ASSISTENTEN 20*V CALYPSO werkster meisje voor de bediening Kritiek van VARA op houding der artiesten EERSTE KAPSTER Franse zeereus gaat woensdag te water Nederl. artiesten naar Glasgow voor de „Holland-week" Zenderschip „Veronica" wordt verhaald tot voor Scheveningen A. van ider Bijl overleden Prot. kritiek op Mammoetwet V.V.V. Noordwijk voldeed schidd Over en weer lucht-spionage LEERLING- MONTEURS JESSE 1. CHEF alleen winkel werk. 2. WORSTMAKER i m p r i m ALLE DAGEN !N EEN KWARTIER VLEES m* OP TAFEL Keurslager v.d. Meer Keurslager v. d. Meer MAANDAG 9 MEI 1960 Nog eens „Schouder aan schouder Tijdens de zaterdag en gisteren ge houden vergadering van de Vereni gingsraad van de VARA is ernstige kri tiek geuit op de houding van de arties ten, die hun medewerking aan het radio- en televisie-programma Schou der aan schouder") hebben inge trokken. De voorzitter, mr. J. A. W. Burger, sprak er zijn verbazing over uit, dat degenen, die de eer genoten te worden uitgenodigd aan deze uitzending mee te werken, het programma in gevaar brachten omdat drie voor deze dag on aanvaardbare teksten waren afgekeurd. Zijn woorden van afkeuring golden met name Karei Prior, die de opdracht had teruggeven, en Wim lbo, die volgens de voorzitter ,.de agitatie heeft geleid". Hij uitte waardering voor het feit, dat dit nationale programma toch geslaagd is. Dit kon gebeuren, doordat Karei Prior werd vervangen door Tonny Schilfer- Schip dreigde niet ep tijd gereed te zullen komen (Van onze Parijse correspondent) Na enkele dagen van twijfel is nu dan toch definitief aangekondigd, dat woensdag a.s. in Saint Nazaire Frank- ryks nieuwe zeereus „France" te water zou kunnen worden gelaten. Voor de plechtigheid zal de president der repu bliek generaal Charles de Gaulle zich persoonlijk naar Saint Nazaire begeven. Zijn echtgenote madame Yvonne de Gaulle treedt op als „marraine", ofwel pleegmoeder, van deze nieuwe aan winst der Franse koopvaardijvloot. De twijfel over de vraag of de cere monie op het laatste moment él of niet af zou moeten springen, werden dit keer nu eens niet veroorzaakt door het traditionele Franse gebrek aan orga nisatievermogen, waardoor een datum of een duur voor een afspraak hier al tijd nog maar een tamelijk wisselval lige aangelegenheid blijven. Het waren ditmaal de arbeiders en dus niet hun patroons die het zwaard van Damo cles boven de komende festiviteiten hadden opgehangen. De Franse arbeiders in het algemeen klagen de laatste maanden over een verlies aan koopkracht van hun lonen en op de grote Atlantische rederijen zijn ze dan bovendien nog bevreesd, dat er, zodra de rituele champagnefles te gen de romp van het nieuwe schip ka pot zal zijn gesmeten, een periode van werkloosheid of althans van slapte in zou kunnen treden. De drie grote vak verenigingen hadden de laatste weken dan ook het signaal ,,kalm aan" ge geven en zo dreigde het schip dan toch nog te laat gereed te zullen komen. Eind vorige week hebben de vertegen woordigers der socialistische en chris telijke vakcentrales in de directieka mer van de rederij en in aanwezigheid van de burgemeester en de onderpre fect echter de mondelinge belofte afge legd, dat de „France" op het vastge stelde uur woensdag te water zou kun nen worden gelaten. De communisti sche C.G.T. heeft deze zelfde toezeg ging weliswaar niet willen doen, maar ruim de helft der havenarbeiders in Saint Nazaire is in de socialistische en de christelijke vakcentrales georgani seerd, zodat een eventuele actie van de communisten toch weinig kans van slagen zou kunnen maken. De directie van de rederfl heeft na de samenkomst met de plaatselijke vak bondleiders een verklaring afgelegd om beide partijen, werkgevers en werkne mers, te feliciteren met „deze over winning van het gezonde verstand". MARKTBERICHTEN KATWIJK AAN DEN RIJN, 7 mei Groenteveiling: waspeen Al (per kist 29.50-31.40, idem A2 12-24.30, idem BI 24.20-27.60. idem B2 10.20, prei Al 59-76, Ïrel BI 52-68. Aanvoeren: waspeen 3.500 g., waarvan 3.000 kg. voor export werd verkocht; prei 3.500 kg., waarvan 3.000 kg. werd verkocht. RIJNSBURG, 7 mei Bloemenveiling Flora: Tulpen: Due Supreme 55-60, Cor- dell Huil 40-45. Clara Butt 50-60, Mont gomery 70-75 Rembrandt 50-55, Golden Harvest 60-65, Lord Carnavon 55-55, Kan sas 55-60, Alglba 45-50, Bruno Walter 60- 65. Motherdag 75-80, Albert Togel 80, Kleurenpracht 45-50, Afler Glow 40-45, Gesneden Tulpen in diverse soorten 18- 28. Lathyrus 75-90, Damast 24-30, Irissen: Professor Blauw 100-110, Imperator 75-80, Wedgewood 75-80, alles per bos. stetn, en verreweg de mees ten der aan vankelijk uitgezochte artiesten royaal meewerkten en andere vooraanstaande kunstenaars zich alsnog op korte ter mijn beschikbaar stelden. Problemen In deze verenigingsraadvergadermg kwamen voorts verschillende actuele problemen op het gebied van radio en televisie ter sprake. Mr. Burger wees erop, dat de onzekerheid rondom de commerciële televisie voortduurt en verhoudingen vertroebelt. Het is voor bepaalde kringen blijkbaar onverdraag lijk, dat de televisie niet ondergeschikt gemaakt zou worden aan exploitatie voor winstdoeleinden. „Tegen de om roepverenigingen die dit niet wensen, wordt de ene rel na de andere ontke tend". De heer J. W. Rengelink, televisie- secretaris, uitte kritiek op de wijze, waarop sommige bladen voorlichting over de televisie geven. Wat de Eurovi sie betreft, behoort Nederland tot de landen, die daaraan het veelvuldigst deelnemen. En dat de omroepvereni gingen geen belangstelling zouden heb ben voor NTS-progfamma noemde hij ook een volkomen onjuiste beschuldi ging: 40 procent van de zendtijd wordt door N.T.S.-programma's gevuld. De NTS en de buitenlandse televisie-om- roepen zijn echter niet bereid voet stoots te voldoen aan de steeds hogere financiële eisen, die voor de uitzending van buitenlandse sportgebeurtenissen worden gesteld. Dringende eisen Aan het eind van 1961, na tien jaar Nederlandse t.v., zullen hier wellicht 1 miljoen toestellen staan, verhoudings gewijs het hoogste aantal in West- Europa. De zendtijd zal regelmatig wor den uitgebreid tot 30 uur per week in 1962. De meest dringende eisen zijn thans: 1. studiobouw, 2. voorbereiding van het tweede programma van NTS en omroepverenigingen; 3. vermijden van te grote versnippering in de zend tijd; 4. het begin van de schooltelevisie. Spreker deelde nog mede, dat het niet vertonen op de televisie van een foto van een vermist jongetje, geen zaak is van de N.T.S. Het directoraat van poli tie in Den Haag beslist of een opspo ringsbericht wordt uitgezonden. Vanuit de verenigingsraad werd nog eens met klem de commerciële televisie afgekeurd en de hoop uitgesproken, dat deze in de volksvertegenwoordiging door een meerderheid zal worden afgewezen. Een stroom van Nederlandse artiesten ig gisteren per vliegtuig naar Glasgow vertrokken voor de „Holland Week", die daar vandaag begint. Eerst vertrokken 's ochtends Teddy en Henk Scholten, die nu ze ten behoove van hun 10-jarig dochtertje Reneetje de revue van Slees- wijk verlaten hebben, eindelijk niet al leen tijd kregen eens met Reneetje te wandelen, maar bovendien ook eens elders kunnen optreden. Naar bekend zal het Nederlandse publiek^ dit echt paar in het vervolg in een eigen tele visieshow kunnen zien: „Zaterdag avondakkoorden". Een vriendelijk, pre tentieloos programma, dat in het^afge- lopen weekeinde op charmante wijze te water werd gelaten. Het echtpaar Scholten maakten de reis naar Glasgow in een machine van Martin's Air Charter, tezamen met 12 charmante meisjes, die allemaal een der gekleed waren: de Haarlemse bloe menmeisjes. Deze dames zullen in Glas gow ook met bloemen reclame voor Ne derland maken. Gistermiddag volgde het Scapino Ballet onder leiding van Hans Snoek. In Glasgow zal deze uit 20 leden bestaande groep 9 ochtend- en middagvoorstellingen geven voor de schooljeugd en 1 avondvoorstelling voor onderwijsautoriteiten vóór de terug keer naar Amsterdam op zondag a.s. Daarna begint voor het ballet de vie ring van het 15-jarige jubileum in Carré te Amsterdam. „Het is een geluk kige greep geweest", aldus de zakelijke leider van het ballet, de heer J. H. Bok- ma, „voor dit jubijeum nu eens de jeugd uit te nodigen van buiten Amsterdam, uit allerlei dorpen en kleine steden. Die jeugd kunnen wij anders nooit bereiken, omdat ons buiten Amsterdam de tech nische outillage ontbreekt. Het succes is daverend geweest. Voor alle 27 voor stellingen zijn we uitverkocht". Die groots opgezette Nederlandse week in Glasgow belooft een inslaand suc ces te worden. De kern van de week bestaat uit een Nederlandse jaarbeurs in de Keivin Hall. Donderdag zal in tegenwoordigheid van mr. G. E. van Walsum, de burge meester van Rotterdam het Rotterdams Phil harmonisch Orkest, onder leiding van Eduard Flipse een concert geven met Hans Henkemans als solist. Er zijn tentoonstellingen van Nederlandse schilderijen, van Nederlandse grafische kunst en van in Nederland uitgegeven wetenschappelijke boeken in de En gelse taal. Op de scholen wordt deze week speciale aandacht aan Nederland gewijd. Jan Oradie leidt het Neder landse Variété, waaraan ook Teddy en Henk Scholten meewerken. De Dutch Swing College Band laat zich verschei dene malen" horen. Een Amsterdams pierement rijdt door Glasgows straten. „Straf": geen radiotelefonisch verkeer... (Van onze Amsterdamse correspondent) Sinds zaterdagmiddag 5 uur is het zenderschip van Radio Veronica door Scheveningen-Radio uitgesloten van ra diotelefonisch verkeer met de wal. Tot deze maatregel is besloten nadat de Veronicahevig stoorde op kanaal-D van Scheveningen-Radio. Het zenderschip, dat thans buiten de territoriale wateren voor Noordwijk lag, zou in de loop van vandaag wor den verhaald naar een plaats ter hoogte van Scheveningen. De heer H. Oswald van Radio-Veronica zei hiertoe te heb ben besloten om zijn theorie over de stoorzenders te bewijzen. Nadat aan vankelijk de indruk werd gevestigd, dat de Veronica-programma's door een Duitse stoorzender ongenietbaar wer den gemaakt, is aldus de heer Os wald door eigen technici en door een onafhankelijke groep radio-amateurs uit Amsterdam vastgesteld, dat de stoorzender in het zenderpark ,,Nora" van de Kon. Marine te Noordwijk stond. Daarna zou ook van Scheveningen-Ra dio te IJmuiden uit zijn gestoord. Grootscheepse jacht De heer Oswald wil het zendgebied van „Veronica" thans beperken tot Den Haag en naaste omgeving. Mocht ook dan nog sprake zijn van een of meer stoorzenders dan zullen zijn technici en de groep-radioamateurs morgen avond met peilinstrumenten een groot scheepse jacht op de stoorzender(s) maken. De heer Oswald zei ook een ambte naar van de bijzondere radiodienst der PTT te hebben uitgenodigd voor deze speurtocht, welke uitnodiging is afge slagen. Overigens blijft de PTT op het stand punt staan dat de stoorzender zich niet in Nederland bevindt. Over de beschul diging dat van IJmuiden uit wordt ge stoord, vernamen wij dat Schevenin gen-Radio in IJmuiden uitsluitend over een ontvang-inrichting beschikt, waar mee uiteraard niet kan worden ge stoord. En de Marinevoorlichtingsdienst deelt mede, dat er geen zender aanwezig is in het park ,,Nora". Ook daar staan volgens de Marvo alleen ontvang apparaten Werkzaamheden gestaakt Over de uitsluiting van het zender schip uit het radio-telegrafisch verkeer zei de heer Oswald: ,,Men was aan boord bezig de zender op volle sterkte te brengen. Daarmee zwalkte men een beetje heen en weer en werd Scheve ningen-Radio wellicht enigszins ge stoord. Toen ik de strafmaatregel te ho ren kreeg heb ik vergunning voor een laatste gesprek gevraagd en gekregen. Daarin heb ik de technici aan boord verzocht de werkzaamheden te staken". De heer Oswald heeft nog een troef achter de hand: ,,Als men doorgaat onze programma's te storen zullen wij onze golflengte verleggen van 185,5 me ter naar 188 meter, op welke frequentie ook de regionale zenders van de PTT uitzenden. Ik denk, dat de stoorzender dan wel spoedig uit de ether zal wor den genomen!" Zaterdagmiddag is na een verblijf van drie weken in het Elisabeth Ziekenhuis te Leiden op 61-jarige leeftijd overleden dokter A. van der Bjjl uit Oude Wete ring. De gezondheidstoestand van dok ter v. d. BUI liet de laatste jaren al veel te wensen over. De begrafenis van het stoffelijk overschot zal dinsdagmiddag om 2 uur op de N.-H. Begraafplaats te Oude Wetering plaats hebben. Dokter v. d. Bijl, die binnenkort het feit zou herdenken, dat hij 35 jaar gele den zijn praktijk in Oude Wetering be gon, stond bekend als een gezien en be kwaam medicus. Hij hield er een bijzon der grote praktijk op na. Voorts had hij voor de CHU zitting in de gemeenteraad van Alkemade, was zelfs enige tijd wet houder, was notabel van de N.-H. Kerk en was bijzonder geïnteresseerd in het werk van het Rode- en Groene Kruis. Grotendeels door zijn toedoen werd in Oude Wetering een Medisch Centrum van het Groene Kruis gesticht. Hij was voorzitter van de plaatselijke afdeling van het Groene Kruis en had ook zit ting in het provinciaal- en het hoofdbe stuur van deze kruisvereniging. Voorts was hij voorzitter van de Provinciale Kankerbestrijding, voorzitter van de plaatselijke vereniging voor Veilig Ver keer, voorzitter van de Commissie van Toezicht op de jeugdherbergen in De Kaag, voorzitter van de raadscommissie van het gemeentelijk zwembad en van de commissie tot regeling van het schoolzwemmen, commandant van het mobiele geneeskundige team van de B.B. kring Alphen aan den Rijn, scheepsarts van de Henri Dunant en gemeente-arts Zijn vele verdiensten werden door de Koningin erkend door het verlenen van een hoge onderscheiding. Hy was name lijk Ridder in de Orde van Oranje Nas sau. De heer A. de Blaay, nummer drie op de gezamenlijke lijst van de CHU en de AR, volgt dokter v. d. Bijl op als ge meenteraadslid. Kerkelijk L even GEREF. KERKEN Aangenomen naar Krommenie. P. Hainje, voorheen koopvaardijpredikant. CHR. GEREF. KERKEN Bedankt voor Huizen (N.-H.) J. C. van Ravenswaaij te 's-Gravenhage-Scheve- ningen. Dr. H. VAN DE LINDE GAAT OVER NAAR DE R.-K. KERK Dr. H. van de Linde, hervormd predi kant te Middelburg, heeft aan de cen trale kerkeraad meegedeeld, dat hij voornemens is over te gaan naar de R.-K. Kerk. Dit besluit heeft ds. Van de Linde genomen op oecumenische gronden. In de winkels liggen overal Nederlandse artikelen. Zaterdag zal Sparta hier tegen Glasgows Celtic spelen. Donder dag brengt Corinne Rottschafer uit Am sterdam, „Miss World", een bezoek aan Glasgow. Grote bewondering oogst het prachtige 20 meter lange, 's avonds van binnen- verlichte, model van de „Rotterdam", het vlaggeschip van de Holland-Ame- rika-Lijn, dat op unieke wijze is opge steld in het hoogoplopende plantsoen voor de Kelvin Hall. met het. museum en de universiteit op de achtergrond. Deze Nederlandse week, welke van daag door de Nederlandse ambassadeur in Londen. A. baron Bentinck van Sohoonheeten, is geopend, is de grootste Nederlandse manifestatie, welke ooit op de Britse eilanden is gehouden. Onaanvaardbaar op vele punten „Een nieuwe wettelijke regeling van het voortgezet onderwijs is een gebieden de eis, maar zó moet het niet". Aldus vatte ds. O. V. Henkei, hervormd pre dikant in algemene dienst in Den Haag, zijn kritiek op het ontwerp van wet tot regeling van het voortgezet onderwijs (de zgn. Mammoetwet) samen. Hij deed dat tijdens een in het Concertgebouw te Amsterdam gehouden „appèl over de Mammoetwet", dat was georganiseerd door het Convent van het Christelijk Onderwijs. Hierin zijn alle bestuurs- en personeelsorganisaties op het gebied van het Protestants-Christelijk onderwijs ver tegenwoordigd. Ds. Henkei richtte zich o.m. tegen de in de wet besloten mogelijkheden t.a.v. de stichting en opheffing van gymnasia en gymnasiumafdelingen der lycea. „Dit wetsontwerp geeft geen enkele garantie GROOTSTE CHARTERVLUCHT VOOR DE KLM? Zes zevenduizend Amerikanen naar ons land Zal de KLM de opdracht krijgen vol gend jaar de grootste trans-atlantische chartervlucht uit de geschiedenis der burgerluchtvaart ten uitvoer te brengen? Het gaat om 6000 a 7000 Amerikanen, die in september en oktober 1961 naar Europa worden gevlogen en daar 5 da gen zullen doorbrengen. Daarmee zyn vele miljoenen dollars gemoeid en zoals het zich thans laat aanzien maakt de KLM meer kans deze gigantische op dracht te krijgen, dan de naaste concur renten: de BOAC. Pan American Air ways of Air France. Overigens zal het uitvoeren van deze opdracht nog wel enige hoofdbrekens kosten, want niet alleen zal men 60 da gen lang bijna dagelijks met een DC-8 een groep uit New York naar Nederland moeten brengen en een andere terug naar New York, maar bovendien zal de luchtvaartmaatschappij, die de opdracht krijgt er ook voor moeten zorgen, dat de Amerikanen, die uit alle staten van Amerika komen, per vliegtuig van hun woonplaats naar New York worden ge bracht en na afloop van de reis weer thuis worden afgezet. Eenmaal in Am sterdam zullen zij naar Parijs. Madrid, Lissabon of Nice en weer terug naar Schiphol moeten worden vervoerd. Paus consacreert bisschoppen Paus Johannes heeft zondag in de Sint Pieter in Rome 14 missie-bisschoppen voor Afrika, Azië en Oceanië geconsa creerd. Aan het eind van de plechtig heid, die vier uur duurde, zei de Paus, kennelijk zinspelend op de komende top conferentie, dat de katholieken „een voorbeeld moeten geven aan de mach tige staatslieden der wereld, die een enorme verantwoordelijkheid dragen". De Paus citeerde uit Lucas 12-21: „Zoek eerst het Koninkrijk Gods en zijn gerechtigheid en al het overige zal u worden toegeworpen". „Maar", zo vervolgde hij, „het zijn juist deze andere dingen, het delen in en het genieten van de goederen der aarde, dat er verschillen van mening bestaan, die de hogere doelstellingen, op geestelijk en onsterfelijk gebied, nadeel kunnen toebrengen en daarvoor gevaar kunnen opleveren". t.a.v. deze materie", zo zei hij, „terwijl het gevaar van opheffing reëel is voor vele kleine gymnasia in de provincie. Voor de kerk betekent de opheffing van deze scholen een bedreiging, omdat al leen de gymnasia de toekomstige pro testantse theologen opleiden". In felle bewoordingen bestreed ds. Henkei die nadrukkelijk verklaarde niet namens een kerkelijk orgaan of or ganisatie te spreken ook het voor nemen om het einddiploma van alle scholen van voorbereiding wetenschap pelijk onderwijs zonder enig onderscheid te erkennen voor de theologische oplei ding. „De kerk acht zulks voor de op leiding van haar dienaren onaanvaard baar", zo zei ds. Henkei. „Het gymna sium is voorwaarde voor een verant woorde theologische studie". Ds. Henkei verwierp ook het in het wetsontwerp vastgelegde toetsingsrecht van de overheid t.a.v. de school besturen. De consequentie ervan is vol gens spr., dat niet alleen de vryheid van de school, maar ook die van de kerk wordt aangetast. Schadevergoeding en salaris aan J. H. Kleine Staarmann De Stichting WV Noordwyk heeft de heer J. H. Kleine Staarmann, voormalig directeur van de Stichting, die een pro ces aanhangig had gemaakt tegen het stichtingsbestuur met betrekking tot het hem gegeven ontslag, de f. 5.000 schade vergoeding en het achterstallige salaris uitbetaald. Zoals wij vorige week be richtten, zou de heer Kleine Staarmann, indien het stichtingsbestuur binnen en kele dagen niet tot betaling zou zijn overgegaan, aan deurwaarder A. van Vliet uit Leiden hebben kunnen verzoe ken beslag te leggen op de roerende en onroerende goederen van de Stichting VW. Naar wij verder vernemen heeft de heer Kleine Staarmann zich met de thans bereikte regeling geheel akkoord verklaard. Vliegtuigen van de Britse luchtmacht hebben ook verkenningsopdrachten bo ven de Sovjet-Unie en andere commu nistische landen uitgevoerd, aldus mel den vooraanstaande Britse bladen. Volgens de conservatieve „Daily Mail" hebben speciaal ingerichte bommenwer pers van de V-klasse tot ver boven Rus land gemaakt om accurate kaarten te krijgen van doelen voor de Britse V- bommenwerpers, die met atoombommen kunnen worden uitgerust. Het conservatieve blad weet voorts te melden, dat er ook Russische vliegtui gen boven Groot-Brittannië, Canada en de Verenigde Staten zijn waargenomen, maar dat alle betrokken partyen het waarnemen van en zelfs incidenten met dergelijke spionagevliegtuigen geheim hebben gehouden. De onafhankelijke, rechtse „Daily Express" schryft, dat de Amerikaanse en de Britse luchtmacht alle gegevens, verkregen door verkenning, met radar of met foto-apparaten, uitwisselen. Het blad schryft voorts, dat in geval van het uitbreken van een atoomoorlog de Britse V-bommenwerpers de „Valiants", „Victors" en „Vulcans" zestig procent van de eerste klap tegen Rusland op zich moeten nemen. Brieven op advertenties welke naar onze mening niet bonafide op de inhoud reage ren (o.a. drukwerken) wor den niet aan de stellers door gegeven, doch zonder meer vernietigd. Het JULIANA KINDERZIEKENHUIS, dr. van Welylaan 2, 's-Gravenhage, vraagt enige in de huishouding. Leeftijd tot 37 jaar. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en refe renties aan de adjunct-directrice. Gevraagd: ELEKTRICITEITSBEDRIJF LEIDSEWEG 277, VOORSCHOTEN. In ons modern bedrijf gevraagd: flink loon en mogelijkheid tot positieverbetering. C. HEENK - Vrouwensteeg 5 - Leiden GEVRAAGD voor spoedige indiensttreding ervaren Aanmelden tussen 6 en 7 uur TELEFOON 30437 - OEGSTGEEST Juist nu de lachende zon u laat denken aan zomerjurkjes... juist nü heeft Gerzon een fantastische aanbieding zomer-lmprimés I Zacht-glanzende coton-satin, met 'zuiver-zijdedessins' bedrukt: rijke, veelkleurige bloemmotieven op lichte en donkere fonds. Coton-satin van déze superieure kwaliteit, in déze prachtige dessins kost meestal 6.90 per meter - u profiteert nü van de uiterst lage prijs uw Modehuis 90 cm. breed biedt U een nieuw vlugklaar artikel Een pikant vleesgerecht met zuidelijk temperament, aangepast aan Hollandse tongen die „wel-eens-wat-anders" willen. TER KENNISMAKING 4 CALYPSO'S halen, 3 betalen. CALYPSO'S 40 ct. per stuk Steeds grote sortering VLUGKLAAR artikelen zoals: SLAVINKEN 35 ct. per stuk HAMBURGERS 35 ct. per stuk GELD. SCHIJVEN 40 ct. per stuk ROOMSCHNITZELS 50 ct. per stuk GEHAKTE BIEFSTUK 55 ct. 100 gram LAMS- EN KALFSVLEES steeds voorradig Altyd iets anders en altUd voordelig, koopt U bU KOREVAARSTRAAT 4 tut**#********************************* It******************************##***************#***********************'****** GEVRAAGD nette van 82 uur. 's Zondags vrjj, en boven 18 jaar. PETER LEENEN. Gangetje 14 - tel. 24905

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 4