Concert, ballet en receptie op het diamanten feest van Leidse NW-ers Bond van Hoger Onderwijspersoneel v. d. KUY Marianne Sarstaclt en Jan Rebel excelleerden in sprookjesballet ASPIBIN Ir. W. H. B. van Dunne treedt af als directeur van I.B.B. Afd. Leiden bestaat 40 jaar ALUMINIUM PROFIELEN Opgericht 1 maart 1860 Zaterdag 23 april 1960 Tweede blad no. 30032 Opmerkelijke viering van gedenkwaardig jubileum Ook „Kunstmaand-orkest" verleende met een feestelijk concert zijn medewerking De 60-jarige Leidse Bestuurdersbond is niet over een nacht ijs ge gaan. Voorzitter P. de Kruis en zijn naaste medewerkers hebben geruime tijd overwogen de mogelijkheden om een culturele jubileum avond te organiseren. Het ijverige groepje heeft geluk gehad. Immers het enthousiasme na afloop van de voorstelling, welke gisteravond in de Stadsgehoorzaal werd gehouden, was groot en algemeen. Men was niet alleen opgetogen, maar ook dankbaar. Dankbaar voor het feit, dat de arbeidende klasse heden ten dage in de gelegenheid gesteld wordt de geest te verrijken en de kennis te vermeerderen. Op het feest programma stonden een concert, een ballet en een receptie vermeld En dat alles op één avond! Het Kunstmaand-Orkest concerteerde onder leiding van Anton Kersjes en de jonge Marian Sarstadt triom feerde als danseres van het Amsterdamse Scapino-Ballet, waarvan Hans Snoek nog steeds de artistieke leiding heeft. In de pauze maak ten velen van de gelegenheid gebruik het bestuur van de plaatselijke N.V.V.-organisatie geluk te wensen met dit in alle opzichten gedenk waardige jubileum. Vond deze receptie in de foyer plaats, in de kleine zaal was een tentoonstelling ingericht, welke een beeld gaf van de groei en ontwikkeling van het N.V.V. en de socialistische beweging in de Sleutelstad. Veel dank en waardering Onder de aanwezigen merkten wij o.m. op de wethouders S. Menken en A. J. Jongeleen, ir. J. J. G. van Hoek, voorzitter van de Kamer van Koophan del en Fabrieken voor Rijnland, de heer S. Krist, directeur van de Gem. Dienst voor Sociale Zaken, de heer C. R. L. Oostveen. waarnemend directeur van het Gew. Arbeidsbureau, bestuursleden van K. en O., afgevaardigden van de beide andere plaatselijke vakcentrales nil. die van het C.N.V. en de K.A.B.. en van de Federatie Leiden van de P.v.d.A. De heer de Kruis, die een woord van welkom sprak, schetste aan het begin van de avond de ontwikkeling van de vakbeweging in het algemeen en die van het Ned. Verbond van Vakvereni gingen in het bijzonder. Hij wees op de taaie volharding van de pioniers in de vakbeweging en legde er voorts de na druk op. dat het N.V.V. nog steeds streeft naar gelijke levenskansen voor iedereen, ongeacht afkomst en inko men. Aan de jongeren, van wie wel eens gezegd wordt, dat zij in een opgemaakt bed terecht zijn gekomen, vroeg de voorzitter begrip voor de moeilijkheden, waarvoor de vakbeweging zich thans geplaatst ziet. Gelukwensen Op de receptie wenste wethouder Men ken van Sociale Zaken de N.V.V.-Be- stuurdersbond Leiden namens het ge meentebestuur geluk. Hij sprak van een feest, dat de moeite waard is gevierd te worden om hetgeen in de loop der ja ren is bereikt. De wethouder zag dit fes tijn als een symbool van culturele ver heffing van de arbeidende stand. Ook de heer J. Landman, hoofdbestuurder van het N.V.V., bracht de Leidse jubi larissen hulde voor het genomen initia tief. Het is een manifestatie, welke past bij het kroonjaar in het bestaan van de L.B.B., zo zei hij. De voorzitter van de Leidse Chr. Besturenbond feliciteerde namens de C.N.V -ers en de K.A.B.-ers. Dat hij getuige heeft mogen zijn van een machtige vooruitgang verheugde hem zeer. Mevrouw A. Spierenburg Beekhuizen, voorzitster van de Vrou wenbond van het N.V.V., bood evenals de heer W. G. den Dubbelden, die na mens de P.v.d.A. en de bij haar aange sloten organisaties het woord voerde, een geschenk onder couvert aan. Kort om het heeft het jubilerende bestuur aan blijken van waardering waarlijk niet ontbroken! Hoogtepunt Hoogtepunt van de avond was onge twijfeld het optreden van het Scapino- Ballet, dat met „De verjaardag van de Infante" zeer veel succes oogstte. In dit ballet, dat wij reeds eerder in Leiden zagen, danst Marian Sarstadt op lofwaardige wijze de rol van het hooghartige ijdele prinsesje, dat speelt met de gevoelens van de verliefde dwerg. Met haar grote donkere ogen in het expressieve gezichtje is dit meisje, een veelbelovende balletdanse res, bij uitstek geschikt om zich als Infante op het toneel te bewegen. In dit verhalende ballet, waarin de kleurrijke decors en kostuums alleen al een lust voor het oog zijn, muntte vooral ook de choreograaf Jan Rebel uit. Men kan niet anders dan de grootste be wondering hebben voor diens danstech- niek, welke op een zeer hoog peil staat. Wanneer het om een dramatische han deling gaat is hij wel de aangewezen persoon voor de uitbeelding daarvan. Nico Kemmers demonstreerde zijn kun nen als „koninklijk" danser en de Leid se Loes Zindel had de rol van een strenge hertogin voor haar rekening ge nomen. Veel lof komt overigens ook het corps de ballet toe, dat, afgezien van een enkel slordigheidje zich voortreffelijk van zijn taak kweet. Er werd gedanst oj muziek van Jules Massenet. Aan a vleugel zat Luctor Ponse, pianist van het goede soort, aan wie Scapino veel te danken heeft. zijden ladder). Een echt lyrische Ros sini, zowel qua structuur als melodische thematiek, waarin hobo. fluit en klari net om beurten hun partij spelen, cul minerend in uitgelaten passagespel. Mendelssohn volgde met zijn luch tige „Vierde Symfonie" (de Italiaanse). Daarin legde hij zijn impressies vast uit het zonnige Italië: tintelende vreug de paart zich aan zangerige charme, met tot besluit een sprankelende salto- rello. een snelle, levenslustige Italiaan se dans. Naar de aard liep deze symfo nie lichtvoetig en doorzichtig van sta pel. Tot besluit verplaatste het orkest het auditorium in de zoetvloeiende sfeer van het oude Wenen. Johann Strauss schreef niet minder dan 479 walsen. Daarvan kwam de beroemde „Kaiser- walzer" ditmaal tot bloeiend en stuwend leven, gevolgd door de ouverture „Der Zigeunerbaron", een van Strauss' 16 operettes. Twee heerlijke „uitsmijters", waarmee Anton Kersjes veel eer kon inleggen. Hij heeft zijn ensemble uit stekend in de hand, weet van discipline, beschaafde klank, zuivere kleurverhou- dingen en bezit de nodige muzikale ge voeligheid. Geen wonder dan ook. dat dit fris. ge animeerd en verzorgd spelende orkest, dat ook meermalen met welverdiend succes voor de televisie optrad, belang stelling In brede kring trekt. Het heeft ook op deze avond zijn groeiende repu tatie bevestigd en veel dankbaarheid van een geïnteresseerd gehoor weten te incasseren. De toewijding, de gedegen heid en de verve, waarmee deze in hoofdzaak jongeren zo sympathiek te werk gaan. heeft men wederom hartelijk kunnen waarderen! Bondscongres Nederlandse filatelisten begonnen Uit alle delen van het land kwamen gisteren de afgevaardigden van de ver enigingen van filatelisten naar Leiden ter bijwoning van het 51ste Bondscon gres, dat in het St.-Antoniu6clubhuis wordt gehouden. Nadat het Bondsbe- stuur 's morgens reeds ln vergadering bijeen was geweest, opende de bonds voorzitter, de heer W. J. Bijleveld, na de koffiepauze, de 51ste algemene ver gadering met een hartelijk woord van welkom in het bijzonder gericht tot de beide ereleden, de heren L. H. Tholen en J. H. Spoorenberg. alsmede de be- stuursafgevaardigden van het Filmcen trum. Spreker bracht de gastheren hulde voor de wijze, waarop alles was geregeld en was ervan overtuigd, dat Leiden een plaats in aller harten heeft verworven. Na het uitspreken van een „in memoriam" voor alle medeverzame laars, die in het voorafgaande honds jaar zijn overleden, ging spreker uit voerig in op de eisen, die aan de bonds- functionarissen worden gesteld en de wijze waarop deze hun dienende func ties moeten verrichten in het belang van alle leden. Daar de bondswerk- zaamheden steeds toenemen en het aantal taken onbegrensd is. zal het nog méér dan tot dusverre nodig zijn, dat afgeronde taken naar personen buiten het bestuur worden gedelegeerd, echter onder volledige verantwoording van het bestuur. De heer D. J. Meiboom, voor zitter van de Leidse vereniging heette hierna „zijn gasten" van harte welkom in Leiden en wenste hen genoeglijke bondsdagen toe. De behandeling van een respectabel aantal huishoudelijke zaken nam van zelfsprekend nogal wat tijd in beslag. De jaarverslagen van de secretaris, ir. E. J. de Veer en de penningmeester, de heer P. M. Prinsen, alsmede die van een aantal commissies werden vrijwel onveranderd goedgekeurd, waarna de penningmeester op verzoek van de kas- commissie, bij monde van de heer P. J. Baas, décharge werd verleend. Nadat de voorzitter alle functionarissen dank had gebracht voor het vele werk in het be lang van de bond verriaht, werd overge gaan tot de bestuursverkiezing. De pe riodiek aft-redende bestuursleden, de heren P. M. Prinsen. J. J. Jonker en D. O. Kirchner werden bij acclamatie her kozen. Daar jhr. G. A. de Bosch Kem per wegens drukke werkzaamheden en de heer W. H. Lutkeveld wegens ge zondheidsredenen tussentijds moesten aftreden, werden voot deze vacatures met algemeen stemmen de heren mr. O. J. Azing Venema en H. L. J. Weide- man gekozen. De statutenwijziging voor het scheppen van de mogelijkheid, dat afdelingen „Filatelie" van personeels verenigingen lid van de Bond kunnen worden werd met algemene stemmen aangenomen. Zo ook het voorstel om het 52ste congres volgend jaar in Rot terdam te doen plaats vinden. Na een zeer geanimeerde rondvraag ging men werkt snel /jÊ en veilig! Dividend 12% Aan de a.s. donderdag te houden al gemene vergadering van aandeelhouders van de N V. Ingenieurs-Bureau voor Bouwnijverheid te Oegstgeest zal wor den voorgesteld om over het jaar 1959 een dividend van 12% uit te keren. Het ligt in het voornemen van de di recteur ,ir. W. H. B. Dunné, die reeds geruime tijd geleden de pensioenge rechtigde leeftijd heeft bereikt, om als zodanig af te treden. Ir. Dunné. die sinds 1944 deze functie vervulde, blijft evenwel als adviseur aan de N.V. ver bonden. Tijdens de vergadering van donder dag komt een voorstel aan de orde om de beide adjunct-directeuren, de heren ir. H. W. L. Heijning en ir. W. C. M. Rombouts tot directeur te benoemen, idem om de procuratiehouder, ir. R. J. Dijkerman, die thans optreedt als hoofd Een scène uit „De verjaardag van de Infante", een sprookjesballet naar een verhaal van Oscar Wilde. V.l.n.r. Marian Sarstadt, die de hoofdrol vertolkte, Nico Kemmers als de vader van het verwende prinsesje en Loes Zindel uit Leiden als de hertogin. (Foto L.D./Holvast) ALGEMENE VERGADERING KATHOLIEKE AANNEMERS- EN PATROONSBOND Op 26 en 27 april wordt te Leiden de algemene vergadering gehouden van de Ned. Katholieke Aannemers- en Pa troonsbond. De agenda vermeldt onder meer een voorstel van de afdeling Am sterdam, waarin het hoofdbestuur ge vraagd wordt er naar te streven dat bij de uitvoering van het vestigingsbesluit bouwnijverheid 1958 aan de commissie van de stichting behartiging samenwer king in het bollenbedrijf een grotere in vloed op de door de Kamers van Koop handel te nemen beslissingen wordt toe gekend. Men heeft ondervonden dat de Kamers over het algemeen begrip heb ben voor de door de B.S.B.-commissie gedane suggesties, maar dat de Kamers niettemin menen zich te moeten houden aan de door het departement van Eco nomische Zaken gegeven richtlijnen. van het kantoor te Rotterdam, te be noemen tot adjunct-directeur. Aan het over het boekjaar-1959 ge publiceerde verslag ontlenen wij, dat het totaal verwerkte bedrag, met inbegrip van de timmerfabriek, ca. f 12.900.000 (in 1958 twaalf miljoen) bedroeg. Het bruto resultaat van aannemersbedrijf, timmerfabriek en deelneming bedroeg f2.285.984 (in 1958 f2.350.088). Het totaal der aanneemsommen van per 31 december 1959 lopende opdrach ten van bouw- en gewapend betonwer ken, benevens die van orders van der den aan de timmerfabriek, bedroeg tegen het einde van het boekjaar f24.874.000 tegenover f24.306.000 in 1958. De boekwaarden van de bedrijfsinven- tarissen is in het afgelopen jaar geste gen van f635.000 tot f 1.100.708, de voor raden van f211.568 tot f553.802. Ten laste van de winstrekening over 1959 is wegens vennootschapsbelasting een bedrag van f30.000 gebracht: de af schrijvingen beliepen f 426.826 tegenover f350.336 in 1958. In het nieuwe thans lopende boek jaar zijn reeds enkele belangrijke orders ontvangen, waaronder die voor de bouw van het nieuwe Hilton Hotel te Amster dam. De orderportefeuille is thans reeds groter dan in enig ander jaar. Ook de timmerfabriek beschikt over een ruime orderportefeuille. na een kort slotwoord van de voorzitter uiteen, om 's avonds met echtgenote in de zaal terug te keren voor enige uren van gezellig samenzijn. Ondergang en herstel van de alcoholist Ver. voor Pedagogiek (Leiden) bijeen Gisteravond sprak dr. J. v. d. Grient, hoofd Soc. Dienst Directie Gevangenis wezen, in Café-restaurant „In Den Ver gulden Turk" voor de Leidse afdeling van de Vereniging voor Pedagogiek, over: „Ondergang en Herstel van de Alcoho list". Op de vraag of thans nog kan worden gesproken van het alcoholvraagstuk, al dus begon spr., luidt het antwoord, dat ondanks sterke afneming van het alco holmisbruik sedert de vorige eeuw, toen dit een typisch sociaal probleem van de arbeidersklasse was, na de tweede we reldoorlog weer een grote toename van het alcohol geen misbruik wordt gezien. Ons land telt nog altijd 35 a 40 duizend echte alcoholisten. Zeker 25 duizend ge zinnen worden door de drankmisbruik ten gronde gebracht. De alcohol heeft van oudsher een belangrijke rol gespeeld in de religieuze, culturele en sociale be- belevingswereld van de mens. Reeds in de bijbel komt de wijn op meer dan 150 plaatsen voor en uit de vóór-christelijke tijden kent men o.m. de Bachus-cultus. De mens van alle tijden heeft de alco hol gehanteerd uit een onbewust ver langen naar zelfbevrijding en vlucht uit de realiteit. De echte alcoholist is niet degene, die af en toe teveel drinkt, maar Bijzonder waarderend waren gistermiddag in het Snouck Hurgronjehuis de felicitatiewoorden, welke gericht werden tot het bestuur van de jubilerende afde ling Leiden van de Bond van Hoger Onderwijspersoneel in Nederland. Het veertigjarig bestaan van deze afdeling gaf de afgevaardigden van de zusterafde- lingen uit de Universiteitsteden Groningen, Utrecht, Delft en Wageningen. waarbij zich sinds kort ook Eindhoven schaart, gelegenheid te wijzen op de vele activi teiten, welke de Leidse afdeling ontwikkelt en de prettige sfeer, welke er in verenigingsverband bestaat. In Leiden, zo was aller conclusie, bevindt zich een afdeling om trots op te zijn. Luchtig concert Het concert vond voor de pauze plaats Onze muziekrecensent schrijft hier over: De medewerking van het Amster damse „Kunstmaandorkest". onder lei ding van Anton Kersjes, stond ln het teken der blijges temde herdenking, waaraan de juiste keuze der nummers zich had aangepast. Als inzet Rossini's soepele ouverture „La scala di seta" (De Ook de heer E. Castelyn, die namens het hoofdbestuur gelukwensen aanbood, wethouder S. Menken, die namens het Leidse college van B. en W. aanwezig was enfcde heer P. Bouquet, lid van het dagelijks bestuur van de Centrale van Rijkspersoneel, waren het hiermee eens. De afdeling, zo luidden hun oordeel, le vert een belangrijke bijdrage in het goed functioneren van de Leidse universitaire gemeenschap. Op dit thema borduurde ook de heer B. Nieuwenhuijzen, die het woord voerde namens de leden van de jubilerende afdeling, nog een ogenblik voort. Vrijwel algemeen was men verheugd, dat ook de 82-jarige ere-voorzitter van de Leidse afdeling, waarvan hij één der oprichters was. de heer J. H. Kasten, dit jubileum mocht meemaken. Ruim 25 jaar leidde hij de afdeling, terwijl hij voordien het secretariaat in handen had. Bovendien heeft hij in nauwe samenwer king met de heren P. Verver, J. H. Brou wer en P. Webbers, de afdeling na de bevrijding weer een plaats weten te ge ven in de Leidse universitaire gemeen schap. In 1946 stond hij zijn plaats af aan de tegenwoordige voorzitter, de heer W. Duk, die deze middag vele felicitaties in ontvangst had te nemen. In de avonduren verplaatste de feest vreugde zich naar de Schouwburg, waar de Kon Vereni<?ir.' Lit:?r? Sacrum een opvoering verzorgde van het toneel spel „Ik herinner me Mamma". Aange zien „Litteris" eerst hedenavond de eer ste „officiële" uitvoering voor eigen kring geeft, blijft de bespreking van inhoud en spel nog achterwege tot maandagavond. Aan het begin van de avond dankte voorzitter Duk de feestcommissie voor het vele voorbereidende werk en bracht hij de oprichters hulde voor het eens ge nomen initiatief, waardoor in de mate riële positie van de universitaire ambte naren en technici zeer veel is veranderd en verbeterd. De tijd, dat over ons be slist werd, aldus spreker, is gelukkig voo bij. Thans zijn de verhoudingen uit stekend en kan in georganiseerd overleg veel worden bereikt.. hij die niet meer zonder drank kan en er volmaakt weerloos aan ten onder gaat. Vraag de alcoholist niet waarom hij drinkt, want hij zal met een vol maakt gebrek aan zelfkritiek een stroom van drogredenen noer/ien, want zijn alles overheersende obcessie is: „hoe kom ik aan drank" en om hieraan te komen, is hij tot de meest ongeoorloofde acties in staat. Na uit gezin en werk te zyn gestoten, treedt een steeds groter wordende ver eenzaming in, die de alcoholist reden geeft tot grotere drankzucht waarna hij in een vicieuze cirkel van ellende, ver latenheid. zelfverwijt en wanhoop gaat ronddraaien. De maatschappij neemt tegenover de alcoholist 'n vrij dubbelzin nig standpunt in, aldus spreker. In tal van milieus immers wordt het drinken beschouwd als een bewijs van flinkheid, terwijl men in dezelfde kringen zich met zedelijke verontwaardiging afkeert van de alcoholist om hem daarna als deze met inspanning van alle krachten van de drank is afgeraakt weer een flauwe kerel te noemen indien hij niet een glaasje meedrinkt. Op het gebied van hetgeen, dat wordt ondernomen om de echte alcoholisten te helpen, neemt ons land in Europa de eerste plaats in. Door tal van medische consultatie-bureaus voor alcoholisme worden met medewer king van psychiater, maatschappelijke werkster en arts de oorzaken opgespoord en met toepassing van farmacologische methoden genezing gebracht. Om te ko men tot een volledig herstel, moet de al coholist echter vóór alles worden ver lost uit zijn isolement en eenzaamheid. Na de pauze gaf de vertoning van de bekende film „Café Paradis" de toe schouwers een overduidelijk beeld van het kroegleven en alle gevolgen van dien. Advertentie Een grote sortering heeft BEESTENMARKT 7 - LEIDEN UNIVERSITAIRE BENOEMINGEN Bij onderscheiden beschikkingen van de minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen is opdracht verleend: aan dr. J. J. Laarman, wetenschappe lijk hoofdambtenaar aan de Leidse Uni versiteit om van 1 januari 1960 tot weder- opzeggens in de faculteit der genees kunde aan deze universiteit onderwijs te geven in de parasitologie. Aan dr. C. F. A. Bruijning, weten schappelijk hoofdambtenaar aan deze Universiteit om van 1 februari 1960 tot wederopzeggens in de faculteit der ge neeskunde onderwijs te geven in de para sitologie. Voorts zijn benoemd aan de Leidse Universiteit alsnog voor het jaar 1960 tot wetenschappelijk hoofdambtenaar bij het prentenkabinet, dr. H. R. Rookmaaker, thans wetenschappelijk ambtenaar lstc- klasse en alsnog voor het jaar 1960 tot wetenschappelijk hoofdambtenaar voor de parasitologie mevrouw dr. Patiman Mas Bakal, thans wetenschappelijk amb tenaar lste-klasse. WERKCURSISTEN K. O. EXPOSEREN Deelnemers aan de werkcursussen van K, O. stellen vandaag hun werk ten toon in de grote zaal van het „Huis over 't Hoff" aan het Gerecht. De vice-voor- zitter van K. O., de heer H. Stenz, opende gisteravond deze expositie: „Eigen werk van cursisten". De vice-voorzitter zei o.m. het zeer te waarderen, dat er in deze „televisie-eeuw" en het tijdperk van de geweldige technische snufjes toch nog mensen bereid zijn op nuttige wijze hun vrije tijd te besteden. Dit jaar wordt de tentoonstelling voor de derde achtereenvolgende maal gehou den. Honderdeenenveertig cursisten wa ren ingeschreven. De heer Stenz zei ver der geconstateerd te hebben, dat het tentoongestelde werk een vooruitgang vertoont in vergelijking met de twee voorafgaande jaren. Hij dankte de do centen voor hun toegewijde ijver en de dames, die voor de inrichting van deze expositie zorg hadden gedragen. Vervol gens verklaarde de heer Stenz de ten toonstelling voor geopend, waarna de aanwezigen een rondgang maakten langs de keurig uitgestalde werkstukken. Deze werkcurssussen omvatten: teke nen, schilderen, fotografie, boetseren, bloemenschikken, handwerken, „Doe het zelf", boekbinden en poppenkastpoppen maken. Zoals de vice-voorzitter in zijn openingswoord reeds had opgemerkt was de tentoonstelling niet zo bijster groot, doch wat er to bewonderen valt is van goede kwaliteit. De tentoonstelling biedt een zeer verzorgde aanblik met de bloem- stukjes, waaruit wel blijkt, dat de lessen van de bloembindcursus vrucht hebben afgeworpen: prachtige foto's bijzonder geslaagd vinden we o.a. een opname van voetstappen in de sneeuw- en teke ningen, verder kunstig vervaardigde poppen en fraai boetseerwerk. De expositie is heden geopend van 3-5 en van 8-10 uur. De ere-voorzitter, de heer H. Kasten, biedt de voorzitter, de heer W. Duk gelukwensen aan. In het midden de heer P. Verver. (Foto L.D./Holvast) Castro Leon aangehouden Ex-generaal Jesus Maria Castro Leon, die de opstandige beweging in San Cris tobal leidde, is in een dorp op tien km. van de Columbiaanse grens aangehou den. Hij bood duizend bolivars als men hem toestond naar Columbiaans gebied te gaan. Met Castro Leon werden twee officieren gevangen genomen. De Venezolaanse politie heeft gisteren opdracht gekregen alle senatoren, af gevaardigden en gouverneurs uit de tijd van het regime van ex-president Perez Jimenez te arresteren. Volgens het Venezolaanse blad .El Mundo" zijn 78 mensen gearresteerd na de samenzwering van ex-generaal Castro Leon. De universitaire bond heeft gisteren besloten de op 20 april afgekondigde staking voort te zetten totdat volledig licht is geworpen op de toestand te San Cristobal. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Johanna Cornelia, dr van J. C. Rijsber- gen en J. van der Meij. Machteld Elisa beth. dr van J. A. Riedel en I. M van Katwijk. Johannes Antonlus Cornells Martinus Wilhelmus, zn van W. J. J. Pompe en S .S. Casteleln, Laurens, zn v. G. L. Palm en A. Kanbier. ONDERTROUWD W. P. H. den Boer en A. M. Straathof G. J. IJperlaan en A. Bomhof, H. J. Wil lemsen en M. N. de Vries, J. Hansen ei C. Sleval, A. C. Posthumus en E. W. Dn- quesnoy. C. Hoogenboom en A. M. A. var den Berg. GETKOUU D E. Oele en H. de Bruljn. OVERLEDEN E. W. J. van der Linden, 82 Jr, vrouw, C. G. P. P. de Bruijn, 71 Jr, man.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 3