V R O O D R E A N VERJARIN AANBIED 58 Jaar het vertrouwde adres in het hart van LEIDEN voor de Leidenaars en de bewoners van de omstreken. LEIDEN ALPHEN Shetlandwol in vele moderne kleuren. Zeer ge schikt voor de brei machine. Bamboe korfje met patentsluiting. Geheel inklapbaar Leuk, practisch Zeèr geschikt als boodschappen- en kantoortasje Damespantoffels Lederen moccassin- model met bont gegarneerd. Keuze uit diverse mode kleuren. Speciale verjaringsprijs.- Maten 36 t/m 42 4,75 Zwitserse import „Raffia" een japonstof van een zeer fijne ka toen in vele pastel tinten, waaronder de nieuwe mode kleuren. 90 cm. breed p.m. 2,95 „Pencil" Een halflange para- pluie met aparte knop uitgevoerd op nikkelen staalstok en aluminium baleinen. Voorzien van lus en foudraal.'De wens droom van ieder meisje. ^75 No-iron herenoverfiemd in wit en grijs met reserve boord. Prima coupe en modern boordmodel Nu gecombineerd met een wasbare en kreukvrije zelf. binder Step in van prima kwaliteit tule lastex. Dubbel versterkt voorstukje. Maten 64 t/m 76 per stuk 5,90 2 stuks voor 10,50 „Madeleine" luxe doos postpapier met 20 vel prima schrijfpapier en 20 gevoerde gegomde enveloppen. Keuze uit diverse kleuren. 1,45 Poppenwagen geheel opvouwbaar. In diverse kleuren. Wielen voorzien van rubber bandjes. 9,75 Opyouwbaar veldbed van stalen buis en met versterkte ka toenen tijk. Afmeting 70x200 cm. Zeer geschikt voor logeer-of cam- pingbed 34 Verkoop Sportshop V. D. Breestraat 73 Intérieur matras met fraaie 3-kleurige damast overtrokken. Boven dien voorzien van zomer-en winterzijde 1-pers. 80x190 59,.. 2-pers. 120x190 89,- Effen overgordijnstof met zeer artistiek jacquard effect. In diverse modekleu ren. Bijzonder ge schikt voor het mo derne intérieur. Per meter Op een verjaardag doet U iets bijzonders. De confectie doet dit door het aanbieden van haar Bontmantels voor verjaringsprijzen o.a. dit model vervaardigd van Chinees Bisam Speciale verjaardagprijs 198,.. Separates de nieuwe mode uit Amerika. U kunt de blouse, rok of pantalon zelf uitkiezen en. daardoor een leuke prac- tische combinatie samenstellen. Blouse'. nieuw loshangend model zonder kraag. 17,50 Hok', modem glad model 19,75 Pantalon zeer goede pas vorm 22,75 Deze artikelen zijn vervaar digd van een pletvrije kwa liteit dubbel tinneroy en ver krijgbaar in zwart, marine en 5 pasteltinten. Maten 36 t/m 44 30-Delig glasservies van helder glas. Fraai klassiek model Een uitstekende ge legenheid om Uw ser. vieskast voordelig aan te vullen. 18,50 - i-- - Rolveger geheel van metaal en toch licht in ge wicht. Neemt krui mels en draden ge makkelijk van Uw vloerkleed op. 11,50 Handige pedaalemmer van wit gemoffeld plaatijzer en emaille binnenemmer. Voor keuken-badkamer of bij de wastafel. 5,45 Metalen stoel van crème gemoffeld buismateriaal. Zitting en rug van multi plex. Naar keuze rood of geel. 1 e Klas fabrikaat. De betere stoel die wij ten volle garan deren. 12,90 Artikelen met niet in Alphen verkrijgbaar. Stalen slaapkamer 2-persoons met degelijke spiraalmatras. Bestaande uit: een ledikant 120x190 cm., een nachtkastje, een tafel en 2 stoelen. In 2 aparte kleurencombi naties. Kompleet 117 50 Als: 1-persoons echter met een stoel

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 14