Op de valreep maakte L.F.C. meer dan een uur prutsen nog goed (5—3) Blauw Zwart speelde Roodenburg naar verdiende 2—1 nederlaag Gasten waren met 7 invallers Linksback Henzen beschikt niet over goede wedstrijdmentaliteit Lugdunum moest ook voor VVSB de vlag strijken0—2 Strijd om leiding tussen Lisse en Warmunda eindigde 3—3 MAANDAG 24 NOVEMBER 1958 Kort voor einde leidde Leerdam (Van een onzer verslaggevers) De Leidse voetballiefhebbers, die zich gistermiddag ondanks de koude langs de lijnen van het ter rein aan de Boshuizerkade ge schaard hebben, zijn in sommige opzichten goed aan hun trek ge komen. Veel spanning, een stevige dosis sensatie, niet minder dan acht doelpunten en een overwin ning van LFC (5—3). Wat dat betreft kregen zij dus wel waar voor hun geld! Maar als ze gekomen zijn om kwa- liieitsvoetbal te zienAls zij ge hoopt hadden op een niveau, dat bij een tiveede klas past Ja, dan zijn zij er wel erg bekaaid afgeko men. Dat was slechts in griezelig beperkte mate voorradig. Maar voor uit, er waren voldoende surroga ten De minuut stilte, welke betracht werd ter nagedachtenis van de terreinknecht Molenaar, die in de nacht van zaterdag op zondag is overleden, ging een onmid dellijke storm vooraf. Want meteen van de aftrap deponeerde Henk Heymans een boogballetje over het Leerdamse doel. Terwijl wij over dit frisse begin nog zaten na te kaarten, profiteerde Dick Franken van een fout in de verde diging der gasten en het stond 10. Er was nauwelijks een minuut gespeeld. Men was nog bezig dit snelle douceur tje op het scoringsbord te registreren, toen collega-linksbuiten, dankzij 'een aarzeling van de Leidse defensie het verstoorde evenwicht weer kon herstel len. (11). En toen hadden we nog niet eens twee minuten gespeeld Het beloofde wat te worden. En lutte le minuten later weer raak. Een hakbal- letje van Henk Heymans naar Willy v. Kampen, die eerst een Leerdammer enthousiast maar vergeefs liet proberen een stokje voor zijn agressieve plannen te steken en toen van zo dichtbij een half mislukt schot afvuurde, dat het de van ver gekomen goalie nog te machtig was (2—D. Leiden juichte. En toen Neen, laten we het resterende gedeelte van de eerste helft maar met de mantel der liefde bedekken. Die enkele gevaar lijke aanvallen uit de Glasstad - Jilles v. d. Heijden moest zelfs nog eenmaal op de lijn assisteren - en het afgekeur de LFC-doelpunt konden geen vergoe ding vormen voor de rest De gas ten hadden met hun zeven invallers nog een alibi, de kanaries hadden zelfs dat niet Het harde schot, waarmee Henk Hey mans vier minuten na de thee een Leids offensief opende, beloofde beterschap, maar de loeiharde knal, waarmee hij vijf minuutjes later uit een penalty wel de staander maar niet het doel trof, kan hem toch mogelijk vergeven worden. En het had de verdiende straf kunnen zijn voor de harde wijze, waarop de Leer damse invallers-defensie - met enkele junioren - trachtte gebrek aan zelfver trouwen en talent te compenseren. Want ook het verdere gele offensief leverde niets op. En toen midden in dat Leidse over wicht, gegarneerd door schamel voetbal aan beide kanten, plotseling een fraaie soepele Leerdamse aanval bekroond met een juweel van een doelpunt (2-2) De bordjes waren meteen verhangen. Zelf verzekerd rukten de gasten op naar het heiligdom van doelman Gijsman. En zo waar, een kwartier voor het einde moest de lange Leidenaar voor de derde maal de trieste tocht naar het net maken: 2—3. Op dat moment leek het voor LFC verloren, doch toen wij dit wilden no teren werden wij door een daverend ge juich gestoord. Dick Franken, die tot dan toe weinig had gepresteerd, maakte zich met één hard, diagonaal en zuiver schot de lieveling van de Leidse aan hang. Zijn kogel sloeg n.l. achter de Leerdamse doelman in het net. (3-3). Velen vonden het toen welletjes en ver lieten hun plaatsjes langs de lijnen om de warme kachel de voorkeur te geven. Zij hebben het spectaculairste gedeelte van de strijd gemist! Twee minuten voor tijd. Een corner op rechts. Aad Heymans zette scherp voor het doel, waar broer Henk gereed stond om tussen talrijke lichamen en benen door hard in te schieten (4-3). Leerdam kon deze tegenslag moeilijk verkroppen. Protesten, boze gezichten of zelfs agressieve houding, scheidsrechter Tj. Saat trok er zich niets van aan. Doelpunt was het en bleef het. Van de aftrap leek het of de gasten toch nog gelijk zouden komen. De voor treffelijke aanvalsleider Bor verliet even zijn sterk teruggetrokken positie en doelman Gijsman moest zich languit op zijn schoen werpen, anders had de ba lans alsnog in evenwicht gekomen. Reserves KJNVB BETAALD VOETBAL Res. 2e divisie B: DOS 2—RBC 2 6—1, Xerxes 2Baronie 2 20, UVS 2Velox 2 4—2, NAC 2—ONA 2 10—0, DOSKO 2 DHC 2 2—4, EBOH 2—Elinkwijk 2 1-1. AMATEURS Res. 2e klasse A: HBS 2Quick 2 0-0, HVV 2—LFC 2 2—4, ADO 4—DHC 3 2—5, VCS 2SHS 3 2—0, Celeritas 2— VUC 2 1—1. Res. 3e klasse A: Alphen 2Lisse 2 4—1, VVSB 2—Lugdunum 2 2—4, SHS 4 Roodenburg 2 14, Blauw Zwart 2 ASC 2 2—4, LFC 3—Laakkwartier 2 2-3. Res. 3e klasse B: HW 3—UVS 4 3—1, Laakkw. 3DHL 2 41, Postduiven 2 Wassenaar 2 0-1, Westerkw. 2Archipel 2 0—1, Quick 3—HBS 3 1—2. ZATERDAGVOETBAL Res. 2e klasse: Zwart Wit 2—DOTO 2 0—2, TSB 2—Quick Boys 2 2—1, Kozak ken B. 2—Rijnsb. B. 2 2—3. Res. 3e klasse A: Ter Leede 2CSVD 2 3—3, JAC 2—Noordwiik 2 1—4, RCL 2 —Quick Boys 3 24, Omas 2—Rijnsb. Boy» ft 2ML tiet tweede doelpunt van LFC in de wedstrijd tegen Leerdam. (Foto LX) /Van Vliet) Uit de uittrap van de Leidse doelman werd een aanval geboren. Het spelletje herhaalde zich toen aan de andere kant. Daar kwam Henk Heymans nog even oog in oog met de doelman. Even later leek het alsof LFC kampioen was. Henk moest wegens een beenblessure onder steund het veld verlaten, maar op het scorebord stond 5-3. De zege was veilig, want meteen daarna kon het ongeduldig juichend publiek de dolgelukkige kana ries omhelzen. Op de valreep was alles nog goed gemaakt. Gelukkig maar, dat we onze aantekeningen nog hadden Opnieuw nederlaag voor Alphen Een fel voor succes spelend Alphen heeft het moeten aanzien, dat door een plotselinge inzinking van links achter Oosterom het meerdere malen met de rug tegen de muur spelende Wilhelmus binnen vjjf minuten van een dubbel blanke stand naar een 30 voorsprong kon weglopen. Dit gebeur de ongeveer 19 minuten voor het ein de van deze door Alphen dikwijls uit stekend gespeelde wedstrijd. Na de eerste aanvallen van de thuis club te hebben afgeslagen, nam Alphen langzaam maar zeker het middenveld in handen en werden de eerste aanvallen op het doel van de thuisclub gelanceerd. Door voortreffelijk werk van de Voor- burgse spil kon mid voor Hagen echter niet al te gevaarlijk worden, terwijl Tuinenburg eenmaal recht in de handen van de doelman schoot. Door goed uit lopen wist doelman Ram aan de andere kant enkele tegenaanvallen te onder scheppen. Toen bij de rust de stand nog steeds 00 was, opende Alphen de tweede helft thans met de wind in de rug opnieuw een fel offensief, waarbij de gastheren meerdere malen met de rug tegen de muur speelden. Wat men echter ook in de Alphen-voorhoede probeerde en hoe men ook schoot, geen enkele maai zagen Ederveen c.s. kans de stellig verdiende goal op het bord te krijgen. Het had er dan ook veel van, dat het zesde gelijke spel voor het nog ongeslagen Wilhelmus op komst was, toen Alphens linksachter de bal aan een tegenstander kwijt raakte en deze de bal snel doorgaf naar zijn rechts binnen, die op zijn beurt doelman Ram geen kans gaf: 10. Een nu danig aan geslagen Oosterom bood kort daarop bij een volgende Wilhelmus-aanval te wei nig tegenstand, waardoor dezelfde speler opnieuw kon scoren: 20 en toen daarna de rechtsbuiten dicht bij de paal een voorzet lanceerde was doelman Ram zo ongelukkig het leer juist achter die paal in eigen doel te weiken: 30. Ondanks doelman Mat Keereiveer (Van een onzer verslaggevers) Er zit iets scheef bij Roodenburg! Ach niet zozeer omdat de blauw zwarten gisteren tegen het Wassenaarse Blauw Zwart opnieuw (2—1) verloren en dus de tioeede nederlaag in successie kregen te slikken. Het ging allemaal te mooi met de pas gepromoveerde tweedeklasers en dat er nederlagen zouden volgen op de geweldig goede start van Van Pola- nen c.s. zat er o.i. reeds geruime tijd in. „Men", en daarmede bedoelen wij de elf spelers, kon de weelde n.l. niet dragen, hetgeen zich in het bijzonder manifesteerde als het niet voor de ivind ging. Gevolg: een prikkelbare stemming onderling en de teamgeest, die Roodenburg hoger op de sportieve ladder bracht, is 20 van de tribune af bekeken volkomen zoek! Laten de nog voor het merendeel jonge Leidse Houtbe woners zich toch eens realiseren, dat de kampioenstitels niet elk seizoen voor het opscheppen liggen en dat men zó doorgaande zeker nóóit zal bereiken ivat bij een enkeling „te hoog" in het jonge hoofd zit. Een ideaal nastreven hoort er nu eenmaal bijmaar dit moet niet ten koste van „alles" gaan. Zeker niet ten koste van iets waardoor Roodenburg werd wat het thans is: n.l. van de vriendenband! MENTAAL ZWAK die zelfde drie kwartier vijf corners, Deze kritische, als opbouwend bedoel- doch df aanXa! ^rtin,„^Sdfour „e»e5l mnJt ,u eens héél weinig lust toonde na de de ontboezeming, moest ons even uit de vprktp hii p^ter hard was on- pen. Toevallig „versloegen" wfl voor U JJ^htie telen Leo Ruierok en de ziinen indertijd Wassenaar—Roodenburg en macntig tegen Leo KuigroK en ae zijnen. vorige week de eerste nederlaag bij Fluks. Op Kerkehout, waar Van Pola- nen en de zijnen met 20 achterston den, werd, naar onze gevoelens, toen reeds een fundering bloot gelegd, waar op blijvende goede prestaties zich niet staande kunnen houden. Tegen Wasse naar pakte alles nog nèt goed uit, maar zó er toch verloren was, had dit op re kening van een mentaal bijzonder zwakke Hensen geschreven kunnen wor den. Tegen Fluks ging het niet goed en gisteren tegen Blauw Zwart al even be roerd. Ook in deze ontmoetingen is de grondlegger naar onze smaak Henny Kensen, een goede speler, die helaas óf uit vorm öf volkomen gedesillusioneerd rondloopt. Dientengevolge er de brui aangeeft en zijn taak volkomen ver waarloost en schuld heeft aan doelpun ten. Kortom: een weinig inspirerende linksback waarvoor - zo doorgaande - de blauwe elftalcommissie o.i. toch be ter een wellicht minder bekwame, maar mentaal sterkere jongen de kans dient t<: geven. Verliezen van een wedstrijd is geen onoverkomenljjk gebeuren, maar dan dient men met „elf" man ten onder te gaan, doch niet men 10 of negen!! GOED KEEPWERK Het was maar goed voor Roodenburg, dat doelman Keereweer in puike condi tie stak en zeker driemaal zich moedig voor de voeten wierp van een Blauw Zwart-aanvaller, die op punt van scoren stond. Bovendien beschikte de Wasse naarse aanval niet over grof geschut, want gezien de wijze waarop zy in de eerste helft met Roodenburg speelde en dit uitdrukte met 2 treffers, had de voorsprong zeker enkele doelpunten ho ger moeten en kunnen zyn. Na 12 minu ten liep De Kleermaeker alleen tussen Bonnet en Van Polanen door en Keere weer moest noodgedwongen naar het net: 0-1. Rechtsbuiten Ploeg die door 'n nergens zyne Hensen een vrije middag had, benutte een kwartier voor de rust de zoveelste inzinking van de Leidse linksback Hensen bleef bij tijden ge woon staan kijken hoe het achter hem verder ging! - en bracht 0—2 op het bord. Hensen zélf scoorde nog bijna 03 doch een fraaie reactie van Mat Keere weer hield de linksachter de hand boven het hoofd. Roodenburg forceerde in HERSTEL Het had er alle schijn van dat er in de rust onder het kopje thee flink „ge knetterd" was in de Roodenburg-kleed- kamer, want fel ging de thuisclub van leer. Na twee minuten „heersen" lag 1-2 achter doelman Van Leeuwen. Jan Heek bracht de wijziging op het bord met een kopbal stot stand. Roodenburg ging door en lange tijd speelden nu de Leidse Houtbewoners met hun tegen standers. Twee-twee hing in de lucht, doch De Romijn - een zwakke midvoor - en de zijnen zag geen kans dit te be werkstelligen. Eenmaal had doelman v. Leeuwen Vrouwe Fortuna naast zich, want de staander bracht redding en toe vallig kon de Blauw Zwart-keeper de te- rugstuitende bal nog net met de arm in de doelmond keren. De gelijkmaker kwam dus niet en het offensief flauwde weg. Blauw Zwart kreeg toen in de laatste tien minuten nog een drietal fraaie kansen. Keere weer moest zich moedig te weer stel len voor nalatigheden van zijn verde digers, riskeerde veel, doch voorkwam treffers. Aan de andere kant had een juweel van een kopbal van Bart Ouwer- kerk evenmin succes. Doelman Van Leeuwen hield Roodenburg van 22 weg. Maar goed ook, want verdiend had den de Leidenaars een gelijkspel beslist niet! Het enige doelpunt van Sparta in de wedstrijd tegen NAC. Een hard schot van Verhoeven caramboleert via het lichaam van Pelkmans in het Bredase doel. De goede wil w>as er ivel K.MV B-toto (Van onze Haagse redactie) Eén deelnemer aan de KNVB-toto van gisteren is waarschijnlijk 118.483 gul den rijker geworden. HU is totnutoe de enige van de in totaal 280.660 deel nemers, die alle 15 uitslagen juist heeft ingevuld. Voor de tweede prijs van 50.779 gulden meldden zich 40 deelnemers. De totale Inleg bedraagt 423.155 gulden. In de zaterdag gehouden bonds vergadering van de Nederlandse Volley- balbond is tot voorzitter benoemd de heer F. van den Heuvel Rijnders uit Hilversum. De aftredende voorzitter, de heer W. P. Struik werd tot ere-lid be- (Van een onzer verslaggevers) Lugdunum heeft met 20 van VVSB verloren. Het wordt lang zamerhand een benauwende ge schiedenis met de Kikkers, die wij toch zo graag eens een overwin ning zouden zien behalen. De goede wil was ongetwijfeld aan wezig. Het middenveld was een tijdlang in handen van onze stad genoten, maar dit keer was het de voorhoede, die gebrek aan schot vaardigheid toonde. Vele kansen werden gemist en ook was er weer de pechvogel, die zijn deuntje floot, toen bijvoorbeeld Henk Teeuwen het leer loeiend tegen de lat schoot. In het begin ging de strijd vrijwel gelijk op, maar VVSB bleek over meer schotvaardigheid te beschikken. Na on- gfiïeer tien minuten schoot yan der Burg naar voren op een bal van rechts en zyn kopbal was niet te houden. Lugdunum bleek niet ontmoedigd. Men wilde een overwinning. Onophoudelijk vlaggen van de grensrechter van VVSB maakte echter veel aanvallen van de Kikkers kapot. Het verwonderde ons dan ook niet, dat wy in de rust deze functionaris in een gesprek gewikkeld zagen met de scheidsrechter, want deze laatste begreep er niet veel van, wat wy ons levendig kunnen voorstellen. On danks goed werk van Bavelaar, die met Landesbergen voor het middenveld zorgde en zodoende de groenwitte aan val onophoudeiyk aan het werk zette, ging met de 01 voorsprong voor WSB de rust in. Zeven minuten na de hervatting scoorde Meyer opnieuw voor de Noord- wijkerhouters. Daarby werd Jan Teeu wen vry ernstig geblesseerd. Hy moest van het veld worden gedragen. Henk Teeuwen verving zijn broer en deed in de voorhoede veel goed werk. wy no teerden een schot tegen de lat en een bal, die net overging. Wat de overige voorhoedeapelers be- Advertentie DAAROM is Mascotte 3x beter! Vierde klassers amateurs ASCForeholte 21 Het gang heel wat beter by de roodzwarten dan verle den weeik in Roelofarendswen. Voor rust een vry wel gelijk opgaande strijd. De bezoekers kregen iets betere kansen. Doch doelpunten bleven uit, zodat de stand met rust nog dubbel blank was. De thee had de thuisclub schijnbaar goed gedaan, want binnen 5 minuten was de stand reeds 20. Lolkes de Beer wist door goed doorzetten met een boogbal letje de score te openen en 3 minuten later bracht Vreeken met een harde schuiver de stand op 2—0. Na 25 minu ten kwam Foreholte tot een tegenpunt. Een handsbal leverde een penalty op en linkshalf v. Wouw liet deze kans niet glippen 2—1. ConcordiaTHB 13 Concordia bond (thuis de stryd aan tegen het Haar lemse THB, welke ontmoeting de gasten met 13 in hun voordeel beëindigden. Wel bood' Concordia aanvankelijk sterke tegenstand, maar de voorhoede zag slechts kans een van de geboden 'kansen te benutten. Gelet op het spelbeeld is de Haarlemse zege stellig niet onver diend. SJCDOSR De Ridder opende met een prachtig schot voor SJC de score. Hierop gaf DOSR antwoord met twee doelpunten die beide voor buitenspel werden afgekeurd. Na de thee werd de strijd vrijwel voortdurend op de DOSR- helft gespeeld. Het verwonderde dan ook niemand toen Kees Aikemade uit een scrimmage 20 maakte en even later Joop Zalm de stand op 30 bracht. WarmundaLisse (33) Veltenaar zorgde spoedig voor een 1—0 Warmondse voorsprong, maar midvoor Elfering had de kunst goed afgekeken en in de 15de minuut stuurde hij Van Vliet naar het net 11. Voor Warmunda was het min der prettig, dat nog voor de pauze doel man van Vliet by een schot op zyn doel de bal het glippen, waardoor de stand op 12 kwam. Was Lisse in de eerste helft het meest in de aanval, na de thee bleek Warmun- de sterkste en moest de Lisse defen sie er nog al eens aan te pas komen. Linksbuiten Vergeer kwam tien minuten ia de hervatting snel op een scherpe nass naar binnen en voor men het zich lewust was lag de bal in het Lisse-net. Uit een nog al aanvechtbare strafschop wegens vermeend opzettelijk hands van Dam, maakt Bon er 2—3 van, waarna Vergeer uit een ongelofelijke moeilijke hoek nog voor de gelykmaker kon zor- •n 3—3. Gele Wit Hillegom (2—4) De Hillegommers namen het spel direct in handen en nadat enkele schoten prima gestopt waren, liet Van Braam zijn eerste succes aantekenen 01. Via een aanval oven- rechts werd het gelijk; maar uit een doelworsteling kwam Hil legom door Van Braam weer voor te staan 12. Na de thee speelde Geel Wit sterk op winst, maar Van Braam zag aan de andere kant kans uit een pass van Peetoom, de stand op 1—3 te bren gen. De thuisclub knalde daarna uit een vrye trap de bal dwars door die Hillegom muur heen langs Langeveld 2—3, maar Van Braam liet kort voor het einde zyn Laatste kogel los, waarmee hy de eind stand op 24 bracht. HoornwUck—DOCOS (1—2) In Rijswijk zag DOCOS kans beslag op beide punten te leggen. Frans Jansen zorgde voor een 0—1 voorsprong, maar nog voor de kantinehouder de thee ken inschenken, was ook de Docos-doelman een keer naar het net gestuurd 1—1. In de tweede helft daalde het spelpeil belangrijk waardoor men zich gezapig naar het eindje speelde. Toch kwam er voor DOCOS nog een aangenaam mo- men uit een strafschop Scoorde Jan van Marwijk 1—2 en deze zege betekende voor de Leidse roodwitte^ de leiding in de afdeling Amateurs Uitslagen-standen le KLASSE A EmmaDVVV LaakkwartierGouda Spartaan—VCS M 2—1 QnickUnitas DOG 9 6 1 2 13 18—12 Gouda 9 5 2 2 12 17—6 Quick 9 4 2 3 10 13—9 De Spartaan 9 4 2 3 10 14—11 OSV 9 3 4 2 10 10—11 Emma 9 4 1 4 9 14—14 UW 9 3 3 3 9 17—17 Unitas 9 3 3 3 9 21—21 DWV 9 2 4 3 8 16—18 CW 9 3 1 5 7 12—13 Laakkwartier 9 2 3 4 7 12—20 VCS 9 2 - 7 4 12—24 2e KLASSE A Alpliia versloeg Excelsior '20 (Van onze correspondent) Na de misstap van vorige week tegen GDA zorgde Alphia in de thuiswed- stryd tegen Excelsior '20 voor een prettiger uitslag: 43. Alphia trok direct snel ten aanval, waarbij linksbuiten Koenekoop zich deed gelden. Hy wist dan ook in de 25ste minuut op ren pass van W. de Jong de score te openen: 1—0. Meer dere goede aanvallen werden hierna door Alphia ondernomen, waarby de lat tot tweemaal toe redding voor de gasten bracht. Het volhouden van de Oranjemannen werd beloond door een goede treffer van Hakkebrak, die een pass van W. de Jong keurig benutte: 20. Toen de Alphia-defensie een aan val moest laten passeren, kwam geluk kig voor doelman Rietveld de lat te hulp en ketste de bal terug in het veld. Na de hervatting kwam Alphia op nieuw in de aanval, waarbij schoten van Koenekoop, De Jong en de Leeuw vielen te noteren. Eén hiervan trof in de 15de minuut doel, waardoor de Al- henaren met 3—0 de leiding namen, en fout van Alphia's rechtsachter werd prompt afgestraft (31), maar gelukkig voor de Alphianen wist De Leeuw na combinatiespel met De Jong 4—1 van te maken. Het slot was voor de bezoekers, die door hun rechts binnen op 42 en linksbinnen op 43 kwamen. hield de bal te lang by zich. WSB-spil Van Paridon dekte hem trouwens straf af en zo kreeg de Lugdunum-midvoor geen kans zyn eigen spel te spelen. Ook de anderen aarzelden te veel. Er werd weinig geschoten en de VVSB-keeper had het dan ook niet erg moeilyk. Lug dunum was in de tweede helft sterker, maar naarmate de tyd verstreek ver slapte het spel, zodat wy ook deze keer moesten noteren, dat de Kikkers vry tcelti Van dar Beta wilde wel, mees roemloos tea oader gtngea VUC—RKAVV Sliedrecht—VFC 1—1 W assen aarFluks 8—1 RoodenburgBlauw Zwart 1—2 LFCLeerdam VUC 9 5 3 1 13 26—12 VFC 9 4 4 1 12 16—14 LFC 9 5 1 3 11 21—15 Roodenburg 9 3 4 2 10 17—14 Fluks 9 4 2 3 10 12—12 RKAW 9 4 2 3 10 16—20 Sliedredht 9 3 3 3 9 22—14 Leerdam 9 4 1 4 9 17—19 HBS 9 3 2 4 8 13—15 BI. Zwart 9 2 4 3 8 13—17 Wassenaar 9 1 2 6 4 12—21 HW 9 1 2 6 4 8—21 3e KLASSE A CeleritasVoorburg 33 RVCRipperda 23 VredenburehOlvmpia 21 LugdunumVVSB 02 WilhelmusAlphen TYBB 8—14 Vredenbureh 9—13 Wilhelmus 913 Olympia 812 RVC 8—9 VVSB 9—9 Ripperda VVP Celeritas Voorburg Alphen Lugdunum 3e KLASSE B AlphiaExcelsior '20 S0 9—9 8—8 9—8 9—5 9—3 9—1 4—3 GDADelft 51 ArchipelDDL 25 CromvlietRijswijk 43 VIOSPostduiven 12 Westerkw.—Westlandia 0—2 Cromvliet 9—12 Postduiven 8—9 Alphia 912 GDA 9—11 DHL 8—10 Excelsior '20 9—10 Westlandia 9—10 Westerkw. Archipel Ryswyk Delft VIOS 4e KLASSE A Concordia H.THB SJC—DOSR 9—7 9—7 9—7 8—6 10—5 1—8 3—0 ASCForeholte 21 Geel Wil—Hillegom W armund aLisse Lisse Warmunda THB Hillegom Foreholte ASC 7—12 8—12 811 8—10 8-9 8—8 Concordia H. Geel Wit DOSR SJC Teylingen 2—4 3—8 8—8 7—5 8—5 7—4 7—0 4e KLASSE C WaddinxveenDONK 31 GouderakBoskoop 4__3 AmmerstolMoordrecht OudewaterNiemverkerk BodegravenVEP Bodegraven 9—17 Oudewater 813 DONK Woerden Gouderak VEP 7—9 7—8 8—8 7—7 Boskoop Waddinxv. Ammerstol Nleuwerkerk Moordrecht 5—1 6—1 2—0 8—7 8—5 7—4 8—4 8—2 4e KLASSE D RAVA—VDS 2_7 HPSV—Paraat HoomwyckDOCOS 1— Tonegido—DSO DOCOS 7—11 DSO Quick Steps 8—11 Paraat Spoorwyk 7—10 Tonegido VDS 9—10 ADS HPSV 89 Hoomwyck RAVA 8—6 1—1 8-8 8—6 9-6 8-5

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 7