Landskampioen Ter Leede start met nederlaag tegen SI WIJ SVOW, RCL, Leiden en Lisser Boys starten competitie zegevierend Geen stootkracht in de aanval Sterke eerste helft bracht Quick Boys toch geen winst dié is het toch maar! Zware nederlaag voor VWS (8—0) AAC VEROVERDE TITEL MET RECORDSCORE VAN 108 PNT Noord wijk en Excelsior M. waren nog in vakantiestemming2 2 MAANDAG 7 SEPTEMBER 1959 Evenals vorig jaar (Van een onzer verslaggevers) Landskampioen Ter Leede heeft op de eerste competitiedag, evenals trouwens de andere favoriete clubs, een slechte start gehad. De Sas- semers leden in de uitwedstrijd tegen RVVH, altijd al een lastige tegenstander op eigen terrein, een 2—1 nederlaag. Verdiend was deze nederlaag bepaald niet, want ondanks het feit, dat de roodgelen met 4 invallers moesten aantreden, zijn ze toch beslist niet de minderen geweest van de thuisclub. Maar door het ont breken in de voorhoede van Manus Molenaar en Harskamp, was alle stootkracht uit de aanval verdwenen en bleven kansen, die bij deze ervaren cracks doelpunten zouden hebben betekend, onbenut. Boven dien ontbraken nog Soet en v. Biezen en dat bleek uiteindelijk toch wel teveel te zijn. De pech begon al in de eerste minu ten, toen invaller linksbuiten v. d. Plas een droom van een kans kreeg voor open doel, die echter onbenut bleef. Dat ontmoedigde Ter Leede echter niet al te zeer, want de roodgelen bleven door gaans wat sterker dan de thuisclub, die in deze eerste wedstrijd allerminst de roep bevestigde, die er van haar uitging. Harde Westlanders ARC sneuvelde in 's-Gravenzande (Van onze correspondent) KNVB-bekerwinnaar ARC leed zaterdag een verrassende 4—0 nederlaag bij 's-Gravenzande SV. Toegegeven, de te hard en dik wijls onbesuisd spelende westlan ders, het bar slechte veld grote plekken mul zand zonder een sprietje gras verhinderden de ontplooiing van goed spel, maar deze zaken, al waren zij hinderlijk, konden de nederlaag toch niet goedpraten. Het Alphense spel benaderde geen moment het niveau van vorige week tegen Genemuiden. Het tempo was traag, de meeste spelers hadden teveel tijd nodig voor zij iets met de bal gin gen doen en dat was een kolfje naar de hand van de felle, naar elke bal trap pende 's-Gravenzanders. Het was vrij spoedig na de aanvang al duidelijk, dat ARC het niet gemak kelijk zou krijgen. De aanvalslinie kreeg zeer weinig schietkansen. Toen doelman Van der Mark bij een ver schot de bal in het opstuivende zand niet onder oontrole kon krijgen, kon de Alphense goalie voor de eerste maal in dit sei zoen naar het net. Aan de andere kant verdween een kopbal van Leen Krijgs man net over de lat en suisde een van de weinige schoten van De Hoed, die het bij de Westlandse verdedigers wel bijzonder zwaar te verduren had, juist naast het doel- Vrij spoedig na de hervatting maakte aanvoerder De Lange hands in het strafschopgebied en keken de ARC'ers, nadat Kluin de penalty benut had, te gen een 2-0 achterstand aan. De Al phen-aren trachtten daarna nog wel een wijziging in het spelbeeld te verkrijgen, maar de harde Westlandse achterhoede boezemde dermate ontzag in, dat hen de lust spoedig verging. Toen Jaap de Bruin de 's-Gravenzandse doelman Mo lenaar hinderde bij het wegwerken van een bal, wenste de Westlander met de roodzwarte overmoedige op de vuist te gaan, hetgeen gelukkig voorkomen kon worden. De ARC-achterhoede bleef vervolgens voor vermeend buitenspel staan, waar door Stolse gemakkelijk 3-0 kon sco ren Enkele minuten later herhaalde zich dit en was de eindstand van 4-0 bereikt. Na afloop van de wedstrijd werden nog enige onvriendelijkheden uitgewisseld, waarbij vooral doelman Molenaar zich niet onbetuigd liet. Rijnsburgse Boys wou in Zwijiidrecht (Van onze correspondent) Hoewel Rijnsburgse Boys by Grote Lincit met een stevige 2—5 overwinmng hel strijdperk verbet, zullen de Boys over de uitslag meer tevreden zijn dan over hun spel. Technisch waren de Zwijndrechtenaren beslist beter dan de Rijnsburgers, maar het schieten van de Grote Lindt-aanval was slecht en het verdedigingswerk van de Boys prima. Nadat de Boys op het uitstekende veld hadden afgetrapt, nam de thuisclub di rect de aanval over en spoedig moest doelman Bert Heemskerk eraan te pas komen. Toen hij in de zesde minuut een verre uittrap lanceerde, pikte Van Ma- ris het leer achter de Grote Lindt-de- fensie op en suisde de eerste treffer in de touwen: 0—1. Nauwelijks twee minu ten later was het opnieuw raak, toen Van Zuilen de Grote Lindt-defensie uit positie speelde en vervolgens met een hard, strak schot de stand op 0—2 bracht. Hierna grepen de Zwijndrechte naren naar de buitenspel-tactiek, waar door wel meerdere Boys-aanvallen wer den afgebroken, maar weinig construc tiefs gebracht kon worden voor het eigen elftal. De jeugdige Van Heemskerk wist de voorsprong op te voeren tot 03, na goed werk van v. Zuilen en Van Maris. De midvoor van de thuisclub zag nog voor de pauze kans Bert Heemskerk met een welgericht schot het nakijken te geven: 13. In de tweede helft ging het er even donker voor d2 Boys uitzien^ vooral toen de Zwijndrechtse rechtsbinnen in de 13de minuut de achterstand opnieuw verkleind had: 2—3. Gelukkig voor de geelzwarten wist de achterhoede stand te houden en toen de kanthalfs ook het middenveld weer in handen konden ne men, golfden spoedig de aanvallen weer over en weer. Een kwartier voor het einde zag Van Maris zijn kans, toen Van Zuilen het leer in de doelmond had ge plaatst, waarmee de strijd praktisch be slist was: 24. Tenslotte bracht Van Maris ook het laatste doelpunt op zijn naam, zodat met een 25 zege het slot van deze ontmoeting kwam. Neen, RVVH zal toch wel veel beter moeten gaan spelen, wil het werkelijk een serieuze kandidaat worden voor de titel. Toch hadden de Ridderkerkers na 16 minuten succes, toen de felle door zetter Muilwijk een goede kans kreeg en deze dankbaar benutte. Tegen het har de schot van de RVVH aanvalsleider was De Vries kansloos. Dat doelpunt leidde een vrij langdurig offensief in van de thuisclub, maar verdere doelpun ten leverde dat toch niet op. Integendeel, het werd nog voor rust 1-1, toen stopper In 't Veld, die on danks het klimmen der jaren nog steeds een beste partij speelt, even een steek liet vallen, net voldoende voor Jac. Molenaar om daarvan te profiteren. Snel doorsprintend liet de Sassenheimer met een goed gericht schot de gelijkmaker aantekenen. In die eerste helft gebeurde er verder niet zo heel veel meer. Dat was trouwens ook in de tweede helft niet het geval, want allengs ver flauwde door de warmte en de on wennigheid de strijdlust aan beide zij den en daarmee kwamen er nauwelijks nog feiten voor, die het aantekenen waard waren. Het hoogtepunt viel hal verwege de tweede helft, maar dat be tekende achteraf tevens de nederlaag voor Ter Leede. Opnieuw kreeg Muil wijk de bal en van verre afstand zond de Ridderkerker een felle, maar zeker niet onhoudbare schuiver in. Iedereen dacht, dat de Vries de bal wel zou stoppen, maar de Ter Leede doelman reageerde net iets te laat, waardoor hij over de bal heen dook. Wel deed daar na Ter Leede nog pogingen om de stand gelijk te maken, maar verder dan pogingen kwamen de Sassemers niet. Overigens behoeft cteze nederlaag de landskampioenen niet al te zeer te ver ontrusten, want ook vorig seizoen werd op de eerste competitiedag de enige nederlaag geleden. Advertentie Zie advertentie op pagina 4, 2e blad. Merkwaardig incident met Floor van Duijn In een matige en rommelige wedstrijd heeft Quick Boys het niet kunnen bolwerken bij Spijkenisse en evenals vorig jaar een nederlaag geleden. Maar daarmee houdt ook elke vergelijking op, want terwijl niemand vorig jaar enig bezwaar kon hebben, toen met 4 1 werd verloren, mag deze 20 nederlaag niet anders dan onverdiend wor den genoemd. Een beste wedstrijd is het niet geworden, deze eerste competitie- strijd. Daarvoor leende zich het Spijkenisser veld niet, effectvol en klein als het was. Niet alleen dit veld, maar nog andere in de hoogste klas van het zaterdagvoetbal vragen schreeuwend om verbetering. Veel bijzonders valt er niet van deze ontmoeting te vertellen. De Katwijkers waren in de eerste helft overtuigend sterker en kregen menige kans. Maar het ontbreken van v. d. Oever in de voorhoede werd te zwaar gevoeld, want de invaller De Haas was veel te traag om tegen stopper v. d. Schee ook maar het geringste kansje te verwerven. De weinige tegenaanvallen van de thuis club waren in wezen nog gevaarlijker, maar succes leverden die evenmin op. Het leek wel of Quick Boys, nadat de ruststand met 0-0 was aangebroken, zich in feite al verzoende met een ma tig resultaat, want in de tweede helft werd de tegenstand tegen de toen sterk offensief spelende thuisclub geringer en geringer. De achterhoede met Aande- wiel aan het hoofd, kon lange tijd stand houden, temeer omdat de groen witte aanval ook bepaald niet uitblonk in het benutten van kansen. Maar gaandeweg werd het toch duidelijk, dat Spijkenisse betere kansen op de zege had dan de blauwwitten. En na een half uur gebeurde eindelijk wat ieder had gevreesd. Bij een onschuldig uit ziende Spijkenisser aanval blunderde de Katwijkse defensie en toen kon Verweel, verreweg de gevaarlijkste man bij Spij kenisse, ongehinderd inschieten, on houdbaar voor Den Hollander. Toen gebeurde er een merkwaardig incident. Bij een Katwijkse aanval maakte een der aanvallers een op merking tegen de scheidsrechter. Deze verkeerde in do veronderstelling, dat Floor van Duijn iets zei en greep de kleine Katwijker bij diens shirt. Van Duijn verzocht de heer Bax slagvaar dig dé handen thuis te houden, waar op de scheidsrechter prompt opmerk te. dat hij dan wel kon verdwijnen. Van Duiin vatte dit letterlijk op en zocht de kleedkamer op. Groot was de verbazing, toen de heer Bax na af loop zei hem helemaal niet van het veld te hebben gezonden. Dat alles veroorzaakte een nog min der vechtlustig Quick Boys en toen kort voor tijd Spijkenisse een ingooi kreeg en daarbij een ongestrafte overtreding beging, kon Stougje ongehinderd door de appelerende Katwijkse defensie heen wandelen en 2-0 inschieten. Een onbe vredigend slot van een overigens toch al matige wedstrijd. Ook in Virginia en American Vierdeklassers zaterdagvoetbal Elinkwijk-doelman Piet Kraak was in de wedstrijd tegen DWS/A in ouderwet grootse vorm. Op de bovenste foto gaat hij een gevaar lijke kopbal van Goedhart stoppen en op de onderste ranselt hij een door Schenkel genomen strafschop uit zijn doel. De bal sprong terug voor de voeten van Schenkel, die onmiddelijk hard inschoot, maar ook dit tweede schot werd door Kraak gekeerd. SVOW—SV '35 (4—0) De rood witten namen direct het initiatief in handen, maar het duurde toch geruime tijd voor de eerste treffer genoteerd kon worden. Eerst in de dertigste minuut slaagde Bruinesteyn erin de Haagse doelman te passeren. Na de thee vlotte het beter in de Weteringse voorhoede en door twee doelpunten van Tol bereikte SVOW een veilige 30 voorsprong. Kort voor het einde bracht linksbuiten Jan van der Meer de eind stand op 40. In de eerste helft moest de wedstrijd worden onderbroken, om dat een van de SV '35-spelers bij een botsing met doelman Hoegendijkhoff een hersenschudding opliep. SpiritVWS (80) Een zware nederlaag voor VWS op het zeer slechte veld in Koudekerk a. d. IJssel. Tot de rust hield de ,,wol"-defensie de zaak nog aardig gesloten. Na de her vatting (bij de thee was de stand 10) ging het echter mis. De druk van de enthousiast en goéd spelende Spirit- aanval werd te groot en zo moest doel man Ottenhof nog zevenmaal de gang naar het net maken. Uiteraard een verdiende zege van de thuisclub. Voor de wolmensen is deze bijzonder slechte start een teken aan de wand. Katwijk—CSVD (24) Een stevige wedstrijd, waarin de leiding van arbiter Van Bemmelen bepaald niet geroemd werd. Zo kende hij, nadat linksbuiten De Koning de score voor Katwijk had geopend, in de 27e minuut CSVD een penalty toe, waarvan niemand iets be greep. Uit die strafschop scoorden de Delftenaren de gelijkmaker en toen Katwijk daardoor aangeslagen" bleek, namen zij door Rietveld ook de leiding. Na de hervatting hadden de Katwijkers zich hersteld en trok Spiering de score recht: 22. Dezelfde speler werd daar na driemaal achtereen, in kansrijke positie, onreglementair van de bal ge werkt, zonder dat de heer Van Bem melen hiertegen optrad. Het spel van de Delftse ploeg werd trouwens voort durend forser en dat brak de Katwijkse tegenstand. Het werd tenslotte 24, waarbij de laatste Delftse treffer via stopper Haasnoot, die de bal van de lat tegen zijn lichaam kreeg, in de touwen caramboleerde. RCLRAS (10) Ondanks de zege van de Leiderdorpers was dit een matige seizcen-ouverture, waaraan het feit, dat beide ploegen met invallers moesten aantreden RCL miste de gebroeders Maas, L. van Telgen en Geel wel niet vreemd zal zijn ge weest. Een minuut voor de rust viel de winnende treffer. Overigens een goed koop doelpunt, want invaller-doelman Hulst liet na een inzet van Bogaards de bal uit zijn handen vallen.. Precies voor de voeten van de Leiderdorper Kooreman, die van dichtbij een gemak kelijke taak had. Bij de Haagse Rijks ambtenaren speelde Toon Bouman (ex-semiprof ADO en SHS) rechtsbin nen, doch verder dan een schot tegen de deklat, buiten bereik van doelman Van Well, kwam hij niet. In de tweede helft sudderde de wedstrijd op een laag pitje, zonder schokkende gebeurtenis sen, naar het eindsignaal. LeidenSVGT (51) De bewo ners van Pomona gingen goed van start. De grote man bij de roodwitten was Piet Key, die drie doelpunten voor zijn rekening nam. Voor de rust wogen beide ploegen aardig tegen elkaar op en na een leuke eerste helft ging Leiden met een 10 voorsprong thee drinken. Key scoorde zijn eerste tref fer in de 27ste minuut via een achter speler van de Telefoonmensen. Na de hervatting zorgden Piet Key, De Boer en Lagemaat voor een 40 voorsprong. Een fout van Piet v. d. Kwaak gaf SVGT de kans de eer te redden <41). Key bepaalde vijf minuten voor tijd de eindscore op 51. Een verdiende, maar toch wel een tikje geflatteerde zege voor de Leiden-ploeg. GWSJAC (22) Deze ontmoe ting begon wat sombertjes voor de thuisclub, want de strijd was nauwe lijks begonnen of Bartels had al binnen de beruchte lijnen hands gemaakt. Doelman Terbeek dook de kogel van de JAC-midvoor evénwel met een formi dabele snoeksprong uit zijn heiligdom. En toen vier minuten later v. d. Heuvel op een pass van Lens de score opende, kon GWS een zucht van verlichting slaken. Overigens herstelde de JAC- midvoor nog voor de rust zijn „ver zuim' van de gemiste strafschop: 11. Na de hervatting had JAC geruime tijd het initiatief en werd het 1—2. GWS kwam echter terug en nadat v. d. Heuvel 22 had gescoord, kwamen er zelfs nog beste kansen op de winst. Die werden evenwel niet benut. De punten verdeling was trouwens de juiste uit slag. Oegstgeest—DEVJO (1—1) Vooral na de rust hebben er voor Oegstgeest duidelijke winstkansen in deze ontmoe ting gezeten. De afwerking van de kan sen was echter onvoldoende. Janssen opende na tien minuten spelen op een afgemeten voorzet van Kees van der Kraan de score en daarbij bleef het, wat de Oegstgeest-aanval betreft, al schoot Janssen na de hervatting nog eenmaal hard tegen de lat. DEVJO had een strafschop (hands van Heere) nodig om in de tweede helft de score recht te trekken. Ondanks verwoede pogingen van beide zijden, waarbij de sfeer af en toe gespannen raakte, kwam er in deze stand geen verande ring meer: 11. Lisser BoysV. en V. (40) Hoe wel de rust met blanke stand aanbrak, had het spel van de verjongde Lisser ploeg voldoende vertrouwen gewekt op een goede uitslag. Een omzetting in de aanvalslinie na de hervatting werkte stimulerend op de sohotvaardigheid en nadat Broekhuizen het eerste doelpunt- schaap over de dam had geholpen, volgden de andere in vrij snel tempo. Midvoor Benjamins, Gijs Hagen en nogmaals Broekhuizen zorgden voor een 40 eindstand in deze door arbiter Verhoef uitstekend geleide wedstrijd. Clubkampioenschap junioren (Van onze atletiekmedewerker) Wat jammer, dat een toch niet tegengevallen Holland-ploeg op het moment, dat de strijd om het juniorenclubkampioenschap van Nederland z(jn hoogtepunt bereikte, een steek liet vallen. Of liever, een stok! Tijdens de laatste wissel van de 4 x 100 m., het beslissende nummer, gebeurde het. Of nu een nerveuze Eli Vermond het estafettestokje verkeerd toestak, of dat Hollands laatste troef, Frans Beker misgreep, we weten het niet. Maar even later rolde het houtje over de zwarte sintels van de baan aan het Olympiaplein in Amsterdam. De belangrijke rol, die de kranige Leidenaars tot zover hadden gespeeld, was met dat stokje uitgerold. Het Amsterdamse AAC, de gehele middag oppermachtig, heroverde met een recordscore van 108 punten de ti tel op Haarlem (46 pnt.), dat daarmee niet verder kwam dan een derde plaats Het Nijmeegse Union was n.l. nog drie punten sterker. De Oranjebroeken zak ken door hun pech af naar de vierde plaats: 43 pnt., 5. DOS (R'dam) met 41 pnt. en laatste een wel zeer zwak Zaan land: 27 pnt. TECHNISCH ZWAK Het liep allemaal heel anders af, dan de prognoses suggereerden. Dit kwam voornamelijk, omdat de technische num mers over de hele linie zwak bezet wa ren. A. V. Holland, doorgaans toch een zwakke broeder op deze onderdelen, vo rig jaar bijv. werd er slechts één punt gescoord, kon dan ook ditmaal hier en daar in het totaal tien punten bij el kaar rapen! Jos de Romph sprong 1.65 m. hoog, genoeg voor een derde plaats. Hans Peen werd vijfde met speerwerpen (40.46 meter). Winnaar Slaman (AAC) had een gemakkelijke dag: 54.62 m. En Be ker zag nog kans derde met de kogel te worden (11.58 m.). 14.17 meter stootte de sterkste atleet en dat was deze mid dag de AAC-er Veeling. De loopnummers waren van heel wat betere kwaliteit en de strijd om de puntjes laaide dan ook vaak hoog op. Onder protest (Van een onzer verslaggevers) Bjj NoordwijkExcelsior M. waren de elftallen gezien het fraaie zomerweer terecht nog volop in vakantiestemming. Men sloot het sportieve, doch qua voetbal slechte duel, af op 22. Voorlopig althans, want na afloop protesteerden de Noordwükers tegen het niet toekennen van nog een derde doelpunt, dat, nadat het eerste door de arbiter was toegekend, op advies van de grensrechter der bezoekers werd omgezet in een hoekschop. Werk aan de winkel dus voor de protestcommissie, die achter de groene tafel te zijner tijd de definitieve uitslag zal moeten bepalen. Overigens maakt de thuisclub o.i. wel een kansje om uitein delijk nog de volle winst binnen te halen! Het protest was het gevolg van een vliegend schot van Heemskerk, dat te gen de deklat tot staan kwam. Vervol gens vloog het leer omhoog en kwam met veel effect tóch in de doelmond te rug en verdween in de touwen. Doel punt zei de arbiter; hoekschop zei de betreffende grensrechter. En zo ge schiedde, al had overigens niemand het leer aangeraakt. Na de een minuut stilte wegens het overlijden van Karei Lotsy volgde een sportief partijtje, dat weinig om het lijf had. Met de aan de orde zijnde kansen namen beide ploegen het zo nauw niet en vooral aan de zijde van Noordwijk dreef men er de spot mee. Toch nam de thuisclub na een half uur spelen de leiding via de voet van Heemskerk. Enkele minuten later zorgde Verhaart voor de bezoekers echter reeds voor de gelijkmaker. En zo bleef het tot de rust. De tweede helft was nauwelijks twee minuten oud of 12 kwam ter we reld. Wederom door Verhaart. De thuis club ploeterde maar door, totdat ein delijk uit een snelle aanval over rechts de gelijkmaker te voorschijn kwam. Het was Marijt die de balans in evenwicht schoot. Daarbij bleef het. Het resterende ge deelte van de strijd zullen wij maar stilzwijgend laten passeren, want het was uit voetbaloogpunt bezien de moei te niet waard. JOOP VAN LEEUWEN: 9.15.8! „Op hem moet je zuinig zijn", vertel de de Nederlandse kampioen 3000 meter, de Nijmegenaar Gidi Fleuren, ons met nadruk. Hij bedoelde de Leidenaar Joop van Leeuwen, die hem zo uitstekend partij had gegeven op de 3000 meter. De hele race had de kranige Hollandman Fleuren weten te schaduwen; tot op 150 meter voor de finish. Toen moest Van Leeuwen Fleuren, die nog een eindsprint over had, laten gaan. Van Leeuwen kon dè,t toen niet meer, maar de tijd, een nieuw Leids record was gemaakt: 9.15.8 (oud record 9.26.8). Voor Fleuren werd de uitstekende tijd van 9.10.4 genoteerd. TRIOMF OP 300 METER Er was maar één man, die de 300 m. kon winnen, en dat was de Nederlandse recordhouder Frans Beker (Holland). Zelfs de jeugd-international Dekkers vormde geen enkel obstakel voor de Oegstgeestenaar, die hoogstwaarschijn lijk zijn laatste officiële 300 meter liep. Het werd een alleszeggende 35.4! Dek kers kwam op 37.- Rob Miltenburg (Union) zegevierde zowel in de serie als in de finale met 15.2 sec. op de 110 meter horden! Deze tijd zal een nieuw Nederlands record betekenen, nu het bestaande record, te Rotterdam op de Nenijto gevestigd, on geldig verklaard werd. Bepaald voor een verrassing zorgde de Haarlemmer Gerry Duits, door de jeugd kampioen Herman Mock (AAC) gedeci deerd te kloppen op de 100 meter: 10.9 - 11.-. De 600 meter was een sterk bezet nummer, waarop de Zaanlander Kat uiteindelijk in de knappe tijd van 1.24 8 wist te triomferen. Hoope (Holland) werd hier een dappere vierde: 1.30.2. Speciaal een pluim op zijn hoed ver dient de oranjebroek Cees Booy, die na een jaar afwezigheid, weer een uitste kende indruk achterliet, al zat hij dan net naast een punt. Enkele resterende uitslagen: 800 meter: 1. Zaadnoordijk (AAC) 2.1.8 2. Kees Linschoten (Holland) 2.2.7, 4. Westerhout (Holland) 2.10.3. 1500 meter: 1. Konings (Zaanland) 4.3.8; 2. Kiewit (HAV) 4.17.1; 3. Jan Brandt (Holland) 4.19.5; 4. Hans Peen (Holland) 4.28.5. Verspringen: 1. Reyerkerk (DOS) 6.28; 2. Koevermans (DOS) 6.26. 80 jn. B: 1. Visschers (AAC) 9.6; 2. Brons (AAC) 9.6; 6. Van Wageningen (Holland) 9.9. Polshoog1. Leynse (AAC) 3.20 m. 4 x 100 meter: 1. AAC 45.5; 2. Union 46; 3. Zaanland 46.7; 4. HAV 46.8; 5. DOS 47.1; 6. Holland (geen tijd). De zevende hockeyschouw van de herenhockeyers in Laren heeft de voi- gende resultaten opgeleverd: Union— Laren 10; BMHCTogo 42; Laren Togo 4—0; Union—BMHC 1—1; Pio niersex-internationals 20; SCHC— Batavieren 11.

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 6