PLATINUM UITSLAG PRIJSVRAAG Fantastisch! Wat een verschil in kracht! FRIESCHE VLAG GOUDBAND ^v> TANK VANDAAG NOG PLATINUM N en vraag om Super Zwitserse Knorr koks werken samen met 600 Nederlandse huisvrouwen voor uw fijnste soep Nergens beier ziel U straks de Olympische spelen als in Uw eigen huis kamer met de allernieuwste Philips apparaten reeds vanaf 695.- Dus voor Uw toestel naar LANGEZAAL Stille Rijn 3—4 - Leiden - telefoon 26545 Caltex kondigt aan PLATINUM JT3L Een belangrijke yooroitgang op benzine-gebied Als u denkt dat alle benzines hetzelfde zijn hier is een nieuwe benzine die u zal brengen tot andere gedachten en uw wagen tot onvermoede prestaties. Na jaren van intensieve research in de Caltex Centrale Laboratoria is men gekomen tot een nieuwe benzine die volkomen schoon verbrandt en die zó krachtig is dat u bij het gas geven de kracht kunt voelen! Deze benzine is nu voor het eerst in Nederland verkrijgbaar, onder de naam Platinum N. U, als automobilist, weet wanneer extra kracht het meest nodig is: bij het optrekken, klimmen of inhalen. En juist dan merkt u dat er kracht verloren gaat door onregelmatige ver branding. Soms kunt u dit zelfs horen: men noemt het „kloppen" of „pingelen". Maar of u het hoort of niet, het krachtverlies treedt altijd op omdat door het toenemend toerental van de motor sommige cylinders niet hun volle aandeel van de brandstof krijgen. Platinum N zorgt dat elke cylinder een nauwkeurig uitgebalanceerde dosis brandstof krijgt, en de hierdoor verkregen kracht is bij het accelereren voor elke automobilist voelbaar! Bovendien: volledige bescherming van uw motor. Nu voor het eerst kunt u een benzine krijgen, verrijkt met uitgelezen additives, die binnen het gehele brandstofsysteem een water-afstotende reinigende laag leggen. Dat levert u vijf grote voordelen op in één benzine! ☆UW CARBURATEUR BLIJFT SCHOON: UW MOTOR SLAAT NIET AF. Kracht- verlammende vuilafzetting in de carburateur is uitgesloten bij gebruik van Platinum N. Oude aanslag wordt verwijderd. ☆geen ijsvorming in de carbura- TEUR. Platinum N maakt een eind aan één van de voornaamste oorzaken van afslaan: ijsafzetting in de carburateur en de leidingen. ☆geen roestvorming. Omdat het een laag legt tussen metaal en vocht, voorkomt Platinum N roest in de tank en in het gehele brandstofsysteem. ☆geen voortijdige ontsteking. Het gloeien van metaal- en kooldeeltjes, dé oor zaak van voortijdige ontsteking, wordt belet. Krachtverlies is uitgesloten. langere levensduur van de BOUGIES. Hoe schoner de bougies, des te langer gaan ze mee. Platinum N beschermt ze, ze doen hun werk langer en doelmatiger. Het resultaat van dit alles? Rijd 2000 km met Platinum N, en u zult het zien: uw auto rijdt krachtiger en zuiniger, ongeacht de weers omstandigheden, en op den duur zullen uw onderhoudskosten dalen. op de rode N op de Caltex pompen. Nu verkrijgbaar in het gehele westen, binnenkort in geheel Nederland, Elke Knorr-specialiteit is van tevoren gekeurd door 600 Nederlandse huisvrouwen. En aangepast aan èl hun wensenU hebt dus de garantie, dat u krijgt wat u toekomt: ,\fijne-keuken" soep en complimentjes voor uw kookkunst 1 Proef wat Knorr-kwaliteit betekent. Proef morgen Knorr Heldere Groentesoep. Geuriger, lekkerder 1 Zondag-soep voor elke dag! Knorr toep tmaakt altijd naar méérl Keuze genoeg: Heldere Groentesoep Kippensoep Speciaal Edelproisoep - Schotse Boerensoep - Vermicellisoep: 58 oC Tomatensoep - Champignonsoep - Aspergesoep Ossestaartsoep - Groen tecrèmi toep - Minestrone toep: 68 et Btrnd doe Cosmondo VedingimiddtUn KV.. Lootdruht, in lictntu en on Ju conlroU ton Knorr A.G. Thajngrn-Zimturlond, du <U recepten onder exclusiviteit heeft af ges loon. „Waarom is Friesche Vlag Goudband de meest verkochte koffiemelk in Nederland?" hoofdprijs f. 7500.— M. Verheij, Akkerstraat 9, Hardinxveld. 2 prijzen van f. 2500,- L Michels, Spaarnestraat 7, IJmuiden; Mevr. A. M. Weverling, Wingerd straat 70, Den Haag. 3 prijzen van f. 1000.— Mevr. M. G v. Benthemvan Heerde, Stationssingel 44, Veenendaal; Mevr. A.Beerling, Witte Singel 16A, Leiden; Mevr. A. de Ven—Groot, Corn. Schellingerlaan 5, Zeist. 3 prijzen van f. 500,— Mej. A. Tempelman, v. d. Helstlaan 29, Hilversum; R. Kraan, v. d. Duijnstraat 5, Haarlem, Post Overveen; Mej. E. Reinerie, Mankesstraat 121, Den Haag. 4 prijzen van I. 250,— Mevr. J. K. Bakker, Borssenburgstraat 20-11, Amsterdam-Z.; Mevr. C. ReineFranse, Schenkweg 12, Den Haag; J. van Veen, Robert Baeldestraat 58, Rotterdam; H. Klinge, Dorpsstraat 43, Jutphaas. 5 prijzen van f. 100,— A. Schouwenburg, Julianaweg 244, Utrecht; E. L van Duiken, Kamerlingh Onnesweg 233, Hilversum; Henny J. v. d. Meulenvan Doorneveld, Noorderweg 158, Hilversum; Mevr. E. Blindeman—de Rooy, Platolaan 30, Zeist; Mevr. A. M. Verhoog, Vredenoord- laan 56B, Rotterdam 16. en 300 prijzen van f. 10,- Dit merk blijft Uw waarborg voor de beste koffiemelk Vakkundige plaat sing, verbruik van uitsluitend le klas materiaal en zeer belangrijk onze le kL service. Wij geven gaarnr een toestel 14 da gen gratis op proef en de betaling via onze eigen prettige credit service.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 8