Invloed van regenval deed zich gelden Laatste Berichten WOENSDAG 8 JULI 1959 Rundveeprijzen weer normaal Na de regenbuien van verleden week zyn de prjjzen op de rundveemarkt weer gestegen, omdat de aanvoeren kleiner werden. Op het ogenblik is het prijsbeeld weer normaal, alhoe wel het niet uitgesloten is, dat een nieuwe droogteperiode de markt enigszins zal verstoren. Aldus de voorzitter van het produkt- schap voor vee en vlees, de heer Joh. de Veer, vanmorgen in Utrecht op de openbare vergadering van het produkt- schap. Neemt Brazilië Fokkerfabriek over Reuter meldt uit Rio de Janeiro, dat het Braziliaanse Luchtvaartministerie het beheer van de Fokkerfabriek in Galaeo bij Rio overneemt en dat de fabriek toestellen zal blijven maken voor de Braziliaanse Luchtmacht. Een zegs man van het ministerie voor de Lucht vaart voegde er nog aan toe, dat de fabriek contractueel aan Fokker was afgestaan, maar dat het contract zal worden ontbonden aangezien Fokker niet aan de afleveringsvoorwaarden heeft voldaan. Deze zegsman verklaarde voorts: „Fokker zal in de toekomst niets meer met de fabriek te maken hebben". Na informatie bij de Fokkerfabrieken op Schiphol vernemen wij, dat men in Amsterdam van dit feit niet op de hoogte is. „Tiger Moth" op hol en totaal vernield (Speciale berichtgeving) iBij het afzetten vam de motor is van middag om half een een Tiger Moth van de Rijksluchtvaartschool op het vliegveld Eelde op hol geslagen. Met toenemende snelheid schoot het toestel over het platform. Het ramde 'n trans formatorhuisje en sloeg over de kop. Het toestel werd totaal vernield maar de leerling-vlieger kwam er ongedeerd uit. Helikopterwrak gevonden Vanmiddag om ongeveer een uur is het wrak van de gisteren in het Mars diep verongelukte Marine-helikopter „Delilah" boven water gebracht. In het wrak zijn de stoffelijke overschotten aangetroffen van de twee inzittenden. De stoffelijke overschotten zijn aan boord van de „Hercules" gebracht en naar Den Helder overgebracht. J. WESSELING SECRETARIS BEDRIJFSCHAP SLAGERSBEDRIJF. (Van onze Haagse redactie). Met ingang van 15 juli a.s. is be noemd tot secretaris van het bedrijf schap voor het slagersbedrijf wegens het aftreden in verband met het berei ken van de pensioengerechtigde leeftijd van dr. E- J. Tobi. de adjunct-secreta ris, de heer J. Wesseling. LEIDERDORP Zwemdiploma's Chr. Ulo Gistermorgen zwommen de leerlingen der Chr. ULO voor de diploma's A, B en C. Voor het diploma A waren 36 deelnemers ingeschreven en het werd behaald door 28 scholieren, afgewezen 3. niet opgekomen 5. Voor het diploma B, ingeschreven 38. slaagden 24 jongens en meisjes, afgewezen 1. niet opgeko men 13. Voor diploma C, ingeschreven 28. slaagden 16 leerlingen, afgewezen 8, biet opgekomen 4. Voor diploma A slaagden: Gerrie Roest, Elly de Raaf, Suus Plomp, Lia Rietveld, Nel Brinksma. Joke v. d. Graaf, Marry v. d. Vis, Sonja Petiet, Joke Verhagen, Ans v. Aalst. Jozien de Jong, Jannie de Wit, Winie Roest, Hans Starreveld, Kees v. Ginhoven, Kees Zonneveld, Piet Vernet, Piet Verra, Kees Moraal, Dick Nicolai, Sika v. d. Voort, Jan Holland, Louis Duleman, Jaap v. d. Burg, Dick Batelaan, Jaap Kronenburg, Henk Moraal en Oscar Snijders. Geslaagd voor B diploma: Tineke Nauta, Rina Meyer, Gerrie Roest. Elly de Raaf, Nel Brinksma, Ma rian Blijleven, Marry v. d. Vis. Sonja iPetiet, Minke Brinksma, Gerrie de Haan, Hennie v. Vegten, Gerda Roden burg, Dineke Roest, Max v. d. Kwaak. Kees v. Ginhoven, Kees Zonneveld, Dick Nicolai, Louis Dieleman, Dick Ba telaan, Piet Kruidenier, Piet de Jong, Jaap Kronenburg, Jan Kouwenberg, Joop Schipper. Geslaagd voor diploma C: Kees v. d. Zeeuw. Henny v. Muyden, Thys Wolthers, Wim Minnee, Reitze v. d. Giffen. Piet Langezaal Rudy Pom- mee, Gerard v. d. Reyden, Ad Velle- koop, Elly v. Gent, Corrie v. d. Wyn- gaard, Ria Braam. Willie Nievaart, Greet Meerburg, Marian Rijnsburger, Cobi v. Giffen. VOORSCHOTEN BURGERLIJKE STAND Geboren: Franciscus J. M.. zn. van H. J. ten Have en A. W. M. Niersman; Tl- tlana P., dr .van P. M. Schoen en H. Apltius; Johanna W.. dr. van W. Smit en A. Kassenberg; Elseflen E., dr. van J. A. Beer en F. E. Hogewoning; Catharina J. C.. dr. van C. Broeren en J. W. Th. Gerritsen: Martina H., dr. van G. van Nlmwegen en B. van Beek: Annelles. dr. van G. Kruijt en Ch. J. Roelfsema: Lam- bertus. zn. van L. ter Haar en G. Bogerd. Ondertrouwd: G. A. Drlehuijs en M. J. Verhorik; H. Th. J. Vogelaar en J. A. van Meijgaarden; C. J. Mol en J. R. Zuijder- duin: j. A. Klauke en E. J. Nouwens. Overleden: A. G. Boonekamp, 74 Jr., ftan. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Wouter, zn. van W. Reljchard en J. C. T. van Ruiten; Marieke, dr. van F. C. willemse en S. Zonneveld; Robbie, zn. van A. Faas en G. C. Verwoerd; Maritska Jo hanna, dr. van G. Kluivers en C. M. Montanus; Adrianus Jacobus, zn. van C. Van Beelen en G. W. Bogaards; Louise Gisela, dr. van G. Rosenboom en E. G. Vogel; Helena Catharina Sara, dr. van H. de Klerk en M. Owel; Franciscus Ja cobus, zn. van L. A. van der MeiJ en H. W. H. van den Burg; Dirkje, dr. van H. Krijgsman en D. A. Haasnoot; Cor nells. zn. van H. Krijgsman en D. Haasnoot; Philippus Johannes Fran cus. zn. van A. J. Nagtegeller en G. Box hoorn; Constance Louise, dr. van P. L. Portier en H. M. Douwes. GETROUWD G. Ravensbergen en J. G. E. Hoog- teljling. OVERLEDEN J. E. Slingerland. 55 Jr., echtgenote van A. Klein; J. van der Wilk, 33 Jr., man. Nederlander in opleiding bediening atoomschip Op 21 juli zal mevrouw Dwight D. Eisenhower in de Verenigde Staten het eerste koopvaardijschip, dat door kern energie zal worden aangedreven, de „Savannah" te water laten. Dit schip zal naar men verwacht in 1960 in dienst worden gesteld. Enkele weken geleden is een aantal technici uit verschillende landen naar Amerika vertrokken. Deze technici zullen een opleiding krijgen in de bediening van de „Savannah". Onder de uitgezonden technici bevindt zich ook een Nederlander, namelijk ir. M. Muysken, wetenschappelijk mede werker van het Reactorcentrum Neder land. Tezamen met collega's uit Dene marken, Engeland, Japan en de Ver enigde Staten, zal ir. Muysken een oplei ding van ongeveer vijftien maanden ont vangen. In de kosten van uitzending van ir. Muysken werd mede bijgedragen door de Nederlandse Stichting Kern voortstuwing Koopvaardij. Concert in „La Courtine" Gistermiddag heeft de Nederlandse militaire kapel uit het kamp van La Courtine. onder leiding van J. P. Klaro. een concert gegeven voor de bevolking van Limoges die zich in de „Jardin d'Orsay" in het centrum van de stad verzameld had. Brigade-generaal Lansade. comman dant te Limoges, bracht die waairdering voor het concert onder woorden. Met het spelen van het Franse en het Ne derlandse volkslied werd het concert be sloten. De kapel maakte vervolgens, ondanks de warmte, een rondgang door de voor naamste straten van de stad waarbij haar overal een harteliik onthaal door het publiek ten deel viel BROMFIETSER DOOR TREIN GEDOOD. Vanmorgen is op een onbewaakte overweg in Ellecom gem. Rheden tus sen de Steeg en Dieren een 19-jarige bromfietser uit Breukelen door een trein gegrepen en gedood. De politie vermoedt dat hij nog snel voor de nade rende trein de overweg heeft willen pas seren Gaat Chessman toeli naar de gaskamer Het Hooggerechtshof van Californië heeft eenstemmig de doodstraffen tegen Caryl Chessman bevestigd. Dit besluit kan het einde betekenen voor de 37- jarige gevangene, die elf jaar lang met succes een laatste gang naar de gas kamer van San Quentin wist uit te stel len. Hij bracht zijn zaak zevenmaal voor aan het Amerikaanse Hooggerechtshof. De plaatsvervangend procureur-gene raal van de staat Californië. Arlo E. Smith, zei verleden week. dat Chessman bijna alle mogelijkheden voor een be roep tegen zijn veroordeling voor 17 zware misdaden, waaronder twee ont voeringen-met-aanranding, heeft uitge put. Het Hooggerechtshof verwierp talloze, door Chessman naar voren gebrachte argumenten, waarvan het voornaamste was, dat de transcriptie van de notulen van zijn oorspronkelijke berechting fout was. De griffier tijdens deze berechting, E. R. Perry, stierf voor hy kans had zyn notities uit te werken. Chessman betoogde dat het onmogelijk voor een andere griffier was om de notities van Perry accuraat uit te werken. De volgende stap is het vaststellen van de datum van executie door het Hooggerechtshof van Los Angeles. Dit mag niet binnen 30 dagen na noch later dan 90 dagen na de verwerping van het beroep gebeuren. In de elf jaren, dat hij wachtte in de dodencel, schreef Chessman vier romans waarvan één een bestseller werd en de basis vormde voor een film. Twee boe ken, die geschreven werden ondanks een verbod, schreef hij op toiletpapier en carbonpapier, welke naar een uitge ver werden gesmokkeld. Chessman ver wierf zich bovendien een uitgebreide kennis van rechtskundige zaken. Oplegger botste tegen Bergland-Express Een stremming op het baanvak Horst- Deurne, die vanmorgen ontstond, door dat een oplegger op de met automati sche knipperlichten beveiligde overweg bij Deurne tegen de Bergland-express opreed, is om 10.52 uur weer opgeheven. De oplegger is eigendom van een bedrijf te Vught. De bestuurder was de heer J. van Boxtel, directeur van het bedryf. De wagen werd 30 k 40 meter meegesleurd en geheel vernield. De be stuurder kreeg een ernstige shock, was enige tijd onvindbaar, doch heeft zich later by de politie gemeld. STADSNIEUWS Leidse metselaar wegens „joy riding" veroordeeld Het Haagse Gerechtshof heeft een gevangenisstraf van drie maanden en een voorwaardelijke terbeschikkingstel ling van de regering opgelegd aan een 20-jarige Leidse metselaar, die in de kerstnacht van het vorige jaar met de auto van zijn werkgever is gaan joy- rijden en die daarby op de terugweg van Amsterdam naar Leiden, met een snelheid van 140 kilometer per uur vier keer over de kop is geslagen. De inzittenden bleven ongedeerd. De pro cureur-generaal had een half jaar ge vangenisstraf en ter beschikkingstelling van de regering geëist. Vliegtuigen van VS zullen Frankrijk gaan verlaten De V.S. hebben de permanente raad van de Noordatlantische Ver dragsorganisatie op de hoogte ge steld van hun besluit om de 200 jachtbommenwerpers die kernbom men kunnen vervoeren, zonder verder uitstel van hun bases in Frankrijk naar Engeland en West- Duitsland over te brengen; dit is vandaag in NAVO-kringen te Parijs verklaard. Het besluit, dat voortvloeit uit de weigering van Frankrijk om kernwa pens op Frans gebied toe te laten, is door Randolph Burgess, de Amerikaan se permanente vertegenwoordiger bij de NAVO, hedenochtend op de wekelijkse vergadering van de permanente NAVO- raad bekendgemaakt. Een Amerikaanse zegsman in Parijs verklaarde dat de Ver. Staten „de tac tische kernwapens scherp willen hou den" nu ae toestand tussen Oost en West als gevolg van de kwestie-Berlijn en de Geneefse ministersconferentie gespannen is. Het betreft hier F100 Supersabre straaljagers die zijn gelegerd op vlieg velden te Chaumont. Etain en Toul in Oost-Frankrijk. In de afgelopen maanden hebben de Ver. Staten vruchteloos met Frankrijk onderhandeld over voorwaarden voor opslag van Amerikaanse tactische atoombommen in Frankrijk. De Fran sen willen hierin alleen toestemmen als zij medezeggenschap over het eventuele gebruik van deze wapens krijgen. Verkiezingen in de V.A.R. In de Verenigde Arabische Republiek zyn vandaag acht miljoen kiezers - 6.5 miljoen in Egypte en 1.5 miljoen in Sy rië - naar de stembus gegaan voor de eerste fase van de vorming van een Na tionale Vergadering, waarvoor president Nasser uiteindelijk de leden zal aanwy- zen. De enige partij in het land is die van de Nationale Unie, die zich ten doel heeft gesteld een „socialistische, demo cratische en coöperatieve maatschappy" te vormen en „de missie van het Arabi sche nationalisme" te volbrengen. De kiezers zouden vandaag uit 120.000 kan didaten provinciale raden van tezamen 39.000 leden kiezen. Hieruit zal een al gemene raad worden gekozen. President Nasser zal tenslotte uit de leden van deze raad de nieuwe Nationale Vergade ring samenstellen, die een grondwet moet opstellen ter vervanging van de voorlopige constitutie, die werd afge kondigd na het samengaan van Egypte en Syrië in de Ver. Arabische Republiek in februari van het vorige jaar. Kiezers die zonder geldige reden thuis blijven kunnen een boete van een pond (ongeveer tien gulden) krygen. Het dra gen van vuurwapens was in de provincie Syrië vandaag verboden. De einduitslag van de verkiezingen wordt eerst vrydag- avond verwacht. Jeugdige grotonderzoekers in Frankrijk vermist Drie jeugdige onderzoekers twee jongens van 19 en een meisje van 18 jaar worden vermist nadat zij dins dag zeven km ten noorden van Toulon, in een grot waren gegaan. Nasporingen hebben tot dusver geen resultaat gehad. Later meldde Reuter, dat de jongelui door reddingsploegen zijn gevonden. Het meisje is lichtgewond. Een der jongens is zwaar gewond. Zy zyn beiden naar buiten gebracht. De andere jongen be vindt zich nog in de grot op een diepte van 105 meter. Men gelooft dat hij by een val een schedelbreuk heeft opge lopen. Nicolaas, het 22-jarige nijlpaard I wordt onder handen genomen door i weitje, gezien de omvang van deze van de dierentuin Ie Manchester, ae tandarts. Een hachelijk kar-1 enorme tanden. Rondom de veemarkt (Van een deskundige medewerker). Er is in de afgelopen week een dulde- ïyke ommekeer ten gunste in de vee handel gekomen, al is er dan ook vooral voor het hoog gelegen land nog lang niet voldoende regenwater gevallen. De aanvoeren werden echter al da- delyk wat teruggehouden en vooral op de slachtveemarkten heeft zulks op de pry- zen een zeer merkbare invloed gehad. Met een aanbod van even 700 runderen, tegenover 1240 stuks op de maandag te voren werd de Rotterdamse markt vlot geruimd en lagen de prijzen tussen f 50.- en f 100.- per stuk hoger. Ook de andere markten gaven bij kortere aanvoeren en williger handel duidelyk hogere pryzen te zien. De Leidse markt werd bij een aanbod van 250 stuks slachtveel ook vlot ter geruimd en onze noteringen gingen naar gelang de kwaliteit zeker tot 15 k 25 cent per kg. geslacht gewicht om hoog. Leeuwarden en Zwolle waren ook „stukken" duurder dan de week tevo ren. Ondanks de krapte aan gras zijn de weidebeesten toch goed gegroeid. Ze zyn meest in prima conditie en het gewicht valt dan ook veelal erg mee Voor de guste koeien werden ook alweer wat steviger prijzen gevraagd, doch hierin bleef de kooplust toch nog erg rustig. Gebruiksvee, als melk- en kalfkoeien werden in het algemeen zeer matig aan gevoerd en hiervoor bestond een ruimere belangstelling, zodat de prijzen evenals het slachtvee in opwaartse beweging wa ren. Voor export wordt echter de laatste weken vrijwel niets gekocht. Tenminste geen gebruiksvee. Wel wordt momenteel wekelyks tussen de 200 en 300 ton fijn rundvlees uitge voerd, hoofdzakelyk naar Frankryk. Ook is er een levendige export van fyn kalfs vlees, waardoor de vette kalverenmarkt ondanks vrij grote aanvoeren geregeld in evenwicht kan blyven en de prijzen voor redelyke tot eerste kwaliteit zich tussen f2.40 en f3.per kg. levend gewicht blijven bewegen. Licht goed aflopende naar circa f 2.— en een extra best exem plaar gaat soms flink boven f3.De nuchtere kalveren werden ook weer goed opgenomen tegen de oude prijzen. Zware tot fl.80 en middelzware soorten rond fl.50, licht goed beneden 40 kg. levend gewicht aflopend naar f 1.30 per kg. Op de wolveemarkt werden zowel de oudere schapen als de zuiglammeren in het algemeen williger verhandeld, tegen styvere pryzen. Men betaalde van f3 tot #5.per stuk meer dan de week tevoren. De weidelammerenhandel is aan het aflopen, doch we willen er wel op wijzen dat de uitvoer van schapen en lamsvlees momenteel al weer sterk toe- MARKTBERICHTEN WOERDEN, 8 Juli. Kaasmarkt. Aan voer 141 partyen. Notering: le kwal. f2.15—2.23, 2e kwal. f2.05—2.14, extra kwal. tot f2.34 .Handel kalm. In Bisley in Engeland worden wed strijden gehouden van de Engelse stkuttenverenlging. Marinier John Day had als supporter zijn vier jarig dochtertje meegenomen, dat een zeer scherp waakzaam oog hield op de prestaties van haar vader. neemt en de afzet er voor het najaar zeer gunstig uitziet. Met Frankrijk is men tot een gunstige overeenstemming ge- komen. De varkensmarkt toonde over de gehele linie voor de vleessoorten een vaster beeld. Gemiddeld een paar cent per kg. opwaarts, doch voor de vette en zware soorten bleven de pryzen onveranderd. Biggen en lopers even meer kooplust en ook gemiddeld even vastere prijzen. Op de paardenmarkt was een rustige stemming in de handel, doch bij matige aanvoeren bleven de oude pryzen stand houden. BEURSOVERZICHT „Lokale" fondsen vast AMSTERDAM. 8 JULI De handel was vandaag weer van zeer kleine afmetingen; de koersen lieten slechts bescheiden schommelingen zien. Bijzonder nieuws uit het bedryfsleven was er niet. ook in New York waren de zaken kalm verlopen. Dit neemt niet weg dat Amerika vast gestemd blyft, Officiële opening dijk naar Marken Het hoofd van de dienst Zuiderzee werken. ir. F. J. B. G. Geers, zal op 10 juli om elf uur de weg op de verbin- dingsdam naar Marken officieel ope nen. Na deze korte plechtigheid zal het gezelschap, dat daarbij aanwezig zal zijn, zich begeven naar het nieuwe par keerterrein. dat tegelijkertyd met de weg gereed gekomen is. Dit parkeerter rein zal worden ontsloten door de bur gemeester van Marken, de heer B. G. van Hout. De plechtigheden zullen worden opgeluisterd door zang- en mu ziekkorpsen en door demonstratie van het Marker volksdansgezelsohap „Zui derzee". Ben Goerion met vakantie Premier Ben Goerion van Israël heeft zyn zakenkabinet meegedeeld, dat hy van plan is morgen voor veertien dagen met vakantie te gaan. De minister van Financiën Levi Esjkol. zal tijdens zijn afwezigheid de kabinetsvergaderingen voorzitten. Ben Goerion zal zijn vakan tie in een hotel aan de kust doorbren gen. hetzelfde kan men in menig opzicht ook van de Amsterdamse markt) zeg gen. Immers, ondanks het gemis aan grote kooporders blykt de ondertoon van de markt wel zo stevig en gezond, dat zelfs een lichte belangstelling van kopers al tot hogere koersen aanleiding geeft. Vandaag waren het niet zo zeer de internationale fondsen die de belang stelling trokken. Aku was aan de vaste kant en kalm. Philips prijshoudend, evenals Unilever. Kon. Olie was licht aangeboden .alles binnen zeer beperkte affaire. Daarentegen waren diverse lo kale industrieën gevraagd en vast ge stemd. Deze blyken voortdurend kopers te trekken. Zo zyn b.v. de bieraandelen in sympathie met de temperatuur, zeer gevraagde fondsen, vooral Heineken, die opnieuw vast was. In de textielsec tor blijft Spanjaard aangeboden en was vandaag opnieuw lager. Bepaald willig waren aandelen Bataafse Aannemings maatschappij die opliepen van 240 tot 260 bieden. Erdal was zeer vast op het verslag. Op de Scheepvaartmarkt viel weinig te beleven maar Kon. Boot was goed pryshoudend. Indonesische waar den verdeeld en stil. Deli oplopend tot f177. Nederlandse Staatsfondsen ongeani meerd. WISSELKOERSEN Londen 10.60^-10.60% New York 3.76%. Montreal 3.95%-3.95% Parys 76.77%- 76.87%, Brussel 7.55%-7-55%, Frankfort 90.19 %-90.24%. Stockholm 7286%- 72.91% Zurich 87-49-87.54 Milaan 60.75% -60.80%. Kopenhagen 54.77-54.82, Oslo 52.96%-53.01%, Wenen 14 59%-14.60%, Lissabon 13.21 %-13.23, Ankara 3.76%- 3.77 y4. Beurs van Amsterdam Woensdag 8 juli ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad f. 1000.— Vorige Slotkoers koers v. heden Ned. '58 4% 100* 100* Ned '59 4% 100A 100,V Ned. '53 3% 93% 93 Grootboek obi. 3% 80% Ned. '47 3% (3) 921! 9211 Ned. *51 3% 931 i B 93% b *ed. '53 (3%) 92% 92% Ned. '56 3% 92% 92% Ned '48 3% 88% Ned '59 4% 98*GL 9711GB Ned '54 3% 88% 88% Ned '55 I 3% 88* 88,V Ned. '55 II 3% 91 90% Ned. '37 3 91% 91 Dollarlng '47 3 91% 91% Investeringscert 3 96% GB Ned. 62-64 3 98GB 9743GB Indië -37 A 3 92% 92 Grootboek '46 3 89% Ned WB. 6% 112 112 ACTIEVE AANDELEN Clt. Handl. en Ind. B. 40 40% Nat. Handelsbank 148GB 148 Ned Handelmy231GL 235 Amst. Rubber 94 92%GB H.V.A153GB 151% Senembab 194GB 194GB AK.Ü360GB 364% Berkel's Patent (v.) 260GB 257 Calvé Delft cert. 564 557 Dell My.en (Ver.) 175GL 176GB Kon. Pap v. Gelder 229 227% Hoogovens cert540GB 540GB Müller en Co. N3. 309 310 Ned. Kabelfabr400GB 400 Philips 646GB 644% Philips pref244% 244% Unilever 583% 584 Wilton Feyenoord 203% Biliton 2de r 263% 260 Dordtse Olle gew. 711% 698 Kon Olie (f20.—) 159.60 157 idem (50 k t 20 158 156GB Holl Amer iyn 156 156% Java China Paket 147% 148 K-L-M 125.50 125 Kon Ned Stmv My 153GB 154%GB Kon Paket My 129% 130 Stoomvaart My Ned 153 154 Nievelt Goudr cert 123 %GL 123% v Ommeren cert. 249GB 248% Kon Rott Lloyd 130 Ned Scheepv Unie 129% 130 NIET-ACTIEVE OBLIGATIE Prov.- en Gem. leningen A'dam '47 (3%) 3 93% Idem '48 (3%) 93% R'dam '52-1 (4%) 98% Idem *37 I-III (3%) 94 94% idem '38-1 (3%) 94 94% Bankwezen Bank N. G "58 (5%) 104% 104% id. N.WB '52 (4%) 99 Industr. Obligaties Philips Dollarlng *51 97% 97% Premieleningen A'dam '53 3 100 L 100L A'dam '51 2% 86% 86 A'dam '56 I 2% 80% 80% A'dam '56 II 2% 95% Eindhoven '54 2% 81 80% Enschede '54 2%.... 81 81 Den Haag '52 I 2% 89% Idem II 2% 87% R'dam '52 I 2% 89 87% Idem n 2% 90 Idem '57 2% 99 92 Utrecht '52 2% 093^ 99 Z.-Holl 1957 2% 95 4 9514 NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Credietinstellingen Robeco 208 208 50 Amst. Bank 319% 312 HB.U eert 239% 239% Rott. Bank 272% 270 Twentsche Bank 248 246 Industrie Ondernemingen Albert Heyn407 Borneo Sum. H. My. 66% 65 Ned. G. en Sp. fabr. 265 267% Kon. Ned. Grofsm. 137 138 Internatio133 132 Int. Kunststoffenind. 51 49 Leidse Wolspinnery 358 L 358 Rott. Droogdok My. 590 590 Sikkens Lakfabr. '53 554 553 Ned. My Walv.vrt. 110 110 Zaalberg 109 109%GB Spoorwegen Dell Spoorweg My. 8% Amerik. fondsen Canadian Pacifio R. 29% 30* Intern Nickel100% 99% Anaconda 64% 62%e.d. Bethlehem Steel 58% 57% Cities Service 54 54% General Motors 56 57% Kennecott103% 104% Republic Steel 79% 79% Shell OU 78 78% Union Pacific 34% 34% Un States Steel 104% 103% Nog enkele fondsen uit Lelden en omgeving Aandelen 7/7 Edelmet. Kon. AA 69 69% Pref. w.a. idem 76% Electrolas B 402GB 294GB Holl Constructie 405GB 409GB Ing bur v Bouwnyv 229% Ver. Touwf abrieken 250 250 Wernlnk's Betonm 121 122% Van wyk Textiel 76 77GB

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 9