Roodenburg mocht met 2—2 score uiteindelijk nog tevreden zijn Ogenschijnlijk gelijkwaardig LFC leed zware nederlaag tegen VUC Slecht bezetten van middenveld werd bijna noodlottig Aanvalstactiek gaf de doorslag RIJPWETERING HANDHAAFT ZICH AAN DE KOP Lugdunum leed tegen RVC vijfde nederlaag in successie: 0-3 MAANDAG 20 OKTOBER 1958 Bart Ouwerkerk zorgde voor 2—0 voorsprong (Van een onzer verslaggevers) Het huzarenstukje dat Roodenburg vorige week, op visite bij Wassenaar, uithaalde - zoals men weet zetten de blauwzwarten een 20 achterstand in een 32 zege om - herhaalde zich gisteren bijna in de Leidse Hout. Bijna, want RoodenburgSliedrecht eindigde in een 22 onbeslist. Maar hadden de voetballers uit Sliedrecht, die in dit geval met 20 achterston den, zo tegen het einde van het leuke duel met de 32 zege gaan strijken, welnu dan was dit heus niet gek geweest. Nu mocht Roodenburg zich ge lukkig prijzen met de uiteindelijke puntenverdeling en die deling van de punten hing in de laatste seconden nog aan een zijden draad! Op de streep namelijk werd een te felle ingreep van linksachter Henzen door arbiter Pikaar weggewuifd, maar voor hetzelfde geld had hij zonder com mentaar de bal op de witte stip kunnen leggen NIET PRATEN MAAR DOEN! Dit uiteindelijk héél benauwde geiyk- spelletje was overigens niet nodig ge weest. Ondanks het feit dat Sliedrecht werkelijk uitstekend voetbal speelde en een tegenstander is waar elke ploeg ter degen rekening mee zal moeten houden, hadden de blauwzwarten met de thee - na een prima eerste helft - de winst in hun zak. Twee juwelen van doelpunten van Bart Ouwerkerk zorgden voor (te kleine) 20 op het scorebord. Daar bleef het ook na de rust by, want In die laatste drie kwartier ging er iets verkeerd en wreekte zich o.i. de hoogspanning waaronder Roodenburg nu al zo lang speelt. Een lang en slo pend vorig seizoen, de korte rust en de onverwachte successen in het nieuwe milieu - de blauwzwarten zyn nog on geslagen en zo zijn er misschien nieuwe aspiraties opgewekt! - gaan nu een woordje meespreken. „Men" gaat als het even niet lukt of bü gemaakte fouten met elkander véél te véél praten, doch door al dat onnodige gezwam, en dit dient men terdege te beseffen, gaat het heus niet beter. Niet praten, maar doen is een veel betere remedie en had men deze stelregel na de rust ter harte genomen, dan was alles anders gegaan, dachten wtf zo. Nu was er in de strijd tegen Sliedrecht na de thee een volko men gebrek aan samenwerking, waar van op het middenveld - hier ligt voor trainer Matla een groot arbeidsterrein braak! - de sporen overduidelijk te con stateren waren. Wij vonden het heel normaal dat de prima spelende bezoe kers een en ander afstraften met twee goals. Onder de gegeven omstandighe den had een eventuele nederlaag van de blauwzwarten, hoe raar het ook moge klinken, wellicht wel eens het beste me dicijn kunnen zijn om in de toekomst weer in normale doen te geraken. JUWEELTJES U weet het reeds, in de eerste helft speelde Roodenburg een uitstekende wedstrijd en had het een klein beetje meegezeten met de vele schoten die op doelman De Baat afvlogen, zeer zeker was de score iets hoger geweest. Nu gaf het bord 20 aan, dank zij twee juwe len van goals van Bart Ouwerkerk, ge scoord na leuke combinaties op de glad de grasmat. De eerste kwam na 25 mi nuten (kopbal), de tweede tien minuten vóór de rust na een fraai schot. De eveneens goed spelende Sliedrech- rbltenaren schoten aanvallend echter te Alphia werkte liartl en kreeg de haver Alphia moest het bij Vios met in vallers voor Koenekoop en Slagter doen. Dank zij het grote enthousiasme heeft de Rijnstreekclub het echter toch tot een 12 overwinning kunnen brengen. Dit is een prima prestatie, vooral ook omdat reeds na een kwartier spelen rechtsbuiten De Leeuw het veld moest ruimen wegens een opgelopen enkelbles sure. Voor hem kwam R. Bouthoorn in het veld, Alphia heeft met dit bereikte succes aangetoond tot welke prestaties een hard werkend elftal kan komen. Via de snelle vleugelspelers probeer den de Hagenaars de Alphia defensie op te rolleci De Heulbewoners waren eohter op him post en stonden hun mannetje. Men wist de aanval over te nemen en toen Hakkebrak oog-in-oog met de Haagse doelman kwam, dacht ieder reeds aan een Alphens doelpunt. fMTot grote teleurstelling van de Alphena- ren wist de doelman echter het te zachte sohot te keren. Toen daarna de Vios- rechtsbuiten de bal handig voor het Alphia-doel trok, wist de vrijstaande midvoor de bal ineens in te schieten 1—0. Alphia beet hierna zo mogelijk nog feller van zich af en Van Laar slaagde er in na een keurige pass van Goedhart de stand weer gelijk te trekken: 11. Na de thee braoht Alphia weer her- „Jhaaldelyk een bezoek aan het doel van de thuisclub, waar de doelman tal van keren in de gelegenheid gesteld werd ajn talenten te tonen. Uitstekend werk van doelman Rietveld onder de Alphia- lat braoht enkele malen de handen van gel Triend en vijand op elkaar en was er de oorzaak van, dat de gelijke stand ge handhaafd bleef. Na 25 minuten spelen Jleverde een hoekschop Alphia het ge- te! tenste succes op. want de keurig voor doel geplaatste bal werd door de hoog opspringende S. Bouthoorn fraai inge stopt: 1—2. Vios probeerde hierna het *JIB spel te forceren en de Alphia defensie onder de voet te lopen. Scheidsrechter Kruit strafte echter elke overtreding re- (oluut af en toen het laatste signaal weerklonk konden elf juichende Alphia- nen het veld veriaten Zij hadden een l|Terdiende 12 zege bevoohten. Ingrijpend voorstel van FIFA Het bestuur van de FIFA heeft de luggestie gedaan alle spelers, die werden ingeschreven voor het toernooi om het wereldkampioenschap (22 per land), uit 'e sluiten van deelneming aan het •l.vnipische voetbaltoernooi, dat in 1960 ie Rome zal worden gehouden. De In- y ternationale Voetbalbond wil op deze jze het IOC steunen in het streven Kj! ie Spelen amateuristisch te houden. De consequentie van dit besluit is, dat ook de Oost-Europese landen en o.a. Oenemarken, waarin men de (semi-) kofstatus niet kent, voor het Olympisch an toernooi een nieuwe nationale ploeg artó moeten opbouwen. Een beslissing hierover is overigens ®og niet genomen. kort en serieuze kansen kwamen bfjna niet aan de orde. Slechts eenmaal moest doelman Keereweer alles geven om een tegengoal te voorkomen. MIDDENVELD Gezien het voorgaande spelletje dat Roodenburg had gedemonstreerd had het 2000 man tellende publiek voor zich zo'n beetje uitgemaakt, dat de punten in Leiden zouden blijven. Alles liep echter anders. Men gaf het middenveld volle dig prijs - en bleef dit doen ondanks alle aanwijzingen en gepraat -, waarvan de bezoekers een juist gebruik gingen maken. Roodenburg kwam in de ver drukking en nadat De Graaf (invaller voor Vrouwenerf) 21 had gescoord, viel in de 20e minuut de verdiende ge lijkmaker van de voet van rechtsbuiten v. d. Aa. Twee doelpunten, die een direct ge volg waren van de bijzonder nonchalan te wijze waarop Roodenburg op het middenveld de dekking verzorgde. Een speelwijze die te zware eisen stelde aan de beide backs, Bonnet en Henzen, die keer op keer niet één maar twee spe lers tegenover zich vonden. Met kunst en vliegwerk hield Rooden burg de 22 vast, maar zo op het laatst niet zonder veine, want nogmaals: wij hadden een penalty heus niet ongegrond gevonden. Enfin, zonder geluk vaart niemand wel. Misschien heeft Roodenburg haar lesje geleerd, want de praktijk heeft toch wél bewezen dat men slechts als „eenheid" eventueel gekoesterde aspira ties kan verwezenlijken. Er zit muziek in de jonge blauwzwar te ploeg, dat er met een betere afstem ming, wel uitkomt ook!! Een ADO-aanval op het doel van NO AD, waarbij een van de Til- burgse verdedigers het leer nogal wild tracht weg te trappen en doel man Onderstal op zijn hoofd moet passen Merkwaardige einduitslag1-4 (Van een onzer verslaggevers) LFC heeft gisteren een merk waardig grote nederlaag te slikken gekregen.... 1—4. Merkwaardig vooral, omdat er van een VUC-overwicht eigenlijk nauwelijks sprake is geweest! Maar de Hagenaars hadden twee voordelen, die hun een straat lengte voorsprong gaven op hun kanariegele tegenstanders: ze voet balden energieker, maar bovenal intelligenter. Dat laatste bleek al na een minuut of tien. Het was zo veelbelovend voor de thuisclub begonnen. Het eerste fluitsig naal van de onopvallend en dus goed arbitrerende scheidsrechter echode nog na op onze oorvliezen, toen Aad Hey- mans al oog in oog stond met de uit stekende Residentiële-doelman Van Deeien. Via diens vuisten kwam Aads schot bij de vrijstaande Van Kampen, die van deze perspectiefvolle ouverture zó schrok, dat hij zich nu nog wel zal afvragen hoe hij zó ver kon naastschie- ten. En om zijn middag meteen maar voorgoed te vergallen, knalde dezelfde Willy na negen minuten weer van dichtbij tegen de staander. En toen hadden de Hagenaars het wel gezien! Toen begrepen zij, dat de gehele LFC- aanvalstactiek was gebouwd op twee pijlers: de gebroeders Heymans. Van hen bleek al het gevaar fte moeten komen. Dus werd het massieve zwart witte defensieblok speciaal tegen deze twee speerpunten gekeerden LFC was vleugellam. Want opnieuw liepen W. Nachtegeller en D. Franke spek en bonen te eten op de linkervleugel! Dooi de starre schablone van de gele aanval len was elk verrassingselement uitge schakeld. Het enige gevaar dreigde, wanneer de linkervleugel eens in een stormloop betrokken werd. Maar dat wat uiterst sporadisch VUC toonde, hoe het wel moest. Snelle, verrassende uitvallen, bijzonder gevaarlijk door flitsende rushes en rappe switches. Herhaardelijk werd de toch niet zo zwakke Leidse defensie uit elkaar gerukt door de gevarieerde acties. Niet, dait in de Haagse aanval nu zulke knappe voetballers zaten, stuk voor stuk wellicht van minder allure dan de Leidse voorwaartsen, maar VUC opereer de met een vijf-mans-voorhoede. Daar zat 't verschil.. En dat gaf de doorslag. Zo kregen we dus het merkwaardige beeld, dat twee gelijk opgaande ploegen elkaar niets toegaven, maar VUC de doelpunten scoorde. Het eerste na 20 minuten. Een snelle ren, een hard schot, dat echter van de lat weer terug in het veld kaatste. Een ingewikkelde doel- worsteling ontstond, waarbij de scheids rechter een strafschop over het hoofd zag en waaraan rechtsbuiten v. Rijn een eind maakte, door tussen alle benen en armen door de weg naar het net te vinden. De tweede treffer, tien minuten later. Een snelle uitval over rechts.. Een hoge voorzet van de rechtsbuiten, die werd weggekopt, maar niet weggewerkt en linksbinnen Kelfkens kon op zijn ge makje op de bovenhoek mikken (02). Vijf minuten na rust nummer drie. Een goedgeplaatste pass door de ver dediging na een overrompelende aanval en Rosbergen maakte van korte afstand het trio compleet. En al was LFC zeker niet minder, weer moest Gijsman naar het net. Om pre cies te zijn in d'e negentiende minuut van de tweede helft, toen een rustige voorzet de vrijstaande rechtsbuiten Van Rijn bereikte, die ook weer alle tijd kreeg om met twee doelpunten een fraaie kroon op een uitstekende wed strijd te zetten (04). GOED VOETBAL Het pleit voor LFC, dat het ook toen niet by de pakken ging neerzitten en zowaar, na 33 minuten eindelijk de zo lang verwachte Leidse eerredder. Van de voet van Willy van Kampen. Toen gingen even alle registers van de Kanaries open, kwam er eindelijk het zozeer gemiste vuur in de ploeg en zaten wij enige tijd ietwat verwonderd tegen van beide zijden goed verzorgd voetbal aan te kijken. Pittige, open en verrassende aanvallen brachten beide doelen nog in gevaar, maar nu bleven de defensies verder baas in eigen huis. En zo heel lamg duurde deze bevlieging trouwens niet. De strijd was gestreden. Het verschil in voorhoede was door slaggevend. Voetbal in A fdeling Leiden (Van onze LVB-medewerker) In de eerste klasse van de Afde ling Leiden van de KNVB deden zich geen belangrijke verschuivin gen voor. Rijpwetering hand haafde zich aan de kop door met 03 bij Weteringse Boys te win nen. Deze plaatselijk ontmoeting trok grote belangstelling. In de eerste helft waren de Rippers steeds sterker, waardor het Boys- doel nogal eens onder vuur geno men kon worden. Toch brak de rust slechts met een 01 voor sprong voor de bezoekers aan. Kerkvliet stopte strafschop steeds weer in. Swiebel onderschepte verder een prachtig schot van Bavelaar op fraaie wijze. RVC vergrootte zijn voorsprong door Buurman tot 0—2. Jan Teeuwen had bij het maken van dit doelpunt veel schuld. Hii speelde nl. de bal te nonchalant op Kerkvliet terug met het bovengenoemde gevolg. De scheidsrechter ontnam de thuisclub óók nog een kans, toen Henk Teeuwen binnen de lijnen unfair werd aangevallen. RVC deed het hierna beter en het was v. d. Waal. die uit een diep te pass van Buurman in de 37ste mi nuut nummer drie liet aantekenen: 0-3. Vlak vóór de rust dook Kerkvliet er nog een fel schot van v. d. Waal uit. SLAP (Van een onzer verslaggevers) Lugdunum leed tegen RVC een verdiende 3—0 nederlaag. De vijfde in successie reeds. Daar kon de op vier plaatsen gewijzigde groenwitte ploeg niets aan af doen. Want om maar met de deur in huis te vallen: de Vaartbewoners staken in een slechte conditie en de aangebrachte wijzigingen bleken beslist geen ver beteringen te zijn. Er zat geen ver band in de ploeg, men vulde elkaar niet aan en toonde totaal géén be grip voor elkanders goede bedoelin gen. Het gaat er nu toch werkelijk somber uitzien voor de groenwitten Z££ VXhart ^Telukkên om I «m* na de hervatting kreeg midvoor trainer Wallaart cal gelub/cen om v d B de bal Qp een presenteer_ zijn scheepje tijdig in veilige haven biaac}je toegespeeld, maar hij faalde vol- te loodsen, anders ziet het er op de komen voor open doel. Eli Quist ver- woelige baren heel slecht voor de oorzaakte vervolgens geheel onnodig een Kikkers uit.' penalty, die door doelman Kerkvliet ft 1 lvtiTT RIT-5T echter op zeer fraaie wyze werd gestopt, u mï.1 itusi QUiSt kogelde eenmaal uit vrije positie In de eerste minuten reeds ontsnapte hoog over en ook de corners die Mizee RVC twee keer aan groot gevaar toen hierna mocht nemen, bleven zonder re de thuisclub goede kansen kreeg om te sultaat. doelpunten, maar doelman Swiebel gaf niet thuis. De eerste aanval van RVC was mooi van opzet, maar strandde op buitenspel. Na 12 minuten kreeg RVC over rechts een corner te nemen en het was Speelman, die Kerkvliet liet vis sen: 01. Lugdunum kreeg hierna en- Het verband bij Lugdunum was nu geheel zoek en men wilde het te veel alléén doen. De aanvallen van de gas ten waren zeer gevaarlijk, maar Kerk vliet stond géén doelpunt meer toe. Slechts éénmaal kreeg Groenwit nog eer. doelrijpe kans en het was Quist, die kele doelrijpe kansen, doch Swiebel deze verknoeide door onbesuist naast te bleek een betrouwbaar doelman te zijn. schieten. Het eindsignaal van de heer RVC hanteerde met succes de buiten- I Smit was voor de Lugdunumsupporters spelregel en v. d. Berg c.s. tippelden er I een verlossing. Na de thee werd deze voorsprong ver groot tot 03, waarna de leiders het wel geloofden. De Weteringers konden toen nog meerdere gevaarlijke bezoeken aan het Ripper-doel brengen, maar wat Jan v. d. Meer en Wim v. d. Bosch ook pro beerden, tot een verdiend tegenpunt kwam men niet. Altior had het tegen KRV niet al te moeilijk. De Langeraarders wonnen het treffen met 41, waardoor de tweede plaats werd overgenomen van Stomp- wijkse Boys, dat vrijaf had Meer dan duizend voetbalenthousias ten woonden in Voorschoten de wed strijd bij tussen SVLV en Rouwkoop, die in een alleszins verdiende 34 overwin ning voor de zwart-witten eindigde. Het zag er na een half uur spelen wel heel vervelend voor SVLV uit, want toen had de doelman al driemaal de bal uit het net moeten halen. Een opleving by de thuisclub bracht de Rouwkoop-defensie aan het wankelen, waardoor eerst Hak- kert en vervolgens Zonneveld de achter stand konden verkleinen 23. Toen ech ter Vis voor Rouwkoop in de tweede helft opnieuw de roos trof (24) was dit voldoende om de winst veilig te stellen. SVLV kwam overigens nog tot 34 door Jan v. d. Werf. By Oranje GroenLDWS werd de zelfde uitslag verkregen. In deze ont moeting zag de Oranje Groen-aanvoer- der zich genoodzaakt rechtsbuiten Rüs- dam naar de kleedkamer te sturen we gens gebrek aan activiteit. Dit gebeurde toen LDWS met 24 voor stond Jaap van Belkom had de score geopend 10, maar bü een terugspelen van Daaf Bontje op zyn doelman, dook Schreuder bliksemsnel in de verdediging op en was de stand gelijk. Dezelfde speler maakte er even later 12 van, waarna Sira met een listig schot de bal voor de derde maal in het Oranje Groen-net depo neerde. Van Belkum zorgde voor een 23 ruststand. Nadat eerst Schreuder er 24 van had gemaakt en Rysdam het veld was uitgezonden, wist een verbeten vechtend Oranje Groen de stand nog eenmaal opnieuw door Van Belkum te verkleinen, 34. Wat men daarna ook by Oranje Groen deed. het was en bleef een zege voor de mannen van Gijs de Lange. Alphense Boys en St -Bernardus brach ten het in Alphen niet tot een doelpunt. Er was spanning genoeg en meerdere malen was men dicht by een treffer, steeds wisten de verdedigers die echter te voorkomen, zij het dan dat dit nogal eens op krampachtige wijze gebeurde. De stand is nu: Vierde klussers amateurs Koplopers Warmunda en Lisse geven elkaar niets toe ASC-defensie bedivong Concordia-aanval In de vierde klasse A geven de beide koplopers, Warmunda en Lisse, elkaar niets toe. Warmunda won gisteren van THB en Lisse van DOSR. Een verrassing was de 10 zege van ASC op Concordia H, dat aanzienlijk sterker was, maar struikelde over de byzonder goed in vorm zijnde roodzwarte defensie. Geel Wit won volgens verwachting van hekkesluiter Teylingen. Hillegom had moeite met Foreholte, maar won toch met 21. In 4D veroverde DOCOS een puntje op Paraat. LisseDOSR Deze ontmoeting was allesbehalve fraai. Lisse opende na vyf minuten spelen de score door Elf ring. Uit een penalty wegens hands vergrootte Boon vervolgens de voorsprong van de thuisclub tot 2—0. Olierook scoorde daarna voor DOSR tegen. Ook DOSR kreeg een strafschop wegens hands te nemen, maar Van Zaal benutte die niet. Na de hervatting schoot een van de Veense verdedigers het leer in eigen doel (3—1). Daarna werd een DOSR-treffer af- en één van H. van Amsterdam goed gekeurd: 3—2. Tenslotte kreeg Boon een kwartier voor tyd opnieuw een penalty te nemen en opnieuw schoot hy raak: 4 2. ASCConcordia H De Hillegomse bezoekers waren zowel voor als na de rust sterker. De Concordianen heten diswyls goed voetbal zien, maar troffen het niet, dat de rood-zwarte defensie byzonder op dreef was. Spil Arie Pardon schakelde de Concordla-midvoor volko men uit, terwijl doelman Eradus in een fantastische vorm Stak. ASC moest het van uitvallen hebben en had daarmee na een haff uur spelen succes, toen De Weyer op een pass van Vreeken een kans kreeg en deze benutte. Het was het enige doelpunt van de wedstryd, waarin de ASC-voorhoede zwak speelde en mid voor De Weyer te traag bleek. DOCOS—Paraat DOCOS heeft het tegen Paraat niet verder kunnen bren gen dan een geiykspel. De rood-witten, die de gehele wedstryd sterker waren, moesten tweemaal tegen een achterstand aankijken. Voor rust was het eerst rechtsbuiten Matlaa, die scoorde. Ker- stens maakte gelyk. Na rust scoorde Jon kers voor Paraat en weer was het Kerstens, die de partyen op gelyke voet bracht. Ondanks een hevig offensief kon DOCOS geen verandering in de score meer aanbrengen. Het bleef dus 22. WarmundaTHB Vel te na ar scoorde voor rust voor Warmunda. THB zag daartoe geen kans, want de Warmondse defensie met doelman Terbeek aan het hoofd, was goed op dreef. Na de hervat ting scoorde Sikking 20 en de Haar lemse rechtsbinnen reduceerde vervol gens de achterstand tot 21. In het laatste kwartier trachtte THB nog een gelijkspel te forceren. De bezoekers deden dat met te hard spel en binnen de lijnen was het dan ook niét zo prettig meer. Warmunda hield echter de 2—1 score onbeschadigd. HillegomForeholte By de rust had Hillegom door twee doelpunten van de midvoor een 20 voorsprong. In de 2de helft was Foreholte het meest in de aanval, maar verder dan een treffer van midvoor Van Wouw kwamen de Voor- houters niét: 21. De Hillegomse over winning was over het geheel bezien verdiend. Geel WitTeylingen By de rust van deze ontmoeting was de stand nog dubbelblank. Kort voor de thee moest echter na een botsing de Sassemse doel man uitvallen. Vermoedeiyk heeft hy een hersenschudding opgelopen. Gielen VOETBAL. Nederlands B-elftal Het Nederlands B-elftal, dat woensdag a.s. in het Goffertétadion te Nymegen (aanvang 20.00 uur) een oefenwedstrijd speelt tegen de Duitse oberligaclub Duis- burger SV is als volgt samengesteld: Doel: Roffel (GVAV); achter: Brull (Rapid JC) en Boskamp (DWS, A.); midden: Schaap Spel. Enschede), Weu- stink (Spel. Enschede) en De Koning (Sparta); voor: Angenent (Fortuna *54), Vonhoff (DWS, A.), Janssen, (Stormvo gels), Ryvers (Feyenoord) en Bosselaar (Sparta). Alp. Boys 54 LDWS 54 St.-Bernardus 53 Oranje Gr. 42 Weter. Boys 41 Ril p wetering 4—8 Altior 4—7 Stompw. B. 46 Rouwkoop 56 SVLV 5—5 KRV 5—4 TWEEDE KLASSERS In Zoeterwoude heeft SJZ voor eigen publiek wel heel erg teleurgesteld, door met 12 van het onderaanstaande VNL te verliezen. Hierdoor verspeelden de Zoeterwouders de kans om gelyk met VNA aan de kop te komen, te meer daar dit VNA thuis spelend tegen VTL met een 1—1 spel uit de bus kwam. ZLC deed het al niet veel beter, want zy het j de volle winst aan MMO door een 43 I nederlaag in Hoogmade. UDO nagelde IVVOA met een 23 overwinning op de laatste plaats, van welke plaats Leidse Boys zich dank zy een 42 overwinning op Unitas wat wist te distanciëren. De stand is hier: VNA 5—8 MMO 4—5 VTL 5—7 Unitas (L) 5—3 ZLC 46 Leidse Boys 53 SJZ 4—6 VNL 5—2 UDO 5—6 VVOA 4—0 ZATERDAGAFDELING In de eerste klasse van de zaterdag- competitie van de Afdeling werden de terreinen voor de belangrijkste wedstrij den onbespeelbaar verklaard. De enige wedstryd in deze klasse die doorgang vond, was WSB—Sleutels De ontmoe ting eindigde in een 10 zege voor de Bavomensen. In de stand bracht dit eohter geen verandering. verving hem. Na de hervatting een fel Teylingen-offensief, waaruit Van Kes- teren scoorde. Daarna namen echter de gastheren het spel in handen en scoor den zy driemaal. Uitslag: 3—1. Amateurs Uitslagen-standen le KLASSE A OSV—DWV 2—2 SpartaanLaakkwartier 11 CVVEmma 32 QuickGouda 00 Unitas—UW 3—3 DCGVCS 3—1 Gouda 5 4 1-9 15—3 DCG 5 4-18 11—5 CVV 5 3 117 11—5 OSV 5 14-6 5—4 Quick 5 2 2 1 6 5—5 De Spartaan 4 12 14 6—4 DWV 4 12 14 7—9 Unitas 5 1 2 2 4 11—11 Emma 5 2 - 3 4 910 UW 5 - 2 3 2 8—14 Laakkwartier 5 - 2 3 2 6—14 VCS 5 1 - 4 2 7—17 2e KLASSE A WassenaarRKAW 12 RoodenburgSliedrecht 22 LFC—VUC 1—4 HBS—VFC 1—1 HW—Fluks 0—2 LeerdamBlauw Zwart 5—2 Roodenburg 5 3 2 - 8 11—6 VFC 5 3 2 - 8 10—6 VUC 5 3 117 14—7 Fluks 5 3 1 1 7 9—5 HBS 6 3 1 2 7 9—9 Leerdam 5 3 - 2 6 9—8 RKAVV 5 2 2 1 6 9—8 Sliedrecht 5 2 1 2 5 11—5 LFC 5 2 - 3 4 8—10 Blauw Zwart 5 - 2 3 2 612 HW 6 1 - 5 2 6—16 Wassenaar 5 - - 5 - 6—16 3e KLASSE A VredenburchVoorburg 21 LugdunumRVC 03 TYBBCeleritas 3—1 WilhelmusRlpperda 22 AlphenOlympia 15 WP—WSB 3—1 TYBB 5—9 RVC 4—5 Olympia 4—8 WSB 5—5 Vredenburch 57 Ripperda 53 Celeritas 5—6 Voorburg 52 Wilhelmus 56 Alphen 51 VVP 56 Lugdunum 50 3e KLASSE B ArchipelExcelsior *20 15 Cromvliet—GDA 2—1 VIOS—Alphia 1—2 Westerkw.Delft 32 West land iaDHL 1—1 PostduivenRijswijk 22 Cromvliet 58 Westerkw. 5—5 Alphia 5—7 VIOS 6—5 Excelsior '20 56 Postduiven 44 GDA 6—6 Westlandia 54 Archipel 6—6 Delft 4—3 Rijswyk 5—5 DHL 41 4e KLASSE A ASCConcordia 10 Geel WitTeylingen 31 WarmundaTHB 21 Lisse—DOSR 4—2 HillegomForeholte 21 Warmunda 59 C oncordia H 54 Lisse 5—9 THB 4—3 Hillegom 5—8 SJC 4—2 Foreholte 5—6 DOSR 5—1 Geel Wit 34 Teylingen 50 ASC 4—4 4e KLASSE C AmmerstolWaddinxveen 10 OudewaterWoerden afg. Bodegraven—DONK 2—2 VEP—Boskoop 1—1 NieuwerkerkMoordrecht 11 Bodegraven 59 VEP 43 Oudewater 36 Waddinxv. 53 DONK 4—6 Gouderak 4—2 Boskoop 45 Moordrecht 42 Woerden 44 Ammerstol 4—2 Nieuwerkerk 54 4e KLASSE D HPSV—RAVA 2—2 HoornwijckADS 11 Tonegido—VDS 32 DSO—Spoorwyk 31 DOCOSParaat 22 Quick Steps 5—9 RAVA 5—5 HPSV 4—5 Paraat 4—3 DOCOS 4—5 ADS 5—3 Spoorwyk 45 Tonegido 53 DSO 55 Hoornwijck 4—2 VDS 5—5

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 9