KENT Schatgraverij strand tussen op liet Noordwijkse de regenbuien door Laatste Berichten Stadsnieuws Diamanten echtpaar in Boskoop woonde vroeger in Zoeterwoude BEURS VAN AMSTERDAM Opgericht 1 maart 1860 Woensdag 10 augustus 1960 Tweede blad no. 30121 WEINIG DIENSTPLICHTIGEN GAAN NAAR BIAK (Van onze Haagse redactie) Er zullen slechts zeer weinig „aange wezen" dienstplichtige luchtmachtmili tairen naar Nieuw-Guinea gaan. Van de 400 man, die omstreeks september met de „Van Riemsdijk" naar Biak vertrek ken, is de overgrote meerderheid in be- roepsdienst. Er gaan slechts circa 40 dienstplichtigen mee, van wie velen zich vrijwillig hebben opgegeven. Voorts staat tot kort voor het vertrek van de mili tairen de mogelijkheid nog open dat een dienstplichtige met voorkeur voor Biak de plaats inneemt van een aangewezene. De militairen van de luchtmacht blij ven even lang in Nieuw-Guinea als die van de landmacht, n.l. de dienstplich tigen een jaar, ongehuwd kader ander half jaar en gehuwd kader drie jaar. Van deze laatste groep zullen t.z.t. ook de gezinnen kunnen overkomen. Het is overigens nog niet zeker dat de lucht- machtgroep bij aankomst op Biak daar alle 24 voor Nieuw-Guinea bestemde Hunters zal vinden. De „Karei Door man" heeft er slechts 12 meegenomen en voor het transport van het tweede dozijn wacht men rustig een gunstige vervoersgelegenheid af, omdat de basis op Biak toch nog niet gereed is. Naar wij van de zijde van de luchtmacht ver nemen, biedt de „Van Riemsdijk" die vervoersmogelijkheid in elk geval niet. VEROLME HAALT 400 IEREN NAAR ROZENBURG (Van onze Haagse redactie). Verolme heeft besloten om 400 Ieren aan te werven en op zijn wenen te werk te stellen. Alleen reeds on zyn werf op Rozenburg komt hjj 1800 man te kort voor het uitvoeren van de opdrachten, die hij thans heeft ver gaard. Ook het plan voor het werven van arbeiders in Hongkong bevindt zich reeds in een vergevorderd stadium. Er zijn mensen van Verolme naar Hong kong vertrokken om de mogelijkheden voor het werven van personeel, dat op de Nederlandse werven zal worden ge schoold en gedeeltelijk op deze werven en op andere werven van het Verolme- concern in Brazilië zullen worden te werk gesteld, nader te onderzoeken. Djoeanda in Djakarta De Indonesische premier, ir. Djoeanda, is woensdag na een bezoek van ander halve maand aan Rusland, Hongarije, Tsjecho-Slowakije, Roemenië, Bulgarije en Zuid-Slavië in Djakarta terugge keerd. Hij zei, dat verscheidene landen beloofd hadden kredieten te openen voor de Indonesische irrigatie- en in dustrialisatieplannen te verwerkelijken. Jacob Cats-herdenking Op 12 september 1960 zal het 300 jaar geleden zijn, dat Jacob Cats, raadspen sionaris van Holland en Zeeland, dichter en moralist, is overleden. De Maat schappij der Nederlandse Letterkunde heeft het initiatief genomen dit feit te herdenken door een plechtige bijeen komst in Den Haag en de inrichting van een tentoonstelling in het Cats-huis „Sorghvliet". Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK. Bedankt voor Jutrijp-Hommerts A. P. Nauta te St.-Johannesga (Fr.). voor het beroep van de generale synode als pred. voor Oostelijk Flevoland J. Muur- ling te Heerde. DS. F. E. HOEKSTRA 25 JAAR PREDIKANT Morgen zal het vijfentwintig jaar zijn i geleden, dat ds. F. E. Hoekstra, thans evangelisatie-predikant van de Gere formeerde Kerk van 's-Gravenhage-Oost werd bevestigd als predikant in de Gere formeerde Kerken in Nederland. Ds. Hoekstra werd op 5 februari 1908 geboren. Hij studeerde aan de Vrije Uni versiteit te Amsterdam, waar hij docto raal theologie deed. Nadat de heer Hoekstra was beroepbaar verklaard in de Gereformeerde Kerken in Nederland en hij eerst ruim zeven maanden te Voorburg werkzaam was geweest als hulpprediker werd hij op 11 augustus 1935 bevestigd als predikant van de Gereformeerde Kerk van Zwartebroek (Barneveld). Op 24 december 1939 ver wisselde de jubilaris deze kerk met die van Velsen, vanwaar hij op 19 maart 1944 naar die van Sassenheim vertrok. Op 20 juli 1949 deed ds. Hoekstra intree als predikant van de Gereformeerde Kerk van 's-Gravenhage-Oost, waar hij tevens was beroepen als evangelisatie predikant. Sinds 1 mei 1958 dient ds. Hoekstra de Gereformeerde Kerk van 's-Gravenhage-Oost nog alleen als evan gelisatie-predikant. Ds. Hoekstra is voor de generale sy node assessor van de deputaten voor de evangelisatie en verder is hij ook nog lid van het algemeen bestuur van de Stichting Evangelisch Herstel en Op bouw, landelijk overkoepelend orgaan voor Gereformeerd Jeugdzorgwerk. Naar wij vernemen wil ds. Hoekstra gebruik maken van het z.g. „ius non iubilandi" en in verband daarmede hoopt hij de dag van 11 augustus a.s. elders door te brengen. GEMENE PRAKTIJKEN VAN OPLICHTER Maakt bejaarden hun pensioen afhandig (Speciale berichtgeving). Gedurende de laatste dagen pro beert een ongeveer 30-jarige man in Rotterdam, en misschien ook in an dere plaatsen, ouden van dagen geld afhandig te maken. Een 86-jarige be woner van de Schinkelstraat in Rot terdam werd reeds de dupe van de bijzonder lage praktijken, die de man aanwendt. Hij sprak de oude baas aan toen deze in het postkantoor aan de Avenue Concordia zijn driemaan delijks pensioen had gehaald. Hij gaf voor rechercheur brj de posterijen te zijn en in die kwaliteit de gepensio neerde even te willen spreken. De aangesprokene nodigde hem uit in zijn woning te komen. Het sujet diste het verhaaltje op dat een ander had geprobeerd het pensioentje van de oude man te incasseren. Omdat men op het postkantoor dacht dat de poging zou worden herhaald, had men de bank biljetten gemerkt. Die biljetten waren nu echter aan de gepensioneerde uit betaald. Daarom verzocht de „FTT-recher cheur" ze even terug te mogen heb ben, slechts voor een uurtje, want om 2 uur verwachtte hij degene die het geld ten onrechte wilde incasseren, (en tweede male aan he( loket. In vol vertrouwen gaf de 86-jarige zyn gehele pensioen, f 614.mee. Later kwam hjj tot de ontdekking dat hij was opgelicht. Zaterdagmorgen heeft kennelijk de zelfde oplichter bot gevangen bij een 70-jarige bewoonster van de Vieram- baoht-sstraat. Zij had een 64-jarige me vrouw gemachtigd f 150.van haar girorekening af te halen. Even nadat de vrouw met het geld in de Vieram- bach t-sstraat was gekomen, belde een man aan. die zei dat hij rechercheur van de PTT was. Hij hing een verhaal op over gemerkte bankbiljetten e d., maar de rekeninghoudster gaf hem geen geld mee. Toen hij wegging zei hij met de chef te zullen terugkeren. Uiteraard kwam er niemand meer opdagen. KONINGIN IN ITALIË Nadat Koningin Juliana en de jongste twee Prinsessen vanmorgen om negen uur waren vertrokken van de vliegbasis Soesterberg. zijn zij omstreeks het mid daguur aangekomen op het vliegveld van Rome. Zij zullen vandaar doorreizen naar Sicilië. Prins Bernhard en de Prinsessen Bea trix en Irene zijn gisteren al op weg naar het vakantie-oord van het Koninklijke Gezin gegaan. Op het vliegveld van Ro me werd de Koningin vanmorgen begroet door de Nederlandse ambassadeur en een vertegenwoordiger van de president van Italië. Dr. E. V. W. Vercruijsse werd wetensch. hoofdambtenaar By beschikking van de minister van O. K. W. is benoemd aan de Rijks universiteit te Leiden - gerekend van 1 Juni 1960 - tot wetenschappelijk hoofd ambtenaar voor de sociologie dr. E. V. W. Vercruijsse, thans wetenschappelijk ambtenaar 1ste klas. VEERTIG JAAR A. DREEF De meubelhandel en woninginrichting A. Dreef aan de Burgsteeg bestaat woensdag 17 augustus veertig jaar. Dit jubileum zal naar buiten gevierd worden met een receptie, welke 's middags van half vier tot vijf uur wordt gehouden in ,Den Burcht". VIER VINGERS GEBROKEN De 13-jarige H. Heruer uit de Park straat heeft gisteren bij het verplaatsen van een ijzervormkast in een kunst gieterij aan de Uiterstegracht, waar de jongen tijdens de vakantie een handje hielp, vier vingers van zijn rechterhand gebroken. Zijn hand raakte bekneld tussen de zogenaamde vormkast en de vorm taf el. - Bij Instituut Vermazen in Den Haag is geslaagd voor Staatsexamen h.b.s.-b: Ludy Knegtel te Leiden. Mej. W. de Jager, Leiden, mej. M. J. de Jonge, Voorschoten en de heer A. Kieft, Wassenaar zijn benoemd tot le den van de commissie, die dit jaar te Dordrecht belast zal zijn met het afne men van de examens ter verkrijging van de akten van bekwaamheid als leidster of hoofdleidster by het kleuteronderwijs. De meest gerookte filter sigaret in Amerika - Nu ook in Nederland Toen ook al grenswijzigingen.... Juist een dag nadat de heer en mevrouw Parlevliet-Roest in Den Haag in het huwelijk tradenwerden de heer A. J. Boer en mejuffrouw C. Sun- dermeijer in Rotterdam in het huwelijk verbondenwelk huwelijk in Hillegersberg door ds. Idenburg kerkelijk werd bevestigd. Het toeval wil. dat ook het echtpaar Boer intrek heeft genomen in het bejaardenhuis te Boskoop, zodat het unieke feit zich voor doet. dat daar thans twee dia manten bruidsparen wonen. Het dagelijks bestuur van de afde ling Leiden van de R.-K. Reclasserings- vereniging bestaat thans uit de heer J. Lijten als voorzitter, de heer C. J. J. Laken als secretaris en de heer B. van Cleef, die zich over de financiën heeft ontfermd. Het secretariaat is gevestigd aan de Kamerlingh Onneslaan 10 te Leiden, waar iedere vrijdagavond van 19 tot 20 uur spreekuur wordt gehouden. „GROTE BEER" WEER TROEPENTRANSPORTSCHIP (Van onze Haagse redactie) Het emigrantensehip „Grote Beer" zal, waarschijnlijk in september, weer in zyn vroegere hoedanigheid van troepen- transportschip worden gebruikt. Het schip is door de Nederlandse regering gecharterd voor het vervoer van het landmachtdetachement, dat de verdedi ging van Ned. Nieuw-Guinea gaat ver sterken. Het schip behoeft hiervoor geen veranderingen te ondergaan. De heer Boer was, toen hij zestig jaar geleden in het huwelijk trad, meu belfabrikant. In 1904 vestigden de heer en mevrouw Boer zich in Zoeterwoude, waar de heer Boer aan de Rijndijk een VOORSCHOTEN BURGERLIJKE STAND Geboren: Simon R., zn. van S. Boen dermaker en A. B. Dijkstra; Bert J.. zn. van J. E. James en C. E. Beernink; Ro gier A., zn. van A. J. Venteville en J. A. Doeleman; Maartje C. E dr. van J. W. van Leeuwen en W. Dekker. Ondertrouwd T. J. Paardekooper, 27 Jr. en A. M. van Winden. 25 Jr.; T. H. Nag- tegeller, 29 jr. en R. J. Zuijderduljn, 20 jr. Getrouwd: A. R. Petersdorff Reynhart, 26 jr. en W. de Joode, 19 Jr. OverledenJ. Meenink, 67 Jr. echtg. van J. Jansen. WASSENAAR DUIVENSPORT „De Gevleugelde Vrienden Wed vlucht met jonge duiven vanuit Tergnier (Fr.), afstand plm. 285 km. In concours 199 vogels. Gelost om 6 45 uur. Aankomst lste duif om 11.33.47 uur. Uitslag: A. G. Visser 1; W. v. d. Zwaan 2; mevr. Groeneveld 8: H. Kor- tekaas 4; J. H. M. Brouwer 5, 7; J. Par- levliet 6, 8; J. H. L. Brederode 9j P. Ch4 v. Leeuwen 10. Zoeken naar verborgen schatten is een spannend bedrijf, waarvoor men des noods een nat pak over heeft. Stortbuien kletterden gistermorgen neer op het verlaten Noordwijkse strand, maar niettemin liep het vlot met de voorverkoop van kaartjes voor de achtste schatgraverij van de Leidse St.-Vincentiusvereniging. Gelukkig begon in de middag de lucht op te klaren en toen de honderden gra vers en graafsters voor de touwen stonden te dringen kwam zelfs de zomerzon het graaffeest opluisteren. Als wij het getal deelnemers op twee duizend schatten zijn we zeker aan de lage kant. Dit betekent, dat ongeveer de helft meer gravers stonden aangetreden dan vorig jaar. Stellig zal dit aantal de verwachtingen der organisatoren heb ben overtroffen. Met ongeduld wachtte de enorme scha re schatgravers, onder wie talrijke bui tenlandse gasten, de laatste spannende minuten af voor zij konden neerduiken Na een kwartiertje gebeurde het. Een jeugdige Lissenaar, Pim van Diest, elf jaar oud. had een graafplaats- Je uitgezocht in de zuidelyke punt van het terrein Al zeven keer had hij aan de schatgraverij meegedaan en ook deze middag was hij met zijn ouders en zijn vriendje Theo Euwijk naar Noordwijk gekomen om al wroetend naar de kist te speuren Nu en dan blaast deze trouwe schat op het met touwen afgebakende stukje graver eens even uit om dan weer vol strand van ca. 1800 m2, waarin de schat kist met de hoofdprijs van f. 100 en vele busjes met briefjes voor andere mooie geschenken verborgen waren. Nog enkele secondeneen knal uit het pistool van hoofdinspecteur Merkel- bach en gelijktijdig veranderde het graafstadion voor de politiepost in een reusachtig mierennest van schatgravers, die ijverig met de handen door het voch tige zand woelden. Al gauw werden de eerste busjes aan de prijzentent afgeleverd. De heer Vlasveld dirigeerde vanachter de microfoon enthousiast en welspre kend het grote graverskorps. Zijn be zielend betoog spoorde hen tot nieuwe ijver aan, want nog steeds zat de schat- ,kist verscholen in de schoot der aarde. moed verder te delven. Stel je voor, dat de zo begeerde schatkist hier nu eens verstopt zat? Dan krabben zijn vingers over iets hards, 't Is van hout. Nog even wat zand wegschuiven, 's Is een kist! Zou het de schatkist zijn of de fopkist? Voorzichtig doet Pim het dek sel omhoog, zijn handen trillen toch wel van spanning en daneen luid hoera klinkt op van zijn medeschatgravers In de kist zit een oorkonde en daarop staat, dat hij. Pim van Diest, de schat, de grote schat van f 100.- heeft ge vonden. De Paulus Band van de Zeeverken ners stelde zich op en onder vrolijk trompetgeschal en een daverend applaus van schatgravers en pubhek werd Pim op de schouders van de heren Somnie- ling en Schermer Voest naar de micro foon op het podium gedragen. Dolgelukkig is de knaap met de prach tige prijs. Wat hij er mee gaat doen weet Pim nog niet en daarom zal het bedrag voorlopig wel op het spaarbank boekje gaan. Maar feest is het aan de Anemonenstraat 37 in Lisse. Dank De andere gravers verliezen de moed niet. Aangevuurd door de stem achter de microfoon, delven zij verder, want nog vele andere mooie prijzen, een wol len deken, een reis naar Keulen, kolen, taarten en zoveel meer bevinden zich in I het zand. Ook de onvindbare prijzen worden aan de man gebracht. Hoofd agent Timmers trok nummers uit een kist en dit leverde voor verscheidene vermoeide gravers en graafsters nog een onverwacht geschenk op. Tot besluit richtte de heer Vlasveld namens het bestuur woorden van dank tot de autoriteiten, die aan deze inter nationale schatgraverij hun medewer king hadden gegeven, tot de Stichting VVV Noordwijk en in het bijzonder tot de he°r Timmers en zijn collega's van de stram'politie, die aan dit evenement alle mogelijke diensten hadden bewezen en gedurende de avond en de nacht de po litiepost ter beschikking van het organi serende comité hadden gesteld, welke woorden van lof met een driewerf hoera van de duizendkoppige menigte werd' onderstreept. fijnhouthandel stichtte. In 1920 werden zij Leidenaren zonder dat verhuizing plaats vond. Aan Leiden werd name lijk een stuk van Zoeterwoude bij grenswijziging toegewezen. De heer Boer herinnerde zich nog goed de actie, die destijds gevoerd werd om deze grenswijziging te voorkomen. Het heeft echter niet mogen baten en noch de bruidegom noch de bruid heeft daar ooit spijt van gehad. Op 1 april van dit jaar nam het echt paar zijn intrek in een bijzonder gezel lige flat in het bejaardenhuis te Bos koop. Beiden voelen zich hier bijzon der goed thuis. Er zijn uit dit huwelijk drie dochters en drie zoons geboren. De 17 kleinkin deren zorgden weer voor 12 achter kleinkinderen. (Foto Leidsch Dagblad) Tijdelijke vergunning toto De minister van Justitie heeft een tijdelijke vergunning verleend voor het organiseren van een sportprijsvraag aan de Ned. Sport Federatie en het Comité tot instellingen voor overleg inzake sportprijsvragen gezamenlijk tot en met 2 oktober 1960 of eerder, indien de wij ziging van de loterywet in werking is getreden. (Ongecorrigeerd) BEURSOVERZICHT Kon. Olie vast Amsterdam, 10 augustus Verreweg de grootste belangstelling trokken vanmiddag de aandelen Kon. Olie. Het fonds lag vast als gevolg van de aanhoudende aankopen door het pu bliek en de belangstelling van arbitrage zijde. De stemming op het Damrak voor dit fonds werd gestimuleerd door Wall Street, waar de aandelen gisteren 1% dollar hoger sloten. Niettegenstaande een officiële prijsverlaging voor olie door een groot concern in Amerika lagen de aan delen van de oliemaatschappijen in Wall Street vast op het begrip in beurskrin- gen aldaar, dat verscheidene oliewaar den sterk ondergewaardeerd zijn. Hier van profiteerden aandelen Kon. Olie bij een prijs van f. 142,20 noteerden de aan delen op het Damrak ruim f.3.boven de slotprijs van gisteren, doch een paar dubbeltjes beneden pariteit New York. Ook voor Unilevers was de belangstel ling vandaag groter dan de laatste da gen het geval is geweest. Nabeurs wor den de eerste halfjaarcijfers van het margarineconcern verwacht. De stukken liepen op van 908 tot 915 en kwamen ca. 5 punten boven het vorige slot uit. Cer tificaten verlieten de markt op circa 912. De beurs vindt het verschil in koers van de margarinewaarden, vergeleken by de koers van Philipsaandelen, te groot. Dit verschil bedroeg vandaag circa 340 pun ten in het voordeel van de Philipsaan delen. Voor Amerikaanse rekening wer den de Unileverstukken uit de markt genomen .Daarnaast was vraag aanwe zig van het publiek. Aandelen-Philips daalden bij kalme handel van 1250 tot 1247, tegen een vorige slotkoers van van 1251%. Aku's en Hoogovens konden moeizaam meekomen en schommelden rond het vorige slotniveau. De stemming op de Westduitse beurzen was eerder aan de vaste kant. In de Scheepvaarthoek was de stem ming lichtelijk verdeeld. Ook in de cul tuursector kwamen weinig zaken tot stand. Certificaten Deli noteerden een weinig beneden het slotpeil van gisteren. Staatsfondsen zeer kalm met weinig ver anderingen. Voor het eerst kwam de nieuwste 4%% obligatielening 1960 IV Bank voor Nederl. Gemeenten in de no tering. De prys werd op 100% geadvi seerd; de afgifteprijs was 99%%. WISSELKOERSEN Londen 10.5911—10.60; New York 3.77—3.77 Montreal 3 88'—3.883/4; Parijs 76.95—77.00; Brussel 7.52-%—7.53% Frankfort 90.41%90.46'1; Stockholm 73.10%—73.15%; Zürich 87.44—87.49; Milaan 60.75'160.80%; Kopenhagen 54.73%—54.78%; Oslo 52.90—52.95; We nen 14.60—14.61; Lissabon 13.20—13.21%. Woensdag 10 augustus ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad f. 1000. Vorige Slotkoers koers v heden Ned. '58 4% 101A 101 Ned. '59 4% 100% lOOfi Ned. '60-1 4% 100% 100H Ned. '60-11 4% 100% lOOfi Ned. '59 4% 98% 98% Ned. '53 3% 95 95% Ned. Grtbk obi. 3% 77% Ned. '47 3%-3 93HGB 934 Ned. '51 3% 96% Ned. '53 3% 94% Ned. '56 3% 93i9«, 93%GB Ned. '48 3% 89% 89% Ned. bel. cert. 3% 87% Ned. '50 3% 88% 88% Ned. '54 389 89 Ned. '55-1 3% 89 89 Ned. '55-11 3% 91^ 91 ^GB Ned. '37 3 90% 90% Ned. doll. In. 47 3 92% 92% Ned. Inv. cert. 3 97% 97% Ned. '62-'64 3 984 98% Indië '37 3 97% 97% Indië '37-A 3 94 94% Ned. grtbk. '46 3 89^ Ned. won.b.l. '57 6 110y4 110% Ned. won.b.l. '58 4% 100 100 ACTIEVE AANDELEN ^ultuurbank32 32% Nat Handelsbank 174 176L.B. Ned. Handelmij 302 300% Amst. Rubber 109% 112 H.VA 153% 154 Senembab 540GB 540 AKÜ 529% 529% Berkel's Patent <v325GB 330 Calve Delft cert 875GB 882 Deli Mij en (Ver) 189.70 188.75 Kon Pap v Gelder 305% 310G.B Hoogovens cert 782% 777% Miiller en Co NB 430 434% Ned Kabelfabr 596GB 595 Philips 1251% 1247% Philips pref 325% 324% (Jniiever 910 912% Wilton Feyenoord 204% 202% Biliton 2de r 460% 460% Dordtse Olie gew 666 675 Kon Olie <120—140 143.20 Idem '50 a f 20—) 138.80 141.95 Holi Amer tyn l36y4 136% Java China Paket 137% 137% KL.M 103.20 103.50 Kon Ned Stmv Mfj 182 181 Kon Paket Mi) 134% 134% Stoomvaart Mfj Ned 165 164% Nievelt Goudr eert 139 139% v Ommeren eert 266y4 268% Kon Rott Lloyd 140% 140% "<Jed Scheepv Unie 142% 142y4 NIET ACTIEVE OBLIGATIE t'rov.- en Gem leningen A dam '47 (3%) 3 94% 94% Idem '48 (3%) 94% R'dam '52-1 (4%) 98% 99 ld. ld. *37 I-n (3%) 943i Z.-Holland *56 (4%) 99% Vorige Slotkoers koers v. heden Bank N. G '58 (5%) 104% id NWB '52 (4%) 97% 97% Industr. Obligaties Philips Dollarlng '51 95 Premieleningen A'dam *53 3 98% 98% A'dam *51 I 2% 84% 84% A'dam '56 I 2% 78% 78% A'dam '56 II 2% 88% 88 Vdam '56 III 2% 94% 93% Eindhoven '54 2% 80% Enschede'54 2% 79% 79% Den Haag '52 I 2% 85% 85 Idem n 2% 85 R'dam '52 12% 87% Idem n 2% 88% 89% Idem '57 2% 101 Utrecht '52 2% 91 Z.-Holl 1957 2% 95 94% NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Credietlnstellingen Robeco 237 238 Amst Bank 382 383 HJ5.U eert 220% 220% Rott Bank 309 310 Twentsche Bank 290 290% Industrie Ondernemingen Albert Heyn453 456 Borsumi) 62 y4 62% K N Edmet A-AA 95% 96 idem prei wd 104 104 Electrolasmy 354 354% Kon Ned Grofsm 195 211 Holl Constructie 544 535 Ing out v Bouwnyv 264 264-% Internatlo 145y4 145 Vi Int Kunststof! Ind 67 87 Leidse Wolspinner y 520 527% Rott Droogdok MD 632 630 Sikkens Groep 863 Ver Touwfabrleken 351 350 Walvisvaart 111% 113 Wernlnk s Betonm 154 154 Van WUK en Heringa 110 110% daalberg 130 130% Spoorwegen Dell Spoorweg MIJ 5B Am e rik fondsen Canadian Pacific R Intern NickeJ Anaconda Bethienem Steel Cities Service General Motors Kennecott Republic Steel Shell Oil Union Pacific Un. States Steel 24% 106 50% 44% 44 434 76% 58% 66% 26% 80% 24% 107 52% 43%. 45% 42% 80% 59 67% 264

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 3