Aardige en spannende strijd sloot L.F.C. niet verdiende 2—0 zege af Belg André Nelis weer onbereikbaar voor de andere Finniollenzeilers Uiis Er bleven vele kansen onbenut! Verrassende zege van Laagwater in sterk Flying Dutchman-veld Deze u'eek vierde Altior tegen LDWS een ivaar schuttersfeest LOCOMOTIEF SITUATIE BIJ DE RESERVES DINSDAG 31 MAART 1959 Kanaries zongen op Houtrust het hoogste lied (Van een onzer verslaggevers) De héél kleine kans, die L.F.C. theoretisch bekeken nog heeft op een kampioenschap, werd in ieder geval op paasmaandag volledig bewaard. De gehele wedstrijd op het aloude Houtrust in Den Haag waren de Kanaries tegen H.B.S. sterker en hoewel er vele doelrijpe kansen op de mooie gras mat bleven liggen, stapten Neuteboom c.s. met een 2—0 zege het veld af. Deze twee winstgevende treffers vielen eerst in de tweede helft van dit aardige duel dat doorspekt was met vele spannende momenten. Jammer was dat in dit sportieve partijtje de HBS-er De Groot na een ongelukkige botsing het veld moest ruimen wegens een verwonding aan het hoofd. leer nèt achter. De thuisclub probeerde het met enkele verre schoten maar óók dit bracht geen resultaten. Toen kreeg LFC over links een corner, maar het was v. d. Land, die het leer keurig wist te onderscheppen. Zo golfde het spel snel van doel tot doel, totdat na 20 minuten spelen Jer ry Neuteboom het leer ver naar vo ren zond. Er volgde een vlotte combi natie over de rechtervleugel en het was tenslotte v. d. Heijden, die met een fraai boogballetje 01 voor de Kanaries liet aantekenen. Binnen de minuut vergrootte LFC reeds haar voorsprong. Uit een fraaie pass van Wim van Kampen gaf Willy Nachtegeller met een schuiver Van der Land het nakijken: 02. Hierna viel, zoals wij al aantekenden, De Groot uit en kwam een invaller het team weer compleet maken. Het bracht voor de Kraaien echter geen verande ring meer in de stand. Wèl dachten wi) Dubbel blank Binnen enkele minuten had HBS twee en LFC één corner genomen, maar het liep allemaal op niets uit. Wèl zagen wij een mooie omhaal van Siera doch het leer viel net achter het heiligdom van Tom v. d. Land. HBS probeerde vervol-" gens over rechts tot een doelpunt te ko men. De opgezette aanvallen waren ech ter wèl leuk om te zien, maar de Kraaien misten een speerpunt om het tot een doelpunt te brengen. Oók Slin gerland kreeg een prachtige kans. maar v. d. Land stond hem als laatste man in de weg. Twee corners voor HBS le verden óók al geen resultaat op. Toen brak er een moment aan dat een ieder dacht „daar gaat ie", maar het schot vertrok iets te laat en weg was de kans voor LFC. Wèl probeerde HBS zo nu en dan het spel te verplaatsen, maar de kansen die voorkwamen smoorden in de veilige handen van de uitstekende doel man Gijsman. Spoedig kwamen er weer aanvallen van LFC, meestal over rechts door v. d. Heijden geleid met W. van Kampen als goede schakel. Maar óók zij wisten (nog) niet de juiste richting aan hun schoten te geven. Éénmaal had v. d. Land nog de grootste moeite met een fel, laag schot, van Willy Nachte geller en gaf Wim van Kampen een voorzetje inplaats van zélf te schieten. En zo gingen vele doelrijpe kansen ver loren en brak de rust aan met blanke stand. Vlotte tweede helft De eerste corner na de thee was voor LFC, maar v. d. Heijden plaatste het dat LFC zijn voorsprong zou vergroten, maar het keiharde schot van Jan Neu teboom scheerde de deklat. Met deze wapenfeiten zullen wij maar besluiten en gingen de puntjes verdiend mee naar de Sleutelstad. Reserves KNVB BETAALD VOETBAL Res. 2e-divisie B: Xerxes 2—rUVS 2 2—1; EBOH—For tuna (VI.) 2 1—0; Velox 2—ON A 2 afg.; DOS 2—DOSKO 2 afg. AMATEURS Res 2e-klasse A: HW 2—HBS 2 afg. Res. 3e-klasse A: Blauw Zwart 2 LFC 3 42; Lugdunum 2Roodenburg 2 afg.; WSB 2—Alphen 2 afg. Res. 3e-klasse B: UVS 4Wassenaar 2 afz. ZATERDAGVOETBAL Res. 2e-klasse: SSS 2—NSW 2 2—0; ARC 2Rijnsb. Boys 2 41; Zwaluwen 2—DO TO 2 1—1. Res. 3e-klasse A: RCL 2Semper Al- tius 2 afg.; Leiden 2—CSVD 2 afg.; SHS 2Rijnsburgse Boys 3 afg. De Nederlandse scheidsrechter Chris van Laar is uitgenodigd om op za terdag a.s. te Brussel de interland- basketballwedstrijd België Spanje te leiden. Als tweede scheidstechter werd aangewezen de Fransman Baude. Doelman Piet Kraak leidt dit voet baldansje voor het heiligdom van Elinkwijk. Overigens, de Utrechte naren hadden wel reden tot dan sen: een 40 zege op Sportclub Enschede. Paasivedstrijden op Loosdreehtse Plassen Alplien won „maar" met 3—2 van WSB Alphen heeft de thuiswedstrijd te gen WSB met 32 gewonnen, maar met die drie doelpunten is slechts een schimmetje van het aantal traaie kansen benut. Wim Boon, Rinus Tui- nenburg en Frits Dussehoten kregen droomkansen, maar ze bleven onge bruikt liggen. Waarmede we tevens willen zeggen, dat de Bavomensen er met deze nederlaag nog erg genadig zijn afgekomen. Reeds direct na de aftrap ontwikkel de de thuisclub met het windje in rug een serie aanvallen, die de VVSB-ckfen- sie slechts met de grootste moeite de baas kon. Telkens stichtten Boon en Van Oort met goede voorzetten verwar ring in de Bavogelederen, maar het duurde nog vrij lang eer Frits Dus- schoten er met een goed gericht schot 10 van maakte. Kort daarop trof een kogel van hem de paal en ïuinenburg had net iets te lang nodig met schieten. Aan de andere kant trof Koomen het kruis van het doel en dat was dan ook werkelijk en enige keer, uat doelman Jansen in de eerste helft zijn doel in i ernstig gevaar zag. Na de rust startte Alpaen opnieuw j overrompelend. De Noordivijkeriioutse I verdediging geraakte in paniek. De linksachter plaatste zelfs in eigen doel. i toen Van Oort weer een van zij^n scher- I pe voorzetten losliet (20). Kort daarop bewees de pittig en in hoog tempo spe lende Alphense ploeg, dat het ook op eigen kracht kon roeien. Wim Boon schoot een voorzet van Van Oort hard en zuiver in (30). Een stevige overwin ning leek in het vooruitzicht. Maar iuist dit vermoeden werkte weinig inspire rend, terwijl WSB daarentegen zich schrap zette. Langzaam maar zeker na men Nederstigt c.s. het middenveld in handen en toen de kleine linksbinnen er 31 van gemaakt had. werd het nog even spannend. Wim Boon moet nog nachtmerries hebben over de wijze waarop hij daarna voor liet verlaten doel nog overlepelde. Een laatste krachtsinspanning van de gasten werd beloond met een doelpunt van Koomen, maar daarna kregen zij geen kans meer De thuisclub had een ongetwijfeld ver diende zege behaald. Teylingen liet tweemaal een voorsprong glippen Op eigen terrein heeft Teijlingen tweemaal een moeizaam verkregen voor sprong moeten afstaan om tenslotte nog te moeten toezien, hoe de Foreiholte- linksbinnen zijn ploeg een overigens alleszins verdiende 23 overwinning bezorgde. Door Nic. Zoet kwamen de roodzwar ten voor de rust tot een 10 voorsprong, hetgeen beslist geflatteerd was. Doelman Gielen had zijn doel alleen met goede hulp van het houtwerk blank kunnen houden. Een misverstand in de defensie va.n de thuisclub buitte de Voorhoutse midvoor handig uiit. Maar Nic. Zoet be nutte een voorzet van Frans van Kes- teren en opnieuw hadden de Sassemers de leiding. Foreholte sprak daarna alle beschikbare reserves aan. Met goed suc ces. Dank zij treffer van midvoor en rechtsbinnen werd de winst in veilige haven gezeild. ROLHOCKEY „Coupe des Nations" voor de Spanjaarden Spanje heeft in Montreux het landen rolhockeytoernooi om de „Coupe des Nations" gewonnen. In de laatste ronde versloegen de Spanjaarden Zwitserland met 63. Duitsland klopte Engeland met 62 en Portugal won van Italië met 6—1. De eindstand luidt: 1. Spanje 14 pnt. doelgemidd. 41—9; 2. Portugal 10 21—9; 3. Zwitserland 9 32—21; 4 Italië 9. 22—18; 5. Duitsland 7, 24—21;' 6. Engeland 4, 17—30; 7 Ne derland 3. 12—30; 8. Frankrijk 0. 5—36. De uitslagen van Nederland gedurende het weekeinde waren; Nederland—Enge land 2—2 '2—0); Nederland—West- Duitsland 0—6 (0—2); Nederland Por tugal 1—5 (0—1); Nederland—Frankrijk 3—1 (O—0). ÜftË (Van onze zeilmedewerker) Voor de derde maal werden op de Loosdreehtse Plassen de paas- wedstrijden in de Flying Dutchmanklasse en de Finnjollen gevaren. Het is nu langzamerhand een traditie geworden: op Loosdrecht wordt het Europese wedstrijdseizoen geopend! Deze wedstrijden verdienen wel zeer het predicaat „internationale" want niet minder dan 21 buitenlanders waren met auto en boot naar de Loosdreehtse Plassen gekomen, onder wie cracks als Rolf Mulka die in 1956 en 1957 wereldkampioen Flying Dutchman werd, Adrian Jardine (Eng.), de bekende Finnjollenzeilers André Nelis (Belg.) en Harold Eriksen (N.) ken kwam hij al spoedig Huurman op de spiegel die ten slotte voor dit grote Belgische geweld het hoofd moest bui gen. De uitslag was: 1. Nelis, 2. Huur man, 3. Hans Kammerer (D.), 4. Bill Dotsch (B.), 5. J. J. Gillard (B.), 6. Ha rold Eriksen (N.) (die met een geleend schip voer) en 7. Hans Sleeswijk. Op de 2e paasdag moesten 2 wedstrij den gevaren worden. Het weer was in de ochtend beslist niet aanlokkelijk. Het regende, maar er stond een behoorlijk windje, hetgeen weer veel vergoedde. De ochtendwedstrijd van de Flying Dutch man had een totaal ander verloop, dan men verwachtte. De beide kanshebbers Jardine en Mulka kregen beiden in de loop van deze wedstrijd de zelfde pech, namelijk breuk van een sluiting van de fok. Mulka moest hierdoor na een pro visorische reparatie toch uit de strijd, Jardine zette de wedstrijd met een grote achterstand voort en zeilde hem uit. De Duitser A. Rehder had in het eerste kruisrak de leiding verworven, maar aan het eind kort voor het ronden van het merkteken was het even zeer span nend. Rehder beliep het merkteken over stuurboord en gaf daardoor aan Heike Blok en Bart Kraan, die boord aan boord lagen, de kans hem met bakboord aanlopen knel te zeilen. Zij draaiden echter beiden te laat. Later in de race moest Rehder evenwel het strijdperk verlaten door stuurboord-bakboord met Bart Kraan. Een verbeten strijd werd nu gestreden om de eerste plaats tussen Blok en Kraan. Tot aan de boei bij de Driesprong lag Blok in de leiding. Kort voor het ronden gijpte hij een seconde te laat, waarvan Kraan dankbaar profi teerde. Kraan werd eerste voor Blok, W. M. Peacock (Eng.), Jan Schoone- veldt en Ferry Laagwater. Voethal in Afdeling Leiden (Van onze L VB-medewerker) Het paasprogramma is grotendeels in het water gevallen. Het vocht, dat Plu- vius in rijke mate uitstrooide, was voor de meeste terreinen teveel. Slechts in Langeraar behoefden de voetbalenthou siasten niet teleurgesteld te worden. Zij konden zien, hoe hun favorieten een schuttersfeest tegen LDWS vierden. De 70 zege zegt voldoende. In Stompwük bjj de Boys beleefde de Oranje Groen-doelman Vogelenzang een zure middag, hoewel zijn ploeg met 23 won. Maar Vogelenzang zelf had aan deze winst part noch deel. Hij leefde in de veronderstelling, dat de strijd om half drie zou beginnen en toen hjj op het Geen protesten bij nieuw reglement Het weer liet zich op de le paasdag, waarop een wedstrijd gevaren werd wel van zijn beste kant zien. Gesloten ging het Flying Dutchman- veld halfwinds naar het eerste merk teken. Ulrik Jager had de leiding, maar in het eerste kruisrak na het ronden van de boei bij de Driesprong, maakte Adrian Jardine een buitengewoon goede slag, die hem de leiding opleverde. G. A. S. Jongeneel zeilde in tweede positie voor Mulka, Frank Robert Kalff en Guus Bierman. J. Helder was terugge vallen maar kwam op de ruime rakken weer opzetten en nestelde zich op de vierde plaats. Intussen was Mulka op 45 seconden achter Jardine gekomen en een grootse strijd ontketende zich. Hel der maakte het Mulka zeer moeilijk en beiden bedreigden Jardine, die zich rustig en meesterlijk verdedigde. In het laatste rak liep Jardine nog wat uit, maar hij finishte verkeerd. Tijdig zag hij nog zijn fout in en hij werd toch als eerste afgeblazen voor Mulka, Helder, Kalff, Jan Schooneveldt en Ferry Laag water. Slecht gestart De eerste start van de Finnjollen op le paasdag verliep niet best voor Nelis, Hans Sleeswijk en Bill Dotsch (Belg.) die allen teruggeroepen werden wegens te vroeg starten. Jack Huurman had toen het heft in handen en aan het eind van het kruis rak lag hij goed voor op de Belg Gillard en Hans Willems Maar in dit zelfde kruisrak had Nelis het klaargespeeld door het gehele veld heen te varen naar de vierde plaats. Op de halfwindse rak Flauwe wind In de beslissende middagwedstrijd in de F.D.'s flauwde de wind gedurende Drieëndertig zeilers namen deel aan de strijd in de Flying Dutch- man-klasse. Voor de wind leverden zij dit fraaie plaatje op. het kruisrak steeds meer af. Laagwater profiteerde goed van al de schiftingen en ging met een kleine voorsprong op Jaap Helder, Hansruedt Hotz (Zw.), Jan Schooneveldt en Adrian Jardine het spinnakerrak in. Laagwater wist zich mooi te handhaven in deze wedstrijd, die later door het geheel wegvallen van de wind afgekort werd. Achter Laag water werden Jaap Helder, Jardine, Jan Schooneveldt en Guus Biermann afge blazen. Zo won Laagwater op een verrassende wijze de hoofdprijs het befaamde Loos dreehtse Ei met 110 p. voor Jaap Helder 104 p. en Jardine 102 p. In de Finnjollen toonde André Nelis in de och tend wedstrijd van de 2e paas dag al zijn niet geringe strijdlust en hij bezette de gehele wedstrijd de eerste positie. Wel werd hem het leven zuur gemaakt door Koos de Jong. In de kruisrakken kon Nelis, de Rotterdam mer geen moment loslaten en voortdu rend klapten de beide vechters op elkaar. Achter deden Sleeswijk en Wim Maarse het zelfde, maar Sleeswijk kon zich ten slotte vrij maken van Maarse. De volg orde bij de finish was: 1. Nelis, 2. De Jong, 3. Sleeswijk, 4. Dotsch (B.), 5. Maarse, 6. Harold Eriksen. Te vroege start In de middagwedstrijd moest Nelis, die een grote voorsprong in het klasse ment had met zijn twee overwinningen, weer terug wegens een te vroege start, ditmaal met Wim Maarse. Nu vormde zich een kopgroep bestaan de uit Hans Willems, Koos de Jong en Hans Sleeswijk. Voor-de-winds nam Sleeswijk de leiding in handen en by de afgekorting werd hij als eerste afge blazen voor De Jong, Huurman, de Belg Gillard en Hans Willems. In het klassement werd Nelis ook voor 1959 hoofdprijswinnaar met 100 p., voor Hans Sleeswijk met 90 p., De Jong 87 p., Huurman 83 p. en Hans Kamme rer 75 p. Deze wedstrijden die een interes- I santé krachtmeting vormden in twee I der drie Olympische klassen waarin Nederland zal uitkomen in 1960 wer den gevaren ouder het nieuwe wed strijdreglement dat op 1-1-1959 van kracht werd. Er vielen in deze wed- I strijden echter geen protesten, zodat wel duidelijk is, dat dit nieuwe regle ment, dat de zaken veel eenvoudiger stelt, en de jachten een grotere bewe gingsvrijheid geeft, een goede verbete ring is voor de wedstrijdzeilerij. WIELRENNEN Piet Da.nen winnaar in het Amsterdamse Bos Piet Damen snelde zaterdagmiddag in de eerste van de vier wedstrijden om de „Grote Locomotiefwisselprijs" na 150 vrij eentonige kilometers langs de zon overgoten Bosbaan alleen over de finish. Aoht seconden achter hem veroverde Piet de Jongh een fraaie tweede plaats voor Jan Westdorp en Michel Stolker. Piet Rentmeester en Coen Niesten, die in de laatste ronden voor het peleton uitgereden hadden, zagen him moeite beloond met een vijfde en zesde plaats. Slechts enkele meters achter hen won Joop Captein zijn eerste sprintduel van Peter Post aan het hoofd van het pele ton. In de laatste van de 30 ronden om Europa's mooiste roeibaan had Damen zich losgemaakt van zijn drie makkers, die nog geen 10 kilometer voor het einde met hem de beslissende stoot hadden toegebracht. Dat was gebeurd kort nadat de vlucht van Leo van den Brand. Hein van Breenen. Van der Horst. Pakl, Van der Ven. Van der Zande, Zieleman en Wuijts door het feljagende peleton te niet was gedaan. Wuijts had na 35 kilo meter het initiatief genomen. De andere zeven voegden zich spoedig bij hem en tezamen bouwden zij aan een voor sprong die na 120 kilometer 45 seconden bedroeg. De groep had echter te weinig inhoud om de tegenstoot van het door Gerrit Schulte. Stolker en Post geleide peleton te pareren, en moest zich na 140 kilometer overgeven. terrein arriveerde kon hij zien, hoe Daafje Bontje zich in de keeperstrui weerde. Voor het overige werd het pro gramma afgelast, in de tweede klasse ging geen enkele wedstrijd door. Altior—LDWS De zege van de thuisclub is geen moment in gevaar geweest, al moet gezegd worden, dat de Leidse ploeg tot het inderdaad bittere einde heeft volgehouden. T. Sassen opende de score, broer Piet volgde met nummer twee. Bij een vermeend buiten spel had Henk Bos geen moeite de vol gende treffer te plaatsen en nog kort voor rust maakte hij er 40 van. Na de thee begon de midvoor, T. Sassen nam nummer zes voor zijn rekening en Jan van Hameren besloot de rij (70). Stompwijkse BoysOranje Groen Doordat doelman Vogelenzang aan het begin op het appel ontbrak hing de kee perstrui ditmaal om de schouders van Daaf Bontje. Hij kon op een afstand toezien, hoe Jaap van Belkum de Leide- naars een 0—2 voorsprong bezorgde en Pikaar er kort daarop 0—3 van maakte. De Oranjegroenen leken op rozen te zitten maar nog voor de pauze was het getij gekeerd door twee treffers van de thuisclub (2—3). Een felle strijd om de punten is daarna gestreden, maar de Leidse sasten hebben hun doel van ver dere doorboringen kunnen vrijwaren zodat de punten mee naar de Sleutelstad kwamen Altior 1526 Rijpwetering 1422 St. Bern. 1410 stompw. B 1619 LDWS 139 SVLV 1417 Alphense B 139 KRV 13—14 Or. Groen 12— 7 Rouwkoop 1514 We ter. B 13—r 3 Advertentie. Zijn winst loopt lichterl RIK VAN LOOY WON DE RONDE VAN VLAANDEREN De 43ste Ronde van Vlaanderen de eerste grote Belgische „klassieker" in het nieuwe seizoen is geëindigd met een algehele Belgische triomf; Rik van Looy in de sprint winnaar vóór Frans Schoubben, Gilbert Desmet en de jeug dige Arthur Decabooter. De Nederlan der Jaap Kersten werd vijfde en dus de eerste buitenlander, een knappe pres tatie in het sterk bezette veld van 144 renners. De 242 km lange rit van Gent naar Wetteren door het Vlaamse heuvelland schap is een voortdurend boeiende strijd geworden, een strijd met talrijke uit looppogingen. felle jachten en een uiterst enerverende slotfase. Het mo yenne was bijna 39 km/uur De uitslag was; 1. Rik van Looy (België) 242 km in 614.00; 2. Frans Schoubben (België) op 2 lengten; 3. Gilbert Desmet België) op 10 meter; 4. Arthur Decabooter (België) op 10 seconden; 5. Jacques Keisten (Ned.) z.t.; 6. Edgar Sorgeloos (België) z.t.; 7. Jean Claude Annaert (Fr.) z.t.. 8. Norbert van Tieghem (Be:g.) z.t.; 9. Seamus Elliott (Ierl.) z.t.; 10. Henri De rijs (België) z.t.; 13. Piet de Jongh (Ned.) z.t. De andere Nederlander-: plaatsten zich: 30. Wim van Est. op 2 minuten; 32. (ex aequo) Piet van den B:eekel. Arie van Wetten, Peter Post, Piet van Est en Gerrit Voorting. Bij de betaalde reserves in de 2e divi sie B zijn er nog slechts twee kandidaten voor de titel. t.w. DOS 2 en NAC 2. Deze beide verenigingen uit de ere-divisie wil len kennelijk hun reserves zo spoedig mogelijk in de res. eerste divisie terug zien. Reeds vele weken duurt de nek- aan-nekrace voort en gezien de stand zal de strijd om de titel nog wel even voort duren. Temeer daar beide ploegen niet meer tegen elkaar behoeven aan te tre den. De overige elftallen zijn daarbij slechts figuranten. UVS 2 kan in deze afdeling nog best een paar puntjes ge bruiken gezien de weinig fraaie plaats van onze stadgenoten. De stand is hier: DOS 2 1628 Xerxes 2 16—13 NAC 2 16—28 EBOH 2 15—12 Baronie 2 18—24 ONA 2 15—11 Fortuna 2 16—21 Velox 2 16—11 RBC 2 19—18 UVS 2 16—11 DHC 2 16—16 Dosko 2 16— 7 Elinkw. 2 17—12 In de res. 2e-klasse (amateurs) doen de LFC-reserves het uitstekend en heb ben nog een kansje op de titel al die nen de Kanaries daartoe dan wèl de huidige leider, DHC 3. die nog aan de Boshuizerkade op bezoek komt, te klop pen. Ook ADO 4 dat een aantal wed strijden achter is en VCS 2 kunnen nog goede aanspraken doen gelden. De stand in de Haagse afdeling is momenteel: DHC 3 17—24 HBS 2 16—15 LFC 2 18—22 VUC 2 15—14 VCS 2 17—21 SHS 3 17—14 ADO 4 14—18 Quick 2 15— 9 Celeritas 2 16—16 HW 2 16— 7 RVC 2 17—16 Laakkwartier 2 hees vorige week de kampioensvlag in 3 A, terwijl onderaan de lijst Lisse 2 zich wel alvast kan gaan voorbereiden op degradatie naar de Af deling Leiden. De bollenmensen hebben zich kennelijk niet gespiegeld aan hun grotere broers, het eerste elftal! De situatie is als volgt: Laakkw. 2 18—30 Lugdun. 2 17—14 SHS 4 16—21 BI. Zwart 2 17—14 Alphen 2 17—19 ASC 2 17—13 UVS 3 14—17 WSB 2 15—12 Roodenb. 2 1616 Lisse 2 166 LFC 3 15—14 Erg florissant is de positie van UVS 4 in de derdeklasse B bepaald niet. Zo langzamerhand is het een traditie ge worden dat het laagste KNVB-team van de blauwwitten in moeilijkheden zit. Steeds lukte het in de eindsprint nog nèt degradatie te ontlopen en wie weet - de kans zit er óók nu wel in! - lukt dit óók in de komende weken. Archipel 2 en Wassenaar 2 zijn hier aan de kop de beste kanshebbers op de kampioens titel. De stand luidt: Archipel 2 17—26 HBS 3 16—15 Wassen 2 16—23 Quick 3 17—13 DHL 2 17—20 HW 3 17—12 Westerkw 17—18 UVS 4 1410 VUC 3 16—16 Postduiv. 2 16—10 Laakkw. 3 15—15

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 9