CONTROLE OP 2e PINKSTERDAG deïtjeijden BHAhEAB Excellent voorhuid en handen Met een enkel woord Agenda Veilig kopen ZATERDAG 4 JUNI 1960 NAARMATE de mislukte topconfe rentie In Parijs dieper in het ver leden komt te liggen, in diezelfde mate komt steeds duidelijker aan het licht - wat overigens reeds van de aan vang af duidelijk was - hoe leeg het pro- paganda-geschreeuw geweest is, dat de Russische premier over de „oorzaak" van die mislukking heeft aangeheven. In de Veiligheidsraad toonde de Amerikaanse vertegenwoordiger Cabot Lodge aan, dat de Russen op uiterst sluwe wijze achter de geheimen van de Verenigde Staten trachten te komen. Hij overtroefde zijn collega Gromyko verre door de afge vaardigden een in hout gesneden Ame rikaans embleem te laten zien, waarin de Russische schenkers op vernuftige wyze een luisterapparaat hadden verbor gen, dat de Amerikaanse ambassadeur in Moskou achter zyn bureau had moeten hangen. Op dat ogenblik was alle mis baar van Kroesjtsjef over de U-2 tot een waardeloze reclame-stunt wegge- schrompeld, voorzover dat althans in fei te nog nodig was. Maar er zijn nu een maal „neutralen" in de wereld, die hun steun aan de rode bombarie alleen ma tigen als de keiharde feiten hen daar toe dwingen. Welnu, wat Cabot Lodge liet zien (en ook dat was nog maar een onbeduidend detail) was waarlijk over tuigend genoeg. INTUSSEN, zoals er lieden zijn die in een uur langer blijven dan anderen in een week (zoals een geestige Brit het eens gezegd heeft), neemt ook de mislukte conferentie-aan-de-top de aan dacht thans wellicht langer in beslag dan een geslaagd overleg zou hebben ge daan. En dan blijkt bovendien, dat er reeds nieuwe vormen van luchtverken- ning ontwikkeld zijn, welke de U-2 vol komen in de schaduw stellen. Niet, dat men de resultaten van dat toestel mag onderschatten. Integendeel, want de Amerikanen blijken er een schat van ge gevens over de Russische versterkingen door verkregen te hebben, zodat het ef fect van de rode geheimzinnigheid na genoeg geheel teniet is gedaan! Dezer dagen heeft president Eisenhower, in een rede voor radio en televisie ter aan beveling van zijn bekende plan voor wederzijdse luchtverkenning, een foto laten zien, welke van twintig km. hoogte was genomen van een vlootbasis in Ca- lifornië: zelfs de strepen op het par keerterrein waren nog duidelijk zicht baar! Maar deze en dergelijke foto's zijn en worden genomen uit vliegtuigen-van- het-klassleke-type, of dat nu een U-2 dan wel een ander soort is, terwijl de nieuwe Midas- en Samos-satellieten kunstmanen zijn, die, onbemand maar toch van voortreffelijke ogen voorzien, „spionagevluchten" boven vijandelijk ge bied maken, welke die van de U-2 ten enenmale achterhaald hebben. Vandaar, dat Eisenhower zo royaal kon zijn met het afgelasten van de „U-2-spionage". MEN zou bijna de drukte, welke de Russische premier gemaakt heeft over een intussen volledig achter haalde methode van informatie-uit-de- lucht toeschrijven aan zijn ergernis, dat de door het Kremlin verworpen luchtin- spectie thans met Midas (missile defense alarm system)- en Samos-raketten een voldongen feit is geworden. Altijd heb ben de Russen „njet" gezegd, als het erom ging het plan van Eisenhower (reeds uit 1955!) te aanvaarden. Geen sprake van, antwoordde Moskou, want een dergelijke luchtverkenning, onder auspiciën van de Verenigde Naties, bete kent spionage voor de Verenigde Staten. Of Moskou het nu leuk vindt of niet, thans is het „ijzeren gordijn" door de Midas en Samos in feite aan flarden ge scheurd, althans voorzover dat gordijn betrekking heeft op de militaire raad selachtigheid in de Sovjet-Unie. Mis schien nu reeds, maar in elk geval bin nen afzienbare tijd behoort een onver hoedse aanval van de communistische wereldbeheersers tot het verleden. Waar uit volgt, dat de bewapeningsindustrie niet alleen kwalijke middelen voort brengt, maar heel vaak zeer spoedig daarna voor een tegengif zorgt op de door de tegenpartij gewekte gevaren. HET spreekt vanzelf, dat de Russen met hun aardsatellieten eveneens foto's van militaire installaties en fabrieken nemen. En evenzeer voor de hand liggend is, dat beide partijen nu weer naar een „betere" camouflage techniek zullen gaan zoeken. Men moet namelijk nooit denken, dat de wereld op een punt is aangeland, waarop zij vol komen rustig kan gaan slapen. Het is als voor en ook n& de oorlog: eerst wor den de Jagers sneller om de bombardeurs aan te vallen, dan wordt de verdediging van laatstgenoemde toestellen weer zwaarder om zich de jagers van het lijf te houden, vervolgens worden de jagers krachtiger bewapend, waarop de bom bardementsvliegtuigen van forse moto ren worden voorzien enz. enz. Het is niettemin van betekenis, dat het nieu we systeem van de Amerikanen hen in staat stelt dertig inplaats van vijftien minuten tevoren gewaarschuwd te zijn voor een raketaanval van Russisch grondgebied. Want dat kwartier was het respijt, dat het tegenwoordige radar systeem verleende MEN zou dus kunnen zeggen, dat niet alleen het gevaar-è-chteraf (voor de gehele mensheid, dus ook voor de agressor) een rem vormt op voornemens om tot een onverhoedse aanval la Pearl Harbor over te gaan, maar nu ook een verbeterde controle- vóóraf. Een dubbele rem is beter dan een enkele, al betekent dit niet, dat een soort duizendjarig vrederijk zijn intrede heeft gedaan. Het blijft een worsteling om de vrede, welke soms verderaf, soms toch ook dichterbij is. Thans gaat het erom de feitelijke verbetering vast te leggen en daarmede te behouden voor dat de omstandigheden zich in ongun stige zin gaan wijzigen. Een verheugend teken is, dat de nieuwe vredesvoorstel len van Moskou volgens sommige waar nemers een toenadering tot het stand punt van het Westen zouden betekenen. Het ziet er. als de schijn niet bedriegt, misschien toch nog iets hoopvoller uit dan menigeen na het falen van Parijs geneigd was te denken. FILM „WIL OM TE WINNEN" De Nederlandse Vereniging tot Reu- matiekbestrijding heeft een film laten maken, getiteld: „Wil om te winnen", die in het gehele land vertoond zal worden. De eerste vertoning van deze film is gis termiddag in het „Seinposttheater" in Scheveningen gegeven. De film behan delt het probleem van de reumatiek voor individu en samenleving. zy toont, dat een doelmatige bestrijding van deze zeer ernstige volksziekte slechts door nauwe samenwerking van velen mogelijk is. De patiënt moet veel geduld opbrengen en doorzettingsvermogen hebben om de wil om te winnen te kunnen opbrengen. De samenleving zal de patiënt haar steun niet mogen onthouden by zijn pogingen weer een plaats in de maatschappij te verwerven. Het scenario, de regie en montage van de film zijn van Wim van der Velde. Aan de camera stond Eduard van der Enden. Het goede leven (Van onze t.v.-medewerker). De VARA opende met een reportage van de laatste gang van de partijvoor zitter Vermeer waarbij sober en spre kend gewaagd werd van de goede wijze, waarop het leven werd geleefd. Met een onvervangbare charme introduceerde de Vlaamse „hoofdspiekerin" Paula Seemer daarna de rest van het programma, dat van over de grens tot ons kwam. Hoe ontwapenend was het als oorsprong van de culturele rubriek, waarin ditmaal ter gelegenheid van de Nederlands-Belgi sche week voor de eerste maal een Ne derlander verscheen, te wijzen op de mislukking, welke het cultureel-salon netje-spelen te haren huize had opgele verd. De rollen waren sedertdien omge draaid en er wordt op bezoek gegaan bij de mensen, die men in het zonnetje der publiciteit zetten wil. Dat was dan voor deze gelegenheid professor Asselbergs, die lekker-rustig-slordig professor Van Duinkerken werd geheten. Maar bij opzet en uitvoering van deze uitzending had men zich er allerminst met een los handje van afgemaakt. Een grondig voorbereid gesprek met een waardig evenknie, de Vlaamse dichter en criticus Hubert van Herreweghen, wist bijna volle drie kwartier te boeien. Men had het risico durven nemen de man, die, naar het woord van onze be faamde, oude en vertrouwde Ritter Junior, beschikt over een natuurlijke welsprekendheid, improviserend te la ten dichten. Het werd een aanspraak tot één der beelden., dat Van Duinker ken van jongsaf had geïmponeerd op de markt te Antwerpen. Ieder, die ooit eens heeft meegemaakt hoe Asselbergs deze kunst verstaat en dat was in het jaar van zijn academische intree de bij kans volledige Leidse Senaat tijdens het dies-diner op Minerva, waarbij de jongste in anciënniteit volgens de mos tot spreken wordt genoopt, zal er vol ledig van overtuigd zijn geweest, dat dit geen afgesproken werk was. Bijzonder bekwaam voortbordurend op dit grapje, werd dieper vaarwater gekozen en ver telde de gastheer van zijn culturele herkomst. Als Brabander knoopte hij aan, waar de fijnere locale beschaving was afgeremd, bij de rederijkerij en de kunst der balladen. Door zijn werk spelen twee tendenaen. een steeds weer doorklinkende (en in de 30er jaren versterkte) weemoed en een bruisend en blij levensgevoel, dat is terug te voe ren op Vondeliaanse invloed. Hij roem de de hedendaagse Vlaamse vertelkunst zeer en stelde haar boven de Neder landse. Hij raakte zo enthousiast, dat hij, de toegewijde sigarenroken het vuur doven liet. Steeds weer verraste hij door pakkende formulering, weloverwo gen gedachten en oordeel. Toen er even sprake was van de dichter R. Feith merkte hij op, dat deze veel smaad on dervond, „een vermogen, mij in onvol doende mate geschonken". Een adembenemende ervaring was de voordracht van de uit gevangenschap daterende ballade „De wuivende", lof dicht op zijn vrouw en tevens op zijn Schepper, eindigend in alle weemoed en duisternis bannende woorden „Het leven is goed". Toen tot slot de huiskamer werd op gezocht zei hij een lief woord tot zijn levensgezellin, omdat hij bekennen moest, dat al zijn aanspraak jegens haar niet anders dan een vers kon zijn. Paula Seemer liet ons daarna luch tig overwippen naar lichter kost, naar „Lichtjes aan de Schelde", waarbij het ballet van de Koninklijke Muntschouw burg de beste beentjes voorzette. Na een prima inzet hield het wel niet de gehele tijd het in uitzicht ge stelde niveau, maar er was in dit werk stuk, oorspronkelijk als in memoriam voor de overleden Nederlandse compo nist Jaap Streef land (die werkte onder de naam Steve Kirk) vervaardigd, tot het einde toe veel te waarderen. Voor zover wij kunnen beoordelen, heeft NIR- Vlaams zich in de verbroederingsweek uitnemend geweerd. Advertentie is ons RESTAURANT de gehele dag GEOPEND en kunt U 'by ons genieten van een uitstekend diner of lunch. TEAROOM RESJAURANX ÏBTWk eRCEST^AAT 85 -LEIDEN Geopend tot 12 uur n.m. Drankvergunning aanwezig. Gruwelijke onthulling Het Turkse comité voor nationale een heid heeft gisteravond een communiqué uitgegeven waarin wordt onthuld dat de stoffeiyke overschotten van een aantal slachtoffers van het vorige regime zijn vermalen en als voedsel voor dieren zijn gebruikt. Soldaten hebben gisteren lichamen opgegraven op begraafplaatsen te Istan- boel om te zoeken naar vermiste studen ten. De autoriteiten zyn slechts op de hoogte van de ligplaats van twee van de studenten die bij betogingen tegen de toenmalige premier Menderes zyn ge dood. De Turkse eerste-minister, generaal Djemal Gursel, heeft gisteren tegenover stafofficieren verklaard, dat het vorige bewind van plan was geweest alle 1500 cadetten van de krijgsschool te Ankara te vermoorden, toen deze tegen de rege- ring-Menderes hadden gedemonstreerd. Generaal Gursel noemde de afgezette leiders, onder wie oud-president Bayar, ex-premier Menderes en de voormalige minister van Binnenlandse Zaken Namik Gedik „schuldige mannen, zoals wij die nooit eerder in onze geschiedenis hebben meegemaakt". DR. DREES SPREEKT OP HERDENKING GREBBEBERG Het voormalige 8e regiment infanterie zal dit jaar 20 jaar na de strijd op de Grebbeberg weer op tweede pinksterdag zyn gevallenen herdenken op de mili taire begraafplaats te Rhenen. Sprekers zijn de Commissaris der Koningin van de provincie Gelderland, mr. H. W. Bloemers en de voormalige veldprediker en aalmoezenier. Na de herdenking zal aan de invaliden en de nagelaten be trekkingen van de gesneuvelden uit de mei-dagen 1940 een maaltyd worden aangeboden, waarbij de minister van staat, dr. W. Drees het woord zal voeren. Advertentie Het is de Hamamelis die het'm doet binnenland Naar het zich laat aanzien zal, zo vernemen wij, de pijpleiding Rotterdam- R(Jn op maandag 27 Juli a.s. te Venlo of ficieel ln gebruik worden gesteld. De ope ning zal worden verricht door de burge meester van Venlo. De staatssecretaris van Economische Zaken, dr. G. M. J. Veldkamp, heeft gis termorgen ln Pulchrl Studio ln Den Haag de tentoonstelling „De glorie van het Maastrichtse aardewerk", die ter gelegen heid van het 125-Jarlg Jubileum van de N.V. Koninklijke Sphinxceramlque voor heen Petrus Regout te Maastricht wordt gehouden, officieel geopend. Gisteravond omstreeks half acht is de 37-jarige technicus uit Hilversum, de heer J. L. J. Luljnenburg, op de Naarder- weg nabij het zwembad Krailoo met zijn gloednieuwe wagen hij had deze Juist de vorige dag gekocht uit de bocht ge- gloednleuwe wagen hij had deze de vorige dag gekocht uit de vlogen en dodelijk verongelukt. De 68-Jarlge heer A. W. van der Waay is gistermiddag op de Oudloos- drechtseweg in de gemeente Loosdrecht met zijn bromfiets ln botsing gekomen met een auto en kort na het ongeval aan de bekomen verwondingen bezweken. De voorzitters van de belde Kamers der Staten-Generaal hebben gisteravond in het gebouw van de Tweede Kamer een afscheidsdiner aangeboden aan de dele- §atles uit de Staten van Suriname en van e Ned. Antillen, die op uitnodiging van de Eerste en de Tweede Kamer een be zoek aan Nederland hebben gebracht. In het Wilhelmlna Gasthuis te Am sterdam Is de 25-Jarige Russische elektri cien Georrey Pavlov overleden aan de ver wondingen die hij heeft opgelopen bij het lossen in de Coenhaven van de lading triplex uit het Russische 1850 brt. meten de s.s. Korsum Shevchenskovsky. In het Stedelijk Museum te Amster dam heeft burgemeester van Hall gister middag een tentoonstelling geopend van de aankopen, die de Stichting tot Bevor dering van de Inrichting van een nieuw Amsterdams historisch museum en de ge meente hebben gedaan, op de in maart J.l. gehouden velling van de unieke, op de geschiedenis van de hoofdstad betrekking lebbende verzameling van wijlen de be kende Amsterdamse kunstverzamelaar W. J. R. Dreesmann. BUITENLAND Een Oostenrijkse landbouwer, die ln een civiel proces gewikkeld was. heeft gisteren zijn tegenpartij, (een ambtenaar van de rechtbank), en diens 61-jarige ad vocaat doodgeschoten, terwijl hij de vrouw van de advocaat ernstig verwond de. Dit geschiedde tijdens een onderhoud op het kantoor van de Jurist. Aanvanke lijk leek het er op alsof de twee partijen het eens zouden kunnen worden over èen eigendomskwestie, doch plotseling trok de 55-jarige landbouwer een pistool uit zijn aktentas, waarmede hij vier schoten los te. die de advocaat en diens cliënt dood den. De vrouw van de advocaat, die na het horen van het eerste schot de kamer binnensnelde, werd ernstig gewond. Haar toestand is kritiek. Het huis in Kopenhagen, waar de Deense sprookjesschrijver Hans Andersen enige jaren van zijn Jeugd heeft doorge bracht. Is gisteren uitgebrand. Duizenden oude boeken, eigendom van de tegenwoor dige bewoner, een antiquair, werden een prooi der vlammen. treller die ln de omgeving van de Shet- land-eilanden viste, is gisteren naar Fet- lar, het noordelijkste eiland van de groep, fezwommen. Hij vroeg politiek asiel ln Ingeland. Prins Rainier en Prinses Gracla van Monaco zullen op 25 Juni ln Dublin aan komen voor een officieel bezoek van drie dagen aan Ierland. Premier Kroestsjef van de Sovjet- Unie heeft een uitnodiging voor een be zoek aan Cuba aanvaard. De datum zal later worden vastgesteld. De uitnodiging van premier Fidel Castro werd overge bracht door Antonio Nunes Jimenez, di recteur van het Cubaanse Instituut voor Landhervorming die als hoofd van een economische missie bij een bezoek aan Moskou gisteren door de Russische eerste- minister werd ontvangen. De eerste Rus sische vlce-premier Mikojan heeft ln fe bruari een bezoek aan Cuba gebracht en toen een handelsovereenkomst van dr. Castro getekend. Op 6 Juni zal de Zim Israël Navi- Éatlon Co. te Haifa vijftien jaar bestaan. eze rederij, die ook in Rotterdam en ln Amsterdam vertegenwoordigd wordt. Is 'n voortzetting van de voor 1945 Illegaal be staande scheepvaart, die ten doel had emi granten uit Europa en andere werelddelen naar Palestina te brengen. Men bezat toen slechts enkele kleine houten scheepjes. Eind 1961 zal de vloot van de „Zim" met de andere Israëlische vloten zestig sche pen omvatten met ca. 600.000 ton draag vermogen. De Koningin van Engeland en haar gemaal, de Hertog van Edinburgh, hebben een uitnodiging om begin 1961 een be zoek aan India te brengen aanvaard. Het laatste bezoek van een regerend Engelse vorst aan India is in 1911 geweest toen de grootvader van Koningin Elizabeth, Koning George V, India bezocht. Een be zoek van de Engelse Koningin aan Pakis- ton is reeds vastgesteld en zal ln februari plaats hebben. De prinsessen Margrethe van Dene marken, Astrid van Noorwegen en Mar- garetha van Zweden vertrokken gister avond met de eerste Douglas DC 8c van de S.A.S. op de lijn KopenhagenLos An geles voor een bezoek van vijf dagen aan Callfornlë. De Toronto Globe and Mail zal zyn kantoren ln Peking sluiten omdat de Chi nese autoriteiten hebben geweigerd het visum van de hoofdcorrespondent, Fre derick Nossal, te verlengen. Nossal wordt de enige correspondent van een Weste lijke krant ln Peking genoemd. De Chi nese autoriteiten beschuldigden Nosal van het geven van onjuiste berichten, maar noemden geen voorbeelden. De negentienjarige dochter van een ex-echtgenote van de Amerikaanse mil jonair Cornelius Vanderbllt Jr., Nanette Wallace, is van plan te huwen met een sergeant.van het Amerikaanse leger, Loc- kamy, aldus heeft de sergeant gisteravond aan journalisten te Bitburg ln West- Duitsland meegedeeld. MeJ. Wallace was bij het gesprek met de pers aanwezig. ZIJ was vorige week zaterdag uit een hotel te Cannes verdwenen, waar zij met haar moeder, mevr. Patricia Vanderbilt, haar vakantie doorbracht. Officieel is in de Chileense hoofd stad meegedeeld dat zich een ramp kan voordoen als de regenval ln het gebied van het Rinihue-meer blijft aanhouden. Het peil van het meer stijgt voortdurend, ook tengevolge van aardverschuivingen. De toestand wordt ernstig geacht te Val- dlvla en ln de dorpen aan de oevers van de Rlo Calle-Calle. mm VOOR HEDENAVOND Hilversum I, 402 m. KRO: 14.00 Dameskoor. 14.20 Kunat- kron. 14.50 Amateursprogr. 15.15 Franse les. 15.30 Voor de Jeugd. 16.00 Gregorlaan- i 16.50 lichte muz. 18.45 Van klanten en wanten weten, vragenbeantw. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.25 Memojandum. 19.30 Omr. ork. en soliste. 20.20 Lichtbaken, lezing. 20.30 Ca- baretprogr. 21.00 Pol. lezing. 21.10 Het Hoofdkwartier van Zijne Majesteit, hoorsp. 22.25 Boekbespr. 22.30 Nws. 22.40 Jong - oud - eeuwig, gesprekken. 23.55-24.00 Nws, Hilversum II, 298 m. VARA: 14.15 Voor de jeugd. 14.50 Koor zang. 15.00 Het socialisme ln deze tijd, le zing. 15.15 Kamerork. en solist. 16.00 Boekbespr. 16.20 Voor de toeristen. 17.00 Jazzmuz. 17.30 Weekjourn. 18.00 Nws. en comm. 18.20 Pianospel. 18.30 Lichte muz. 19.00 Kunstact. VPRO: 19.30 Passepartout, lezing. 19.40 Christus, zijn leerlingen en de mensen, lezing. 19.55 Deze week, le zing. VARA: 20.00 Nws. 20.05 Oostenrijkse muz. 21.25 Soc. comm. 21.40 Licht® muz. 22.05 Actueel sportnws. 22.30 Nws. 22.40 Zang met Interviews. 23.10 Gram. 23.55- 24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA KRO: 17.00 V. d. kind. NTS: 20.00 Journ. en weeroverz. VPRO: 20.20 Ontmoeting met het Oosten, documentaire. 20.50 Mo deshow. 21.10 Oude filmfragm. 21.40 Lled- Jesprogr. VOOR ZONDAG 5 JUNI 9.00 Dienst voor automobilisten. 9.30 Nws. 9.45 Gram. 9.55 Inleiding Hoog mis. 10.00 Plechtige Hoogmis. 11.30 Gram. 12.15 Actuele geloofsproblemen. lezing 12.30 Lichte muz. 12.55 De Kerk zijt gi godsd. lezing. 13.00 Nws. 13.05 De hand aan de ploeg, lezing. 13.10 Gram. 13.40 Instr. octet. 14 00 Radio Filharm. ork. en sol. 15.15 Christelijk leven onder de ster van Davld. klankb. 15.30 Gram. 16.00 Gram. 16.30 Vespers. Convent van Ker ken: 17.00 Gereformeerde kerkd. NCRV: 1830 Vokaal kwartet. 18.38 Gram. 19.00 Nws. uit de kerken. 19.05 Samenzang, 19.30 De gelijkenissen van Jezus, lezing. KRO: 19 45 Nws. 20.00 Veni Creator Spi ritus, Pinksterboodschap. 20.55 Gram. 21.00 Gram. 21.35 Voordr. 22.05 Gram. 22.25 Boekbespr. 22.30 Nws. 22.40 Gram. 22.55 Religieuze muz. m. comm. 23.55- 24.00 Nws. ZATERDAG BeestenmarktOpenluchtsamenkomst Leger des Hells. 8 uur nam. Breestraat 19: Evangelisatie Christen- gem. „Ecclesia". 8 uur nam. Stadszaal (grote zaal): Cabaretavond Personeelsver. „De Royalisten". 8 u. nam. ZONDAG Prediker: Volle Evang. Zending. Spr. J. Zijlstra. 10.15 uur voorm. Station N.S.: Ned. Reis Ver. Bezoek aan Deltawerken. Vertrek 7.40 uur voorm. MAANDAG Pieterskerk: 10 uur voorm. Opening hervormde kerkdag. Spr. ds. P. J. Mackaay. Station: Excursie Ned. Chr. Relsver. naar Veluwe en Betuwe, met tocht over het IJsselmeer. Vertrek 7 uur voorm. WOENSDAG Acad. Ziekenhuis (Kerkzaal)Halfuur van Bezinning. 12.50-1.20 uur nam. Breestraat 19: Chr. Emigratiecentrale Spr. ds. J. J. C. Westera over Australië. 8 uur nam. Hortus Botanicus (Ingang Rapenburg): Excursie „De Natuurvriend". 7.30 uur nam. Leidse Universiteit Pro Juventute: „Rijnland". Vertoning van de film „Het gerucht". 8 uur nam. Pieterskerk: Avondstilte te 7.30 uur nam. Potgieterslaan: Deur- nam, Snouck Hurgronjehuls: Ned. Prot. Bond Voordrachtsavond „Het Engeland van 1400". 8 uur nam. tgieterslaan: Straatprediklng Open- -Werk herv. gemeente. 7.30-8 uur Stadszaal (grote zaal): Lustrumconcert Lyra Academica m.m.v. Isa v. d. Meulen en Alex. Bohmke. 8 uur nam. TENTOONSTELLINGEN Rijksmuseum Geologie en Mineralogie v d. Werfpark 1Tentoonstelling geolo gie van Nederland Op werkdagen van 10 12 en 24 Zon- en feestdagen 24 uur Rijksmuseum van Oudheden: Tentoon stelling „Huls en huisraad ln de Griekse en Romeinse oudheid" (Tjn. 3 Juli). BIOSCOPEN Luxor: „De kinderrechter". 14 Jaar. Werkdagen: 2.30, 7 en 9.15 uur; Pink steren: 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Studio: „Wir Wunderkinder". A.l. Werk dagen: 2.30, 7 en 9.15 uur; Pinksteren: 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Lldo: „PIJn en gein in de kazerne". A.l. Werkdagen: 2.30, 7 en 9.15 uur; Pink steren: 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Casino: „De geluksvogel". A.l. Werkda gen: 2.30, 7 en 9.15 uur; Pinksteren: 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Trianon: „S.O.S.-Paclflc". 14 jaar. Werk dagen: 2.30, 7 en 9.15 uur; Pinksteren: 2.15, 4.30, 7 en 9.15 uur. Rex: „Tarzan's verborgen schat". 14 Jr. Werkdagen: 2.30, 7.15 en 9.15 uur; Pinksteren: 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Astra-theater Wassenaar: vrijdag 8 uur; zaterdag en zondag 7 en 9.15 uur „Tar- zan de aapmens", 14 Jaar; maandag 6.45 en 9.15 uur; dinsdag- woensdag donderdag 8 uur „De man die verdwij nen moest". 14 Jaar. Zondag t.m. woensdag: 2.30 uur „Bon nie Scotland". A.l. Avond- en nachtdienst der Apotheken Te Lelden Is geopend tot en met 6 Juni (2e pinksterdag) des ochtends 8 uur Apo theek „Tot Hulp der Menschheid", Hooi gracht 48. tel. 21060. Bovendien ls ge opend tot zaterdagmiddag 6 uur Apotheek Kok, Rapenburg 9, tel. 24807. Maandag 6 Juni (2e pinksterdag) ls ge opend vanaf des ochtends 8 uur Apo theek Reljst, Steenstraat 35, tel. 20136. De Oegstgeester Apotheek, Wllhelmlna- park 8, tel. 26274 ls 's-zondags geopend van 12-13 en 's avonds na 18 uur. ZONDAGSDIENST DEK HUISARTSEN Voor spoedgevallen zijn van zaterdag middag 2 uur tot maandagmorgen 8 uur bereid waar te nemen de doktoren Teeu- wen. Gaasbeek, Kortmann en Roodenburg Vermaat en van maandagmorgen 8 uur tot dinsdagmorgen 8 uur de doktoren de si, Velt Te Oegstgee-it van hedenmiddag 2 uur tot zondagnacht 24 uur dokter Reterlnk, tel. 20394 en van zondagnacht 0 uur tot dinsdagmorgen 7 uur dokter Van Wal- chren, tel. 22030. By geen gehoor by Uw buisarte ot pecialist (of diens waarnemers), bel op lokterstelefoon 22322. Hilversum II, 298 in. IKOR:7.00 Kerkd. VARA: 8.00 Nws. en postdulvenber. 8.18 Gram. 8.30 Gevar. progr. 9.25 Gram. 9.60 Geestelijk leven, toespr. VPRO: 11.45 Ber. uit de kerken. AVRO: 12.00 Lichte muz. 12.45 Sport-spie- gel. 12.50 Carillon. 13.00 Nws. en SOS- ber. 13.07 De toestand ln de wereld, le zing. 13.17 Meded. of gram. 13.20 Gevar. progr. v. d. sold. 14.00 Boekbespr. 14.20 Koorzang. 14.50 Fllmpraatte. 15.05 Kamer- muz. 15.46 Kamermuz. 16.05 Lichte muz. 16.30 Sportrevue. VPRO: 17.00 Voordr. VARA: 17.30 Voor de Jeugd. 17.50 Nws, 18.05 Fanfare-ork. 18.30 Voor de Jeugd. 19.00 Strykork. 19.30 Cabaretprogr. AVRO: 20.00 Nws. 20.05 Theater-ork. en sol. 20.55 Klankb. 21.10 Lichte muz. 21.45 Journ. 22.00 Lichte muz. 22.30 Nws. en SOS-ber. 22.45 Pianospel. 23.10 New York calling. 23.15 Gram. 23.55-24.00 Nws. Radlo-Bloemendaal 9.30 uur ds. G. Toornvliet van Bloemendaal; 11 uur ds. G. Toornvliet - uitzending van dienst v. belangstellenden op 29-5-1960; 2.45 uur Klnderdlenst; 3.30 uur ds. D. Rlngnalda te Overveen. TELEVISIEPROGRAMMA Eurovisie Ratzeburg: 9.55-11.00 OecU' menlsche Pinksterdienst. 11.00-12.00 Euro visie: Plechtige Hoogmis 1. d. kerk van het Philosophlsch en Theologisch College der Paters Jezuïeten te Heverlee-Leuven. IKOR: 17.00-18.15 Des Heilands Tuin. Pinksterspel. AVRO. KRO. VARA en VPRO: 18,25-19.15 Rechtstr. rep. Budapest 2e helft interl. voetbalwedstr. Hongarije- Schotland. AVRO: 20.00 Fllmrep. *20.15 Fllmprogr. 20 45 Gevar. progr. BUITENLANDSE RADIOPROGRAMMA'S Engeland, BBC Home Service. 330 m. 12.10 Kritieken. 12.55 Weerber. 13.00 Nws. 13.10 Klankb. 13.40 Gram. 14.00 Wen ken voor de tuin. 14.30 Ork. conc. 15.55 Schildery van de maand, lezing. 16.15 The Brains Trust. 17.00 Voor de kind. 17.50 Money Matters, praatje. 17.55 Weer- 19.30 Brief uit Amerika. 19.45 Godsd. pro ber. 18.00 Nws. en Journ. 18.45 Lichte muz. gramma. 20.25 Liefdadigh.opr. 20.30 Hoor spel. 21.00 Nws. 21.15 Discussies. 22.00 Ork. conc. 22.50 Epiloog. 23.00 Nws. en weerber. 23.06-23.36 Kamermuz. Engeland ,BBC Light Programme, 1500 en 247 m. 12.00 Verz. progr. 13.15 Gevar. progr. 13.45 Gevar. progr. 14.15 Gevar. progr. 14.45 Fllmprogr. 15.30 Gevar. muz. 16.30 Hoorsp. 17.00 Interviews en gram. 17.58 Intermezzo. 18.00 Samenzang. 18.30 Her- sengym. 19.00 Hoorsp. 19.30 Nws. 19.35 Verz. progr. 20.30 Samenzang. 21.00 Mu sical. 22.00 Pop. muuz. 22.30 Nws. 22.40 Gevar. muz. 23.30 Gevar. muz. 23.50 Avondgebeden. 23.55-24.00 Nws. Nordwestdeutscher Rundfunk, 309 m. 12.00 Operamuz. 13.00 Nws. 13.10 Gevar. muz. 14.30 Kamermuz. 15.00 Operafragm. 16.30 Dansmuz. 18.15 Ork. conc. en -koor. 18.40 Bariton en piano. 19.00 Nws. 19.50 Amus. muz. 21.45 Nws. 21.55 Ork. conc. 22.30 Lichte muz. 23.00 Dansmuz. 23.15 Amus. muz. 24.00 Nws. 0.05 Ork. conc. 1.00 Weerber. Daarna: Gevar. muz. Frankrijk 3, 280 en 235 m. 12.00 Nws. 12.05 Ork. conc. 15.45 Der Tzarewltch, operette. 17.30 Gram. 18.00 Ork. conc. 19.40 Lichte muz. 20.15 Heden daagse Franse muz. 22.15 Gram. 22.45 Nws 22.50 Gram. 23.52—24.00 Nws. Brussel, 324 en 484 m. 324 m. 12.15 Amus. muz. 13.00 Nws. 13.15 V. d. sold. 14.00 Opera- en Belcan toconc. 16.15 Gram. 17.00 Sport en nws. 17.05 Lichte muz. 17.50 Gram. 18.15 Lich te muz. 18.30 Godsd. halfuur. 19.00 Nws. 19.30 Lichte muz. 20.00 Marsmuz. 20.30 Omr. ork. 21.15 Planorecital. 21.30 Omr. ork. 22.00 Nws. 22.15 Lichte muz. 22.45 Gram. (Om 23.00 Nws.). 23.05-24.00 Ge var. muz. 484 m. 12.00 Gram. 12.20 Lichte muz. 13.00 Nws. 13.15 Verz. progr. 17.00 Nws. 17.35 Gram. 17.45 Kamermuz. 18.45 Gram. 19.30 Nws. 20.00 Filmmuz. 21.45 Gram. 22.55 Nws. 23.00 Jazzmuz. 23.55 Nws. Ebij de erkende vakhandel met edige garantie van Technische Unie. 5f VOOR MAANDAG 6 JUNI Hilversum I, 402 m. KRO: 8.00 Nws. 8.15 Gram. 8.25 Inlei ding Hoogmis. 8.30 Hoogmis. NCRV: 9.30 Nws. en waterst. 9.45 Pinksterliederen. IKOR: 10.00 Pinksterliederen. 10.30 Kerk- 13.35 Gram. 14.00 Bondsdag v. d. Gereformeerde Meisjesverenigingen in Ne derland. 14.45 Gram. 15.00 Bondsdag. 15.45 Gram. 16.00 Voor de Jeugd. 16.45 Gram. 17.00 Voor de kleuters. 17.15 Lichte muz. 17.45 Regeringsultz.: Pinksterfeest op het eiland Blak ln Nederlands Nleuw-Guinea, door ds D. A. ten Haaft. 18.00 Sportrep. 19.00 Nws. en weerber. 19.10 Meisjeskoor. 19.30 Radiokrant. 19.50 Gram. 20.05 Ka merkoor, Promenade ork. en sol. 20.45 Gram. 21.00 Pinksterdienst. 21.20 Gram. 21.30 Pinksterliederen. 22.00 Parlementair comm. 22.15 Gram. 22.30 Nws. en SOS- ber. 22.40 Gram, 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Kamermuz. 23.30 Gram. 23.40 Pink sterzegen. 23.55-24.00 Nws. Hilversum II, 298 m. AVRO: 8.00 Nws. 8.15 Lichte muz. 9.00 Gram. VPRO: 10.00 Kerkd. 11.00 Gram. en pianospel. VARA: 12.00 Mil. ork. 12.30 Land- en tulnb.meded. 12.33 Orgel en piano. 13.00 Nws. 13.05 Meded. en gram. 13.20 Operettemuz. 14.00 Muzikale lezing. 14.10 Omr. ork. en solist. 15.20 Lichte muz. en repertages. 16.30 A Capella-koor. 17.00 Sportrevue. 17.30 Gram. v. d. jeugd. 18.00 Nws. 18.15 Pol. praatje. 18.25 Lichte muz. 18.50 Openbaar kunstbezit, lezing. 19.00 Kamermuz. 19.45 De Peperkllp. 20.00 Nws. 20.05 Lichte muz. 21.20 Cordoba, klankb. 21.35 Jeugdkoor en voc. ens. 22.05 Lichte muz. 22.30 Nws., beursber. v. New York en SOS-ber. 22.45 Dansmuz. 23.15 Gram. 23.55-24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA NTS: 16.30-17.30 Grand Prlx 1960 Cir cuit te Zandvoort. 20.00 Welner Philhar- monlker o.l.v. Helnrich Hollreiser en Weense Staatsoperaballet, 21.15-22.45 Ar- tistencircus. 22.45-23.15 Sport in Beeld. BUITENLANDSE RADIOPROGRAMMA'S Engeland, BBC Home Service, 330 m. 12.00 Ork. conc. 12.55 Weerber. 13.00 Nws 13 JO Gevar. mtta. 13.40 Praatje. 14.00 Plakboek v. 1932. 15.00 Hoorsp. 16.30 Zangrecital. 16.46 Progr. v. d. oudere luis teraars. 17.00 Voor de kind. 17.55 Weerber. 18.00 Nws. 18.15 In the South-East. 19.00 Gevar. progr. 20.00 Gevar. progr. 21.00 Nws. 21.16 Hoorspel. 22.45 Gram. 23.00 Nws. en weerber. 23.06-23.36 Planorecital. Engeland ,BBC Light Programme, 1500 en 247 m. 12.00 Gevar. muz. 12.30 Nws. en gevar. muz. 13.00 Cricketrep. 13.36 Crlcketultsl. Progr. overz. 14.05 Gevar. muz. 14.30 13.40 Intermezzo. 13.45 Voor de kind. 14.00 Sportultsl. 14.35 Gevar. muz. 14.65 Races. 15.10 Gevar. muz. 16.30 Sportultsl. 15.35 Motorraces. 15.45 Races. 15.50 Gevar. muz. 16.10 Motorraces. 16.20 Wielerwedstr. 16.30 Sportultsl. 16.35 Cricket. 16.50 Gevar. muz. 17.30 Sportultsl. 17.40 Athletlek. 17.55 Ge var. muz. 18.10 Cricket. 18.25 Gevar. muz. 18.40 Sportultsl. 18.45 Hoorsp. 19.00 Journ. en sportber. 19.30 Nws. en gevar. muz. 20.00 Gevar. progr. 20.30 Nws. en klankb. 21.00 Gram. (Om 21.30 nws.). 22.00 Ge var. muz. 22.30 Nws. 22.40 Gevar. muz. (Om 23.30 nws.). 23.55-24.00 Nws. Nordwestdeutscher Rundfunk, 309 m. 12.00 Ork. conc. 13.00 Nws. 13.10 Amus. muz. 15.00 Verz. progr. 16.30 Dansmuz. 19.00 Nws. 19.20 Die Entfürung aus dem Serail, opera. 21.45 Nws. 21.55 Jazzmuz. 22.45 Dansmuz. 23.30 Gevar. progr. 24.00 Nws. 0.05 Operette- en dansmuz. 1.00 Weerber. Daarna: Gevar. muz. Frankrijk 3, 280 en 235 m. 12.00 Nws. 12.05 Ork. conc. 13.30 Gram. 14,25 Orphée aux Enfers, opera-buffa. 16.00, 17.00 en 17.30 Gram. 18.05 Kamer muz. 19.16 Gram. 19.30 Gevar. muz. 20.05 Ork. conc. 22.20 Gram. 23.10 Kamermuz. 23.35 Gram. 23.52-24.00 Nws. Brussel, 324 en 484 m. 324 m. 11.45 Gram. 12.30 Weerber. 12 35 V. d. landb. 12.42 Gram. 12.52 Koer sen. 13.00 Nws. 13.15 Voor de sold. 14.00 Opera- en belcantoconc. 16.00 Koersen. 1606 Voor de zieken. 17.00 Nws. 17.10 Lichte muz. 17.45 Literaire lezing. 18.00 Orgelconc. 18.30 Gram. 19 00 Nws. 19.40 Schoolkoor. 20.00 Kamerork. en sol. 21.30 Amus. muz. 22.00 Nws. 22.16 Gram. 22.45 Idem. 22.55 Nws. 23.00-24.00 Gevar. muz. 484 in. 12.00 Lichte muz. 12.52 Gram. 13.00 Nws. 13.15 Gram. 14.00 Kamermuz. 15.15 Gram. 15.30 Gram. 15.40 Lichte muz. 16.00 Gram. 16.30 Lichte muz. 17.00 Nws. 17.35 Gram. 18.00 Gram. 18.45 Gevar. muz. 19.30 Nws. 20.00 Operettemuz. 21.00 Lichte muz. 22.10 Jazzmuz. 22.55 Nws. 23.00 Dansmuz. 23.J5 Nws. GRAMMOFOONPLATENPROGRAMMA DRAADOMROEP (Over de 4e HJn van 18-20 uur) I: Peter Tsjaikowsky. Symphonle nr. 2 in c kl. t. op. 17. Andante sostenuto - Allegro vlvo. Andantino marziale, quasi boderato. Scherzo. Allegro molto vivace - L'lstesso tempo. Moderato assal - Allegro vlvo - Presto. Phllharmonla Orkest olv. Carlo Maria Glullni. II: Sergei Rachmanlnov. 1. Concert v. plano en orkest nr. 2 in c kl. t. op. 18. Moderato. Adagio sostenuto. Allegro scher zando. Andor Foldes. piano. Phllharmo- nisch Orkest van Berlijn olv. Leopold Ludwlg; 2. Symphonle nr 2 ln e kl. t. op 27. Largo. Allegro moderato. Allegro mol to. Adagio. Allegro vivace. Philharmonl6Ch Orkest van Leningrad olv. Kurt Sander- llng. VOOR DINSDAG 7 JUNI Hilversum I, 402 m. KRO: 7.00 Nws. 7.15 Gram. 7.30 Voor de Jeugd. 7.40 Gram. 7.45 Morgengebed en overweging. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 8.50 V. d. vrouw. 9.35 Waterst. 9.40 Gram. 10.00 Voor de kleuters. 10.15 Lichtbaken, lezing. 10.25 Gram. 11.00 Voor de vrouw. 11.30 Gram. 11.50 Volaan vooruit, lezing. 12.00 Middagklok - noodklok. 12.03 Gram. 12.30 Land- en tulnb.meded. 12.33 Plano- spel. 12.50 Act. 13.00 Nws. 13.15 Zonne wijzer. 13.20 Gram. 13.35 Lichte muz. 13.55 Coloratuur sopr., fluit en plano. 14.35 V. d. plattelandsvrouwen. 14.45 Dood ln de jungle, hoorsp. 15.30 Gram. 16.00 Voor de zieken. 16.30 Ziekenlof. 17.00 Voor de Jeugd. 17.40 Beursber. 17.45 Regerings ultz.: Ultwlssellngsprogr. over Grieken land, ln samenwerking met Radio Neder land Wereldomroep. KRO: 18.00 Amateursprogr. 18.20 Kaar ten op tafel, actueel gesprek. 18.30 Lich te muz. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.25 Me mojandum. 19.30 Gram. 2030 Cello en pia no. 21.00 Voorspel van een revolutie, klankb. 22.20 Gram. 22.25 Boekbespr. 22 30 Nws. 22.40 Gezin en huwelijk, lezing 22 50 Groot omr. koor en blazers van het ka merork. 23.30 Planorecital. 23.55-24.00 Nws. Hilversum II. 298 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. 7 50 Dagopening. (VPRO). AVRO: 8.00 Nws. 8.15 Gram. 9.00 Gym. v. d. vrouw. 9.10 De groenteman. 9.15 Gram. 9.40 Mor genwijding. 10.00 Gram. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Orgelspel. 11.15 Voor de zie ken. 12.00 Lichte muz. 12.20 Regerings ultz.: V. d. landb. 12.30 Land- en tulnb. meded. 12.33 Lichte muz. 13.06 Nws. 13.15 Meded. of gram. 13.20 Metropole-ork. 13.55 Beursber. 1400 Gram. 14.40 Jeugdboeken- schouw. 15.00 Gevar. progr. 15.30 Van mens tot mens, lezing. 15.45 Bariton en piano. 16.15 Gram. 17.00 Voor de Jeugd. 17.30 Amateursprogr. AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Pianospel. 18.30 Lichte muz. 19.00 Paris vous parle. 19.05 Opera-framgm. 19.45 Journ. 20.00 Nws. 20.00 Ork.-koor en sol. 21.05 Nederland en de atoom wetenschappen, lezing. 21.35 Lichte muz. 22.00 Orgelconc. 22.30 Nws., beursber. v. New York en SOS-ber. 22.45 De toverstaf van het woord, lezing. 23.00 Jazzmuz. 23.55-24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA NTS: 12.00-13.15 en 13.45-14.20 Rep. Na tionale Manifestatie van de M. Brigade v. Unicef. 19.30 Intern, agrarisch nws. 20.00 Journ. en weerroverz. 20.20 Chansons (fllmprogr.). 20.45-22.20 Film. BUITENLANDSE PROGRAMMA'S Engeland. BBC Home Service, 330 m. 12.00 Ork. conc. 12.55 Weerber. 13.00 Nws. 13.10 Discussie. 13.55 Lichte muz. 14.45 Lezing of voordr. 15.00 Hoorsp. 15.30 Strijkork. en sol. 16.00 Klankb. 16.30 Pia norecital. 16.45 Lezing. 17.00 V. d. kind. 55 Weerber. 18.00 Nws. 18.15 In the South-East. 19.00 Ork. conc. 20.30 Twin tig vragen. 21.00 Nws. 21.15 Lezingen. 21.45 Gèvar. muz. 22.45 Waar verhaal. 23.00 Nws. en weerber. 23.06-28.36 Kamermuz. Engeland, BBC Light Programme, 1500 en 247 m. 12,00 Gevar. muz. 12.30 Nws. en progr. v d. arb. 13.00 Gevar. muz. 13.15 Cricket 13.30 Nws. en crlcketultsl. 13.40 Intermez zo. 13.45 V. d. kind. 14.00 V. d. vrouw. (Om 14.30 nws). 15.00 Lichte muz. (Om 15.30 nws 15.40 Crlcketultsl. 15.45 Lich te muz. 16.30 Nws. en mrs. Dale's dagboek. 16.45 Uitsl. van races en verz. progr. 17.30 Nws. en samenzang. 18.00 Gevar. muz. 18.20 Cricketrep. 18.30 Weerber. en nws. 18.33 Act. progr. 18.36 Gevar. muz. 18.45' Hoorsp. 19.00 Journ. 19.25 Sport. 19.30 Nws. en hoorspel. 20.00 Gevar. muz. 2030 Nws. en gevar. muz. 21.30 Nws. en hoor spel. 2200 Lichte muz. 22.30 Nws. 22.40 Lichte muz. 23.00 Dans-kamploenschap- pen. (Om 23.30 Nws.). 23.55-24.00 Nws. Nordwestdeutscher Runfunk, 309 m. 12.00 Lichte muz. 13.00 Nws. 13.15 Lich- tp muz. 14.15 Operette- en amus. muz. 16.06 Ork conc. 17.00 Nws. 17.45 Gevar. muz. 19.00 Nws. 19.20 Lichte muz. 20.15 Gevar. progr. 21.45 Nws. 22.10 Gevp.r. progr. 23.30 Kamermuz. 24.00 Nws. 0.10 Amus. muz. 1.00 Weerber. en gevar. progr. Frankrijk 3, 280 en 235 m. 12.00 Nws. 12.05 Ork. conc. 13.35 Gram. 14.10 Kamermuz. 14.40 Gram. 17.00 Ka mermuz. 18.30 Nieuwe gram. 19.16 Gram. 19.20 Knapenkoor. 20.05 Kamermuz. 21.50 Gram. 23.13 Gram. 23.52-24.00 Weerber. en nws. Brussel, 324 en 484 m. 324 in. 12.00 Gevar. mviz. 12.30 Weer ber. 12.35 Tulnb.kron. 12.40 Gevar. muz. 12.52 Koersen. 13.00 Nws. en weerber. 13.15 Ork. conc. en soliste. 13.50 Gram. 14.00 Vlaamse muz. 15.00 Kamermuz. 15.35 Gram. 15.45 Planorecital. 16.00 Koersen. 16.06 Duitse les. 16.21 Kamermuz. 17.00 Nws. 17.10 Gram. 17.20 Lichte muz. 17.40 Boekbespr. 17.50 V. d. jeugd. 18.20 V. d. sold. 18.50 Sportkron. 19.00 Nws. 19.40 Schoolkoor. 19.50 Syndikale kron. 20.00 Klankb. 20.30 Vlooi en piano. 21.00 Omr. ork. en soliste. 22.00 Nws. 22.15 Pianoreci tal. 22.55-23.00 Nws. 484 m. 12.02 Gram. 12.15 Pianospel. 13.00 Nws. 13.15 Lichte muz. 14.03 Lichte muz. 14.45 Ork. conc. 15.30 Gram. 1607 Gram. 17.00 Nws. 17.10 Gram. 18.30 Mil. muz. 18.45 Gram. 19.30 Nws. 20.00 La Guerre et la Palx, opera. 22.55 Nws.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 2