaliteit heeft echter geens zins afbreuk kunnen doen aan de goede relaties tussen beide steden. Veeleer zijn die door de strijd verbeterd. Onmiddellijk nadat de sirenes het heuglijke feit aan de bevolking hadden meegedeeld gingen overal in Eindhoven de vlaggen in top en om de feestelijke stemming nog te verhogen trokken na genoeg alle Eindhovense muziekkorpsen uit om een rondgang door de stad te maken. Burgemeester Ir. H. Witte van Eind hoven maakte gisteravond het feit offi cieel bekend in een speciale raadsverga dering in de aula van het Gymnasium Augustininianum. Tegen half acht arri veerden daar ook burgemeester Cremers van Haarlem en de heer Van Willigen, directeur van „Haarlems Bloei", beiden vergezeld van hun echtgenote. Burge meester Cremers bood het gemeentebe stuur de gelukwensen van de stad Haar lem aan en overhandigde de burgemees ter van Eindhoven bloemen en een korf palingen. Na de raadsvergadering volg de een spontane huldiging van de Eind hovense gemeenschap. Nadat enkele mu ziekkorpsen de zaal waren binnenee- trokken bood de directeur van VVV Eindhoven het gemeentebestuur namens de gehele bevolking gelukwensen aan. Heel de Eindhovense bevolking heeft gisteravond spontaan het feest tot laat in de avond gevierd.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 9