Zon en charme droegen zege weg bij het hippisch lustrumfestijn Interessante demonstratie paardenpolo Goud en brons voor C. M. Doornik MAANDAG 20 JUNI 1900 Paardensport in fleurige entourage Heel lang hebben wij erover gepiekerd, wat gisteren op het sportcomplex aan 't Piet Paaltjens Pad nu eigenlijk wel het belang rijkste was: de paarden binnen de arena of de lieflijke parade daar buiten. Met alle respect voor de edele dieren, de ruiters en hun verrichtingen, voor ons gevoel: honneurs aux dames. Niet alleen kwantitatief, maar ook kwalitatief. Onder de talloze extravagant grote hoeden de een had het in de breedte gezocht, de ander in de hoogte en in exclu sieve toiletjes, waarbij het bloem motief toch wel favoriet was, werd een overweldigende charme ten toongespreid, die de aandacht moest afleiden van de prestaties "rond de hindernissen. Het festijn werd bijgewoond door de Prinses sen Beatrix en Irene. Nu hadden de dames alles mee. De weergoden hadden hun zonnigste glim lach opgezocht, zodat jasjes en vestjes overbodig bleven, en de japonnetjes op hun voordeligst getoond konden worden. Met de heren in stemmig zwart, fleurige vesten en vroliik lichte voor een feestelijke entourage gezorgd bij dit geslaagde lustrum-cone^ Meer geslaagd dan als zonnig festijn dan als sportief evenement. Want daarvoor was de inschrijving voor enkele spring concoursen te matig en bleven de pres taties soms beneden de maat De winnaars van het concours hippiquezon en charme. (Foto L.D./Holvast Gering aantal In alle vroegte was in een hoekje van het terrein begonnen met de dressuur- proef voor studenten en Leidse reünis ten. De publieke belangstelling voor de prestaties van deze ruiters was uiter mate gering. De eerste prijs werd hier gewonnen door de Amsterdamse student J. Viersma, die met Theo 281% punt verzamelde. Dat was royaal meer dan de Delftenaar A. H. T. Modderman, die op Madhi tot 255% punt kwam, hetgeen voldoende was voor de tweede prijs. In middels was men op het hoofdterrein begonnen met het springconcours Ma met een maximum hoogte van de hin dernissen van 1.30 meter. Helaas lieten vele ruiters, die hadden ingeschreven, verstek gaan, zodat slechts een betrek kelijk gering aantal combinaties in de ring verscheen. Drie reden binnen de ge stelde limiettijd een foutloos parcours: Anton Ebben op Easter Parade. Willy Scheeren op Baltimore en mej. M. Kos ter op Axel. In de barrage reden de laatste twee wederom een foutloos par cours en merkwaardig genoeg in precies dezelfde tijd, zodat zij de eerste prijs moesten delen. De loting wees mej. Kos ter aan om de ereprijs in ontvangst te nemen. Anton Ebben reed in de barrage een hindernis om, zodat hy met vier strafpunten op de derde plaats kwam. Zijn prestatie op Bajazzo tijdens het eigenlijke parcours was goed genoeg ge weest voor ook de vierde prijs en me. F. L. A. M. Artz had Teressa zo over de hindernissen geleid, dat zij voor de vijf de en laatste prijs in aanmerking kwam Weigeringen Achtentwintig combinaties lieten zich inschrijven voor het springconcours voor studenten en Leidse reünisten. De tien hindernissen van 1 meter hoogte stelden vele deelnemers voor schier onoverko melijke moeilijkheden. De weigeringen waren legio. Toch kwamen negen com binaties binnen de 73 seconden fout loos langs het 425 meter lange parcours en plaatsten zich zo voor de barrage, waarmede het middagprogramma zou beginnen. Maar eerst zagen de duizenden op de inmiddels volgestroomde tribunes nog een spectaculaire intocht van de offi ciële gasten. De rijtuigen, voorafgegaan door het Leidse Politie Muziekgezelschap rein, waarna de Inzittenden hon plaat sen op de eretribune innamen. Toen kon het programma weer hervat worden. De barrage voor de studenten werd een triomf voor de Utrechtenaar A. Loudon, die in 26.4 sec. foutloos over de zes hindernissen heenkwam. De Lel- denaar A. P. Stok had met Elbekind 27.8 sec. nodig, wat echter voor een twee de prijs ruim voldoende was. Slechts elf Voor het springconcours „Take your own line" verschenen slechts elf combi naties aan de start. Twee slaagden erin de veertien hindernissen in een zelf te kiezen volgorde foutloos over te komen: Willy Scheeren, die zijn Baltimore in prachtige styl in 69.4 sec. binnenbracht en Anton Ebben, die Bajazzo in precies 71 sec. binnenbracht. Een dramatisch moment beleefden de aanwezigen, toen de heer Van der Kar met Iloon niet over een der hindernissen kon komen. Ruiter en paard kwamen te vallen. Spoedig stonden zij weer overeind, de heer v. d. Kar klom weer in het zadel. Een dave rend applaus beloonde deze moed, maar de ruiter gaf er toch de voorkeur aan vrywillig de ring te verlaten. Paardenpolo Tenslotte het paardenpolo. Een sport, welke na de oorlog in ons land niet meer vertoond is. Een sport, welke het uiter ste van ruiter en paard vergen en waar bij deze soms tot een weergaloze eenheid komen. Snelheid en behendigheid paren zich aan beheersing en uithoudingsver mogen. Maar toch: wellicht heeft het „onbekend-onbemind" ons parten ge speeld. Misschien is het ook de grote afstand, die het publiek van de verrich tingen op het enorme uitgestrekte speel terrein scheidt, welke van invloed is. Feit is, dat we nauwelijks werden mee gesleept in de spanning van het spel. Diepe bewondering hebben wij voor de spelers, militairen van het Britse Rijn- leger, die zichzelf en hun dieren niet spaarden in deze demonstratiepartyHet team „Centaurs" van 10th Hussars pres- teerde het zeven maal de witgeverfde bamboehouten bal tussen de doelpalen door te werken, terwijl de witte „Cava liers" van 5th Dragoons slechts vyfmaal met hun lange sticks het kleine balletje in de goede richting stuurden. De rood- hemden bleven in de zes „chukkas" - speeltijden van 7% minuut elk - dus in de meerderheid. Het was ongetwijfeld interessant eens kennis te maken met deze oeroude sport - van ongeveer 300 jaar voor Christus - en als zodanig kun nen wij en vele met ons de organisato ren dankbaar zijn, maar in zijn eerste voorstelling heeft het ons niet overma tig geboeid. Smetteloos Overigens, de organisatoren hebben wel eer met hun werk ingelegd. Zij had den niet teveel hooi op hun vork gesto ken, zodat de gehele dag vlekkeloos kon verlopen. Het laatste nummer begon zelfs nog voor de vastgestelde tijd. En voor het natje en het droogje was ook voortreffelijk gezorgd. Een [raaie sprong van de heer Stok uit Leiden op Elbekind tijdens het concours hippique op het Uni versitaire sportterrein. (Foto L.D./Holvast Nog enkele verdere uitslagen: Dressuur: 3. A. P. Stok (Leiden) met Korsika, 4. mej. M. A. P. v. d. Poel (Leiden) met Hubert, 5. mej. T. Verjaal (Leiden) met Marcel, 6. Prof. Kool met Ce qu'on a, 7. F. F. Otten (Leiden) met Queen Titania, 8. F. J. de Ranitz (Delft) met Artenis. Springconcours studenten: 3. A. P. E. Hensen met Capri Folium, 4. A. F. E. Hensen (Leiden) met Renate, 5. T. van Daalen (Amsterdam» met Zeus, 6. mej. M. v. d. Poel (Leiden) met Gamin, 7. mej. B. Jurgens (Leiden) met Joris. Springconcours „Take your own line": 3. W. Scheeren met Pourquoi, 4. mej. Koster met Axel, 5. E. A. J. v. d. Tuyn met Kokette. De teams van het Britse Rijnleger I maakten een triomfale rit rond het ter- *n &ctie tijdens de paarden-polo- wedstrijd na het concours hippique I het Universitaire sportveld, ter gelegenheid van het lustrum op I (Foto L.D./Holvast Wethouder Van Schaik heeft zaterdag een visite afgelegd bij de familie Door nik, Groenoordstraat 22. Hij kwam de heer C. M. Doornik meedelen, dat het H. M. de Koningin had behaagd, hem de eremedaille in brons verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau te verle nen ter gelegenheid van zijn jubileum bij de NZHVM, welke maatschappij hij bij de werkplaats te Rijnsburg veertig jaar heeft gediend. Doelend op de aanstaande vervanging van de tram door bussen noemde de wethouder de jubilaris de laatste der Mohikanen. Hij overtuigde de heer Door nik ervan, dat ook de overheid waar dering heeft voor die mensen, die lange tijd in plichtsgetrouwheid en met opge wektheid hun werk hebben gedaan. Ook van directiezyde werd deze NZ- HVM-er lof toegezwaaid. Met de direc teur, de heer J. Jurrissen, was nog een lid van de leiding uit Haarlem meege komen om de erkentelijkheid van het bedrijf te vertolken. De heer Doornik mocht een enveloppe met inhoud ontvangen, alsmede een ge tuigschrift en een gouden medaille van JAARVERSLAG „CHR. JEUGDHULP" In het vandaag verschenen jaarverslag over 1959 van de Vereniging „Christelijke Jeugdhulp" lezen wij, dat vooral de be huizing zeer werd verbeterd. Het tehuis is opn euw goedgekeurd en geschikt be vonden voor de verpleging van 45 min derjarigen. Verder werd het afgelopen jaar een nieuwe afdeling gevormd voor minderjarige werkende moeders, die nog toezicht nodig hebben. De leiding van deze afdeling was in handen van mej. Scheele. Ook wordt ernaar een verant woorde opleiding en ontspanning van de moeders gestreefd, zodat verschillende cursussen werden gehouden. Het 35-jarig bestaan van de vereniging werd in be sloten kring gevierd. Het bestuur bleef in 1959 onveranderd. Wethouder J. C. van Schaik speldt de Koninklijke onderscheiding op. de Ned. Maatschappij voor Nijverheid en Handel en de draagmedaille beho rende by de Koninklyke onderscheiding. PERSONEEL N.V. BRILL NAAR DE ARDENNEN Het personeel van de N.V. E. J. Brill's Drukkerij en Uitgeverij maakte per ex tra trein een uitstapje naar Maastricht. Vandaar werd de reis voortgezet per autobus naar Cascade Coo, via Spa. De zon gaf aan de schitterende natuur van de Ardennen een feestelijk aanzicht. De terugreis werd om vier uur aanvaard. Vóór de aanvang van het diner te Maas tricht werden enige toespraken gehou den. De voorzitter van de reisvereniging van E.J.B. hield een korte toespraak, waarin hij memoreerde, dat deze reis nu de tiende was sinds de oprichting van de reisvereniging. Hij bracht grote dank uit namens zijn bestuursleden en het ge zamenlijke personeel aan de directie, die door een zeer belangrijke financiële bij drage de medewerkers een onvergetelijke dag bezorgde. De directeur de heer F. C. Wieder jr., dankte het bestuur voor de goede zorgen en liet zijn erkentelijkheid blijken door aan de heer Van Dijk en zijn medebestuurdersleden een geschenk te overhandieen. De terugreis ging we derom per speciale trein, welke om half twaalf te Leiden arriveerde. Dit bete kende tevens het einde van een prach tige dag. In de afgelopen week maakte het personeel van de technische dienst van de firma M. Langezaal en Zn. aan de Stille Rijn een excursie van drie dagen naar de Siegas Metaalwarenfabriek te Siegen in West falen teneinde de moder ne koeltechnisch2 methoden op het ge bied van de koelkastfabricage te bestu deren. Toelatingsexamen St. Bonaventura Voor het toelatingsexamen van het R.-K. Lyceum St.-Bonaventura zijn toegelaten: Peter v. Aken, Kees Beenak ker, Arno v. Berge Henegouwen, Wim Bergers, Robert Betcke te Leiden; André Beuk, Leimuiden; Leo Beuk, Noordwijk; Ton Beving, Woerden; Stef Blom, Lei derdorp; Kuun de Boer, Hazerswoude; Louis v. d. Boog, Leiderdorp; Leo Bot, Henk Boting, Joop Buis te Leiden; Paul Brand, Boskoop; Peter Brouwer, Leiden; Frans van Diemen, Nieuwkoop; Guido Dirks, Leiden; Hans v. d. Doel, Alphen; Kees Douw, Voorschoten; Eddy v. Estrik Leiden; Johnny v. d Geest. R'veen; Theo v. d. Geest, Oud-Ade; Nico Geu- kens. Leiden; Martien Gordijn, Leiden Peter Grimbergen, Katwijk; Rein Grip- peling, Oegstgeest; Lex de Groot, Leiden; Geert Jan Groothuis, Voorhout; Robert van Helvert, Leiden; Jos Hoogerwerf, Alphen; Leo d. Hollander, Leiderdorp Ronnie Hoogeveen, Noordwijk; Leo Hout man, Wassenaar; Hans v. Hummel, Peter de Jong te Leiden; Cor Jonkman, Edward Keyser te Sassenheim; Sjef v. Klooster, Voorburg: Sjors de Koning, R'veen; Levien Konter, Valkenburg; Paul v. d. Laan, Voorhout; Jos Lagen dijk, Alphen; Frans van Leeuwen, Voor hout; Jos van Leeuwen, Theo van Lochem te Leiden; Jan Luiten, Stomp- wijk; Dick Malmberg, Sassenheim; Kees v. d. Meer, RynzaterwoudeTheo v. d. v. d. Meer, Rijnsaterwoude; Treo v. d. Meijer, Leiden; Paul Meijer, Sassenheim; Lex Montanus, Dirk Nieulande, Gerard van Noort te Leiden; Ben v. d. Nouland, Voorhout; Lucas Nijkamp, Rinie van Paridon, René Persijn te Leiden; Piet Pijpers, Koudekerk; Sjek Pompe, Jeroen Ruygrok te Leiden; Onne Ruyzenaars, Sassenheim; Jan de Rijk, Leiden; Frank van Rijn, Stompwijk; Ton Schalks, Noordwijk; Kees Schneiders, Leiden; Huub Scholtz, Oegstgeest; Leo Schouten R'veen; Jan Slegtenhorst, Leiden; Mar tij n Soesmans, Woubrugge; Johan Steenvoorden, Noordwijk; Jan Stolwijk, Sassenheim; Peter van Swieten, Leiden Sjaak van Veen, Leimuiden; Henny Vis ser, Wim Vreeburg te Leiden; Paul de Vreede, Noordwyk; Tonny de Wekker, Leiden; Hans Wielaard, Oegstgeest; Dick van Zanten, Alphen; Ton van der Zon, Peter v. Zonneveld te Leiden; Sjaak Zuidwijk Koudekerk; Hans van Zijp, Hans Walenkamp te Leiden. Van 29 kandidaten wordt een herexamen afgenomen. HONDENRALLY IN DUINRELL De Kynologenvereniging „Rijnland" opent het zomerseizoen zondag a.s. met een hondenrally in het landgoed „Duin- rell" te Wassenaar. De start vindt pre cies om één uur plaats vanuit het thee huis. De wandeling langs de aan te ge ven route zal ongeveer anderhalf uur duren. PADVINDERSDEMONSTRATIE Ter gelegenheid van het 50-jarig be staan van het Verkennen in Nederland worden in het gehele land demonstra ties gehouden onder het motto: „Kom eens kijken". In Leiden zullen de pad vinders van de NPV en de verkenners van de Katholieke Jeugdbeweging deze demonstraties zaterdagmiddag van 35 uur houden op diverse plaatsen in de stad. De officiële opening vindt om 3 uur plaats op het Pieterskerkhof. „Oud-Leiden" op excursie Zaterdagmiddag maakte een zeventig tal leden van de Vereniging „Oud- Leiden" een excursie naar Hellevoetsluis, Brielle, Rozenburg en het Botlekgebied. In Hellevoetsluis bracht het gezelschap eerst een bezoek aan het zojuist gereed gekomen gebouw „Deltaschouw" en be zichtigde de film „Het getij aan banden". De film geeft iets te zien over het ont staan van het Deltaplan en het verloop van de daarop gevolgde werkzaamheden in het gehele deltagebied tot voor enkele maanden geleden. Met het fraaie stoom schip de R. van Hasselt werd het Ha ringvliet opgevaren voor een bezoek aan de bouwput met een oppervlakte van ruim 85 ha., waar 17 uitwateringssluizen worden gebouwd. Na aankomst in Brielle volgde onder deskundige leiding een bezoek aan ver schillende oude gebouwen en vele fraaie gevelstenen. Achtereenvolgens bezichtig de men het stadhuis, de in restauratie zijnde St.-Catharijnekerk, de stichting ten behoeve van oude zeelieden, het Gast- en Proveniershuis, een gedeelte van de nog in tact zijnde stadswallen, alsmede de nog aanwezige fundamenten van de voormalige Noordpoort, die 1 april 1572 door de Watergeuzen geram meid werd. Na van Brielle afscheid te hebben genomen ging de reis over de afsluitdam van de Brielse Maas, over de weg bezuiden de in aanleg zijnde havens Europoort, het nog landelijke gedeelte van Rozenburg en vervolgens langs het Botlekgebied. De terugtocht naar Leiden werd ge maakt via Vlaardingen en Delft. Diploma-zwemmen in de Overdekte Voor het diploma B zijn bij het diplomazwemmen in de Overdekte ge slaagd: I F: Pea Jansen, Anneke Planje, Agada Hendriks; IB: Hetty Hettema, Treesje Kok Son ja van Leeuwen, Bep- pie Lepelaar. Jannie de Water; ID: Nelly Beekman. Tineke Hoogendoorn, Rina Hoorn, Joke Jonk, Elly Kraayen- brink. Corrie Ouwersloot. Adrie Panne- koek, Jannie Rijsbergen, Lineke Sieval, Sari Vermond. Ria Vomhofe. Tineke Zwagemaker; IH: Mopje v. d. Hoeven, Liesibeth Hubers. Willy Philippo, Gerda Reizevoort Joke Spaargaren, Corrie v. d. Burg; IE: Hester v. d. Blom. Fia Die- penbach, Marian Holverda. Narda v. d. Reijden. Neöltje Schroef. Rietje Siera. Fietje Springer. Wi'lQy de Tombe, Riekje Vermond, Eefje Kramp; IA: Janny Barends. Elsje v. Leeuiwen, Lenie Otto, Lydi Piket, Hemieke Pot. Ria Ravens- bergen. Gerda Teske. Tineke Tisseur, Lenie Bastiaan, Mary Lavèn; IC Nellie Beulink. Elly Bey, Toos Oremers. Nel v d. Hoogt, Trudi Sliggers, Yvonne de Winter en IG: Tineke v. d. Heden, Gretha van Leeuwen. Willy Roos. Kla- zien de Rijk, Yvonne Schellingerhout, Marijke Uit den Boogaard .Adrie Voge lenzang. Mikojan naar Noorwegen De Sovjetrussische vice-premier Mikojan zal deze week aan het hoofd van een Russische delegatie naar Oslo reizen, waar hy een Russische industriële ten toonstelling zal openen. De Sovjetrussi sche regering heeft de Noorse regering zondag van zyn komst op de hoogte ge bracht. Feike Asnia schonk gemengde indrukken Zaterdagavond was het in de Geref. Kerk aan de Oude Vest, dat men de organist Feite Asma voor de zoveelste maal beluisteren kon. Op het programma prykten vier klas sieke namen: Pachelbel, Bach, Vivaldi, Mendelssohn. Echter omlyst door de na men Asma en Zwart. Deze omraming is stereotiep en berust op een soort stilzwij gende overeenkomst tussen deze concert gever en zyn auditorium. De naam Mudde was daar nu aan toegevoegd, maar deze blykt wel te passen in de spil Zwart-Asma. In de eerste drie nummers, Inleidend Koraalspel van Asma, Ciacone in d van Pachelbel en le Sonate in Es van Bach, hoorden we een organist die in een be trekkelijke ingetogenheid blyk gaf van zelfbedwang en evenwicht. Daarmee is niet in tegenspraak, dat voor Asma hy per-individuele trekken al doorschemer den: de kleurzinnelykheid in het koraal, de puntigheid over de Ciacone-variaties, de huppelende trant door de staccati én Bachs slot-allegro. Dit schept een zekere veruiterlijking. Maar we waren niet op een „gewijd" concert. Vivaldi's le Concerto in G wordt ech ter met een bravour-attaque overrompe lend ingezet en Asma zal van de snelle delen iets heel feestelijks maken. Tege lijk gaat het evenwicht wankelen en is er geen tempo-vastheid meer. Bij momen ten draaft hy door, wat geen Italiaan in een barok-werk zich ooit veroorloven zou. Van het Grave wist Asma niet veel te maken. Er is een reden voor: deze Vi- valdi-vioolconcerten, hoezeer ook door Bach „voor klavier" bewerkt, zijn niet geschikt voor het kerkorgel. Mendelssohns 6de Orgelsonate met de Variaties op het Vaterunser-koraal is Asma op het lijf geschreven. Een indruk wekkend virtuoos vertoon breekt baan; bovendien is hier in dit gevoelvolle stem mingsstuk veel meer vertolkingsvrijheid Zienderogen raakt het publiek in opge togenheid. Vooral die effectvolle, met grote toonkracht en in snelle volgorde als impressionistisch neergeworpen toon- vegen in de hoogte wekken bewondering. Asma heeft ook een eigen gebruik van het basklavier, zijn voetaanslag blijft menigmaal bij de tel ten achter. Of dit mogelijk „artistiek" zijn wil, weten we niet, voor ons is het dit niet. De fuga en het andante van de Men- delssohn-sonate kregen weer een repro- duktie in overeenstemming met het nobele karakter ervan. Asma registreer de ze prachtig en deze vaststelling doet er ons aan herinneren, hoe sterk zijn instinct is om door registreerkunde uit elk orgel onvermoede speelmogelijkheden te toveren. Muddes Variaties met Fuga over „Waer dat men sich al keerd of wend" zijn door Asma vooral als „speelstuk" uitgebuit, de vreugde aan de klank en de rappe beweging stond wel erg op de voorgrond. Of Mudde de gehoorde theatrale con trasten ook aldus bedoelde, valt niet dadelijk te bevestigen. Maar, zij het oppervlakkig, verbluffend blijft het! Twee werken van Jan Zwart besloten, als gebruikelijk, het recital. V. Herdenking van W. Einthoven Zaterdag 25 juni a.s. om 16.15 uur zal in het Fysiologisch Laboratorium van de Leidse Universiteit de honderdste ge boortedag van de Leidse hoogleraar fysioloog, de Nobelprijswinnaar Willem Einthoven (18601927) worden her dacht. Bij deze herdenking zullen spre ken de rector magnificus, prof. mr. J. E. Jonkers en de vroegere medewerkers van prof. Einthoven, prof. dr. A. de Waart te 's-Gravenhage en dr. R. Reg- nier te Brussel. Aan deze herdenking gaat vooraf een internationaal symposion, dat gewijd is aan de vorderingen op die gebieden van de fysiologie, waarop Einthoven werk zaam is geweest. Het symposion is ge organiseerd in het kader van de Boer- haave Cursussen voor Voortgezet Me- dsch Onderwijs aan de Leidse Univer siteit, in samenwerking met de Neder landse Verendgng voor Cardiologie en de Nederlandse Vereniging voor Fysio logie en Farmacologie. Deze samenwer king in begrijpelijk, daar immers de klinische toepassingen van Einthovens onderzoekingen, door hem zelf geënta meerd, voor een belangrijk deel de oor sprong zijn geweest voor het specialis me van de cardiologie. In het Rijksmuseum van de Geschie denis der Natuurwetenschappen te Lei den is van 23 juni af de originele op stelling van de snaargalvanometer, die Einthoven in 1903 vervaardigde, te be zichtigen. Op grond van deze uitvinding, die vèrstrekende gevolgen op medisch en ook op ander terrein heeft gehad, is de Leidse hoogleraar Einthoven in 1924 met de Nobelprijs onderscheiden. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Harry, zn. van A. J. van Exter en N. Veerman; Ingrld, dr. van W. G. Griffioen en H. M. Bavelaar; Arle, zn. van J. de Ruiter en C. de Roode; Frits, zn. van A. Kantebeen en M. Kukler. ONDERTROUWD A. H. Wetzelaer en R. G. Burema; W. F. J. C. van Plere en O. M. A. den Hol lander; J. H. A. van der Stok en M. T. Braakman; D. Fabel en W. E. M. Teljeur: L. L. Peters en F. van der Pluym; G. A. W. van den Oord en T. S. P. Krul; I C. van der Meljden en R de Boer; J. F. W. van der Mee en C. J. Slewe; VV. M. Schef- fer en C. J. T. Jansen; C. L. Voorhoeve en L. Wemelsfelder; N. van Loef en J. stouten; J. Busch en M. A. C. In der Rieden; J. Bink en J. M. Neuteboom; M. C. Stoof en M. W. van den Burgh; J. J. Slewe en H. G. M. M. Kradolfer; H. Son- nenberg en H. G. van der Mark; W. Oost veen en J. H. de Graaf; D. J Nljenhuls en A. van Houten; P. C. van der Klaauw en W. Stoof; C. Brandwijk en P. Onvlee; J. de Boer en N. Batelaan; P. Wendt en M. Kramer; D. Haasbroek en W. Jongs- ma; W. J. Holverda en S. van Hooven; G. Ouwerkerk en J. de Jong. OVERLEDEN H. F. du Pon, 69 Jr„ man.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 5