„Ik vind Heineken het lekkerste bier dat Dat vind Je niet, dat zo...!"^- t»» HcVtt' Jan van Uden verbeterde op de 400 m. Nederlands record (47.9) Opgericht 1 maart 1860 Vrijdag 17 juni 1960 Vierde blad no. 30075 Mexicaanse selectie voor strijd tegen Nederland Voor het Mexlcft&nee voetbalelftal, dat rondag 26 Juni a.s. in Mexioo City tegen Nederland uitkomt, zfln de volgende 22 «pelers geselecteerd: Doel verdediger: Jorge Morelos en An tonio Carbajal; rechtsback: Juan Bosco en Lemus; spil: Jaime del Muro en An tonio Portugal: linksback: Jauregui en Villegas; rechtshalf: Cardenas en Rey- noso; linkshalf: Najera en Francisco Flores; rechtsbuiten: Alfredo del Aguila en Isidoro Diaz; rechtsbinnen: Salvador Reyes en Castanon; middenvoor: Hector Hernandez en Carlos Gonzales; links binnen Sabas Ponce en Guillermo Ortiz linksbuiten: Sigfredo Mercado en Quln- tanar. Real Madrid verslagen door AHetico Bilbao Atletico Bilbao, dat in de kwartfinales van de Spaanse bekercompetitie reeds verraste door Barcelona uit te schakelen, bezorgde gisteren het machtige Real Madrid een zeer onprettige dag door de eerste wedstrijd voor de halve finales, die te Bilbao werd gespeeld, met 3—0 te winnen. De Madrileense ploeg zal nu in de returnwedstrijd met tenminste vier doelpunten verschil moeten zegevieren om de eindstrijd te bereiken. Atletico Madrid is sedert gisteren vrij wel zeker van een plaats in de finale. Het won namelijk op eigen terrein de eerste ontmoeting tegen Elche met niet minder dan 80. KORFBAL Seriewedstrijden „Fluks" Het korfbalseizoen 1959/1960 wordt in Leiden afgesloten met de jaarlijkse seriewedstrijden van Fluks, die zondag op het NB.L.O.-terrein aan de Zoeter- woudse Singel gehouden zullen worden. Deelnemende teams zijn: Afdeling I: De Algemene, Ready, Zui derkwartier en Fluks. Afdeling II: Crescendo, Haarlem, Phoenix en Fluks II. Afdeling III: ALO II, Haarlem III, Phoenix II en Fluks III. Juniorenafd.: ALO, Phoenix, Ready en Fluks. Aanvang van dit toernooi om 10.30 u. TENNIS Kwartfinales te Londen De resultaten van de internationale tenniswedstrijden die op de banen van „Queen's Club" in Londen zijn gehouden luiden: heren enkelspel kwartfinales: Osuna (Mex.) versloeg Tacchini It.) 64, 86; Rod Laver (Austr.) versloeg Billy Knight (G.-B.) 5—7, 64, 6—4; Andres Gimeno (Spanje) versloeg Ra- manathan Krishnan (Lndia) 3—6, 61, 61; Roy Emerson (Austr.) versloeg C. Mackinley (VJ3.) 6—3, 6—4. Enkel spel dames kwartfinales: Chris tine Truman (G.-B.) versloeg Shirley Armstrong (G.-B.) 6—0, 64; Mimi Arnold (VJ5.) versloeg D. Catt (G.-B.) 2—6, 6—4, 6—4; K. Hantze (V.S.) ver sloeg R. Bentley (G.-B.) 75, 60; Ilse Buding (Did) versloeg C. Brasher (G.-B.) 5—7, 6—2, 6—3. PAARDESPORT Geen succes voor Nederlandse amateurs De paarden, die Nederland gisteren vertegenwoordigden op een internatio nale amateurdra very over 2100 meter in Recklinghausen (Duitsland) zUn er niet in geslaagd op een van de ere plaatsen beslag te leggen. Urma Norton (ryder W. Brouwer) werd vierde met een kilometertyd van 1 min. 22.9 sec. en Urubu S (ryder R. Bosma) bezette met een kilometertyd van 1.23.3 de zevende plaats. Winnaar werd Barbari (Duitsland) met een km.-tyd van 1.22.4. Het derde Nederlandse paard dat was Ingeschreven, Victrix V, verscheen niet aan de start, aangezien de wagen, waarmee het werd vervoerd, by Elten by een verkeersongeluk betrokken raakte. Victrix V mankeerde echter ogenschljniyk niets. WIELRENNEN JACQUES ANQUETIL WON TROFEE VAN FORLI De Fransman Jacques Anquetil heeft gisteren de tydrit voor professionals om de Trofee van Forli op zijn naam gehad. Hij legde het parcours van 86.6 km. af In 1 uur 52 minuten 54 seconden, het geen een gemiddelde snelheid van 46.022 km. per uur betekent. De Italiaan Ercole Baldini werd tweede met een tijd, die 14 seconden boven die van de winnaar lag. De uitslag was verder: 3. Diego Ron- chini (Italië) op 3 min. 1 sec., 4. Gastone Nencini (It.) op 4 min. 13 sec., 5. Arnaldo Pambianco (It.) op 4 min. 15 sec., 6. Ro ger Rivière (Fr.) op 5 min. 1 sec., 7. Er nesto Bono (It.op 5 min. 57 sec., 8. Romeo Venturelli (It.) op 6 min. 22 sec., 9. Aurelio Cestari (It.) op 9 min. 53 sec., 10. Rudi Altig (Duitsland) op 12 min. 21 sec. W i mbledon-dag" niet in Noordwijk Dit jaar zal de traditionele „Wimble- dondag" zondag 3 juli worden gehouden. Op die dag zullen de Australiër Neale Fraser (nummer één geplaatst voor Wimbledon) en de Amerikaan Barry Mckay (als tweede geplaatst), de Chi leen Luiz Ayala (4) en de jonge veelbe lovende Spanjaard Gimeno exhibitie- wedstryden spelen. De wedstrijden zullen dit jaar niet in Noordwijk waar zij sinds 1935 worden gespeeld worden gehouden, doch op de Metsbanen te Scheveningen. Nieinv atletieksucces in Duitsland Nog geen vier dagen na de atletiek- successen in Frechen, waar vyf Neder landse records werden verbeterd en één geëvenaard, heeft de 18-jarige Jan van Uden voor weer een nieuw Nederlands record gezorgd. De jonge atleet uit Schaesberg liep tijdens internationale atletiekwedstrijden in Aken, die door ruim 5000 toeschouwers werden bijge- woon op de 400 meter de beste tijd van zijn leven, namelijk 47.9 sec. hetgeen 0.1 sec. sneller was dan het 22 jaar oude record van de Trekvogelatleet Karl Baumgarten. Netl. ainateurrenners tierde in Milaan Een ploeg Nederlandse amateurwiel renners, behorende tot de selectieploeg voor de Olympische Spelen te Rome. is gisteren in Milaan als derde geëindigd in een vijflandenwedstrijd. Italië zegevierde met 20 punten, voor West-Duitsland <13 pnt.), Nederland (11 pnt). Frankrijk (9 pnt) en Zwitser land (7 pnt). In het programma waren alleen die nummers opgenomen, die ook bij de Spelen zullen worden verwerkt. De uitslagen luiden.; Op sintelbaan in Leidse Hout Geen opmerkelijke prestaties in sfeerloze militaire titelstrijd Opmerkelijk was bij de nationale mi litaire kampioenschappen gisteren op de sintelbaan in „De Leidse Hout" gehouden dat niet minder dan vier atleten met dubbele overwinningen naar huis gingen. Hieruit blijkt wel, dat de prestaties ditmaal niet op zo'n hoog peü stonden als v>aak in voorgaande jaren. Geen record sneuvelde. Wel leverde de 36-jarige hink-stap-springer Anne de Jong een fraaie prestatie door voor de elfde achtereenvolgende maal de titel in de wacht te slepen; 13.75 m was dit maal zyn verste sprong... SPORTSPLINTERS Tinus van der Pyl, de oefenmeester die de laatste drie seizoenen in dienst was van Hermes DVS doch zijn co tract niet wenste te verlengen, zal het komen de seizoen de eerste divisieclub Veendam gaan trainen. Het contract dat een loop tijd heeft van twee jaar, is reeds gete kend. Eerder trainde Van der Pyl VFC en HBS. De Fransman Henri Epalle heeft gisteren de eerste etappe van de Ronde van Zwitserland voor professionals, Zürich-Krüzlingen (199 km.) gewonnen. De Zwitser Willy Trepp werd tweede. De Italiaan Garello en de Belg De- bruyne staakten de strijd. Onze landgenoot Jo de Roo is gis teren als eerste geëindigd in een wieler wedstrijd voor professionals in het Bel gische Coxyne (by Oostende). De Zeeuw zegevierde in de sprint over een drietal Belgen, van wie Maroel Ongenae op een lengte tweede werd. De derde plaats was voor Daniel Doom. Het is thans zeker, dat de wed strijd tussen het Tsjechische elftal, dat is samengesteld uit spelers beneden de 23 jaar en „Jong Oranje", zaterdag 29 oktober daags voor Tsjecho-Slowakije ANederland A dus zal worden ge speeld. Waar de ontmoeting in Tsjecho- 61owakij« wordt geboedm is nog aM bekend. Sergeant-majoor Meindert Blanken- stein deed het wat rustiger aan dan j.l. zondag in Frecken. Begrijpelijk overi gens. als je zo'n zwaar programma voor de boeg hebt en de tegenstand niet noe menswaardig is. Op de 800 m trok hij op de laatste 50 m pas van de AAC'er Koppelaar weg. Tijden: 1.56.4—1.56.7. De Bredanaar Anton Jonkers ondervond op de 1500 m wat de gevolgen zijn van een „gedegen" sportopleiding van vier maanden. Blankenstein moest het op deze afstand dan ook praktisch hele maal alleen doen, 4.024 noteerde de Hagenaar, Jonkers volgde bijna vier seconden later: 4 06. De sprint Sprinter Jaap Noordenbos (Minerva R'dam) won zowel de 100 als 200 m in resp. 11.1 en 22.5. Vaandrig Sieffers beweegt zich kennelijk even gemakke lijk in opwaartse als in horizontale lijn. de hoogtesprong van 1.75 m en de sprong in de verte van 6.68 in. beide perste plaatsen, leverden daarvan het overtuigende bewijs. Discuswerper nummer één in deze ietwat sfeerloze militaire atletiekwed strijden was korporaal der mariniers Verhalle, die de 2 kg zware schijf 42 74 m wegslingerde. De kogel (71/4 kg) kreeg dezelfde atleet 13.86 m van zioh af. Ook korporaal Borger en huzaar Schrieken bleven boven de 13 meter grens: 13.0613.05 m De beste De beste prestatie vonden wij wel de 400 m overwinning van „outsider" sol daat Nijsten. die tot de aannemelijke tijd kwam van 50.3. De estafettetyd 4x100 m van de Koninklijke Land macht verdient ook extra de aandacht. 43.5 sec. is een alleszins eervolle ver richting voor een per slot van rekening ..bij elkaar geraapte" ploeg. Overige uitslagen: 400 m horden; Stevens 615 sec. 110 m horden: Blom 17.1 sec. 5000 m: 1. Frans Künen 14.57.8; 2. Aad Heydens 15.24. Polshoog: Van Beek 3.30 nv Speen Nooy 60.74 m. 1 km met staande start: 1. Beghetto (Italië) 1 min. 09.6 sec. gem. 51.724 km. 2. Gieseler (Duitsl.) 1 10.3; 3. Helbling (Zwits.) 1.12.1; 4. Van der Touw (Ned.) 1.12.2. Sprint finale: 1. Gasparella (It.); 2. Kasslowski (Duitsl.). Om de derde en vierde plaats: 1. Gruchet (Frankr.); 2. Reichsteiner (Zwits.). Ploegenachtervolging, finale: 1. Italië 'Valotto, Arienti, Ètesta en Vigna 4 min. 33.8 sec. gem. 52.592 km: 2. Neder land (Oudkerk, Van der Lans. Legrand en Scholten) 4.44.4 I Tandem, finale: 1. Italië (Bianchetto en Gaviardoni); 2. Nederland (Paul en Schuuring). Strijd wereldtitel handbal De Deense en Poolse dames uitgeschakeld Het toernooi om het wereldkampioen schap handbal voor dames is gisteravond voortgezet met de laatste twee wedstrij den voor de eerste ronde. In Assen ver sloeg een veel sterker Roemenië het team van Denemarken kansloos met 61. De ruststand was 30. In Sittard won voorts Duitsland met veel machtsvertoon van Polen (74). Ook in deze wedstrijd was de ruststand 3—0. Door deze uitslagen hebben zich we reldkampioen Roemenië, Oostenrijk, Duitsland en Nederland geplaatst voor de z.g. kruiswedstrijden. Vanavond komt in Hengelo Roemenië uit tegen Neder land en speelt in Arnhem Duitsland te gen Oostenrijk. De winnaars van beide wedstrijden plaatsen zich in de eindstrijd, die zon dagmiddag in het Ajaxstadion te Am sterdam wordt gespeeld. De eindstanden zyn: Groep A: Roemenië 2 2 0 0 4 123 Oostenrijk 2 0 111 6—10 Denemarken 2 0 111 510 Groep B: Duitsland 2 2 0 0 4 137 Nederland 2 10 12 8—8 Polen 2 0 0 2 0 6—12 DUIVENSPORT Wedvlucht vanaf Orleans Wedvlucht met oude duiven vanaf Orleans, gelost te 6.15 uur met kalme z.o. wind. Afstand 507 km. DE VRIENDENCLUB In concours 165 vogels le duif te 13.05.15 uur. J. v. Duuren 1; R. Pet 2; A. v. d. Blom 3: J. Dekker 4; E. Wan- sink 5; J. Beekman 6; W. Klink 7; C. Castelijn 8; L. Gijsman 9: W. Vijl- brief 10. COLUMBA In concours 129 vogels: Eerste duif te 13.01.02 uur. R. de Graaf 1-6-7; G. Oude Elferink 2-4, C. W. Betcke 3-9, J. Kukler 5, J. Wolters 10. LP.C. In concours 170 vogels; le duif te 12.48.46 uur. D. v. d. Nieuwendijk 1-2-9: G. van Stevn 3-8; D. Mosseveld 4, W. Teske 5: H. v. Alphen 6-7. F. Sloos 10. DE BONTE DUIF le Duif te 12.59 46 uur. M. Noorder- vliet 1; A. J. v. d. Meys 2-J-4; P, Sofaen- ATLETIEK Henk Visser komt naar Nederland De Nederlandse verspringer Henk Vis ser, die momenteel aan de universiteit van Santa Barbara (Californië) studeert en die met een sprong van 7.97 meter de wereldranglijst van dit jaar aanvoert, zal half juli in ons land terugkeren. Het ligt in de bedoeling van de Kon. Ned. Atletiek Unie hem voor het eerst te laten uitkomen in de voor 17 juli a s. vastgestelde drielandenwedstrijd België- Nederland-Zwitserland in Luik. Hij zal ook worden opgesteld in de daarop vol gende landenwedstrijden, tot aan de Olympische Spelen. Visser blijft tot eind september in Ne derland en vertrekt dan weer naar de Verenigde Staten. Vóór hij echter naar Nederland komt, zal hij op 26 juni nog een keer tegen de Amerikaanse topsprin- gers, o.w. Gregory Bell, uitkomen. Johansson favoriet in revancliewedstrijd De bokshandschoenen uit, geen woord meer over het titelgevecht en rust in de Catskill-bergen, dat is het devies voor Johansson in de laatste dagen voor de revanche-wedstrijd tegen Floyd Patterson om het wereldkampioen schap zwaargewicht. De kampioen ivas gisteren laat opgestaan om „de accu op te laden" en onderwierp zich na een laatste trainingspartij over drie ronden aan het zoveelste doktersonder- Op 21 augustus 1938 liep Baumgarten in Rotterdam 48 sec. precies. Enige atle ten, namelijk Harry de Kroon in 1951 (48.1). Jan Parlevliet in 1957 (48.4), Fred Moerman in 1959 (48.5) benaderden het record op fracties van een seconde. Enige weken geleden kwam Jan van Uden in Amsterdam zelfs tot 48.1 sec. en nu loste hy zyn belofte in en liep het record eraf. Was deze verrichting alleen al verheugend, belangrijker was de ma nier, waarop hy atleten als Paul Schmidt die een dag tevoren de 800 meter in de beste tyd van dit seizoen liep Mut- tern, Vereist en Heydecke achter zich liet. Keihard vertrok hy en de Schaes- berger hield dit vol tot het einde. Hans Smit werd tweede op de 200 meter ach ter de Duitser Pöhler in 21.8 sec. en Hein Cujé eveneens tweede op de 5000 meter in 14.31.2. Achter de Duitser Watschke (14.30.8). Henk Heida moest zich op de 800 meter vergenoegen met een vierde plaats achter de Belg Leva, de Duitser Brenner, en de Spanjaard Barris. De be langrijkste uitslagen waren: 100 meter heren: 1. Armin Hary (Did.) 10.4 sec., 2. Müller (Zwits.) 10.7 sec.; 200 meter heren: 1. Pöhler (Did.) 21.8; 2. Hans Smit (Ned.) 21.8: 400 meter heren: 1. Jan van Uden (Ned.) 47.9 sec., 2. Schmidt (Did.) 48.8 sec.: 800 meter he ren: 1. Leva (Belg.) 1.51.1, 2. Brenner (Did.) 1.51.7, 3. Barris (Spanje) 1.51.9, 4. Henk Heida (Ned.) 1.52. Nog enkele resultaten van Nederlandse deelnemers. Hinkstapsprong4e Van Dederen 13.70 meter, 100 meter b: 2. Vos (Ned.) 11 sec., 200 meter: Vos 22.5 sec., 110 meter horden b: Herman Timme 15.3. Vijfkamp van NSF v. d. Let snelste bij het zwemmen SUPRALUXj da varf voer al uw schilderwerk! 'n Brink-produkt keveld 4; F. Bink 7-* X. J. d. Uesed 1<L COLUMBA In concours 132 vogels; le duif te 12.47.26 uur. J. Kukler 1-3-10: G Oude Elferink 2-9; R. P. de Graaf 4-5-6: M. Nijssen 7-8. Uitslag Corbeil. In concours 170 vogels; le duif te 10.50.54 uur. J. Kukler 1; G Oude Elfe- rink 2-3-7-9: C. W. Betcke 4-6-8-10; R. P de Graaf 5. Wedvlucht met oude duiven vanaf St.- Quentin. Afstand 270 km. gelost te 10 uur met krachtige z.w. wind. L.P.C. In concours 165 vogels; le duif te 12.59.14 uur. W. Stouten 1: J. v Alphen 2-4. D. v. d. Nieuwendijk 3-8-10; J. Fillippo 5; V d. Voort en Koome 6; B. Geen jaar 7: P. Teske 9. DE BONTE DUIF In concours 59 vogels; le duif te 13.02 uur. G. v. Albada 1-2: N. Oudshoorn 3-8; M. Noordervliet 4-7-10; F. Bink 5-6; A. J. v. d. Meys 9. DE SNELVLIEGERS In concours 116 vogels; le duif te 12 58.12 uur. N Dijsselbloem 1; Gebr. v. Schie 2-6; P. Warmerdam 3-4; J Staf- feleu 5; C. v. Cleef 7-9; L. Bax 8; N. Bemelman 10. Uitslag Orleans. L. Bax 1; C. v. Cleef 2-6-ft: J. 6tafïe- leu 3-4-9; F. Heemskerk ök A, d. Reyden 1* A. Noordt 10, zoek. Zoals steeds luidde de diagnose: „uitstekende conditie". De arts voegde er zelfs aan toe dat Patterson in zijn rol van uitdager wat meer ner veus scheen dan de wereldkampioen, wiens polsslag aanzienlijk lager was. Behalve over het behoud van de kroon by de zwaargewichten, behoeft Johans son zich ook niet zo druk te maken. De bookmakers tippen hem 8 tegen 5 als favoriet en hij kan maandagavond de ring instappen in de wetenschap, dat zyn simpele aanwezigheid op de polo- grounds hem alleen al een half miljoen dollar zal opleveren. Want dit staat al vast: de Zweed gaat in de eerste keer, dat hy zyn titel ver dedigt, vier maal zoveel verdienen als toen hij wereldkampioen werd. Toen kreeg hij namelijk belasting niet af getrokken 153 000 dollar. Nu wordt dat minstens een half miljoen. Voor 300 toeschouwers van wie bijna 100 journalisten trainde Johans son gisteren in het luxueuse Ski-hotel in Grossinger nog een laatste maal. Hy scheen volkomen ontspannen, onbewo gen, ja koel als een ijspegel, toen hij de kleine punchbal, die volgens hem zo be langrijk is geweest in zijn carrière enkele malen keihard raakte. Glimlachend stond hij vervolgens de journalisten te woord. Of hy in goede conditie was: „Nou en of". Of hij dacht te winnen: „Nou en of! Elke bokser, die de ring in gaat moet denken dat hij wint, anders moet hy niet boksen". Geen van de journalisten durfde dat tegen te spreken en daarom vertelde Johansson nog, dat hy na het gevecht vakantie zou gaan houden, waarschyn- lyk in Florida en daarna terug zal keren naar Europa. In de herfst zou hij dan weer naar de Verenigde Staten gaan om zijn volgende titelgevecht voor te berei den. dat waarschijnlijk tegen Archie Moore zou gaan. Dat hij dan mogelijk onttroond zal zyn als wereldkampioen, kwam blykbaar niet bij de Zweed op. De enige voorwaarde, die hy maakte poor een titelgevecht tegen Arabia was: „Als het geld goed is". Evenals In voorgaande Jaren heeft ook nu eerste luitenant J. van de Let uit Ede de titel behaald van zwem kam pioen van de nationale vtffkamp. In het Amersfoortse bosbad „Birkhoven" legde hy de afstand van 300 meter af in de tijd van 4 min. 34.3 sec. De vyf- kampeis was die afstand binnen de 7 minuten af te léggen. Mede door het gunstige weer konden bijna alle deel nemers aan die voorwaarden voldoen, slechts 6 vyfkampers bleven hoven de 7 minuten-grens. Het is inmiddels al vrijwel zeker wie de vijfkamp-winnaars van dit Jaar zijn. In de groep van de handgranaat werpers gaat de strijd om de bovenste plaats tussen sergeant W. L. de Wijn uit Rotterdam en korporaal C. J van Tol uit Den Helder. In het klassement na 4 onderdelen leidt De Wijn momenteel met 21 punten voor Van Tol, die 27 punten heeft. Doch het is niet aan te nemen, dat de Rotter damse sergeant in de veldloop die voor sprong zal kunnen handhaven. Hij is immers een matige loper, terwijl Van Tol op dat nummer juist tot de favo rieten behoort. Ongetwijfeld zal de Helderse korporaal erin slagen zich minstens 7 plaatsen hoger te klasseren dan zijn rivaal en dat betekent dus een vrijwel zekere titel. In de motorrijdersgroep toonde ma joor W. K. Brederode uit Den Haag zich de snelste zwemmer. Van de 4 vijf kamp-onderdelen won hy er totnutoe 3. een prestatie, die het vrijwel zeker maakt, dat de Haagse majoor in zijn groep vijfkampwinnaar zal worden. Bij de ruiters tenslotte is de situatie momenteel zo, dat majoor L. Schot horst uit Harderwijk en eerste luitenant A- Rens uit Eindhoven beiden de leiding hebben met 7 punten. De titel zal wel naar Eindhoven gaan, want het is niet aan te nemen., dat majoor Schothorst vandaag tijdens de veldloop sneller zal zijn dan zijn veel jongere rivaal. ZEILEN Nederlandse Finnzeilers naar Olympisch Napels In aansluiting op eerder gedane mede delingen betreffende de keus der naar Napels uit te zenden zeilers deelt het bestuur van de Kon. Verbonden Neder- iandsche Watersport Vereenigingen mede, dat aan het Nederlandsch Olym pisch Comité heeft voorgesteld de Finn zeilers H. Sleeswijk en als reserve de Finn-zeiler H. Lesage, naar de Olym pische zeilwedstryden 1960 af te vaar digen. Braassemweek I960 op Olympische leest Het. watersportcentrum .3 ra assem er in eer" zal in de week van 10 tot en met 14 juli in de belangstelling staan van zeilend Nederland. De organisatie van de „Braassemweek". die reeds een tra ditie is geworden, heeft in dit Olym pische zeilwedstryden te Napels alle zeilers „zeven" maal aan de start zul len komen. Voor deze opvallende wed strijden zullen de winnaars in de ver schillende klassen de gouden, de zil veren en de bronzen Braassemmedaille ontvangen. Deze zeilweek heeft ook de belang stelling van verschillende buitenlandse zeilers getrokken. Zo zullen o.a. in de Drakenklasse de Argentijn Jorge Salas haves, in de Finn-klasse Don Meginley uit Florida USA, in de Flying Dutch- manklasse de Belg André Maes starten. Nederlandse zeilers voor Kieler Woelie Een Nederlandse Star, drie Draken, twee Sharpies en vijf Finnjollen zyn in geschreven voor de Kieler Woche, die morgen zal beginnen en tot 26 juni zal duren. De volgende Nederlandse zeilers hebben ingeschreven. Star-klasse; Bob Maas en Jo Scheffer met Hi-Fi. Draken-klasse: Goede Hoop (T. A. Feith), Prins te Paerdt (G. Coerkamp) en Bonte Haen <A. Visser), allen van de Kon. Marine Jachtclub 12 m2-Sharpie-klas.se: W. Guldemond met Spotvogel en C. H. Guldemond met Rakker. Finnjollen-klas6e: Hans Sleeswyk met Finding, Koos de Jong met Zomerweel de, De Boer met Finn-Up, Koopm&na met José en Wayboer met Spurt.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 13