Opgericht 1 maart 1860 Donderdag 9 Juli 1959 Derde blad no. 29790 Links onder deze foto de 18- jarige HBS-leerlinge Freddy Ver burg uit Amsterdam, die een prach tig plaatsje tussen de persfotogra fen had gekregen. Zij houdt er een mooie collectie foto's en verhalen over het Koninklijk Huis op na en had Prins Bernhard geschreven of hij niet voor een goed plaatsje voor haar kon zorgen. Zoals U ziet: tint kwam prima in orae. Rechts een opname van de krans- legging door Koning Boudewijn bij het Nationaal Monument op de Dam. Geheel links onder de in spectie van de erewacht na aan komst van het Koninklijk gezel schap bij het Paleis op de Dam. Geheel rechts onder een opname tijdens het bezoek aan het Rijks museum door de Koning, de Ko ningin. de Prins, minister Cals en burgemeester Van Hall. Het gezel schap bij ..De schuttersmaaltijd" van V-^ HeV. Op deze pagina brengen wij enige beelden van het bezoek van Koning Boudewijn van België aan ons land, dat gisteren een aanvang nam. Links boven de officiële foto welke gemaakt werd in het Paleis op de Dam. Rechts boven verlaten het Nederlandse Koninlijke Paar en hun Belgische gast het Amster damse stadhuis. Links een opname, gemaakt tijdens de rondvaart door de Amsterdamse grachten. Naast Koning Boudewijn burgemeester Van Hall van Amsterdam. Rechts bewonderen Koning Boudewijn, Koningin Juliana en Prins Bernhard het geschenk, dat burgemeester Van Hall namens Amsterdam aan bood in het stadhuis. In het midden van de pagina een aardige opname van Koning Boudewijn, gemaakt tijdens de rondvaart door de grachten.

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 5