Belangrijke uitbreiding afd. keel-, neus-, oorheelkunde A.Z. Twee Amsterdammers beroofden Japanse professor in hoofdstad Bijzonder gunstig perspectief voor het Horecabedrijf aanwezig 's Werelds langste schip werd in St. Nazaire te water gelaten Frank Sinatra met zijn dochter Nancy (19) in één televisieshow DONDERDAG 12 MEI 1960 Na 9 jaar eindelijk eerste paal Nieuw verpleeghuis en polikliniek Prof. dr. H. A. E. v. Dishoeck moest gistermiddag voor korte tyd zyn veel omvat tende dagelijkse werkzaamheden de rug toekeren, om ditmaal als heier-in-de-dop de eerste paal voor de nieuw te bouwen keel-, neus- en oorkeelkundige kliniek van het Acad. Ziekenhuis de grond in te „dirigeren". Prof. Van Dishoeck deed dit niet alleen deskundig maar daarvoor had hy dan ook de nodige assistentie doch ook met grote vreugde, omdat deze eerste paal een belangrijke uitbreiding, resp. verbouwing van zijn afdeling inleidde. Veenbrand bij Schoonebeek thans bedwongen (Speciale berichtgeving) De grote veen- en turfbrand in het Schoonebekerveld kan als bedwongen worden beschouwd. Nadat de brand weerploegen bezig geweest zijn met de nablussing ontvingen de mannen tegen zes uur gisteravond het consigne om huiswaarts te keren. Meters slangen werden echter bij deze brand gebruikt zodat men nog dagen nodig zal hebben om het slangen-materiaal weer droog en schoon te krijgen. Zwart geblakerd ligt het terrein, dat thans een trooste loos aanzicht geeft. Hier en daar stijgt nog een rookpluim omhoog van enig vuur dat echter geen kwaad meer kan. Volksdansen in Zuid-Afrika Ongeveer 42.000 mensen hebben reeds de volksdansvertoningen door 142 volks dansers uit acht Europese landen bijge woond, die tot dusverre in vijf Trans vaalse dorpen en steden hebben plaats gevonden. Een Nederlands volksdansgroep neemt ook deel aan deze tournee ter gelegen heid van de Uniefeestviering. De dan sers en danseressen zullen in 28 dorpen en steden optreden. De dansers, o.m. uit Duitsland, Oos tenrijk, Vlaanderen en de Scandinavi sche landen, nemen op 31 mei deel aan een historische optocht te Bloemfontein waarin alle bevolkingsgroepen van de Unie van Zuid-Afrika vertegenwoordigd zullen zijn. Op 31 mei is het Uniedag. Met grote vreugdeomdat niet minder dan negen jaar verliepen voor dat dit moment was aangebroken. In deze tijd hebben vijf plannen onder werp van bespreking uitgemaakt, plan nen, wélke alle onvoldoende van opzet (te ldein krediet) waren of reeds ver ouderd door het trage verloop der onderhandelingen. Prof. Van Dishoeck, die hieraan na afloop van het slaan van de eerste paal herinnerde, achtte al dit werk evenwel niet nutteloos, omdat op deze wijze de ideeën zijn gegroeid, welke thans ge realiseerd zullen worden. Voorts wees spreker erop, dat aan deze nieuwbouw is voorafgegaan de verbouwing van de oude kliniek. Vorig jaar is deze fase reeds voltooid. De grote ontwikkeling in de laatste jaren van ons vak, aldus prof. Van Dis hoeck, dat uit zoveel onderdelen be staat brengt ruimtelijke behoeften mede, die men bij de bouw van de oor spronkelijke kliniek onmogelijk heeft kunnen voorzien. De microchirurgie van het middenoor, langdurige operaties on der de microscoop onder uiterst steriele voorwaarden gebeurden tot op heden in dezelfde operatiekamer als sanerende operaties voor chronisch ontstoken oren en kaken. Spreker achtte dit ten enenmale on verantwoord. Alleen al om deze reden Juichtte hij het toe, dat men binnen en kele maanden over twee operatiekamers beschikt en daarbij één voor kleinere ingrepen. Te meer is deze uitbreiding noodzakelijk, daar het kankercentrum van de afdeling zich in acht jaar ver tienvoudigd heeft, waardoor het aantal hals, bovenkaak, mond en neusoperaties naar evenredigheid gestegen is. Vervolgens wees prof. Van Dishoeck erop, dat ook de klinische kant drin gend behoefte aan meer ruimte heeft. Dc zo nodige klinische observatie van lijders aan vestibulaire storingen, waar voor men thans over de volledige appa ratuur beschikten, kan door gebrek aan bedden niet tot zijn recht komen. Het zelfde geldt voor de allergische patiën ten. Zelfs is er in de nieuwe bouw voor deze dynamische onder-afdeling nauwe lijks de gewenste ruimte te vinden, wil niet te kort gedaan worden aan de path anatomie, aan het fysiologisch en chemisch laboratorium, dat voor het onderzoek van de reuk. het proeven en de aerodynamic van de bovenste lucht wegen niet kan gemist worden. Spreker, die zich bewust was, dat er nog zeer veel werk moet worden verzet alvorens over twee of drie jaar het complex in alle onderdelen goed en soe pel zal functioneren de operatieka mers en de polikliniek komen vermoe delijk eind van dit jaar en het nieuwe verpleeghuis eind volgend jaar gereed dankte tenslotte allen, die bij de bouw betrokken zijn. Een zwaar karwei. Prof. dr. H. A. E. van Dishoeck „dirigeer de" de eerste paal voor de nieuwe keel-, neus- en oorheelkundige kli niek van het Academisch Zieken huis de grond in. Een negen-jaren- plan wordt werkelijkheid (Foto L.D./Holvast) Verbouwing en uitbreiding De heer P. van Dorp van het archi tectenbureau ir. J. Jonkman, P. v. Dorp en E. H. J. v. Wijhe te Leiden, gaf hier na een uiteenzetting van de thans voor gestelde verbouwing en uitbreiding van het complex. In de nieuw te bouwen vleugel komt een modern verpleeghuis. In het verpleeggedeelte komt rechts van de hal de klasse-afdeling met in to taal 12 bedden, een dienkeuken, werk ruimten, kamer voor hoofdverpleegster, arts, dagverblijf voor de patiënten, toiletruimten enz. Links van de hal is plaats gereser veerd voor de kinderafdeling. Ook ko men op deze afdeling een dienkeuken, werkruimten, behandelkamer en een speelkamer voor de lopende patiëntjes. Links van de ingangshal vindt men straks de centrale administratie. Deze staat in directe verbinding met de poli kliniek en met een eigen archief in de kelder. De polikliniek heeft een eigen ingang en wachtruimte. Om een cen traal gelegen ruimte, waar geen patiën ten komen, zijn een 10 tal boxen ge groepeerd. Deze zijn via een gang links en rechts vanuit de wachtkamer bereik baar. Aansluitend aan de polikliniek ko men enkele observatiekamers, behan delkamers en laboratoria. „Zo krijgen we slechte naam Officier eist één en een half jaar „Het is bijzonder ernstig, wanneer bui tenlanders worden beroofd. Indien dit veelvuldig voorkomt en dat is reeds het geval dan krijgt Amsterdam een slechte naam", zo beet de Officier van Justitie bij de rechtbank in de hoofd stad twee Amsterdammers toe, die in januari j.l. een Japanse professor zou den hebben beroofd. Diefstal en heling van 23 traveller- cheques ter waarde van 276 pond ster ling was hun ten laste gelegd. Wegens diefstal en valsheid in geschrifte hoorde een 34-jarige loodgieter een jaar gevan genisstraf tegen zich eisen, een 22-jarige kok wegens heling een half jaar, in beide gevallen met aftrek. De verdedigster van de kok vroeg voor haar cliënt, die reeds drie maanden was gedetineerd, onmid dellijk invrijheidsstelling, welk verzoek door de rechtbank na overleg in de raad kamer werd toegestaan. Uiteenlopende lezingen De lezingen van beide verdachten over de zaak liepen nogal uiteen. De loodgie ter verklaarde dat hij, toen hy de be wuste nacht in gezelschap van de kok op de Prinsengracht liep, iemand voor zich zag uitlopen, die kennelijk dronken was. Daar hij vreesde dat de man ieder ogenblik in de Prinsengracht zou kun nen vallen liep hij een eindje met hem op. Bij het uit de zak halen van zijn zakdoek liet de man, die later bleek een hoogleraar uit Tokio te zijn, een cheque boekje op de grond vallen. De loodgieter stak het boekje, in de mening verkeren de, dat het geld was. bij zich. Dit zou volgens hem de kok hebben gezien. De hele voorraad cheques, op drie na, zijn later bij de loodgieter thuis gevonden. De kok echter ontkende geweten te heb ben dat de cheques, waarvan de loodgie ter hem er drie liet verzilveren, van Het overige deel van de beganegrond van het bestaande gebouw wordt geheel verbouwd. Een deel hiervan zal in be slag genomen worden door de afdeling logopedie. Op de eerste verdieping, waarvan het vloerniveau overeenkomt met die van het bestaande gedeelte (dit met het oog op het horizontale trans port) wordt de vrouwen- en mannen - verpleegafdeling ondergebracht, met elk 16 bedden. Beide afdelingen krijgen een dagverblijf. Links van het trappenhuis komen achtereenvolgens de afdeling van de hoogleraar, de kamer van de hoofdassistent met onderzoekruimten, wachtkamers etc. en een verblijf ruimte voor een inwonend assistent. De tweede verdieping van het ver pleeghuis wordt voorlopig als reserve aangeduid. Links van het trappenhuis zijn een kamer voor de fysicus, een vergaderruimte, kamers voor promo vendi, fotografie etc. geprojecteerd. Deze ruimten sluiten aan op het reeds ver bouwde gedeelte van het bestaande ge bouw. Het verpleeghuis zal worden uitge voerd als betonskelet met een bekle ding van baksteen; de polikliniek als staalskelet met een bekleding van ge glazuurde steen. Bij de architectuur is er naar gestreefd, deze zoveel mogelijk te laten aansluiten bij die van het be staande gebouw. Na afloop van deze samenkomst, wel ke o.m. werd bijgewoond door vele le den van de medische faculteit, o.w. de decaan prof. dr. P. J. Gaillard, mocht prof. dr. Van Dishoeck vele gelukwensen in ontvangst nemen met deze toekom stige realisering van een „negen-jaren plan". BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Johanna Christina Wendine, dr. van J. G. Wolfslag en C. van Heuzen; Pieter, zn. van C. de Mol en L. Kuijt; Jacobus, zn. van C. van der Meij en J. van Eg- mond; Frederik. zn. van J. F. Neuteboom en C. Piket; Suitbertus Dephinus, zn. van D. E. Molloy en M. van Rijn; Jo hannes Henricus, zn. van H. P. van de Langenberg en P. A. Hameeteman; Maria Alberta, dr. van A. A. Oerlemans en M. P Snelderwaard; Johannes, zn. van A. Mesman en A. J. Roelandse; René, zn. van D. J. Polane en J. M. Metscher. OVERLEDEN K. J. Grullemans, 64 jr.. man; P. P. H. Speel. 85 jr.. man; L. Singerling, 72 Jr.. wed. van J. H. Mulder; S. Flandrijn, 67 Jr., echtgen. van W. de Bres; L. Vermond 79 Jr., echtgen. van N. Eradus. In Villefrance-sur-Mer is giste ren het kerkelijk huwelijk voltrok ken tussen Prins André de Bour bon Parma en de voormalige mani cure Marina Gacry. Het stralende bruidspaar na het verlaten van de kerk. diefstal afkomstig waren. Hij had de man die nacht op het Rembrandtsplein ontmoet. Deze vertelde hem dat hij enige cheques van een dronken Amerikaan had gekregen. Hij riep de hulp in van de kok om ze te wisselen. Deze had. naar hij verklaarde, het ontvangen geld aan de loodgieter afgedragen. Voor zijn moeite had hij enige consumpties ontvangen. Niet neergeslagen De professor, die de volgende dag in het hotel, waar hij logeerde zijn pas poort en chequeboek miste en daarvan by de politie aangifte liet doen. kon zich toen van zyn nachtelijke escapade in Amsterdam bijna niets meer herinneren. Daar hij een wondje aan zijn hoofd had, dacht men aanvankelijk dat hij was neer geslagen. Maar dit werd door de Japan ner zelf betwijfeld. Zijn paspoort werd later voor een café op het Leidseplein, waar hij was geweest, teruggevonden. De Officier van Justitie was fel in zijn requisitoir. Over de kok zei hij: „Deze verdachte leeft als een rat in een grote stad". De loodgieter, die acht veroordelingen op zijn strafblad heeft, ondersteunde het verzoek van zijn verdediger om hem het verblijf in Amsterdam te verbieden, want, zo zei hij: „Amsterdam is funest voor mij". Een moderne kijk op beheer is noodzaak (Van onze Haagse redactie) Een feestelyke congTesvergadering in het Scheveningse Seinposttheater heeft de Bond Horecaf gisteren de viering van zijn 70-jarige bestaan, waarvan ook de vandaag geopende interessante tentoonstelling „Gast en gastheer" in de Houtrust- hallen te Den Haag, deel uitmaakt, ingezet. De heer J. G. Meyer, voorzitter van de Bond, heeft in zyn jubileumrede, die werd aangehoord door vele autoriteiten, er geen twijfel aan laten bestaan, dat de Horecaf een levenskrachtige organisatie is, die ook in de toekomst haar werk aankan. Horecaf vraagt thans meer dan ooit inzicht in de werkelijkheid, een moderne kijk op beheer en een duidelijk omlijnde taakstelling. „Er is in onze bedrijfstak", aldus de heer Meyer, een voortdurende aanpassing nodig. De organisatie had zich allang van doelmatige research moeten verzekeren. Die research is uitgebleven, niet omdat de Horecaf pretendeert het zonder stuur- werk te kunnen stellen, maar eenvoudig omdat de bond hieraan niet is toegeko men. Hij noemde de research een winst gevende belegging. Verder stipte spreker ook aan de bevordering van de produkti- viteit in de Horecaf-bedrijven, waarmee men op papier aanmerkelijk verder is gevorderd dan met de research. Terug kijkend op de jaren 19501960, merkte hij op. dat dit goede jaren zijn geweest. Inmiddels gaat de verantwoorde hotel uitbreiding. die meestal met een omvang rijke restauratie van het geheel samen gaat, gestadig voort. Alleen in de bij Jongetje te Leidschendam door vrachtwagen gedood (Van onze Haagse redactie) Gistermiddag is te Leidschendam het achtjarige uit Indonesië gerepatrieerde jongetje Tam Pong door een zware vrachtauto overreden en op slag gedood. De chauffeur van de wagen, komende uit Rijswijk, waarschuwde, toen hij wil de wegrijden de om de wagen spelende jeugd. Het slachtoffertje bleef niette min vlak bij de achterwielen staan. Hij verloor plotseling het evenwicht en kwam voor de achterwielen terecht. Deze gingen hem over het hoofd, waar door hij op slag werd gedood. Zonder de France had Frankrijk verstek moeten laten gaan op traject naar Amerika (Van onze Parijse correspondent) Met 15 speciale treinen, tientallen vliegtuigen, duizenden auto's hadden gisteren invité's en andere belangstellenden, wier gezamenlijk aantal op ten minste honderdduizend mocht worden geschat, zich naar St.-Nazaire begeven om getuige te kunnen zijn by de te water lating van het nieuwe Franse reuzenschip „France". Met zyn meer dan 315 meters lengte, zyn byna 34 meters breedte is deze nieuwe aanwinst van de Franse koopvaardijvloot nu het grootste en machtigste schip, dat ooit in Europa gebouwd werd en het langste, dat in de hele wereld vandaag bestaat. Vijftien landen nu met zeeschepen over Atlantische Oceaan De plechtigheid, die zich natuurlijk toespitste op de traditionele champagne fles die verpletterd werd tegen de romp, werd bygewoond door generaal Charles de Gaulle met zijn echtgenote, die op trad als „pleegmoeder" van het schip, dat door Frankrijks huidige staatshoofd waardig was bevonden de naam „Fran ce" te voeren. Deze boot, zo riep de ge neraal even later in zijn toespraak uit, voegt voor ons allen nog een reden toe om trots te zijn op ons vaderland. Een grote overwinning van de techniek heb ben we vandaag geboekt en daarmee brengen we Frankrijk een nieuw eresa luut. Op de minuut af, precies om kwart over vier, toen een paar kilometer ver der op zee de eb het laagste punt be reikt had, gleed de „France" van de stei gers, sierlijk en steeds vlugger tot een snelheid van 35 kilometer, een enorme waterverplaatsing veroorzakend op het ogenblik dat de neus van het reusach tige gevaarte de rivier de Loire indook. Langs de haven waren overal tot ruim één meter hoogte zeilen, opgehangen om de duizenden aanwezigen op de kade te beschermen tegen de plotselinge water vloed. Op eigen kracht stoomde de slanke „France" nu de haven uit, het zeegat tegemoet. Op de korte proefreis werd het zeekasteel bij zijn terugkeer door een zestal sleepboten getrokken. Op de brug had zich de toekomstige kapitein Georges Croisille naast de voormalige bevelvoerder van de „Normandië" en de „Liberté" commandant Le Huéde opge steld, die voorlopig nog heer en meester van de „France" zal mogen blijven. Het zal nog tenminste tot einde volgend jaar duren aleer de verdere afwerking en de inrichting voltooid zal zijn en de „Fran ce" in de vaart kan komen. Ruim twee jaar geleden werd met de bouw begon nen. In St.-Nazaire waar gisteren een voor tijdige „14-juli-stemming" heerste, triomfbogen waren opgericht, overal bal lonnen hingen, en in de cafés de kroeg bazen handen tekort kwamen om de tienduizenden droge kelen te lessen, schijnt het silhouet van de stad plotse ling gewijzigd te zijn nu de huizenhoge romp van de „France" zijn natuurlijke bestemming, het water, eindelijk heeft bereikt. „Veronica" koopt een open reddingboot voor fourage (Van onze Haagse correspondent) De moeilijkheden van de voor Sche- veningen drijvende radiozender „Vero- nico" zijn de afgelopen week niet ge ringer geworden. Nog altijd stoort een geheimzinnige stoorzender de uitzen dingen. Bovendien is er nog steeds geen afdoende oplossing gevonden voor het fourageprobleem van het schip „Vero nica'. De heer Oswald heeft nu een kot- terschip in IJmuiden bereid gevonden om hem voorlopig hierbij te helpen. Hij overweegt echter om het fourageren thans zelf ter hand te nemen. Voor dit doel heeft Radio-Veronica een motor- strandreddingboot, die door de redding maatschappij te koop werd aangeboden, gekocht. Met deze open boot wil de heer Oswald in de toekomst materiaal voor de zender en voedsel voor de bemanning van de „Veronica" gaan aanvoeren. Sinds 1932, toen de „Normandië" werd ingewijd, hebben de Franse rederyen geen schip van deze grandioze afmetin gen meer afgeleverd. De directeur-gene raal van de Transatlantische Scheep- vaartonderneming herinnerde er in zijn toespraak nog aan dat de verbinding over zee tussen Europa en Amerika te genwoordig door 24 maatschappijen uit 15 verschillende landen onderhouden wordt. Zonder de nieuwe „France" in het verleden, in 1864 en 1912 werden al twee zeeschepen met diezelfde naam gedoopt zou Frankrijk binnenkort op deze verbindingslijn tussen oude en nieuwe wereld verstek hebben moeten laten gaan. Behalve het langste schip ter wereld zal de „France" ook tot de snelste oceaanstomers behoren. In nauwelijks vier dagen zal, vanaf begin 1962, de „France" zijn ruim 2000 passagiers van zijn geboortegrond in St.-Nazaire naar New York kunnen overbrengen. Pier in suiker Op de tentoonstelling „Gast en gastheer", die vandaag in Den Haag is geopend, zal de nieuwe pier van Scheveningen te zien zijn als een pronkstuk van patisserie kunst. Deze maquette uit suiker is een werkstuk van de heren J. M. Kat en M. L. Slierendrecht, resp. chef en sous-chef van de cuisine van het Palace-Café te Scheveningen. Beide koks maakten de suikeren pier in hun vrije tijd en besteed den er in totaal 248 werkuren aan. De maquette stelt de pier voor op 1/200 van zijn ware grootte. Er werd 67 kilo suiker in verwerkt! Horecaf aangesloten hotels kwamen er in de laatste drie jaar rond 1700 kamers, resp. bedden by en bovendien nog 450 bedden in vier motels. In de komende drie jaar mag eveneens op een redelijke uitbreiding, die waarschijnlijk nog groter zal worden dan de bovengenoemde ge tallen. worden gerekend. De heer Meyer bepleitte meer aandacht voor het pro bleem van de werktijdverkorting. Zij moet voor de ondernemer aanleiding zijn zich op rationalisatie te bezinnen. Wat het afgelopen jaar betreft signa leerde hy de Hiltonaffaire als een scherp treffen, dat de Horecaf heeft moeten doorstaan, de heer Meyer besprak ook de vooruitzichten van het Horecabedrijf en zei, dat voor deze bedrijfstak het pers pectief bijzonder gunstig is. Het reizen en trekken neemt nog jaarlijks toe en wordt gestimuleerd door meer vrije tijd, meer geld, meer vervoersmogelijkheden, meer behoefte aan ontspanning. MAN BEKENT WURGPOGING (Van onze Amsterdamse correspondent) Een 27-jarige hotelbediende, die dinsdagnacht door twee potige Am sterdammers naar een politiebureau werd gebracht omdat hii had ge tracht een vrouw een tasje te ontruk ken. heeft gisteren plotseling de volle aandacht van de recherche gekregen. Tijdens een verhoor dat nog steeds niet is afgerond, heeft de man be kend meerdere berovingen te hebben gepleegd, zich te hebben schuldig gemaakt aan enige zedenmisdrijven en tenslotte dat hij de man is ge weest die in januari van het vorige jaar heeft geprobeerd een vrouw na bij het Singel te wurgen. De aangehoudene had zich voorname lijk toegelegd op het beroven van vrou wen die hij de handtas ontrukte. Dit was ook dinsdagnacht gebeurd, toen hij een vrouw van de fiets had gerukt en haar tasje waarin circa f30 zat wilde grijpen. De vrouw schreeuwde zo luid. dat twee mannen toesnelden en hem aan de politie overgaven. Do andere misdrijven heeft de man gepleegd in Amsterdam. Schoorl en Eibergen. De grootste interesse heeft de recher che voor de bekentenis van de wurg- poging. Vooral omdat de moordenaars van Chinese Annie en Zwarte Judith nog niet waren gevonden, veroorzaakte de aanslag op Chinese of Oosterse Toos destijds grote opschudding. De aanvaller had de vrouw met een sjaal willen wurgen, maar sloeg op de vlucht toen zij het bewustzijn verloor. Zij kon later slechts een vaag signale ment van haar aanvaller geven. Nu de aangehoudene deze aanslag heeft bekend, wordt nagegaan of hij iets met de moorden te maken heeft. Nancy Sinatra (19) zal vanavond met haar beroemde vader optreden in diens show voor de Amerikaanse t.v., welke ditmaal bedoeld zal zyn als een „wel kom thuis" aan Elvis Presley. Hoewel rock 'n roll-koning Presley uiteraard het hoogtepunt zal vormen van het pro gramma, ziet Nancy, een gracieus meisje met een warme lach, er vol verwachting naar uit, daar zij hoopt met haar op treden een carrière in de showbussiness te beginnen. Parodie Frank Sinatra, die de jaren niet onge merkt zijn voorbijgegaan, zal met zijn dochter een parodie zingen op het lied „You make me feel so young", dat voor deze gelegenheid is omgedoopt in „You made me feel so old" (Je maakt, dat ik me oud voel). Het is namelijk niet uitgesloten dat Nancy binnenkort van Frank Sinatra een grootvader zal maken. Eind van dit jaar treedt zij in het huwelijk met de zanger Tommy Sands. Nancy gaat niet onvoorbereid met haar wereldberoemde vader optreden. Zy studeert sinds enige tijd zang in New York. Zij zal in het komende t.v.- programma ook een dansnummer geven. Trots Nancy vertelde dat zij de grote stap niet durfde wagen voor zij er zeker van was, dat de familie trots op haar zou zijn. „Mijn broer en zusje (Frank jr, 16 en Tina, 12) en ik hebben altijd te ho ren gekregen, dat wij een naam dragen, die wij hoog moeten houden. Daarom heb ik in New York zang gestudeerd en vader leidt mijn carrière door middel van een van zijn maatschappijen. Twee jaar geleden ben ik in verschillende t.v.- shows op film opgetreden. Daarom denk ik, dat hij thans ervan overtuigd is, dat ik er rijp voor ben om nu met hem op te treden. NANCY SINATRA in de voetsporen van haar beroemde vader Nancy, die met haar broertje en zusje bij Sinatra's eerste vrouw woont, is zeer trots op haar vader. „Ik weet dat hij een omstreden per soon is,' zei ze. „maar dat is omdat wanneer hy in iets gelooft hy niet bang is ervoor te vechten." „Voordat Tommy en ik ons verloofden, Omstreden hadden vader en ik ten lang gesprek Vader is blij dat er weer een zanger in de familie komt. Maar ik heb nu een nieuw probleem. Ik kan niet meer zeg gen, dat mijn vader mijn lievelingszan ger is, is het wel?"

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 5