Jongens en meisjes Kamerleden kregen goede indruk van Enschede en Hengelo Officier van Justitie eiste gisteren 2% jaar tegen directeur Trek-air" Ontwikkeling verkeer wordt nu beklemmend Kansen voor Tivente versterkt Dansers weigerden te verschijnen op bijeenkomst met Intendant Kerkelijk Leven VROOM DREESMANN Het verzoek tot onmiddellijke invrijheidsstelling afgewezen Men moet de recreatiegebieden toegankelijk gaan maken Opgericht 1 maart 1860 Zaterdag 25 juni 1960 Zesde blad no. 30082 Strijd om nieutve universiteit (Van onze parlementaire redacteur) Het bezoek van een groot aantal Kamerleden aan Enschede en Hengelo heeft de kans op de vestiging van een (derde) Technische Hogeschool in Twente zeker versterkt doordat de ontvangst zakelijk voortreffelijk was georganiseerd. Uit gesprekken viel op te maken, dat de Kamerleden zeer gunstige indrukken hebben gekregen. Wat hen vooral heeft getroffen in de sfeer van het bezoek was het geloof, de overtuiging, dat er een Technische Hogeschool moet komen en dat het bedrijfsleven daar volledig achterstaat. Alle weerstand nog niet verdwenen Hieruit blijkt dat alle weerstand on der de Kamerleden tegen een TH in Twente niet is verdwenen, maar toch heeft het bezoek aan Enschede en Hen gelo wel iets veranderd in de gedachten. Een Kamerlid, dat om financiële en Het Kamerlid van een grote partij rilde zich reeds nu uitspreken voor de rtstiging van een TH in Twente, maar je gunstige indruk die de Kamerleden ilgemeen hebben opgedaan, betekent nog niet dat de TH er kómt en zeker niet dat deze er spoedig komt. Diverse Kamerleden zeggen nog altijd dat een investering van een paar hon derd miljoen nauwgezette overweging verdient zolang een mogelijke uitbrei ding van de TH in Eindhoven voorde liger is. Men moet niet vergeten dat Nederland in de vlucht van de moderne ontwikkeling nog zo enorm veel taken heeft uit te voeren, dat de regering een prioriteitenschema heeft moeten op stellen om uit te maken wat voorrang moet hebben omdat alles niet tegelijk tn ook niet in een te kort tijdsbestek kin. Velen breken er zich ook het hoofd over waar men de wetenschappelijke staf vandaan moet halen, om een derde TH te bemannen. BEHOEFTE AAN INGENIEURS Het is niet te verwachten dat reeds op de Rijksbegroting voor 1961 gelden rorden uitgetrokken voor een nieuwe TH. Het Kamerlid (niet uit Twente) d&tïich reeds voor de TH op Drienerlo rilde uitspreken, zag die gelden in het junstigste geval pas in 1962 loskomen. Daartegenover voerde men uit het Twentse bedrijfsleven aan dat er een Bonne behoefte is aan ingenieurs, voor. om straks de concurrentie in de Eoropese Economische Gemeenschap bet hoofd te kunnen bieden. Als de jouw van een TH twee jaar duurt en ju vijf jaar daarna de ingenieurs wor sen afgeleverd, (die dan eerst nog enige rjd onder de verfrissende douche van jet bedrijfsleven moeten worden ge matst) kan de economische ontwikke- jg reeds zover zijn voortgeschreden iit ze te laat komen. Het is zaak de itwikkeling een stap voor te blijven en i>t lukt toch al niet. Men moet voor dien en vertrouwen hebben in een «tl van de Twentse industrie over iren jaar. sommige Kamerleden menen echter die behoefte aan Ingenieurs ook is te vangen door uitbreiding van de in Eindhoven en zij vinden het bij eder belangrijk dat studenten niet in milieu van hun eigen streek blijven :agen en dan veel thuis vertoeven, aar al vroeg leren ergens zelfstandig ïde wereld te staan en vertrouwd te uien met een andere culturele sfeer. verbazingwekkende aanpassing van Twentse textielindustrie na de oor- a wordt ook toegeschreven aan de stu. Snijd van de zoons van fabrikanten ï-iten Twente. HAAGSE RODE KRUIS- ZIEKENHUIS BIJNA KLAAR Bouwkosten f16 miljoen Op 27 oktober a.s. hoopt men het lieuwe Haagse Rode Kruisziekenhuis, üt thans ongeveer op de plaats waar in 1H2 het oude ziekenhuis op last van de tetters werd afgebroken, wordt ge- ionwd, te kunnen betrekken. Het gebouw UB de Segbroeklaan, dat thans al bijna teed is, zal in totaal, inclusief de in- lUUaties, f. 16 miljoen kosten. Per bed komt dat bedrag neer op f. 44.000,— of fond f. 160,per m3. Het nieuwe ziekenhuis zal 360 bedden «ratten, terwijl er 400 personen arbeid wllen vinden. Dat zijn 220 verpleegsters a verder, behalve laboranten en admi nistratief personeel, nog 20 medici. Enkele dagen voor de opening hoopt sen in één dag alle patiënten van het Wdige Rode Kruis-ziekenhuis, geves- "■Sd in een voormalig oude mannen- en fouwenhuis in de Haagse binnenstad, "er te brengen. Dat zal geschieden met fcfaulp van de gemeentelijke genees- kffldlge dienst en particulier zieken- Jfrvoer. Met de ruwbouw werd in mei 556 aangevangen en op 10 januari 1958 «rd het hoogste punt bereikt. De in- ;wdt van het nieuwe ziekenhuis is :;W0 m3, tegen 48.000 van het oude. MINISTER LUNS IN ID-SLAVIË GEARRIVEERD Minister Luns is gisteren in Belgrado (komen voor besprekingen met de ilavische regering. Volgens buitenlandse waarnemers in tyrado zijn de betrekkingen tussen terland en Zuid-Slavië normaal, har niet hecht. Het bezoek van minis- <f Luns zal beide landen nu de gele- toheid geven hun visie op de onder- te betrekkingen en de aan de orde jjode internationale vraagstukken na- 'f uiteen te zetten, zo menen deze 'hrnemers. Volgens welingelichte kringen in Bei- Mo zal een van de voornaamste on twerpen der tijdens de officiële be wakingen tussen minister Luns en de -Idslavische leiders aan de orde zullen toen, zijn de rol van de kleine landen 3 de pogingen om de spanning tussen en West, als gevolg van het mis ken van de topconferentie te ver aderen. Ook de economische betrek ken tussen de belde landen en die "^Zuid-Slavië met alle EEG-landen :'en waarschijnlijk onderwerp van ge- ^k uitmaken. Volgens genoemde ^gen zou Zuid-Slavië investerings- Mieten willen hebben. Zuid-Slavië Hit de laatste tijd pogingen in het lfk gesteld om zijn handel met de [teuropese landen uit te breiden, toenkort zal een delegatie van Zuid- Wsche industriëlen een bezoek aan Ierland brengen. plotte achten waarnemers het waar- 'dinlijk dat ook de kwestie Ned. !uw Guinea ter tafel zal worden ge- }cht, Zuid-Slavië onderhoudt nauwe rekkingen met Indonesië, andere redenen tegen verdere spreiding van het hoger onderwijs is, zei gisteren toch dat è.ls er zo'n grote vraag naar ingenieurs bestaat dat er een derde TH moet komen, vestiging in Twente dan bepaald de plaats is, die ernstige over weging verdient. Het is vriendelijk dat de Kamerleden te kennen hebben willen geven, dat zij van Twente een goede indruk hebben gekregen, maar zij hebben hun defini tieve mening nog niet gevormd. Zij wil len hun eigen opinie ook toetsen aan de opvatting van de regering over de uit breiding van het Hoger Onderwijs. In november j.l. heeft minister Cals in de Tweede Kamer daarover een nota toe gezegd in het voorjaar van 1960, maar die nota is er nog steeds niet en inmid dels heeft het kabinet gedokterd aan het prioriteitenschema. Uit het een en het ander zou men de conclusie moeten trekken dat op korte termijn een beslis sing over een nieuwe TH nog niet te verwachten is, maar door het bezoek van gisteren lijkt de zaak wel rijper geworden. Ongenoegen bij Amsterdams ballet (Van onze Amsterdamse correspondent) De onrust by het Amsterdamse Ballet duurt voort. De dansers en danseressen hebben gisteren geweigerd te verschijnen op een bijeenkomst in de Stadsschouw burg, waartoe zij door het bestuur waren opgeroepen. Tijdens deze bijeenkomst zou de nieuwbenoemde intendant Hans Tobi aan het danspersoneel worden voorgesteld. De houding van de balletleden is het gevolg van een meningsverschil met het bestuur. Tevoren hadden de dansers schriftelijk laten weten aan de oproep voor de bijeenkomst geen gevolg te zullen geven, indien het bestuur een eerder geschreven brief onbeantwoord zou laten. Het bestuur, dat deze brief voor kennisgeving had aangenomen is ook niet op het tweede schrijven ingegaan. De bewuste brief is tien dagen geleden schieden via de artistieke en zakelijke door het danspersoneel opgesteld. Hierin verzetten de dansers zich tegen de fusie met het Nederlands Danstheater (de besprekingen tussen de beide dansgroe pen waren toen reeds op andere gronden vastgelopen) en zij protesteerden tegen de benoeming van de heer Tobi, omdat zij een hoog salaris voor een intendant niet verantwoord achten zo lang de minimum-salarissen van het dansper soneel nog niet op een aanvaardbaar niveau zijn gebracht. Voorts drukten zij hun ongenoegen uit over de vele onze kerheden die over de artistiek-technische leiding voor het komende seizoen be staan. Met name is men ongerust over het feit, dat er nog geen nieuwe ballet- meester werd aangewezen, terwijl het bestuur hiervoor toch de beschikking heeft over een deskundig man als Michael Holmes. Het Stichtingsbestuur heeft de brief naast zich neergelegd, omdat het van mening is, dat onderhandelingen met het danspersoneel slechts kunnen ge- directie. De dansers hebben het op hun beurt onjuist gevonden, dat zij dit stand punt uit kranteberichten hebben moe ten vernemen. Een vertegenwoordiger van het balletpersoneel heeft daarop getracht namens de dansers met het bestuur te onderhandelen maar werd niet ontvangen. Dit is aanleiding ge weest tot het verzenden van een tweede brief, waarin werd aangekondigd, dat de dansers niet op de kennismakings bijeenkomst met de heer Tobi zouden verschijnen als de eerste brief niet werd beantwoord. Uit dit schrijven blijkt echter, dat de dansers zich in principe zullen neerleg gen bij het bestuursbeleid (dus ook by de benoeming van Hans Tobi) maar, dat zij een behoorlijk antwoord wensen. Dit recht op inlichtingen baseert het danspersoneel op het feit, dat bij het vaststellen van de contracten voor het komende seizoen niet is gesproken over een wijziging in de leiding. DS. B. ESSERS OVERLEDEN. Na een langdurige ongesteldheid Is te Beekbergen in de ouderdom van veer tig jaar overleden ds. B. Essers, emeri tus-predikant der Ned. Herv. Kerk. De teraardebestelling van zijn stoffe lijk overschot zal maandagmiddag om half drie geschieden op de begraafplaats „Heidehof* te Ugchelen. OUD-KATH. MISSIE ST. PAULUS NAAR ZUID-AFRIKA. De vorig jaar opgerichte oud-katho lieke missie St. Paulus zal in Zuid- Af rika gaan werken. Men zal nauw sa menwerken met de Anglicaanse society for propagation of the gospel, het groot ste anglicaanse missiegenootschap. Er werd een werkgroep gevormd om de plannen nader uit te werken. In over leg met de oud-katholieke aartsbisschop van Utrecht mgr. dr. A. Rinkel heeft Sint Paulus de invitatie van de angli caanse aartsbisschop van Kaapstad, dr. Joost de Blank, aanvaard om het missie werk in Zuid-Afrika te steunen, met name in het diocees van St. John, Kaf- raria. HERTER BEHOUDT VOLLEDIG VERTROUWEN IN JAPAN Op een persconferentie zei de Ame- kaanse minister van Buitenlandse Za ken Herter gisteren dat hy, ondanks de recente relletjes in Tokio, volledig ver trouwen in Japan heeft wat de bereid heid van dit land betreft om in het Westeiyke kamp te blijven. Herter was ervan overtuigd dat het grootste deel van het Japanse volk ak koord gaat met het Amerikaans-Japanse veiligheidsverdrag. Sinds 1952 hebben alle verkiezingen in Japan duidelijk aangetoond dat het Japanse volk vast besloten is om met het Westen verenigd te blijven, aldus Herter. ivat brengt de toekomst? Als je straks van school komt, zul je graag onbezorgd van je vacantie willen genieten. Stellig zul je nu al overwegen, wat NA die vacantie? Wel, wanneer |e een handel: of kantoorloopbaan verkiest, biedt ons warenhuis een goede en veelzijdige kans. Er zijn mogelijkheden in onze verkoopafdelingen, kantoren en magazijnen. Je ontvangt een uitstekende opleiding, de sfeer is allesbehalve schools en je gaat verdienen! Er zijn talrijke mogelijkheden in ons bedrijf, kom eens praten; hiertoe is dagelijks gelegenheid (afdeling Personeelszaken, 4e etage) of schrijf een brief aan genoemde afdeling van LEIDEN Feiten wettig en overtuigend bewezen geacht vt (Van onze Limburgse correspondent) Voordat de officier van Justitie mr. A. W. Rosingh gisteren in de zaak tegen de Trekair-directeur zijn requisitoir heeft genomen, heeft verdachte nog (Advertentie) A.N. W.B.-voorzitter Ter inleiding van de algemene jaarvergadering van de Kon. Toeris tenbond A.N.W.B. te Scheveningen heeft de voorzitter de heer P. F. Zimmerman opnieuw de aandacht gevestigd op de beklemmende ontwikkeling van het verkeer. „Wij vragen ons in vertwijfeling af of we ooit in staat zullen zijn tijdig het hoofd te bieden aan de verkeers- vloed, die wegen en steden dreigt te verstikken", zo zei hij. Dagelijks wordt de verkeersafwikkeling op kruispunten, bij wegversmallingen en op de traversen en grote invalswegen van onze steden moeizamer met steeds langere filevorming. De parkeerproblemen groeien in evenredigheid met de autodichtheid, doch ook de verkeers onveiligheid een probleem van nog kwellender aard, neemt toe, ofschoon niet recht evenredig aan de groei van het verkeersgewicht. „Wij zijn van mening," aldus de heer Zimmerman, dat aan constructie en re constructie van verkeersruimten nog zeer veel en in snel tempo moet worden gedaan om de verkeersafwikkeling beter en veiliger te maken. Spr. betreurt, dat plannen in grote steden voor verkeersvoorzieningen en openbaar vervoer vrijwel zonder uitzon dering door geldgebrek niet verwezen lijkt kunnen worden. Hij meent, dat het sociaal-economisch potentieel, dat deze steden in ons land vormen, van zodani ge waarde is en dat het daarin geïnves teerde kapitaal zo groot is, dat een uit gave van enige miljarden guldens in een tijdsverloop van 10, hoogstens 15 jaar, ten behoeve van de verkeersvoor zieningen alleszins verantwoord en noodzakelijk is, om deze waarden veilig te stellen. Hij acht het dringend nood zakelijk, dat niet alleen de financiële verhouding tussen Rijk en gemeenten wordt herzien, doch dat daarnaast het Rijk de oposslng, althans verbetering van de verkeers- en vervoersvraagstuk ken in onze grote steden beschouwt als een nationaal belang en dienovereen komstig daarvoor financiële steun ver leent. „Zelfs de eenvoudige voorzieningen zoals verkeerslichten, gesloten stroeve wegdekken, het voltooien van gedeelte lijk uitgevoerde profielswijzigingen e.d. blijven uit geldgebrek achterwege," zei de heer Zimmerman. Het verwezen lijken van ingrijpende stedelijke ver keersvoorzieningen vergt in verband met de onteigeningsprocedure dusdanig veel tijd, dat daarme in een vroeg sta dium moet worden begonnen opdat, als de verkeersnood het hoogst zal zijn, de redding tenminste nabij is. De heer Zimmerman drong aan op wetenschappelijk verkeersonderzoek naar het menselijk gedrag en de mense lijke reacties in het verkeer, naar onge vallenconcentraties, de analyse van ver keersongevallen en de studie van „de veilige weg". De heer Zimmerman bracht ook het vraagstuk van de recreatie en het dezer dagen gepubliceerde ANWB-basisplan voor een parklandschap in de Rand stad Holland ter sprake. Hij prees de overheid, die naast de verhoging van de begrotingsposten voor de aankoop van natuurreservaten het herstel van monumenten en molens thans ook een post voor „de recreatie' heeft opgevoerd ten behoeve van toeris tische voorzieningen in zgn. „probleem gebieden". Wij moeten, aldus spr. doel bewust streven naar nieuwe recreatie gebieden bij behoud van de huidige. Het is van het grootste belang, dat in het zuiden, oosten en noorden van ons land alles wordt gedaan om recreatiegebie den toegankeiyk te maken. De voorziening, neergelegd in het sisplan „Parklandschap" in Zuid-Hol land is dringend nodig. De voorzitter wees tenslotte op ontoe laatbare toestanden bij kruisingen van wegen en spoorwegen zoals veelvuldige profielsvernauwingen en de tientallen onmogelijke „spekhaken", haakse krui singen. Hy acht het tempo, waarmee deze obstakels opgeruimd worden, veel te laag. voor de rechtbank verklaard, de veel besproken brief, welke door de omge komen piloot in zijn pensionkamer was achtergelaten, niet te hebben wegge haald. Hij betreurde het achteraf de brief te hebben geopend en later ver brand. Hij verklaarde, dat hij de fami lie Kleyn bepaald kwetsende gevolgen, zoals men vermoedde in verband met de familie-verhoudingen, wilde bespa ren, b.v. het feit van een blanco papier, dat dan als laatste levensteken zou moeten worden beschouwd. Det officier van Justitie kwam deson danks in zyn requisitoir tot de conclu sie, dat zowel de valsheid in geschrifte de poging tot oplichting en de belas tingfraudes, wettig en overtuigend bewe zen waren. Mr. Rosingh merkte op, dat deze strafzaak enorm veel deining in de Nederlandse publieke opinie heeft ge wekt. Hetgeen te meer begrypelijk is omdat hiermee een jong mensenleven is gemoeid. Het verwijt, dat het onderzoek van politie en Justitie klakkeloos was ge voerd en gericht op het onder alle om standigheden dryven naar een schuldig verklaring van deze verdachte, wierp de Officier ver van zich af. Hy betoogde uitvoerig dat verdachte wel degelyk on juiste belastingopgaven verstrekte. En wat de ten laste gelegde valsheid in ge schrifte betreft, heeft de Officier tevo ren nadrukkelyk vastgesteld - zulks te gen de mening van een der verdedigers by het Bossche Hof in, toen daar een beroep tegen de gevangenhouding werd behandeld - dat de Rijkspolitie wel de- gelyk bevoegd was om deze onderzoekin gen te leiden. Ze was ook bekwaam ge noeg daarvoor, hetgeen het onderzoek wel heeft uitgewezen. Mr. Rosingh prees zelfs de verbalisanten voor het uitge breide en goede onderzoekwerk. By de valsheid in geschrifte kwam uiteraard naar voren de kwestie van de aanschaf- fingsprys van het vliegtuig, de waarde ervan en de kwestie of het Fokker toestel al of niet als nieuw aangemerkt kon worden. De officier bestreed de juistheden van de inlichtingen, die werden verstrekt CRICKET Engeland: 362 voor 8 Ook op de tweede dag van de tweede testmatch EngelandZuid-Afrika, die op Lord's wordt gespeeld, was er weer sprake van verschil in spelopvatting tussen de Britten en de Springbokken. Engeland beëindigde de dag met 362 voor acht in de eerste innings. Met een hattrick de eerste ooit door een Zuid-Afrikaan in een testmatch gescoord was Geoff Griffin de held van de dag. Hy had Mike Smith uitgeschakeld voor 99 runs met de laatste bal van zyn dertiende over en bowlde Peter Walker (52) en Freddie Trueman (0) met de eerste en tweede bal van de volgende over. Van de Engelse batsmen had Raman Subba eeng oede start. Hij bouwde zyn 36 n.o. van de de vorige dag uit tot 90 runs, waarvoor hy vyf uur nodig had. Veel vlotter scoorde het zesde wicket- paar: Smith en Walker. Zy verzamel den 120 runs in 2 uur en 20 minuten. L.C.C. SPEELT OP „ROOMBURG". Dit seizoen speelt L.C.C. nog de thuis- wedstryden op het fraaie .Roomburg"- complex. ingang Asserstraat. De eerste thuiswedstrijd vindt morgen plaats te gen Haarlem 2. aanvang 11 uur. Wereldrecord hoogspringen Bij wedstryden te Bakersfield heeft John Thomas het wereldrecord hoog springen verbeterd tot 2.184 meter. Het vorige record stond sinds 21 mei j.l. met 2.177 meter op zyn naam. >P 1 lier voor de verzekering. Jong mensenleven Ten aanzien van de poging tot op lichting stelde mr. Rosingh dat dit deel van de dagvaarding het zwaarst tot de publieke opinie spreekt omdat een jong mensenleven onder dramatische om standigheden het leven verloor, terwyl in de beschuldiging een afspraak om het toestel te doen verongelukken werd ge steld. Mr. Rosingh meende dat die voor opgezette bedoeling tot het doen veron gelukken van het vliegtuig uit allerlei omstandigheden biykt. Uit een vroeger voorstel aan een der getuigen om de Fokker in de Middellandse Zee te laten verongelukken. Uit telefoongesprekken tussen verdachte en de omgekomen pi loot Ben Kleyn. En uit het feit dat dul- delyke aanwyzingen aanwezig zyn dat de verdachte de Fokker als strop voor zyn bedryf beschouwde en er vanaf wil de. Ook de geheimzinnige manipulaties met de brief wyzen op de vrees, dat de bepaalde afspraak tussen verdachte en de omgekomen piloot zou uitkomen. Er waren volgens de officier verschillende verdachte omstandigheden welke wyzen op een of ander plan met de Fokker. Ook de zeer geheimzinnige wyze, waar op verdachte op die 22ste januari in Londen wachtte op zyn piloot, een uur lang niets van zich liet horen, terwyi hy toch redelykerwyze kon vermoeden dat er iets fout was, vond mr. Rosingh zeer verdacht. Pas in de avond vernam verdachte via zyn bedryfsleider, wat er zeer waar- schyniyk gebeurd was. Maar in een later gesprek met de vlieghaven Limpne by Londen, rept verdachte met geen woord over het hem toen toch al zeer waar- schyniyk bekende lot van het vliegtuig en de piloot. Abnormaal De vliegbewegingen van de piloot voor zijn noodlottige val ln zee wyzen op een abnormale gang van zaken, waarschyn- lijk met de bedoeling om de kist op zee te laten dalen. Al deed hy zulks tra- gisch-fout. Mr. Rosingh achtte de mo- gelykheld, dat de piloot onder sterke be ïnvloeding van verdachte met het plan het toestel te doen verongelukken had ingestemd, alleszins mogeiyk. Met een conclusie, dat de drie ten laste gelegde feiten als wettig en overtuigend bewezen geacht diende te worden, kwam mr. Ro singh tot een eis van ZVi jaar met af trek van de preventieve hechtenis van byna 4M maand. Det belde verdedigers, vooral de eerste aan het woord zynde jhr. mr. L. van Sasse van Ysselt hebben Juridische ar gumenten aangevoerd om de ondeugde lijkheid van de dagvaarding te bewyzen. Mr. Sasse van Ysselt sprak van verbys- tering over de inhoud der beschuldiging en zag in een en ander een afschuweiyk symptoom, geiyk hy het noemde, van verwarring, van civiel- en strafrecht. Vooraf protesteerde de verdediger fel tegen het feit, dat in de dagvaarding een thans als dood beschouwde persoon werd verbonden met het misdrijf van poging tot het doen verongelukken van een vliegtuig. Daarna betoogde de raads man, dat het aanvraagformulier voor de verzekering van het vliegtuig geen stuk is dat als bewys kan dienen. Ter zake de tenlastegelegde poging tot op lichting wees de verdediger erop, dat er geen bewys is, dat het niet betalen van de verzekerintrssom afhangt van een van verdachtes wil onafhankeiyke omstan digheid, maar dat de iraatschappy Juist niet tot uitkering overgaat omdat ver zekerde willens bepaalde inlichtingen weigerde. Ten aanzien van de belas tingfraude werd toegegeven, dat een deel van de beschuldigingen gegrond is en dat hier correcties nodig zyn. Ook de tweede verdediger kwam tot dergeiyke uitspraken. Na in de raadkamer te zyn geweest besliste de rechtbank dat op het verzoek van de beide verdedigers tot onmiddel- lyke invryheidstelling van verdachte niet kon worden Ingegaan. De rechtbank bepaalde de uitspraak op zaterdag 9 Juli.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 17