14? 16? 't is ons gelukt! KOELKASTEN BEVORDERING REMBRANDT- LYCEUM TE LEIDEN A. DE WIT'S HANDELSHUIS .Twee jubilea Raad van Arbeid Leiden now made in Holland with imported tobaccos BEVORDERINGEN STEDELIJK GYMNASIUM TE LEIDEN VRIJDAG 10 JULI 1959 Bij het Rembrandt-Lyceum te Leiden vonden de volgende bevorderingen plaats: Van de 1ste naar de 2de klasse: B. C. J. Apeldoorn, Tsjitske Boersma; H. J. Bos, Voorschoten (met lof)R. Daal- meyer; H. Eisma, Voorschoten; Marina Gerbrands, Oegstgeest (met lof); F. W. Hemerik, R. E. de Jongli, R. J. v. d. Kamp, A. Koren (met lof); E. J. Lub bers, (Oegstgeest); Mieke Maas, J. Marks; Judy Paauwe, Voorschoten; A. P. Scheffer, Mieke Tielenburg, A. Ver biest, J. M. Vorst, M. L. Bazuin; Marian ne Boot, Leiderdorp; J. Chr. v. Duyn, E. M. Fallaux, H. R. Feijen (met lof); J. Hondelink, Oegstgeest; J. v. Houten (met lof); G. de Jonge, Marjan Knöp- tels (met lof), P. K. Koster, Manja Koudijzer, W. v. Kuilenburg (met lof), R. v. Mastrigt, R. de Roo, Rineke Scheer, T. Veldstra; A. J. v. Bork, Voorschoten; H. S. Broekhuis, J. H. B. de Bruijn, Hé- lène Doeleman, J. J. G. v. Egmond, B. Grin, A. de Groot, J. W. Harting G. Huisman, P. J. W. R. Janssen, J. Keere- weer; Reni v. d. Krol, Zoeterwoude; Elsje Kuyl, Voorschoten; P. M. Laman, N. Laterveer, A. J. Nieuwenhoven, P. Onderwater, H. Oostrom, G. B. Schmidt, Willy Schuurman, A. Slothouwer (met lof); J. A. Steinz, H. Stikkelorum (met lof); R. A. A. Strietman, R. C. Striet- man; J. Swaan, Nanneke Sypkens, Inge Wyling, J. Wijnbeek, Makkie Leenen, J. G. Buijsse, L. H. Cohen, P. Hachmer, H. F. v. d. Hoeven; Trix Hoogendoorn, Zoe terwoude (met lof); Ellen de Jonge (met lof): M. Kantebeen, L. Klinkhamer, C. T. Koole; F. M. J. Laman, Zoeterwoude; A. Majolée, P. G. Onvlee, A. v. d. Ou- weelen, K. P. Piena; P. Sleeboom, Lei derdorp; E. K. Taconis, J. J. Vavier (met lof», Ria Veltman; C. Visser, Katwijk aan Zee; F. J. A. v. d. Waals. Anneke Wickel, Marian Wieriks, J. v. Zomeren; H. Zwolle, Leiderdorp. Van Ilde naar lilde afd. gymnasium: J. P. v. Ark; D. M. v. d. Boomgaard, Voorschoten; Josien de Bruin (met lof); Marian Daalmeyer, Lenny van Duin, Noordwyk; Nelly van Duin, Noordwyk; P. H. Eduard; Carolien Korrelboom, Voorschoten; P. C. M. v. d. Linden, R. Molenaar, P. A. Smit, Ria van Wingen (met lof). Van de 2de naar de 3de klasse afd. h.b.s.: H. Chr. Akkerman, H. Altink, P. Barkema, J. Brouwer; M. C. Cadée, Al phen aan den Rijn; J. W. Fokkema, Nel ly Heemskerk, G. L. Janssen, R. de Jong, C. I. Kleinman, A. Marks, A. Vermond, P. v. d. Veur, J. Wirtz; A. W. Barendsz, Boskoop; E. Bonnet, E. R. Haalebos, J. M. den Haan, R. H. Kukler, J. J. Mool- dijk, A. v. d. Nadort, H. J. Popken, E. N. C. Ruitenberg; W. H. de Ruwe, War mond; Lia Sloos, F. Soesman; N. v. Dijl, Oegstgeest; Ineke Fakkel, E. M. Fallaux; D. A. Fritschi, Voorschoten; W. L. de Koning, A. NieuwenhuizenE. H. Nit- zsche, Alphen aan den Rijn; N. v. Ooy (met lof), M. J. M. du Prie; J. Wegge- man, Voorschoten; E. J. v. Wyk, M. Raatgever, Oegstgeest. Van de 3de naar de 4de klasse afd. h.b.s: Yke Bakker; R. D. Blanken, Ha- zerswoude; H. W. Diehl, D. J. Flaman, A. M. Groos. A. Hollander, W. F. v. d. Horn, P. A. Junge, E. J. Keuning, Oegst geest; Tinie Koster (met lof) A. J. v. d. Linden, Leiderdorp; T. P. v. d. Mey, Warmond; A. E. Mulder, L. Nederhof, G Oude Elferink, Laura Pastoor, J. P. Roos; J. M. Rijnsburger, Leiderdorp (met lof); C. Rijsbergen, A. P. B. Uiter- wijk Winkel, Carla Verpoorte; Anne- marij Visser, Katwijk aan Zee; H. M. Visser, Aerdenhout; J. P. v. Borssum Waalkes; F. J. v. d. Broeke, Oegstgeest; D. L. Kettenis, A. Kleyn, W. Leenen; Ellen Plesman, Leiderdorp; M. H. de Reede; H. Schaart, Katwijk aan Zee; Miep Vallentgoed, P. de Wolf; H. H. v. Haver, Leiderdorp; H. D. de Bruin, N. Gans, J. J. de Graaff; M. P. Hoogen doorn. Zoeterwoude; A. ten Hoope, Schiedam: F. Jager, Voorhout; E. de Jong, Leiderdorp (met lof); Annet de Jonge, Olga Kloos, P. J. Laterveer (met lof); C. de Lezenne Coulander; Willy v. Toorn, Voorschoten; G. K. Troost, C. D. Voorhorst; N. Fros. Leiderdorp; R. B. Smit, Wassenaar. Van de 4de naar de 5de klasse afd. h.b.s. A: Els Anker, Voorschoten (met lof) - D C. J. v. Barneveld, Voorschoten (met lof); C. W. M. v. Cleef; Truus v. Dijl, Oegstgeest; P. P. Gerbrands. Oegstgeest; T. Hartog, Katwijk aan Zee; P Hillebrandt, Sassenheim; J. Kapsen- berg N. Korswagen; W. Kramers, Voor schoten; P. G. Maas; Reggy Meyler, Noordwijk aan Zee; R. V. Richardson, Oegstgeest; A. v. Staden, Lidy Zaad- noordijk; J. Boon, Voorschoten; Emmy Dekker; Anneke v. Duin, Noordwijk; H. Hendriksen, Voorschoten; W. J. v. d. Hoven' L. M. Kommer, Voorschoten; J. vanaf f 198. OUDE VEST 111 TEL. 25328 Prof. Mol hoogleraar te Amsterdam Dr Ir- H. Mol, buitengewoon hoog leraar in de fonetiek aan de Leidse Universiteit, is benoemd tot buitenge woon hoogleraar in de fonetiek aan de Gemeentelijke Universiteit te Amster dam. Onze stadgenote, mej. C, E. Velle- koop, slaagde te Haarlem voor het exa men kleuterleidster. burgerlijke stand van leiden GEBOREN. Ronald, zn. van H. J. Verllnd en H. J. Piket, Maria Grada. dr. van E. Wlellnga en G. W. Hoijtinik; Margaretha Jacoba, dr. van J. Varke' leser en W. M. Baak; An- gellne Christina Margriet, dr. van H. van de Wetering en E. C. van Steenbergen. GETROUWD. M. Hoek en M. C. Weeber; I. van Kam pen en E. van Veen; L. L. A. van Lith en M. A. Martijn; J. Helversteijn en J. Brou wer; A. Laimibooij en E. D. Bourgeois; H. J. Sprulit en M. Drijver; J. SJardijn en M. Hannaart: J. van Rosse en C. Phlllppo; P. J. W. Wijnsouw en A. W. de Jcmg; P. J. de Serlère en A. Grasslln; H. A. van Ton geren en M. J Klasens; J. P- M. Paarde- kooper en M. W. C. Soontlëns. OVERLEDEN. J. A. Haverkamp, 38 Jaar. man; A. den Os. 65 Jaar. man. C. Kooreman, Leiderdorp; M. Ouwer- kerk; H. Overmeer (met lof); Marja Rodenburg, Leiderdorp; A. Roodnat; T. v. d. Salm, Voorschoten; Willeke Veer man, Oegstgeest; W. Vermeer. Van de 4de naar de 5de klasse afd. h.b.s B: H. W. J. Blöte, J. W. Cornelisse, L. Erades, K. J. Fluyt; D. J. de Graaff, Oegstgeest; A. de Jong, J. G. v. d. Laan; J. J. v. d. Lely, Koudekerk aan den Rijn; J. W. Metselaar, Oegstgeest; R. Moolen- beek; R. P. Nitzschfl, Alphen aan den Rijn; L. P. Rijnsburger, Leiderdorp; R. J. Sirre, Wassenaar; J. T. Ubbink, J. Boersma, J. Broersma, A. W. F. David, J. B. Grandjean; W. J. de Jongh, Oegstgeest: P. R. E. Nijhoff, Leiderdorp; S. P. Ouwerkerk, Leiderdorp; A. V. E. Slangen, F. J. Voorhorst, T. Vossepoel, R. A. Wassenaar, Marjan Wilschut. Daar waar geen plaatshaam bij ver meld is, is dit Leiden. Eindexamen R.K. Lyceum Voor het eindexamen HBS (diploma B) slaagden bij het R.-K. Lyceum St- Bonaventura: Lavina Borsboom, Voor burg; Jan Willem de Haan, Noordwijk; Harrv van Haelen, Boskoop; Harry Kleijs. Voorschoten; Kees Koreman, Leiden; Frans Lardennoye, Voorschoten Adrie Barnhoorn, Wassenaar: Louis Bosman, Zoeterwoude; Peter Bouman, Voorburg; Hans Brosse, Leiden; Wim Driessen. Sassenheim; Wim Duynisveld; Voorschoten; George Hotz, Leiden; Hans Jansen, Noordwijk, Koos Janson, Leiden; Paul Kerckhoff. Oegstgeest; Sachie van Kesteren. Leiderdorp; Ton var* Kesteren, Leiden; Adrie v. d. Kraan, Zoetermeer; Hans de Kriivf, Oegstgeest; Nico Meiman, Leiden; Nike Moor, Rijswijk; Theo van Noort: Frans Remmerswaal, Oegstgeest: Bernard Sleumer, Oegstgeest; Guus Zandbergen, Leiden. Vijf kandidaten werden afgewezen. Eindexamen St. Agnes Lyceum Voor het eindexamen MMS slaagden bij het St-Agneslyceum: M. P. Bakker, Leiden; M. A. G. Creyghton, Leiden; P. E ,R. Dazert. Leiden: M. T. W. van Dieten, Voorburg; J. E. M. Elshof, Oegstgeest; M. G. Fortanier, Voorscho ten; F- M. Geraedts. Warmond; C. M. M. de Groot. Hazerswoude; J. de Haan, Noordwijk; J. M. Haasnoot, Leiden; E. J. M. Herkströter, Voorschoten; M. T. de Kousemaker. Wassenaar; E. J. M. J. Nieuwenstein. Leiden; A. A- C. M. van Noort, Noordwykerhout; A. W. H. M. Peterse. Leiden; N. M. H. Potjes, Voor burg; E. J. M. van der Putten, Oegst geest: S. J. Smit. Oegstgeest; M. M- A. J. Stapels, Leiden: M. D. J. Stroebei, Wassenaar; A. H. M. Timmerman. Haarlem; E. A. T. van der Valk, Voor schoten; J. H. T. M. van der Veld, Ou- de-Wetering en M. J. Verkleij, Hazers woude. Lezers schrijven Ge en rijwielen op de markt! Bij mijn bezoek aan de Zaterdagse markt verwondert het mij steeds, dat er rijwielen en bromfietsen aan de hand medegevoerd mogen worden. Elke week zie ik weer kwade gezichten van marktbezoekers. die er zich over verwonderen, dat dit nog mogelijk is. M.i. is het bordje „verboden te fietsen" overbodig want er kan toch niet gefietst worden. Een bordje van „geen fietsen aan de hand meevoeren" zou meer be zoekers naar de markt doen komen. In vele andere plaatsen is dit reeds het geval. Zou b.v. van gemeentewege niet een rijwielstalling kunnen worden ge ëxploiteerd? De gelden, welke daarbij worden opgehaald, zouden b.v. aan noodlijdende culturele verenigingen ter beschikking kunnen worden gesteld J. van Stralen. Duizenden moesten wi j teleurstellen door de enorme vraag naar onze aanbieding SUPER RAY-LON pan talons. Blijvend plooihoudend, krimpvrij, Kleurecht en wasboar.' Coster ziet graag verheugde ge zichten en daarom hebben wij alles in het werk gesteld om een nieuwe collectie te doen vervaardigen. Het is ons gelukt! Haast U dus. De normale winkelprijs is 25.50 tot 29.75. Maar één dag profiteert U van een ongedacht koopje. Voor deze prachtige SUPER RAY-LON PANTALONS, met of zonder omslag, van super ra» I— cord, in de moderne kleuren groen, lever of grijs, betaalt U één dag voor JONGENS, (2 j£g 75 8-16 jaar, alle maten r HEREN Telefonische of schriftelijke orders kunnen niet worden uitgevoerd. Haarlemmerstraat 25 ROTTERDAM: Korte Hoogstraat 11 Meent hk. Goudesesingel Katendr. Lagedijk hk. Dorpsweg West-Kruiskade 35. Tot leraar wis- en natuurkunde aan de Rijks HBS te Oud-Beijerland is met ingang van 1 september benoemd onze stadgenoot, de heer J. van Calker. Bij de Raad van Arbeid te Leiden werden gisteren twee jubilea gevierd. Mej. J. de Groot uit Oegstgeest, com mies werkzaam op de afdeling ongeval lenverzekering herdacht het feit. dat zy op 1 juli 40 jaar geleden in dienst van de Raad van Arbeid trad. Van de afge lopen veertig jaar was zij tot 1930 werk zaam op de R. v. A. te Alkmaar, daarna te Leiden. De heer P. J. Bergers, hoofd commies A, chef van de afdeling comp tabiliteit en huishoudelijke dienst, wnd. chef de bureau vierde eveneens zijn veertigjarig jubileum. Hy trad in dienst van de R. v. A. te Leiden op 9 juli 1919. De voorzitter van de Raad van Ar beid. mr. D. J. Gorter, zei; dat klein beginnen, het begin van alle wysheid is". Toen de heer Bergers in 1919 in dienst trad was hy veertien jaar oud en hy kreeg de functie van jongste be diende. Thans heeft hy byna de hoogste trap in het ambtelyk leven bereikt. Hy wees op het feit, dat de heer Bergers in het bezit is van „een knobbel" voor het comptabele werk. De heer Bergers kent ook de geschiedenis van de Raad van Arbeid door en door. Spreker noemde de verschillende werkzaamheden die onder de Raad van Arbeid kwamen te vallen, waarvan de laatste de AOW en de Weduwe en Wezenwet zyn. Mr. Gor ter sprak voorts mej. De Groot toe. daarby wijzend op de loopbaan, welke zij in veertig jaar by een even oude R. v. A. heeft afgelegd. Hy legde de nadruk op de plezierige samenwerking met mej. De Groot en de grote deskundig heid, die ook zy bezit. Beiden ontvingen uit handen van de voorzitter de gebruikelijke gratificatie in couvert en een Delfts Blauw bord, met toepasselyke beschildering. Hierna sprak de sous-chef afdeling comptabiliteit, de heer H. J. Labordus, die het accent legde sprekend na mens de afdeling tot de heer Bergers op de plezierige wijze, waarop deze aan de afdelingen leiding wist te geven. Imponerend is, aldus spreker, het be nijdenswaardig. onverstoorbaar humeur van de heer Bergers. Namens de mede werkers overhandigde hij de jubilaris een foto-flitsapparaat, hierby een ver gelijking trekkend met het licht, dat de heer Bergers steeds voor zyn mensen heeft laten schynen. De heer W. Rinkel, chef van de af deling ongevallenwet, sprak namens de afdeling mej. De Groot toe. Hy wees op de fyne geest, welke er steeds ge heerst heeft op de afdeling mede dank zij het prettige karakter van mej. De Groot. Tenslotte voerde het woord de voorzitter van de ARKA, afdeling Lei den, mr. Th. J. C. Verduin. De heer Bergers is reeds jarenlang lid van de ARKA en vervult een bestuursfunctie in de afdeling Leiden. ..Samenwerking is een van de boeiendste aspecten van de samenleving" zei mr. Verduin. Aan samenwerking met de heer Bergers heeft het nooit ontbroken. Dank zy zijn nuchter, zakelyk en evenwichtig karakter heeft deze in de ARKA steeds een gezaghebbende stem gehad. Namens de ARKA overhandigde hy een kist sigaren. De heer Bergers sprak tenslotte een harteiyk dankwoord. Hy ,-Zo kan het ook", zegt Chimp, een van de apen van het kinder-dieren- I park in Londen, dat onlangs werd geopend. Academische examens Geslaagd voor het doet. examen Ned. recht de heren M. W. Besselaar (Heer- jansdam) en J. K. de Vries (Den Haag); kand. examen godgeleerdheid de heren G. Dijkhuis (Enschede) en J. C. v. d. Berg (Leeuwarden); doet. examen godgeleerdheid de heer S. Vuyk (Vlaardingen)doet. examen notariële studierichting de heer C. M. Esser (Rotterdam)kand. examen Ned. recht mej. M. E. W. Dobschütz (Rotterdam), mej. A. M. Everts (Leeuwarden) en de heren J. H. W. Fietelaars (Den Haag), G. W. M. Bodewes (Hilversum), H. Bijvanck (Haarlem), J. Schipper (Alphen a. d. Rijn), A. A. C. Verhees (Katwyk a. Zee), A. v. d. Meulen (Leeuwarden), J. W. van Reigersberg Verjluys (Leiden), H. L. de Haas (Eindhoven). F. H. Tattersal (Ensche de), P. L. Nève (Maastricht) en C. H. E. Brinkmann (Gouda). Jubileum S. Smit VEERTIG JAAR BIJ DE BELASTINGEN Gistermiddag werd in het gebouw der Invoerrechten en Accynzen aan de Langebrug, het 40-jarig ambtsjubileum gevierd van de hoofdassistent-recher cheur S. Smit. Onder de talryke aanwezigen bevond zich de directeur van 's-Ryksbelastin- gen, de heer Cadée uit Utrecht. De heer Smit, echtgenote en familie werden verwelkomd door de hoofdcontroleur H. Meijer, voorzitter van de Jubileumcom missie. Als eerste spreker voerde het woord het hoofd van de Inspectie, de heer L. H. Bodde-Bouman, die de jubilaris ken de als een goed ambtenaar met speur zin. zeer ijverig en voor zijn collega's altyd behulpzaam. Spreker overhandig de de jubilaris de traditionele enveloppe met inhoud en voegde daarby nog een persoonlijk geschenk. Namens het personeel van het Ont vangkantoor sprak de Ontvanger, de heer Hoogendorp. die waarderende woorden had voor het werk van de jubilaris en op de goede verstandhou ding wees tussen het personeel van het Ontvangkantoor en de heer Smit. De heer J H. v. Diggelen, verificateur sprak als directe chef en namens het personeel van de post Leiden I.A. Hij onderstreepte de bijzondere wetkennis van de jubilaris. Hierna werd nog gesproken door de hoofdcontroleur G. Warnar namens de controlerende ambtenaren der omzet belasting, commies-secretaris W. van Lochem namens het personeel van de Inspectie, de heer Ten Hooven namens de Personeelsvereniging „De Sleutel ring" en de groepscommandant der Rijkspolitie uit Oegstgeest, adjudant Coerten. De heer Meyer bood tenslotte de jubilaris namens de jubileumcom missie een enveloppe met inhoud aan. De jubilaris dankte allen. Na afloop was er een druk bezochte receptie waarvan veel vrienden, ken nissen en vertegenwoordigers uit het bedrijfsleven gebruik maakten. PROMOTIES LEIDSE UNIVERSITEIT Gepromoveerd tot doctor in de wis- en natuurkunde op proefschrift getiteld „Bijdrage tot de kennis van de biologie der alkaloiden by erythroxylum coca", mej. L. H. Fikenscher, geboren te Malang en thans wonende te Den Haag. Gepromoveerd tot doctor in de ge neeskunde op proefschrift getiteld „Een enquête by coeliakiepatiënten", de heer W. C. van Lookeren Campagne, geboren te Breda en thans wonende te Lelden. Gepromoveerd tot doctor in de rechtsgeleerdheid op proefschrift geti teld „The róle of nationality in inter national law", de heer H. F. van Pan- huys, geboren te Den Haag en thans wonende te Wassenaar. De promotie geschiedde cum laude. bracht dank aan de sprekers, dankte voor de geschenken en sprak ook nog als organisator in hart en nieren een bezielend woord over de organisatie in het algemeen en de ARKA in het byzonder. Gistermiddag werd ten huize van de jubilaris, de heer Bergers, Bre- derostraat 14, een druk bezochte recep tie gehouden. OUDSTE INWOONSTER VAN ROTTERDAM (104) OVERLEDEN (Speciale berichtgeving) In het gemeentelijk tehuis voor ou den van dagen aan de Oostervantstraat te Rotterdam is de oudste inwoonster van Rotterdam, mevrouw P. van Gee- nen-van Yperen, op 104-jarige leeftijd overleden. Zij was op 8 januari 1855 in Hillegersberg geboren. Er leeft nog een 79-jarige zoon, die echter geen kinde ren heeft. AVAILABLE IN LIMITED QUANTITIES ONLY By het Stedelyk Gymnasium te Leiden vonden de volgende bevorderingen plaats: Van de 1ste- naar de 2de-klasse: Koos Ba velaar, Tini Booij. Madeleine Bosch, Thys Cohen, Dik Degens. Albert Delfos, Carla van Doorn, Willem Hendrik Dorsman, Jan Drewes, Sisien van Dijk, Jos Kessen (voorw.), Remco Perfors. Johan Schoonheim, Tom van der Steen, Margriet Steinz, Marijke Teeuw. Diede- rik van der Veen Meerstadt, Marianne Veldhuizen, Hein van Vliet, Elzelien Vry, Annelies van den Berg, Joost van Buuren, Rudolf van Calcar, Thys van Ginkel, Anne Wout Heijmans, Hans de Jong, Ed van Kuipers. Liesje Kwaad gras, Gys Laurentius, Hak van Nes, Jeannetje Oosterhuis, Els Ouwehand, Tilly Ruitenberg, Johan van der Sande, Geraldine van der Schaaf. Kees Schim mel, Petra Stellwagen, Niek de Water, Bram de Wolf, Ric Hettinga, Edith Kappers, Joop Bakker. 2 herexamen. 6 afgewezen. Van de 2de- naar de 3de-klasse: Wim Bavelaar, Joan Dekker, Lineke Deurloo, Margrietje Feitkamp. Caroline van Gulik, Wout Kloek, Theo Meyering, Jan de Nie, Pim Punt, André van Rhee, Liesbeth Roelofs, Heieen van der Sande, Freke Staverman, Jaap Vervoort, Henk Vochteloo. Karei Waasdorp, Hans van Welzen, Wim Dormaar, Eke van Baten burg, Louis Bogaards, Reinout Burger- jon, Bert Cohen. Els Engelenburg. Paul Koole, Gerard Nap, Frank Potjer, Judith Schieffelers, Yms van der Veen Meerstadt, Bert Venema. Steven van Vliet, Therus Vosmaer. Nico de Vries, Tineke Willemsen, Marion van Rand- wyk. 4 herexamen, 7 afgewezen. Van de 3de- naar de 4de-klasse: Mar jolein Beumer, Phlneke den Boer, Eduard Bomhoff, Rob Boonstoppel, Ineke Bouman, Geert van Gulik, San dra de Haan, Dik van der Hoek, Dick Hofstee, Hans de Jong, Rudolf Jan Kloek, Loes Korthals. Gerard van Krie ken, Jan Kuperus, Noortje Lambrechts, Hans Metz, Barbara de Meyere, Bram van Mourik, Baja van Oven, Els Quack, Caroline Schneyder, Hannie Smit, Otto Strack, Maarten van Traa, Robby Veld- huyzen, Piet de Vos. Ans Vrielink, Wybe van der Waard, Cees Waal. 1 her examen, 2 afgewezen. Van de 4de- naar de 5de-klasse: Gui de Bakema, Wander van den Berg, Hanneke Blindenbach, Bas Jan Deme- nint. Harm Drewes, Jan Willem Gast, Theo Geels, Tineke Hartman, Hans Hers, Hilda Krook, Rudy Kuyt, Robby van der Linden, Lenie Mussert, Irene Staverman, Wendy van der Ster, Nel- leke Turion, Pim Visser, Marbeth Beu- kema toe Water, Herman de Liagre Böhl, Rob Booij, Els van der Byi, Jooke van Doorn. Margreet van Dorp, Benno Gans, Jaap Goekoop, Wietske Haarsma, Oorri van der Horst, Henka Niessen, Nena Oosthoek, Arie Remmelzwaal, Peter Sohoonheim, Albert Vossepoel. 4 herexamen, 3 afgewezen. Van de 5de- naar de 6de-klasse: Jan Brouwer, Dorine Duyverman, Marian Flim, Evelien Goekoop, Annemargreet de Jong, Eveline Kleyngeld, Sietse Lefe- ber. Rien de Nie, Bram Rebers, Tysk van der Schilden. Jikke Schouten, Ans de Wilde, Annemarie Uhlenbeck, Gégé Callenbach, Hans Doeleman, Floris van Ginkel, Leen Guyt, Ad Harteveld, Adri Hoelen, Wim Huizinga, Alida de Jong, Maryke de Jonge, Ineke de Knecht, Frits Lahr, Rik Meyer, Henk Nijeboer, Wybo Oosterhoff, Jaap van der Sande, Beatrix Scheffer (voorw.), Suus Ver- hoekx, Ria Verhoogt, Jip van der Wind, Niek de Wolf, Kees Koch, Max Sprin ger (voorw.), 1 herexamen, 4 afgewezen.

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 4