De nieuwe mode lokt en lonkt ga maar kijken bij ontdek het nieuwe, het verrassende, het plezierige. Ga daar kijken u in alle opzichten beter slaagt! waar Voorjaar 1959 geeft de swagger een nieuwe lijn. Kijk naar Parijs... kijk naar onze nieuwe k mantelcollectie. A Swaggers zijn nu van kamgaren piqué! Kleuren: V^Piarine"gec'"§r^ge- ivoor. Maten 36 t/m 44 vraag naar LAMPION Lampion is een nieuwe collectie „kleding voor teenagers", herkenbaar aan een paars label en exclusief verkrijgbaar in alle Lampe-zaken in Nederland. Dubbel profijt van één model. Japon met jasje, uw voorjaars ensemble bij uitstek. Hulde voor de stof: linnen! Kleuren: marine-lipstick-beige-aqua. Maten: 38 t/m 44 Kinderblazer van zuiver wollen Feltine. Sterk. Leuke konijn- knopen! Kleuren: royal -bleu-rood- geel-mosgroen. Naar grootte: 19.75-35.75 De favoriete stof voor kinderrokjes: Terlenka! Leuk die ruiten onder een effen blazer. Kleuren: blauw/groen rood/groen. Naar grootte: Wollen kinderblazer in „grote-mode" strepen. Grappig model, geheel gevoerd. Kleuren: blauw/zwart - rood/zwart - geel/antraciet. Naar grootte: 17.75-26.75 Kinderrokje met leuke stolpplooien en afneembare galgjes. Elastiek in tailleband. Kwaliteit: 70% Terlenka-30% rayon. Kleuren: koren - middengrijs - geel - wit. Naar grootte: 8.-- 17.- Strcepdessins zijn mode voor de jeugd. Katoenen jurkje zonder mouwen van ijzersterke twill met ingeweven streep in verschil lende kleuren! Naar grootte: 12.95-18.75 elk model op alle afdelingen van 100 kwaliteit op perfecte pasvorm wordt speciaal gelet en wat een grote collectie prettige service, zoals u het wenstMmi Linnen bouclé is „stof met effect" en uitermate geschikt voor plezierige pakjes. Kort jasje met drie groir knopen en wijde rok. Creatie: Lampion' Kleuren: gcel-linde-bleu-royal-koraal. Vanaf maai 36 Leiden Taille op de juisio plaats tussen rok en slank makend lijfje. Structuur-katoen geeft jeugdig effect. G«oie strik. Creatie: Lampion! Kleuren: koren-maïs - steenrood - aqua. Vanaf maat 36 ook voor meisjes- bakvis- en teeti-agerkleding Amsterdam - Utrecht - Eindhoven - Arnhem - Hilversum - Haarlem - Breda- Rotterdam binnenkort ook in Alkmaar

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 12